Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

2 lutego 2011 r.
10:30
Edytuj ten wpis

Wypił piwo i skatował barmankę w toalecie

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 22 A A
Kobieta w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Bandycie grozić może nawet dożywocie. (fot. KMP Che
Kobieta w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Bandycie grozić może nawet dożywocie. (fot. KMP Che

29-letni bandyta zwabił kobietę do toalety i brutalnie pobił tępym narzędziem. Gdy przestała się ruszać obrabował knajpę. Później, żeby zmylić policjantów, obciął włosy i zmienił ich kolor. Grozi mu dożywocie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do napadu doszło 28 stycznia w barze "Kufelek” przy ul. Reja w Chełmie. Leżącą w toalecie barmankę znaleźli przypadkowi klienci. Kobieta była nieprzytomna i miała pokiereszowaną głowę. W stanie krytycznym została przewieziona na OIOM chełmskiego szpitala, gdzie wciąż walczy o życie.

– Z naszych ustaleń wynika, że w piątek 57-latka przebywała w barze sama – mówi nadkom. Wioletta Pawluk z chełmskiej policji. – Około godziny 13 do lokalu wszedł młody mężczyzna. Zamówił piwo i przez pewien czas spokojnie siedział przy stoliku. W końcu zwabił barmankę do toalety, gdzie tępym narzędziem zadał jej kilka silnych ciosów w głowę. Kiedy jego ofiara przestała się ruszać, splądrował bar, zabierając z kasy i szuflady kilkaset złotych.

Sprawca napadu został zatrzymany we wtorek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli odzież ze śladami krwi. Kryminalni ustalili także, że po napadzie 29-latek dysponował gotówką, jakiej na co dzień nie posiadał. Ponadto nie bez powodu skrócił włosy oraz zmienił ich kolor.

– Zgromadzony na chwilę obecną materiał dowodowy pozwala na stwierdzenie, iż to właśnie Krzysztof M. dokonał brutalnego napadu na właścicielkę baru – dodaje nadkom. Pawluk.

Mieszkaniec Chełma prawdopodobnie usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu za to kara dożywotniego więzienia.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Basia / 15 września 2011 o 14:32
0
Jutro pogrzeb [*] spoczywaj w pokoju
Avatar
Luceq / 7 marca 2011 o 14:58
0
[quote name='NESTOR MACHNO' timestamp='1296766539' post='432925']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=DPb6bkpjJT0[/media]
[/quote]

komunistyczne bydło
Avatar
adam / 24 lutego 2011 o 21:02
0
ciekawe czy żałuje tego co zrobił....
Avatar
omni / 9 lutego 2011 o 10:33
0
A ja wierzę, że zło, które wyrządził wróci do niego.
Musi byc jakiś porządek na tym świecie.

A ta kobieta przeżyje.
Avatar
genon / 8 lutego 2011 o 11:10
0
[quote name='gosia' timestamp='1297012043' post='434041']
Jestem tez za KARA SMIERCI bydle bydle by sie wziol dupek do roboty a nie napadal - bo tylko to potrafi?Dzikie zwierze K A R A Ś M I E R C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
zwierzę zabija, żeby przeżyć

a ten zły człowiek? w sile wieku mógłby się uczyć, pracować, ale nie on woli prawie zabić za parę groszy
chciał okraść? czemu nie włożył kominiarki?????

śmieć pospolity
[quote name='gosia' timestamp='1297012043' post='434041']
Jestem tez za KARA SMIERCI bydle bydle by sie wziol dupek do roboty a nie napadal - bo tylko to potrafi?Dzikie zwierze K A R A Ś M I E R C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
zwierzę zabija, żeby przeżyć

a ten zły człowiek? w sile wieku mógłby się uczyć, pracować, ale nie on woli prawie zabić za parę groszy
chciał okraść? czemu... rozwiń
Avatar
gosia / 6 lutego 2011 o 18:07
0
Jestem tez za KARA SMIERCI bydle bydle by sie wziol dupek do roboty a nie napadal - bo tylko to potrafi?Dzikie zwierze K A R A Ś M I E R C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
NESTOR MACHNO / 3 lutego 2011 o 21:55
0
[quote name='Bat’ko Machno' timestamp='1296671987' post='432315']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=CZqOhz5JtdU&feature=related[/media]
[/quote]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=DPb6bkpjJT0[/media]
Avatar
aster / 3 lutego 2011 o 21:52
0
powiem więcej

to recydywa, może jakby posiedział dłużej w więzieniu to by coś go nauczyło
wg mnie wszyscy recydywiści na wolności powinni mieć wszczepionego chipa w d upę albo tatuaż na środku czoła "JESTEM KRYMINALISTĄ!!!!!" może wtedy każdy byłby bardziej czujny, a taki ćwok czułby się zaszczuty
Avatar
aster / 3 lutego 2011 o 21:49
0
[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1296642495' post='432004']
tępym narzędziem lać dziada aż straci przytomność, po czym zrobić sobie przerwę na papierosa ocucić kanalię i lać znowu, tak żeby wszystko to poczuł na własnej skórze, dokładnie to co czuła ta kobieta! zabieg powtarzać a kiedy będzie zachodziło podejrzenie wykrwawienia, zrobić transfuzję, opatrzyć rany i ponownie przystąpić do dzieła.
wiem wiem, faszystowskie metody przez mój post przebijają ale tacy zwyrodnialcy w d......mają literę prawa i normy obowiązujące w społeczeństwie.

aha- jeszcze jedno, w czasie zabawy z tym ćwokiem, powinno iść to w kraj ku przestrodze dla innych
[/quote]
[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1296642495' post='432004']
tępym narzędziem lać dziada aż straci przytomność, po czym zrobić sobie przerwę na papierosa ocucić kanalię i lać znowu, tak żeby wszystko to poczuł na własnej skórze, dokładnie to co czuła ta kobieta! zabieg powtarzać a kiedy będzie zachodziło podejrzenie wykrwawienia, zrobić transfuzję, opatrzyć rany i ponownie przystąpić do dzieła.
wiem wiem, faszystowskie metody przez mój post przebijają ale tacy zwyrodnialcy w d......mają literę p... rozwiń
Avatar
gładki / 3 lutego 2011 o 10:37
0
Mam pytanie do autora: Dlaczego taka krótka notatka zawiera nieścisłości: nie barmanka, tylko właścicielka. Poza tym baru, a nie knajpy.
Avatar
Basia / 15 września 2011 o 14:32
0
Jutro pogrzeb [*] spoczywaj w pokoju
Avatar
Luceq / 7 marca 2011 o 14:58
0
[quote name='NESTOR MACHNO' timestamp='1296766539' post='432925']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=DPb6bkpjJT0[/media]
[/quote]

komunistyczne bydło
Avatar
adam / 24 lutego 2011 o 21:02
0
ciekawe czy żałuje tego co zrobił....
Avatar
omni / 9 lutego 2011 o 10:33
0
A ja wierzę, że zło, które wyrządził wróci do niego.
Musi byc jakiś porządek na tym świecie.

A ta kobieta przeżyje.
Avatar
genon / 8 lutego 2011 o 11:10
0
[quote name='gosia' timestamp='1297012043' post='434041']
Jestem tez za KARA SMIERCI bydle bydle by sie wziol dupek do roboty a nie napadal - bo tylko to potrafi?Dzikie zwierze K A R A Ś M I E R C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
zwierzę zabija, żeby przeżyć

a ten zły człowiek? w sile wieku mógłby się uczyć, pracować, ale nie on woli prawie zabić za parę groszy
chciał okraść? czemu nie włożył kominiarki?????

śmieć pospolity
[quote name='gosia' timestamp='1297012043' post='434041']
Jestem tez za KARA SMIERCI bydle bydle by sie wziol dupek do roboty a nie napadal - bo tylko to potrafi?Dzikie zwierze K A R A Ś M I E R C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
zwierzę zabija, żeby przeżyć

a ten zły człowiek? w sile wieku mógłby się uczyć, pracować, ale nie on woli prawie zabić za parę groszy
chciał okraść? czemu... rozwiń
Avatar
gosia / 6 lutego 2011 o 18:07
0
Jestem tez za KARA SMIERCI bydle bydle by sie wziol dupek do roboty a nie napadal - bo tylko to potrafi?Dzikie zwierze K A R A Ś M I E R C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
NESTOR MACHNO / 3 lutego 2011 o 21:55
0
[quote name='Bat’ko Machno' timestamp='1296671987' post='432315']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=CZqOhz5JtdU&feature=related[/media]
[/quote]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=DPb6bkpjJT0[/media]
Avatar
aster / 3 lutego 2011 o 21:52
0
powiem więcej

to recydywa, może jakby posiedział dłużej w więzieniu to by coś go nauczyło
wg mnie wszyscy recydywiści na wolności powinni mieć wszczepionego chipa w d upę albo tatuaż na środku czoła "JESTEM KRYMINALISTĄ!!!!!" może wtedy każdy byłby bardziej czujny, a taki ćwok czułby się zaszczuty
Avatar
aster / 3 lutego 2011 o 21:49
0
[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1296642495' post='432004']
tępym narzędziem lać dziada aż straci przytomność, po czym zrobić sobie przerwę na papierosa ocucić kanalię i lać znowu, tak żeby wszystko to poczuł na własnej skórze, dokładnie to co czuła ta kobieta! zabieg powtarzać a kiedy będzie zachodziło podejrzenie wykrwawienia, zrobić transfuzję, opatrzyć rany i ponownie przystąpić do dzieła.
wiem wiem, faszystowskie metody przez mój post przebijają ale tacy zwyrodnialcy w d......mają literę prawa i normy obowiązujące w społeczeństwie.

aha- jeszcze jedno, w czasie zabawy z tym ćwokiem, powinno iść to w kraj ku przestrodze dla innych
[/quote]
[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1296642495' post='432004']
tępym narzędziem lać dziada aż straci przytomność, po czym zrobić sobie przerwę na papierosa ocucić kanalię i lać znowu, tak żeby wszystko to poczuł na własnej skórze, dokładnie to co czuła ta kobieta! zabieg powtarzać a kiedy będzie zachodziło podejrzenie wykrwawienia, zrobić transfuzję, opatrzyć rany i ponownie przystąpić do dzieła.
wiem wiem, faszystowskie metody przez mój post przebijają ale tacy zwyrodnialcy w d......mają literę p... rozwiń
Avatar
gładki / 3 lutego 2011 o 10:37
0
Mam pytanie do autora: Dlaczego taka krótka notatka zawiera nieścisłości: nie barmanka, tylko właścicielka. Poza tym baru, a nie knajpy.
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 0 0

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 3 3

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 18 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 14 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 15 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 47 21

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 7

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!