Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Dom

9 października 2015 r.
21:56

Od nowego roku nie będzie trudniej o kredyt mieszkaniowy

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 48 A A

Nie trzeba się obawiać, że z początkiem nowego roku będzie trudniej o kredyt mieszkaniowy. Zdaniem ekspertów pieniędzy na dopłaty w programie „Mieszkanie dla młodych” nie zabraknie. Banki nie będą też wymagały wyższego wkładu własnego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Od lat tuż przed końcem roku polski rynek nieruchomości się ożywia. Raz kupujący chcą uciec przed wyższym wkładem własnym, kiedy indziej przed zmianami w programach dopłat do kredytów lub boją się, że w styczniu ich zdolność kredytowa spadnie. Do tego niektórzy deweloperzy przed końcem roku kuszą promocjami, bo chcą się pochwalić dobrymi wynikami sprzedaży. W tym roku nie jest inaczej, z tą różnicą, że styczniowych zmian nie należy się obawiać.

W 2015 roku trzeba mieć 10 proc. wkładu własnego, aby kupić mieszkanie na kredyt. Żeby więc ubiegać się o możliwość zadłużenia na zakup mieszkania wartego 300 tys. zł trzeba mieć 30 tys. w gotówce na sam wkład własny. Do tego dochodzą jeszcze koszty transakcyjne (sąd, notariusz, podatek, pośrednik) i okołokredytowe. To oznacza, że aby kupić wspomniane lokum trzeba mieć w gotówce od 40 (mieszkanie nowe) do 60 tys. zł (mieszkanie używane), a ponadto zadłużyć się na kolejne 270 tys.

Od stycznia 2016 roku wysokość wymaganego wkładu własnego ma wzrosnąć z obecnych 10 proc. do 15 proc. Ale uwaga! Paradoksalnie nie znaczy to wcale, że aby kupić modelowe mieszkanie trzeba będzie posiadać dodatkowe 15 tys. zł gotówki. Wystarczy jej tyle co w 2015 roku.

– Komisja Nadzoru Finansowego wymaga bowiem, żeby co prawda banki w 2016 roku udzielały kredytów z co najmniej 15-proc. wkładem własnym, ale wszystko ponad 10 proc. można ubezpieczyć – wyjaśnia Bartosz Turek, analityk Lion’s Bank. – Wiąże się to oczywiście z dodatkowym kosztem, ale w omawianym przypadku może być on rzędu 100 -200 złotych w skali roku.

Ta dodatkowa opłata jest pobierana tak długo, aż spłacając comiesięczne raty kredytobiorca spłaci na tyle dużo pożyczonego kapitału, że osiągnie wymagany przez bank wkład własny. Co więcej już dziś większość banków taką opłatę pobiera od klientów, którzy mają wkład własny niższy niż 20 proc. W praktyce od stycznia niewiele się więc zmieni i będzie można kupić mieszkanie mając 10-proc. wkład własny do kredytu.

Pieniędzy ci u nas dostatek

Przed końcem roku mogą się też pojawić głosy, że warto pospieszyć się z zakupem mieszkania, bo może zabraknąć pieniędzy na dopłaty w programie „Mieszkanie dla młodych”. Od września można z jego pomocą kupić także używane mieszkania i domy, a do tego podniesiono kwoty dopłat dla rodzin z przynajmniej dwójką dzieci. Dla rodzin wielodzietnych (z przynajmniej trójką dzieci) preferencje są spore, bo rodziny mogą dostać z budżetu nawet 113,8 tys. zł na zakup mieszkania, a do tego nie ważne ile mają lat i ile posiadają już nieruchomości.

– Co prawda we wrześniu zainteresowanie programem bardzo mocno wzrosło, ale i tak nie ma obawy, że w bieżącym roku budżet na dopłaty zostanie wykorzystany – ocenia Turek.

Inaczej może być w 2016 roku, ale zdaniem analityków trzeba poczekać na więcej informacji, aby wiarygodnie ocenić czy i kiedy kurek z rządowymi dopłatami zostanie zakręcony.

Źródło: Lion’s Bank

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Michal / 10 marca 2020 r. o 11:46
0
 Dostali jste se do nelehké finanční situace a nevíte kam se obrátit protože v bance vám vaši žádost z nějakého důvodu zamítli. Nyní můžete využít této skvělé příležitosti a získat výhodný finanční úvěr od 40.000 Kč až do 50.000.000 Kč se splatností kterou lze nastavit až na 240 měsíců Vyřízení všech potřebných formalit včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Zcela zdarma a nezávazně žádejte na emailu: sopuchmichal2@gmail.com
Avatar
Joyce Mougar / 8 marca 2020 r. o 16:53
0
Byłem ofiarą oszustwa, ale kiedy zobaczyłem post o pożyczce o tym, jak kobieta z trójką dzieci otrzymała pożyczkę z oferty pożyczki medallon financia, byłam przytłoczona. Właśnie zatwierdziłem pożyczkę 19 grudnia 2019 r., A otrzymałem pożyczkę 20 grudnia 2019 r. Jeśli masz kryzys finansowy, nie wahaj się skontaktować z tym prywatnym pożyczkodawcą, który udziela pożyczki o oprocentowaniu 3% na całym świecie. Uzyskaj uzasadnioną pożyczkę w ofercie medallon financia i przestań marnować czas na fałszywych pożyczkodawców. Skontaktuj się z nami teraz przez e-mail: (medallonfinancia@gmail.com) medallonfinancia@hotmail.com Dziękuję Jestem wdzięczny
Byłem ofiarą oszustwa, ale kiedy zobaczyłem post o pożyczce o tym, jak kobieta z trójką dzieci otrzymała pożyczkę z oferty pożyczki medallon financia, byłam przytłoczona. Właśnie zatwierdziłem pożyczkę 19 grudnia 2019 r., A otrzymałem pożyczkę 20 grudnia 2019 r. Jeśli masz kryzys finansowy, nie wahaj się skontaktować z tym prywatnym pożyczkodawcą, który udziela pożyczki o oprocentowaniu 3% na całym świecie. Uzyskaj uzasadnioną pożyczkę w ofercie medallon financia i przestań marnować czas na fałszywych pożyczkodawców. Skontaktuj się z nami te... rozwiń
Avatar
Elena Daria Zuzanna Zofia / 4 stycznia 2020 r. o 17:55
0
Hi everyone. My name is Elena Daria Zuzanna Zofia i am from Poland i saw people testified about this company called Patricia Kingsman loan company and it is a good thing i was also a victim of scam 3 times until i found this company called patricia Kingsman loan company God bear me witness this company is real and legit i am a single mother of 3 kids and i work in 2 places to earn more money for me and my kids this company helped me after in explained to them the company told me not to worry that i was going to receive my loan safely i was afraid cause i was cheated before i thought the same thing was also going to happen to me but i said to my self God knows best. The company told me it was 8 hours to receive loan and i thought about it 8 hours to quick i said okay the loan amount i was looking for was 350.000.00 zl and after i did all the company asked me to do and i sent my required information i received my loan in 8 hours time as stated. When i received my loan i said to my self God is the one who made me found this company and i have already introduced this company to 1 of my friend who also needs help so anyone here or anywhere you see this post if you need a real loan this is the only company that can help without any doubt of fail i am happy everyday because of this company and God i pray God make Mrs Patricia Kingsman last in this world so she can continue to help people in need. I contacted this company via mail which is patriciakingsman.loans2016@gmail.com. Thanks to anyone who reads my message and post.
Hi everyone. My name is Elena Daria Zuzanna Zofia i am from Poland i saw people testified about this company called Patricia Kingsman loan company and it is a good thing i was also a victim of scam 3 times until i found this company called patricia Kingsman loan company God bear me witness this company is real and legit i am a single mother of 3 kids and i work in 2 places to earn more money for me and my kids this company helped me after in explained to them the company told me not to worry that i was going to receive my loan safely i was a... rozwiń
Avatar
Pani Patricia Kingsman / 4 stycznia 2020 r. o 17:55
0
Nazywam się Pani Patricia Kingsman, jesteśmy nowymi prawnymi pożyczkodawcami z 2020 r. I lubimy pomagać każdemu organowi, który potrzebuje pomocy finansowej, oferujemy od 500 000,00 zł i 5 000 000,00 zł, a także udzielamy pożyczek w euro powyżej, więc jeśli potrzebujesz pomocy uprzejmie wyślij nam e-mail na adres: patriciakingsman.loans2016@gmail.com, aby Twoja transakcja pożyczkowa mogła się odbyć teraz, będziesz z pożyczką w ciągu następnych 8 godzin, jest to szybki przelew i jest bezpieczny bez żadnych opóźnień. W razie zainteresowania wyślij e-mail na adres: patriciakingsman.loans2016@gmail.com E-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com
Nazywam się Pani Patricia Kingsman, jesteśmy nowymi prawnymi pożyczkodawcami z 2020 r. I lubimy pomagać każdemu organowi, który potrzebuje pomocy finansowej, oferujemy od 500 000,00 zł i 5 000 000,00 zł, a także udzielamy pożyczek w euro powyżej, więc jeśli potrzebujesz pomocy uprzejmie wyślij nam e-mail na adres: patriciakingsman.loans2016@gmail.com, aby Twoja transakcja pożyczkowa mogła się odbyć teraz, będziesz z pożyczką w ciągu następnych 8 godzin, jest to szybki przelew i jest bezpieczny bez żadnych opóźnień. W razie zainteresowania wy... rozwiń
Avatar
ashtondillon250@gmail.com / 2 stycznia 2020 r. o 23:47
0
Apply for a quick loan !!!!!!!!!    Are you looking for funds to pay off loans and debts? Will you find yourself in a bit of trouble with unpaid bills and I don't know which way to go or where turn? How about finding a reputable debt consolidation company that can help reduce your monthly installment so that you have an affordable price repayment options as well as a place to breathe when it comes to the end month and bills have to be paid? Ashtondillon loan house confirms reply. Reduce your payments to reduce your monthly spend charges. Email: ashtondillon250@gmail.com
Avatar
Pipec / 2 stycznia 2020 r. o 23:30
0
Uwaga! Jest to reklama online zarejestrowanego i zatwierdzonego przez rząd pożyczkodawcy, który udziela różnego rodzaju pożyczek, np. Pożyczki hipotecznej, pożyczki biznesowej, pożyczek samochodowych tylko poważnym i zainteresowanym stronom przy bardzo niskiej, przystępnej stopie procentowej wynoszącej 3%. Złóż wniosek o pożyczkę już teraz. Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez e-mail: pipecfinancieonline@gmail.com Dzięki.
Avatar
Kamila47 / 18 listopada 2019 r. o 17:24
0
Możesz sprawdzić w porównywarkach internetowych. Tam są zebrane sprawdzone firmy, więc nie ma ryzyka, że np. wyłudzą Twoje dane. Osobiście polecam ***s://finrada.pl/pozyczki
Avatar
Jowita Adrianna Urszula / 7 listopada 2019 r. o 16:36
0
Cześć wszystkim Nazywam się Jowita Adrianna Urszula i jestem ze Szczecina Polska. Szukałem pożyczki online i bardzo się przestraszyłem, nigdy wcześniej nie ubiegałem się o pożyczkę. Bardzo dobrze szukałem i szukałem prawdziwej firmy. Znalazłem firmę o nazwie Patricia Kingsman. Patrzę i widziałem, co ludzie mówią o tej firmie to prawda, postanowiłem ubiegać się o pożyczkę od firmy i potrzebowałem pożyczki w wysokości 150 000,00 euro na rozpoczęcie działalności gospodarczej, kiedy złożyłem wniosek, powiedziała mi wszystko, co muszę zrobić, zrobiłem to i zapewniła mnie, że za 8 godzin idę aby być z moją pożyczką, powiedziałem: ok. Czekałem dokładnie 8 godzin. Otrzymuję pożyczkę od tej firmy, ponieważ piszę to, nigdy wcześniej nie byłem oszukiwany i ta firma jest świetna. Słyszę, że ludzie mówią o oszustwach, ale ja nigdy wcześniej nie zostali oszukani i dziękuję Bogu za to. Więc jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki, jest to odpowiednia firma do złożenia wniosku, pomoże ci, a czas, w którym powiedzą ci, że otrzymasz pożyczkę, jest dokładną godziną jej otrzymania. Muszę tylko napisać tę wiadomość do wszystkich, abyś nie ubiegał się o pożyczkę od niewłaściwej firmy, jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki, skontaktuj się z tą firmą i będziesz szczęśliwy. Ich adres pocztowy to patriciprisesman.loans2016@gmail.com.
Cześć wszystkim Nazywam się Jowita Adrianna Urszula i jestem ze Szczecina Polska. Szukałem pożyczki online i bardzo się przestraszyłem, nigdy wcześniej nie ubiegałem się o pożyczkę. Bardzo dobrze szukałem i szukałem prawdziwej firmy. Znalazłem firmę o nazwie Patricia Kingsman. Patrzę i widziałem, co ludzie mówią o tej firmie to prawda, postanowiłem ubiegać się o pożyczkę od firmy i potrzebowałem pożyczki w wysokości 150 000,00 euro na rozpoczęcie działalności gospodarczej, kiedy złożyłem wniosek, powiedziała mi wszystko, co muszę zrobić, ... rozwiń
Avatar
Norbert Mieszko Aleks / 7 listopada 2019 r. o 16:35
0
Dzień dobry Nazywam się Norbert Mieszko Aleks Jestem z Polski i mieszkam z rodziną w Warszawie. ta firma, o której rozmawiają ludzie Patricii Kingsman, jest prawdziwa. Nigdy nie chciałem pożyczki, ale powiedziałem, że powinienem wypróbować tę firmę i sprawdzić, czy to, co mówią ludzie, jest prawdą. Wczoraj złożyłem u nich wniosek o pożyczkę i właśnie otrzymałem pożyczkę od Firma pożyczkowa Patricia Kingsman, jeśli czytasz tę wiadomość i potrzebujesz pożyczki, zwróć się do tej firmy, ponieważ pomogą ci ona. Ta firma jest jedyną firmą, która oferuje prawdziwe pożyczki online. Pożyczka, którą złożyłem od nich, wynosiła 75 000,00 zł, aw ciągu 8 godzin dostałem moją pożyczkę, więc moi przyjaciele nie zostaną oszukani, jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki, to jest właściwa firma do złożenia wniosku. Jeśli jesteś zainteresowany pożyczkami, ich adres pocztowy to patriciprisesman.loans2016@gmail.com, a ich numer WhatsApp to +1 (575) 655-0066.
Dzień dobry Nazywam się Norbert Mieszko Aleks Jestem z Polski i mieszkam z rodziną w Warszawie. ta firma, o której rozmawiają ludzie Patricii Kingsman, jest prawdziwa. Nigdy nie chciałem pożyczki, ale powiedziałem, że powinienem wypróbować tę firmę i sprawdzić, czy to, co mówią ludzie, jest prawdą. Wczoraj złożyłem u nich wniosek o pożyczkę i właśnie otrzymałem pożyczkę od Firma pożyczkowa Patricia Kingsman, jeśli czytasz tę wiadomość i potrzebujesz pożyczki, zwróć się do tej firmy, ponieważ pomogą ci ona. Ta firma jest jedyną firmą, która o... rozwiń
Avatar
Gustaw Ryszard Arkadiusz / 7 listopada 2019 r. o 16:35
0
Nazywam się Gustaw Ryszard Arkadiusz Jestem z Polski. Chciałbym wykorzystać ten czas, aby napisać do Internetu, że właśnie otrzymałem środki w wysokości 5 mln PLN od firmy o nazwie Patricia Kingsman, na początku nie wierzyłem, co mówią ludzie w Internecie, ale postanowiłem spróbować i ubiegałem się o pożyczkę 2 dni temu i właśnie otrzymałem telefon z mojego banku, że na moim koncie jest kwota 5 milionów złotych i natychmiast otrzymałem powiadomienie z mojej pożyczki Patricia Kingsman firma zadzwoniła do mnie i zapytała, czy otrzymałem pożyczkę, i powiedziałem im tak, więc powiedzieli, że powinienem przyprowadzić do niej więcej osób, jeśli ktoś potrzebuje pożyczki, więc jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki, to jest to firma, która złoży wniosek są naprawdę świetne i wierzę teraz, że istnieje prawdziwa firma pożyczkowa, która udziela pożyczek, a ta firma to firma pożyczkowa Patricia Kingsman, więc jeśli ktoś z was potrzebuje pilnej pożyczki i ważne jest, aby to była właściwa firma do złożenia wniosku. Tam jest adres pocztowy patriciprisesman.loans2016@gmail.com. Wreszcie jestem naprawdę szczęśliwy i mogę teraz rozpocząć własną działalność. Jeszcze raz dziękuję, Patricio, że jesteś świetna i niech Bóg cię błogosławi.
Nazywam się Gustaw Ryszard Arkadiusz Jestem z Polski. Chciałbym wykorzystać ten czas, aby napisać do Internetu, że właśnie otrzymałem środki w wysokości 5 mln PLN od firmy o nazwie Patricia Kingsman, na początku nie wierzyłem, co mówią ludzie w Internecie, ale postanowiłem spróbować i ubiegałem się o pożyczkę 2 dni temu i właśnie otrzymałem telefon z mojego banku, że na moim koncie jest kwota 5 milionów złotych i natychmiast otrzymałem powiadomienie z mojej pożyczki Patricia Kingsman firma zadzwoniła do mnie i zapytała, czy otrzymałem pożycz... rozwiń
Avatar
Michal / 10 marca 2020 r. o 11:46
0
 Dostali jste se do nelehké finanční situace a nevíte kam se obrátit protože v bance vám vaši žádost z nějakého důvodu zamítli. Nyní můžete využít této skvělé příležitosti a získat výhodný finanční úvěr od 40.000 Kč až do 50.000.000 Kč se splatností kterou lze nastavit až na 240 měsíců Vyřízení všech potřebných formalit včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Zcela zdarma a nezávazně žádejte na emailu: sopuchmichal2@gmail.com
Avatar
Joyce Mougar / 8 marca 2020 r. o 16:53
0
Byłem ofiarą oszustwa, ale kiedy zobaczyłem post o pożyczce o tym, jak kobieta z trójką dzieci otrzymała pożyczkę z oferty pożyczki medallon financia, byłam przytłoczona. Właśnie zatwierdziłem pożyczkę 19 grudnia 2019 r., A otrzymałem pożyczkę 20 grudnia 2019 r. Jeśli masz kryzys finansowy, nie wahaj się skontaktować z tym prywatnym pożyczkodawcą, który udziela pożyczki o oprocentowaniu 3% na całym świecie. Uzyskaj uzasadnioną pożyczkę w ofercie medallon financia i przestań marnować czas na fałszywych pożyczkodawców. Skontaktuj się z nami teraz przez e-mail: (medallonfinancia@gmail.com) medallonfinancia@hotmail.com Dziękuję Jestem wdzięczny
Byłem ofiarą oszustwa, ale kiedy zobaczyłem post o pożyczce o tym, jak kobieta z trójką dzieci otrzymała pożyczkę z oferty pożyczki medallon financia, byłam przytłoczona. Właśnie zatwierdziłem pożyczkę 19 grudnia 2019 r., A otrzymałem pożyczkę 20 grudnia 2019 r. Jeśli masz kryzys finansowy, nie wahaj się skontaktować z tym prywatnym pożyczkodawcą, który udziela pożyczki o oprocentowaniu 3% na całym świecie. Uzyskaj uzasadnioną pożyczkę w ofercie medallon financia i przestań marnować czas na fałszywych pożyczkodawców. Skontaktuj się z nami te... rozwiń
Avatar
Elena Daria Zuzanna Zofia / 4 stycznia 2020 r. o 17:55
0
Hi everyone. My name is Elena Daria Zuzanna Zofia i am from Poland i saw people testified about this company called Patricia Kingsman loan company and it is a good thing i was also a victim of scam 3 times until i found this company called patricia Kingsman loan company God bear me witness this company is real and legit i am a single mother of 3 kids and i work in 2 places to earn more money for me and my kids this company helped me after in explained to them the company told me not to worry that i was going to receive my loan safely i was afraid cause i was cheated before i thought the same thing was also going to happen to me but i said to my self God knows best. The company told me it was 8 hours to receive loan and i thought about it 8 hours to quick i said okay the loan amount i was looking for was 350.000.00 zl and after i did all the company asked me to do and i sent my required information i received my loan in 8 hours time as stated. When i received my loan i said to my self God is the one who made me found this company and i have already introduced this company to 1 of my friend who also needs help so anyone here or anywhere you see this post if you need a real loan this is the only company that can help without any doubt of fail i am happy everyday because of this company and God i pray God make Mrs Patricia Kingsman last in this world so she can continue to help people in need. I contacted this company via mail which is patriciakingsman.loans2016@gmail.com. Thanks to anyone who reads my message and post.
Hi everyone. My name is Elena Daria Zuzanna Zofia i am from Poland i saw people testified about this company called Patricia Kingsman loan company and it is a good thing i was also a victim of scam 3 times until i found this company called patricia Kingsman loan company God bear me witness this company is real and legit i am a single mother of 3 kids and i work in 2 places to earn more money for me and my kids this company helped me after in explained to them the company told me not to worry that i was going to receive my loan safely i was a... rozwiń
Avatar
Pani Patricia Kingsman / 4 stycznia 2020 r. o 17:55
0
Nazywam się Pani Patricia Kingsman, jesteśmy nowymi prawnymi pożyczkodawcami z 2020 r. I lubimy pomagać każdemu organowi, który potrzebuje pomocy finansowej, oferujemy od 500 000,00 zł i 5 000 000,00 zł, a także udzielamy pożyczek w euro powyżej, więc jeśli potrzebujesz pomocy uprzejmie wyślij nam e-mail na adres: patriciakingsman.loans2016@gmail.com, aby Twoja transakcja pożyczkowa mogła się odbyć teraz, będziesz z pożyczką w ciągu następnych 8 godzin, jest to szybki przelew i jest bezpieczny bez żadnych opóźnień. W razie zainteresowania wyślij e-mail na adres: patriciakingsman.loans2016@gmail.com E-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com
Nazywam się Pani Patricia Kingsman, jesteśmy nowymi prawnymi pożyczkodawcami z 2020 r. I lubimy pomagać każdemu organowi, który potrzebuje pomocy finansowej, oferujemy od 500 000,00 zł i 5 000 000,00 zł, a także udzielamy pożyczek w euro powyżej, więc jeśli potrzebujesz pomocy uprzejmie wyślij nam e-mail na adres: patriciakingsman.loans2016@gmail.com, aby Twoja transakcja pożyczkowa mogła się odbyć teraz, będziesz z pożyczką w ciągu następnych 8 godzin, jest to szybki przelew i jest bezpieczny bez żadnych opóźnień. W razie zainteresowania wy... rozwiń
Avatar
ashtondillon250@gmail.com / 2 stycznia 2020 r. o 23:47
0
Apply for a quick loan !!!!!!!!!    Are you looking for funds to pay off loans and debts? Will you find yourself in a bit of trouble with unpaid bills and I don't know which way to go or where turn? How about finding a reputable debt consolidation company that can help reduce your monthly installment so that you have an affordable price repayment options as well as a place to breathe when it comes to the end month and bills have to be paid? Ashtondillon loan house confirms reply. Reduce your payments to reduce your monthly spend charges. Email: ashtondillon250@gmail.com
Avatar
Pipec / 2 stycznia 2020 r. o 23:30
0
Uwaga! Jest to reklama online zarejestrowanego i zatwierdzonego przez rząd pożyczkodawcy, który udziela różnego rodzaju pożyczek, np. Pożyczki hipotecznej, pożyczki biznesowej, pożyczek samochodowych tylko poważnym i zainteresowanym stronom przy bardzo niskiej, przystępnej stopie procentowej wynoszącej 3%. Złóż wniosek o pożyczkę już teraz. Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez e-mail: pipecfinancieonline@gmail.com Dzięki.
Avatar
Kamila47 / 18 listopada 2019 r. o 17:24
0
Możesz sprawdzić w porównywarkach internetowych. Tam są zebrane sprawdzone firmy, więc nie ma ryzyka, że np. wyłudzą Twoje dane. Osobiście polecam ***s://finrada.pl/pozyczki
Avatar
Jowita Adrianna Urszula / 7 listopada 2019 r. o 16:36
0
Cześć wszystkim Nazywam się Jowita Adrianna Urszula i jestem ze Szczecina Polska. Szukałem pożyczki online i bardzo się przestraszyłem, nigdy wcześniej nie ubiegałem się o pożyczkę. Bardzo dobrze szukałem i szukałem prawdziwej firmy. Znalazłem firmę o nazwie Patricia Kingsman. Patrzę i widziałem, co ludzie mówią o tej firmie to prawda, postanowiłem ubiegać się o pożyczkę od firmy i potrzebowałem pożyczki w wysokości 150 000,00 euro na rozpoczęcie działalności gospodarczej, kiedy złożyłem wniosek, powiedziała mi wszystko, co muszę zrobić, zrobiłem to i zapewniła mnie, że za 8 godzin idę aby być z moją pożyczką, powiedziałem: ok. Czekałem dokładnie 8 godzin. Otrzymuję pożyczkę od tej firmy, ponieważ piszę to, nigdy wcześniej nie byłem oszukiwany i ta firma jest świetna. Słyszę, że ludzie mówią o oszustwach, ale ja nigdy wcześniej nie zostali oszukani i dziękuję Bogu za to. Więc jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki, jest to odpowiednia firma do złożenia wniosku, pomoże ci, a czas, w którym powiedzą ci, że otrzymasz pożyczkę, jest dokładną godziną jej otrzymania. Muszę tylko napisać tę wiadomość do wszystkich, abyś nie ubiegał się o pożyczkę od niewłaściwej firmy, jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki, skontaktuj się z tą firmą i będziesz szczęśliwy. Ich adres pocztowy to patriciprisesman.loans2016@gmail.com.
Cześć wszystkim Nazywam się Jowita Adrianna Urszula i jestem ze Szczecina Polska. Szukałem pożyczki online i bardzo się przestraszyłem, nigdy wcześniej nie ubiegałem się o pożyczkę. Bardzo dobrze szukałem i szukałem prawdziwej firmy. Znalazłem firmę o nazwie Patricia Kingsman. Patrzę i widziałem, co ludzie mówią o tej firmie to prawda, postanowiłem ubiegać się o pożyczkę od firmy i potrzebowałem pożyczki w wysokości 150 000,00 euro na rozpoczęcie działalności gospodarczej, kiedy złożyłem wniosek, powiedziała mi wszystko, co muszę zrobić, ... rozwiń
Avatar
Norbert Mieszko Aleks / 7 listopada 2019 r. o 16:35
0
Dzień dobry Nazywam się Norbert Mieszko Aleks Jestem z Polski i mieszkam z rodziną w Warszawie. ta firma, o której rozmawiają ludzie Patricii Kingsman, jest prawdziwa. Nigdy nie chciałem pożyczki, ale powiedziałem, że powinienem wypróbować tę firmę i sprawdzić, czy to, co mówią ludzie, jest prawdą. Wczoraj złożyłem u nich wniosek o pożyczkę i właśnie otrzymałem pożyczkę od Firma pożyczkowa Patricia Kingsman, jeśli czytasz tę wiadomość i potrzebujesz pożyczki, zwróć się do tej firmy, ponieważ pomogą ci ona. Ta firma jest jedyną firmą, która oferuje prawdziwe pożyczki online. Pożyczka, którą złożyłem od nich, wynosiła 75 000,00 zł, aw ciągu 8 godzin dostałem moją pożyczkę, więc moi przyjaciele nie zostaną oszukani, jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki, to jest właściwa firma do złożenia wniosku. Jeśli jesteś zainteresowany pożyczkami, ich adres pocztowy to patriciprisesman.loans2016@gmail.com, a ich numer WhatsApp to +1 (575) 655-0066.
Dzień dobry Nazywam się Norbert Mieszko Aleks Jestem z Polski i mieszkam z rodziną w Warszawie. ta firma, o której rozmawiają ludzie Patricii Kingsman, jest prawdziwa. Nigdy nie chciałem pożyczki, ale powiedziałem, że powinienem wypróbować tę firmę i sprawdzić, czy to, co mówią ludzie, jest prawdą. Wczoraj złożyłem u nich wniosek o pożyczkę i właśnie otrzymałem pożyczkę od Firma pożyczkowa Patricia Kingsman, jeśli czytasz tę wiadomość i potrzebujesz pożyczki, zwróć się do tej firmy, ponieważ pomogą ci ona. Ta firma jest jedyną firmą, która o... rozwiń
Avatar
Gustaw Ryszard Arkadiusz / 7 listopada 2019 r. o 16:35
0
Nazywam się Gustaw Ryszard Arkadiusz Jestem z Polski. Chciałbym wykorzystać ten czas, aby napisać do Internetu, że właśnie otrzymałem środki w wysokości 5 mln PLN od firmy o nazwie Patricia Kingsman, na początku nie wierzyłem, co mówią ludzie w Internecie, ale postanowiłem spróbować i ubiegałem się o pożyczkę 2 dni temu i właśnie otrzymałem telefon z mojego banku, że na moim koncie jest kwota 5 milionów złotych i natychmiast otrzymałem powiadomienie z mojej pożyczki Patricia Kingsman firma zadzwoniła do mnie i zapytała, czy otrzymałem pożyczkę, i powiedziałem im tak, więc powiedzieli, że powinienem przyprowadzić do niej więcej osób, jeśli ktoś potrzebuje pożyczki, więc jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki, to jest to firma, która złoży wniosek są naprawdę świetne i wierzę teraz, że istnieje prawdziwa firma pożyczkowa, która udziela pożyczek, a ta firma to firma pożyczkowa Patricia Kingsman, więc jeśli ktoś z was potrzebuje pilnej pożyczki i ważne jest, aby to była właściwa firma do złożenia wniosku. Tam jest adres pocztowy patriciprisesman.loans2016@gmail.com. Wreszcie jestem naprawdę szczęśliwy i mogę teraz rozpocząć własną działalność. Jeszcze raz dziękuję, Patricio, że jesteś świetna i niech Bóg cię błogosławi.
Nazywam się Gustaw Ryszard Arkadiusz Jestem z Polski. Chciałbym wykorzystać ten czas, aby napisać do Internetu, że właśnie otrzymałem środki w wysokości 5 mln PLN od firmy o nazwie Patricia Kingsman, na początku nie wierzyłem, co mówią ludzie w Internecie, ale postanowiłem spróbować i ubiegałem się o pożyczkę 2 dni temu i właśnie otrzymałem telefon z mojego banku, że na moim koncie jest kwota 5 milionów złotych i natychmiast otrzymałem powiadomienie z mojej pożyczki Patricia Kingsman firma zadzwoniła do mnie i zapytała, czy otrzymałem pożycz... rozwiń