Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Hrubieszów

15 sierpnia 2016 r.
11:47

Hrubieszów: Łapał pokemony, omal nie przejechał go autobus

151 18 A A
Gra Pokemon Go, fot. Eduardo Woo - mat. ilustracyjny
Gra Pokemon Go, fot. Eduardo Woo - mat. ilustracyjny

16-letni rowerzysta jeździł ulicami Hrubieszowa z kolegami i łapał "Pokemony". Przejażdżka omal nie zakończyła się tragedią

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło niedzielę przed godziną 22 w Hrubieszowie przy ulicy Staszica. Grupa nastoletnich rowerzystów wybrała się na przejażdżkę ulicami miasta w poszukiwaniu "Pokemonów" (wirtualnych stworków, które można "łapać" po zainstalowaniu aplikacji w telefonie). 

Rowerzyści jechali ulicą jeden za drugim. Nagle z zakrętu wyjechał autobus. 16-latek zdążył zahamować, stracił panowanie nad rowerem. W ostatniej chwili udało mu się zeskoczyć. Rower został wciągnięty pod tylną oś autobusu.

Chociaż kolizja wyglądała bardzo poważnie i mogła zakończyć się tragedią, na szczęście 16-latek nie doznał żadnych obrażeń.

Z toru jazdy 37-letniego obywatela Ukrainy kierującego autobusem wynikało, że popełnił wykroczenie. Nie zastosował się do obowiązku poruszania się maksymalnie przy prawej krawędzi jezdni i "ściął" zakręt. Mężczyzna dostał mandat.

- 16-latek jechał bez karty rowerowej, nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze, odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich - informuje asp. Edyta Krystkowiak z policji w Hrubieszowie.

Czytaj więcej o:

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2016 o 21:20
0
Kto redaguje wiadomośći z lubelskiego trzeci dzień to samo,to już nie jest Polska b,c chyba D
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2016 o 13:38
0
ludzie, dostajecie "newsa" i od razu tracicie gdzieś rozum po drodze. po pierwsze - moim zdaniem - dzieciak w życiu by się nie przyznał że grał w pokemony i dlatego wydarzył się ten wypadek. poza tym nigdzie w artykule nie jest sprecyzowane, w jaki sposób ustalone zostało że grał w tę grę, więc ja bym nie był za bardzo przychylny tej wersji. poruszanie dyskusji społecznych to trik znany od lat, gdyby nie "pokemony" większość z was w życiu by w ten artykuł nie kliknęła. poza tym, czy gdzieś w artykule jest napisane że trzymał telefon w ręce? po drugie - jak ładnie zauważono w artykule - autobus ściął zakręt. i tutaj nieważne co by robił na tym telefonie, mógł równie dobrze snapa przeglądać i zaraz byłaby nagonka na snapchat. cud, że dał radę ze***yć, jednak tutaj nie można winić "nieuwagi" rowerzysty. po trzecie to nie wiem, jakim cudem rowerzysta "nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze", jakim cudem "zmierzono" (bo chyba trzeba by było to zrobić żeby to stwierdzić) jego prędkość, ale że nie wiem jakie tam ograniczenie panuje, to się nie będę w tej kwestii wypowiadał.
ludzie, dostajecie "newsa" i od razu tracicie gdzieś rozum po drodze. po pierwsze - moim zdaniem - dzieciak w życiu by się nie przyznał że grał w pokemony i dlatego wydarzył się ten wypadek. poza tym nigdzie w artykule nie jest sprecyzowane, w jaki sposób ustalone zostało że grał w tę grę, więc ja bym nie był za bardzo przychylny tej wersji. poruszanie dyskusji społecznych to trik znany od lat, gdyby nie "pokemony" większość z was w życiu by w ten artykuł nie kliknęła. poza tym, czy gdzieś w artykule jest napisane że trz... rozwiń
Avatar
Spoon / 17 sierpnia 2016 o 13:23
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bylam i widzialam jak to sie zdarzylo , chlopak nie mial telefonu w reku,  cos tu nie gra chyba jakas trefna wiadomość. Panowanie nad pojadem moze stracic kazdy odrazu wyzwiska!!!!!!! , zasanowcie cie ludziska
Ja się w ogóle dziwię że chłopak by się przyznał że to właśnie przez Pokemony. Coś mi tu nie gra. Ale daj ludziom newsa że przez gry ludzie mają wypadki i od razu dyskusja w społeczeństwie :)
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2016 o 21:46
0
kolejna gra ogłupia społeczeństwo. Debili nie brakuje..
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2016 o 19:58
0
a jakiego pokemona łapał ? i czy udalo mu sie go zlapac czy uciekl?
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2016 o 19:01
0
Bylam i widzialam jak to sie zdarzylo , chlopak nie mial telefonu w reku, cos tu nie gra chyba jakas trefna wiadomość. Panowanie nad pojadem moze stracic kazdy odrazu wyzwiska!!!!!!! , zasanowcie cie ludziska
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2016 o 18:56
0
Z tego co wiem to telefon miał rozładowany i nawet do rodziców nie miał jak zadzwonić , więc jak miał grać w Pokemon Go ?
Avatar
bart / 15 sierpnia 2016 o 18:48
0
"Do zdarzenia doszło niedzielę przed godziną 22 w Hrubieszowie przy ulicy Staszica. Grupa nastoletnich rowerzystów wybrała się na przejażdżkę ulicami miasta w poszukiwaniu "Pokemonów" ... gówniarz pewnie myślał, że późnym wieczorem (gdy jest ciemno na ulicach) to może sobie pojeździć pustymi ulicami ze smartfonem w łapie i połapać Pokemony. Tym razem się nie udało.
Avatar
prawda / 15 sierpnia 2016 o 17:59
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tak jeżdzą wszyscy ukraińcy, wymuszaja  wyprzedazaja na ciągłej, w nosie mają bezpieczne zasady jazdy
Nie tylko tak jeżdżą ale ogólnie łamią wszelkie przepisy. Na lubelskim dworcu PKS-BUS często można zobaczyć jak siedzą tacy z lekko azjatyckimi rysami twarzy na ławkach dworcowych i palą papierosy. Mimo że to jest zakazane. Nie dość, że u nich jest burdel to jeszcze te burdelowe zwyczaje do nas przywożą.
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2016 o 16:24
0
kiedy widzę takiego pokemoniarza to mi się śmiać chce....taki sam idiota jak inny gamoń mający e-papierosa w mordzie
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2016 o 21:20
0
Kto redaguje wiadomośći z lubelskiego trzeci dzień to samo,to już nie jest Polska b,c chyba D
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2016 o 13:38
0
ludzie, dostajecie "newsa" i od razu tracicie gdzieś rozum po drodze. po pierwsze - moim zdaniem - dzieciak w życiu by się nie przyznał że grał w pokemony i dlatego wydarzył się ten wypadek. poza tym nigdzie w artykule nie jest sprecyzowane, w jaki sposób ustalone zostało że grał w tę grę, więc ja bym nie był za bardzo przychylny tej wersji. poruszanie dyskusji społecznych to trik znany od lat, gdyby nie "pokemony" większość z was w życiu by w ten artykuł nie kliknęła. poza tym, czy gdzieś w artykule jest napisane że trzymał telefon w ręce? po drugie - jak ładnie zauważono w artykule - autobus ściął zakręt. i tutaj nieważne co by robił na tym telefonie, mógł równie dobrze snapa przeglądać i zaraz byłaby nagonka na snapchat. cud, że dał radę ze***yć, jednak tutaj nie można winić "nieuwagi" rowerzysty. po trzecie to nie wiem, jakim cudem rowerzysta "nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze", jakim cudem "zmierzono" (bo chyba trzeba by było to zrobić żeby to stwierdzić) jego prędkość, ale że nie wiem jakie tam ograniczenie panuje, to się nie będę w tej kwestii wypowiadał.
ludzie, dostajecie "newsa" i od razu tracicie gdzieś rozum po drodze. po pierwsze - moim zdaniem - dzieciak w życiu by się nie przyznał że grał w pokemony i dlatego wydarzył się ten wypadek. poza tym nigdzie w artykule nie jest sprecyzowane, w jaki sposób ustalone zostało że grał w tę grę, więc ja bym nie był za bardzo przychylny tej wersji. poruszanie dyskusji społecznych to trik znany od lat, gdyby nie "pokemony" większość z was w życiu by w ten artykuł nie kliknęła. poza tym, czy gdzieś w artykule jest napisane że trz... rozwiń
Avatar
Spoon / 17 sierpnia 2016 o 13:23
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bylam i widzialam jak to sie zdarzylo , chlopak nie mial telefonu w reku,  cos tu nie gra chyba jakas trefna wiadomość. Panowanie nad pojadem moze stracic kazdy odrazu wyzwiska!!!!!!! , zasanowcie cie ludziska
Ja się w ogóle dziwię że chłopak by się przyznał że to właśnie przez Pokemony. Coś mi tu nie gra. Ale daj ludziom newsa że przez gry ludzie mają wypadki i od razu dyskusja w społeczeństwie :)
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2016 o 21:46
0
kolejna gra ogłupia społeczeństwo. Debili nie brakuje..
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2016 o 19:58
0
a jakiego pokemona łapał ? i czy udalo mu sie go zlapac czy uciekl?
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2016 o 19:01
0
Bylam i widzialam jak to sie zdarzylo , chlopak nie mial telefonu w reku, cos tu nie gra chyba jakas trefna wiadomość. Panowanie nad pojadem moze stracic kazdy odrazu wyzwiska!!!!!!! , zasanowcie cie ludziska
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2016 o 18:56
0
Z tego co wiem to telefon miał rozładowany i nawet do rodziców nie miał jak zadzwonić , więc jak miał grać w Pokemon Go ?
Avatar
bart / 15 sierpnia 2016 o 18:48
0
"Do zdarzenia doszło niedzielę przed godziną 22 w Hrubieszowie przy ulicy Staszica. Grupa nastoletnich rowerzystów wybrała się na przejażdżkę ulicami miasta w poszukiwaniu "Pokemonów" ... gówniarz pewnie myślał, że późnym wieczorem (gdy jest ciemno na ulicach) to może sobie pojeździć pustymi ulicami ze smartfonem w łapie i połapać Pokemony. Tym razem się nie udało.
Avatar
prawda / 15 sierpnia 2016 o 17:59
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tak jeżdzą wszyscy ukraińcy, wymuszaja  wyprzedazaja na ciągłej, w nosie mają bezpieczne zasady jazdy
Nie tylko tak jeżdżą ale ogólnie łamią wszelkie przepisy. Na lubelskim dworcu PKS-BUS często można zobaczyć jak siedzą tacy z lekko azjatyckimi rysami twarzy na ławkach dworcowych i palą papierosy. Mimo że to jest zakazane. Nie dość, że u nich jest burdel to jeszcze te burdelowe zwyczaje do nas przywożą.
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2016 o 16:24
0
kiedy widzę takiego pokemoniarza to mi się śmiać chce....taki sam idiota jak inny gamoń mający e-papierosa w mordzie
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 5 1

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 3

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 10 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 4 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 8 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 10 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 10 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!