Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

27 sierpnia 2019 r.
21:17

Rowerzysta przewoził na kierownicy kolegę. Wjechali w staruszkę, kobieta zmarła [wideo]

27 16 A A
Nagranie z monitoringu
Nagranie z monitoringu (fot. KMP Toruń)

Policjanci ustalili i zatrzymali osobę, która może mieć związek z tragicznym wypadkiem, do którego doszło 22 sierpnia w Toruniu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak informuje KMP w Toruniu, policjanci postawili sobie za cel odnalezienie człowieka, który nie dość, że doprowadził do potrącenia rowerzystki, to jeszcze oddalił się z miejsca wypadku.

W wyniku podjętych działań i publikacji w mediach policjanci zatrzymali 15-letniego mieszkańca Torunia, który może być osobą, która kierowała rowerem doprowadzając do potrącenia prawidłowo przechodzącej przez jezdnię 86-latki.

Nastolatek jadąc rowerem przewoził na kierownicy drugą osobę i prawdopodobnie nawet nie widział pieszej. Potrącona przez rowerzystę kobieta ciężko ranna została przewieziona do szpitala. Zmarła następnego dnia.

W rękach policjantów pozostaje również 15-latek, który podróżował jako pasażer na kierownicy roweru. Jego na policję przyprowadziła matka.

e-Wydanie

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2019 o 06:41
+17
Roweractwo się rozzuchwaliło, jeżdżą rowerami po chodniku, pieszy nie może normalnie chodzić, np. ostatnio rowerzystka terrorystka najechała na mojego buta, wcześniej inny rowerzysta terrorysta naderwał rękaw mojej kurtki, powinni być tępieni i przeganiani z chodników
Avatar
kumite / 27 sierpnia 2019 o 22:17
+15
kobita przeżyła wojne napewno nie jedno w życiu przeszła a tu takie male wszy ***o.e przez berety zryte wirtualnym swiatem w moment ją zcięły.kur.a nóż sie otwiera powiesić za jaja na torunskim rynku i niech wiszą tydzień
Avatar
xx-viek / 28 sierpnia 2019 o 00:19
+9
Podobnych glupkow spotykam kazdego dnia jak wjezdzaja na przejsciach dla pieszych przed jadace samochody.Oczywiscie,ze bez kart rowerowych a nasze sluzby drogowe nie widza problemu bo ich nie widac na ulicach.Sadze,ze raz czy dwa razy w miesiacu straz miejska czy policja przypomniala mandatami o przepisach jak powinno sie jezdzic rowerami.Mniej wypadkow a wiecej kasy dla sciezek rowerowych.
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2019 o 21:30
+9
ni nie zrobią , bo gówniarz. a ten debil jeszcze geny przekaże
Avatar
xxx / 28 sierpnia 2019 o 07:05
+8
Już tam dobrze ze strachy skomle, mamusia juz byla u adwokata i doradzone żeby sie sam zglosil. Dostanie 5 lat i wyjdzie  jeszcze glupszy
 Co dostanie??? Jak ma 15 lat to sąd mu pogrozi palcem i tyle. W ramach troski o przyszłość młodego obywatela.
Avatar
Mar / 28 sierpnia 2019 o 01:32
+8
Stop rowerowym terrorystom ,zlikwidowac darmowe minuty w miejskim rowerze kwestia czasu kiedy w lublinie tez ktos zginie.
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2019 o 04:48
+5
Wincyj jeszcze przywilejów dajta idiotom na rowerkach!!!
Avatar
do pajaców internetowych hipokrytów / 28 sierpnia 2019 o 06:28
+3
zamiast bluzgać na rowerzystów sami się puknijcie w czoło...trafi się jeden rowerzysta baran i od razu wszystkich równacie do wspólnego mianownika...ale wy wszyscy jesteście przecież świeci i niewinni...kierowcy..piesi..święci i niewinni...ile to wypadków kierowcy powodują...skoro tak to wy wszyscy kierowcy jesteście więc mordercami i najlepiej was zamknąć zanim kogoś przejedziecie....bez wyjątku...a wy żałośni piesi?...jak chodzicie ścieżkami rowerowymi mimo że obok jest chodnik to jest ok?...wy możecie włóczyć się po ścieżkach rowerowych i blokować rowerzystów ale jak rowerzysta przejedzie chodnikiem to już wielkie larum i zgorszenie....my rowerzyści jesteśmy normalnymi ludźmi..i jadąc ścieżkami rowerowymi slalomem omijamy was cierpliwie,,,i nie biegniemy na skargę na policję...oczywiście jak w każdym środowisku zdarzają się matoły jak ten z Torunia...powinien być złapany i do pudła bez dyskusji ale nie równajcie nas normalnych rowerzystów do niego..bo wy też nie jesteście święci żałośni hipokryci...
zamiast bluzgać na rowerzystów sami się puknijcie w czoło...trafi się jeden rowerzysta baran i od razu wszystkich równacie do wspólnego mianownika...ale wy wszyscy jesteście przecież świeci i niewinni...kierowcy..piesi..święci i niewinni...ile to wypadków kierowcy powodują...skoro tak to wy wszyscy kierowcy jesteście więc mordercami i najlepiej was zamknąć zanim kogoś przejedziecie....bez wyjątku...a wy żałośni piesi?...jak chodzicie ścieżkami rowerowymi mimo że obok jest chodnik to jest ok?...wy możecie włóczyć się po ścieżkach rowerowych i... rozwiń
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2019 o 22:15
+3
Już tam dobrze ze strachy skomle, mamusia juz byla u adwokata i doradzone żeby sie sam zglosil. Dostanie 5 lat i wyjdzie jeszcze glupszy
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2019 o 14:19
+2
Róbta co chceta. No to robio.
Avatar
Zenon / 28 sierpnia 2019 o 15:40
+1
Opisywane tragiczne wydarzenie (oraz wiele innych) jest prostą konsekwencją bezładu prawnego zapewnionego nam przez władzę ustawodawczą, gdzie rowerzysta nie musi wykazać się choćby elementarną znajomoscią przepisów ruchu drogowego a mimo to może być uczestnikiem ruchu na drogach publicznych (w dodatku bez OC i nr rejestracyjnego).
Avatar
Andrzej / 28 sierpnia 2019 o 14:49
-8
co co tak skomlo na rowerzystwo to zakompleksieni spasle spaślaki co 100 metrow do sklepu autem jadą.pozniiej schodzo na zawalay udary bo ruchu malo jedynie piwo do ryja
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2019 o 14:19
+2
Róbta co chceta. No to robio.
Avatar
xxx / 28 sierpnia 2019 o 07:05
+8
Już tam dobrze ze strachy skomle, mamusia juz byla u adwokata i doradzone żeby sie sam zglosil. Dostanie 5 lat i wyjdzie  jeszcze glupszy
 Co dostanie??? Jak ma 15 lat to sąd mu pogrozi palcem i tyle. W ramach troski o przyszłość młodego obywatela.
Avatar
do buraka / 28 sierpnia 2019 o 07:00
-9
widzisz spaślaku ty nie zrozumiesz rowerzystów ...wyjdź troche na dwór..zadbaj o zdrowie a nie tylko żresz cipsy przed telewizorem..i dlatego tak wygladasz jak wyglądasz...nie śpię z rowerem..właściwie jeżdże nim tylko do pracy...a ty ledwo w portki XXL się mieścisz...
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2019 o 06:53
-6
Buraku, rowerzyści to buraki, buraki lewaki, z rowerka zrobili bożka i quasi religię, nie rozstajesz się z rowerkiem? śpisz też z nim?
Avatar
do buraka / 28 sierpnia 2019 o 06:46
-2
widocznie takim jesteś burakiem że wiecznie ciebie najeżdżają rowerzyści terroryści...a buractwa wcale nie szkoda
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2019 o 06:41
+17
Roweractwo się rozzuchwaliło, jeżdżą rowerami po chodniku, pieszy nie może normalnie chodzić, np. ostatnio rowerzystka terrorystka najechała na mojego buta, wcześniej inny rowerzysta terrorysta naderwał rękaw mojej kurtki, powinni być tępieni i przeganiani z chodników
Avatar
Olo / 28 sierpnia 2019 o 06:31
-9
ciebie też pajacu powinni spisać i dać mandat za przechodzenie ścieżkami rowerowymi a nie chodnikiem bo z pewnością jak każdy chodziłeś...
Avatar
do pajaców internetowych hipokrytów / 28 sierpnia 2019 o 06:28
+3
zamiast bluzgać na rowerzystów sami się puknijcie w czoło...trafi się jeden rowerzysta baran i od razu wszystkich równacie do wspólnego mianownika...ale wy wszyscy jesteście przecież świeci i niewinni...kierowcy..piesi..święci i niewinni...ile to wypadków kierowcy powodują...skoro tak to wy wszyscy kierowcy jesteście więc mordercami i najlepiej was zamknąć zanim kogoś przejedziecie....bez wyjątku...a wy żałośni piesi?...jak chodzicie ścieżkami rowerowymi mimo że obok jest chodnik to jest ok?...wy możecie włóczyć się po ścieżkach rowerowych i blokować rowerzystów ale jak rowerzysta przejedzie chodnikiem to już wielkie larum i zgorszenie....my rowerzyści jesteśmy normalnymi ludźmi..i jadąc ścieżkami rowerowymi slalomem omijamy was cierpliwie,,,i nie biegniemy na skargę na policję...oczywiście jak w każdym środowisku zdarzają się matoły jak ten z Torunia...powinien być złapany i do pudła bez dyskusji ale nie równajcie nas normalnych rowerzystów do niego..bo wy też nie jesteście święci żałośni hipokryci...
zamiast bluzgać na rowerzystów sami się puknijcie w czoło...trafi się jeden rowerzysta baran i od razu wszystkich równacie do wspólnego mianownika...ale wy wszyscy jesteście przecież świeci i niewinni...kierowcy..piesi..święci i niewinni...ile to wypadków kierowcy powodują...skoro tak to wy wszyscy kierowcy jesteście więc mordercami i najlepiej was zamknąć zanim kogoś przejedziecie....bez wyjątku...a wy żałośni piesi?...jak chodzicie ścieżkami rowerowymi mimo że obok jest chodnik to jest ok?...wy możecie włóczyć się po ścieżkach rowerowych i... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jak zacząć przygodę z programowaniem IoT?

Jak zacząć przygodę z programowaniem IoT? 0 0

Linux jest powszechnie znanym systemem operacyjnym, który cechuje otwarty kod źródłowy. Jest on wykorzystywany w serwerach, routerach czy nawet odtwarzaczach DVD. Stosowanie Linuxa w urządzeniach wbudowanych lub IOT jest jednak skomplikowanym zadaniem, które wymaga od dewelopera wielu dodatkowych kompetencji. Gdzie je zdobyć? Odpowiedzią jest szkolenie z Linuxa embedded.

Paweł Szymański w Kazimierzu
21 września 2019, 20:00

Paweł Szymański w Kazimierzu 0 0

Trzeci Księżyc w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1) zaprasza na koncert autorskich piosenek Pawła Szymańskiego. Wydarzenie odbędzie się 21 września o godz. 20.

Nowe certyfikaty SSL w HRD.pl

Nowe certyfikaty SSL w HRD.pl 0 0

Certyfikaty SSL to nieodzowny element każdej strony internetowej. Bezpieczeństwo przekazywanych danych, wzrost prestiżu strony, przychylność wyszukiwarek pod względem pozycjonowania to koronne dowody na ssl-owy must have. Coraz więcej operatorów hostingowych decyduje się więc na promowanie usług SSL przy okazji zakupu domen i hostingu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Partnerów, z których zdecydowana większość to firmy hostingowe, hurtownia HRD.pl wprowadziła ostatnio do oferty tanie certyfikaty SSL z gwarancją od 10.000 USD.

Lublin: Dwa piwa na odwagę przed egzaminem na prawo jazdy?

Lublin: Dwa piwa na odwagę przed egzaminem na prawo jazdy? 0 0

Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 46-letni mieszkaniec gminy Poniatowa, który przystępował do egzaminu na prawo jazdy.

"Jeśli władza nie zacznie coś robić, to my obalimy tę władzę!". Młodzieżowy Strajk Klimatyczny w Lublinie [wideo, zdjęcia]
galeria
film

"Jeśli władza nie zacznie coś robić, to my obalimy tę władzę!". Młodzieżowy Strajk Klimatyczny w Lublinie [wideo, zdjęcia] 4 10

"Z popiołu powstałeś i w plastik się obrócisz". Kilkuset uczniów z Lublina wzięło dzisiaj udział w Młodzieżowym Strajku Klimatycznym pod Ratuszem. Młodzi ludzie protestowali przeciwko "bierności rządzących wobec pogłębiającego się kryzysu klimatycznego"

Wyjątkowy mecz w Łęcznej. Będzie lider w dniu urodzin?

Wyjątkowy mecz w Łęcznej. Będzie lider w dniu urodzin? 0 2

Górnik meczem z Gryfem Wejherowo rozpocznie zmagania w 10 kolejki rozgrywek. Jeżeli łęcznianie sięgną po trzy punkty to przynajmniej do niedzieli pozostaną na fotelu lidera. A jeśli wyniki innych meczów ułożą się korzystnie to „zielono-czarni” dłużej mogą patrzeć na wszystkich z góry

Opieka dla najmłodszych. W gm. Łomazy ruszy Klub Malucha

Opieka dla najmłodszych. W gm. Łomazy ruszy Klub Malucha 0 2

Gmina Łomazy uruchomi Klub Malucha dla dzieci w wieku do 3 lat. Samorząd dostał właśnie ponad 1 mln zł dotacji na ten cel z Regionalnego Programu Operacyjnego województwa lubelskiego.

Samolot krąży nad Lublinem i okolicami. O co chodzi?
film

Samolot krąży nad Lublinem i okolicami. O co chodzi? 4 6

Nasi czytelnicy zauważyli na Flightradarze samolot krążący od rana nad Lublinem i okolicami.

Koncert Straight Hate w Graffiti
21 września 2019, 19:00

Koncert Straight Hate w Graffiti 0 0

21 września o godz. 19 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) odbędzie się koncert z udziałem formacji Straight Hate. Grupa będzie promować nowy krążek.

Dziecko wypadło z okna mieszkania. Lekarze walczą o jego życie

Dziecko wypadło z okna mieszkania. Lekarze walczą o jego życie 0 0

Toruń (woj. kujawsko-pomorskie). Czterolatek wypadł z okna mieszkania na 11. piętrze na jednym z toruńskich osiedli - podaje RMF24.pl. Dziecko jest w śpiączce farmakologicznej, lekarze walczą o jego życie.

Radni odwołali przewodniczącego. Był przeciwny podwyżce diet

Radni odwołali przewodniczącego. Był przeciwny podwyżce diet 16 16

Jacek Tomasiak stracił funkcję przewodniczącego Rady Miasta. Zastąpił go były klubowy kolega Grzegorz Gregorowicz. Tymczasem w Lubartowie dojrzewa sprawa referendum, które miałoby doprowadzić do nowych wyborów

"Legiony" i nowy "Rambo". Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [20-22.09]

"Legiony" i nowy "Rambo". Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [20-22.09] 0 0

W ten weekend na lubelskich kinomaniaków czeka wysyp premier. Będzie polska superprodukcja "Legiony", nowa odsłona przygód Rambo, festiwalowe "Ad astra" z Bradem Pittem i zdobywca Złotej Palmy w Cannes - "Parasite". Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Prognoza pogody: Nadchodzi ocieplenie
film

Prognoza pogody: Nadchodzi ocieplenie 0 3

W piątek jedynie na Pomorzu, Mazowszu i w Małopolsce miejscami może pojawiać się przelotny deszcz (1-2 l/m2). Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, zachodni.

LUK Politechnika zagra na wyjeździe ze Stalą Nysa

LUK Politechnika zagra na wyjeździe ze Stalą Nysa 0 1

W piątek o godzinie 18 LUK Politechnika rozegra swój drugi mecz w sezonie. Wyjazdowym przeciwnikiem lublinian będzie Stal Nysa, wicemistrz ostatnich rozgrywek

Akademia Zamojska przejdzie remont. Wróci do dawnej kolorystyki

Akademia Zamojska przejdzie remont. Wróci do dawnej kolorystyki 0 0

Miasto podpisało mowę z generalnym wykonawcą robót w budynku Akademii Zamojskiej. W przyszłym miesiącu zabytkowy plac budowy zostanie przekazany firmie Furmanek Renewal Sp. z o.o. S.K.A.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!