Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

17 czerwca 2019 r.
8:18

Zabójstwo 10-letniej Kristiny. 22-latek usłyszał zarzut. Zabił z miłości do matki dziewczynki?

97 22 A A

22-latek podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem - podaje RMF FM.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zabójca miał dobrze znać się z matką dziewczynki i był w niej zakochany. Według 22-latka kobieta miała nie zwracać uwagi na mężczyznę i poświęcać córce znacznie więcej czasu - podaje RMF FM.

Morderca w czwartek przyjechał po Kristinę samochodem, zabrał dziewczynkę i zabił. Według nieoficjalnych informacji zadał jej aż 32 ciosy. Chciał upozorować napaść przez pedofila, w taki sposób porzucił jej ciało. RMF FM podaje, że nie doszło do gwałtu na dziewczynce.

W niedzielę w nocy mężczyzna został wyprowadzony z budynku Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Wcześniej zebrał się tam tłum ludzi, który oczekiwał na zabójcę. Podczas transportowania podejrzanego, ktoś rzucił w radiowozy kamieniami i kostką brukową.

 

Działania śledczych na miejscu zabójstwa. Wideo: x-news/TVN24

e-Wydanie

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 czerwca 2019 o 08:34
+26
I co teraz będą go karmić w więzieniu?! Przywrócić karę śmierci
Avatar
p / 17 czerwca 2019 o 08:40
+25
Zazdrosny o córkę? Z tego powodu trzeba było odbierać dziecku życie? Powinien wisieć za przyrodzenie publicznie na placu Piłsudskiego. A teraz pewnie zrobią z niego chorego umysłowo albo niepoczytalnego tak jak w przypadku Ewy Tylman.
Avatar
bielik / 17 czerwca 2019 o 09:26
+19
to teraz prawdziwą miłosć na potka w celi,tam hłopaki go odpowiednio pokochają
Avatar
Gość / 17 czerwca 2019 o 17:26
+12
"Zabił z miłości" Tak sformułowane nagłówki deprecjonują definicję prawdziwej miłości. To nie była miłość, tylko patologiczne pożądanie połączone ze zwyrodniałym egoizmem.
Avatar
Gość / 17 czerwca 2019 o 08:49
+11
Tylko KS dla takich zwyroli, nie da się na to patrzeć spokojnie..
Avatar
Gość / 17 czerwca 2019 o 14:32
+8
"to teraz prawdziwą miłosć na potka w celi,tam hłopaki go odpowiednio pokochają" Szkoda,że ty nie na potkałeś słownika nigdy...
Avatar
Piotr / 17 czerwca 2019 o 11:59
+8
Kim trzeba być żeby w tym wszystkim oskarżać matkę?jaki tok myślenia trzeba przyjąć? może uda się stworzyć portret psychologiczny świra który tak wypisuje!
Avatar
JK / 17 czerwca 2019 o 13:34
+6
Xyz materiał genetyczny to nie tylko sperma, również włosy z cebulkami jak i skóra itp. Policja go napewno przesłuchała. Ale to że ktoś ma alibi to też policja musi sprawdzić tak jak szereg innych postępowań. Muszą mieć twarde dowody żeby obrońca w sądzie ich nie podważył. W przeciwieństwie do sprawy Ewy Tylman ten zwyrodnialec został szybko schwytany i miejmy nadzieję że mają na niego twarde dowody.
Avatar
Kat śmierć za śmierć... / 18 czerwca 2019 o 20:10
+5
Śmierć gnojowi i wszystkim pedofilom jak i mordercą. A nie gnoje dożywocie i w twarz się śmieją i se żyją !!!!! Tylko kara śmierci w męczarniach śmierć za śmierć to sprawiedliwość .......!!!!!!!!
Avatar
Gość / 17 czerwca 2019 o 10:51
+5
Edit, a gdzie pisze, że był konkubentem MAMY? Piszę wyraźnie, że się w niej zakochał....
Avatar
Kosa / 23 czerwca 2019 o 16:24
+1
Prawda śmierć powinna być karana za śmierć zwłaszcza w takich przypadkach może by takie świry zastanowiły by się kilka razy zanim popełnia czyn. PiS niech się p..... Jak cały bezkarny pi..... Polski rząd...!!
 Żywcem poćwiartować gnoja i w kiblu spłukać!!!! Albo publicznie żywcem spalić godna kara dla ludzi tego typu
Avatar
TOMEK / 21 czerwca 2019 o 15:45
0
TAK ZABIĆ JEGO POLICJA NIE WIDZIŁA PROKURTORA KTO ZA TYM STOJI TEGO ZWRODNILCA
Avatar
TOMEK / 21 czerwca 2019 o 15:41
-1
ZASURZYŁ NA KARE ŚMIERCI TEN BYDLAK TURY ZABIŁ ZASDROŚĆ DZIEWCZYNKĘ 10 LETNIĄ KARA ŚMIERCI DLA NIEGO ZAMAŁO JEST TAKIEGO BYDLAKA NIE JESTEM ZWOLNIKIEM KARY ŚMIERCI ALE TAKIEGO TYPA KARA ŚMIERCI TO ZA MAŁO JEST TAKIEGO ZWRODNILCA .... DZIE TEGO ZWRODNILCA JEST JEGO MATKA TELEWIZJI NIE MÓWIĄ O JEGO MATCE TEGO ZWRODNILCA ZABIĆ JEGO TEGO ZWRODNILCA TAK ŻEBY POLICJA NIE WIDZIAŁA KTO ZROBIŁ TAK JEGO ŚMIERĆ UPOZOROWADZ JAK BY SAM SIĘ ZABIŁ POPEŁNIŁ SAM SAMOBUJSTWO TEN 22 LATEK .
Avatar
TOMEK / 21 czerwca 2019 o 15:31
0
ŚWINIA PARSZYWA ZABIŁA TEN CZŁOWIEK JEST POTWÓR NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST POTWÓR NIE JEST CZŁOWIEKIEM ZABIĆ JEGO TEGO BYDLAKA KWAŁ SKURCZY BYKA JEST PSYCHOPATA CZEGOŚ TAKIEGO DOPUŚCIŁ CZYNU NIE JEST NORMALNY CZŁOWIEK NA PEWNO . CHORY EGOISTA JEST ZABIĆ GO TEGO BYDLAKA
Avatar
Ksiądz / 20 czerwca 2019 o 13:32
+1
Gorzej jak posiedzi 18 lat a później się okaze ze to nie on... Kogo innego szukali kogo innego zatrzymali ...
Avatar
Piotr / 18 czerwca 2019 o 20:28
+1
Prawda śmierć powinna być karana za śmierć zwłaszcza w takich przypadkach może by takie świry zastanowiły by się kilka razy zanim popełnia czyn. PiS niech się p..... Jak cały bezkarny pi..... Polski rząd...!!
Avatar
Kat śmierć za śmierć... / 18 czerwca 2019 o 20:10
+5
Śmierć gnojowi i wszystkim pedofilom jak i mordercą. A nie gnoje dożywocie i w twarz się śmieją i se żyją !!!!! Tylko kara śmierci w męczarniach śmierć za śmierć to sprawiedliwość .......!!!!!!!!
Avatar
nikt / 18 czerwca 2019 o 17:38
+4
""Zabił z miłości" Tak sformułowane nagłówki deprecjonują definicję prawdziwej miłości. To nie była miłość, tylko patologiczne pożądanie połączone ze zwyrodniałym egoizmem." Jeden z najlepszych komentarzy, jeśli nie najlepszy. Idealnie trafione w sedno, co do joty
Avatar
Mmmmm / 18 czerwca 2019 o 07:23
-1
Właśnie jakoś ja tez nie wierze w jego winę , podejrzane jest to wszystko ... usłyszałam w tv jeden komentarz który dał do myślenia „ niech chodź raz PiS nie korzysta z tragedii ludzkiej „ 
Avatar
donwito / 17 czerwca 2019 o 21:42
0
zabil corke
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2019 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2019 r. 0 0

Motor Lublin - Lewart Lubartów 2:1. Wielkie testy (zdjęcia)
galeria

Motor Lublin - Lewart Lubartów 2:1. Wielkie testy (zdjęcia) 0 0

Motor w środę rozegrał dwa mecze kontrolne. W tym drugim lublinianie pokonali czwartoligowy Lewart Lubartów 2:1

Sukces uczennic lubelskiego liceum. Pokonały siedem tysięcy konkurentów z całej Polski

Sukces uczennic lubelskiego liceum. Pokonały siedem tysięcy konkurentów z całej Polski 30 1

Martyna Osmałek z Piask oraz Alicja Pietrzak z Lubartowa – uczennice Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Lublinie – pojechały na obóz naukowy. Żeby móc wziąć udział w wypoczynku połączonym z wykorzystywaniem w praktyce nauk ścisłych i przyrodniczych, pokonały siedem tysięcy konkurentów z całej Polski.

Nowy zastępca komendanta miejskiego policji w Białej Podlaskiej

Nowy zastępca komendanta miejskiego policji w Białej Podlaskiej 3 1

Komisarz Mariusz Kononiuk został zastępcą komendanta miejskiego policji w Białej Podlaskiej.

Żużlówka w centrum Chełma spłynęła po deszczu

Żużlówka w centrum Chełma spłynęła po deszczu 2 0

Deszcz zmył z podjazdu wysypany żwir, odsłaniając cegły i różne ostre kamienie, które również mogą uszkodzić auto.

Lokatorzy Mieszkań Plus podpisują umowy na 26 lat

Lokatorzy Mieszkań Plus podpisują umowy na 26 lat 2 1

Lokatorzy Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej podpisują już umowy najmu z dojściem do własności. Są zawierane na okres 26 lat.

Kolejne miasto w woj. lubelskim z egzaminami na prawo jazdy

Kolejne miasto w woj. lubelskim z egzaminami na prawo jazdy 4 4

Pierwsi kandydaci na kierowców w minionym tygodniu już zdawali egzamin na „prawko” w Kraśniku. Od kilku dni działa w tym mieście filia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Egzaminy są prowadzone dwa dni w tygodniu.

Radzyń Podlaski: Masz pomysł na budżet obywatelski? Pospiesz się

Radzyń Podlaski: Masz pomysł na budżet obywatelski? Pospiesz się 0 0

Tylko do końca lipca mieszkańcy Radzynia Podlaskiego mogą składać swoje propozycje do budżetu obywatelskiego. W ręce mieszkańców miasto oddaje 100 tys. zł.

Pociągiem na festiwal Pol’and’rock z Lublina? Tylko z przesiadką

Pociągiem na festiwal Pol’and’rock z Lublina? Tylko z przesiadką 13 5

Nie będzie bezpośrednich pociągów z Lublina dla osób wybierających się do Kostrzyna na festiwal Pol’and’rock (wcześniej Przystanek Woodstock).

"Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia". Koterski, Koterski i Dumała na placu Litewskim
20 lipca 2019, 17:00

"Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia". Koterski, Koterski i Dumała na placu Litewskim 0 0

W sobotę plenerowe pokazy z cyklu „Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia”. Oprócz oglądania filmów będzie okazja do posłuchania gości. Wszystko gratis

Samochodem na wakacje? 7 wskazówek bezpiecznej jazdy latem

Samochodem na wakacje? 7 wskazówek bezpiecznej jazdy latem 0 0

Wakacje to o wyczekiwany przez wszystkich czas, z którym często wiążemy duże plany. Urlopowicze będący o krok od wakacji, zastanawiają się, czy spakowali każdą niezbędną rzecz, myśląc przy tym o najbliższych dniach pełnych wypoczynku. Eksperci od bezpieczeństwa drogowego nawołują jednak do skupienia się na drodze zarówno podczas długiej podróży, jak i w przypadku krótszych wycieczek. Przedstawiamy 7 wskazówek dotyczących bezpiecznej jazdy latem.

Będą zmiany w Ogrodzie Saskim

Będą zmiany w Ogrodzie Saskim 1 5

Jeszcze w lipcu ogłoszony ma być przetarg na odbudowę altany w centralnym punkcie Ogrodu Saskiego.

Koncert charytatywny "Łydką w chłoniaka" w Centrum Kultury
19 lipca 2019, 20:00

Koncert charytatywny "Łydką w chłoniaka" w Centrum Kultury 0 0

W piątek, 19 lipca o godz. 20 w Wirydarzu Centrum Kultury odbędzie się koncert charytatywny "Łydką w chłoniaka" z udziałem Mikroelementów, Moriah Woods i Filipa Borowicza. Akcja organizowana jest na rzecz chorej Anki Kawiak-Łydki.

Od czwartku jeden z przewoźników rezygnuje z kursów po Lublinie! Pasażerowie mogą utknąć na przystankach. "Sytuacja jest krytyczna"
PILNE

Od czwartku jeden z przewoźników rezygnuje z kursów po Lublinie! Pasażerowie mogą utknąć na przystankach. "Sytuacja jest krytyczna" 127 103

Problemy z dotarciem autobusem do pracy mogą mieć w czwartek mieszkańcy Lublina. Z dnia na dzień z wożenia pasażerów zrezygnował jeden z przewoźników, warszawska spółka Warbus.

Niektóre książki są tu od 1948 roku, gdy została założona biblioteka. W przeprowadzce pomogą sami czytelnicy
galeria

Niektóre książki są tu od 1948 roku, gdy została założona biblioteka. W przeprowadzce pomogą sami czytelnicy 0 6

Remont ośrodka kultury zbiega się z remontem XVII wiecznej synagogi, w której działa biblioteka. Dobrych kilka tygodni po miasteczku będą krążyły regały, a w ślad za nimi skrzynie z książkami. – Jestem dumna z moich czytelników, mam mnóstwo chętnych do pomocy – mówi szefowa biblioteki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!