Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

e-Wydanie - promocja 1zł za miesiąc!

Kraśnik

10 marca 2020 r.
8:12

Bunt niezadowolonych. Będzie referendum o odwołanie burmistrza Annopola?

0 17 A A

Czy będzie referendum o odwołanie burmistrza Annopola Mirosława Gazdy? Z taką inicjatywą wystąpiła grupa mieszkańców. Pomysłodawcy rozmawiali już w byłym burmistrzem tego miasta Wiesławem Liwińskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

3 lutego zostałem powiadomiony o tym, że jest grupa osób, która chce mnie odwołać z funkcji – mówi Mirosław Gazda, burmistrz Annopola, który w wyborach samorządowych startował jako kandydat niezależny. – Pod wnioskiem podpisało się 15 osób. Nie ma wśród nich radnych z naszej gminy. Pismo, które wpłynęło do urzędu nie zawiera też żadnych zarzutów, dlatego póki co nie mam się do czego odnieść.

– O tej inicjatywie dowiedziałam się nieoficjalnie – przyznaje Zenobia Jarmuła, przewodnicząca Rady Miejskiej Annopol. – Do biura rady żadna oficjalna informacja w tej sprawie nie wpłynęła.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami inicjator referendum powiadamia na piśmie burmistrza, wójta lub prezydenta. Tak już się stało. A także komisarza wyborczego, który powiadomienie także otrzymał. Inicjator w terminie 60 dni od dnia powiadomienia zbiera podpisy mieszkańców popierających inicjatywę. Zobowiązany jest też do podania do publicznej wiadomości informacji dotyczących zamierzonego referendum.

– W Annopolu jest komitet społeczny. My się od tego odcinamy i nie będziemy się w to angażować ani w Annopolu ani w Trzydniku Dużym (chodzi o inicjatywę zmierzającą do odwołania wójta gminy Krzysztofa Serafina-red.) – mówi Roman Bijak z Prawa i Sprawiedliwości, członek zarządu powiatu kraśnickiego.

– Pewne osoby, są to mieszkańcy niezadowoleni z sytuacji, która jest w Annopolu rozmawiały ze mną na ten temat. Pytały mnie czy zgodziłyby się wystartować gdyby zostały ogłoszone ponownie wybory na burmistrza. Nie powiedziałem „nie”. Mogę spróbować – mówi nam Wiesław Liwiński, były burmistrz Annopola, pełnił tę funkcję 12 lat. Nie jest wiązany z żadną partią polityczną.

Burmistrza Annopola do ewentualnego referendum ws. jego odwołania podchodzi ze spokojem. – Najtrudniej jest ocenić samego siebie – przyznaje Mirosław Gazda. – Jest demokracja, dlatego też ze spokojem poddam się ocenie mieszkańców. I dodaje: O planach przeprowadzenia referendum słyszę praktycznie od pierwszego dnia mojego urzędowania. A było to 23 listopada 2018 r.
Krzysztof Serafin, wójt gminy Trzydnik Duży, potwierdził, że 31 stycznia wypłynęło zawiadomienie o zamiarze przeprowadzenia referendum w sprawie jego odwołania. Pod wnioskiem podpisało się 10 osób.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
N / 13 marca 2020 r. o 09:14
+8
Demokratyczne wybory? Śmieszne...to chyba pann G dogadywał się z panem S i nie dotrzymał danego słowa....
Avatar
Gość / 12 marca 2020 r. o 09:22
+5
Annopol-rzecz w tym że obecny zastępca włodarza nie ma bezrobotnych w domu.Unikaty przez 20 lat nie miały etatów w budżetowych instytucjach .Nagle ujawniły się talenty bez ogłoszeń o stanowiskach.Obecny Burmistrz wspiera swą postawą kolesiostwo i nepotyzm.Wyborcy korzystają ze swych procedur demokracji.
Avatar
janekn / 22 marca 2020 r. o 18:42
+4
Patrząc na sesje to, aż się słabo robi. Rada tak słaba jak i włodarze. Przewodniczącą z trudem można zrozumieć. Przyklepywanie kolejnych nie trafionych decyzji, a odpowiedzialność na lata. Nawet i te śmieci ostatnio. Ciągle śmieci... Tysiące problemów, choćby pomoc teraz ludziom samotnym, starszym, czy schorowanym w obliczu zagrożenia koronawirusem. A na sesji cisza. Rzeczywiście w dzień sesji był ludzi tłum, w holu na parterze, byłem w banku. Trudno było się przecisnąć..., kto był to widział. Czy wam się wydaje, że my tego nie widzimy..., że większość z nas jest taka głupia.Aby nowe fotografie to podpisane, to kupione, a ja się pytam, kto za to wszystko zapłaci. Przecież nie włodarze i radni tylko my. Jeszcze długo po nich będziemy to wszystko spłacać... Może to referendum wypali tylko nie teraz. Jeszcze takiego czegoś u nas nie było. Jak dożyjemy, to zobaczymy. A tymczasem zdrowia i opamiętania dla nas wszystkich.
Patrząc na sesje to, aż się słabo robi. Rada tak słaba jak i włodarze. Przewodniczącą z trudem można zrozumieć. Przyklepywanie kolejnych nie trafionych decyzji, a odpowiedzialność na lata. Nawet i te śmieci ostatnio. Ciągle śmieci... Tysiące problemów, choćby pomoc teraz ludziom samotnym, starszym, czy schorowanym w obliczu zagrożenia koronawirusem. A na sesji cisza. Rzeczywiście w dzień sesji był ludzi tłum, w holu na parterze, byłem w banku. Trudno było się przecisnąć..., kto był to widział. Czy wam się wydaje, że my tego nie widzimy..., ż... rozwiń
Avatar
Ab / 12 marca 2020 r. o 17:25
+4
Pa obecny burmistrz nie miał litości startując w wyborach nad swoim poprzednikiem... kłamał na jego temat, oczerniał gdzie się dało. Sęk w tym, że Liwinski do pięt nie dorasta obecnemu w nepotyzmie, braku szacunku do ludzi... Pycha krąży przed upadkiem panie Burmistrzu. Można wymienić co najmniej 10 osób z rodziny i znajomych, które zatrudniono w naszym mieście. W Wymyslowie pracuje rodzina zastępcy i przyjaciele rodziny zastępcy, w gminie znajdują zatrudnienie osoby z Zawichostu, koleżeństwo zastępcy, nie z naszej gminy...nie ma ludzi w Annopolu do pracy???  To wszystko widać, mieszkańcy gminy nie są tak głupi panie Burmistrzu.. a czemu się dziwić Liwinskiemu? Każdy ma prawo startować w wyborach... chociaż jak czas pokazał ..nie każdy się nadaje...
Pa obecny burmistrz nie miał litości startując w wyborach nad swoim poprzednikiem... kłamał na jego temat, oczerniał gdzie się dało. Sęk w tym, że Liwinski do pięt nie dorasta obecnemu w nepotyzmie, braku szacunku do ludzi... Pycha krąży przed upadkiem panie Burmistrzu. Można wymienić co najmniej 10 osób z rodziny i znajomych, które zatrudniono w naszym mieście. W Wymyslowie pracuje rodzina zastępcy i przyjaciele rodziny zastępcy, w gminie znajdują zatrudnienie osoby z Zawichostu, koleżeństwo zastępcy, nie z naszej gminy...nie ma ludzi w Ann... rozwiń
Avatar
Gość / 12 marca 2020 r. o 08:31
+4
Co się nie robi dla władzy... Można nawet zawrzeć sojusz i to z kim..... Panie L i Panie S demokracja wymaga uszanowania jej wyników.... Wy tego nie potraficie.... Myślę że ten ruch odbije się Wam czkawka...
Avatar
M / 19 marca 2020 r. o 14:05
+3
Oj...coś mi się wydaje że te wszystkie pieśni pochwalne na cześć wice to chyba pisze osoba z rodziny... burmistrz powinien się zastanowić kogo ma przy swoim boku i czy go nie wyprowadzi na manowce...taki jest świetny...chwalmy Pana, że mamy takiego supermena na stanowisku...bez niego Annopol by przepadł
Avatar
:) / 19 marca 2020 r. o 11:15
+3
Niedobrze się robi czytajac o tym jaki to pan Vive jest super ekstra zaj.....
Avatar
Annopolani / 18 marca 2020 r. o 22:15
+3
Wydaje mi się że lepiej zatrudniać osoby z doświadczeniem oraz takie które wzbudzają zaufanie innych osób niż takie które zamiast pracować i wypełniać swoje obowiązki chodzą sobie po sklepach i po targu w czasie pracy. Dlaczego nikt o tym nie na pisze??? Co osoby z Zawichosta zrobiły dla naszej gminy projekty dofinansowania nowe przestrzenie remonty. A jak było wcześniej??? Może ktoś wspomni??? Zawiść i zazdrość to zła rzecz. Zamiast siedzieć w domu i pierdzieć w stołek przed telewizorem polecam wziąć się w garść i ruszyć do pracy jakiej kolwiek a nie tylko narzekać na wszystko. Pozdrawiam
Wydaje mi się że lepiej zatrudniać osoby z doświadczeniem oraz takie które wzbudzają zaufanie innych osób niż takie które zamiast pracować i wypełniać swoje obowiązki chodzą sobie po sklepach i po targu w czasie pracy. Dlaczego nikt o tym nie na pisze??? Co osoby z Zawichosta zrobiły dla naszej gminy projekty dofinansowania nowe przestrzenie remonty. A jak było wcześniej??? Może ktoś wspomni??? Zawiść i zazdrość to zła rzecz. Zamiast siedzieć w domu i pierdzieć w stołek przed telewizorem polecam wziąć się w garść i ruszyć do pracy jakiej kol... rozwiń
Avatar
Hela / 12 marca 2020 r. o 17:51
+3
To prawda. Zwalnia się osoby kompetentne a zatrudnia koleżanki. Zresztą ten brak umiejętności zachowania się...dyplomaci ...hahaha
Avatar
Gość / 12 marca 2020 r. o 18:28
+1
Szanuj bliźniego swego.... Niektórym się zapomniało, że każda władza pochodzi od ludu.. A lud dużo pamięta... I oceni przy urnach wyborczych... I im szybciej tym lepiej... Pozdrawiam Annopolan... Pamiętajcie z demokracji należy korzystać.
Avatar
janekn / 22 marca 2020 r. o 18:42
+4
Patrząc na sesje to, aż się słabo robi. Rada tak słaba jak i włodarze. Przewodniczącą z trudem można zrozumieć. Przyklepywanie kolejnych nie trafionych decyzji, a odpowiedzialność na lata. Nawet i te śmieci ostatnio. Ciągle śmieci... Tysiące problemów, choćby pomoc teraz ludziom samotnym, starszym, czy schorowanym w obliczu zagrożenia koronawirusem. A na sesji cisza. Rzeczywiście w dzień sesji był ludzi tłum, w holu na parterze, byłem w banku. Trudno było się przecisnąć..., kto był to widział. Czy wam się wydaje, że my tego nie widzimy..., że większość z nas jest taka głupia.Aby nowe fotografie to podpisane, to kupione, a ja się pytam, kto za to wszystko zapłaci. Przecież nie włodarze i radni tylko my. Jeszcze długo po nich będziemy to wszystko spłacać... Może to referendum wypali tylko nie teraz. Jeszcze takiego czegoś u nas nie było. Jak dożyjemy, to zobaczymy. A tymczasem zdrowia i opamiętania dla nas wszystkich.
Patrząc na sesje to, aż się słabo robi. Rada tak słaba jak i włodarze. Przewodniczącą z trudem można zrozumieć. Przyklepywanie kolejnych nie trafionych decyzji, a odpowiedzialność na lata. Nawet i te śmieci ostatnio. Ciągle śmieci... Tysiące problemów, choćby pomoc teraz ludziom samotnym, starszym, czy schorowanym w obliczu zagrożenia koronawirusem. A na sesji cisza. Rzeczywiście w dzień sesji był ludzi tłum, w holu na parterze, byłem w banku. Trudno było się przecisnąć..., kto był to widział. Czy wam się wydaje, że my tego nie widzimy..., ż... rozwiń
Avatar
M / 19 marca 2020 r. o 14:05
+3
Oj...coś mi się wydaje że te wszystkie pieśni pochwalne na cześć wice to chyba pisze osoba z rodziny... burmistrz powinien się zastanowić kogo ma przy swoim boku i czy go nie wyprowadzi na manowce...taki jest świetny...chwalmy Pana, że mamy takiego supermena na stanowisku...bez niego Annopol by przepadł
Avatar
:) / 19 marca 2020 r. o 11:15
+3
Niedobrze się robi czytajac o tym jaki to pan Vive jest super ekstra zaj.....
Avatar
Annopolani / 18 marca 2020 r. o 22:15
+3
Wydaje mi się że lepiej zatrudniać osoby z doświadczeniem oraz takie które wzbudzają zaufanie innych osób niż takie które zamiast pracować i wypełniać swoje obowiązki chodzą sobie po sklepach i po targu w czasie pracy. Dlaczego nikt o tym nie na pisze??? Co osoby z Zawichosta zrobiły dla naszej gminy projekty dofinansowania nowe przestrzenie remonty. A jak było wcześniej??? Może ktoś wspomni??? Zawiść i zazdrość to zła rzecz. Zamiast siedzieć w domu i pierdzieć w stołek przed telewizorem polecam wziąć się w garść i ruszyć do pracy jakiej kolwiek a nie tylko narzekać na wszystko. Pozdrawiam
Wydaje mi się że lepiej zatrudniać osoby z doświadczeniem oraz takie które wzbudzają zaufanie innych osób niż takie które zamiast pracować i wypełniać swoje obowiązki chodzą sobie po sklepach i po targu w czasie pracy. Dlaczego nikt o tym nie na pisze??? Co osoby z Zawichosta zrobiły dla naszej gminy projekty dofinansowania nowe przestrzenie remonty. A jak było wcześniej??? Może ktoś wspomni??? Zawiść i zazdrość to zła rzecz. Zamiast siedzieć w domu i pierdzieć w stołek przed telewizorem polecam wziąć się w garść i ruszyć do pracy jakiej kol... rozwiń
Avatar
Karo / 18 marca 2020 r. o 21:27
-3
a może nie mieli pracy bo włodarz S i L nie dażyli ich sympatią. Wiedza i doświadczenie  Vice Burmistrza  powinna juz dawno być wykorzystana w naszej gminie,  a nie S  go wykopał bo Pan P nie dał soba manipulować. taka prawda ja tamtych czasów nigdy nie zapomnę a byłem bardzo blisko wszystkiego i modlę się każdego dnia aby tamte czasy nie wróciły bo czeka nas zagłada
Avatar
Marianka / 18 marca 2020 r. o 21:18
-1
No tak bo  nas to chyba jakas amnezja opanowała? Nie pamietamy rodziny i ludzi w gminie nie wiaodmo skąd Pana Skórskiego? Ludzie których zatrudniono teraz to przynajmniej ludzie wykształceni i dobrzy. Nigdy nie zapomnę tego strachu w gminie, kogo teraz wyrzuci Stefan na zbity pysk, ludzie od tamtej pory drżeli o swoje posady, zawsze uwazali ze jak sie zmieni władza to straca pracę. Jakoś za obecnego Burmistrza roszad nie ma. Szanujmy się. Pan Liwiński stracił wszystko w moich oczach i wielu ludzi, tak tak znamy te wszystkie obiecanki. Panie Wiesiu niech Pan sie odetnie od Stefana póki czas bo będzie Pan wstydził sie spojrzeć ludziom w oczy.  Stefan ogląda sesję na zywo i pisze smsy do swojej "podwładnej" zeby je zadawała i próbowała gnoić. Nie wychodzi to pani za bardzo ale na bank cos ma obiecane i sie stara.. Polecam ludziom oglądać sesje to wiele oczu otworzy. Pan Liwiński niezrzeszony? Od lat na jego działce wiszą plakaty wyborcze jednej partii , ludzie bezpartyjni nie pozwalają wieszać takich rzeczy na płotach.
No tak bo  nas to chyba jakas amnezja opanowała? Nie pamietamy rodziny i ludzi w gminie nie wiaodmo skąd Pana Skórskiego? Ludzie których zatrudniono teraz to przynajmniej ludzie wykształceni i dobrzy. Nigdy nie zapomnę tego strachu w gminie, kogo teraz wyrzuci Stefan na zbity pysk, ludzie od tamtej pory drżeli o swoje posady, zawsze uwazali ze jak sie zmieni władza to straca pracę. Jakoś za obecnego Burmistrza roszad nie ma. Szanujmy się. Pan Liwiński stracił wszystko w moich oczach i wielu ludzi, tak tak znamy te wszystkie obiecanki. Panie ... rozwiń
Avatar
sssss / 13 marca 2020 r. o 09:56
-5
Demokratyczne wybory? Śmieszne...to chyba pann G dogadywał się z panem S i nie dotrzymał danego słowa....
 masz dowody,leć do prokuratury
Avatar
N / 13 marca 2020 r. o 09:14
+8
Demokratyczne wybory? Śmieszne...to chyba pann G dogadywał się z panem S i nie dotrzymał danego słowa....
Avatar
Miś / 13 marca 2020 r. o 08:39
-5
No jak się Liwiński ze Skórskim dogadają HA HA , to dopiero będzie cyrk na kółkach .Ale czego się nie roni dla władzy i chorych ambicji.
Avatar
Tu wisła / 12 marca 2020 r. o 23:23
-2
Normalnie Targowica.15 osob biezadowolonych uj wie z czego ,chce odwołać burmistrza wybranego w demokratycznych wyborach.Ludziom to naprawdę juz odp****la.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Domowy koncert Marka i Michała Andrzejewskich
8 kwietnia 2020, 19:30

Domowy koncert Marka i Michała Andrzejewskich

W środę, 8 kwietnia o godz. 19.30 w sieci będzie można wysłuchać koncertu na żywo z domu Marka Andrzejewskiego i Michała Andrzejewskiego.

Biała Podlaska: Zmiany na kierowniczych stanowiskach w szpitalu

Biała Podlaska: Zmiany na kierowniczych stanowiskach w szpitalu

Zmiany organizacyjne na kierowniczych stanowiskach w bialskim szpitalu. Joanna Kozłowiec nie jest już zastępcą dyrektora ds. rozwoju placówki.

Strażacy z OSP Sławacinek Stary robią zakupy starszym ludziom

Strażacy z OSP Sławacinek Stary robią zakupy starszym ludziom

Strażacy z OSP Sławacinek Stary (gmina Biała Podlaska) pomagają osobom starszym w czasie pandemii koronawirusa.

Kiedyś uratowali mu wzrok. Teraz pacjent zafundował medykom środki ochrony osobistej

Kiedyś uratowali mu wzrok. Teraz pacjent zafundował medykom środki ochrony osobistej

Klinika Okulistyki Ogólnej SPSK1 korzysta już z pierwszej partii środków ochrony osobistej kupionych dzięki pieniądzom przekazanym przez jednego z pacjentów. Chodzi o m.in. maseczki, gogle, rękawice, kombinezony, środki do dezynfekcji.

Łęczna: PSZOK w Starej Wsi częściowo wznawia pracę

Łęczna: PSZOK w Starej Wsi częściowo wznawia pracę

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna wznawia przyjmowanie odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w Starej Wsi. Mieszkańcy gminy będą mogli przywieźć tam śmieci wielkogabarytowe.

Koniec pieszych odpraw. Ukraina zamyka granice
Zdjęcia
galeria

Koniec pieszych odpraw. Ukraina zamyka granice

To już ostatnia szansa na przekroczenie pieszo lub autobusem polsko-ukraińskiej granicy. W nocy Ukraina zamknie swoje granice.

Kiedy będą wybory prezydenckie? W nowym projekcie marszałek Sejmu może zmienić datę

Kiedy będą wybory prezydenckie? W nowym projekcie marszałek Sejmu może zmienić datę

O tydzień mogą zostać przesunięte planowane na 10 maja wybory prezydenckie według najnowszego pomysłu Prawa i Sprawiedliwości.

Koronawirus w woj. lubelskim. 181 zakażonych, 37 ozdrowieńców, 7 osób zmarło
Aktualna mapa

Koronawirus w woj. lubelskim. 181 zakażonych, 37 ozdrowieńców, 7 osób zmarło

Aktualne dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie województwa lubelskiego.

Paweł Podsiadło (Azoty Puławy): Doświadczenie Larsa będzie jego atutem

Paweł Podsiadło (Azoty Puławy): Doświadczenie Larsa będzie jego atutem

Rozmowa z Pawłem Podsiadło, rozgrywającym Azotów Puławy, reprezentantem Polski

Miejskie korepetycje maturalne w Zamościu. Nauczyciele bezpłatnie pomagają uczniom

Miejskie korepetycje maturalne w Zamościu. Nauczyciele bezpłatnie pomagają uczniom

Tego jeszcze nie było. Maturzyści mogą skorzystać z bezpłatnych powtórek, które przygotowują specjalnie dla nich nauczyciele kilku zamojskich szkół. Uczeń z dowolnej placówki, posłucha polonisty czy geografa biorących udział w nowatorskiej akcji. Wykładowcy i słuchacze oczywiście siedzą w swoich domach.

Nie żyje 9 osób zakażonych koronawirusem, w tym pacjent ze szpitala w Puławach
Nowe przypadki zakażenia

Nie żyje 9 osób zakażonych koronawirusem, w tym pacjent ze szpitala w Puławach

Ministerstwo Zdrowia informuje o śmierci 9 kolejnych osób zakażonych koronawirusem.

Policjant wyprowadził mężczyznę z płonącego mieszkania. Chwilę później wybuchła butla z gazem

Policjant wyprowadził mężczyznę z płonącego mieszkania. Chwilę później wybuchła butla z gazem

W bloku przy ul. Niemcewicza w Puławach w ostatnią niedzielę wybuchł pożar. Dym zauważył patrolujący miasto policjant z Lublina. Funkcjonariusz natychmiast wbiegł na górę i wyciągnął z płonącego mieszkania 47-letniego mężczyznę. Chwilę później eksplodowała butla z gazem.

Co można, a czego nie można robić? Policjanci wystawili blisko 100 mandatów w woj. lubelskim
galeria

Co można, a czego nie można robić? Policjanci wystawili blisko 100 mandatów w woj. lubelskim

W sobotę i niedzielę policjanci w całym regionie wystawili blisko 100 mandatów za łamanie ograniczeń dotyczących gromadzenia się i przemieszczania w miejscach publicznych.

"Książę i żebrak" Teatru Osterwy do obejrzenia w sieci
8 kwietnia 2020, 12:00

"Książę i żebrak" Teatru Osterwy do obejrzenia w sieci

Przed nami emisja kolejnego spektaklu Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Po świetnie odebranym "Diable i tabliczce czekolady" instytucja proponuje możliwość obejrzenia "Księcia i żebraka" w reżyserii Pawła Aignera. Będzie to możliwe 8 kwietnia o godz. 12.

Tysiące ludzi w parkach w Szanghaju. Chińskie władze zmniejszają restrykcje
film

Tysiące ludzi w parkach w Szanghaju. Chińskie władze zmniejszają restrykcje

Tysiące Chińczyków spędziło weekend odwiedzając parki i spacerując po ulicach Szanghaju.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!