Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

23 grudnia 2008 r.
18:56
Edytuj ten wpis

Burmistrz Kraśnika znów uniewinniony

0 17 A A

Sąd Rejonowy w Kraśniku po raz drugi uniewinnił kraśnickiego burmistrza Piotra Czubińskiego oraz trzech innych samorządowców - Ireneusza Ofczarskiego, Grzegorza Jasińskiego oraz Waldemara Toporowskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sprawa toczyła się od kilku lat. Cała czwórka była oskarżona o to, że w latach 1997-98 dopuścili się rzekomych nieprawidłowości podczas restrukturyzacji Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Komunalnego. W efekcie mieli doprowadzić do wysokich strat majątkowych, sięgających kilkuset tysięcy złotych. Prokuratura zarzucała wszystkim niedopełnienie obowiązków i narażenie miasta na straty podczas prywatyzacji miejskiej spółki.

Restrukturyzacja polegała na przekształceniu własnościowym miejskiej spółki KPK i powstaniu spółki pracowniczej: Przedsiębiorstwa Drogowego i Oczyszczania. Według prokuratury podczas przekazywania majątku na rzecz nowej spółki doszło do zaniżenia jego wartości. Nie znalazło to jednak potwierdzenia w opiniach biegłych.

Sąd orzekł więc, że oskarżeni nie dopuścili się zarzucanego im czynu, a ich zachowanie nie wyczerpywało znamion przestępstwa.

Był to już drugi wyrok uniewinniający w tej sprawie. Od poprzedniego apelację wniosła prokuratura, a Sąd Okręgowy w Lublinie skierował sprawę do ponownego rozpoznania w niższej instancji.

Wyrok nie jest prawomocny.
(fp)

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oli / 3 stycznia 2009 o 16:03
0
"Zalew dla miasta - praca dla ludzi" tak obiecywał burmistrz. A co jest? Zbiornik retencyjny dla sinic i widmo bezrobocia dla tysięcy ludzi. A burmistrz? Już nie przechwala się, że leje wodę! On to OLEWA. Tak, jak PO olewa naród i cały kraj!
Avatar
nutka / 2 stycznia 2009 o 16:17
0
Mat1 napisał:
Twoja wypowiedź jest żenująca. To ,że nie toleruje chamstwa i próbą wyroku bez sądu jest obawą przed czymś, jesteś w błędzie. Jestem zwykłym mieszkańcem Kraśnika. Twoje słowa do czegoś prowadzą, chyba, że nie jesteś świadomy swoich słów. Napisałeś to tak jak byś chciał zabić burmistrza za jego czyny. Tak to się odbiera. Niczym nikogo nie szczułem (nie w moim stylu) . Mnie osobiście interesuje to, jak wygląda Kraśnik. Mam gdzie parkować i po czym chodzić. Miasto normalnie wygląda. Nie wiem jak będzie jak będzie inny burmistrz. Jeżeli Cię uraziłem przepraszam. Ale tak się nie ocenia ludzi. Polityka rządzi się aferami i tak zostanie. Płace te same podatki, czy coś robi się w mieście czy nie. A ten burmistrz zrobił naprawdę dużo, to widać. I chwała mu za to. Reszta afer mnie mniej interesuje. Pozdrowienia dla Burmistrza.

Jeśli coś tu jest żenującego, to jest tym Twoja wypowiedź! Czytaj chłopie (czy aby na pewno Mat1 jest mężczyzną? coś mi się zdaje, że nie!)ze zrozumieniem, bo nie sądzę, żeby to tylko niefrasobliwość spowodowała taki bełkot: to Ty piszesz o zabijaniu, braku świadomości, chamstwie i tym podobne bzdury. Ja sobie tylko śpiewam! I nie ma w tym mowy nawet o jednej kropli krwi, a cóż dopiero o jakiejś krwawej jatce?! Twoja chora wyobraźnia czy może strach przed wymiarem sprawiedliwości doprowadza Cię do obłędu...próbujesz tłumaczyć brak uczciwości stwierdzeniem, że normą jest uprawianie polityki pełnej afer...Mat1, tak może pisać tylko zakochana w aferzyście pełna kompleksów, zaszczuta i niedowartościowana kobiecina...Mat1! To można leczyć! Na zdrowie!

Jeśli coś tu jest żenującego, to jest tym Twoja wypowiedź! Czytaj chłopie (czy aby na pewno Mat1 jest mężczyzną? coś mi się zdaje, że nie!)ze zrozumieniem, bo nie sądzę, żeby to tylko niefrasobliwość spowodowała taki bełkot: to Ty piszesz o zabijaniu, braku świadomości, chamstwie i tym podobne bzdury. Ja sobie tylko śpiewam! I nie ma w tym mowy nawet o jednej kropli krwi, a cóż dopiero o jakiejś krwawej jatce?! Twoja chora wyobraźnia czy może strach przed wymiarem sprawiedliwości doprowadza Cię do obłędu.... rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2009 o 09:00
0
Mat1 napisał:
Twoja wypowiedź jest żenująca. To ,że nie toleruje chamstwa i próbą wyroku bez sądu jest obawą przed czymś, jesteś w błędzie. Jestem zwykłym mieszkańcem Kraśnika. Twoje słowa do czegoś prowadzą, chyba, że nie jesteś świadomy swoich słów. Napisałeś to tak jak byś chciał zabić burmistrza za jego czyny. Tak to się odbiera. Niczym nikogo nie szczułem (nie w moim stylu) . Mnie osobiście interesuje to, jak wygląda Kraśnik. Mam gdzie parkować i po czym chodzić. Miasto normalnie wygląda. Nie wiem jak będzie jak będzie inny burmistrz. Jeżeli Cię uraziłem przepraszam. Ale tak się nie ocenia ludzi. Polityka rządzi się aferami i tak zostanie. Płace te same podatki, czy coś robi się w mieście czy nie. A ten burmistrz zrobił naprawdę dużo, to widać. I chwała mu za to. Reszta afer mnie mniej interesuje. Pozdrowienia dla Burmistrza.



Jak to niewiele niektórym potrzeba! Problem Kraśnika, a raczej elektoratu burmistrza, polega na tym, że nie dociera do nich myśl, iż za pieniądze pochodzące w podatków można byłoby zrobić o wiele, wiele więcej. Jeszcze więcej chodników i parkingów, drogi Mat1!



Jak to niewiele niektórym potrzeba! Problem Kraśnika, a raczej elektoratu burmistrza, polega na tym, że nie dociera do nich myśl, iż za pieniądze pochodzące w podatków można byłoby zrobić o wiele, wiele więcej. Jeszcze więcej chodników i parkingów, drogi Mat1! rozwiń
Avatar
Mat1 / 1 stycznia 2009 o 23:09
0
nutka napisał:
Mat?! Ty się boisz?! I dlatego szczujesz mnie prokuratorem? Ja mam czyste sumienie i mogę sobie śpiewać WSZYSTKO CO TYLKO ZECHCĘ. Ale cieszę się, że to napisałeś, bo teraz zaczynam śpiewać głośniej!!!


Twoja wypowiedź jest żenująca. To ,że nie toleruje chamstwa i próbą wyroku bez sądu jest obawą przed czymś, jesteś w błędzie. Jestem zwykłym mieszkańcem Kraśnika. Twoje słowa do czegoś prowadzą, chyba, że nie jesteś świadomy swoich słów. Napisałeś to tak jak byś chciał zabić burmistrza za jego czyny. Tak to się odbiera. Niczym nikogo nie szczułem (nie w moim stylu) . Mnie osobiście interesuje to, jak wygląda Kraśnik. Mam gdzie parkować i po czym chodzić. Miasto normalnie wygląda. Nie wiem jak będzie jak będzie inny burmistrz. Jeżeli Cię uraziłem przepraszam. Ale tak się nie ocenia ludzi. Polityka rządzi się aferami i tak zostanie. Płace te same podatki, czy coś robi się w mieście czy nie. A ten burmistrz zrobił naprawdę dużo, to widać. I chwała mu za to. Reszta afer mnie mniej interesuje. Pozdrowienia dla Burmistrza.


Twoja wypowiedź jest żenująca. To ,że nie toleruje chamstwa i próbą wyroku bez sądu jest obawą przed czymś, jesteś w błędzie. Jestem zwykłym mieszkańcem Kraśnika. Twoje słowa do czegoś prowadzą, chyba, że nie jesteś świadomy swoich słów. Napisałeś to tak jak byś chciał zabić burmistrza za jego czyny. Tak to się odbiera. Niczym nikogo nie szczułem (nie w moim stylu) . Mnie osobiście interesuje to, jak wygląda Kraśnik. Mam gdzie parkować i po czym chodzić. Miasto normalnie wygląda. Nie wiem jak będzie jak będzie in... rozwiń
Avatar
nutka / 31 grudnia 2008 o 18:44
0
Mat1 napisał:
Za te piękne cytaty prokuratura powinna się wziąć za Ciebie. Wydaje mi się, że trochę przesadzacie. Swoje sprawy załatwiacie chyba w Gdańsku, bo do Warszawy wszystkie skorumpowane. Żenada totalna. Zachowujecie się jak zwykłe chamy, wyzywając od złodziei itp. Są do tego opłacane z naszych pieniędzy instytucje. Zgłaszajcie do prokuratury (poza Warszawą) na "przestępcę Czubińskiego". A Twój cytat zrobi nie długo karierę. Śpiewaj tak dalej. A tak poza tym pogadamy na forum jak zdejmiecie Czubińskiego, co będzie się pisać o następcy. Powodzenia. I mniej chamstwa. Pozdrowienia dla Burmistrza.

Mat?! Ty się boisz?! I dlatego szczujesz mnie prokuratorem? Ja mam czyste sumienie i mogę sobie śpiewać WSZYSTKO CO TYLKO ZECHCĘ. Ale cieszę się, że to napisałeś, bo teraz zaczynam śpiewać głośniej!!!

Mat?! Ty się boisz?! I dlatego szczujesz mnie prokuratorem? Ja mam czyste sumienie i mogę sobie śpiewać WSZYSTKO CO TYLKO ZECHCĘ. Ale cieszę się, że to napisałeś, bo teraz zaczynam śpiewać głośniej!!! rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2008 o 05:43
0
[url="http://dziamber.wordpress.com/2008/12/30/wyscig-z-zolwiem-15608/"]http://dziamber.wordpress.com/2008/12/30/w...-zolwiem-15608/[/url]
Avatar
Mat1 / 29 grudnia 2008 o 00:14
0
nutka napisał:
A ja sobie już cichutko śpiewam:...nadejdzie jednak dzień zapłaty, sędziami wówczas będziem my!...

Za te piękne cytaty prokuratura powinna się wziąć za Ciebie. Wydaje mi się, że trochę przesadzacie. Swoje sprawy załatwiacie chyba w Gdańsku, bo do Warszawy wszystkie skorumpowane. Żenada totalna. Zachowujecie się jak zwykłe chamy, wyzywając od złodziei itp. Są do tego opłacane z naszych pieniędzy instytucje. Zgłaszajcie do prokuratury (poza Warszawą) na "przestępcę Czubińskiego". A Twój cytat zrobi nie długo karierę. Śpiewaj tak dalej. A tak poza tym pogadamy na forum jak zdejmiecie Czubińskiego, co będzie się pisać o następcy. Powodzenia. I mniej chamstwa. Pozdrowienia dla Burmistrza.

Za te piękne cytaty prokuratura powinna się wziąć za Ciebie. Wydaje mi się, że trochę przesadzacie. Swoje sprawy załatwiacie chyba w Gdańsku, bo do Warszawy wszystkie skorumpowane. Żenada totalna. Zachowujecie się jak zwykłe chamy, wyzywając od złodziei itp. Są do tego opłacane z naszych pieniędzy instytucje. Zgłaszajcie do prokuratury (poza Warszawą) na "przestępcę Czubińskiego". A Twój cytat zrobi nie długo karierę. Śpiewaj tak dalej. A tak poza tym pogadamy na forum jak zdejmiecie Czubińskiego, co będzie się... rozwiń
Avatar
obserwator / 28 grudnia 2008 o 22:41
0
Piotrek jest cul wszyscy co Go opluwaja to wieloletnie nieudałoty
tak jak ich skarłowaciałe przywództwo. Panie Burmistrzu głowa do góry.
To co Pan zrobił dla Kraśniczan w kilka lat, te nieudałoty nie zrobiłyby przez 100 lat.
Avatar
wiesmak / 27 grudnia 2008 o 18:39
0
Nie podniecajmy się, nie zniżajmy się do poziomu, który reprezentuje włodarz Kraśnika. Bądźmy lepsi, uczciwsi i śpijmy spokojnie z myślą, że nas nikt nie kupi.
Avatar
nutka / 27 grudnia 2008 o 18:37
0
A ja sobie już cichutko śpiewam:...nadejdzie jednak dzień zapłaty, sędziami wówczas będziem my!...
Avatar
oli / 3 stycznia 2009 o 16:03
0
"Zalew dla miasta - praca dla ludzi" tak obiecywał burmistrz. A co jest? Zbiornik retencyjny dla sinic i widmo bezrobocia dla tysięcy ludzi. A burmistrz? Już nie przechwala się, że leje wodę! On to OLEWA. Tak, jak PO olewa naród i cały kraj!
Avatar
nutka / 2 stycznia 2009 o 16:17
0
Mat1 napisał:
Twoja wypowiedź jest żenująca. To ,że nie toleruje chamstwa i próbą wyroku bez sądu jest obawą przed czymś, jesteś w błędzie. Jestem zwykłym mieszkańcem Kraśnika. Twoje słowa do czegoś prowadzą, chyba, że nie jesteś świadomy swoich słów. Napisałeś to tak jak byś chciał zabić burmistrza za jego czyny. Tak to się odbiera. Niczym nikogo nie szczułem (nie w moim stylu) . Mnie osobiście interesuje to, jak wygląda Kraśnik. Mam gdzie parkować i po czym chodzić. Miasto normalnie wygląda. Nie wiem jak będzie jak będzie inny burmistrz. Jeżeli Cię uraziłem przepraszam. Ale tak się nie ocenia ludzi. Polityka rządzi się aferami i tak zostanie. Płace te same podatki, czy coś robi się w mieście czy nie. A ten burmistrz zrobił naprawdę dużo, to widać. I chwała mu za to. Reszta afer mnie mniej interesuje. Pozdrowienia dla Burmistrza.

Jeśli coś tu jest żenującego, to jest tym Twoja wypowiedź! Czytaj chłopie (czy aby na pewno Mat1 jest mężczyzną? coś mi się zdaje, że nie!)ze zrozumieniem, bo nie sądzę, żeby to tylko niefrasobliwość spowodowała taki bełkot: to Ty piszesz o zabijaniu, braku świadomości, chamstwie i tym podobne bzdury. Ja sobie tylko śpiewam! I nie ma w tym mowy nawet o jednej kropli krwi, a cóż dopiero o jakiejś krwawej jatce?! Twoja chora wyobraźnia czy może strach przed wymiarem sprawiedliwości doprowadza Cię do obłędu...próbujesz tłumaczyć brak uczciwości stwierdzeniem, że normą jest uprawianie polityki pełnej afer...Mat1, tak może pisać tylko zakochana w aferzyście pełna kompleksów, zaszczuta i niedowartościowana kobiecina...Mat1! To można leczyć! Na zdrowie!

Jeśli coś tu jest żenującego, to jest tym Twoja wypowiedź! Czytaj chłopie (czy aby na pewno Mat1 jest mężczyzną? coś mi się zdaje, że nie!)ze zrozumieniem, bo nie sądzę, żeby to tylko niefrasobliwość spowodowała taki bełkot: to Ty piszesz o zabijaniu, braku świadomości, chamstwie i tym podobne bzdury. Ja sobie tylko śpiewam! I nie ma w tym mowy nawet o jednej kropli krwi, a cóż dopiero o jakiejś krwawej jatce?! Twoja chora wyobraźnia czy może strach przed wymiarem sprawiedliwości doprowadza Cię do obłędu.... rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2009 o 09:00
0
Mat1 napisał:
Twoja wypowiedź jest żenująca. To ,że nie toleruje chamstwa i próbą wyroku bez sądu jest obawą przed czymś, jesteś w błędzie. Jestem zwykłym mieszkańcem Kraśnika. Twoje słowa do czegoś prowadzą, chyba, że nie jesteś świadomy swoich słów. Napisałeś to tak jak byś chciał zabić burmistrza za jego czyny. Tak to się odbiera. Niczym nikogo nie szczułem (nie w moim stylu) . Mnie osobiście interesuje to, jak wygląda Kraśnik. Mam gdzie parkować i po czym chodzić. Miasto normalnie wygląda. Nie wiem jak będzie jak będzie inny burmistrz. Jeżeli Cię uraziłem przepraszam. Ale tak się nie ocenia ludzi. Polityka rządzi się aferami i tak zostanie. Płace te same podatki, czy coś robi się w mieście czy nie. A ten burmistrz zrobił naprawdę dużo, to widać. I chwała mu za to. Reszta afer mnie mniej interesuje. Pozdrowienia dla Burmistrza.



Jak to niewiele niektórym potrzeba! Problem Kraśnika, a raczej elektoratu burmistrza, polega na tym, że nie dociera do nich myśl, iż za pieniądze pochodzące w podatków można byłoby zrobić o wiele, wiele więcej. Jeszcze więcej chodników i parkingów, drogi Mat1!



Jak to niewiele niektórym potrzeba! Problem Kraśnika, a raczej elektoratu burmistrza, polega na tym, że nie dociera do nich myśl, iż za pieniądze pochodzące w podatków można byłoby zrobić o wiele, wiele więcej. Jeszcze więcej chodników i parkingów, drogi Mat1! rozwiń
Avatar
Mat1 / 1 stycznia 2009 o 23:09
0
nutka napisał:
Mat?! Ty się boisz?! I dlatego szczujesz mnie prokuratorem? Ja mam czyste sumienie i mogę sobie śpiewać WSZYSTKO CO TYLKO ZECHCĘ. Ale cieszę się, że to napisałeś, bo teraz zaczynam śpiewać głośniej!!!


Twoja wypowiedź jest żenująca. To ,że nie toleruje chamstwa i próbą wyroku bez sądu jest obawą przed czymś, jesteś w błędzie. Jestem zwykłym mieszkańcem Kraśnika. Twoje słowa do czegoś prowadzą, chyba, że nie jesteś świadomy swoich słów. Napisałeś to tak jak byś chciał zabić burmistrza za jego czyny. Tak to się odbiera. Niczym nikogo nie szczułem (nie w moim stylu) . Mnie osobiście interesuje to, jak wygląda Kraśnik. Mam gdzie parkować i po czym chodzić. Miasto normalnie wygląda. Nie wiem jak będzie jak będzie inny burmistrz. Jeżeli Cię uraziłem przepraszam. Ale tak się nie ocenia ludzi. Polityka rządzi się aferami i tak zostanie. Płace te same podatki, czy coś robi się w mieście czy nie. A ten burmistrz zrobił naprawdę dużo, to widać. I chwała mu za to. Reszta afer mnie mniej interesuje. Pozdrowienia dla Burmistrza.


Twoja wypowiedź jest żenująca. To ,że nie toleruje chamstwa i próbą wyroku bez sądu jest obawą przed czymś, jesteś w błędzie. Jestem zwykłym mieszkańcem Kraśnika. Twoje słowa do czegoś prowadzą, chyba, że nie jesteś świadomy swoich słów. Napisałeś to tak jak byś chciał zabić burmistrza za jego czyny. Tak to się odbiera. Niczym nikogo nie szczułem (nie w moim stylu) . Mnie osobiście interesuje to, jak wygląda Kraśnik. Mam gdzie parkować i po czym chodzić. Miasto normalnie wygląda. Nie wiem jak będzie jak będzie in... rozwiń
Avatar
nutka / 31 grudnia 2008 o 18:44
0
Mat1 napisał:
Za te piękne cytaty prokuratura powinna się wziąć za Ciebie. Wydaje mi się, że trochę przesadzacie. Swoje sprawy załatwiacie chyba w Gdańsku, bo do Warszawy wszystkie skorumpowane. Żenada totalna. Zachowujecie się jak zwykłe chamy, wyzywając od złodziei itp. Są do tego opłacane z naszych pieniędzy instytucje. Zgłaszajcie do prokuratury (poza Warszawą) na "przestępcę Czubińskiego". A Twój cytat zrobi nie długo karierę. Śpiewaj tak dalej. A tak poza tym pogadamy na forum jak zdejmiecie Czubińskiego, co będzie się pisać o następcy. Powodzenia. I mniej chamstwa. Pozdrowienia dla Burmistrza.

Mat?! Ty się boisz?! I dlatego szczujesz mnie prokuratorem? Ja mam czyste sumienie i mogę sobie śpiewać WSZYSTKO CO TYLKO ZECHCĘ. Ale cieszę się, że to napisałeś, bo teraz zaczynam śpiewać głośniej!!!

Mat?! Ty się boisz?! I dlatego szczujesz mnie prokuratorem? Ja mam czyste sumienie i mogę sobie śpiewać WSZYSTKO CO TYLKO ZECHCĘ. Ale cieszę się, że to napisałeś, bo teraz zaczynam śpiewać głośniej!!! rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2008 o 05:43
0
[url="http://dziamber.wordpress.com/2008/12/30/wyscig-z-zolwiem-15608/"]http://dziamber.wordpress.com/2008/12/30/w...-zolwiem-15608/[/url]
Avatar
Mat1 / 29 grudnia 2008 o 00:14
0
nutka napisał:
A ja sobie już cichutko śpiewam:...nadejdzie jednak dzień zapłaty, sędziami wówczas będziem my!...

Za te piękne cytaty prokuratura powinna się wziąć za Ciebie. Wydaje mi się, że trochę przesadzacie. Swoje sprawy załatwiacie chyba w Gdańsku, bo do Warszawy wszystkie skorumpowane. Żenada totalna. Zachowujecie się jak zwykłe chamy, wyzywając od złodziei itp. Są do tego opłacane z naszych pieniędzy instytucje. Zgłaszajcie do prokuratury (poza Warszawą) na "przestępcę Czubińskiego". A Twój cytat zrobi nie długo karierę. Śpiewaj tak dalej. A tak poza tym pogadamy na forum jak zdejmiecie Czubińskiego, co będzie się pisać o następcy. Powodzenia. I mniej chamstwa. Pozdrowienia dla Burmistrza.

Za te piękne cytaty prokuratura powinna się wziąć za Ciebie. Wydaje mi się, że trochę przesadzacie. Swoje sprawy załatwiacie chyba w Gdańsku, bo do Warszawy wszystkie skorumpowane. Żenada totalna. Zachowujecie się jak zwykłe chamy, wyzywając od złodziei itp. Są do tego opłacane z naszych pieniędzy instytucje. Zgłaszajcie do prokuratury (poza Warszawą) na "przestępcę Czubińskiego". A Twój cytat zrobi nie długo karierę. Śpiewaj tak dalej. A tak poza tym pogadamy na forum jak zdejmiecie Czubińskiego, co będzie się... rozwiń
Avatar
obserwator / 28 grudnia 2008 o 22:41
0
Piotrek jest cul wszyscy co Go opluwaja to wieloletnie nieudałoty
tak jak ich skarłowaciałe przywództwo. Panie Burmistrzu głowa do góry.
To co Pan zrobił dla Kraśniczan w kilka lat, te nieudałoty nie zrobiłyby przez 100 lat.
Avatar
wiesmak / 27 grudnia 2008 o 18:39
0
Nie podniecajmy się, nie zniżajmy się do poziomu, który reprezentuje włodarz Kraśnika. Bądźmy lepsi, uczciwsi i śpijmy spokojnie z myślą, że nas nikt nie kupi.
Avatar
nutka / 27 grudnia 2008 o 18:37
0
A ja sobie już cichutko śpiewam:...nadejdzie jednak dzień zapłaty, sędziami wówczas będziem my!...