Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

29 maja 2008 r.
17:15
Edytuj ten wpis

Czubiński będzie zarabiał ponad 12 tys. zł

0 46 A A

Niespełna 1900 zł podwyżki przyznali w czwartek radni Kraśnika burmistrzowi Piotrowi Czubińskiemu (PO).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Będzie teraz zarabiał maksymalną przewidzianą prawem kwotę: 12 300 zł brutto.

Podwyżkę zaproponował radny Zbigniew Marcinkowski w imieniu popierającego burmistrza klubu "Lubię Kraśnik”.

- Wysoko cenimy pracę burmistrza, a za dobrą pracę należy się dobre wynagrodzenie. Nastąpiła też zmiana stawek wynagrodzenia i pochodnych np. dodatku stażowego i dlatego postanowiliśmy przyznać burmistrzowi podwyżkę. To podwyżka w wysokości standardowej dla rynku - mówi Marcinkowski. Jako dobry przykład pracy radny Marcinkowski podaje zamknięcie ubiegłorocznego budżetu niemal 8 mln zł nadwyżki.

Burmistrz otrzyma maksymalne wynagrodzenie przewidziane w rządowym rozporządzeniu dla prezydentów i burmistrzów miast liczących 15-100 tys. mieszkańców.

- To nieprzyzwoite. Tłumaczyliśmy, żeby zrobić podwyżkę, ale nie do maksymalnej kwoty. Lepiej było poczekać do przyszłego roku, sprawdzić jak Czubiński będzie pozyskiwał pieniądze unijne i wtedy jeszcze zwiększyć wynagrodzenie - mówi Mirosław Włodarczyk szef klubu PiS, który zagłosował przeciwko podwyżce. I dodaje: - Do jakości pracy burmistrza też mamy wątpliwości, np. nadal nie są wyjaśniona kwestia m. in. wynagrodzenia jakie pobrał za pracę w Związku Międzygminnym Strefa Usług Komunalnych.

Czubiński dostanie pieniądze z wyrównaniem od początku roku.
(rp)

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
była krasniczanka / 22 sierpnia 2008 o 09:34
0
Wszyscy tak psioczycie na Czubińskiego, a sami zapewne na niego głosowaliście, przecież on jest burmistrzem Kraśnika od X lat!!!!!!!!!!!!
Avatar
Nafciarz / 10 czerwca 2008 o 05:11
0
MAT napisał:
Czytając te wypowiedzi, dochodzę do wniosku, że autorzy mają spore kompleksy. Po pierwsze, kto wybiera tego okropnego, złego itd. Burmistrza. Chyba mieszkańcy z tego co wiem. Więc do kogo te żale. Po drugie, wasze wychowanie sprowadza się do tak niskiego poziomu, że umiecie tylko oczerniać...Po trzecie, kto wybrał tych niedobrych i okropnych radnych-też zły burmistrz, czy mieszkańcy? Na pewno każdy powie, że to nie on. Tak samo autor artykułu pisząc "Czubiński będzie zarabiał ponad 12 tys. zł", moim zdaniem nie zachował tutaj smaku kultury. Czy Czubiński, czy Kowalski -jest nazwiskiem. I każde nazwisko należy uszanować. Trochę kultury. Co byście pisali na forum, jak by nie Burmistrz. Żenujące. Zachęcam do aktywnej pracy. I więcej kultury.

No to pracujmy dalej aktywnie dla dobra czubinskiego i swity, cale PO przeciez daje najlepszy przyklad, pokazuje z tuskiem na czele jacy sa zapracowani, ile to nowych ustaw juz jest w sejmie, ile kilometrow autostrad sie buduje i ile nowych inwestycji w lubelskim na przyklad... smiech na sali... Zanim napiszesz ignorancie o tym aby kazdy zaczal prace od siebie to zapamietaj ze urzedale typu czubinski sa na pozycji panstwowej co znaczy iz sa sluga ludu z laciny i sa i beda rozliczani ze swoich dzialan, i kazdy obywatel ma prawo wiedziec co taki jeden urzedas z drugim zrobil dla spolecznosci lokalnej oprocz pokazywania sie w mediach i ciaglych usmiechow do ciemnej gawiedzi go popierajacej, a efektow jego pracy jak wie kazdy jest zero! Dalsza dyskusja jest tutaj zbedna.

No to pracujmy dalej aktywnie dla dobra czubinskiego i swity, cale PO przeciez daje najlepszy przyklad, pokazuje z tuskiem na czele jacy sa zapracowani, ile to nowych ustaw juz jest w sejmie, ile kilometrow autostrad sie buduje i ile nowych inwestycji w lubelskim na przyklad... smiech na sali... Zanim napiszesz ignorancie o tym aby kazdy zaczal prace od siebie to zapamietaj ze urzedale typu czubinski sa na pozycji panstwowej co znaczy iz sa sluga ludu z laciny i sa i beda rozliczani ze swoich dzialan, i kazdy obywatel ma... rozwiń
Avatar
gul / 9 czerwca 2008 o 18:18
0
zMz napisał:
Bo to jest "CZUBEK FRASOBLIWY"

Jasne! A na frasunek - dobry trunek! Bo na trzeźwo się tego nie da zrozumieć
Avatar
zMz / 9 czerwca 2008 o 08:29
0
ja napisał:
CZEMU ON NA KAZDYM ZDJECIU TRZYMA SIE ZA PODBRODEK CZYZBY JAKIS KOMPLEKS A MOZE MODELING MU W GLOWIE BUAHAHAHHA

Bo to jest "CZUBEK FRASOBLIWY"
Avatar
forumos / 6 czerwca 2008 o 20:28
0
No tak, a wspaniałomyślny radny który zaproponował podwyżke wciąz uważa, że w naszym kochanym Krasniku wszystkim żyje sie lepiej, to niech teraz wyłoży kase dla wszystkich skoro jest taki hojny .... WSTYD !!!!!!
Avatar
kghm / 6 czerwca 2008 o 08:13
0
wsx napisał:
tę uchwałę będę popierał-zapowiadał Piotr Iwan


100% wazelina.A gdzie honor?Wstyd .Po raz kolejny za parę złotych dało się kupić sługusa.
Avatar
BIRD / 5 czerwca 2008 o 05:36
0
tutaj piszą sami flustraci, ciekawe, czy to ktoś czyta? jeden rozpijał syna, drugi to wieczny awanturnik, trzeci sprzedawczyk, czwarty erotoman. Wszyscy są sibie warci. A głupi lud cieszy się. dwóch pierwszych bidoki, dwoch drugich robią biznes. A każdy z nich ma nas daleko w de.
Avatar
Bodzio / 4 czerwca 2008 o 23:12
0
wsx napisał:
Cytat z "Goniec Gazeta Powiatowa"nr11(103)z 04.05.2008
"Wspierali go też inni klubowi koledzy.ale nie tylko.Cały czas mówimy o podwyżce,ale ja podszedłem do tego jako do waloryzacji.Rozporządzenie Rady Ministrów zostało zmienione w związku ze wzrostem śrdeniej pensji krajowej.Ta wciągu dwóch lat wzrosła o 15% a ta proponowana podwyżka w takich kwotach się mieści.Dlatego ja tę uchwałę będę popierał-zapowiadał Piotr Iwan,radny niezrzeszony."."Dzięki decyzji większości radnych(przeciw głosował PIS,wstrzymało się SLD)Piotr Czubiński zarabia teraz ponad 1800złwięcej czyli 12 300zł brutto.Otrzymał także wyrównanie od początku roku."


No i?... jak zwykle tendencyjny i bezsensowny post. Po co wogóle, coś pisać, jak się nie ma nic do powiedzenia oprócz wklejenia kawałku artykułu wyjętego z kontekstu.


No i?... jak zwykle tendencyjny i bezsensowny post. Po co wogóle, coś pisać, jak się nie ma nic do powiedzenia oprócz wklejenia kawałku artykułu wyjętego z kontekstu. rozwiń
Avatar
wsx / 4 czerwca 2008 o 21:31
0
Cytat z "Goniec Gazeta Powiatowa"nr11(103)z 04.05.2008
"Wspierali go też inni klubowi koledzy.ale nie tylko.Cały czas mówimy o podwyżce,ale ja podszedłem do tego jako do waloryzacji.Rozporządzenie Rady Ministrów zostało zmienione w związku ze wzrostem śrdeniej pensji krajowej.Ta wciągu dwóch lat wzrosła o 15% a ta proponowana podwyżka w takich kwotach się mieści.Dlatego ja tę uchwałę będę popierał-zapowiadał Piotr Iwan,radny niezrzeszony."."Dzięki decyzji większości radnych(przeciw głosował PIS,wstrzymało się SLD)Piotr Czubiński zarabia teraz ponad 1800złwięcej czyli 12 300zł brutto.Otrzymał także wyrównanie od początku roku."
Cytat z "Goniec Gazeta Powiatowa"nr11(103)z 04.05.2008
"Wspierali go też inni klubowi koledzy.ale nie tylko.Cały czas mówimy o podwyżce,ale ja podszedłem do tego jako do waloryzacji.Rozporządzenie Rady Ministrów zostało zmienione w związku ze wzrostem śrdeniej pensji krajowej.Ta wciągu dwóch lat wzrosła o 15% a ta proponowana podwyżka w takich kwotach się mieści.Dlatego ja tę uchwałę będę popierał-zapowiadał Piotr Iwan,radny niezrzeszony."."Dzięki decyzji większości radnych(przeciw głosował PIS,wstrzymało się S... rozwiń
Avatar
Klose / 4 czerwca 2008 o 11:08
0
gość napisał:
Spółdzielnia już pracuje i kundel dał głos!


Eeeeee... Nie rozumiem, dlaczego zawsze gdy tu wchodzę wszyscy nawzajem się wyzywają i kłócą?
Avatar
była krasniczanka / 22 sierpnia 2008 o 09:34
0
Wszyscy tak psioczycie na Czubińskiego, a sami zapewne na niego głosowaliście, przecież on jest burmistrzem Kraśnika od X lat!!!!!!!!!!!!
Avatar
Nafciarz / 10 czerwca 2008 o 05:11
0
MAT napisał:
Czytając te wypowiedzi, dochodzę do wniosku, że autorzy mają spore kompleksy. Po pierwsze, kto wybiera tego okropnego, złego itd. Burmistrza. Chyba mieszkańcy z tego co wiem. Więc do kogo te żale. Po drugie, wasze wychowanie sprowadza się do tak niskiego poziomu, że umiecie tylko oczerniać...Po trzecie, kto wybrał tych niedobrych i okropnych radnych-też zły burmistrz, czy mieszkańcy? Na pewno każdy powie, że to nie on. Tak samo autor artykułu pisząc "Czubiński będzie zarabiał ponad 12 tys. zł", moim zdaniem nie zachował tutaj smaku kultury. Czy Czubiński, czy Kowalski -jest nazwiskiem. I każde nazwisko należy uszanować. Trochę kultury. Co byście pisali na forum, jak by nie Burmistrz. Żenujące. Zachęcam do aktywnej pracy. I więcej kultury.

No to pracujmy dalej aktywnie dla dobra czubinskiego i swity, cale PO przeciez daje najlepszy przyklad, pokazuje z tuskiem na czele jacy sa zapracowani, ile to nowych ustaw juz jest w sejmie, ile kilometrow autostrad sie buduje i ile nowych inwestycji w lubelskim na przyklad... smiech na sali... Zanim napiszesz ignorancie o tym aby kazdy zaczal prace od siebie to zapamietaj ze urzedale typu czubinski sa na pozycji panstwowej co znaczy iz sa sluga ludu z laciny i sa i beda rozliczani ze swoich dzialan, i kazdy obywatel ma prawo wiedziec co taki jeden urzedas z drugim zrobil dla spolecznosci lokalnej oprocz pokazywania sie w mediach i ciaglych usmiechow do ciemnej gawiedzi go popierajacej, a efektow jego pracy jak wie kazdy jest zero! Dalsza dyskusja jest tutaj zbedna.

No to pracujmy dalej aktywnie dla dobra czubinskiego i swity, cale PO przeciez daje najlepszy przyklad, pokazuje z tuskiem na czele jacy sa zapracowani, ile to nowych ustaw juz jest w sejmie, ile kilometrow autostrad sie buduje i ile nowych inwestycji w lubelskim na przyklad... smiech na sali... Zanim napiszesz ignorancie o tym aby kazdy zaczal prace od siebie to zapamietaj ze urzedale typu czubinski sa na pozycji panstwowej co znaczy iz sa sluga ludu z laciny i sa i beda rozliczani ze swoich dzialan, i kazdy obywatel ma... rozwiń
Avatar
gul / 9 czerwca 2008 o 18:18
0
zMz napisał:
Bo to jest "CZUBEK FRASOBLIWY"

Jasne! A na frasunek - dobry trunek! Bo na trzeźwo się tego nie da zrozumieć
Avatar
zMz / 9 czerwca 2008 o 08:29
0
ja napisał:
CZEMU ON NA KAZDYM ZDJECIU TRZYMA SIE ZA PODBRODEK CZYZBY JAKIS KOMPLEKS A MOZE MODELING MU W GLOWIE BUAHAHAHHA

Bo to jest "CZUBEK FRASOBLIWY"
Avatar
forumos / 6 czerwca 2008 o 20:28
0
No tak, a wspaniałomyślny radny który zaproponował podwyżke wciąz uważa, że w naszym kochanym Krasniku wszystkim żyje sie lepiej, to niech teraz wyłoży kase dla wszystkich skoro jest taki hojny .... WSTYD !!!!!!
Avatar
kghm / 6 czerwca 2008 o 08:13
0
wsx napisał:
tę uchwałę będę popierał-zapowiadał Piotr Iwan


100% wazelina.A gdzie honor?Wstyd .Po raz kolejny za parę złotych dało się kupić sługusa.
Avatar
BIRD / 5 czerwca 2008 o 05:36
0
tutaj piszą sami flustraci, ciekawe, czy to ktoś czyta? jeden rozpijał syna, drugi to wieczny awanturnik, trzeci sprzedawczyk, czwarty erotoman. Wszyscy są sibie warci. A głupi lud cieszy się. dwóch pierwszych bidoki, dwoch drugich robią biznes. A każdy z nich ma nas daleko w de.
Avatar
Bodzio / 4 czerwca 2008 o 23:12
0
wsx napisał:
Cytat z "Goniec Gazeta Powiatowa"nr11(103)z 04.05.2008
"Wspierali go też inni klubowi koledzy.ale nie tylko.Cały czas mówimy o podwyżce,ale ja podszedłem do tego jako do waloryzacji.Rozporządzenie Rady Ministrów zostało zmienione w związku ze wzrostem śrdeniej pensji krajowej.Ta wciągu dwóch lat wzrosła o 15% a ta proponowana podwyżka w takich kwotach się mieści.Dlatego ja tę uchwałę będę popierał-zapowiadał Piotr Iwan,radny niezrzeszony."."Dzięki decyzji większości radnych(przeciw głosował PIS,wstrzymało się SLD)Piotr Czubiński zarabia teraz ponad 1800złwięcej czyli 12 300zł brutto.Otrzymał także wyrównanie od początku roku."


No i?... jak zwykle tendencyjny i bezsensowny post. Po co wogóle, coś pisać, jak się nie ma nic do powiedzenia oprócz wklejenia kawałku artykułu wyjętego z kontekstu.


No i?... jak zwykle tendencyjny i bezsensowny post. Po co wogóle, coś pisać, jak się nie ma nic do powiedzenia oprócz wklejenia kawałku artykułu wyjętego z kontekstu. rozwiń
Avatar
wsx / 4 czerwca 2008 o 21:31
0
Cytat z "Goniec Gazeta Powiatowa"nr11(103)z 04.05.2008
"Wspierali go też inni klubowi koledzy.ale nie tylko.Cały czas mówimy o podwyżce,ale ja podszedłem do tego jako do waloryzacji.Rozporządzenie Rady Ministrów zostało zmienione w związku ze wzrostem śrdeniej pensji krajowej.Ta wciągu dwóch lat wzrosła o 15% a ta proponowana podwyżka w takich kwotach się mieści.Dlatego ja tę uchwałę będę popierał-zapowiadał Piotr Iwan,radny niezrzeszony."."Dzięki decyzji większości radnych(przeciw głosował PIS,wstrzymało się SLD)Piotr Czubiński zarabia teraz ponad 1800złwięcej czyli 12 300zł brutto.Otrzymał także wyrównanie od początku roku."
Cytat z "Goniec Gazeta Powiatowa"nr11(103)z 04.05.2008
"Wspierali go też inni klubowi koledzy.ale nie tylko.Cały czas mówimy o podwyżce,ale ja podszedłem do tego jako do waloryzacji.Rozporządzenie Rady Ministrów zostało zmienione w związku ze wzrostem śrdeniej pensji krajowej.Ta wciągu dwóch lat wzrosła o 15% a ta proponowana podwyżka w takich kwotach się mieści.Dlatego ja tę uchwałę będę popierał-zapowiadał Piotr Iwan,radny niezrzeszony."."Dzięki decyzji większości radnych(przeciw głosował PIS,wstrzymało się S... rozwiń
Avatar
Klose / 4 czerwca 2008 o 11:08
0
gość napisał:
Spółdzielnia już pracuje i kundel dał głos!


Eeeeee... Nie rozumiem, dlaczego zawsze gdy tu wchodzę wszyscy nawzajem się wyzywają i kłócą?
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowe udogodnienie dla kierowców parkujących na placu Zamkowym w Lublinie. Ale to nie jedyna zmiana

Nowe udogodnienie dla kierowców parkujących na placu Zamkowym w Lublinie. Ale to nie jedyna zmiana 0 1

Czujniki wbudowane w jezdnię będą liczyć samochody wjeżdżające i wyjeżdżające z pl. Zamkowego. Zebrane w ten sposób informacje o liczbie wolnych miejsc parkingowych będą wyświetlane kierowcom na ulicach prowadzących do placu. Inne niespodzianki czekają nas na kilku skrzyżowaniach.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2018 r. 0 0

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy?

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy? 5 32

Największe szanse na utrzymanie stanowiska przewodniczącej rady miasta Puławy ma Bożena Krygier (PiS). Wśród jej zastępców prawdopodobnie znajdą się radni „Samorządowców” Janusza Grobla oraz „Niezależnych Wyborców” Pawła Maja.

Agro na obcasach. Wszystko dla pań

Agro na obcasach. Wszystko dla pań 0 0

To ukłon w stronę kobiet mieszkających i pracujących na terenach wiejskich. Panie zostały zaproszone na koncert trzech tenorów TRE Voci w Filharmonii Lubelskiej w ramach programu „Agro na obcasach”.

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym
15 listopada 2018, 19:30

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym 0 0

W czwartek o godz. 19.30 (po spektaklu „Żywi i umarli, czyli Bandyci w piekle”) w Teatrze Starym zacznie się promocja książki „Scena Lublin” i spotkanie z jej autorami: Jarosławem Cymermanem, Dominikiem Gacem, Grzegorzem Kondrasiukiem.

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej 9 4

Nie dojdzie do blokady Centralnej Magistrali Kolejowej, zaplanowanej na środę przez podwykonawców firmy Astaldi, która nie zapłaciła im za prace wykonane przy przebudowie linii kolejowej nr 7 między Lublinem a Dęblinem.

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia
galeria

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia 51 8

Przy ul. Lubartowskiej 53 w Lublinie pojawił się „Kartel Mexican Food”, który serwuje dania ostre, średnio ostre i lekko ostre. Pierwsze burritos lokal w kontenerze sprzedał we wtorek.

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki
17 listopada 2018, 18:00

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 18 w Pracowniach Kultury Maki odbędzie się koncert Marty Baum - Retroelectro. To połączenie muzyki przedwojennej z nowoczesnymi brzmieniami.

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę"

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę" 27 34

Pytania o zatrudnianie w urzędzie marszałkowskim i przyznawanie nagród tuż po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych padły podczas wtorkowej, ostatniej sesji sejmiku województwa upływającej kadencji.

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane 2 4

W meczu rozegranym awansem Azoty Puławy przegrały z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 31:32. Była to trzecia porażka puławian w sezonie. Do tej pory ulegli Górnikowi Zabrze i PGE Vive Kielce.

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa 7 0

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują właściciela pieniędzy.

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia]
galeria

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia] 61 13

Trwają największe manewry wojskowe w Polsce Anakonda-18. Po raz pierwszy biorą w nich udział żołnierze WOT, w tym blisko 140 z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic?

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic? 1 0

30 dni – tyle czasu po dniu wyborów ma pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego na usunięcie plakatów i haseł wyborczych oraz urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia kampanii wyborczej – przypomina Państwowa Komisja Wyborcza. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi grzywna.

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią 1 1

Trwa zgrupowanie Reprezentacja Polski w Gdańsku, gdzie w czwartek zmierzy się towarzysko z Czechami, a we wtorek w ostatnim meczu Dywizji A w Lidze Narodów spróbuje sprawić niespodziankę i ograć Portugalię

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego 1 3