Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

8 listopada 2019 r.
10:32

Kraśnik: Dzieci, młodzież i seniorzy pojadą za darmo? Zadecydują radni

0 55 A A
Ulgi, o ile zgodzą się na nie radni, miałyby obowiązywać tylko na terenie miasta
Ulgi, o ile zgodzą się na nie radni, miałyby obowiązywać tylko na terenie miasta (fot. Krzysztof Mazur)

Burmistrz Wojciech Wilk: Dzieci i młodzież ucząca się w szkołach podstawowych i średnich oraz osoby po 60. roku życia mogą zostać objęte programem darmowych przejazdów. Radni zdecydują, czy tak się stanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Temat darmowej komunikacji miejskiej w Kraśniku poruszył na ostatniej sesji radny Marian Tracz. Opowiadał, że będąc w Lublinie korzystał z miejskiej komunikacji i ze względu na wiek nie musiał kupować biletu.

– W Lublinie nawet jako mieszkaniec Kraśnika mogę jeździć za darmo – podkreślał radny Tracz. – Pomyślałem, że tak piękny gest w kierunku emerytów można wykonać też w Kraśniku.

W Lublinie za darmo jeżdżą m.in. osoby, które ukończyły 65 lat, jak też mieszkający tam uczniowie podstawówek i dzieci spoza miasta uczące się w lubelskich szkołach podstawowych.

Burmistrz Kraśnika Wojciech Wilk, co obiecywał w kampanii wyborczej, chce wprowadzić program darmowych przejazdów od 2020 roku. W porównaniu z Lublinem szersze ma być grono osób, które mogłyby z niego korzystać. Propozycja burmistrza jest bowiem skierowana zarówno do osób po 60. roku życia, jak też uczniów szkół podstawowych i średnich.

– Osoby starsze i uczniowie to dwie grupy społeczne, które najczęściej korzystają z komunikacji publicznej – zaznacza Wojciech Wilk. – Wprowadzenie darmowych przejazdów dla tych grup będzie oznaczało oszczędności w budżetach domowych wielu rodzin i wpłynie na bezpieczeństwo na drogach poprzez ograniczenie komunikacji samochodami osobowymi. Zachęcanie mieszkańców do korzystania z usług komunikacji publicznej w celu uzyskania efektów ekologicznych i poprawy bezpieczeństwa na drogach to kierunek, w którym zmierza coraz więcej miast w Polsce. Robi się to m.in. poprzez systemy ulg. Kolejnym krokiem powinna być wymiana taboru. 

Jeśli Rada Miasta zgodziłaby się na propozycję burmistrza, to szczegółowe kryteria zostałyby określone stosowną uchwałą. Jednak już teraz wiadomo, że ulgi miałyby dotyczyć uczniów bez względu na miejsce zamieszkania i lokalizację szkoły, do której uczęszczają. Wystarczyłaby legitymacja szkolna, a w przypadku osób starszych dokument tożsamości poświadczający wiek.
Ulgi obowiązywałyby jedynie w granicach administracyjnych miasta, a to istotne, bo MPK Kraśnik obsługuje także kursy przez sąsiednie gminy.

– Z komunikacji miejskiej w obrębie miasta korzysta ok. 50 procent naszych uczniów (jest ich w sumie 780 – dop. red.) – podlicza Grażyna Jach, dyrektor Zespół Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku. – Wydaje mi się, że taki program na pewno pomógłby szkole. Być może jeszcze więcej uczniów zdecydowałoby się na naukę u nas.

– Bardzo się z tego pomysłu cieszymy. Zabiegaliśmy o to jeszcze za poprzedniego burmistrza miasta – mówi Wiesława Lendzion, przewodnicząca kraśnickiej Rady Seniorów. – To są wymierne korzyści. Nawet te 1,20 zł (cena ulgowego biletu –dop. red.) się liczy w domowym budżecie.

Wprowadzenie program darmowych przejazdów oznacza oczywiście większe koszty. Z wyliczeń magistratu wynika, że dotacja dla miejskiego przewoźnika musiałaby zostać zwiększona o ok. 500 tys. zł rocznie. W bieżącym roku jest to kwota 2,64 mln zł.

Program ulg miałby zostać wprowadzony w mieście od lutego przyszłego roku. Temat będzie poruszany na listopadowej sesji Rady Miasta.

e-Wydanie

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zula / 8 listopada 2019 o 20:15
+12
A kiedy coś dla innych niż seniorzy i "młodzież"? My płacimy podatki!!!
Avatar
aga / 9 listopada 2019 o 08:36
+9
Czemu podatnicy maja za to za placic jak obiecal burmistrz niech placi ze swoich pieniędzy
Avatar
Roman / 11 listopada 2019 o 15:38
+8
Ekipa PO Panowie Bratko ZImowski Lemiecha Babisz Owczarski Bomba itd stajnia rosnie a mieszkancy nie placa krasnik dalej niech tonie w dlugach oby zylo sie lepiej Kolesiom
Avatar
gość / 9 listopada 2019 o 22:26
+7
Nie ma żadnego argumentu przemawiającego za tym, żeby zarówno młodziezy jak  i emerytom dawać darmowe przejazdy. To jest tylko pretekst do dodatkowego finansowania MPK i kupowania sobie głosów wyborczych, a chetnych pasożytów do zaoszczedzenia kilku złotówek kosztem innych nigdy nie będzie brakowało. Chociazby takiemu Traczowi jak się spodobało, że pojeżdził sobie po Lublinie nic nie wydając z diety radnego.
Avatar
Gość / 9 listopada 2019 o 19:01
+7
Z czego ty sie cieszysz podła babo? Czy inni twoim zdaniem nie mają prawa normalnie żyć w tym mieście , uczciwie pracować i zarobić na życie? Wykończyc trzeba wszystkich, żeby tylko poupychani po znajomosci w spółkach miejskich mieli sie dobrze i jeszcze lepiej. I nie jestem żadnym busiarzem tylko korzystam zarówno z busów jak i z MPK, zaleznie które pierwsze podjedzie. Za rok idę na emeryturę, a emeryturę będę miała najniższą gwarantowaną, ale nie chcę darmowych przejazdów. Na tyle, ile jako emerytce przyjdzie mi przejechać, to i z tej byle jakiej rmerytury wystarczy. A wozić się  z nudów bez celu nie muszę.
Z czego ty sie cieszysz podła babo? Czy inni twoim zdaniem nie mają prawa normalnie żyć w tym mieście , uczciwie pracować i zarobić na życie? Wykończyc trzeba wszystkich, żeby tylko poupychani po znajomosci w spółkach miejskich mieli sie dobrze i jeszcze lepiej. I nie jestem żadnym busiarzem tylko korzystam zarówno z busów jak i z MPK, zaleznie które pierwsze podjedzie. Za rok idę na emeryturę, a emeryturę będę miała najniższą gwarantowaną, ale nie chcę darmowych przejazdów. Na tyle, ile jako emerytce przyjdzie mi przejechać, to i z tej byle... rozwiń
Avatar
gość / 9 listopada 2019 o 18:41
+7
Pomysł jak najbardziej na TAK, pozdrowienia dla busiarzy z forum, którym skończy się eldorado i neguja pomysl! To jest jeden z lepszych pomysłów ostatnich dekad!
 To może współfinansuj ten pomysł razem z burmistrzem z własnej kieszeni.
Avatar
Gość / 9 listopada 2019 o 17:17
+7
Jak to nie będzie tańszej wody?! Przecież nowoczesny Kurek obiecał, że jak zostanie wybrany, to załatwi. I co?! Znowu kłamstwo za stołek i nieopodatkowaną dodatkową pensję?! Kłamca!!
Avatar
Zenek / 8 listopada 2019 o 14:54
+7
Super pomysł, mam jeszcze jeden pomysł na piękny gest dla emerytów, niech kierowcy MPK świadczą darmowa usługę wnoszenia zakupów z targowiska każdemu na żądanie, aa i jeszcze do likarza niech pomogą się dostać, kolejkę niech zajmą... Zróbcie wszystko za darmo i niech kierowcy dalej zarabiają śmieszne pieniądze bo przecież MPK na podwyżki nie stać, kiepska sytuacja firmy...
Avatar
mieszkaniec / 9 listopada 2019 o 19:59
+6
Darmowe przejazdy dla niektórych rodzin będą nagrodą za oszukiwanie na śmieciach.
Avatar
gość / 8 listopada 2019 o 19:12
+6
Do k***y nędzy! Skończcie w końcu z tym rozdawnictwem! Rodzice na dziecko dostają co miesiąc 500, to z tych pieniędzy mogą opłacić za ich przejazdy. A tak poza tym, dlaczego krasnicki podatnik ma płacic za przejazdy młodzieży i emerytów spoza terenu miasta? Kraśnickiemu podatnikowi podniesie się podatki, bilety za przejazdy, opłaty za wodę i ścieki i będzie na dodatkowe finansowanie MPK? Darmowe przejazdy dla młodzieży i emerytów, którzy nie mają aż takiej potrzeby wożenia sie między dzielnicami nie zmniejszy ilosci prywatnych samochodów na drogach, bo korzystanie z własnego samochodu, to wygoda i oszczędnosc czasu, a przede wszystkim górę bierze mentalność niektóych. Znam niejedną osobę, która do pracy do fabryki mogłaby jeździć za złotówkę pod samą bramę i wracać tak samo, a nimo tego osoby te codziennie jeżdżą własnym autem.
Do k***y nędzy! Skończcie w końcu z tym rozdawnictwem! Rodzice na dziecko dostają co miesiąc 500, to z tych pieniędzy mogą opłacić za ich przejazdy. A tak poza tym, dlaczego krasnicki podatnik ma płacic za przejazdy młodzieży i emerytów spoza terenu miasta? Kraśnickiemu podatnikowi podniesie się podatki, bilety za przejazdy, opłaty za wodę i ścieki i będzie na dodatkowe finansowanie MPK? Darmowe przejazdy dla młodzieży i emerytów, którzy nie mają aż takiej potrzeby wożenia sie między dzielnicami nie zmniejszy ilosci prywatnych samochodów na ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 dni temu o 19:36
+2
Dlaczego, niezgodnie z prawem, do dnia dzisiejszego wisi baner wyborczy Babisza? Czy to znowu jemu wolno więcej?
Avatar
mieszkaniec / 4 dni temu o 14:35
-1
Za złodzoiejstwo też nie odpowiadają. Okradają podatników, żeby za ich pieniądze kupić sobie głosy wyborcze. Byle tylko mordę trzymać blisko . Takie to są twoje wartosci chrzescijańskie panie Tracz? Dobroczynność czyni się za własne pieniądze, a nie innych.
Avatar
Gość / 4 dni temu o 13:39
+4
Tylko beztroski misio Wilka może nie wiedziec, że oprócz kierowców inni mają też odpowiedzialną pracę, a za swoje błędy i pomyłki płacą z własnych poborów. Jedynie politycy i urzędasy nie odpowiadają za swoje błędy i pomyłki.
Avatar
gość / 5 dni temu o 21:48
+3
Skoro Kraśnik taki bogaty a jego władze takie hojne,że stać ich  na rozdawnictwo, to może zaczną dofinamnsowywać zarobki swoich podatników do kwoty zarobków kierowców.
Avatar
gość / 5 dni temu o 21:44
+2
Niby tacy specjaliści poszukiwani na rynku, a trzymają się rękoma i nogami MPK i ani trochę nie chcą popuscić, zeby polepszyć swój żywot. A o ile wiem jeden z waszych przeniósł sie na TIRy, ale wczesniej za pensje kierowcy MPK kupił dom i zrobił jego generalny remont. Praca w MPK jest tylko po protekcji, z resztą tak jak i w innych jednostkach samorządu. Także kto tu jest bananem z protekcją? Gdybym ja nim był, nie robiło by mi może róznicy,, ze i inni na takiej protekcji korzystają. A tak...  bardzo mało wiesz o życiu skoro nie masz rozeznania jak inni potrafią i muszą pracować i za jakie pieniądze.
Niby tacy specjaliści poszukiwani na rynku, a trzymają się rękoma i nogami MPK i ani trochę nie chcą popuscić, zeby polepszyć swój żywot. A o ile wiem jeden z waszych przeniósł sie na TIRy, ale wczesniej za pensje kierowcy MPK kupił dom i zrobił jego generalny remont. Praca w MPK jest tylko po protekcji, z resztą tak jak i w innych jednostkach samorządu. Także kto tu jest bananem z protekcją? Gdybym ja nim był, nie robiło by mi może róznicy,, ze i inni na takiej protekcji korzystają. A tak...  bardzo mało wiesz o życiu skoro nie masz rozezna... rozwiń
Avatar
Zenek / 5 dni temu o 21:12
+2
Co to są " Tiry" nie wiem więc na ten temat z Tobą nie podyskutuje. Pomyśl tak logicznie, tylko skup się dobrze jeśli potrafisz. Nie pisałem, że praca w MPK jest zła, nie pisałem, że lepiej pracować u prywaciarza niż na państwowej posadzie ale pisałem, że 2800 za pracę jako kierowca gdzie odpowiada się bezpośrednio za zdrowie i życie przewożonych osób, pracuje się w niedzielę i święta kiedy Ty siedzisz z rodziną przy stole, rozpoczyna się pracę o 4 rano lub kończy o 1 w nocy to sorry za takie obowiązki 2800 to nie są bardzo dobre pieniądze... Są to pieniądze powiedziałabym delikatnie średnie... Widać, że jesteś typowym bananem który bez protekcji i koneksji rodzinnych nic w życiu z takim poziomem myślenia by nie osiągnął. Odpowiedzi typu "nie pasuje to do prywaciarza" lub "na maszynę do fabryki za najniższą krajową" świadczy o Twoim niskim ilorazie inteligencji oraz braku życiowego doswiadczenia a przede wszystkim oglady i szacunku do drugiego człowieka. Życzę zdrowia i nabycia jeśli tylko się uda choć trochę logicznego myślenia. Pozdrawiam!
Co to są " Tiry" nie wiem więc na ten temat z Tobą nie podyskutuje. Pomyśl tak logicznie, tylko skup się dobrze jeśli potrafisz. Nie pisałem, że praca w MPK jest zła, nie pisałem, że lepiej pracować u prywaciarza niż na państwowej posadzie ale pisałem, że 2800 za pracę jako kierowca gdzie odpowiada się bezpośrednio za zdrowie i życie przewożonych osób, pracuje się w niedzielę i święta kiedy Ty siedzisz z rodziną przy stole, rozpoczyna się pracę o 4 rano lub kończy o 1 w nocy to sorry za takie obowiązki 2800 to nie są bardzo dobre p... rozwiń
Avatar
gość / 5 dni temu o 19:54
+1
Nikt kierowców MPK na siłę nie trzyma. Jako fachowców każdy prywaciarz powinien was przyjąć z otwartymi rękoma i z wielgachną podwyzką. Szerokiej drogi. Tylko chyba szybciej od prywaciarza przyszli by na panstwowe . Za włodarczyka załapał sie taki jeden co w wizie jeżdził. Zrezygnował z prywatnego dobrobytu. A młodych pozatrudnianych w MPK nie brakuje. A i tych starych co odejdą na emeryturę niejeden bedzie chętny zastąpić i to z pocałowaniem rączki.Także bez obaw. A jak fachowcy kierowcy chcą więcej zarobic, to zrobic uprawnienia i przesiąć sie na TIRy.
Avatar
Zenek / 6 dni temu o 21:42
+2
Ale co to za głupie stwierdzenie "Jak na Krasnickie warunki" to co ludzie mieszkajacy w tym mieście są napietnowani i szczytem ich marzeń i mozliwoscici jest 2800 miesięcznie? Zrozum ograniczony czlowieku, że kierowca w tych czasach jest fachowcem a fachowcy się cenią. Już teraz brakuje kierowców w wielu firmach, zobaczysz za kilka lat jak większość starszych kierowców w MPK przejdzie na emeryturę a nowi za takie pieniądze nie będą chcieli podjąć pracy. Akurat tak się składa, że znam kilku kierowców z MPK którzy nie są blisko wieku emerytalnego i tylko czekają aż trafi im się inna posada bo niestety nie podzielają Twojego toku myślenia, że 2800 to dla kierowcy bardzo dobre zarobki...
Ale co to za głupie stwierdzenie "Jak na Krasnickie warunki" to co ludzie mieszkajacy w tym mieście są napietnowani i szczytem ich marzeń i mozliwoscici jest 2800 miesięcznie? Zrozum ograniczony czlowieku, że kierowca w tych czasach jest fachowcem a fachowcy się cenią. Już teraz brakuje kierowców w wielu firmach, zobaczysz za kilka lat jak większość starszych kierowców w MPK przejdzie na emeryturę a nowi za takie pieniądze nie będą chcieli podjąć pracy. Akurat tak się składa, że znam kilku kierowców z MPK którzy nie są blisko wiek... rozwiń
Avatar
gość / 6 dni temu o 17:03
-3
Możesz napisać, gdzie ludzie zarabiają tyle samo lub więcej? A to przeciez oni sie złożą na podwyzki  dla kierowców MPK. Jak na kraśnickie warunki kierowcy zarabiają bardzo dobrze. A jak nie pasuje to na maszymy do fabryki za najniższą krajową.
Avatar
Zenek / 6 dni temu o 15:47
+4
Człowiek który tak mocno przekonuje, że 2800 PLN dla kierowcy MPK to jak na Krasnik eldorado myślę iż pracuje w kierownictwie MPK albo w urzędzie w dziale transportu bo takiej ignorancji to dawno nie widziałem...
Zobacz wszystkie komentarze 55

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Trwa rekrutacja do projektów wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie

Trwa rekrutacja do projektów wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie 0

Trwa rekrutacja do projektów wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020 (RPO WL).

W drodze do zatrudnienia … - bon na zasiedlenie!

W drodze do zatrudnienia … - bon na zasiedlenie! 0

Czym jest bon na zasiedlenie dla bezrobotnego do 30 roku życia i kto może się o niego ubiegać? Jeżeli jesteś osobą bezrobotną do 30 roku życia zarejestrowaną w powiatowym/miejskim urzędzie pracy (PUP/MUP), to możesz ubiegać się o bon na zasiedlenie, który stanowi gwarancję przyznania środków finansowych na pokrycie kosztów zamieszkania w związku z podjęciem zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej poza miejscem dotychczasowego zamieszkania.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 22.11.2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 22.11.2019 0 0

W poszukiwaniu ofiar terroru komunistycznego

W poszukiwaniu ofiar terroru komunistycznego 0 0

Instytut Pamięci Narodowej zakończył poszukiwania szczątków ofiar terroru komunistycznego z lat 40. na cmentarzu przy ulicy Unickiej w Lublinie. Wszystko wskazuje na to, że wydobyto szczątki więźniów przetrzymywanych na Zamku Lubelskim.

Start Lublin – GTK Gliwice 78:72. Zdecydowała czwarta kwarta

Start Lublin – GTK Gliwice 78:72. Zdecydowała czwarta kwarta 0 3

Tym razem koszykarze Davida Dedka musieli się mocno napracować na zwycięstwo, ale zanotowali siódmą wygraną w sezonie. W czwartek Start pokonał u siebie GTK Gliwice 78:72.

Parkowanie w Lublinie zdrożeje. Zła wiadomość dla posiadaczy aut hybrydowych [nowe ceny]

Parkowanie w Lublinie zdrożeje. Zła wiadomość dla posiadaczy aut hybrydowych [nowe ceny] 31 70

Miejscy radni uchwalili dziś wieczorem nowe zasady i ceny postoju w Strefie Płatnego Parkowania. Przykłady? W ścisłym centrum pierwsza godzina zdrożeje z 3 zł na 3,90 zł. Mieszkańcy strefy kupią tańszy karnet tylko pod warunkiem, że rozliczają PIT w Lublinie. A posiadacze hybryd nie będą już zwolnieni z opłat za parkowanie

Nowy cmentarz w Lublinie ma być większy od tego na Majdanku. Planują też spopielarnię zwłok

Nowy cmentarz w Lublinie ma być większy od tego na Majdanku. Planują też spopielarnię zwłok 17 58

W czwartek poznaliśmy projekt planu zagospodarowania terenów przy ul. Bohaterów Września, gdzie ma powstać nowy cmentarz komunalny, większy niż ten na Majdanku. Miejscy planiści proponują, by powstała tu także spopielarnia zwłok. Czy to dobry pomysł? Uwagi można zgłaszać Urzędowi Miasta do 30 grudnia

Akwarele Michała Suffczyńskiego
23 listopada 2019, 18:00

Akwarele Michała Suffczyńskiego 0 0

„Chwile zatrzymane” to tytuł wystawy prac artysty o których krytycy piszą, że cechuje je ogromna dbałość o jakość wypowiedzi malarskiej i wyrafinowany warsztat akwarelowego wirtuoza

Lublin: Miasto opłaci dodatkowe patrole policjantów

Lublin: Miasto opłaci dodatkowe patrole policjantów 1 5

Ponad ćwierć miliona złotych ma wydać w przyszłym roku samorząd Lublina na opłacenie dodatkowych patroli policji, które będą chodzić po ustalonych przez miasto trasach.

Nowy hotel w Lublinie w nietypowym stylu [zdjęcia]
galeria

Nowy hotel w Lublinie w nietypowym stylu [zdjęcia] 0 7

W niedzielę hotel Ibis Styles Lublin Stare Miasto zaprasza na Dzień Otwarty. Od godz. 10 do 17 oprowadzanie po wszystkich zakamarkach i mały poczęstunek.

Nowy dyrektor szpitala w Białej Podlaskiej: Jestem optymistą

Nowy dyrektor szpitala w Białej Podlaskiej: Jestem optymistą 4 8

Rozmowa z Adamem Chodzińskim, nowym dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

Wyższe podatki w Lublinie. Wzrosną od stycznia 2020 roku

Wyższe podatki w Lublinie. Wzrosną od stycznia 2020 roku 16 35

Radni zatwierdzili w czwartek prezydencki pomysł na podwyżkę podatku od nieruchomości, którego obecne stawki obowiązują już drugi rok. Przyszłoroczne mają być większe. Podatek za 60-metrowe mieszkanie wzrośnie o 1,5 zł, w przypadku centrów handlowych podwyżka będzie liczona w dziesiątkach tysięcy złotych

Spróbowali 100-letnich win znalezionych w muzeum w Kozłówce [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Spróbowali 100-letnich win znalezionych w muzeum w Kozłówce [zdjęcia, wideo] 126 28

Wina znalezione podczas remontu Muzeum Zamoyskich w Kozłówce niemal na pewno pochodzą sprzed I wojny światowej. Znaleziskiem zajęli się eksperci, którzy po degustacji ocenili, że jeden ze stuletnich trunków smakuje świeżo, jakby miał 30–40 lat

Lublin: Zmiany na zatłoczonym skrzyżowaniu. Miasto obiecuje upłynnić ruch
galeria

Lublin: Zmiany na zatłoczonym skrzyżowaniu. Miasto obiecuje upłynnić ruch 4 23

Miasto zapowiada zmiany na skrzyżowaniu ul. Kunickiego z Wolską, 1 Maja i pl. Bychawskim. Usprawniony ma być skręt w prawo w ul. Kunickiego.

Lubelskie: Rolnicy wyjadą jutro ciągnikami na drogi. "To jest akcja ostrzegawcza"
galeria

Lubelskie: Rolnicy wyjadą jutro ciągnikami na drogi. "To jest akcja ostrzegawcza" 71 38

Rolnicy znowu o sobie przypominają. Wyjadą na drogi, m.in. w Radzyniu Podlaskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010