Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

3 marca 2015 r.
21:15
Edytuj ten wpis

Fabryka łożysk szuka pracowników. Inwestycje za 52 mln zł

300 21 A A

Zakup maszyn za kilkadziesiąt milionów złotych planuje w tym roku Fabryka Łożysk Tocznych. W planach jest też budowa nowej hali

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Fabryka Łożysk Tocznych postawiła sobie dwa cele: poprawić jakość swoich produktów i zwiększyć produkcję. Zakład sukcesywnie wymienia park maszynowy. W ubiegłym firma planowała wydać na inwestycje 22 mln zł.

- Z czego fizycznie wydaliśmy ok. 14 milionów. Część pieniędzy została więc na ten rok. Planujemy je wydać w pierwszym kwartale - mówi Grzegorz Jasiński, prezes FŁT Kraśnik.

Plan wydatków inwestycyjnych na 2015 rok jest jeszcze wyższy - 52 mln zł. - W tej chwili kupujemy różnego rodzaju tokarki, szlifierki, dogładzarki. To maszyny, które wpływają na jakość produkowanych przez nas łożysk - tłumaczy prezes.

Do obsługi maszyn potrzeba też ludzi. - W lutym poprzez agencję zatrudnienia tymczasowego zatrudniliśmy ok. 30 osób. W marcu mamy podobne plany - podaje prezes. I dodaje: - W tej chwili intensywnie pracujemy na trzema dużymi projektami we współpracy z innymi firmami. Z tych powodów pilnie potrzebujemy młodych inżynierów.

Najwięcej produkowanych w Kraśniku łożysk jedzie do Niemiec. Kolejne duże rynki zbytu to Włochy i Austria.

Nowe logo

Z nowym rokiem fabryka zmieniła znak towarowy z FŁT-1 na PBF, czyli Polish Bearings Factory. Znak towarowy FŁT jest własnością Impexmetalu. - Byliśmy z Impexmetalem w sporze sądowym. Ale nie udało się tego znaku odzyskać - mówi Jasiński.

Do Impexmetalu należy spółka FŁT Polska, która sprzedaje łożyska z Azji znakowane FŁT. Tymczasem FŁT Kraśnik posługiwała się znakiem FŁT-1.

- Spotykaliśmy się z nieuzasadnionymi opiniami, że jakość naszych łożysk spada - przyznaje prezes FŁT Kraśnik. - Teraz uznaliśmy, że to najlepszy moment, by zmienić nasz znak.

Nowa hala

Kraśnicka Fabryka przymierza się do budowy nowej hali produkcyjnej. - W tym roku chcemy przygotować dokumentację i kosztorys - podaje Jasiński. - Nową halę chcielibyśmy wybudować do 2017 r. Na razie jednak żadne decyzje w tej sprawie nie zapadły.

W FŁT Kraśnik obecnie pracuje 2191 osób. Większość udziałów mają Chińczycy - 79,52 proc. akcji Fabryki Łożysk Tocznych Kraśnik SA należy do ZXY Luxembourg Inwestment S.a r.l. z siedzibą w Luksemburgu. 15,42 proc. jest w posiadaniu Tri-Ring International Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Do Skarbu Państwa należy tylko 1,46 proc. akcji.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 stycznia 2016 o 20:15
0

Pracownicy nie powinni wyrażać zgody, by być zatrudnianym przez agencję, i agencje szybko by popadały ... Niestety - zawsze się znajdzie jakaś grupa skur....ów, która zgodzi się pracować za najniższe stawki (bo pracy panie nie ma...), psując większości wszystko .... I daltego zarabiamy tyle, ile zarabiamy :)

Właśnie - mam takie pytanie: dlaczego chcąc podjąć w Fabryce muszę być zatrudniony przez jakąś agencję ? Przecież ja nie mam z nią żadnej umowy, a stosunek pracy zawieram z Fabryką, a nie z jakąś firmą krzak .... Dlaczego nie mogę po prostu przyjść do fabryki i podpisać umowę o pracę, nie korzystając z żadnych pośredników ? Kto mnie do tego zmusi ?

Właśnie - mam takie pytanie: dlaczego chcąc podjąć w Fabryce muszę być zatrudniony przez jakąś agencję ? Przecież ja nie mam z nią żadnej umowy, a stosunek pracy zawieram z Fabryką, a nie z jakąś firmą krzak .... Dlaczego nie mogę po prostu przyjść do fabryki i podpisać umowę o pracę, nie korzystając z żadnych pośredników ? Kto mnie do tego zmusi ?

rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2016 o 10:49
0
Jedna z Polskich fabryk ,która jest ceniona na świecie ;)
Avatar
Gość / 22 czerwca 2015 o 11:40
0

Ja po pół roku stazu za 850 złoty mam szanse dostać wakat przez agencje! Chyba zlapalem pana Boga za nogi nie chce dodawac ze traktuja mnie tam jak gowno no i oczywiscie musze robic tyle samo co wszyscy pracownicy bo pozniej sa pretensje wrzaski i kary :)

Avatar
Gość / 16 marca 2015 o 22:52
0

Coś z tymi 3000 zł brutto dla inżyniera to przesadziłeś. Kadra inżynierska zarabia znacznie więcej. Inna sprawa, że wielu z nich to jakieś nieporozumienie, ale przecież skoro ktoś ich rozlicza z efektów pracy, więc coś poza prywatą muszą zrobić w ramach etatu w PBF.

Co do wartościowania ludzi pod względem wykształcenia to różnie bywa. Znam kilku takich co pokończyli jakoś zaocznie studia, 3 upragnione literki przed nazwiskiem mają, ale nic a nic nie przełożyło się to na ich rozwój np w dziedzinie techniki czy mechaniki, którą studiowali. Często ludzie bez magicznego "inż" przed nazwiskiem więcej potrafią, ale niestety są niedoceniani. 

A jeśli komuś nie pasuje praca w PBF to niech jej szuka u prywaciarzy, tam "zapewne" dostanie kupę szmalu, szacunek, możliwość awansu i wypłatę na czas zgodnie z umową o pracę na pełny etat i oczywiście bez jakiegokolwiek zostawania za free po godzinach. 

Coś z tymi 3000 zł brutto dla inżyniera to przesadziłeś. Kadra inżynierska zarabia znacznie więcej. Inna sprawa, że wielu z nich to jakieś nieporozumienie, ale przecież skoro ktoś ich rozlicza z efektów pracy, więc coś poza prywatą muszą zrobić w ramach etatu w PBF.

Co do wartościowania ludzi pod względem wykształcenia to różnie bywa. Znam kilku takich co pokończyli jakoś zaocznie studia, 3 upragnione literki przed nazwiskiem mają, ale nic a nic nie przełożyło się to na ich rozwój np w dziedzinie techniki czy mechaniki, którą studiowali. Często ludzie bez magicznego "inż" przed nazwiskiem więcej potrafią, ale niestety są niedoceniani. 

A jeśli komuś nie pasuje praca w PBF to niech jej szuka u prywaciarzy, tam "zapewne" dostanie kupę szmalu, szacunek, możliwość awansu i wypłatę na czas zgodnie z umową o pracę na pełny etat i oczywiście bez jakiegokolwiek zostawania za free po godzinach. 

Nie chodzi ile zarabia ale jaką propozycje płacy dostaje inżynier, kandydat na pracownika FŁT, bo PBF nie jest nazwą fabryki lecz jej logo. Dobra, niech będzie 4 tys brutto, to i tak jest śmieszną płacą. W Kraśniku fabryka nie ma konkurencji jeśli chodzi o miejsca pracy więc może proponować ciut lepsze stawki niż u prywaciarzy. Poza tym masowo zatrudniani są stażyści, czyli darmowa siła robocza. Ten mechanizm od lat się nie sprawdza, bo takim robotnikom nie zależy na solidnej pracy i wykazaniu się swoimi predyspozycjami, jeśli wiedzą, że za kilka miesięcy i tak muszą odejść. Produkcja łożysk to nie machanie łopatą na budowie. Bez poczucia odpowiedzialności przez pracowników za to co się robi i braku szans na stałe zatrudnienie z taką metodyką zatrudniania ludzi ten zakład długo nie pociągnie. Młodzi ludzie wolą stąd wyjechać i zostać "słoikami" ale zarabiać kilka razy więcej.

ale jaką propozycje płacy dostaje inżynier, kandydat na pracownika FŁT, bo PBF nie jest nazwą fabryki lecz jej logo. Dobra, niech będzie 4 tys brutto, to i tak jest śmieszną płacą. W Kraśniku fabryka nie ma konkurencji jeśli chodzi o miejsca pracy więc może proponować ciut lepsze stawki niż u prywaciarzy. Poza tym masowo zatrudniani są stażyści, czyli darmowa siła robocza. Ten mechanizm od lat się nie sprawdza, bo takim robotnikom nie zależy na solidnej pracy i wykazaniu się swoimi predyspozycjami, jeśli wiedzą, że za kilka miesięcy i tak m... rozwiń
Avatar
obiektywny / 16 marca 2015 o 22:03
0

Szukają inżynierów i proponują im 3 tys brutto. (...)

Fabryka nie potrzebuje fachowców, bo im trzeba zapłacić nie mniej niż 8-10 tys brutto. (...)

Awans zawodowy. Zapomnijcie. Nie liczą się umiejętności, wykształcenie czy doświadczenie. Liczą się tylko układy a i tak ludzie siedzą na tych samych stanowiskach przez 30-40 lat a jak przyjdzie ich kolej to przymusowo są wysyłani na zasiłki przedemerytalne.

Coś z tymi 3000 zł brutto dla inżyniera to przesadziłeś. Kadra inżynierska zarabia znacznie więcej. Inna sprawa, że wielu z nich to jakieś nieporozumienie, ale przecież skoro ktoś ich rozlicza z efektów pracy, więc coś poza prywatą muszą zrobić w ramach etatu w PBF.

Co do wartościowania ludzi pod względem wykształcenia to różnie bywa. Znam kilku takich co pokończyli jakoś zaocznie studia, 3 upragnione literki przed nazwiskiem mają, ale nic a nic nie przełożyło się to na ich rozwój np w dziedzinie techniki czy mechaniki, którą studiowali. Często ludzie bez magicznego "inż" przed nazwiskiem więcej potrafią, ale niestety są niedoceniani. 

A jeśli komuś nie pasuje praca w PBF to niech jej szuka u prywaciarzy, tam "zapewne" dostanie kupę szmalu, szacunek, możliwość awansu i wypłatę na czas zgodnie z umową o pracę na pełny etat i oczywiście bez jakiegokolwiek zostawania za free po godzinach. 

Coś z tymi 3000 zł brutto dla inżyniera to przesadziłeś. Kadra inżynierska zarabia znacznie więcej. Inna sprawa, że wielu z nich to jakieś nieporozumienie, ale przecież skoro ktoś ich rozlicza z efektów pracy, więc coś poza prywatą muszą zrobić w ramach etatu w PBF.

Co do wartościowania ludzi pod względem wykształcenia to różnie bywa. Znam kilku takich co pokończyli jakoś zaocznie studia, 3 upragnione literki przed nazwiskiem mają, ale nic a nic nie przełożyło się to na ich rozwój np w dziedzinie techniki czy mechanik... rozwiń

Avatar
gość / 16 marca 2015 o 20:36
0

Szukają inżynierów i proponują im 3 tys brutto. Cała fabryka to patologia zarządzania rodem z PRLu. Związki zawodowe to fikcja na garnuszku prezesa. Najlepiej im wychodzi prowadzenia biura turystycznego organizującego systematyczne wycieczki dla tych samych osób. Jeden z kierowników wydziału wsadził do fabryki już całą swoja rodzinę, to samo jeden ze związkowych przewodniczących. Zatrudnianie przez agencję to też fikcja. Liczą się tylko układy w fabrycznej dyrekcji i związkach.

Każdy zwolniony etat przez osobę z dużym doświadczeniem a odchodzącą z fabryki jest automatycznie likwidowany a jej robota podzielona na pozostałych.

Fabryka nie potrzebuje fachowców, bo im trzeba zapłacić nie mniej niż 8-10 tys brutto. Potrzebuje roboli, którzy ucieszą się, że zarobią parę złotych aby dzieciom dać jeść. Dlatego zatrudnia się młodych w wieku 20-25 lat, bo mając rodzinę takie osoby wezmą każdą pracę.

Awans zawodowy. Zapomnijcie. Nie liczą się umiejętności, wykształcenie czy doświadczenie. Liczą się tylko układy a i tak ludzie siedzą na tych samych stanowiskach przez 30-40 lat a jak przyjdzie ich kolej to przymusowo są wysyłani na zasiłki przedemerytalne.

Szukają inżynierów i proponują im 3 tys brutto. Cała fabryka to patologia zarządzania rodem z PRLu. Związki zawodowe to fikcja na garnuszku prezesa. Najlepiej im wychodzi prowadzenia biura turystycznego organizującego systematyczne wycieczki dla tych samych osób. Jeden z kierowników wydziału wsadził do fabryki już całą swoja rodzinę, to samo jeden ze związkowych przewodniczących. Zatrudnianie przez agencję to też fikcja. Liczą się tylko układy w fabrycznej dyrekcji i związkach.

Każdy zwolniony etat przez osobę z dużym doświadczenie... rozwiń

Avatar
sram na ciebie leszczu / 15 marca 2015 o 09:49
0

Na ciebie też kloca !!!!  komunistyczna,konfidencka, czerwona świni!!!

widać ze jestes typowym intenetowym trolem który tylko na necie umie ujadać!!Bravo kozaczku za 5 zeta!!!moge sie założyc że jak by ktoś do ciebie wychapal na mieście,to byś z kulił ogonek i sie osrał!!!

Avatar
Gość / 13 marca 2015 o 07:49
0

dla mie to możesz sobie konia zawalić i koło dupy mi to lata!!

Na ciebie też kloca !!!!  komunistyczna,konfidencka, czerwona świnio !!!!

Avatar
Gość / 13 marca 2015 o 05:43
0

Wcześniej KLOCA zwalę na to komunistczno-konfidenckie,czerwone bydło!!!!!!!      hejka CYCU.

dla mie to możesz sobie konia zawalić i koło dupy mi to lata!!

Avatar
Gość / 12 marca 2015 o 15:27
0

Czyli mam Ciebie obwiniac za to, ze nie moge zarabiac 10tys na miejscu w Krasniku bo zgadzasz sie pracowac za mniej? Chyba ze odmowiles pracy ponizej tej kwoty, wtedy przepraszam. Gdyby wszyscy odmowili to w koncu moglbym wrocic do Krasnika ;)

Masz obwiniać siebie ! To przez takich dupków jak ty pracodawca u nas płaci nawet i 1000 zł/ miesiąc, a i tak będą tabuny chętnych do pracy ! Śmierć frajerom !!!

Avatar
Gość / 1 stycznia 2016 o 20:15
0

Pracownicy nie powinni wyrażać zgody, by być zatrudnianym przez agencję, i agencje szybko by popadały ... Niestety - zawsze się znajdzie jakaś grupa skur....ów, która zgodzi się pracować za najniższe stawki (bo pracy panie nie ma...), psując większości wszystko .... I daltego zarabiamy tyle, ile zarabiamy :)

Właśnie - mam takie pytanie: dlaczego chcąc podjąć w Fabryce muszę być zatrudniony przez jakąś agencję ? Przecież ja nie mam z nią żadnej umowy, a stosunek pracy zawieram z Fabryką, a nie z jakąś firmą krzak .... Dlaczego nie mogę po prostu przyjść do fabryki i podpisać umowę o pracę, nie korzystając z żadnych pośredników ? Kto mnie do tego zmusi ?

Właśnie - mam takie pytanie: dlaczego chcąc podjąć w Fabryce muszę być zatrudniony przez jakąś agencję ? Przecież ja nie mam z nią żadnej umowy, a stosunek pracy zawieram z Fabryką, a nie z jakąś firmą krzak .... Dlaczego nie mogę po prostu przyjść do fabryki i podpisać umowę o pracę, nie korzystając z żadnych pośredników ? Kto mnie do tego zmusi ?

rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2016 o 10:49
0
Jedna z Polskich fabryk ,która jest ceniona na świecie ;)
Avatar
Gość / 22 czerwca 2015 o 11:40
0

Ja po pół roku stazu za 850 złoty mam szanse dostać wakat przez agencje! Chyba zlapalem pana Boga za nogi nie chce dodawac ze traktuja mnie tam jak gowno no i oczywiscie musze robic tyle samo co wszyscy pracownicy bo pozniej sa pretensje wrzaski i kary :)

Avatar
Gość / 16 marca 2015 o 22:52
0

Coś z tymi 3000 zł brutto dla inżyniera to przesadziłeś. Kadra inżynierska zarabia znacznie więcej. Inna sprawa, że wielu z nich to jakieś nieporozumienie, ale przecież skoro ktoś ich rozlicza z efektów pracy, więc coś poza prywatą muszą zrobić w ramach etatu w PBF.

Co do wartościowania ludzi pod względem wykształcenia to różnie bywa. Znam kilku takich co pokończyli jakoś zaocznie studia, 3 upragnione literki przed nazwiskiem mają, ale nic a nic nie przełożyło się to na ich rozwój np w dziedzinie techniki czy mechaniki, którą studiowali. Często ludzie bez magicznego "inż" przed nazwiskiem więcej potrafią, ale niestety są niedoceniani. 

A jeśli komuś nie pasuje praca w PBF to niech jej szuka u prywaciarzy, tam "zapewne" dostanie kupę szmalu, szacunek, możliwość awansu i wypłatę na czas zgodnie z umową o pracę na pełny etat i oczywiście bez jakiegokolwiek zostawania za free po godzinach. 

Coś z tymi 3000 zł brutto dla inżyniera to przesadziłeś. Kadra inżynierska zarabia znacznie więcej. Inna sprawa, że wielu z nich to jakieś nieporozumienie, ale przecież skoro ktoś ich rozlicza z efektów pracy, więc coś poza prywatą muszą zrobić w ramach etatu w PBF.

Co do wartościowania ludzi pod względem wykształcenia to różnie bywa. Znam kilku takich co pokończyli jakoś zaocznie studia, 3 upragnione literki przed nazwiskiem mają, ale nic a nic nie przełożyło się to na ich rozwój np w dziedzinie techniki czy mechaniki, którą studiowali. Często ludzie bez magicznego "inż" przed nazwiskiem więcej potrafią, ale niestety są niedoceniani. 

A jeśli komuś nie pasuje praca w PBF to niech jej szuka u prywaciarzy, tam "zapewne" dostanie kupę szmalu, szacunek, możliwość awansu i wypłatę na czas zgodnie z umową o pracę na pełny etat i oczywiście bez jakiegokolwiek zostawania za free po godzinach. 

Nie chodzi ile zarabia ale jaką propozycje płacy dostaje inżynier, kandydat na pracownika FŁT, bo PBF nie jest nazwą fabryki lecz jej logo. Dobra, niech będzie 4 tys brutto, to i tak jest śmieszną płacą. W Kraśniku fabryka nie ma konkurencji jeśli chodzi o miejsca pracy więc może proponować ciut lepsze stawki niż u prywaciarzy. Poza tym masowo zatrudniani są stażyści, czyli darmowa siła robocza. Ten mechanizm od lat się nie sprawdza, bo takim robotnikom nie zależy na solidnej pracy i wykazaniu się swoimi predyspozycjami, jeśli wiedzą, że za kilka miesięcy i tak muszą odejść. Produkcja łożysk to nie machanie łopatą na budowie. Bez poczucia odpowiedzialności przez pracowników za to co się robi i braku szans na stałe zatrudnienie z taką metodyką zatrudniania ludzi ten zakład długo nie pociągnie. Młodzi ludzie wolą stąd wyjechać i zostać "słoikami" ale zarabiać kilka razy więcej.

ale jaką propozycje płacy dostaje inżynier, kandydat na pracownika FŁT, bo PBF nie jest nazwą fabryki lecz jej logo. Dobra, niech będzie 4 tys brutto, to i tak jest śmieszną płacą. W Kraśniku fabryka nie ma konkurencji jeśli chodzi o miejsca pracy więc może proponować ciut lepsze stawki niż u prywaciarzy. Poza tym masowo zatrudniani są stażyści, czyli darmowa siła robocza. Ten mechanizm od lat się nie sprawdza, bo takim robotnikom nie zależy na solidnej pracy i wykazaniu się swoimi predyspozycjami, jeśli wiedzą, że za kilka miesięcy i tak m... rozwiń
Avatar
obiektywny / 16 marca 2015 o 22:03
0

Szukają inżynierów i proponują im 3 tys brutto. (...)

Fabryka nie potrzebuje fachowców, bo im trzeba zapłacić nie mniej niż 8-10 tys brutto. (...)

Awans zawodowy. Zapomnijcie. Nie liczą się umiejętności, wykształcenie czy doświadczenie. Liczą się tylko układy a i tak ludzie siedzą na tych samych stanowiskach przez 30-40 lat a jak przyjdzie ich kolej to przymusowo są wysyłani na zasiłki przedemerytalne.

Coś z tymi 3000 zł brutto dla inżyniera to przesadziłeś. Kadra inżynierska zarabia znacznie więcej. Inna sprawa, że wielu z nich to jakieś nieporozumienie, ale przecież skoro ktoś ich rozlicza z efektów pracy, więc coś poza prywatą muszą zrobić w ramach etatu w PBF.

Co do wartościowania ludzi pod względem wykształcenia to różnie bywa. Znam kilku takich co pokończyli jakoś zaocznie studia, 3 upragnione literki przed nazwiskiem mają, ale nic a nic nie przełożyło się to na ich rozwój np w dziedzinie techniki czy mechaniki, którą studiowali. Często ludzie bez magicznego "inż" przed nazwiskiem więcej potrafią, ale niestety są niedoceniani. 

A jeśli komuś nie pasuje praca w PBF to niech jej szuka u prywaciarzy, tam "zapewne" dostanie kupę szmalu, szacunek, możliwość awansu i wypłatę na czas zgodnie z umową o pracę na pełny etat i oczywiście bez jakiegokolwiek zostawania za free po godzinach. 

Coś z tymi 3000 zł brutto dla inżyniera to przesadziłeś. Kadra inżynierska zarabia znacznie więcej. Inna sprawa, że wielu z nich to jakieś nieporozumienie, ale przecież skoro ktoś ich rozlicza z efektów pracy, więc coś poza prywatą muszą zrobić w ramach etatu w PBF.

Co do wartościowania ludzi pod względem wykształcenia to różnie bywa. Znam kilku takich co pokończyli jakoś zaocznie studia, 3 upragnione literki przed nazwiskiem mają, ale nic a nic nie przełożyło się to na ich rozwój np w dziedzinie techniki czy mechanik... rozwiń

Avatar
gość / 16 marca 2015 o 20:36
0

Szukają inżynierów i proponują im 3 tys brutto. Cała fabryka to patologia zarządzania rodem z PRLu. Związki zawodowe to fikcja na garnuszku prezesa. Najlepiej im wychodzi prowadzenia biura turystycznego organizującego systematyczne wycieczki dla tych samych osób. Jeden z kierowników wydziału wsadził do fabryki już całą swoja rodzinę, to samo jeden ze związkowych przewodniczących. Zatrudnianie przez agencję to też fikcja. Liczą się tylko układy w fabrycznej dyrekcji i związkach.

Każdy zwolniony etat przez osobę z dużym doświadczeniem a odchodzącą z fabryki jest automatycznie likwidowany a jej robota podzielona na pozostałych.

Fabryka nie potrzebuje fachowców, bo im trzeba zapłacić nie mniej niż 8-10 tys brutto. Potrzebuje roboli, którzy ucieszą się, że zarobią parę złotych aby dzieciom dać jeść. Dlatego zatrudnia się młodych w wieku 20-25 lat, bo mając rodzinę takie osoby wezmą każdą pracę.

Awans zawodowy. Zapomnijcie. Nie liczą się umiejętności, wykształcenie czy doświadczenie. Liczą się tylko układy a i tak ludzie siedzą na tych samych stanowiskach przez 30-40 lat a jak przyjdzie ich kolej to przymusowo są wysyłani na zasiłki przedemerytalne.

Szukają inżynierów i proponują im 3 tys brutto. Cała fabryka to patologia zarządzania rodem z PRLu. Związki zawodowe to fikcja na garnuszku prezesa. Najlepiej im wychodzi prowadzenia biura turystycznego organizującego systematyczne wycieczki dla tych samych osób. Jeden z kierowników wydziału wsadził do fabryki już całą swoja rodzinę, to samo jeden ze związkowych przewodniczących. Zatrudnianie przez agencję to też fikcja. Liczą się tylko układy w fabrycznej dyrekcji i związkach.

Każdy zwolniony etat przez osobę z dużym doświadczenie... rozwiń

Avatar
sram na ciebie leszczu / 15 marca 2015 o 09:49
0

Na ciebie też kloca !!!!  komunistyczna,konfidencka, czerwona świni!!!

widać ze jestes typowym intenetowym trolem który tylko na necie umie ujadać!!Bravo kozaczku za 5 zeta!!!moge sie założyc że jak by ktoś do ciebie wychapal na mieście,to byś z kulił ogonek i sie osrał!!!

Avatar
Gość / 13 marca 2015 o 07:49
0

dla mie to możesz sobie konia zawalić i koło dupy mi to lata!!

Na ciebie też kloca !!!!  komunistyczna,konfidencka, czerwona świnio !!!!

Avatar
Gość / 13 marca 2015 o 05:43
0

Wcześniej KLOCA zwalę na to komunistczno-konfidenckie,czerwone bydło!!!!!!!      hejka CYCU.

dla mie to możesz sobie konia zawalić i koło dupy mi to lata!!

Avatar
Gość / 12 marca 2015 o 15:27
0

Czyli mam Ciebie obwiniac za to, ze nie moge zarabiac 10tys na miejscu w Krasniku bo zgadzasz sie pracowac za mniej? Chyba ze odmowiles pracy ponizej tej kwoty, wtedy przepraszam. Gdyby wszyscy odmowili to w koncu moglbym wrocic do Krasnika ;)

Masz obwiniać siebie ! To przez takich dupków jak ty pracodawca u nas płaci nawet i 1000 zł/ miesiąc, a i tak będą tabuny chętnych do pracy ! Śmierć frajerom !!!

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 0

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 4 5

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 6 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 6

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 13

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 5

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 22 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 31 13

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!