Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

8 sierpnia 2011 r.
16:13
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Są już nowe trasy dla rowerzystów. Będą kolejne

Autor: Zdjęcie autora (AA)
17 31 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

W Kraśniku przybyło tras dla rowerzystów. Do użytku oddano już dwie nowe ścieżki rowerowe, a urząd miasta ma już dokumentację projektową na kolejne. W sumie w mieście jest już ok. 12 km "dróg” dla cyklistów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwsza nowa trasa powstała w ramach przebudowy ul. Granicznej, kolejna to ciąg pieszo-rowerowy na rzece Wyżnicy, który połączy ulicę Urzędowską i Jagiellońską nad zalewem.

– Ścieżka na ul. Granicznej o długości nieco ponad 1 km łączy ścieżkę rowerową na ul. Urzędowskiej z ul. Krasińskiego i umożliwia bezkolizyjny przejazd rowerem ze starej dzielnicy – parku jordanowskiego do cmentarza komunalnego w części fabrycznej – tłumaczy Jacek Dubiel, zastępca burmistrza Kraśnika.

Urząd Miasta ma już opracowane dokumentacje projektowe kolejnych tras rowerowych. Chodzi o ul. Urzędowską na odcinku od wyjazdu z Tsubaki-Hoover do połączenia ze ścieżka rowerową przez las w okolicach wjazdu do Fabryki Łożysk Tocznych.

– Kolejna to trasa na ul Urzędowskiej, od ul. Przechodniej do ul. Lubelskiej – dodaje zastępca burmistrza. – Dalej ul. Lubelska, od ul. Urzędowskiej do ul. Przemysłowej. Wspólnie z powiatem została opracowana także dokumentacja na przebudowę ul. Nadstawnej, w której zaplanowano budowę ścieżki rowerowej od ul. Urzędowskiej do zalewu.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marysieńka / 22 sierpnia 2011 o 14:49
0
[quote name='Gość' timestamp='1313993588' post='516622']
Nie masz racji, bo jeśli zrobisz zakupy za ponad 100zł to dostajesz talon na zniżkę opłaty za paliwo: 15 gr/litr. Gdy tankujesz do pełna i porównasz ceny paliwa i żywności w Kraśniku, to przekonasz się, że jest to opłacalne. Tym bardziej przy zakupach robionych raz na tydzień co daje wielką oszczędność czasu.
[/quote]
Tankując 50 litrów nawet 2 litrów paliwa darmowego sie nie zyskuje. I wątpię czy samo zuzycie paliwa zwraca się na róznicy cen. A ze wszystko jest tak najtansze to tez wątpię.Dyskonty mają to do siebie, ze na jednych towarach maja zanizone ceny, a na innych wyzsze. I o jakiej oszczędnosci czasu piszesz, skoro duzo wiecej tego czasu trzeba poswiecic na drogę do i z Opola niz na przebiegnięcie sklepu.
[quote name='Gość' timestamp='1313993588' post='516622']
Nie masz racji, bo jeśli zrobisz zakupy za ponad 100zł to dostajesz talon na zniżkę opłaty za paliwo: 15 gr/litr. Gdy tankujesz do pełna i porównasz ceny paliwa i żywności w Kraśniku, to przekonasz się, że jest to opłacalne. Tym bardziej przy zakupach robionych raz na tydzień co daje wielką oszczędność czasu.
[/quote]
Tankując 50 litrów nawet 2 litrów paliwa darmowego sie nie zyskuje. I wątpię czy samo zuzycie paliwa zwraca się na róznicy cen. ... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2011 o 08:13
0
Nie masz racji, bo jeśli zrobisz zakupy za ponad 100zł to dostajesz talon na zniżkę opłaty za paliwo: 15 gr/litr. Gdy tankujesz do pełna i porównasz ceny paliwa i żywności w Kraśniku, to przekonasz się, że jest to opłacalne. Tym bardziej przy zakupach robionych raz na tydzień co daje wielką oszczędność czasu.
Avatar
Marysieńka / 21 sierpnia 2011 o 21:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1313950481' post='516507']
Ktoś głupoty pisze o wysokich cenach w Tesco: od lat robię tam zakupy, bo to jedyny sposób, by jako-tako przeżyć z Kraśnickiej pensji: wszystko tam jest pod jednym dachem i w promocji ceny mniejsze niż gdzie indziej. Np. wczoraj w Opolu obkupiłem się w żywność na tydzień za pieniądze takie, jaki w Kraśniku starczyłyby na dwa dni.
[/quote]
Tesco jeszcze na oczy nie widziałam i jakos żyję. I zawsze wydawało mi sie, ze zakupy, szczególnie artykuły spozywcze zrobione na miejsce wychodzą taniej niz takie zrobione w odległej miejscowosci, do której trzeba dojechac, a potem wrócic. A przy obecnej cenie paliwa, chyba tym bardziej jest to nieopłacalne.
[quote name='Gość' timestamp='1313950481' post='516507']
Ktoś głupoty pisze o wysokich cenach w Tesco: od lat robię tam zakupy, bo to jedyny sposób, by jako-tako przeżyć z Kraśnickiej pensji: wszystko tam jest pod jednym dachem i w promocji ceny mniejsze niż gdzie indziej. Np. wczoraj w Opolu obkupiłem się w żywność na tydzień za pieniądze takie, jaki w Kraśniku starczyłyby na dwa dni.
[/quote]
Tesco jeszcze na oczy nie widziałam i jakos żyję. I zawsze wydawało mi sie, ze zakupy, szczególnie artykuły... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 21 sierpnia 2011 o 21:39
0
[quote name='Gość' timestamp='1313950850' post='516509']
Do Marysieńki: zamiast w UM potelep swojego radnego! Ci ludzie biorą kasę za reprezentowanie interesów mieszkańców, złożyli nawet odpowiednie ślubowanie na tą okoliczność. Więc niech się wezmą do roboty bo to jest ich psim obowiązkiem! Obywatel nie musi z każdą duperelą ganiać do urzędu! Od tego ma radnego! Pogoń go!
[/quote]
Żeby telepac radnym i go pogonić, to trzeba wiedzieć, gdzie go szukać. Adresów ani numerów kontaktowych nie porozsyłali po swoim okręgu wyborczym. Widocznie, zeby byc tylko znanymi tylko tej garstece, która na nich głosowała, a cała resztę mając w du***.I w takim przypadku pozostaje urząd, w koncu jest w nim urzędnik zjmujący sie sprawami zalewu.
[quote name='Gość' timestamp='1313950850' post='516509']
Do Marysieńki: zamiast w UM potelep swojego radnego! Ci ludzie biorą kasę za reprezentowanie interesów mieszkańców, złożyli nawet odpowiednie ślubowanie na tą okoliczność. Więc niech się wezmą do roboty bo to jest ich psim obowiązkiem! Obywatel nie musi z każdą duperelą ganiać do urzędu! Od tego ma radnego! Pogoń go!
[/quote]
Żeby telepac radnym i go pogonić, to trzeba wiedzieć, gdzie go szukać. Adresów ani numerów kontaktow... rozwiń
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2011 o 20:20
0
Do Marysieńki: zamiast w UM potelep swojego radnego! Ci ludzie biorą kasę za reprezentowanie interesów mieszkańców, złożyli nawet odpowiednie ślubowanie na tą okoliczność. Więc niech się wezmą do roboty bo to jest ich psim obowiązkiem! Obywatel nie musi z każdą duperelą ganiać do urzędu! Od tego ma radnego! Pogoń go!
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2011 o 20:14
0
Ktoś głupoty pisze o wysokich cenach w Tesco: od lat robię tam zakupy, bo to jedyny sposób, by jako-tako przeżyć z Kraśnickiej pensji: wszystko tam jest pod jednym dachem i w promocji ceny mniejsze niż gdzie indziej. Np. wczoraj w Opolu obkupiłem się w żywność na tydzień za pieniądze takie, jaki w Kraśniku starczyłyby na dwa dni.
Avatar
Marysieńka / 21 sierpnia 2011 o 18:29
0
[quote name='gonzales niezrzeszony' timestamp='1313136553' post='513846']
Sąsiedzi co się z wami dzieje?? Okładacie się błotem z powodu byle artykułu. Dla mnie osobiście jest zupełnie wszystko jedno czy będę jeździł po ścieżkach burmistrza CZ czy W. Co za różnica? Ważne żeby było po czym jeździć - czyż nie? Jak dla mnie to te ścieżki mogą budować osobiście na zmianę posłowie S i W i co więcej mogą się zamieniać miejscami bo mi to lata kto buduje jeżeli tylko buduje. Jak narazie ważne że nowy burmistrz nie wstrzymał inwestycji chociaż niektóre mógł.
A co do samej treści artykułu to proponował bym raczej zamiast szczuć na siebie ludzi to dorzucić kamyczek do tych ścieżek i zaproponować gdzie chcielibyście aby wam ten "nowy" burmistrz ścieżkę wybudował. Trzeba kuć żelazo póki gorące a napewno ktoś z UM komentarze czyta więc kto wie może kiedyś was włodarz pozytywnie zaskoczy.
Chętnie pojechał bym ścieżką od "zalewu" w stronę Starego Kraśnika tylko poprowadzoną nie przy szosie choć to najprostsze ale właśnie np wzdłuż rzeki? z wyjazdem gdzieś w okolicach mostu na lubelskiej. No to było by coś.
Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych rowerowo.
[/quote]
Przez którego włodarza zrobionych ściezkach sie jezdzi nie robi takiej róznicy, jak to, który z nich przyczynił sie do ich zbudowania. A żeby wstrzymywać inwestycje, na które otrzymuje sie dofinansowanie, a co za tym idzie robi sie za pół darmo, to trzeba by byc zacietrzewionym, mściwym i złosliwym głupcem.
I o ile na Granicznej mogło obyć sie bez sciezki, gdyz na tym odcinku był szeroko wylany asfalt, to połączenie zalewu z Jagiellońska było jak najbardziej wskazane, nawet sama niejednokrotnie na LKr pisałam o potrzebie zrobienia na tym odcinku porządnego dojscia, co by nie przedzierac sie przez błoto , zarosla i wymyte korzenie drzew., szczególnie, ze z tego dzikiego przejscia korzystała masa ludzi.
Gorzej tylko , ze w tym miescie nie starcza juz pieniędzy na ławki, zeby je ustawić nad zalewem od strony nowo zrobionego przejscia. Głuchy na takie oczekiwania był Czubinski, a za jego przykładem nowa władza tez nie widzi takiej potrzeby.Do tego stopnia zagalopowała się w wydawanie pieniedzy na wszelkie imprezy sportowe, rekreacyjne i kulturalne dla zdrowych, ze zapomniała, ze istnieją także inni, dla których samą rekreacją byłoby przespacerowanie sie nad zalew, krótki odpoczynek na ławce, a potem powrót do domu.Tylko że dla nich barierą do niepokonania jest brak ławek, na które ciagle załuje sie pieniedzy, a te ławki , które sa ustawiło sie tylko w jednym koncu zalewu, jakby dla wszystkich tamta strona była docelowa i kazdy byłby tak sprawny fizycznie , żeby do nich dojść. Ale widocznie władze naszego miasta uwazaja , ze zalew nie jest dla wszystkich, a juz na pewno nie dla tych mniej sprawnych fizycznie, albo wszystko mierzy podług siebie i wydaje im sie , ze jak dla nich pokonanie odległosci do piewszych ławek nie sprawia problemu, to i kazdy inny da rade przejsc.
I znowu przyjdzie mi grzmiec przez telefon w urzędzie miasta.
[quote name='gonzales niezrzeszony' timestamp='1313136553' post='513846']
Sąsiedzi co się z wami dzieje?? Okładacie się błotem z powodu byle artykułu. Dla mnie osobiście jest zupełnie wszystko jedno czy będę jeździł po ścieżkach burmistrza CZ czy W. Co za różnica? Ważne żeby było po czym jeździć - czyż nie? Jak dla mnie to te ścieżki mogą budować osobiście na zmianę posłowie S i W i co więcej mogą się zamieniać miejscami bo mi to lata kto buduje jeżeli tylko buduje. Jak narazie ważne że nowy burmistrz nie wstrz... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 21 sierpnia 2011 o 16:23
0
A to burmistrz za miejskie pieniądze ma wybudowac Tesco, że ma sie stac jego udziałem. Nie wydaje m sie, zeby w Krasniku potrzebny był taki hipermarket. Jego powstanie będzie kojarzyło sie upadkiem mniejszych sklepów, w którym ludzie pracują na swoim , a nie za nędzne grosze na czyjś rachunek.
A co do parkingu podziemnego, toczyła sie kiedys na LKr dyskusja na temat potrzeby zbudowania takiego i o ile sobie przypominam pomysł jego budowy spotkał sie z dezaprobatą, nie tylko ze względu na większe koszty budowy, ale takze z braku chętnych do korzystania z takich parkingów, z jednej strony ze względu na ponoszenie opłat a z drugiej na duzą ilosć samochodów na gaz.
Ale wychodzi na to, ze co sobie chętni dorwania sie do władzy obmyślili teraz jako władza zawzięcie będą realizowali. Tylko ciekawe dlaczego pominęli go w swoim programie wyborczym.
A to burmistrz za miejskie pieniądze ma wybudowac Tesco, że ma sie stac jego udziałem. Nie wydaje m sie, zeby w Krasniku potrzebny był taki hipermarket. Jego powstanie będzie kojarzyło sie upadkiem mniejszych sklepów, w którym ludzie pracują na swoim , a nie za nędzne grosze na czyjś rachunek.
A co do parkingu podziemnego, toczyła sie kiedys na LKr dyskusja na temat potrzeby zbudowania takiego i o ile sobie przypominam pomysł jego budowy spotkał sie z dezaprobatą, nie tylko ze względu na większe koszty budowy, ale takze z braku chętn... rozwiń
Avatar
renata / 21 sierpnia 2011 o 15:52
0
Tsco całodobowe..też mi rarytas. Dziadowstwo, drogo. Kiedyś mnie przycisnęło w Kielcach, suszarkę do włosów musiałam kupić i w tesco najtańsze dziadostwo kosztowało ponad 100 zł. W makro (bo było już po 21) kupiłam o wiele lepszą za 28 zł. Poza tym większość ludzi w Krasniku ledwie zipie do 1-wszego i na pewno z radością do tesco poleci....
Avatar
renata / 21 sierpnia 2011 o 15:47
0
[quote name='mono' timestamp='1312918357' post='512737']
O już sie odezwały POkemony , nic nie potrafią docenić dobrego aby tylko pluć . Wasz Piotrek rządził 15 lat a Mirek dopiero kilka miesięcy , poczekajcie jeszcze troche a zobaczycie jak to wszystko ruszy do przodu . Już powoli się zaczyna , jakieś częsci do samolotów , ścieżki , boiska , parking podziemny i Tesco mabyć całodobowe , a to dopiero początek .
[/quote]
Avatar
Marysieńka / 22 sierpnia 2011 o 14:49
0
[quote name='Gość' timestamp='1313993588' post='516622']
Nie masz racji, bo jeśli zrobisz zakupy za ponad 100zł to dostajesz talon na zniżkę opłaty za paliwo: 15 gr/litr. Gdy tankujesz do pełna i porównasz ceny paliwa i żywności w Kraśniku, to przekonasz się, że jest to opłacalne. Tym bardziej przy zakupach robionych raz na tydzień co daje wielką oszczędność czasu.
[/quote]
Tankując 50 litrów nawet 2 litrów paliwa darmowego sie nie zyskuje. I wątpię czy samo zuzycie paliwa zwraca się na róznicy cen. A ze wszystko jest tak najtansze to tez wątpię.Dyskonty mają to do siebie, ze na jednych towarach maja zanizone ceny, a na innych wyzsze. I o jakiej oszczędnosci czasu piszesz, skoro duzo wiecej tego czasu trzeba poswiecic na drogę do i z Opola niz na przebiegnięcie sklepu.
[quote name='Gość' timestamp='1313993588' post='516622']
Nie masz racji, bo jeśli zrobisz zakupy za ponad 100zł to dostajesz talon na zniżkę opłaty za paliwo: 15 gr/litr. Gdy tankujesz do pełna i porównasz ceny paliwa i żywności w Kraśniku, to przekonasz się, że jest to opłacalne. Tym bardziej przy zakupach robionych raz na tydzień co daje wielką oszczędność czasu.
[/quote]
Tankując 50 litrów nawet 2 litrów paliwa darmowego sie nie zyskuje. I wątpię czy samo zuzycie paliwa zwraca się na róznicy cen. ... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2011 o 08:13
0
Nie masz racji, bo jeśli zrobisz zakupy za ponad 100zł to dostajesz talon na zniżkę opłaty za paliwo: 15 gr/litr. Gdy tankujesz do pełna i porównasz ceny paliwa i żywności w Kraśniku, to przekonasz się, że jest to opłacalne. Tym bardziej przy zakupach robionych raz na tydzień co daje wielką oszczędność czasu.
Avatar
Marysieńka / 21 sierpnia 2011 o 21:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1313950481' post='516507']
Ktoś głupoty pisze o wysokich cenach w Tesco: od lat robię tam zakupy, bo to jedyny sposób, by jako-tako przeżyć z Kraśnickiej pensji: wszystko tam jest pod jednym dachem i w promocji ceny mniejsze niż gdzie indziej. Np. wczoraj w Opolu obkupiłem się w żywność na tydzień za pieniądze takie, jaki w Kraśniku starczyłyby na dwa dni.
[/quote]
Tesco jeszcze na oczy nie widziałam i jakos żyję. I zawsze wydawało mi sie, ze zakupy, szczególnie artykuły spozywcze zrobione na miejsce wychodzą taniej niz takie zrobione w odległej miejscowosci, do której trzeba dojechac, a potem wrócic. A przy obecnej cenie paliwa, chyba tym bardziej jest to nieopłacalne.
[quote name='Gość' timestamp='1313950481' post='516507']
Ktoś głupoty pisze o wysokich cenach w Tesco: od lat robię tam zakupy, bo to jedyny sposób, by jako-tako przeżyć z Kraśnickiej pensji: wszystko tam jest pod jednym dachem i w promocji ceny mniejsze niż gdzie indziej. Np. wczoraj w Opolu obkupiłem się w żywność na tydzień za pieniądze takie, jaki w Kraśniku starczyłyby na dwa dni.
[/quote]
Tesco jeszcze na oczy nie widziałam i jakos żyję. I zawsze wydawało mi sie, ze zakupy, szczególnie artykuły... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 21 sierpnia 2011 o 21:39
0
[quote name='Gość' timestamp='1313950850' post='516509']
Do Marysieńki: zamiast w UM potelep swojego radnego! Ci ludzie biorą kasę za reprezentowanie interesów mieszkańców, złożyli nawet odpowiednie ślubowanie na tą okoliczność. Więc niech się wezmą do roboty bo to jest ich psim obowiązkiem! Obywatel nie musi z każdą duperelą ganiać do urzędu! Od tego ma radnego! Pogoń go!
[/quote]
Żeby telepac radnym i go pogonić, to trzeba wiedzieć, gdzie go szukać. Adresów ani numerów kontaktowych nie porozsyłali po swoim okręgu wyborczym. Widocznie, zeby byc tylko znanymi tylko tej garstece, która na nich głosowała, a cała resztę mając w du***.I w takim przypadku pozostaje urząd, w koncu jest w nim urzędnik zjmujący sie sprawami zalewu.
[quote name='Gość' timestamp='1313950850' post='516509']
Do Marysieńki: zamiast w UM potelep swojego radnego! Ci ludzie biorą kasę za reprezentowanie interesów mieszkańców, złożyli nawet odpowiednie ślubowanie na tą okoliczność. Więc niech się wezmą do roboty bo to jest ich psim obowiązkiem! Obywatel nie musi z każdą duperelą ganiać do urzędu! Od tego ma radnego! Pogoń go!
[/quote]
Żeby telepac radnym i go pogonić, to trzeba wiedzieć, gdzie go szukać. Adresów ani numerów kontaktow... rozwiń
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2011 o 20:20
0
Do Marysieńki: zamiast w UM potelep swojego radnego! Ci ludzie biorą kasę za reprezentowanie interesów mieszkańców, złożyli nawet odpowiednie ślubowanie na tą okoliczność. Więc niech się wezmą do roboty bo to jest ich psim obowiązkiem! Obywatel nie musi z każdą duperelą ganiać do urzędu! Od tego ma radnego! Pogoń go!
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2011 o 20:14
0
Ktoś głupoty pisze o wysokich cenach w Tesco: od lat robię tam zakupy, bo to jedyny sposób, by jako-tako przeżyć z Kraśnickiej pensji: wszystko tam jest pod jednym dachem i w promocji ceny mniejsze niż gdzie indziej. Np. wczoraj w Opolu obkupiłem się w żywność na tydzień za pieniądze takie, jaki w Kraśniku starczyłyby na dwa dni.
Avatar
Marysieńka / 21 sierpnia 2011 o 18:29
0
[quote name='gonzales niezrzeszony' timestamp='1313136553' post='513846']
Sąsiedzi co się z wami dzieje?? Okładacie się błotem z powodu byle artykułu. Dla mnie osobiście jest zupełnie wszystko jedno czy będę jeździł po ścieżkach burmistrza CZ czy W. Co za różnica? Ważne żeby było po czym jeździć - czyż nie? Jak dla mnie to te ścieżki mogą budować osobiście na zmianę posłowie S i W i co więcej mogą się zamieniać miejscami bo mi to lata kto buduje jeżeli tylko buduje. Jak narazie ważne że nowy burmistrz nie wstrzymał inwestycji chociaż niektóre mógł.
A co do samej treści artykułu to proponował bym raczej zamiast szczuć na siebie ludzi to dorzucić kamyczek do tych ścieżek i zaproponować gdzie chcielibyście aby wam ten "nowy" burmistrz ścieżkę wybudował. Trzeba kuć żelazo póki gorące a napewno ktoś z UM komentarze czyta więc kto wie może kiedyś was włodarz pozytywnie zaskoczy.
Chętnie pojechał bym ścieżką od "zalewu" w stronę Starego Kraśnika tylko poprowadzoną nie przy szosie choć to najprostsze ale właśnie np wzdłuż rzeki? z wyjazdem gdzieś w okolicach mostu na lubelskiej. No to było by coś.
Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych rowerowo.
[/quote]
Przez którego włodarza zrobionych ściezkach sie jezdzi nie robi takiej róznicy, jak to, który z nich przyczynił sie do ich zbudowania. A żeby wstrzymywać inwestycje, na które otrzymuje sie dofinansowanie, a co za tym idzie robi sie za pół darmo, to trzeba by byc zacietrzewionym, mściwym i złosliwym głupcem.
I o ile na Granicznej mogło obyć sie bez sciezki, gdyz na tym odcinku był szeroko wylany asfalt, to połączenie zalewu z Jagiellońska było jak najbardziej wskazane, nawet sama niejednokrotnie na LKr pisałam o potrzebie zrobienia na tym odcinku porządnego dojscia, co by nie przedzierac sie przez błoto , zarosla i wymyte korzenie drzew., szczególnie, ze z tego dzikiego przejscia korzystała masa ludzi.
Gorzej tylko , ze w tym miescie nie starcza juz pieniędzy na ławki, zeby je ustawić nad zalewem od strony nowo zrobionego przejscia. Głuchy na takie oczekiwania był Czubinski, a za jego przykładem nowa władza tez nie widzi takiej potrzeby.Do tego stopnia zagalopowała się w wydawanie pieniedzy na wszelkie imprezy sportowe, rekreacyjne i kulturalne dla zdrowych, ze zapomniała, ze istnieją także inni, dla których samą rekreacją byłoby przespacerowanie sie nad zalew, krótki odpoczynek na ławce, a potem powrót do domu.Tylko że dla nich barierą do niepokonania jest brak ławek, na które ciagle załuje sie pieniedzy, a te ławki , które sa ustawiło sie tylko w jednym koncu zalewu, jakby dla wszystkich tamta strona była docelowa i kazdy byłby tak sprawny fizycznie , żeby do nich dojść. Ale widocznie władze naszego miasta uwazaja , ze zalew nie jest dla wszystkich, a juz na pewno nie dla tych mniej sprawnych fizycznie, albo wszystko mierzy podług siebie i wydaje im sie , ze jak dla nich pokonanie odległosci do piewszych ławek nie sprawia problemu, to i kazdy inny da rade przejsc.
I znowu przyjdzie mi grzmiec przez telefon w urzędzie miasta.
[quote name='gonzales niezrzeszony' timestamp='1313136553' post='513846']
Sąsiedzi co się z wami dzieje?? Okładacie się błotem z powodu byle artykułu. Dla mnie osobiście jest zupełnie wszystko jedno czy będę jeździł po ścieżkach burmistrza CZ czy W. Co za różnica? Ważne żeby było po czym jeździć - czyż nie? Jak dla mnie to te ścieżki mogą budować osobiście na zmianę posłowie S i W i co więcej mogą się zamieniać miejscami bo mi to lata kto buduje jeżeli tylko buduje. Jak narazie ważne że nowy burmistrz nie wstrz... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 21 sierpnia 2011 o 16:23
0
A to burmistrz za miejskie pieniądze ma wybudowac Tesco, że ma sie stac jego udziałem. Nie wydaje m sie, zeby w Krasniku potrzebny był taki hipermarket. Jego powstanie będzie kojarzyło sie upadkiem mniejszych sklepów, w którym ludzie pracują na swoim , a nie za nędzne grosze na czyjś rachunek.
A co do parkingu podziemnego, toczyła sie kiedys na LKr dyskusja na temat potrzeby zbudowania takiego i o ile sobie przypominam pomysł jego budowy spotkał sie z dezaprobatą, nie tylko ze względu na większe koszty budowy, ale takze z braku chętnych do korzystania z takich parkingów, z jednej strony ze względu na ponoszenie opłat a z drugiej na duzą ilosć samochodów na gaz.
Ale wychodzi na to, ze co sobie chętni dorwania sie do władzy obmyślili teraz jako władza zawzięcie będą realizowali. Tylko ciekawe dlaczego pominęli go w swoim programie wyborczym.
A to burmistrz za miejskie pieniądze ma wybudowac Tesco, że ma sie stac jego udziałem. Nie wydaje m sie, zeby w Krasniku potrzebny był taki hipermarket. Jego powstanie będzie kojarzyło sie upadkiem mniejszych sklepów, w którym ludzie pracują na swoim , a nie za nędzne grosze na czyjś rachunek.
A co do parkingu podziemnego, toczyła sie kiedys na LKr dyskusja na temat potrzeby zbudowania takiego i o ile sobie przypominam pomysł jego budowy spotkał sie z dezaprobatą, nie tylko ze względu na większe koszty budowy, ale takze z braku chętn... rozwiń
Avatar
renata / 21 sierpnia 2011 o 15:52
0
Tsco całodobowe..też mi rarytas. Dziadowstwo, drogo. Kiedyś mnie przycisnęło w Kielcach, suszarkę do włosów musiałam kupić i w tesco najtańsze dziadostwo kosztowało ponad 100 zł. W makro (bo było już po 21) kupiłam o wiele lepszą za 28 zł. Poza tym większość ludzi w Krasniku ledwie zipie do 1-wszego i na pewno z radością do tesco poleci....
Avatar
renata / 21 sierpnia 2011 o 15:47
0
[quote name='mono' timestamp='1312918357' post='512737']
O już sie odezwały POkemony , nic nie potrafią docenić dobrego aby tylko pluć . Wasz Piotrek rządził 15 lat a Mirek dopiero kilka miesięcy , poczekajcie jeszcze troche a zobaczycie jak to wszystko ruszy do przodu . Już powoli się zaczyna , jakieś częsci do samolotów , ścieżki , boiska , parking podziemny i Tesco mabyć całodobowe , a to dopiero początek .
[/quote]
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 24 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 34 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 10 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 20 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 25 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!