Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

31 marca 2008 r.
17:39
Edytuj ten wpis

Nie oddamy targowiska!

Autor: Zdjęcie autora Fabian Plapis
0 24 A A

Handlujący na placu przy ulicy Balladyny w Kraśniku są oburzeni. Miasto
chce zlikwidować targ,

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
na którym pracują od lat i zrobić nowy, tuż obok marketów. - To nas zrujnuje - grzmią kupcy.

Podczas ostatniej sesji rady miasta wybuchła gorąca dyskusja po tym, jak zastępca burmistrza Jacek Dul przyznał, że miasto myśli o przeniesieniu targu. Miałby zostać usytuowany na terenie byłego dworca przy Fabryce Łożyska Tocznych, kilkaset metrów dalej od obecnego miejsca.

- To jest działka o powierzchni ponad 70 arów i w naszej ocenie nadaje się na tego typu działalność. W tej chwili przygotowujemy koncepcję jej zagospodarowania - zapowiada zastępca burmistrza Jacek Dul. - Teren targowiska zostałby ogrodzony. Pozostawilibyśmy jedynie pas jezdny za budynkiem handlowym, aby zapewnić dojazd do istniejących tam firm.

Plany miasta zdziwiły radnych opozycyjnego klubu PiS. - Ten teren jest zupełnie zatłoczony przez autobusy. Nie wiem jak to się ma do tej nowej koncepcji zorganizowania ruchu i handlu w tym miejscu. Nie widzę racjonalnego argumentu do przeniesienie targowiska - oburza się Kazimierz Choma, radny PiS.

Jeszcze bardziej zbulwersowani są tym pomysłem handlowcy. - Rok temu burmistrz obiecał, że pierwsi dowiemy się o ewentualnych planach dotyczących zmiany miejsca targowiska. Miał być remont i poprawa warunków pracy, a teraz znowu nas będą przenosić - oburza się pani Wanda z kiosku z papierosami.

- Nie damy się stąd nigdzie przenieść. Mieszkańcy są przyzwyczajeni do naszego targowiska. Poza tym kto przyjedzie w nowe miejsce, które będzie w okolicy kilku marketów? Ten pomysł nas zrujnuje - dodaje pani Krystyna ze stoiska z ubraniami.

Do sprawy wrócimy.

Tak było

Niemalże rok temu władze Kraśnika planowały przenieść targowisko na plac u zbiegu ulic Urzędowskiej i Słowackiego. W tym miejscu zazwyczaj rozstawia się cyrk lub wesołe miasteczko. Planowano wybudowanie dużej hali, w której kupcy mieliby porządne estetyczne boksy. Jednak handlujący na placu przy ulicy Balladyny nie zgodzili się na to. Miasto

przystało więc na ich propozycję modernizacji obecnej siedziby i poprawienia im warunków pracy. Modernizacja planowana była wraz z przebudową sąsiadującego z targowiskiem skrzyżowania Alei Niepodległości, Balladyny i Inwalidów Wojennych. Skrzyżowanie zaczęto już modernizować, powstanie tu bezkolizyjne rondo. Plac targowy pozostał nietknięty.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ble ble / 12 kwietnia 2008 o 18:28
0
Handlujący napisał:
Mieszkam w kraśniku od urodzenia, i powiem tylko tyle, ze pomysł z tym rondem jest za przeproszeniem do Dupy!!!. Moim zdaniem zamiast przebudowywać Niepodległości koło Lidl-a powinno się wreszcie zająć skrzyżowaniem koło CPN-u. Chyba tam bardziej potrzebna jest przebudowa. A skoro zaplanowana została przebudowa w tym miejscu to pasowało by zrobić to tak aby rondo nie utrudniało ruchu, ale niestety jest inaczej. Przykłady ? : Kto widział wczoraj zakleszczonego na rądzie TIR-a, albo autobus MPK, który niestety się nie zmieścił ?? jak ktoś nie wierzy można zobaczyć na własne oczy ślad po nim na krawężniku. A oto przykład z dzisiaj rana, moim zdaniem najlepszy: TIR dowożący towar do marketu Biedronka przejeżdżając przez "rondo" nie może się wyrobić, urywa zderzak, najeżdża na krawężnik i przechyla się do tego stopnia,że nie wiele brakowało do wywrotki wprost na chodnik. Więc teraz pomyślcie jeżeli kierowcy dużych samochodów nie będą mogli się tam wyrobić to efekt będzie taki że będą omijać rondo, a którędy?? Chyba łatwo się domyślić.

Zrobi się objazd, nawet wiem, którędy: przez Dzierzkowice Zastawie: pod domem burmistrza jest fajna, dobrze wyasfaltowana i mało uczęsczana droga. A i widoki jakie cudne...

Zrobi się objazd, nawet wiem, którędy: przez Dzierzkowice Zastawie: pod domem burmistrza jest fajna, dobrze wyasfaltowana i mało uczęsczana droga. A i widoki jakie cudne... rozwiń
Avatar
Handlujący / 12 kwietnia 2008 o 11:02
0
Mieszkam w kraśniku od urodzenia, i powiem tylko tyle, ze pomysł z tym rondem jest za przeproszeniem do Dupy!!!. Moim zdaniem zamiast przebudowywać Niepodległości koło Lidl-a powinno się wreszcie zająć skrzyżowaniem koło CPN-u. Chyba tam bardziej potrzebna jest przebudowa. A skoro zaplanowana została przebudowa w tym miejscu to pasowało by zrobić to tak aby rondo nie utrudniało ruchu, ale niestety jest inaczej. Przykłady ? : Kto widział wczoraj zakleszczonego na rądzie TIR-a, albo autobus MPK, który niestety się nie zmieścił ?? jak ktoś nie wierzy można zobaczyć na własne oczy ślad po nim na krawężniku. A oto przykład z dzisiaj rana, moim zdaniem najlepszy: TIR dowożący towar do marketu Biedronka przejeżdżając przez "rondo" nie może się wyrobić, urywa zderzak, najeżdża na krawężnik i przechyla się do tego stopnia,że nie wiele brakowało do wywrotki wprost na chodnik. Więc teraz pomyślcie jeżeli kierowcy dużych samochodów nie będą mogli się tam wyrobić to efekt będzie taki że będą omijać rondo, a którędy?? Chyba łatwo się domyślić.
Mieszkam w kraśniku od urodzenia, i powiem tylko tyle, ze pomysł z tym rondem jest za przeproszeniem do Dupy!!!. Moim zdaniem zamiast przebudowywać Niepodległości koło Lidl-a powinno się wreszcie zająć skrzyżowaniem koło CPN-u. Chyba tam bardziej potrzebna jest przebudowa. A skoro zaplanowana została przebudowa w tym miejscu to pasowało by zrobić to tak aby rondo nie utrudniało ruchu, ale niestety jest inaczej. Przykłady ? : Kto widział wczoraj zakleszczonego na rądzie TIR-a, albo autobus MPK, który niestety się nie zmieścił ?? j... rozwiń
Avatar
BBCCode / 12 kwietnia 2008 o 06:54
0
Mat napisał:
Naucz się czytać, bo nic takiego nie napisałem i nie obrażaj mnie. Zabłysnąłeś kiedyś, jak Wiśniewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać.

Człowieku, a nie pomyślałeś, że i czasy są inne niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu? Zapewniam Cię, że to co zrobił Czu to niewiele w porównaniu do tego co dzieje się w innych miastach zbliżonych potencjałem do Kraśnika.

Człowieku, a nie pomyślałeś, że i czasy są inne niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu? Zapewniam Cię, że to co zrobił Czu to niewiele w porównaniu do tego co dzieje się w innych miastach zbliżonych potencjałem do Kraśnika. rozwiń
Avatar
BBCode / 12 kwietnia 2008 o 06:41
0
Won z Balladyny!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
bee / 9 kwietnia 2008 o 18:08
0
No cóż, rozpoczęła się budowa kościoła. Targowiska tam nie będzie. I żadne zapewnienia P.Czubińskiego, że będą konsultacje społeczne tego nie zmieni. Już dawno "wódz" przesądził co zrobi z targowiskiem.
Avatar
okulista / 9 kwietnia 2008 o 07:24
0
Witaj Mat-ołku! Fajny wynalazek, te różowe okulary, no nie? Tak ładnie przez nie widać to, co kazali zobaczyć... A przy tym wcale nie trzeba używać rozumu... Uff! Niech żyje...!!!
Avatar
MAT II / 9 kwietnia 2008 o 07:19
0
Mat napisał:
Naucz się czytać, bo nic takiego nie napisałem i nie obrażaj mnie. Zabłysnąłeś kiedyś, jak Wiśniewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać.


O żadnym nie było też tylu artykułów w gazetach, z żadnym nie było też związanego skandalu obyczajowego.


O żadnym nie było też tylu artykułów w gazetach, z żadnym nie było też związanego skandalu obyczajowego. rozwiń
Avatar
Mat / 9 kwietnia 2008 o 00:28
0
Piotr Robert napisał:
A nasz burmistrz to jest wspaniały człowiek. Dba o kraśniczan, ciągle jeździ po kraju i Europie, żeby dla miasta załatwiać inwestorów...

Łubudubu, łubudubu, niech nam żyje prezes klubu, niech żyje nam.

To napisał Mat, urzędnik wydziału...

łubudubu, łubudubu...



Panowie, nie męczcie się, Bareja już o was nakręcił film!

Naucz się czytać, bo nic takiego nie napisałem i nie obrażaj mnie. Zabłysnąłeś kiedyś, jak Wiśniewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać.
niewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać. rozwiń
Avatar
Mat / 8 kwietnia 2008 o 21:49
0
Widzę, że jeden z panów ogranicza się tylko do obrażania i krytykowania innych (metody inteligentnego przywódcy Samoobrony)-gratulacje. Szkoda, że nie wie do czego służy forum. Na pewno nie do opluwania innych wyzwiskami. Człowieku, tobie nigdy nic nie spasuje. Chyba, że zajmiesz stanowisko Burmistrza. Na szczęście to mieszkańcy wybierają. Dodawaj opinie, nie obrażaj. Każdy może napisać co myśli. Szkoda, że nie ma referendum w sprawie targowiska. Sprawa byłaby jasna. Może to by oświeciło parę osób i CIEBIE.
Avatar
Marcin Anioł / 8 kwietnia 2008 o 14:26
0
DIABEŁ MARCIN napisał:
KRYTYKUJECIE LUDZIE NASZEGO BURMISTRZA. DOBRA JAKI JEST TAKI JEST. ALE TO PRZECIEŻ CZŁOWIEK I KAZDY NIERAZ ROBI BŁĘDY. PRZYPOMNIJCIE SOBIE KRAŚNIK PRZED JEGO "WŁADZĄ". ŻENADA I HUJNIA POSPOLITA. PRZYNAJMNIEJ DOPROWADZIŁ TO MIASTO DO WYGLĄDU CHODZ I TAK JESZCZE DUŻO TU BRAKUJE. STADION WYREMONTOWANY. W WIEKSZOSCI KOSTKA BRUKOWA, BASEN, ZALEW, SWIATŁA LAS PALMAS DLATEGO JA OSOBISCIE JESTEM ZA JAK NAJWIEKSZA LICZBA INWESTYCJI DLATEGO BUDOWE RONDA POPIERAM JAK I PRZENIESIENIE TEGO SMIESZNEGO TARGU BO PO UKONCZENIU PRAC NAD PRZEBUDOWA BEDZIE TO SMIETNISKO ABY SZPECIŁO. A TAK NA BOKU TO JEZELI TARGUJACYM PRZESZKADZA ZE BEDA POMIEDZY MARKETAMI TO NIECH RUSZA TE BURACZANE GŁOWY I ZOBACZA POMIEDZY CZYM TERAZ HANDLUJA Z JEDNEJ BIEDRONKA I DYSKONT W DRUGIEJ LIDL NIEDALEKO HURTOWNIA OWOCÓW I WARZYW I JAKOS IM IDZIE TO DLACZEGO TAM MIELIBY MIEC STRATY LUDZIE WYCHODZA Z FABRYKI PO DRODZE ZROBILI BY ZAKUPY I NARKA



łubudubu, łubudubu



łubudubu, łubudubu rozwiń
Avatar
ble ble / 12 kwietnia 2008 o 18:28
0
Handlujący napisał:
Mieszkam w kraśniku od urodzenia, i powiem tylko tyle, ze pomysł z tym rondem jest za przeproszeniem do Dupy!!!. Moim zdaniem zamiast przebudowywać Niepodległości koło Lidl-a powinno się wreszcie zająć skrzyżowaniem koło CPN-u. Chyba tam bardziej potrzebna jest przebudowa. A skoro zaplanowana została przebudowa w tym miejscu to pasowało by zrobić to tak aby rondo nie utrudniało ruchu, ale niestety jest inaczej. Przykłady ? : Kto widział wczoraj zakleszczonego na rądzie TIR-a, albo autobus MPK, który niestety się nie zmieścił ?? jak ktoś nie wierzy można zobaczyć na własne oczy ślad po nim na krawężniku. A oto przykład z dzisiaj rana, moim zdaniem najlepszy: TIR dowożący towar do marketu Biedronka przejeżdżając przez "rondo" nie może się wyrobić, urywa zderzak, najeżdża na krawężnik i przechyla się do tego stopnia,że nie wiele brakowało do wywrotki wprost na chodnik. Więc teraz pomyślcie jeżeli kierowcy dużych samochodów nie będą mogli się tam wyrobić to efekt będzie taki że będą omijać rondo, a którędy?? Chyba łatwo się domyślić.

Zrobi się objazd, nawet wiem, którędy: przez Dzierzkowice Zastawie: pod domem burmistrza jest fajna, dobrze wyasfaltowana i mało uczęsczana droga. A i widoki jakie cudne...

Zrobi się objazd, nawet wiem, którędy: przez Dzierzkowice Zastawie: pod domem burmistrza jest fajna, dobrze wyasfaltowana i mało uczęsczana droga. A i widoki jakie cudne... rozwiń
Avatar
Handlujący / 12 kwietnia 2008 o 11:02
0
Mieszkam w kraśniku od urodzenia, i powiem tylko tyle, ze pomysł z tym rondem jest za przeproszeniem do Dupy!!!. Moim zdaniem zamiast przebudowywać Niepodległości koło Lidl-a powinno się wreszcie zająć skrzyżowaniem koło CPN-u. Chyba tam bardziej potrzebna jest przebudowa. A skoro zaplanowana została przebudowa w tym miejscu to pasowało by zrobić to tak aby rondo nie utrudniało ruchu, ale niestety jest inaczej. Przykłady ? : Kto widział wczoraj zakleszczonego na rądzie TIR-a, albo autobus MPK, który niestety się nie zmieścił ?? jak ktoś nie wierzy można zobaczyć na własne oczy ślad po nim na krawężniku. A oto przykład z dzisiaj rana, moim zdaniem najlepszy: TIR dowożący towar do marketu Biedronka przejeżdżając przez "rondo" nie może się wyrobić, urywa zderzak, najeżdża na krawężnik i przechyla się do tego stopnia,że nie wiele brakowało do wywrotki wprost na chodnik. Więc teraz pomyślcie jeżeli kierowcy dużych samochodów nie będą mogli się tam wyrobić to efekt będzie taki że będą omijać rondo, a którędy?? Chyba łatwo się domyślić.
Mieszkam w kraśniku od urodzenia, i powiem tylko tyle, ze pomysł z tym rondem jest za przeproszeniem do Dupy!!!. Moim zdaniem zamiast przebudowywać Niepodległości koło Lidl-a powinno się wreszcie zająć skrzyżowaniem koło CPN-u. Chyba tam bardziej potrzebna jest przebudowa. A skoro zaplanowana została przebudowa w tym miejscu to pasowało by zrobić to tak aby rondo nie utrudniało ruchu, ale niestety jest inaczej. Przykłady ? : Kto widział wczoraj zakleszczonego na rądzie TIR-a, albo autobus MPK, który niestety się nie zmieścił ?? j... rozwiń
Avatar
BBCCode / 12 kwietnia 2008 o 06:54
0
Mat napisał:
Naucz się czytać, bo nic takiego nie napisałem i nie obrażaj mnie. Zabłysnąłeś kiedyś, jak Wiśniewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać.

Człowieku, a nie pomyślałeś, że i czasy są inne niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu? Zapewniam Cię, że to co zrobił Czu to niewiele w porównaniu do tego co dzieje się w innych miastach zbliżonych potencjałem do Kraśnika.

Człowieku, a nie pomyślałeś, że i czasy są inne niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu? Zapewniam Cię, że to co zrobił Czu to niewiele w porównaniu do tego co dzieje się w innych miastach zbliżonych potencjałem do Kraśnika. rozwiń
Avatar
BBCode / 12 kwietnia 2008 o 06:41
0
Won z Balladyny!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
bee / 9 kwietnia 2008 o 18:08
0
No cóż, rozpoczęła się budowa kościoła. Targowiska tam nie będzie. I żadne zapewnienia P.Czubińskiego, że będą konsultacje społeczne tego nie zmieni. Już dawno "wódz" przesądził co zrobi z targowiskiem.
Avatar
okulista / 9 kwietnia 2008 o 07:24
0
Witaj Mat-ołku! Fajny wynalazek, te różowe okulary, no nie? Tak ładnie przez nie widać to, co kazali zobaczyć... A przy tym wcale nie trzeba używać rozumu... Uff! Niech żyje...!!!
Avatar
MAT II / 9 kwietnia 2008 o 07:19
0
Mat napisał:
Naucz się czytać, bo nic takiego nie napisałem i nie obrażaj mnie. Zabłysnąłeś kiedyś, jak Wiśniewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać.


O żadnym nie było też tylu artykułów w gazetach, z żadnym nie było też związanego skandalu obyczajowego.


O żadnym nie było też tylu artykułów w gazetach, z żadnym nie było też związanego skandalu obyczajowego. rozwiń
Avatar
Mat / 9 kwietnia 2008 o 00:28
0
Piotr Robert napisał:
A nasz burmistrz to jest wspaniały człowiek. Dba o kraśniczan, ciągle jeździ po kraju i Europie, żeby dla miasta załatwiać inwestorów...

Łubudubu, łubudubu, niech nam żyje prezes klubu, niech żyje nam.

To napisał Mat, urzędnik wydziału...

łubudubu, łubudubu...



Panowie, nie męczcie się, Bareja już o was nakręcił film!

Naucz się czytać, bo nic takiego nie napisałem i nie obrażaj mnie. Zabłysnąłeś kiedyś, jak Wiśniewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać.
niewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać. rozwiń
Avatar
Mat / 8 kwietnia 2008 o 21:49
0
Widzę, że jeden z panów ogranicza się tylko do obrażania i krytykowania innych (metody inteligentnego przywódcy Samoobrony)-gratulacje. Szkoda, że nie wie do czego służy forum. Na pewno nie do opluwania innych wyzwiskami. Człowieku, tobie nigdy nic nie spasuje. Chyba, że zajmiesz stanowisko Burmistrza. Na szczęście to mieszkańcy wybierają. Dodawaj opinie, nie obrażaj. Każdy może napisać co myśli. Szkoda, że nie ma referendum w sprawie targowiska. Sprawa byłaby jasna. Może to by oświeciło parę osób i CIEBIE.
Avatar
Marcin Anioł / 8 kwietnia 2008 o 14:26
0
DIABEŁ MARCIN napisał:
KRYTYKUJECIE LUDZIE NASZEGO BURMISTRZA. DOBRA JAKI JEST TAKI JEST. ALE TO PRZECIEŻ CZŁOWIEK I KAZDY NIERAZ ROBI BŁĘDY. PRZYPOMNIJCIE SOBIE KRAŚNIK PRZED JEGO "WŁADZĄ". ŻENADA I HUJNIA POSPOLITA. PRZYNAJMNIEJ DOPROWADZIŁ TO MIASTO DO WYGLĄDU CHODZ I TAK JESZCZE DUŻO TU BRAKUJE. STADION WYREMONTOWANY. W WIEKSZOSCI KOSTKA BRUKOWA, BASEN, ZALEW, SWIATŁA LAS PALMAS DLATEGO JA OSOBISCIE JESTEM ZA JAK NAJWIEKSZA LICZBA INWESTYCJI DLATEGO BUDOWE RONDA POPIERAM JAK I PRZENIESIENIE TEGO SMIESZNEGO TARGU BO PO UKONCZENIU PRAC NAD PRZEBUDOWA BEDZIE TO SMIETNISKO ABY SZPECIŁO. A TAK NA BOKU TO JEZELI TARGUJACYM PRZESZKADZA ZE BEDA POMIEDZY MARKETAMI TO NIECH RUSZA TE BURACZANE GŁOWY I ZOBACZA POMIEDZY CZYM TERAZ HANDLUJA Z JEDNEJ BIEDRONKA I DYSKONT W DRUGIEJ LIDL NIEDALEKO HURTOWNIA OWOCÓW I WARZYW I JAKOS IM IDZIE TO DLACZEGO TAM MIELIBY MIEC STRATY LUDZIE WYCHODZA Z FABRYKI PO DRODZE ZROBILI BY ZAKUPY I NARKA



łubudubu, łubudubu



łubudubu, łubudubu rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polacy zagrają z Holandią. Kadra rugbystów liczy na wsparcie kibiców

Polacy zagrają z Holandią. Kadra rugbystów liczy na wsparcie kibiców 0 0

Reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią w ramach nowego cyklu rozgrywek Rugby Europe Trophy. Początek sobotniego meczu na Arenie Lublin o godzinie 15

Budżet Lublina na 2019 rok. Na jakie inwestycje możemy liczyć?

Budżet Lublina na 2019 rok. Na jakie inwestycje możemy liczyć? 3 4

W czwartek poznaliśmy projekt miejskiego budżetu na przyszły rok. – Rewolucji nie będzie, bo musimy kontynuować to, co już zaczęliśmy – przyznaje prezydent Lublina. Zamierza wydać nieco mniej, niż w tym roku, bo nieco mniejsze mają być również dochody miasta. Na jakie inwestycje możemy liczyć?

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 listopada 2018 roku 0 2

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda"

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda" 1 28

Przed kościołem przy ul. Staszica jeszcze w zeszłym tygodniu rosło pięć drzew. Zostało jedno. – W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda – tłumaczy ksiądz rektor

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka 0 6

Bogdanka testuje pod ziemią nowy, bezprzewodowy system komunikacji. Ma to poprawić wydajność pracy maszyn i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów
film

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów 1 4

Reprezentacja Polski uległa w Gdańsku Czechom 0:1. Tym samym przed ostatnim meczem w Lidze Narodów z Portugalią Biało-Czerwoni wciąż pozostają bez zwycięstwa pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie 55 33

To już pewne: mieszkańców Lublina czeka podwyżka opłat za wywóz śmieci. Ratusz zgodził się na ceny zaproponowane przez firmy startujące w przetargu na obsługę dzielnic, w których dotychczas nie udało się wprowadzić nowych zasad segregacji odpadów. Od stycznia nowe zasady mają dotyczyć całego miasta

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia]
galeria

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia] 0 2

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym działa już słONICOwy kącik zabaw ufundowany przez Fundację ONICO.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada 1 1

Piłkarze kończą w weekend rundę jesienną. W III lidze odbędą się dwa mecze derbowe: Podlasie Biała Podlaska gra z Wisłą Puławy, a Orlęta Spomlek podejmują Stal Kraśnik. Czwartoligowcy awansem zagrają już za to kolejkę rundy wiosennej

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu
galeria

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu 195 75

Jarosław Stawiarski będzie nowym marszałkiem województwa lubelskiego. Jego kandydatura została wskazana podczas czwartkowego posiedzenia Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości. Polityk jest obecnie wiceministrem sportu i turystyki w rządzie PiS.

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów
Aktualizacja
film

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów 21 7

Tragiczny wypadek w miejscowości Niewęgłosz (pow. radzyński). Zginął 37-latek i 53-latka.

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić?

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić? 76 21

Siedemnaście etatów zwolniło się w lubelskiej Straży Miejskiej, bo funkcjonariusze znaleźli sobie inne miejsce pracy. Zainteresowani mundurem mogą się zgłaszać do wtorku włącznie. Zarobki nie są imponujące: na początek 2400 zł brutto. Dyskont płaci lepiej

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą
19 listopada 2018, 19:00

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą 2 0

Co Gdzie Kiedy. Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na spotkanie Piotrem Tomalą oraz Rafałem Fronią - alpinistami i himalaistami, uczestnikami wielu wypraw. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o godz. 19 w sali 113 Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian 28 8

Rozmowa z Ireneuszem Łucką, nowym burmistrzem Bełżyc

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..."

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..." 100 43

Klienci Getin Banku coraz liczniej odwiedzają lubelską placówkę, by wycofać swoje pieniądze. Obawiają się, że „afera podsłuchowa” sprawi, że zostaną odcięci od swoich oszczędności. Bank uspokaja i zapewnia, że ich lokaty są w pełni bezpieczne

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!