Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

8 grudnia 2009 r.
14:02
Edytuj ten wpis

Pobity ksiądz nie chce ścigania bandytów

Autor: Zdjęcie autora (FP)
0 18 A A

Skatowany na plebani w Rzeczycy Ziemiańskiej Ksiądz Jan Kazimierz Andrzejewski nie chce ścigania napastników. Sprawę "Dziennik Wschodni" opisuje po sygnale od Czytelnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie. Dwóch mężczyzn weszło wieczorem na parafię pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego. Proboszcz został dotkliwie pobity. Duchowny kilka godzin leżał nieprzytomny w kałuży krwi.

W poniedziałek złożył oświadczenie, w którym napisał, że został pobity przez jednego sprawcę, doznał nieznacznych obrażeń i nie żąda ścigania napastników z urzędu.

– Takie oświadczenie na razie nie daje nam podstaw do wszczęcia dochodzenia. Jednak czynności sprawdzające nadal prowadzimy. Jeżeli okazałoby się, że duchowny został pobity przez dwóch napastników to wówczas moglibyśmy ścigać sprawców tego czynu z urzędu – wyjaśnia Janusz Majewski z policji w Kraśniku.

– Powoli wracam do zdrowia i nie chcę już rozgłosu. Po za tym gdzie szukać tych ludzi? Ja nawet nie bardzo bym ich rozpoznał. Wybaczyłem ten czyn i chce mieć już spokój – mówi ksiądz Andrzejewski.

Ksiądz łączy pobicie ze sprawą sporu o umieszczenie w kościele tablicy z nazwiskami zabitych w Katyniu mieszkańców okolicznych wiosek. Proboszcz sprzeciwił się idei umieszczenia tablicy w kościele. Uważa, że lepszy byłby miejscowy cmentarz.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KDR DEMONY / 25 grudnia 2009 o 13:41
0
księdzu BACA pilnuj swojej parafi z Moskwą się nie zadziera
Avatar
Maniek / 15 grudnia 2009 o 16:03
0
Nie wiem czy ktoś zauważył że w artykule z godzin porannych pisze wyrażnie cytuję "...pobili mnie..." a o godzinie 17 w artykule czytamy że został pobity przez jednego sprawcę więc nie mozna ścigać sprawców z urzędu. Coś ten w czarnej sukience kręci i zapewne nie o tablicę poszło !
Avatar
pomorek / 10 grudnia 2009 o 12:58
0
ty się w głowę stuknij, jeżeli masz jakąś schizę na punkcie pedofili to się lecz;
skąd u takich tępych ludzi przekonanie, że jak ksiądz to już zboczeniec-tak rozumując;poseł-złodziej,
komoniarz-jebaka,itd.
Avatar
~gosc~ / 9 grudnia 2009 o 09:04
0
Kolejny "kwiatek" z prawniczej łączki: ściganie bandziorów z urzędu następuje dopiero wówczas, gdy było ich co najmniej dwóch. Jeżeli pobije cię jeden osiłek, to "nie ma sprawy", chyba że sam ją założysz... Ech...
Avatar
Głos / 9 grudnia 2009 o 00:09
0
Myślę, że niepotrzebny jest ten dym w tej sprawie. Po pierwsze, to wg mnie X proboszcz popełnił duży błąd nie godząc się na umieszczenie tej myślę niewiele miejsca zajmującej tablicy. Pamięć o tym wyjątkowym mordzie w historii naszego Narodu godna jest uczczenia tablicą wiszącą w kościele.

W Katyniu sowieci wymordowali kwiat Polskiego Narodu i nie opowiadajcie bzdur, że takich tragicznych zdarzeń było bardzo dużo w naszej historii, że zabrakło by ścian w kościele.
Nie chodzi tu o ilość zabitych, ale o otoczkę polityczną i kontekst historyczny tych wydarzeń.
Widzę tu duży błąd księdza i dziwię się takiej postawie.

"Był przeciwny umieszczeniu jej w świątyni, motywując to podziałem na sprawy polityczne i sprawy kościelne"


Zgadzam się, że sytuacja mogła zostać wykorzystana do prowokacji. I niekoniecznie była to robota zlecona. Po prostu w dawnych UBekach drzemią niespełnione marzenia i jeśli nadarzy się okazja... Nie dziwi mnie to zwłaszcza gdy czytam niektóre wpisy na tym forum. Ich autorzy katowali by księdza z niemniejszą satysfakcją.

Współczuję księdzu, ale też pamiętam o przysłowiu na temat ukównia własnego losu.

Mam nadzieję jednak, że Policja stanie na wysokości zadania i odnajdzie oprawców.
Myślę, że niepotrzebny jest ten dym w tej sprawie. Po pierwsze, to wg mnie X proboszcz popełnił duży błąd nie godząc się na umieszczenie tej myślę niewiele miejsca zajmującej tablicy. Pamięć o tym wyjątkowym mordzie w historii naszego Narodu godna jest uczczenia tablicą wiszącą w kościele.

W Katyniu sowieci wymordowali kwiat Polskiego Narodu i nie opowiadajcie bzdur, że takich tragicznych zdarzeń było bardzo dużo w naszej historii, że zabrakło by ścian w kościele.
Nie chodzi tu o ilość zabitych, ale o otoczkę polityczną i ... rozwiń
Avatar
g / 9 grudnia 2009 o 00:08
0
Myślę, że niepotrzebny jest ten dym w tej sprawie. Po pierwsze, to wg mnie X proboszcz popełnił duży błąd nie godząc się na umieszczenie tej myślę niewiele miejsca zajmującej tablicy. Pamięć o tym wyjątkowym mordzie w historii naszego Narodu godna jest uczczenia tablicą wiszącą w kościele.

W Katyniu sowieci wymordowali kwiat Polskiego Narodu i nie opowiadajcie bzdur, że takich tragicznych zdarzeń było bardzo dużo w naszej historii, że zabrakło by ścian w kościele.
Nie chodzi tu o ilość zabitych, ale o otoczkę polityczną i kontekst historyczny tych wydarzeń.
Widzę tu duży błąd księdza i dziwię się takiej postawie.

"Był przeciwny umieszczeniu jej w świątyni, motywując to podziałem na sprawy polityczne i sprawy kościelne"


Zgadzam się, że sytuacja mogła zostać wykorzystana do prowokacji. I niekoniecznie była to robota zlecona. Po prostu w dawnych UBekach drzemią niespełnione marzenia i jeśli nadarzy się okazja... Nie dziwi mnie to zwłaszcza gdy czytam niektóre wpisy na tym forum. Ich autorzy katowali by księdza z niemniejszą satysfakcją.

Współczuję księdzu, ale też pamiętam o przysłowiu na temat ukównia własnego losu.

Mam nadzieję jednak, że Policja stanie na wysokości zadania i odnajdzie oprawców.
Myślę, że niepotrzebny jest ten dym w tej sprawie. Po pierwsze, to wg mnie X proboszcz popełnił duży błąd nie godząc się na umieszczenie tej myślę niewiele miejsca zajmującej tablicy. Pamięć o tym wyjątkowym mordzie w historii naszego Narodu godna jest uczczenia tablicą wiszącą w kościele.

W Katyniu sowieci wymordowali kwiat Polskiego Narodu i nie opowiadajcie bzdur, że takich tragicznych zdarzeń było bardzo dużo w naszej historii, że zabrakło by ścian w kościele.
Nie chodzi tu o ilość zabitych, ale o otoczkę polityczną i ... rozwiń
Avatar
d / 8 grudnia 2009 o 23:23
0
Takie jest powiedzenie dzieci z przedszkola, a przynajmniej kiedyś było: "kto się przezywa ten się sam nazywa" drogi "czepiaczu"- a jak to się sam nazwałeś-"wielki mieszczuchu"! Najpierw przeczytaj wszystko ze zrozumieniem, a następnie pisz swoje wielkie przemyślenia. Żalem-tak jak właśnie słusznie zaznaczyłeś na końcu jest to co napisałeś! A jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć przeczytanych przez siebie wiadomości i odpowiednio ich zinterpretować to pragnę poinformować Cię, iż ksiądz o całym zdarzeniu nie poinformował nikogo, nie wezwał policji, nawet nie zgłosił się do lekarza. Sytuację dopiero zgłosił "życzliwy", poprzez wysłanie wiadomości e-mail do redakcji Dziennika Wschodniego. Policja na miejscu zjawiła się dopiero po interwencji gazety w poniedziałek popołudniu natomiast zdarzenie miało miejsce w sobotę. Chciałam również zwrócić Twą uwagę, że ksiądz specjalnie w trakcie przesłuchanie złożył oświadczenie, że jeden z napastników Go bił, aby tylko nie zostało wszczęte postępowanie z urzędu. Mogę Ci jeszcze w mojej wypowiedzi powiedzieć, że proboszcz po niedzielnej mszy św. (którą z trudnościami odprawił), opowiedział o całym zdarzeniu, gdyż przepraszał wiernych, że nie została odprawiona sobotnia, wieczorna msza św. i na koniec życzył napastnikom błogosławieństwa Bożego i aby Bóg miał ich w swojej opiece.
Mam nadzieję drogi (przepraszam, że użyję teraz tego wulgarnego słowa) "mieszczuchu" teraz chociaż troszkę zrozumiałeś. Pozdrawiam.
Takie jest powiedzenie dzieci z przedszkola, a przynajmniej kiedyś było: "kto się przezywa ten się sam nazywa" drogi "czepiaczu"- a jak to się sam nazwałeś-"wielki mieszczuchu"! Najpierw przeczytaj wszystko ze zrozumieniem, a następnie pisz swoje wielkie przemyślenia. Żalem-tak jak właśnie słusznie zaznaczyłeś na końcu jest to co napisałeś! A jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć przeczytanych przez siebie wiadomości i odpowiednio ich zinterpretować to pragnę poinformować Cię, iż ksiądz o całym zdarzeniu ... rozwiń
Avatar
~czepiacz~ / 8 grudnia 2009 o 22:11
0
To po co właściwie kapował ?
Ksiądz powinien drugi policzek nastawić a nie lansować się w gazetach.Teraz chce zrobić z siebie JP2 i akcję medialna Z alladynem Agca
Żal wieśniaka
Avatar
filc / 8 grudnia 2009 o 21:14
0
To są początki bojówek Rydzyka, najpierw parasolkami przed kościołem, a później z piąchy i buta. Aby patrzec jak będą jeździćpo plebaniach i zbierać haracze na telewizje i sieć komórkową
Avatar
sas / 8 grudnia 2009 o 21:12
0
A OD KIEDY WATYKAN PRZESTANIE BYĆ IMPERIUM SZATANA
Avatar
KDR DEMONY / 25 grudnia 2009 o 13:41
0
księdzu BACA pilnuj swojej parafi z Moskwą się nie zadziera
Avatar
Maniek / 15 grudnia 2009 o 16:03
0
Nie wiem czy ktoś zauważył że w artykule z godzin porannych pisze wyrażnie cytuję "...pobili mnie..." a o godzinie 17 w artykule czytamy że został pobity przez jednego sprawcę więc nie mozna ścigać sprawców z urzędu. Coś ten w czarnej sukience kręci i zapewne nie o tablicę poszło !
Avatar
pomorek / 10 grudnia 2009 o 12:58
0
ty się w głowę stuknij, jeżeli masz jakąś schizę na punkcie pedofili to się lecz;
skąd u takich tępych ludzi przekonanie, że jak ksiądz to już zboczeniec-tak rozumując;poseł-złodziej,
komoniarz-jebaka,itd.
Avatar
~gosc~ / 9 grudnia 2009 o 09:04
0
Kolejny "kwiatek" z prawniczej łączki: ściganie bandziorów z urzędu następuje dopiero wówczas, gdy było ich co najmniej dwóch. Jeżeli pobije cię jeden osiłek, to "nie ma sprawy", chyba że sam ją założysz... Ech...
Avatar
Głos / 9 grudnia 2009 o 00:09
0
Myślę, że niepotrzebny jest ten dym w tej sprawie. Po pierwsze, to wg mnie X proboszcz popełnił duży błąd nie godząc się na umieszczenie tej myślę niewiele miejsca zajmującej tablicy. Pamięć o tym wyjątkowym mordzie w historii naszego Narodu godna jest uczczenia tablicą wiszącą w kościele.

W Katyniu sowieci wymordowali kwiat Polskiego Narodu i nie opowiadajcie bzdur, że takich tragicznych zdarzeń było bardzo dużo w naszej historii, że zabrakło by ścian w kościele.
Nie chodzi tu o ilość zabitych, ale o otoczkę polityczną i kontekst historyczny tych wydarzeń.
Widzę tu duży błąd księdza i dziwię się takiej postawie.

"Był przeciwny umieszczeniu jej w świątyni, motywując to podziałem na sprawy polityczne i sprawy kościelne"


Zgadzam się, że sytuacja mogła zostać wykorzystana do prowokacji. I niekoniecznie była to robota zlecona. Po prostu w dawnych UBekach drzemią niespełnione marzenia i jeśli nadarzy się okazja... Nie dziwi mnie to zwłaszcza gdy czytam niektóre wpisy na tym forum. Ich autorzy katowali by księdza z niemniejszą satysfakcją.

Współczuję księdzu, ale też pamiętam o przysłowiu na temat ukównia własnego losu.

Mam nadzieję jednak, że Policja stanie na wysokości zadania i odnajdzie oprawców.
Myślę, że niepotrzebny jest ten dym w tej sprawie. Po pierwsze, to wg mnie X proboszcz popełnił duży błąd nie godząc się na umieszczenie tej myślę niewiele miejsca zajmującej tablicy. Pamięć o tym wyjątkowym mordzie w historii naszego Narodu godna jest uczczenia tablicą wiszącą w kościele.

W Katyniu sowieci wymordowali kwiat Polskiego Narodu i nie opowiadajcie bzdur, że takich tragicznych zdarzeń było bardzo dużo w naszej historii, że zabrakło by ścian w kościele.
Nie chodzi tu o ilość zabitych, ale o otoczkę polityczną i ... rozwiń
Avatar
g / 9 grudnia 2009 o 00:08
0
Myślę, że niepotrzebny jest ten dym w tej sprawie. Po pierwsze, to wg mnie X proboszcz popełnił duży błąd nie godząc się na umieszczenie tej myślę niewiele miejsca zajmującej tablicy. Pamięć o tym wyjątkowym mordzie w historii naszego Narodu godna jest uczczenia tablicą wiszącą w kościele.

W Katyniu sowieci wymordowali kwiat Polskiego Narodu i nie opowiadajcie bzdur, że takich tragicznych zdarzeń było bardzo dużo w naszej historii, że zabrakło by ścian w kościele.
Nie chodzi tu o ilość zabitych, ale o otoczkę polityczną i kontekst historyczny tych wydarzeń.
Widzę tu duży błąd księdza i dziwię się takiej postawie.

"Był przeciwny umieszczeniu jej w świątyni, motywując to podziałem na sprawy polityczne i sprawy kościelne"


Zgadzam się, że sytuacja mogła zostać wykorzystana do prowokacji. I niekoniecznie była to robota zlecona. Po prostu w dawnych UBekach drzemią niespełnione marzenia i jeśli nadarzy się okazja... Nie dziwi mnie to zwłaszcza gdy czytam niektóre wpisy na tym forum. Ich autorzy katowali by księdza z niemniejszą satysfakcją.

Współczuję księdzu, ale też pamiętam o przysłowiu na temat ukównia własnego losu.

Mam nadzieję jednak, że Policja stanie na wysokości zadania i odnajdzie oprawców.
Myślę, że niepotrzebny jest ten dym w tej sprawie. Po pierwsze, to wg mnie X proboszcz popełnił duży błąd nie godząc się na umieszczenie tej myślę niewiele miejsca zajmującej tablicy. Pamięć o tym wyjątkowym mordzie w historii naszego Narodu godna jest uczczenia tablicą wiszącą w kościele.

W Katyniu sowieci wymordowali kwiat Polskiego Narodu i nie opowiadajcie bzdur, że takich tragicznych zdarzeń było bardzo dużo w naszej historii, że zabrakło by ścian w kościele.
Nie chodzi tu o ilość zabitych, ale o otoczkę polityczną i ... rozwiń
Avatar
d / 8 grudnia 2009 o 23:23
0
Takie jest powiedzenie dzieci z przedszkola, a przynajmniej kiedyś było: "kto się przezywa ten się sam nazywa" drogi "czepiaczu"- a jak to się sam nazwałeś-"wielki mieszczuchu"! Najpierw przeczytaj wszystko ze zrozumieniem, a następnie pisz swoje wielkie przemyślenia. Żalem-tak jak właśnie słusznie zaznaczyłeś na końcu jest to co napisałeś! A jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć przeczytanych przez siebie wiadomości i odpowiednio ich zinterpretować to pragnę poinformować Cię, iż ksiądz o całym zdarzeniu nie poinformował nikogo, nie wezwał policji, nawet nie zgłosił się do lekarza. Sytuację dopiero zgłosił "życzliwy", poprzez wysłanie wiadomości e-mail do redakcji Dziennika Wschodniego. Policja na miejscu zjawiła się dopiero po interwencji gazety w poniedziałek popołudniu natomiast zdarzenie miało miejsce w sobotę. Chciałam również zwrócić Twą uwagę, że ksiądz specjalnie w trakcie przesłuchanie złożył oświadczenie, że jeden z napastników Go bił, aby tylko nie zostało wszczęte postępowanie z urzędu. Mogę Ci jeszcze w mojej wypowiedzi powiedzieć, że proboszcz po niedzielnej mszy św. (którą z trudnościami odprawił), opowiedział o całym zdarzeniu, gdyż przepraszał wiernych, że nie została odprawiona sobotnia, wieczorna msza św. i na koniec życzył napastnikom błogosławieństwa Bożego i aby Bóg miał ich w swojej opiece.
Mam nadzieję drogi (przepraszam, że użyję teraz tego wulgarnego słowa) "mieszczuchu" teraz chociaż troszkę zrozumiałeś. Pozdrawiam.
Takie jest powiedzenie dzieci z przedszkola, a przynajmniej kiedyś było: "kto się przezywa ten się sam nazywa" drogi "czepiaczu"- a jak to się sam nazwałeś-"wielki mieszczuchu"! Najpierw przeczytaj wszystko ze zrozumieniem, a następnie pisz swoje wielkie przemyślenia. Żalem-tak jak właśnie słusznie zaznaczyłeś na końcu jest to co napisałeś! A jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć przeczytanych przez siebie wiadomości i odpowiednio ich zinterpretować to pragnę poinformować Cię, iż ksiądz o całym zdarzeniu ... rozwiń
Avatar
~czepiacz~ / 8 grudnia 2009 o 22:11
0
To po co właściwie kapował ?
Ksiądz powinien drugi policzek nastawić a nie lansować się w gazetach.Teraz chce zrobić z siebie JP2 i akcję medialna Z alladynem Agca
Żal wieśniaka
Avatar
filc / 8 grudnia 2009 o 21:14
0
To są początki bojówek Rydzyka, najpierw parasolkami przed kościołem, a później z piąchy i buta. Aby patrzec jak będą jeździćpo plebaniach i zbierać haracze na telewizje i sieć komórkową
Avatar
sas / 8 grudnia 2009 o 21:12
0
A OD KIEDY WATYKAN PRZESTANIE BYĆ IMPERIUM SZATANA
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..."

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..." 7 4

Klienci Getin Banku coraz liczniej odwiedzają lubelską placówkę, by wycofać swoje pieniądze. Obawiają się, że „afera podsłuchowa” sprawi, że zostaną odcięci od swoich oszczędności. Bank uspokaja i zapewnia, że ich lokaty są w pełni bezpieczne

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji 0 0

ROZMOWA Z Pawłem Miesiącem, żużlowcem Speed Car Motoru Lublin

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki 1 0

Chełmska Stacja Ratownictwa Medycznego zakupiła cztery nowe karetki wraz z nowoczesnym wyposażeniem. Pieniądze, 1,7 mln zł, otrzymała z rezerwy wojewody lubelskiego.

Zaginął 49-latek z Janowa Lubelskiego

Zaginął 49-latek z Janowa Lubelskiego 0 0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim prowadzą poszukiwania za zaginionym Piotrem Szczurowskim z Janowa Lubelskiego.

83-latek spowodował wypadek. Stracił prawo jazdy

83-latek spowodował wypadek. Stracił prawo jazdy 2 0

Do wypadku doszło w środę przed godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Sitnickiej, Glinki i Królowej Jadwigi w Białej Podlaskiej.

Pride of Poland i narodowy czempionat znowu razem w Janowie Podlaskim

Pride of Poland i narodowy czempionat znowu razem w Janowie Podlaskim 2 2

W przyszłym roku aukcja koni arabskich i narodowy czempionat odbędą się w jednym terminie w stadninie koni w Janowie Podlaskim. Tak zdecydował minister rolnictwa Jan Ardanowski na posiedzeniu rady ds. rozwoju hodowli koni w Polsce.

Koncert zespołu Kairos w Bazylice Dominikanów
17 listopada 2018, 19:00

Koncert zespołu Kairos w Bazylice Dominikanów 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 19 w Bazylice Dominikanów wystąpią Warszawski Chór Międzyuczelniany i Męski Zespół Wokalny KAIROS.

Nowi policjanci w lubelskim garnizonie. Złożyli ślubowanie [zdjęcia]
galeria

Nowi policjanci w lubelskim garnizonie. Złożyli ślubowanie [zdjęcia] 14 3

29 nowo przyjętych policjantów złożyło dziś ślubowanie w lubelskiej komendzie.

Koncert "Przemiany" w DDK Węglin
22 listopada 2018, 18:00

Koncert "Przemiany" w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. 22 listopada o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się koncert Przemiany z cyklu Zawsze klasyka.

Odchodzący prezydent Puław odwołał wiceprezydenta. Nowy prezydent krytykuje

Odchodzący prezydent Puław odwołał wiceprezydenta. Nowy prezydent krytykuje 7 27

Janusz Grobel w ubiegłym tygodniu przyjął rezygnację z pracy wiceprezydent Ewy Wójcik, a w czwartek wręczył wypowiedzenie drugiemu ze swoich zastępców Tadeuszowi Koconiowi. Zrobił to wbrew woli prezydenta-elekta, który przez jakiś czas planował jeszcze zatrzymać przy sobie byłego wójta gminy Janowiec.

Jedzenie zdrożało, szykują się kolejne wzrosty cen. Nawet o 60 procent!

Jedzenie zdrożało, szykują się kolejne wzrosty cen. Nawet o 60 procent! 117 22

Zdrożało masło, pieczywo, niektóre warzywa. Drastyczne wzrosty cen jednak dopiero przed nami. Niektórzy przedsiębiorcy w przyszłym roku mogą dostawać rachunki za energię elektryczną nawet o 60 proc. wyższe. Odczujemy to wszyscy w swoich portfelach.

"Zgnilec. Obszar zapowietrzony". Nietypowe tablice na ulicach Lublina. O co chodzi?

"Zgnilec. Obszar zapowietrzony". Nietypowe tablice na ulicach Lublina. O co chodzi? 20 5

Na tablice informujące o zgnilcu amerykańskim pszczół i tzw. obszarze zapowietrzonym można się natknąć w Lublinie, Niemcach, Wólce i Jastkowie. Ognisko tej groźnej choroby odnotowano w podlubelskim Dysie.

Ochroniarze odwieźli ją po dyskotece. Potem została wykorzystana seksualnie?
film

Ochroniarze odwieźli ją po dyskotece. Potem została wykorzystana seksualnie? 8 11

Adrianna wracała z dyskoteki. Podwózkę do domu zaproponowało jej pięciu ochroniarzy. W mieszkaniu, jak twierdzi dziewczyna, została wykorzystana seksualnie. Dlaczego policja nie chciała przyjąć zawiadomienia o gwałcie?

Kto włamał się do sklepu spożywczego w Łukowie? Złodziej słabo zacierał ślady

Kto włamał się do sklepu spożywczego w Łukowie? Złodziej słabo zacierał ślady 0 0

26-latek z Łukowa bez prawa jazdy, ubezpieczenia i po alkoholu spowodował we wtorek kolizję. Okazało się, że kilka dni wcześniej włamał się do sklepu spożywczego.

Transport na terenie Lublina – najważniejsze informacje

Transport na terenie Lublina – najważniejsze informacje 0 1

Chcesz przewieźć jakiś gabarytowy ładunek na terenie Lublina? Przeprowadzasz się, przenosisz firmę albo sprzedajesz nieużywany sprzęt AGD? Transport możesz załatwić naprawdę bardzo szybko, bezpiecznie i tanio. Tak, jak jeszcze nigdy wcześniej. Wystarczy jeden przemyślany krok.