Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Krasnystaw

6 czerwca 2017 r.
11:44

16-latek zajechał drogę 78-latce? Rowerzystka w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora gr
0 12 A A
78-latka trafiła do szpitala.
78-latka trafiła do szpitala. (fot. Policja)

W poniedziałek w Krasnymstawie doszło do wypadku z udziałem rowerzystów. Starsza kobieta trafiła do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło około godziny 8. Jego uczestnikami było dwoje rowerzystów: 78-latka i 16-latek.

Świadkowie relacjonowali, że kobieta jechała chodnikiem wzdłuż ulicy. Chłopak poruszał się w tym samym kierunku i skręcał na jedną z posesji. Zajechał jednak drogę 78-latce, która straciła równowagę i upadła na chodnik.

Kobieta trafiła do szpitala. Obydwoje rowerzyści byli trzeźwi.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Bocian / 16 czerwca 2017 o 12:08
0
undefined napisał:
undefined napisał:
Bezradność osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jest skandaliczna - popatrzcie co się dzieje na chodnikach w Lublinie w centrum miasta/ wojewódzkiego???/ cykliści robią co chcą - przepisy- jakie przepisy???........
 Rowerzyści za bardzo szaleją. Chodniki są dla pieszych. Nie zwracają uwagi na przechodzących. W każdej chwili można zostać potrąconym przez maniaka dwóch kólek. Policja powinna ich zacząć tępić, przywalać mandaty i przegonić z chodników.
 A "zaparkowane" samochody na pół chdnika, tak że ledwo można się przecisnąć nie przeszkadzają? NIe, bo ty tak parkujesz, tak jeździsz samochodem, że ci rowerzyści przeszkadzaj, na chodniku.
 A "zaparkowane" samochody na pół chdnika, tak że ledwo można się przecisnąć nie przeszkadzają? NIe, bo ty tak parkujesz, tak jeździsz samochodem, że ci rowerzyści przeszkadzaj, na chodniku. rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 08:40
0
Normalnie hit dnia. Będą pokazywać na czerwonym pasku w tych czy tamtych stacjach informacyjnych :P
Avatar
gość / 6 czerwca 2017 o 19:33
0
Gucio napisał:
Dede napisał:
Ze wzrokiem zbitego psa przepraszam przechodniów jadąc powoli rowerem po chodniku. Jest mi bardzo przykro ale jestem nędznym niewolnikiem kredyciarzem robolem we własnym kraju na dorobku i nie mogę sobie pozwolić na to żeby moja rodzina się mną opiekowała po tym jak dostanę w plecy od samochodu kierowanego przez pijanego kierowcę albo innego wariata w samochodzie który odjedzie po tym w sina dal.  Więc bardzo mi przykro ale jeżdżę i będę jeździć po chodnikach aczkolwiek wiem że jestem tam niemiłe widziany za co przepraszam.
byku wyrośnięty , jak ci  nie wstyd ! widzę , w sobotę jak idę na targ, uliceą jedzie niemłoda kobieta ze wsi. mozna? stoję i przyglądam się bo to dziś ewenemnt. młode byki tylko po chodniku umieją jechać rowerem
 Stare kobiety są nic nie są warte, emerytki i renciski na plus 500 dla meneli troglodytów nie zarobią, na barkach młodych pracujących wszystko to jest - a starzy, żyją bezproduktywnie i walą gaz patrząc sie w stronę monopolowego. Strata po staruszce co jechała na rowerze żadna (nawet ZUS to przyznaje) więc niech sie bawi w kamikaze.
 Stare kobiety są nic nie są warte, emerytki i renciski na plus 500 dla meneli troglodytów nie zarobią, na barkach młodych pracujących wszystko to jest - a starzy, żyją bezproduktywnie i walą gaz patrząc sie w stronę monopolowego. Strata po staruszce co jechała na rowerze żadna (nawet ZUS to przyznaje) więc niech sie bawi w kamikaze. rozwiń
Avatar
Gucio / 6 czerwca 2017 o 18:29
0
Dede napisał:
Ze wzrokiem zbitego psa przepraszam przechodniów jadąc powoli rowerem po chodniku. Jest mi bardzo przykro ale jestem nędznym niewolnikiem kredyciarzem robolem we własnym kraju na dorobku i nie mogę sobie pozwolić na to żeby moja rodzina się mną opiekowała po tym jak dostanę w plecy od samochodu kierowanego przez pijanego kierowcę albo innego wariata w samochodzie który odjedzie po tym w sina dal.  Więc bardzo mi przykro ale jeżdżę i będę jeździć po chodnikach aczkolwiek wiem że jestem tam niemiłe widziany za co przepraszam.
byku wyrośnięty , jak ci  nie wstyd ! widzę , w sobotę jak idę na targ, uliceą jedzie niemłoda kobieta ze wsi. mozna? stoję i przyglądam się bo to dziś ewenemnt. młode byki tylko po chodniku umieją jechać rowerem
byku wyrośnięty , jak ci  nie wstyd ! widzę , w sobotę jak idę na targ, uliceą jedzie niemłoda kobieta ze wsi. mozna? stoję i przyglądam się bo to dziś ewenemnt. młode byki tylko po chodniku umieją jechać rowerem rozwiń
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 15:59
0
A co rowerzyści robili na chodniku!??
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 14:32
0
Konflikt pokoleń. Ale czy potrzeba aż kodować nazwę roweru? Przy samochodach też tak będziecie robić?
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 14:16
0
Korzystając z okazji zwrócę się z apelem i prośbą do czytelników - rowerzystów korzystających ze ścieżek w mieście a zwłaszcza tej do i przy zalewie Zemborzyckim. Czy tak wielkim problemem jest jazda prawostronna? Jazda nie obok innego rowerzysty jadącego w tym samym kierunku ale przed lub za nim? Przy tak dużym natężeniu ruchu rowerowego jak na ścieżce prowadzącej do zalewu to naprawdę jest zachowanie bardzo niebezpieczne. Ścieżka nie jest zbyt szeroka a użytkowników mnóstwo więc szanujmy się nawzajem i nie utrudniajmy sobie jazdy. Jedni jeżdżą wolno, inni szybciej a bezpieczne wyprzedzenie takiego "stada" jadącego całą szerokością nie jest proste i często psuje trening jeżdżącym szybciej. Dodatkowy problem to rolkarze. Pomijam, że zgodnie z prawem nie powinni się znajdować na ścieżce dla rowerów, ale gdzieś przecież jeździć muszą a skoro już to robią to niech pamiętają że są poniekąd jakby w gościach, jadąc ścieżką. Również jeżdżą po dwoje obok siebie, a tego już zaakceptować nie można. Szanujmy się nawzajem i myślmy nie tylko o sobie i swoim relaksie na rowerze, ale też o innych którzy chcą bezpiecznie i sprawnie pojeździć. Na rowerze trzeba tak samo myśleć i przewidywać jak jadąc autem. ps. do redakcji: może by tak stowarzyszenie lubelskich rowerzystów jakąś kampanię na rzecz bezpiecznej jazdy uskuteczniła? Dziękuję za wypowiedź
Korzystając z okazji zwrócę się z apelem i prośbą do czytelników - rowerzystów korzystających ze ścieżek w mieście a zwłaszcza tej do i przy zalewie Zemborzyckim. Czy tak wielkim problemem jest jazda prawostronna? Jazda nie obok innego rowerzysty jadącego w tym samym kierunku ale przed lub za nim? Przy tak dużym natężeniu ruchu rowerowego jak na ścieżce prowadzącej do zalewu to naprawdę jest zachowanie bardzo niebezpieczne. Ścieżka nie jest zbyt szeroka a użytkowników mnóstwo więc szanujmy się nawzajem i nie utrudniajmy sobie jazdy. Jedni je... rozwiń
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 13:36
0
Oboje siebie warci. Jak można jeździć rowerem po chodniu?
Avatar
Dede / 6 czerwca 2017 o 13:25
0
Ze wzrokiem zbitego psa przepraszam przechodniów jadąc powoli rowerem po chodniku. Jest mi bardzo przykro ale jestem nędznym niewolnikiem kredyciarzem robolem we własnym kraju na dorobku i nie mogę sobie pozwolić na to żeby moja rodzina się mną opiekowała po tym jak dostanę w plecy od samochodu kierowanego przez pijanego kierowcę albo innego wariata w samochodzie który odjedzie po tym w sina dal.  Więc bardzo mi przykro ale jeżdżę i będę jeździć po chodnikach aczkolwiek wiem że jestem tam niemiłe widziany za co przepraszam.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 13:12
0
Bezradność osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jest skandaliczna - popatrzcie co się dzieje na chodnikach w Lublinie w centrum miasta/ wojewódzkiego???/ cykliści robią co chcą - przepisy- jakie przepisy???........
Avatar
Bocian / 16 czerwca 2017 o 12:08
0
undefined napisał:
undefined napisał:
Bezradność osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jest skandaliczna - popatrzcie co się dzieje na chodnikach w Lublinie w centrum miasta/ wojewódzkiego???/ cykliści robią co chcą - przepisy- jakie przepisy???........
 Rowerzyści za bardzo szaleją. Chodniki są dla pieszych. Nie zwracają uwagi na przechodzących. W każdej chwili można zostać potrąconym przez maniaka dwóch kólek. Policja powinna ich zacząć tępić, przywalać mandaty i przegonić z chodników.
 A "zaparkowane" samochody na pół chdnika, tak że ledwo można się przecisnąć nie przeszkadzają? NIe, bo ty tak parkujesz, tak jeździsz samochodem, że ci rowerzyści przeszkadzaj, na chodniku.
 A "zaparkowane" samochody na pół chdnika, tak że ledwo można się przecisnąć nie przeszkadzają? NIe, bo ty tak parkujesz, tak jeździsz samochodem, że ci rowerzyści przeszkadzaj, na chodniku. rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 08:40
0
Normalnie hit dnia. Będą pokazywać na czerwonym pasku w tych czy tamtych stacjach informacyjnych :P
Avatar
gość / 6 czerwca 2017 o 19:33
0
Gucio napisał:
Dede napisał:
Ze wzrokiem zbitego psa przepraszam przechodniów jadąc powoli rowerem po chodniku. Jest mi bardzo przykro ale jestem nędznym niewolnikiem kredyciarzem robolem we własnym kraju na dorobku i nie mogę sobie pozwolić na to żeby moja rodzina się mną opiekowała po tym jak dostanę w plecy od samochodu kierowanego przez pijanego kierowcę albo innego wariata w samochodzie który odjedzie po tym w sina dal.  Więc bardzo mi przykro ale jeżdżę i będę jeździć po chodnikach aczkolwiek wiem że jestem tam niemiłe widziany za co przepraszam.
byku wyrośnięty , jak ci  nie wstyd ! widzę , w sobotę jak idę na targ, uliceą jedzie niemłoda kobieta ze wsi. mozna? stoję i przyglądam się bo to dziś ewenemnt. młode byki tylko po chodniku umieją jechać rowerem
 Stare kobiety są nic nie są warte, emerytki i renciski na plus 500 dla meneli troglodytów nie zarobią, na barkach młodych pracujących wszystko to jest - a starzy, żyją bezproduktywnie i walą gaz patrząc sie w stronę monopolowego. Strata po staruszce co jechała na rowerze żadna (nawet ZUS to przyznaje) więc niech sie bawi w kamikaze.
 Stare kobiety są nic nie są warte, emerytki i renciski na plus 500 dla meneli troglodytów nie zarobią, na barkach młodych pracujących wszystko to jest - a starzy, żyją bezproduktywnie i walą gaz patrząc sie w stronę monopolowego. Strata po staruszce co jechała na rowerze żadna (nawet ZUS to przyznaje) więc niech sie bawi w kamikaze. rozwiń
Avatar
Gucio / 6 czerwca 2017 o 18:29
0
Dede napisał:
Ze wzrokiem zbitego psa przepraszam przechodniów jadąc powoli rowerem po chodniku. Jest mi bardzo przykro ale jestem nędznym niewolnikiem kredyciarzem robolem we własnym kraju na dorobku i nie mogę sobie pozwolić na to żeby moja rodzina się mną opiekowała po tym jak dostanę w plecy od samochodu kierowanego przez pijanego kierowcę albo innego wariata w samochodzie który odjedzie po tym w sina dal.  Więc bardzo mi przykro ale jeżdżę i będę jeździć po chodnikach aczkolwiek wiem że jestem tam niemiłe widziany za co przepraszam.
byku wyrośnięty , jak ci  nie wstyd ! widzę , w sobotę jak idę na targ, uliceą jedzie niemłoda kobieta ze wsi. mozna? stoję i przyglądam się bo to dziś ewenemnt. młode byki tylko po chodniku umieją jechać rowerem
byku wyrośnięty , jak ci  nie wstyd ! widzę , w sobotę jak idę na targ, uliceą jedzie niemłoda kobieta ze wsi. mozna? stoję i przyglądam się bo to dziś ewenemnt. młode byki tylko po chodniku umieją jechać rowerem rozwiń
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 15:59
0
A co rowerzyści robili na chodniku!??
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 14:32
0
Konflikt pokoleń. Ale czy potrzeba aż kodować nazwę roweru? Przy samochodach też tak będziecie robić?
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 14:16
0
Korzystając z okazji zwrócę się z apelem i prośbą do czytelników - rowerzystów korzystających ze ścieżek w mieście a zwłaszcza tej do i przy zalewie Zemborzyckim. Czy tak wielkim problemem jest jazda prawostronna? Jazda nie obok innego rowerzysty jadącego w tym samym kierunku ale przed lub za nim? Przy tak dużym natężeniu ruchu rowerowego jak na ścieżce prowadzącej do zalewu to naprawdę jest zachowanie bardzo niebezpieczne. Ścieżka nie jest zbyt szeroka a użytkowników mnóstwo więc szanujmy się nawzajem i nie utrudniajmy sobie jazdy. Jedni jeżdżą wolno, inni szybciej a bezpieczne wyprzedzenie takiego "stada" jadącego całą szerokością nie jest proste i często psuje trening jeżdżącym szybciej. Dodatkowy problem to rolkarze. Pomijam, że zgodnie z prawem nie powinni się znajdować na ścieżce dla rowerów, ale gdzieś przecież jeździć muszą a skoro już to robią to niech pamiętają że są poniekąd jakby w gościach, jadąc ścieżką. Również jeżdżą po dwoje obok siebie, a tego już zaakceptować nie można. Szanujmy się nawzajem i myślmy nie tylko o sobie i swoim relaksie na rowerze, ale też o innych którzy chcą bezpiecznie i sprawnie pojeździć. Na rowerze trzeba tak samo myśleć i przewidywać jak jadąc autem. ps. do redakcji: może by tak stowarzyszenie lubelskich rowerzystów jakąś kampanię na rzecz bezpiecznej jazdy uskuteczniła? Dziękuję za wypowiedź
Korzystając z okazji zwrócę się z apelem i prośbą do czytelników - rowerzystów korzystających ze ścieżek w mieście a zwłaszcza tej do i przy zalewie Zemborzyckim. Czy tak wielkim problemem jest jazda prawostronna? Jazda nie obok innego rowerzysty jadącego w tym samym kierunku ale przed lub za nim? Przy tak dużym natężeniu ruchu rowerowego jak na ścieżce prowadzącej do zalewu to naprawdę jest zachowanie bardzo niebezpieczne. Ścieżka nie jest zbyt szeroka a użytkowników mnóstwo więc szanujmy się nawzajem i nie utrudniajmy sobie jazdy. Jedni je... rozwiń
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 13:36
0
Oboje siebie warci. Jak można jeździć rowerem po chodniu?
Avatar
Dede / 6 czerwca 2017 o 13:25
0
Ze wzrokiem zbitego psa przepraszam przechodniów jadąc powoli rowerem po chodniku. Jest mi bardzo przykro ale jestem nędznym niewolnikiem kredyciarzem robolem we własnym kraju na dorobku i nie mogę sobie pozwolić na to żeby moja rodzina się mną opiekowała po tym jak dostanę w plecy od samochodu kierowanego przez pijanego kierowcę albo innego wariata w samochodzie który odjedzie po tym w sina dal.  Więc bardzo mi przykro ale jeżdżę i będę jeździć po chodnikach aczkolwiek wiem że jestem tam niemiłe widziany za co przepraszam.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 13:12
0
Bezradność osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jest skandaliczna - popatrzcie co się dzieje na chodnikach w Lublinie w centrum miasta/ wojewódzkiego???/ cykliści robią co chcą - przepisy- jakie przepisy???........
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 9 0

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 19 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 30 11

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 4

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 21

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 20

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!