Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

14 listopada 2008 r.
14:14
Edytuj ten wpis

Sprawca tragedii z Rogóźna nie chce procesu

0 15 A A

Łukasz S., kierowca, który doprowadził do wypadku w Rogóźnie chce w więzieniu spędzić pięć lat. Sprawca jednego z najtragiczniejszych wypadków na Lubelszczyźnie w ostatnich latach, dobrowolnie poddaje się karze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do Sądu Rejonowego w Lublinie trafił akt oskarżenia wraz z wnioskiem o skazanie Łukasza S. bez procesu. Prokurator uzgodnił z oskarżonym karę: pięć lat więzienia i ośmioletni zakaz prowadzenia samochodów. Sąd teraz zdecyduje czy zaproponowany wyrok jest adekwatny do popełnionego przestępstwa.

15 sierpnia bieżącego roku, o 9 rano, kierujący audi Łukasz S. na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem. Wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu. Auto prawym bokiem uderzyło w drzewo. Pojazd rozpadł się na dwie części. Na miejscu zginęły dwie młode kobiety - Aleksandra K. i Magdalena S. oraz Adam S., brat kierowcy. Łukasz S. i Justyna G., trzecia z pasażerek trafili do szpitala.

Łukasz S. prowadził samochód po pijanemu. Miał prawie 0,8 promila alkoholu. Prokuratura oskarżyła go o spowodowanie po pijanemu śmiertelnego wypadku.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
elb / 17 grudnia 2008 r. o 21:17
Avatar
BLE / 17 grudnia 2008 r. o 13:31
Avatar
neutralna / 1 grudnia 2008 r. o 14:11
zz napisał:
Jednak jesteś głupkiem.
Po pierwsze dlatego, że nie rozumiesz głąbie jeden, że siadanie za kierownicą po alkoholu stanowi zagrożenie dla życia innych użytkowników dróg. To oc jest w Anglii mnie nie interesuje, widziałem zarzygane ulice Manchesteru przez pijaną młodzież. Może ludziom twojego pokroju to odpowiada? To że jest mniej wypadków wynika z innej mentalności narodu i surowej kontroli obywateli (wiesz jakie są ograniczenia prędkości i ile jest kamer w UK)?

Po drugie jesteś głupkiem dlatego, że nie rozumiesz, że po pijaku nie można dobrze ocenić ani odległości ani prędkości, a w dodatku wzrasta poziom mniemania o sobie. Ten morderca był po alkoholu wyluzowany, pewny siebie, był mistrzem kierownicy. Więc gaz do dechy!
Zabił ludzi przez alkohol - prędkość byłą skutkiem alkoholu (i oczywiście głupoty).

Ze swoimi poglądami możesz się głupku porównać się z tym głupkiem opisanym w artykule.


Fajny jesteś gościu. Nie dostrzegasz jednak, że twój poziom mniemania o sobie wzrósł do tego stopnia ,że sam stajesz się przestępcą.
Tak samo jak u Rafała K. Emocje powodują ,że jesteś "mistrzem mądrości" ,a w rzeczywistości zabójcą!!! Czy Rafał K. potracił samochodem tych ludzi
dlatego, że ich nienawidził? A czy ty nie piszesz tego czasem po alkoholu? A może z poczucia winy? "Każdy kto nienawidzi brata swego jest zabójcą"
Ew. wg. św Mateusza/ Kazanie na górze


Fajny jesteś gościu. Nie dostrzegasz jednak, że twój poziom mniemania o sobie wzrósł do tego stopnia ,że sam stajesz się przestępcą.
Tak samo jak u Rafała K. Emocje powodują ,że jesteś "mistrzem mądrości" ,a w rzeczywistości zabójcą!!! Czy Rafał K. potracił samochodem tych ludzi
dlatego, że ich nienawidził? A czy ty nie piszesz tego czasem po alkoholu? A może z poczucia winy? "Każdy kto nienawidzi brata swego jest zabójcą"
Ew. wg. św Mateusza/ Kazanie na górze rozwiń
Avatar
ave / 25 listopada 2008 r. o 21:50
Wpisz swój nick napisał:
Nie bulwersuj się chłopie. Zabiła ich szybkość, nie alkohol. Chciałem zapytać jak szybko Wy jeździcie robaczki i czy myslicie że jestescie niezniszczalni, Wy i Wasze fury, a nie czy jeździcie po pijanemu. Jazda po pijaku jest przestępstwem samym w sobie i co najwyżej stanowi okoliczność obciążającą, a nie powód wypadku. Na Wyspach dopuszczalne jest 0,8 promila, więc wszyscy tam sie powinni zabijac, a popatrz - ofiar jest mniej niż w Polsce, w Rosji 0,00 promila, a ofiar jest więcej. Inna kultura jazdy chłopie i inna wyobraźnia. A jak u Ciebie z wyobraźnią? Bo jak z kulturą widzę po wypowiedzi.

chłopie co Ty za przykład podałeś??? anglia??? dziwny masz tok myslenia... powiedz dlaczego tam pojechałeś?? bo nie mozesz sie dorobic w PL... do rzeczy
gdyby anglia miała taką historie jak Polska napewno by cie tam nie było.. mało wiesz..
anglia jest krajem bardzo wysoko rozwinetym a Polska??
nie chodzi o kulture jazdy ale i o stan dróg... i czym anglicy jezdzą a czym polacy...
twoje porównanie pokazuje ze mało wiesz i nie mądrze myslisz..
popatrz co sie dzieje w szkołach w angli a co w polsce... w angli uczą w szkołach dzieci jak zakładac prezerwtywe.. czy to jest mądre?? i ty chyba do tych ludzi nalezysz

chłopie co Ty za przykład podałeś??? anglia??? dziwny masz tok myslenia... powiedz dlaczego tam pojechałeś?? bo nie mozesz sie dorobic w PL... do rzeczy
gdyby anglia miała taką historie jak Polska napewno by cie tam nie było.. mało wiesz..
anglia jest krajem bardzo wysoko rozwinetym a Polska??
nie chodzi o kulture jazdy ale i o stan dróg... i czym anglicy jezdzą a czym polacy...
twoje porównanie pokazuje ze mało wiesz i nie mądrze myslisz..
popatrz co sie dzieje w szkołach w angli a co w pol... rozwiń
Avatar
Wpisz swój nick / 15 listopada 2008 r. o 16:48
zz analfabeto a gdzie napisałem żeby jeździć po pijaku? Pocinaj dalej 2 paczki i licz na to że predkość Cię nie zabije. Nawet po trzeźwemu.
Avatar
zz / 15 listopada 2008 r. o 15:21
Jednak jesteś głupkiem.
Po pierwsze dlatego, że nie rozumiesz głąbie jeden, że siadanie za kierownicą po alkoholu stanowi zagrożenie dla życia innych użytkowników dróg. To oc jest w Anglii mnie nie interesuje, widziałem zarzygane ulice Manchesteru przez pijaną młodzież. Może ludziom twojego pokroju to odpowiada? To że jest mniej wypadków wynika z innej mentalności narodu i surowej kontroli obywateli (wiesz jakie są ograniczenia prędkości i ile jest kamer w UK)?

Po drugie jesteś głupkiem dlatego, że nie rozumiesz, że po pijaku nie można dobrze ocenić ani odległości ani prędkości, a w dodatku wzrasta poziom mniemania o sobie. Ten morderca był po alkoholu wyluzowany, pewny siebie, był mistrzem kierownicy. Więc gaz do dechy!
Zabił ludzi przez alkohol - prędkość byłą skutkiem alkoholu (i oczywiście głupoty).

Ze swoimi poglądami możesz się głupku porównać się z tym głupkiem opisanym w artykule.
Jednak jesteś głupkiem.
Po pierwsze dlatego, że nie rozumiesz głąbie jeden, że siadanie za kierownicą po alkoholu stanowi zagrożenie dla życia innych użytkowników dróg. To oc jest w Anglii mnie nie interesuje, widziałem zarzygane ulice Manchesteru przez pijaną młodzież. Może ludziom twojego pokroju to odpowiada? To że jest mniej wypadków wynika z innej mentalności narodu i surowej kontroli obywateli (wiesz jakie są ograniczenia prędkości i ile jest kamer w UK)?

Po drugie jesteś głupkiem dlatego, że nie rozumiesz, że po pij... rozwiń
Avatar
Wpisz swój nick / 15 listopada 2008 r. o 10:19
Nie bulwersuj się chłopie. Zabiła ich szybkość, nie alkohol. Chciałem zapytać jak szybko Wy jeździcie robaczki i czy myslicie że jestescie niezniszczalni, Wy i Wasze fury, a nie czy jeździcie po pijanemu. Jazda po pijaku jest przestępstwem samym w sobie i co najwyżej stanowi okoliczność obciążającą, a nie powód wypadku. Na Wyspach dopuszczalne jest 0,8 promila, więc wszyscy tam sie powinni zabijac, a popatrz - ofiar jest mniej niż w Polsce, w Rosji 0,00 promila, a ofiar jest więcej. Inna kultura jazdy chłopie i inna wyobraźnia. A jak u Ciebie z wyobraźnią? Bo jak z kulturą widzę po wypowiedzi.
Nie bulwersuj się chłopie. Zabiła ich szybkość, nie alkohol. Chciałem zapytać jak szybko Wy jeździcie robaczki i czy myslicie że jestescie niezniszczalni, Wy i Wasze fury, a nie czy jeździcie po pijanemu. Jazda po pijaku jest przestępstwem samym w sobie i co najwyżej stanowi okoliczność obciążającą, a nie powód wypadku. Na Wyspach dopuszczalne jest 0,8 promila, więc wszyscy tam sie powinni zabijac, a popatrz - ofiar jest mniej niż w Polsce, w Rosji 0,00 promila, a ofiar jest więcej. Inna kultura jazdy chłopie i inna wyobraźnia. A jak u Ciebi... rozwiń
Avatar
Michał23 / 15 listopada 2008 r. o 10:05
Będąc pod wpływem alkoholu,zamordował 3 osoby,taki powinien usłyszeć zarzut prokuratorski.
Avatar
w łeb idiote / 15 listopada 2008 r. o 08:23
Wpisz swój nick napisał:
Nie zabił dlatego że był pijany, ale że za szybko jechał. A jak jeździcie Wy wszyscy którzy żądacie dożywocia i dozywotniego zakazu?

jestes idiota czy dopiero robisz na to miano?
Nie zabił dlatego że był pijany
skoro tak to moze zasugreuj,ze jazda pop pijanemu nie jest szkodliwa i proś ustawodawcę o zniesienie przepisu zakazującego jazdy po pijanemu idioto
Avatar
Gość / 15 listopada 2008 r. o 01:00
[size=3][color="#FF0000"]ZA ZAMORDOWANIE TRZECH OSÓB TYLKO 5 LAT !!! TO SKANDAL. CIEKAWE ILE KASY TO KOSZTOWAŁO RODZINĘ TEGO ZWYRODNIALCA. MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NIEZAWISŁY SĄD NIE PÓJDZIE NA TEN UKŁAD I ZASĄDZI SUROWY I ADEKWATNY DO POPEŁNIONEGO CZYNU WYROK. [/color][/size]
Avatar
elb / 17 grudnia 2008 r. o 21:17
Avatar
BLE / 17 grudnia 2008 r. o 13:31
Avatar
neutralna / 1 grudnia 2008 r. o 14:11
zz napisał:
Jednak jesteś głupkiem.
Po pierwsze dlatego, że nie rozumiesz głąbie jeden, że siadanie za kierownicą po alkoholu stanowi zagrożenie dla życia innych użytkowników dróg. To oc jest w Anglii mnie nie interesuje, widziałem zarzygane ulice Manchesteru przez pijaną młodzież. Może ludziom twojego pokroju to odpowiada? To że jest mniej wypadków wynika z innej mentalności narodu i surowej kontroli obywateli (wiesz jakie są ograniczenia prędkości i ile jest kamer w UK)?

Po drugie jesteś głupkiem dlatego, że nie rozumiesz, że po pijaku nie można dobrze ocenić ani odległości ani prędkości, a w dodatku wzrasta poziom mniemania o sobie. Ten morderca był po alkoholu wyluzowany, pewny siebie, był mistrzem kierownicy. Więc gaz do dechy!
Zabił ludzi przez alkohol - prędkość byłą skutkiem alkoholu (i oczywiście głupoty).

Ze swoimi poglądami możesz się głupku porównać się z tym głupkiem opisanym w artykule.


Fajny jesteś gościu. Nie dostrzegasz jednak, że twój poziom mniemania o sobie wzrósł do tego stopnia ,że sam stajesz się przestępcą.
Tak samo jak u Rafała K. Emocje powodują ,że jesteś "mistrzem mądrości" ,a w rzeczywistości zabójcą!!! Czy Rafał K. potracił samochodem tych ludzi
dlatego, że ich nienawidził? A czy ty nie piszesz tego czasem po alkoholu? A może z poczucia winy? "Każdy kto nienawidzi brata swego jest zabójcą"
Ew. wg. św Mateusza/ Kazanie na górze


Fajny jesteś gościu. Nie dostrzegasz jednak, że twój poziom mniemania o sobie wzrósł do tego stopnia ,że sam stajesz się przestępcą.
Tak samo jak u Rafała K. Emocje powodują ,że jesteś "mistrzem mądrości" ,a w rzeczywistości zabójcą!!! Czy Rafał K. potracił samochodem tych ludzi
dlatego, że ich nienawidził? A czy ty nie piszesz tego czasem po alkoholu? A może z poczucia winy? "Każdy kto nienawidzi brata swego jest zabójcą"
Ew. wg. św Mateusza/ Kazanie na górze rozwiń
Avatar
ave / 25 listopada 2008 r. o 21:50
Wpisz swój nick napisał:
Nie bulwersuj się chłopie. Zabiła ich szybkość, nie alkohol. Chciałem zapytać jak szybko Wy jeździcie robaczki i czy myslicie że jestescie niezniszczalni, Wy i Wasze fury, a nie czy jeździcie po pijanemu. Jazda po pijaku jest przestępstwem samym w sobie i co najwyżej stanowi okoliczność obciążającą, a nie powód wypadku. Na Wyspach dopuszczalne jest 0,8 promila, więc wszyscy tam sie powinni zabijac, a popatrz - ofiar jest mniej niż w Polsce, w Rosji 0,00 promila, a ofiar jest więcej. Inna kultura jazdy chłopie i inna wyobraźnia. A jak u Ciebie z wyobraźnią? Bo jak z kulturą widzę po wypowiedzi.

chłopie co Ty za przykład podałeś??? anglia??? dziwny masz tok myslenia... powiedz dlaczego tam pojechałeś?? bo nie mozesz sie dorobic w PL... do rzeczy
gdyby anglia miała taką historie jak Polska napewno by cie tam nie było.. mało wiesz..
anglia jest krajem bardzo wysoko rozwinetym a Polska??
nie chodzi o kulture jazdy ale i o stan dróg... i czym anglicy jezdzą a czym polacy...
twoje porównanie pokazuje ze mało wiesz i nie mądrze myslisz..
popatrz co sie dzieje w szkołach w angli a co w polsce... w angli uczą w szkołach dzieci jak zakładac prezerwtywe.. czy to jest mądre?? i ty chyba do tych ludzi nalezysz

chłopie co Ty za przykład podałeś??? anglia??? dziwny masz tok myslenia... powiedz dlaczego tam pojechałeś?? bo nie mozesz sie dorobic w PL... do rzeczy
gdyby anglia miała taką historie jak Polska napewno by cie tam nie było.. mało wiesz..
anglia jest krajem bardzo wysoko rozwinetym a Polska??
nie chodzi o kulture jazdy ale i o stan dróg... i czym anglicy jezdzą a czym polacy...
twoje porównanie pokazuje ze mało wiesz i nie mądrze myslisz..
popatrz co sie dzieje w szkołach w angli a co w pol... rozwiń
Avatar
Wpisz swój nick / 15 listopada 2008 r. o 16:48
zz analfabeto a gdzie napisałem żeby jeździć po pijaku? Pocinaj dalej 2 paczki i licz na to że predkość Cię nie zabije. Nawet po trzeźwemu.
Avatar
zz / 15 listopada 2008 r. o 15:21
Jednak jesteś głupkiem.
Po pierwsze dlatego, że nie rozumiesz głąbie jeden, że siadanie za kierownicą po alkoholu stanowi zagrożenie dla życia innych użytkowników dróg. To oc jest w Anglii mnie nie interesuje, widziałem zarzygane ulice Manchesteru przez pijaną młodzież. Może ludziom twojego pokroju to odpowiada? To że jest mniej wypadków wynika z innej mentalności narodu i surowej kontroli obywateli (wiesz jakie są ograniczenia prędkości i ile jest kamer w UK)?

Po drugie jesteś głupkiem dlatego, że nie rozumiesz, że po pijaku nie można dobrze ocenić ani odległości ani prędkości, a w dodatku wzrasta poziom mniemania o sobie. Ten morderca był po alkoholu wyluzowany, pewny siebie, był mistrzem kierownicy. Więc gaz do dechy!
Zabił ludzi przez alkohol - prędkość byłą skutkiem alkoholu (i oczywiście głupoty).

Ze swoimi poglądami możesz się głupku porównać się z tym głupkiem opisanym w artykule.
Jednak jesteś głupkiem.
Po pierwsze dlatego, że nie rozumiesz głąbie jeden, że siadanie za kierownicą po alkoholu stanowi zagrożenie dla życia innych użytkowników dróg. To oc jest w Anglii mnie nie interesuje, widziałem zarzygane ulice Manchesteru przez pijaną młodzież. Może ludziom twojego pokroju to odpowiada? To że jest mniej wypadków wynika z innej mentalności narodu i surowej kontroli obywateli (wiesz jakie są ograniczenia prędkości i ile jest kamer w UK)?

Po drugie jesteś głupkiem dlatego, że nie rozumiesz, że po pij... rozwiń
Avatar
Wpisz swój nick / 15 listopada 2008 r. o 10:19
Nie bulwersuj się chłopie. Zabiła ich szybkość, nie alkohol. Chciałem zapytać jak szybko Wy jeździcie robaczki i czy myslicie że jestescie niezniszczalni, Wy i Wasze fury, a nie czy jeździcie po pijanemu. Jazda po pijaku jest przestępstwem samym w sobie i co najwyżej stanowi okoliczność obciążającą, a nie powód wypadku. Na Wyspach dopuszczalne jest 0,8 promila, więc wszyscy tam sie powinni zabijac, a popatrz - ofiar jest mniej niż w Polsce, w Rosji 0,00 promila, a ofiar jest więcej. Inna kultura jazdy chłopie i inna wyobraźnia. A jak u Ciebie z wyobraźnią? Bo jak z kulturą widzę po wypowiedzi.
Nie bulwersuj się chłopie. Zabiła ich szybkość, nie alkohol. Chciałem zapytać jak szybko Wy jeździcie robaczki i czy myslicie że jestescie niezniszczalni, Wy i Wasze fury, a nie czy jeździcie po pijanemu. Jazda po pijaku jest przestępstwem samym w sobie i co najwyżej stanowi okoliczność obciążającą, a nie powód wypadku. Na Wyspach dopuszczalne jest 0,8 promila, więc wszyscy tam sie powinni zabijac, a popatrz - ofiar jest mniej niż w Polsce, w Rosji 0,00 promila, a ofiar jest więcej. Inna kultura jazdy chłopie i inna wyobraźnia. A jak u Ciebi... rozwiń
Avatar
Michał23 / 15 listopada 2008 r. o 10:05
Będąc pod wpływem alkoholu,zamordował 3 osoby,taki powinien usłyszeć zarzut prokuratorski.
Avatar
w łeb idiote / 15 listopada 2008 r. o 08:23
Wpisz swój nick napisał:
Nie zabił dlatego że był pijany, ale że za szybko jechał. A jak jeździcie Wy wszyscy którzy żądacie dożywocia i dozywotniego zakazu?

jestes idiota czy dopiero robisz na to miano?
Nie zabił dlatego że był pijany
skoro tak to moze zasugreuj,ze jazda pop pijanemu nie jest szkodliwa i proś ustawodawcę o zniesienie przepisu zakazującego jazdy po pijanemu idioto
Avatar
Gość / 15 listopada 2008 r. o 01:00
[size=3][color="#FF0000"]ZA ZAMORDOWANIE TRZECH OSÓB TYLKO 5 LAT !!! TO SKANDAL. CIEKAWE ILE KASY TO KOSZTOWAŁO RODZINĘ TEGO ZWYRODNIALCA. MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NIEZAWISŁY SĄD NIE PÓJDZIE NA TEN UKŁAD I ZASĄDZI SUROWY I ADEKWATNY DO POPEŁNIONEGO CZYNU WYROK. [/color][/size]