Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

2 grudnia 2008 r.
17:39
Edytuj ten wpis

Nie oddamy placu pod kolejny market! (wideo)

0 29 A A

Mieszkańcy Lubartowa protestowali dzisiaj przeciwko sprzedaży placu w centrum miasta. Manifestacja przerodziła się w wiec przeciwników burmistrza miasta Jerzego Zwolińskiego i wspierających go radnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- W mieście nie ma konsultacji społecznych, koalicja przegłosuje każdy bezsens, bo ma o jeden głos więcej - dodała radna Bogumiła Lisek - Jublewska.

Wiecowi przysłuchiwał się Krzysztof Świętoński, zastępca burmistrza Lubartowa, ale głosu nie zabrał.

Protest zorganizowała Elżbieta Wąs, mieszkanka Lubartowa. - Bierzemy sprawy w swoje ręce - mówi.

Organizatorzy i opozycyjni radni namiawiali też mieszkańców, by jutro ( środa) przyszli na sesję Rady Miasta. Sesja rozpoczyna się o godz. 9.30. W porządku obrad kilka kontrowersyjnych punktów, m.in. podwyżka opłat za parkowanie.

Wkrótce wideo

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Vit / 16 marca 2010 o 17:24
0
Piszesz o uczciwości i odpowiedzialności wspólnotowych PISMAKÓW , gdzie i u kogo oczekujesz uczciwości , prawdy i rzetelności , to nie tu!, nie! w " WSPÓLNOCIE" !!!, czyż nie pamiętasz ! , od samego początku tenże RYNSZTOKOWIEC
szydzi i gardzi wszystkim co prawe i szlachetne, jątrzy i podpuszcza, zmienia wersy w tekstach ,wstawia swoje tezy,
zmienia tytuły, odrzuca co dotyka swoich; Maciejaków, Wąsiaków, Jublaków, Tomasiaków
Avatar
telewidz / 26 grudnia 2009 o 20:07
0
Jutro tj. w niedzielę 27.12.2009 r. TVP3 info o godz.20.50

w programie "Młodzież Kontra czyli.....Pod ostrzałem"

Gościem młodzieżówek partyjnych będzie:

Generał Broni Mieczysław Bieniek

Polski Przedstawiciel przy Komitetach Wojskowych NATO i UE,doradca wojskowy Premiera Donalda Tuska.
Avatar
sołłłł / 28 listopada 2009 o 08:10
0
cwaniak napisał:
A najlepsze jest to, czego zapomniał Pan redaktor w swej rzetelności dodać, czyli słów drugiej strony? Dla wyjaśnienia do końca kadencji czyli przez dwa lata Plac pozostanie takim jakim jest i nikt nie planuje go sprzedawać i nie powstanie tam żaden sklep (market na 200 metrach kwadratowych Panie redaktorze) i była o tym mowa na ostatniej sesji na której byli i Pan Maciejewicz i Pani Jublewska i Zwoliński Publicznie to powiedział i powiedział to dziś w TV Lubelskiej. Odrobinę uczciwości i rzetelności . A i niech Pan poda ile to osób uczestniczyło w tej pikiecie ilu z nich było radnymi opozycji. Sa też inne fotki niż ta w DW.


no,jak tam? odrobino uczciwości rzetelności? ))))))


no,jak tam? odrobino uczciwości rzetelności? )))))) rozwiń
Avatar
Debi / 28 maja 2009 o 20:48
0
w każdym razie gdybyście Państwo chcieli sprawdzić aktualne [url="http://www.promocyjnegazetki.pl"]gazetki promocyjne[/url] marketów spożywczych , budwolanych, drogerii a nawet aptek... .. lub innych marketów i sieci handlowych zapraszamy do serwisu www.promocyjnegazetki.pl - praktycznie wszystkie gazetki w jednym miejscu
Avatar
śmiały / 26 lutego 2009 o 11:39
0
marchew napisał:
jak czytam komentarze do artykułu to chce się płakać. czy osoby komentujące ten artykuł były na owej manifestacji? ja byłam i widziałam jak to wyglądało. pikieta była ŻAŁOSNA! to była raczej reklama wyborcza opozycji niż obrona placu!
na filmiku jeden pan mówi: "tu było kiedyś radio"- to nie było radio tylko szczekaczka PRLu!

poza tym nie rozumiem oskarżenia, że portal Lubartów24.pl nie jest medium niezależnym. każdy z nas jest czyimś synem, czy córką i nie wydaje mi się żeby na tym portalu były faworyzowane jakiekolwiek ugrupowania polityczne.
proszę zwrócić uwagę, że portal założyli i tworzą dwaj studenci, którzy robią to charytatywnie i w czasie wolnym od zajęć na uczelni.
ciekawa jestem jaką to działalność społeczną dla "naszej małej ojczyzny" wykonują Ci, którzy tutaj ich już nie pierwszy przecież raz krytykują?
każdy potrafi anonimowo na forum krytykować,
gorzej z robotą,
prawda: "skrupulatny" i "rudi"?
może zamiast się wyżywać na forum byście pomogli,co?


a,


Załosna, to jesteś TY, LIDERKO OD AUTOPROMOCJI kariera takich dupków długo nie trwa bo ludzie głupie nie są
ś,


Załosna, to jesteś TY, LIDERKO OD AUTOPROMOCJI kariera takich dupków długo nie trwa bo ludzie głupie nie są
ś, rozwiń
Avatar
ser / 11 grudnia 2008 o 19:17
0
obserwator napisał:
Niezłe to wideo Przedostatnia Pani to żona radnego z SLD niejakiego Ścisła pracujaca w UG Niemce (ciekawe czy tamtejsze problemy też tak krytykuje?) A niejaka Jublewska w swoich ulotkach wyborczych kandydując na burmistrza pisała .... żeby była praca dla dzieci NASZYCH i waszych, a tu mówi o samowoli w Lubartowie niezłe! Niech powie sąsiadom co im buduje za płotem i czy przypadkiem nie będzie im do grila zalatywał zapach rozpusczalników i farb. No i Pani aktywistka Wąs kandydatka SLD tzn. Wspólnoty Lubartowskiej w ostatnich wyborach z liczbą 23 lub 25 głosów na koncie (dane PKW) zasadniczo niezły pomysł na kampanię. Niech Pani przeczyta regulamin fundacji, której autorytetem firmuje Pani tę akcję.

Ty miałeś niewiele więcej Marku P.

Ty miałeś niewiele więcej Marku P. rozwiń
Avatar
dojon / 9 grudnia 2008 o 09:28
0
ospały napisał:
Prawdziwym celem tego wiecu była obrona interesów ekonomicznych byłych prominentnych działaczy PZPR dzisiaj kierowników placówek handlowych w centrum miasta (panów P. i B.). Komuniści zawsze wykorzystywali niezorientowanych ludzi do swoich celów. Zastanówmy się co by było z tymi placówkami gdyby na placu po pomniku wyrósł jeszcze jeden konkurent handlowy? Frazesy o innych celach takiej pikiety radzę włożyć między bajki. Pozdrawiam Lubartów. Panie burmistrzu czyń pan swoją powinność.

Nic głupszego nie mogłeś wymyśleć ! pustak

Nic głupszego nie mogłeś wymyśleć ! pustak rozwiń
Avatar
ospały / 7 grudnia 2008 o 21:12
0
Prawdziwym celem tego wiecu była obrona interesów ekonomicznych byłych prominentnych działaczy PZPR dzisiaj kierowników placówek handlowych w centrum miasta (panów P. i B.). Komuniści zawsze wykorzystywali niezorientowanych ludzi do swoich celów. Zastanówmy się co by było z tymi placówkami gdyby na placu po pomniku wyrósł jeszcze jeden konkurent handlowy? Frazesy o innych celach takiej pikiety radzę włożyć między bajki. Pozdrawiam Lubartów. Panie burmistrzu czyń pan swoją powinność.
Avatar
~gość~ / 5 grudnia 2008 o 21:55
0
ospały napisał:
Jak ja żałuję że mnie tam nie było. Zawsze marzyłem aby zobaczyć przemawiającego Maciejewicza. Słyszałem że on niczym Lenin na dworcu w Piotrogrodzie stanął na ławce i przemawiał. Zazdroszczę Pisuarom którzy dostąpili zaszczytu słuchania Wodza. Niech żyje Sojusz z PiSem i Awangardą Narodową. Rozliczymy was w wyborach.


A ja tam byłem. Wszyscy przemawiali z ławki by lepiej było słychać i widać. Przemawiać mógł każdy kto chciał, nie bał się tak jak burmistrz i miał coś do powiedzenia. Tchórze zostali w zakamarkach. Facet mówił co mówił. Można się z tym zgadzać lub nie, ale na pewno to ktoś godny zaufania skoro już drugą kadencję jest radnym. A rozliczy społeczeństwo a nie wy.


A ja tam byłem. Wszyscy przemawiali z ławki by lepiej było słychać i widać. Przemawiać mógł każdy kto chciał, nie bał się tak jak burmistrz i miał coś do powiedzenia. Tchórze zostali w zakamarkach. Facet mówił co mówił. Można się z tym zgadzać lub nie, ale na pewno to ktoś godny zaufania skoro już drugą kadencję jest radnym. A rozliczy społeczeństwo a nie wy. rozwiń
Avatar
trzeźwy / 5 grudnia 2008 o 21:19
0
ospały napisał:
Jak ja żałuję że mnie tam nie było. Zawsze marzyłem aby zobaczyć przemawiającego Maciejewicza. Słyszałem że on niczym Lenin na dworcu w Piotrogrodzie stanął na ławce i przemawiał. Zazdroszczę Pisuarom którzy dostąpili zaszczytu słuchania Wodza. Niech żyje Sojusz z PiSem i Awangardą Narodową. Rozliczymy was w wyborach.



no wlasnie szkoda, że ciebie nie bylo bo bym zobaczyła kolejnego ........., który nie zastanawia się na przyszłością, który ma stołek tylko po to aby brać forsę za siedzenie



no wlasnie szkoda, że ciebie nie bylo bo bym zobaczyła kolejnego ........., który nie zastanawia się na przyszłością, który ma stołek tylko po to aby brać forsę za siedzenie rozwiń
Avatar
Vit / 16 marca 2010 o 17:24
0
Piszesz o uczciwości i odpowiedzialności wspólnotowych PISMAKÓW , gdzie i u kogo oczekujesz uczciwości , prawdy i rzetelności , to nie tu!, nie! w " WSPÓLNOCIE" !!!, czyż nie pamiętasz ! , od samego początku tenże RYNSZTOKOWIEC
szydzi i gardzi wszystkim co prawe i szlachetne, jątrzy i podpuszcza, zmienia wersy w tekstach ,wstawia swoje tezy,
zmienia tytuły, odrzuca co dotyka swoich; Maciejaków, Wąsiaków, Jublaków, Tomasiaków
Avatar
telewidz / 26 grudnia 2009 o 20:07
0
Jutro tj. w niedzielę 27.12.2009 r. TVP3 info o godz.20.50

w programie "Młodzież Kontra czyli.....Pod ostrzałem"

Gościem młodzieżówek partyjnych będzie:

Generał Broni Mieczysław Bieniek

Polski Przedstawiciel przy Komitetach Wojskowych NATO i UE,doradca wojskowy Premiera Donalda Tuska.
Avatar
sołłłł / 28 listopada 2009 o 08:10
0
cwaniak napisał:
A najlepsze jest to, czego zapomniał Pan redaktor w swej rzetelności dodać, czyli słów drugiej strony? Dla wyjaśnienia do końca kadencji czyli przez dwa lata Plac pozostanie takim jakim jest i nikt nie planuje go sprzedawać i nie powstanie tam żaden sklep (market na 200 metrach kwadratowych Panie redaktorze) i była o tym mowa na ostatniej sesji na której byli i Pan Maciejewicz i Pani Jublewska i Zwoliński Publicznie to powiedział i powiedział to dziś w TV Lubelskiej. Odrobinę uczciwości i rzetelności . A i niech Pan poda ile to osób uczestniczyło w tej pikiecie ilu z nich było radnymi opozycji. Sa też inne fotki niż ta w DW.


no,jak tam? odrobino uczciwości rzetelności? ))))))


no,jak tam? odrobino uczciwości rzetelności? )))))) rozwiń
Avatar
Debi / 28 maja 2009 o 20:48
0
w każdym razie gdybyście Państwo chcieli sprawdzić aktualne [url="http://www.promocyjnegazetki.pl"]gazetki promocyjne[/url] marketów spożywczych , budwolanych, drogerii a nawet aptek... .. lub innych marketów i sieci handlowych zapraszamy do serwisu www.promocyjnegazetki.pl - praktycznie wszystkie gazetki w jednym miejscu
Avatar
śmiały / 26 lutego 2009 o 11:39
0
marchew napisał:
jak czytam komentarze do artykułu to chce się płakać. czy osoby komentujące ten artykuł były na owej manifestacji? ja byłam i widziałam jak to wyglądało. pikieta była ŻAŁOSNA! to była raczej reklama wyborcza opozycji niż obrona placu!
na filmiku jeden pan mówi: "tu było kiedyś radio"- to nie było radio tylko szczekaczka PRLu!

poza tym nie rozumiem oskarżenia, że portal Lubartów24.pl nie jest medium niezależnym. każdy z nas jest czyimś synem, czy córką i nie wydaje mi się żeby na tym portalu były faworyzowane jakiekolwiek ugrupowania polityczne.
proszę zwrócić uwagę, że portal założyli i tworzą dwaj studenci, którzy robią to charytatywnie i w czasie wolnym od zajęć na uczelni.
ciekawa jestem jaką to działalność społeczną dla "naszej małej ojczyzny" wykonują Ci, którzy tutaj ich już nie pierwszy przecież raz krytykują?
każdy potrafi anonimowo na forum krytykować,
gorzej z robotą,
prawda: "skrupulatny" i "rudi"?
może zamiast się wyżywać na forum byście pomogli,co?


a,


Załosna, to jesteś TY, LIDERKO OD AUTOPROMOCJI kariera takich dupków długo nie trwa bo ludzie głupie nie są
ś,


Załosna, to jesteś TY, LIDERKO OD AUTOPROMOCJI kariera takich dupków długo nie trwa bo ludzie głupie nie są
ś, rozwiń
Avatar
ser / 11 grudnia 2008 o 19:17
0
obserwator napisał:
Niezłe to wideo Przedostatnia Pani to żona radnego z SLD niejakiego Ścisła pracujaca w UG Niemce (ciekawe czy tamtejsze problemy też tak krytykuje?) A niejaka Jublewska w swoich ulotkach wyborczych kandydując na burmistrza pisała .... żeby była praca dla dzieci NASZYCH i waszych, a tu mówi o samowoli w Lubartowie niezłe! Niech powie sąsiadom co im buduje za płotem i czy przypadkiem nie będzie im do grila zalatywał zapach rozpusczalników i farb. No i Pani aktywistka Wąs kandydatka SLD tzn. Wspólnoty Lubartowskiej w ostatnich wyborach z liczbą 23 lub 25 głosów na koncie (dane PKW) zasadniczo niezły pomysł na kampanię. Niech Pani przeczyta regulamin fundacji, której autorytetem firmuje Pani tę akcję.

Ty miałeś niewiele więcej Marku P.

Ty miałeś niewiele więcej Marku P. rozwiń
Avatar
dojon / 9 grudnia 2008 o 09:28
0
ospały napisał:
Prawdziwym celem tego wiecu była obrona interesów ekonomicznych byłych prominentnych działaczy PZPR dzisiaj kierowników placówek handlowych w centrum miasta (panów P. i B.). Komuniści zawsze wykorzystywali niezorientowanych ludzi do swoich celów. Zastanówmy się co by było z tymi placówkami gdyby na placu po pomniku wyrósł jeszcze jeden konkurent handlowy? Frazesy o innych celach takiej pikiety radzę włożyć między bajki. Pozdrawiam Lubartów. Panie burmistrzu czyń pan swoją powinność.

Nic głupszego nie mogłeś wymyśleć ! pustak

Nic głupszego nie mogłeś wymyśleć ! pustak rozwiń
Avatar
ospały / 7 grudnia 2008 o 21:12
0
Prawdziwym celem tego wiecu była obrona interesów ekonomicznych byłych prominentnych działaczy PZPR dzisiaj kierowników placówek handlowych w centrum miasta (panów P. i B.). Komuniści zawsze wykorzystywali niezorientowanych ludzi do swoich celów. Zastanówmy się co by było z tymi placówkami gdyby na placu po pomniku wyrósł jeszcze jeden konkurent handlowy? Frazesy o innych celach takiej pikiety radzę włożyć między bajki. Pozdrawiam Lubartów. Panie burmistrzu czyń pan swoją powinność.
Avatar
~gość~ / 5 grudnia 2008 o 21:55
0
ospały napisał:
Jak ja żałuję że mnie tam nie było. Zawsze marzyłem aby zobaczyć przemawiającego Maciejewicza. Słyszałem że on niczym Lenin na dworcu w Piotrogrodzie stanął na ławce i przemawiał. Zazdroszczę Pisuarom którzy dostąpili zaszczytu słuchania Wodza. Niech żyje Sojusz z PiSem i Awangardą Narodową. Rozliczymy was w wyborach.


A ja tam byłem. Wszyscy przemawiali z ławki by lepiej było słychać i widać. Przemawiać mógł każdy kto chciał, nie bał się tak jak burmistrz i miał coś do powiedzenia. Tchórze zostali w zakamarkach. Facet mówił co mówił. Można się z tym zgadzać lub nie, ale na pewno to ktoś godny zaufania skoro już drugą kadencję jest radnym. A rozliczy społeczeństwo a nie wy.


A ja tam byłem. Wszyscy przemawiali z ławki by lepiej było słychać i widać. Przemawiać mógł każdy kto chciał, nie bał się tak jak burmistrz i miał coś do powiedzenia. Tchórze zostali w zakamarkach. Facet mówił co mówił. Można się z tym zgadzać lub nie, ale na pewno to ktoś godny zaufania skoro już drugą kadencję jest radnym. A rozliczy społeczeństwo a nie wy. rozwiń
Avatar
trzeźwy / 5 grudnia 2008 o 21:19
0
ospały napisał:
Jak ja żałuję że mnie tam nie było. Zawsze marzyłem aby zobaczyć przemawiającego Maciejewicza. Słyszałem że on niczym Lenin na dworcu w Piotrogrodzie stanął na ławce i przemawiał. Zazdroszczę Pisuarom którzy dostąpili zaszczytu słuchania Wodza. Niech żyje Sojusz z PiSem i Awangardą Narodową. Rozliczymy was w wyborach.



no wlasnie szkoda, że ciebie nie bylo bo bym zobaczyła kolejnego ........., który nie zastanawia się na przyszłością, który ma stołek tylko po to aby brać forsę za siedzenie



no wlasnie szkoda, że ciebie nie bylo bo bym zobaczyła kolejnego ........., który nie zastanawia się na przyszłością, który ma stołek tylko po to aby brać forsę za siedzenie rozwiń