Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

21 kwietnia 2008 r.
17:57
Edytuj ten wpis

Chodel: parafia i gmina zasponsorują miejski szalet

0 15 A A

Gmina da pieniądze, ksiądz budynek. Tuż przy cmentarzu powstanie pierwszy w Chodlu publiczny szalet.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Jak jest dwoje do tanga, to i są efekty. Planujemy dużą inwestycję koło cmentarza. Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet - cieszy się Jan Majewski, wójt gminy Chodel.

Toaleta powstanie przy cmentarzu, w połowie drogi między urzędem a kościołem. Chodnik będzie biegł od drogi powiatowej do wejścia na cmentarz.

- Te inwestycje zrealizujemy jeszcze w tym roku, pozostałe w przyszłym - obiecuje wójt. Na razie nie może podać kosztu budowy, gdyż gmina jest w trakcie sporządzania kosztorysu i dokumentacji.

Wójta wspiera proboszcz miejscowej parafii. - Proboszcz jest bardzo przychylny tym inwestycjom i zaangażowany w sprawy mieszkańców. Obiecał wsparcie materialne, zdopinguje ludzi do pracy. Obie strony są chętne do tego tanga, to może i efekt będzie - cieszy się Jan Majewski.

Szalet powstanie w starym zniszczonym budynku, należącym do parafii. Wyremontuje go gmina.

- Toaleta będzie nowoczesna, przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Już od dawna wierni mnie prosili, żebyśmy wybudowali WC, ale nie było gdzie. A teraz jest do dyspozycji budynek, w którym dawniej mieszkał grabarz. Zgodę dał arcybiskup, bo budynek jest własnością parafii - podkreśla ks. Ryszard Sowa, proboszcz parafii Św. Trójcy i Narodzenia NMP. - Gdyby gmina miała go postawić od początku, to byłoby i drożej, i dłużej, a tak wspólnymi siłami damy radę.

- Bardzo nas to cieszy. W niektóre święta kościelne msza trwa nieco dłużej i wtedy niektórzy mieli naprawdę problem. Szczególnie starsi ludzie - mówi pani Agnieszka, mieszkanka Chodla.

Proboszcz widzi również potrzebę, by wybudować porządny parking przy samym kościele. - W niedzielę samochody nie mieszczą się pod parafią. Musiałem nawet zmienić godziny mszy, gdyż trzeba uwzględnić czas na wyjazd jednych z parkingu i przyjazd kolejnych wiernych - dodaje ksiądz proboszcz.

Parking przy szkole

Gmina wybuduje również parking koło chodelskiego Gimnazjum. Jest to konieczne, bo busy dowożące dzieci do szkoły zatrzymują się przy ruchliwej ulicy.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
adss / 15 marca 2012 o 07:42
0
no jak to gdzie??? w krzaki i gdzie sie tylko dalo
Avatar
andrzej cwyl / 20 lutego 2011 o 11:49
0
Szczesc Boze Ks. Dziekanie. Zaniepokoila mnie ta sytuacja w parafi i w gminie Chodel . Jednak -jak by nie patrzyc i w mojej gminie tez.Zamieszkujac w jednym czasie i w jednym miejscu musimy pamietac
Ze zdziwieniem i zrozumienie przygladam sie tej sytuacji , nie mogac jednoczesnie zrozumiec w czym problem i niezrozumienie obywateli Gm,Chodelskiej.
Szalet "publiczny" byl w centrum . Wspomne , ze pierwszy raz przyjechalem do Chodla w 1975 dziekowac Panu za wskazana mi droge ,kierowany
miloscia do wtedy mojej narzeczonej i jako swiezy rekrut z wojska zawitawszy w Ksiedza dobrodzieja Strony.
To przeciez tak niedawno bylo. Pamietam - no, moze nie wszystko.
Ale ..pamietam jedyna swiecaca sie latarnie na "krzyzowkach" i klub gminny i kino -ktorego dawno juz nima
Pamietam przepasc miedzy "bajciowka" a "zlodziejowka". Troche jeszcze pamietam.Pamietam tych mlodych ktorzy za wczesnie odeszli... Bardzo duzo dzieki Pana pomocy zmienilo sie w Chodlu, i za to Panu dzieki, Kosciol i jego otoczenie rozkwitaja , i chwalic Pana za to powinnismy.Ludzie potracili prace , po tych komunistach, a ci ktorzy sie do nie dorwali zapomnieli o biednych. W miejce starej-gminnej resteuracji powstaly nowe knajpy, mety, chanlowano alkoholem nielegalnym /wiem/poczta polska za niewiedza Ks. Dziekana rozwozono do domow zakazany alkohol.
Dzis taki "kibel" w centrum Chodla nie ma znaczenia ..byl , moze bedzie. Nikt nie dba.Najwyzej troche zasmierdzi.
Z Panskim pozdrowieniem andrzej cwyl -parafianin.jednak.
Szczesc Boze Ks. Dziekanie. Zaniepokoila mnie ta sytuacja w parafi i w gminie Chodel . Jednak -jak by nie patrzyc i w mojej gminie tez.Zamieszkujac w jednym czasie i w jednym miejscu musimy pamietac
Ze zdziwieniem i zrozumienie przygladam sie tej sytuacji , nie mogac jednoczesnie zrozumiec w czym problem i niezrozumienie obywateli Gm,Chodelskiej.
Szalet "publiczny" byl w centrum . Wspomne , ze pierwszy raz przyjechalem do Chodla w 1975 dziekowac Panu za wskazana mi droge ,kierowany
miloscia do wtedy mojej nar... rozwiń
Avatar
Gość / 17 lipca 2008 o 19:03
0
Chodel cmentaz robudowywac a w Gdowie szkołe zmknąc i PANIIE fryzury niech sobie układają .W szkole zostało 3 klasy i powstał zakład FRYZIERSKI.TAK SIĘ NISZCZY SZKOŁĘ SKOLNICTWO I CAŁĄ POLSKĘ.
Avatar
miron / 24 kwietnia 2008 o 22:31
0
Jasne ,że każda najmniejsza inwestycja w gminie gdzie nic się nie dzieje , po za tym że dużo się wali - to cieszy. Ale chwalenie się przez tego wójta takimi bzdurami to przeraża. Chłopie od tego tam jesteś żeby działać z ludźmi i coś robić albo udawać że się robi. Prałat jet operatywny to wójta namówił pewnie żeby wspólnie coś tam zrobić , ale żeby z tego "niusa " w prasie robić ? o zgrozo ....................... ale cóż to świadczy o poziomie inteligencji nie tylko tego rozmówcy co się rwie do " tanga z proboszczem" ale i tej pani " redaktor"
Jasne ,że każda najmniejsza inwestycja w gminie gdzie nic się nie dzieje , po za tym że dużo się wali - to cieszy. Ale chwalenie się przez tego wójta takimi bzdurami to przeraża. Chłopie od tego tam jesteś żeby działać z ludźmi i coś robić albo udawać że się robi. Prałat jet operatywny to wójta namówił pewnie żeby wspólnie coś tam zrobić , ale żeby z tego "niusa " w prasie robić ? o zgrozo ....................... ale cóż to świadczy o poziomie inteligencji nie tylko tego rozmówcy co się rwie do " tanga z proboszczem" ale ... rozwiń
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2008 o 22:16
0
obserwator napisał:
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.

o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to się służy i pracuję na rzecz gminy i jej mieszkańców. To teraz jest nieformalna "Władza" Wójta komunisty i Plebana, który szanuje i " kocha" tych co na " tacę" dają iście osobliwa para do "Tańca" a raczej do grania a tańczyć ma cała reszta jak Oni zagrają - bo to Oni maja " władzę" i to oni dla jej objęcia i utrzymania obrzucili " gównem" wszystkich których tylko mogli a teraz WC wspólnie budują to kolejna osobliwość tej niecodziennej pary, ciekawe co z tego wyniknie. W Bełżycach takie " połączenie Burmistrza i Plebana na zdrowie im nie wyszło a co będzie w Chodlu - zobaczymy..... ??? Pozdrowienia dla uroczej gospodyni, co ona biedna sama robi na plebani jak wójt z proboszczem " Tańczą"????


Wg. mnie to nie widzę nic złego w tym że chcą wybudować szalet. Natomiast co do artykuły to naprawdę o takich pierdołach się nie powinno pisać nawet.
A co do proboszcza jest jaki jest, władze lubi ale też chce coś zrobić i nie można mu tego zarzucić.

A tobie kolego nie proponuje podawać takiego przykładu jak Bełżyce. Tam mieszkają dziwni ludzie którzy są zazdrośni i by się na nawzajem ....
A prałata macie spoko, taki równy koleś że mało takich. Ale lepiej krytykować. Uczył mnie kiedyś religii i lepszego nie spotkałem.


Wg. mnie to nie widzę nic złego w tym że chcą wybudować szalet. Natomiast co do artykuły to naprawdę o takich pierdołach się nie powinno pisać nawet.
A co do proboszcza jest jaki jest, władze lubi ale też chce coś zrobić i nie można mu tego zarzucić.

A tobie kolego nie proponuje podawać takiego przykładu jak Bełżyce. Tam mieszkają dziwni ludzie którzy są zazdrośni i by się na nawzajem ....
A prałata macie spoko, taki równy koleś że mało takich. Ale lepiej krytykować. Uczył mnie kiedyś reli... rozwiń
Avatar
obserwator / 23 kwietnia 2008 o 23:39
0
[quote name='gość' date='23.04.2008, 18:33' post='24647']
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.

o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to się służy i pracuję na rzecz gminy i jej mieszkańców. To teraz jest nieformalna "Władza" Wójta komunisty i Plebana, który szanuje i " kocha" tych co na " tacę" dają iście osobliwa para do "Tańca" a raczej do grania a tańczyć ma cała reszta jak Oni zagrają - bo to Oni maja " władzę" i to oni dla jej objęcia i utrzymania obrzucili " gównem" wszystkich których tylko mogli a teraz WC wspólnie budują to kolejna osobliwość tej niecodziennej pary, ciekawe co z tego wyniknie. W Bełżycach takie " połączenie Burmistrza i Plebana na zdrowie im nie wyszło a co będzie w Chodlu - zobaczymy..... ??? Pozdrowienia dla uroczej gospodyni, co ona biedna sama robi na plebani jak wójt z proboszczem " Tańczą"????
[quote name='gość' date='23.04.2008, 18:33' post='24647']
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.

o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to si... rozwiń
Avatar
gość / 23 kwietnia 2008 o 19:33
0
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.
Avatar
romek / 23 kwietnia 2008 o 15:18
0
Kompromitacja! O czym oni piszą w tym Dzienniku? o szaletach? A ten wójt to jakiś deb*** za przeproszeniem, chwali się na łamach prasy że ma zamiar łamać przepisy dotyczace finansów samorzadowych. JAK MOŻNA GMNINNE PIENIĄDZE WYDAWAĆ NA BUDYNEK NALEŻĄCY DO PARAFII?
Kontrole do tej gminy wysłąć i to szybko!
Avatar
Troskliwa / 23 kwietnia 2008 o 13:34
0
Ten z urzędu "od tanga we dwóch" to rzeczywiście nie wie o co chodzi w kierowaniu gminą. Popatrz wójcie na budynek kina, po ostatnim srodopościu wygląda jak twoje gospodarstwo w ratoszynie. Czy nie lepiej by go poprawić niż pompować i moją kasę w jakiś szalet? Chce gruby, ten od tanga to niech sobie buduje kibel, jego cmentarz, jego budynek a zresztą jaki prawem gminne pieniądze inwestujesz nie na gminne cele? Gdzie tzw. rada gminy/barany/, czy wy też nie wiecie co pilniejsze w gminie? Kto was wybrał, po co? Rece opadają, w imię kibla.
Avatar
pop / 22 kwietnia 2008 o 17:26
0
Rany, a cóz to za artykuły dziennik tworzy?Kto takie pierdoły pisze, chwalić sie kiblem?I pisać "..damy radę"?A cóż to do diabła za inwestycja?Ileż to pracy by kibel powstał?Gmine nie stac na kibel?Ksiądz się dokłada?(tu-Pochwała dla proboszcza). Naprawdę przeginacie z tymi artykułami w dzienniku, a poziom ludzi którzy to piszą...po prostu brak mi słów. Wstyć się gmino, że taki szalet dopiero powstaje, ma być dopiero. Ot cała polska rzeczywistość
Avatar
adss / 15 marca 2012 o 07:42
0
no jak to gdzie??? w krzaki i gdzie sie tylko dalo
Avatar
andrzej cwyl / 20 lutego 2011 o 11:49
0
Szczesc Boze Ks. Dziekanie. Zaniepokoila mnie ta sytuacja w parafi i w gminie Chodel . Jednak -jak by nie patrzyc i w mojej gminie tez.Zamieszkujac w jednym czasie i w jednym miejscu musimy pamietac
Ze zdziwieniem i zrozumienie przygladam sie tej sytuacji , nie mogac jednoczesnie zrozumiec w czym problem i niezrozumienie obywateli Gm,Chodelskiej.
Szalet "publiczny" byl w centrum . Wspomne , ze pierwszy raz przyjechalem do Chodla w 1975 dziekowac Panu za wskazana mi droge ,kierowany
miloscia do wtedy mojej narzeczonej i jako swiezy rekrut z wojska zawitawszy w Ksiedza dobrodzieja Strony.
To przeciez tak niedawno bylo. Pamietam - no, moze nie wszystko.
Ale ..pamietam jedyna swiecaca sie latarnie na "krzyzowkach" i klub gminny i kino -ktorego dawno juz nima
Pamietam przepasc miedzy "bajciowka" a "zlodziejowka". Troche jeszcze pamietam.Pamietam tych mlodych ktorzy za wczesnie odeszli... Bardzo duzo dzieki Pana pomocy zmienilo sie w Chodlu, i za to Panu dzieki, Kosciol i jego otoczenie rozkwitaja , i chwalic Pana za to powinnismy.Ludzie potracili prace , po tych komunistach, a ci ktorzy sie do nie dorwali zapomnieli o biednych. W miejce starej-gminnej resteuracji powstaly nowe knajpy, mety, chanlowano alkoholem nielegalnym /wiem/poczta polska za niewiedza Ks. Dziekana rozwozono do domow zakazany alkohol.
Dzis taki "kibel" w centrum Chodla nie ma znaczenia ..byl , moze bedzie. Nikt nie dba.Najwyzej troche zasmierdzi.
Z Panskim pozdrowieniem andrzej cwyl -parafianin.jednak.
Szczesc Boze Ks. Dziekanie. Zaniepokoila mnie ta sytuacja w parafi i w gminie Chodel . Jednak -jak by nie patrzyc i w mojej gminie tez.Zamieszkujac w jednym czasie i w jednym miejscu musimy pamietac
Ze zdziwieniem i zrozumienie przygladam sie tej sytuacji , nie mogac jednoczesnie zrozumiec w czym problem i niezrozumienie obywateli Gm,Chodelskiej.
Szalet "publiczny" byl w centrum . Wspomne , ze pierwszy raz przyjechalem do Chodla w 1975 dziekowac Panu za wskazana mi droge ,kierowany
miloscia do wtedy mojej nar... rozwiń
Avatar
Gość / 17 lipca 2008 o 19:03
0
Chodel cmentaz robudowywac a w Gdowie szkołe zmknąc i PANIIE fryzury niech sobie układają .W szkole zostało 3 klasy i powstał zakład FRYZIERSKI.TAK SIĘ NISZCZY SZKOŁĘ SKOLNICTWO I CAŁĄ POLSKĘ.
Avatar
miron / 24 kwietnia 2008 o 22:31
0
Jasne ,że każda najmniejsza inwestycja w gminie gdzie nic się nie dzieje , po za tym że dużo się wali - to cieszy. Ale chwalenie się przez tego wójta takimi bzdurami to przeraża. Chłopie od tego tam jesteś żeby działać z ludźmi i coś robić albo udawać że się robi. Prałat jet operatywny to wójta namówił pewnie żeby wspólnie coś tam zrobić , ale żeby z tego "niusa " w prasie robić ? o zgrozo ....................... ale cóż to świadczy o poziomie inteligencji nie tylko tego rozmówcy co się rwie do " tanga z proboszczem" ale i tej pani " redaktor"
Jasne ,że każda najmniejsza inwestycja w gminie gdzie nic się nie dzieje , po za tym że dużo się wali - to cieszy. Ale chwalenie się przez tego wójta takimi bzdurami to przeraża. Chłopie od tego tam jesteś żeby działać z ludźmi i coś robić albo udawać że się robi. Prałat jet operatywny to wójta namówił pewnie żeby wspólnie coś tam zrobić , ale żeby z tego "niusa " w prasie robić ? o zgrozo ....................... ale cóż to świadczy o poziomie inteligencji nie tylko tego rozmówcy co się rwie do " tanga z proboszczem" ale ... rozwiń
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2008 o 22:16
0
obserwator napisał:
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.

o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to się służy i pracuję na rzecz gminy i jej mieszkańców. To teraz jest nieformalna "Władza" Wójta komunisty i Plebana, który szanuje i " kocha" tych co na " tacę" dają iście osobliwa para do "Tańca" a raczej do grania a tańczyć ma cała reszta jak Oni zagrają - bo to Oni maja " władzę" i to oni dla jej objęcia i utrzymania obrzucili " gównem" wszystkich których tylko mogli a teraz WC wspólnie budują to kolejna osobliwość tej niecodziennej pary, ciekawe co z tego wyniknie. W Bełżycach takie " połączenie Burmistrza i Plebana na zdrowie im nie wyszło a co będzie w Chodlu - zobaczymy..... ??? Pozdrowienia dla uroczej gospodyni, co ona biedna sama robi na plebani jak wójt z proboszczem " Tańczą"????


Wg. mnie to nie widzę nic złego w tym że chcą wybudować szalet. Natomiast co do artykuły to naprawdę o takich pierdołach się nie powinno pisać nawet.
A co do proboszcza jest jaki jest, władze lubi ale też chce coś zrobić i nie można mu tego zarzucić.

A tobie kolego nie proponuje podawać takiego przykładu jak Bełżyce. Tam mieszkają dziwni ludzie którzy są zazdrośni i by się na nawzajem ....
A prałata macie spoko, taki równy koleś że mało takich. Ale lepiej krytykować. Uczył mnie kiedyś religii i lepszego nie spotkałem.


Wg. mnie to nie widzę nic złego w tym że chcą wybudować szalet. Natomiast co do artykuły to naprawdę o takich pierdołach się nie powinno pisać nawet.
A co do proboszcza jest jaki jest, władze lubi ale też chce coś zrobić i nie można mu tego zarzucić.

A tobie kolego nie proponuje podawać takiego przykładu jak Bełżyce. Tam mieszkają dziwni ludzie którzy są zazdrośni i by się na nawzajem ....
A prałata macie spoko, taki równy koleś że mało takich. Ale lepiej krytykować. Uczył mnie kiedyś reli... rozwiń
Avatar
obserwator / 23 kwietnia 2008 o 23:39
0
[quote name='gość' date='23.04.2008, 18:33' post='24647']
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.

o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to się służy i pracuję na rzecz gminy i jej mieszkańców. To teraz jest nieformalna "Władza" Wójta komunisty i Plebana, który szanuje i " kocha" tych co na " tacę" dają iście osobliwa para do "Tańca" a raczej do grania a tańczyć ma cała reszta jak Oni zagrają - bo to Oni maja " władzę" i to oni dla jej objęcia i utrzymania obrzucili " gównem" wszystkich których tylko mogli a teraz WC wspólnie budują to kolejna osobliwość tej niecodziennej pary, ciekawe co z tego wyniknie. W Bełżycach takie " połączenie Burmistrza i Plebana na zdrowie im nie wyszło a co będzie w Chodlu - zobaczymy..... ??? Pozdrowienia dla uroczej gospodyni, co ona biedna sama robi na plebani jak wójt z proboszczem " Tańczą"????
[quote name='gość' date='23.04.2008, 18:33' post='24647']
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.

o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to si... rozwiń
Avatar
gość / 23 kwietnia 2008 o 19:33
0
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.
Avatar
romek / 23 kwietnia 2008 o 15:18
0
Kompromitacja! O czym oni piszą w tym Dzienniku? o szaletach? A ten wójt to jakiś deb*** za przeproszeniem, chwali się na łamach prasy że ma zamiar łamać przepisy dotyczace finansów samorzadowych. JAK MOŻNA GMNINNE PIENIĄDZE WYDAWAĆ NA BUDYNEK NALEŻĄCY DO PARAFII?
Kontrole do tej gminy wysłąć i to szybko!
Avatar
Troskliwa / 23 kwietnia 2008 o 13:34
0
Ten z urzędu "od tanga we dwóch" to rzeczywiście nie wie o co chodzi w kierowaniu gminą. Popatrz wójcie na budynek kina, po ostatnim srodopościu wygląda jak twoje gospodarstwo w ratoszynie. Czy nie lepiej by go poprawić niż pompować i moją kasę w jakiś szalet? Chce gruby, ten od tanga to niech sobie buduje kibel, jego cmentarz, jego budynek a zresztą jaki prawem gminne pieniądze inwestujesz nie na gminne cele? Gdzie tzw. rada gminy/barany/, czy wy też nie wiecie co pilniejsze w gminie? Kto was wybrał, po co? Rece opadają, w imię kibla.
Avatar
pop / 22 kwietnia 2008 o 17:26
0
Rany, a cóz to za artykuły dziennik tworzy?Kto takie pierdoły pisze, chwalić sie kiblem?I pisać "..damy radę"?A cóż to do diabła za inwestycja?Ileż to pracy by kibel powstał?Gmine nie stac na kibel?Ksiądz się dokłada?(tu-Pochwała dla proboszcza). Naprawdę przeginacie z tymi artykułami w dzienniku, a poziom ludzi którzy to piszą...po prostu brak mi słów. Wstyć się gmino, że taki szalet dopiero powstaje, ma być dopiero. Ot cała polska rzeczywistość
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 4 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 10 34

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 5

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 3

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 38 45

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 5 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 13

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 1

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić 2 16

IPN wezwał wspólnotę rolników do przerobienia pomnika poświęconego polskim żołnierzom forsującym Wisłę w 1944 roku w Puławach. Problem w tym, że jest to spory koszt i nikt nie chce go ponosić.

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle"

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle" 2 0

Dzieci w wieku 5-8 lat, które lubią taniec, mają szansę trafić do Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle". Instruktorzy zapraszają do udziału w naborze do grupy chłopców i dziewczynek.

Zwolennicy Żuka pokazali "Listę Wstydu". Przeciwko czemu głosował Tułajew i PiS?

Zwolennicy Żuka pokazali "Listę Wstydu". Przeciwko czemu głosował Tułajew i PiS? 96 73