Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

21 kwietnia 2008 r.
17:57
Edytuj ten wpis

Chodel: parafia i gmina zasponsorują miejski szalet

0 15 A A

Gmina da pieniądze, ksiądz budynek. Tuż przy cmentarzu powstanie pierwszy w Chodlu publiczny szalet.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Jak jest dwoje do tanga, to i są efekty. Planujemy dużą inwestycję koło cmentarza. Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet - cieszy się Jan Majewski, wójt gminy Chodel.

Toaleta powstanie przy cmentarzu, w połowie drogi między urzędem a kościołem. Chodnik będzie biegł od drogi powiatowej do wejścia na cmentarz.

- Te inwestycje zrealizujemy jeszcze w tym roku, pozostałe w przyszłym - obiecuje wójt. Na razie nie może podać kosztu budowy, gdyż gmina jest w trakcie sporządzania kosztorysu i dokumentacji.

Wójta wspiera proboszcz miejscowej parafii. - Proboszcz jest bardzo przychylny tym inwestycjom i zaangażowany w sprawy mieszkańców. Obiecał wsparcie materialne, zdopinguje ludzi do pracy. Obie strony są chętne do tego tanga, to może i efekt będzie - cieszy się Jan Majewski.

Szalet powstanie w starym zniszczonym budynku, należącym do parafii. Wyremontuje go gmina.

- Toaleta będzie nowoczesna, przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Już od dawna wierni mnie prosili, żebyśmy wybudowali WC, ale nie było gdzie. A teraz jest do dyspozycji budynek, w którym dawniej mieszkał grabarz. Zgodę dał arcybiskup, bo budynek jest własnością parafii - podkreśla ks. Ryszard Sowa, proboszcz parafii Św. Trójcy i Narodzenia NMP. - Gdyby gmina miała go postawić od początku, to byłoby i drożej, i dłużej, a tak wspólnymi siłami damy radę.

- Bardzo nas to cieszy. W niektóre święta kościelne msza trwa nieco dłużej i wtedy niektórzy mieli naprawdę problem. Szczególnie starsi ludzie - mówi pani Agnieszka, mieszkanka Chodla.

Proboszcz widzi również potrzebę, by wybudować porządny parking przy samym kościele. - W niedzielę samochody nie mieszczą się pod parafią. Musiałem nawet zmienić godziny mszy, gdyż trzeba uwzględnić czas na wyjazd jednych z parkingu i przyjazd kolejnych wiernych - dodaje ksiądz proboszcz.

Parking przy szkole

Gmina wybuduje również parking koło chodelskiego Gimnazjum. Jest to konieczne, bo busy dowożące dzieci do szkoły zatrzymują się przy ruchliwej ulicy.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
adss / 15 marca 2012 o 07:42
0
no jak to gdzie??? w krzaki i gdzie sie tylko dalo
Avatar
andrzej cwyl / 20 lutego 2011 o 11:49
0
Szczesc Boze Ks. Dziekanie. Zaniepokoila mnie ta sytuacja w parafi i w gminie Chodel . Jednak -jak by nie patrzyc i w mojej gminie tez.Zamieszkujac w jednym czasie i w jednym miejscu musimy pamietac
Ze zdziwieniem i zrozumienie przygladam sie tej sytuacji , nie mogac jednoczesnie zrozumiec w czym problem i niezrozumienie obywateli Gm,Chodelskiej.
Szalet "publiczny" byl w centrum . Wspomne , ze pierwszy raz przyjechalem do Chodla w 1975 dziekowac Panu za wskazana mi droge ,kierowany
miloscia do wtedy mojej narzeczonej i jako swiezy rekrut z wojska zawitawszy w Ksiedza dobrodzieja Strony.
To przeciez tak niedawno bylo. Pamietam - no, moze nie wszystko.
Ale ..pamietam jedyna swiecaca sie latarnie na "krzyzowkach" i klub gminny i kino -ktorego dawno juz nima
Pamietam przepasc miedzy "bajciowka" a "zlodziejowka". Troche jeszcze pamietam.Pamietam tych mlodych ktorzy za wczesnie odeszli... Bardzo duzo dzieki Pana pomocy zmienilo sie w Chodlu, i za to Panu dzieki, Kosciol i jego otoczenie rozkwitaja , i chwalic Pana za to powinnismy.Ludzie potracili prace , po tych komunistach, a ci ktorzy sie do nie dorwali zapomnieli o biednych. W miejce starej-gminnej resteuracji powstaly nowe knajpy, mety, chanlowano alkoholem nielegalnym /wiem/poczta polska za niewiedza Ks. Dziekana rozwozono do domow zakazany alkohol.
Dzis taki "kibel" w centrum Chodla nie ma znaczenia ..byl , moze bedzie. Nikt nie dba.Najwyzej troche zasmierdzi.
Z Panskim pozdrowieniem andrzej cwyl -parafianin.jednak.
Szczesc Boze Ks. Dziekanie. Zaniepokoila mnie ta sytuacja w parafi i w gminie Chodel . Jednak -jak by nie patrzyc i w mojej gminie tez.Zamieszkujac w jednym czasie i w jednym miejscu musimy pamietac
Ze zdziwieniem i zrozumienie przygladam sie tej sytuacji , nie mogac jednoczesnie zrozumiec w czym problem i niezrozumienie obywateli Gm,Chodelskiej.
Szalet "publiczny" byl w centrum . Wspomne , ze pierwszy raz przyjechalem do Chodla w 1975 dziekowac Panu za wskazana mi droge ,kierowany
miloscia do wtedy mojej nar... rozwiń
Avatar
Gość / 17 lipca 2008 o 19:03
0
Chodel cmentaz robudowywac a w Gdowie szkołe zmknąc i PANIIE fryzury niech sobie układają .W szkole zostało 3 klasy i powstał zakład FRYZIERSKI.TAK SIĘ NISZCZY SZKOŁĘ SKOLNICTWO I CAŁĄ POLSKĘ.
Avatar
miron / 24 kwietnia 2008 o 22:31
0
Jasne ,że każda najmniejsza inwestycja w gminie gdzie nic się nie dzieje , po za tym że dużo się wali - to cieszy. Ale chwalenie się przez tego wójta takimi bzdurami to przeraża. Chłopie od tego tam jesteś żeby działać z ludźmi i coś robić albo udawać że się robi. Prałat jet operatywny to wójta namówił pewnie żeby wspólnie coś tam zrobić , ale żeby z tego "niusa " w prasie robić ? o zgrozo ....................... ale cóż to świadczy o poziomie inteligencji nie tylko tego rozmówcy co się rwie do " tanga z proboszczem" ale i tej pani " redaktor"
Jasne ,że każda najmniejsza inwestycja w gminie gdzie nic się nie dzieje , po za tym że dużo się wali - to cieszy. Ale chwalenie się przez tego wójta takimi bzdurami to przeraża. Chłopie od tego tam jesteś żeby działać z ludźmi i coś robić albo udawać że się robi. Prałat jet operatywny to wójta namówił pewnie żeby wspólnie coś tam zrobić , ale żeby z tego "niusa " w prasie robić ? o zgrozo ....................... ale cóż to świadczy o poziomie inteligencji nie tylko tego rozmówcy co się rwie do " tanga z proboszczem" ale ... rozwiń
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2008 o 22:16
0
obserwator napisał:
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.

o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to się służy i pracuję na rzecz gminy i jej mieszkańców. To teraz jest nieformalna "Władza" Wójta komunisty i Plebana, który szanuje i " kocha" tych co na " tacę" dają iście osobliwa para do "Tańca" a raczej do grania a tańczyć ma cała reszta jak Oni zagrają - bo to Oni maja " władzę" i to oni dla jej objęcia i utrzymania obrzucili " gównem" wszystkich których tylko mogli a teraz WC wspólnie budują to kolejna osobliwość tej niecodziennej pary, ciekawe co z tego wyniknie. W Bełżycach takie " połączenie Burmistrza i Plebana na zdrowie im nie wyszło a co będzie w Chodlu - zobaczymy..... ??? Pozdrowienia dla uroczej gospodyni, co ona biedna sama robi na plebani jak wójt z proboszczem " Tańczą"????


Wg. mnie to nie widzę nic złego w tym że chcą wybudować szalet. Natomiast co do artykuły to naprawdę o takich pierdołach się nie powinno pisać nawet.
A co do proboszcza jest jaki jest, władze lubi ale też chce coś zrobić i nie można mu tego zarzucić.

A tobie kolego nie proponuje podawać takiego przykładu jak Bełżyce. Tam mieszkają dziwni ludzie którzy są zazdrośni i by się na nawzajem ....
A prałata macie spoko, taki równy koleś że mało takich. Ale lepiej krytykować. Uczył mnie kiedyś religii i lepszego nie spotkałem.


Wg. mnie to nie widzę nic złego w tym że chcą wybudować szalet. Natomiast co do artykuły to naprawdę o takich pierdołach się nie powinno pisać nawet.
A co do proboszcza jest jaki jest, władze lubi ale też chce coś zrobić i nie można mu tego zarzucić.

A tobie kolego nie proponuje podawać takiego przykładu jak Bełżyce. Tam mieszkają dziwni ludzie którzy są zazdrośni i by się na nawzajem ....
A prałata macie spoko, taki równy koleś że mało takich. Ale lepiej krytykować. Uczył mnie kiedyś reli... rozwiń
Avatar
obserwator / 23 kwietnia 2008 o 23:39
0
[quote name='gość' date='23.04.2008, 18:33' post='24647']
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.

o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to się służy i pracuję na rzecz gminy i jej mieszkańców. To teraz jest nieformalna "Władza" Wójta komunisty i Plebana, który szanuje i " kocha" tych co na " tacę" dają iście osobliwa para do "Tańca" a raczej do grania a tańczyć ma cała reszta jak Oni zagrają - bo to Oni maja " władzę" i to oni dla jej objęcia i utrzymania obrzucili " gównem" wszystkich których tylko mogli a teraz WC wspólnie budują to kolejna osobliwość tej niecodziennej pary, ciekawe co z tego wyniknie. W Bełżycach takie " połączenie Burmistrza i Plebana na zdrowie im nie wyszło a co będzie w Chodlu - zobaczymy..... ??? Pozdrowienia dla uroczej gospodyni, co ona biedna sama robi na plebani jak wójt z proboszczem " Tańczą"????
[quote name='gość' date='23.04.2008, 18:33' post='24647']
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.

o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to si... rozwiń
Avatar
gość / 23 kwietnia 2008 o 19:33
0
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.
Avatar
romek / 23 kwietnia 2008 o 15:18
0
Kompromitacja! O czym oni piszą w tym Dzienniku? o szaletach? A ten wójt to jakiś deb*** za przeproszeniem, chwali się na łamach prasy że ma zamiar łamać przepisy dotyczace finansów samorzadowych. JAK MOŻNA GMNINNE PIENIĄDZE WYDAWAĆ NA BUDYNEK NALEŻĄCY DO PARAFII?
Kontrole do tej gminy wysłąć i to szybko!
Avatar
Troskliwa / 23 kwietnia 2008 o 13:34
0
Ten z urzędu "od tanga we dwóch" to rzeczywiście nie wie o co chodzi w kierowaniu gminą. Popatrz wójcie na budynek kina, po ostatnim srodopościu wygląda jak twoje gospodarstwo w ratoszynie. Czy nie lepiej by go poprawić niż pompować i moją kasę w jakiś szalet? Chce gruby, ten od tanga to niech sobie buduje kibel, jego cmentarz, jego budynek a zresztą jaki prawem gminne pieniądze inwestujesz nie na gminne cele? Gdzie tzw. rada gminy/barany/, czy wy też nie wiecie co pilniejsze w gminie? Kto was wybrał, po co? Rece opadają, w imię kibla.
Avatar
pop / 22 kwietnia 2008 o 17:26
0
Rany, a cóz to za artykuły dziennik tworzy?Kto takie pierdoły pisze, chwalić sie kiblem?I pisać "..damy radę"?A cóż to do diabła za inwestycja?Ileż to pracy by kibel powstał?Gmine nie stac na kibel?Ksiądz się dokłada?(tu-Pochwała dla proboszcza). Naprawdę przeginacie z tymi artykułami w dzienniku, a poziom ludzi którzy to piszą...po prostu brak mi słów. Wstyć się gmino, że taki szalet dopiero powstaje, ma być dopiero. Ot cała polska rzeczywistość
Avatar
adss / 15 marca 2012 o 07:42
0
no jak to gdzie??? w krzaki i gdzie sie tylko dalo
Avatar
andrzej cwyl / 20 lutego 2011 o 11:49
0
Szczesc Boze Ks. Dziekanie. Zaniepokoila mnie ta sytuacja w parafi i w gminie Chodel . Jednak -jak by nie patrzyc i w mojej gminie tez.Zamieszkujac w jednym czasie i w jednym miejscu musimy pamietac
Ze zdziwieniem i zrozumienie przygladam sie tej sytuacji , nie mogac jednoczesnie zrozumiec w czym problem i niezrozumienie obywateli Gm,Chodelskiej.
Szalet "publiczny" byl w centrum . Wspomne , ze pierwszy raz przyjechalem do Chodla w 1975 dziekowac Panu za wskazana mi droge ,kierowany
miloscia do wtedy mojej narzeczonej i jako swiezy rekrut z wojska zawitawszy w Ksiedza dobrodzieja Strony.
To przeciez tak niedawno bylo. Pamietam - no, moze nie wszystko.
Ale ..pamietam jedyna swiecaca sie latarnie na "krzyzowkach" i klub gminny i kino -ktorego dawno juz nima
Pamietam przepasc miedzy "bajciowka" a "zlodziejowka". Troche jeszcze pamietam.Pamietam tych mlodych ktorzy za wczesnie odeszli... Bardzo duzo dzieki Pana pomocy zmienilo sie w Chodlu, i za to Panu dzieki, Kosciol i jego otoczenie rozkwitaja , i chwalic Pana za to powinnismy.Ludzie potracili prace , po tych komunistach, a ci ktorzy sie do nie dorwali zapomnieli o biednych. W miejce starej-gminnej resteuracji powstaly nowe knajpy, mety, chanlowano alkoholem nielegalnym /wiem/poczta polska za niewiedza Ks. Dziekana rozwozono do domow zakazany alkohol.
Dzis taki "kibel" w centrum Chodla nie ma znaczenia ..byl , moze bedzie. Nikt nie dba.Najwyzej troche zasmierdzi.
Z Panskim pozdrowieniem andrzej cwyl -parafianin.jednak.
Szczesc Boze Ks. Dziekanie. Zaniepokoila mnie ta sytuacja w parafi i w gminie Chodel . Jednak -jak by nie patrzyc i w mojej gminie tez.Zamieszkujac w jednym czasie i w jednym miejscu musimy pamietac
Ze zdziwieniem i zrozumienie przygladam sie tej sytuacji , nie mogac jednoczesnie zrozumiec w czym problem i niezrozumienie obywateli Gm,Chodelskiej.
Szalet "publiczny" byl w centrum . Wspomne , ze pierwszy raz przyjechalem do Chodla w 1975 dziekowac Panu za wskazana mi droge ,kierowany
miloscia do wtedy mojej nar... rozwiń
Avatar
Gość / 17 lipca 2008 o 19:03
0
Chodel cmentaz robudowywac a w Gdowie szkołe zmknąc i PANIIE fryzury niech sobie układają .W szkole zostało 3 klasy i powstał zakład FRYZIERSKI.TAK SIĘ NISZCZY SZKOŁĘ SKOLNICTWO I CAŁĄ POLSKĘ.
Avatar
miron / 24 kwietnia 2008 o 22:31
0
Jasne ,że każda najmniejsza inwestycja w gminie gdzie nic się nie dzieje , po za tym że dużo się wali - to cieszy. Ale chwalenie się przez tego wójta takimi bzdurami to przeraża. Chłopie od tego tam jesteś żeby działać z ludźmi i coś robić albo udawać że się robi. Prałat jet operatywny to wójta namówił pewnie żeby wspólnie coś tam zrobić , ale żeby z tego "niusa " w prasie robić ? o zgrozo ....................... ale cóż to świadczy o poziomie inteligencji nie tylko tego rozmówcy co się rwie do " tanga z proboszczem" ale i tej pani " redaktor"
Jasne ,że każda najmniejsza inwestycja w gminie gdzie nic się nie dzieje , po za tym że dużo się wali - to cieszy. Ale chwalenie się przez tego wójta takimi bzdurami to przeraża. Chłopie od tego tam jesteś żeby działać z ludźmi i coś robić albo udawać że się robi. Prałat jet operatywny to wójta namówił pewnie żeby wspólnie coś tam zrobić , ale żeby z tego "niusa " w prasie robić ? o zgrozo ....................... ale cóż to świadczy o poziomie inteligencji nie tylko tego rozmówcy co się rwie do " tanga z proboszczem" ale ... rozwiń
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2008 o 22:16
0
obserwator napisał:
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.

o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to się służy i pracuję na rzecz gminy i jej mieszkańców. To teraz jest nieformalna "Władza" Wójta komunisty i Plebana, który szanuje i " kocha" tych co na " tacę" dają iście osobliwa para do "Tańca" a raczej do grania a tańczyć ma cała reszta jak Oni zagrają - bo to Oni maja " władzę" i to oni dla jej objęcia i utrzymania obrzucili " gównem" wszystkich których tylko mogli a teraz WC wspólnie budują to kolejna osobliwość tej niecodziennej pary, ciekawe co z tego wyniknie. W Bełżycach takie " połączenie Burmistrza i Plebana na zdrowie im nie wyszło a co będzie w Chodlu - zobaczymy..... ??? Pozdrowienia dla uroczej gospodyni, co ona biedna sama robi na plebani jak wójt z proboszczem " Tańczą"????


Wg. mnie to nie widzę nic złego w tym że chcą wybudować szalet. Natomiast co do artykuły to naprawdę o takich pierdołach się nie powinno pisać nawet.
A co do proboszcza jest jaki jest, władze lubi ale też chce coś zrobić i nie można mu tego zarzucić.

A tobie kolego nie proponuje podawać takiego przykładu jak Bełżyce. Tam mieszkają dziwni ludzie którzy są zazdrośni i by się na nawzajem ....
A prałata macie spoko, taki równy koleś że mało takich. Ale lepiej krytykować. Uczył mnie kiedyś religii i lepszego nie spotkałem.


Wg. mnie to nie widzę nic złego w tym że chcą wybudować szalet. Natomiast co do artykuły to naprawdę o takich pierdołach się nie powinno pisać nawet.
A co do proboszcza jest jaki jest, władze lubi ale też chce coś zrobić i nie można mu tego zarzucić.

A tobie kolego nie proponuje podawać takiego przykładu jak Bełżyce. Tam mieszkają dziwni ludzie którzy są zazdrośni i by się na nawzajem ....
A prałata macie spoko, taki równy koleś że mało takich. Ale lepiej krytykować. Uczył mnie kiedyś reli... rozwiń
Avatar
obserwator / 23 kwietnia 2008 o 23:39
0
[quote name='gość' date='23.04.2008, 18:33' post='24647']
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.

o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to się służy i pracuję na rzecz gminy i jej mieszkańców. To teraz jest nieformalna "Władza" Wójta komunisty i Plebana, który szanuje i " kocha" tych co na " tacę" dają iście osobliwa para do "Tańca" a raczej do grania a tańczyć ma cała reszta jak Oni zagrają - bo to Oni maja " władzę" i to oni dla jej objęcia i utrzymania obrzucili " gównem" wszystkich których tylko mogli a teraz WC wspólnie budują to kolejna osobliwość tej niecodziennej pary, ciekawe co z tego wyniknie. W Bełżycach takie " połączenie Burmistrza i Plebana na zdrowie im nie wyszło a co będzie w Chodlu - zobaczymy..... ??? Pozdrowienia dla uroczej gospodyni, co ona biedna sama robi na plebani jak wójt z proboszczem " Tańczą"????
[quote name='gość' date='23.04.2008, 18:33' post='24647']
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.

o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to si... rozwiń
Avatar
gość / 23 kwietnia 2008 o 19:33
0
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet".
Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej.
Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza.
To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.
Avatar
romek / 23 kwietnia 2008 o 15:18
0
Kompromitacja! O czym oni piszą w tym Dzienniku? o szaletach? A ten wójt to jakiś deb*** za przeproszeniem, chwali się na łamach prasy że ma zamiar łamać przepisy dotyczace finansów samorzadowych. JAK MOŻNA GMNINNE PIENIĄDZE WYDAWAĆ NA BUDYNEK NALEŻĄCY DO PARAFII?
Kontrole do tej gminy wysłąć i to szybko!
Avatar
Troskliwa / 23 kwietnia 2008 o 13:34
0
Ten z urzędu "od tanga we dwóch" to rzeczywiście nie wie o co chodzi w kierowaniu gminą. Popatrz wójcie na budynek kina, po ostatnim srodopościu wygląda jak twoje gospodarstwo w ratoszynie. Czy nie lepiej by go poprawić niż pompować i moją kasę w jakiś szalet? Chce gruby, ten od tanga to niech sobie buduje kibel, jego cmentarz, jego budynek a zresztą jaki prawem gminne pieniądze inwestujesz nie na gminne cele? Gdzie tzw. rada gminy/barany/, czy wy też nie wiecie co pilniejsze w gminie? Kto was wybrał, po co? Rece opadają, w imię kibla.
Avatar
pop / 22 kwietnia 2008 o 17:26
0
Rany, a cóz to za artykuły dziennik tworzy?Kto takie pierdoły pisze, chwalić sie kiblem?I pisać "..damy radę"?A cóż to do diabła za inwestycja?Ileż to pracy by kibel powstał?Gmine nie stac na kibel?Ksiądz się dokłada?(tu-Pochwała dla proboszcza). Naprawdę przeginacie z tymi artykułami w dzienniku, a poziom ludzi którzy to piszą...po prostu brak mi słów. Wstyć się gmino, że taki szalet dopiero powstaje, ma być dopiero. Ot cała polska rzeczywistość
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Transmisja online z Bazyliki Mariackiej
film

Pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Transmisja online z Bazyliki Mariackiej 2 0

Dziś o godz. 12 w Bazylice Mariackiej w Gdańsku rozpocznie się msza pogrzebowa prezydenta Pawła Adamowicza. W internecie jest również transmisja online pogrzebu

Chansons Francaises, Chansons d’Amour. Koncert w Teatrze Muzycznym
31 stycznia 2019, 18:00

Chansons Francaises, Chansons d’Amour. Koncert w Teatrze Muzycznym 0 0

Najpiękniejsze francuskie piosenki miłosne zaśpiewa w Teatrze Muzycznym Lydie Charlotte Kotlinsky. Koncert "Chansons Francaises, Chansons d’Amour" odbędzie się 31 stycznia o godz. 18.

Z tomu na tom coraz lepszy „Rocznik Chełmski”. Promocja wydawnictwa
25 stycznia 2019, 16:00

Z tomu na tom coraz lepszy „Rocznik Chełmski”. Promocja wydawnictwa 0 0

Przez lata „Rocznik Chełmski” zasłużył sobie na miano wydawnictwa naukowego. Dowodem jego wysokiego poziomu jest gotowy już XXII tom. Jego promocję w Chełmskiej Bibliotece Publicznej wydawca, czyli Stowarzyszenie „Rocznik Chełmski”, zapowiedział 25 stycznia o godz. 16.

Plaga kradzieży w gminie Stary Zamość. Już wiadomo, kto za nimi stał
galeria

Plaga kradzieży w gminie Stary Zamość. Już wiadomo, kto za nimi stał 3 0

W ostatnim czasie na terenie gminy Stary Zamość dochodziło do włamań i kradzieży. Z pomieszczeń gospodarczych znikały różne sprzęty.

Wąwolnica: Zadłużenie pod kontrolą. Najważniejsze inwestycje w tym roku

Wąwolnica: Zadłużenie pod kontrolą. Najważniejsze inwestycje w tym roku 0 0

Jedynie 2,5 mln zł wynosi obecnie zadłużenie gminy. Niemal dwa razy tyle samorząd wyda w tym roku na inwestycje. Najważniejsze będzie nowe boisko szkolne, ocieplenie Urzędu Gminy oraz nowe urządzenia dla oczyszczalni ścieków.

Rabin i biskup spotkali się w Lublinie. Ukazał się artykuł nawołujący do morderstwa

Rabin i biskup spotkali się w Lublinie. Ukazał się artykuł nawołujący do morderstwa 6 7

40-latek z Lublina odpowie za napaść na Albańczyka. Pobił go i groził śmiercią z powodu jego narodowości. Śledczy z Lublina odnotowują dziesiątki ataków na podobnym tle.

Zamiast dużych miast, chcą teraz wspierać małe miejscowości i gminy

Zamiast dużych miast, chcą teraz wspierać małe miejscowości i gminy 0 4

Trwają konsultacje projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego. W województwie lubelskim takie spotkanie odbyło się w Białej Podlaskiej.

Zamość pożegnał prezydenta Adamowicza [zdjęcia]
galeria

Zamość pożegnał prezydenta Adamowicza [zdjęcia] 1 6

Na Rynku Solnym mieszkańcy Zamościa ułożyli w piątek znicze w kształt serca. Tym symbolicznym gestem solidaryzowali się z uczestnikami mszy odprawianej w Bazylice Mariackiej w Gdańsku w intencji zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.  

Studniówka 2019 ZS Energetycznych w Lublinie. Maturzyści z czarnymi wstążkami [zdjęcia]
galeria

Studniówka 2019 ZS Energetycznych w Lublinie. Maturzyści z czarnymi wstążkami [zdjęcia] 5 1

W piątek odbyła się studniówka 2019 Zespołu Szkół Energetycznych w Lublinie.

Studniówki 2019: Bal maturzystów Zespołu Szkół nr 1 w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Studniówki 2019: Bal maturzystów Zespołu Szkół nr 1 w Lublinie [zdjęcia] 69 1

W piątek młodzież z Zespołu Szkół nr 1 im. W. Grabskiego bawiła się na balu maturalnym. Odbył się on w hotelu In Between