Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

18 września 2008 r.
17:13
Edytuj ten wpis

Lubelscy posłowie w rankingu Polityki

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 21 A A

Magdalena Gąsior Marek, Joanna Mucha oraz Janusz Palikot (wszyscy z lubelskiej PO) znaleźli się w czołowce ogłoszonego dzisiaj rankingu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ranking najlepszych posłów przygotował przez tygodnik Polityka.

Posłanki doceniono za obiecujący debiut. Gąsior Marek ujęła dziennikarzy przede wszystkim akcją „Krewniacy” popularyzującą honorowe krwiodawstwo. W uzasadnieniu czytamy: „Pokazała, że zależy jej na człowieku. I że potrafi tym zarazić innych.”

Poseł Mucha zabłysła nie tylko urodą, ale i przygotowanie merytorycznym. Z uzasadnienia: „posłanka, która z wyjątkową kompetencją wypowiada się w kwestiach ekonomicznych, ale potrafi też pokazać polityczny pazur”.

Palikot, kontrowersyjny szef lubelskiej PO, jest wśród najlepszych posłów. „Zapewne zostałby bezapelacyjnym zwycięzcą rankingu, gdyby nie jego potyczki z prezydentem, za które dostał też kilka ostrzeżeń od sprawozdawców parlamentarnych”.

Dziennikarze docenili też pracowitość komisji Przyjazne Państwo walczącej z głupimi przepisami.

Posłów, oceniało prawie czterdziestu dziennikarzy politycznych.



Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Teściowa / 19 września 2008 o 21:33
0
Na te Wasze komentarze odpowiedź jest bardzo prosta! JESZCZE SIE TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKI DOGODZIŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na te Wasze komentarze odpowiedź jest bardzo prosta! JESZCZE SIE TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKI DOGODZIŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&#... rozwiń
Avatar
Prowadzacy / 19 września 2008 o 20:33
0
KOLEŚ napisał:
Nie musimy poznawać ci dziennikarze to paligłup i jego pieniądze.A tak na marginesie czyżby ktoś z tej reprezentacji szykował się do Europarlamentu?
To chyba kpiny nikt z nich nie mówi płynnie w żadnym języku no może rzeczywiscie jeden znają "język obłudy i fałszu"
I znowu powstaną śmieszne gazetki w których bedzie kupa bzdur i kłamstw jakie to wspaniałe towarzystwo,jakie wykształcone tylko ludzie juz się teraz nie nabiorą bo widzą że to kołki w płocie.


Znaczy sie widziales i znasz oswiadczenia lustracyjne tej calej 40-stki? Sa sytuacje w RP gdzie wcale kasy miec nie musisz - mikrofilmy teczek w zupelnosci wystarcza ;p


Znaczy sie widziales i znasz oswiadczenia lustracyjne tej calej 40-stki? Sa sytuacje w RP gdzie wcale kasy miec nie musisz - mikrofilmy teczek w zupelnosci wystarcza ;p rozwiń
Avatar
olek / 19 września 2008 o 20:16
0
Święta trójca jak miło,tylko i tak w to nikt nie uwierzy.
Avatar
JEŻ / 19 września 2008 o 13:14
0
euro napisał:
Pewnie ze manipulowane,powiem więcej to zwykła propaganda.Może juz czas żeby media poczuły się współtwórcami i po części autorami takich chybionych wyborów.Przecież dziennikarze to inteligentni ludzie i to ich obywatelski obowiazek nie upiększać tego co nigdy nie było ładne.
Zwykli ludzie nie wiedza ze poszli głosować na osoby wykreowane i sztuczne. Ta cała trójka muszkieterów to załosna załoga palikota a on jest znany z tego że promuje tylko miernoty.

CZY TO TA GĄSIOR Z PLAKATU ? A JA NA NIĄ GŁOSOWAŁEM. OCIPIAŁEM CHYBA.

CZY TO TA GĄSIOR Z PLAKATU ? A JA NA NIĄ GŁOSOWAŁEM. OCIPIAŁEM CHYBA. rozwiń
Avatar
euro / 19 września 2008 o 12:34
0
wyborca napisał:
nikt nie wmówi mi, że tak cyniczni i prymitywni ludzie z PO zajęli czołowe miejsca w rankingu,
normalny POLAK na nich NIGDY BY NIE ZAGŁOSOWAŁ!!!
TE RANKINGI I PRZEPROWADZANE SĄDAŻE TO WSZYSTKO CHORE I MANIPULOWANE!!1

Pewnie ze manipulowane,powiem więcej to zwykła propaganda.Może juz czas żeby media poczuły się współtwórcami i po części autorami takich chybionych wyborów.Przecież dziennikarze to inteligentni ludzie i to ich obywatelski obowiazek nie upiększać tego co nigdy nie było ładne.
Zwykli ludzie nie wiedza ze poszli głosować na osoby wykreowane i sztuczne. Ta cała trójka muszkieterów to załosna załoga palikota a on jest znany z tego że promuje tylko miernoty.

Pewnie ze manipulowane,powiem więcej to zwykła propaganda.Może juz czas żeby media poczuły się współtwórcami i po części autorami takich chybionych wyborów.Przecież dziennikarze to inteligentni ludzie i to ich obywatelski obowiazek nie upiększać tego co nigdy nie było ładne.
Zwykli ludzie nie wiedza ze poszli głosować na osoby wykreowane i sztuczne. Ta cała trójka muszkieterów to załosna załoga palikota a on jest znany z tego że promuje tylko miernoty. rozwiń
Avatar
wyborca / 19 września 2008 o 12:11
0
nikt nie wmówi mi, że tak cyniczni i prymitywni ludzie z PO zajęli czołowe miejsca w rankingu,
normalny POLAK na nich NIGDY BY NIE ZAGŁOSOWAŁ!!!
TE RANKINGI I PRZEPROWADZANE SĄDAŻE TO WSZYSTKO CHORE I MANIPULOWANE!!1
Avatar
arek / 19 września 2008 o 00:03
0
KOLEŚ napisał:
Nie musimy poznawać ci dziennikarze to paligłup i jego pieniądze.A tak na marginesie czyżby ktoś z tej reprezentacji szykował się do Europarlamentu?
To chyba kpiny nikt z nich nie mówi płynnie w żadnym języku no może rzeczywiscie jeden znają "język obłudy i fałszu"
I znowu powstaną śmieszne gazetki w których bedzie kupa bzdur i kłamstw jakie to wspaniałe towarzystwo,jakie wykształcone tylko ludzie juz się teraz nie nabiorą bo widzą że to kołki w płocie.

KOLES JAK MOŻESZ TAK OCZERNIAĆ TĄ WSPANIAŁĄ TRÓJKĘ.

KOLES JAK MOŻESZ TAK OCZERNIAĆ TĄ WSPANIAŁĄ TRÓJKĘ. rozwiń
Avatar
KOLEŚ / 18 września 2008 o 23:51
0
Urwany napisał:
Ciekawe czy kiedys poznamy nazwiska prowadzacych tych dziennikarzy

Nie musimy poznawać ci dziennikarze to paligłup i jego pieniądze.A tak na marginesie czyżby ktoś z tej reprezentacji szykował się do Europarlamentu?
To chyba kpiny nikt z nich nie mówi płynnie w żadnym języku no może rzeczywiscie jeden znają "język obłudy i fałszu"
I znowu powstaną śmieszne gazetki w których bedzie kupa bzdur i kłamstw jakie to wspaniałe towarzystwo,jakie wykształcone tylko ludzie juz się teraz nie nabiorą bo widzą że to kołki w płocie.
z tej reprezentacji szykował się do Europarlamentu?
To chyba kpiny nikt z nich nie mówi płynnie w żadnym języku no może rzeczywiscie jeden znają "język obłudy i fałszu"
I znowu powstaną śmieszne gazetki w których bedzie kupa bzdur i kłamstw jakie to wspaniałe towarzystwo,jakie wykształcone tylko ludzie juz się teraz nie nabiorą bo widzą że to kołki w płocie. rozwiń
Avatar
Urwany / 18 września 2008 o 23:07
0
Ciekawe czy kiedys poznamy nazwiska prowadzacych tych dziennikarzy
Avatar
gruby / 18 września 2008 o 21:41
0
mzl napisał:
Palikot to mądry człowiek i popieram go w 100% !!!! ale PO coraz bardziej mnie martwi... zabierają wszystkie pieniądze ze wschodu Polski !!! to SKANDAL !!! głosowałem na nich ale będę się długo zastanawiał zanim zrobie to po raz drugi... Autostrady - tylko na zachodzie, szybkie koleje - zachód, specjalne strefy ekonomiczne - zachód, stadiony na EURO 2012 - zachód, Mistrzostwa Europy w koszykówce - zachód, kluczowe inwestycje zagraniczne - zachód Polski, itd, itd.......... ZDRADA POLSKI !!! Polska ma 38 milionów ludzi a nie 20.... PO chyba o tym zapomniało.....

Człowieku czy ty nie widzisz,że PO NIC NIE DAJE POLSCE WSCHODNIEJ WŁAŚNIE DLATEGO ,ŻE MAMY TEGO "MĄDREGO PALIKOTA"
TEN KRETYN NIE JEST W STANIE NIC WYNEGOCJOWAĆ BO GO NIKT TAM NIE SZANUJE. ŚMIEJĄ SIĘ Z NIEGO I BASTA.

Człowieku czy ty nie widzisz,że PO NIC NIE DAJE POLSCE WSCHODNIEJ WŁAŚNIE DLATEGO ,ŻE MAMY TEGO "MĄDREGO PALIKOTA"
TEN KRETYN NIE JEST W STANIE NIC WYNEGOCJOWAĆ BO GO NIKT TAM NIE SZANUJE. ŚMIEJĄ SIĘ Z NIEGO I BASTA. rozwiń
Avatar
Teściowa / 19 września 2008 o 21:33
0
Na te Wasze komentarze odpowiedź jest bardzo prosta! JESZCZE SIE TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKI DOGODZIŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na te Wasze komentarze odpowiedź jest bardzo prosta! JESZCZE SIE TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKI DOGODZIŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&#... rozwiń
Avatar
Prowadzacy / 19 września 2008 o 20:33
0
KOLEŚ napisał:
Nie musimy poznawać ci dziennikarze to paligłup i jego pieniądze.A tak na marginesie czyżby ktoś z tej reprezentacji szykował się do Europarlamentu?
To chyba kpiny nikt z nich nie mówi płynnie w żadnym języku no może rzeczywiscie jeden znają "język obłudy i fałszu"
I znowu powstaną śmieszne gazetki w których bedzie kupa bzdur i kłamstw jakie to wspaniałe towarzystwo,jakie wykształcone tylko ludzie juz się teraz nie nabiorą bo widzą że to kołki w płocie.


Znaczy sie widziales i znasz oswiadczenia lustracyjne tej calej 40-stki? Sa sytuacje w RP gdzie wcale kasy miec nie musisz - mikrofilmy teczek w zupelnosci wystarcza ;p


Znaczy sie widziales i znasz oswiadczenia lustracyjne tej calej 40-stki? Sa sytuacje w RP gdzie wcale kasy miec nie musisz - mikrofilmy teczek w zupelnosci wystarcza ;p rozwiń
Avatar
olek / 19 września 2008 o 20:16
0
Święta trójca jak miło,tylko i tak w to nikt nie uwierzy.
Avatar
JEŻ / 19 września 2008 o 13:14
0
euro napisał:
Pewnie ze manipulowane,powiem więcej to zwykła propaganda.Może juz czas żeby media poczuły się współtwórcami i po części autorami takich chybionych wyborów.Przecież dziennikarze to inteligentni ludzie i to ich obywatelski obowiazek nie upiększać tego co nigdy nie było ładne.
Zwykli ludzie nie wiedza ze poszli głosować na osoby wykreowane i sztuczne. Ta cała trójka muszkieterów to załosna załoga palikota a on jest znany z tego że promuje tylko miernoty.

CZY TO TA GĄSIOR Z PLAKATU ? A JA NA NIĄ GŁOSOWAŁEM. OCIPIAŁEM CHYBA.

CZY TO TA GĄSIOR Z PLAKATU ? A JA NA NIĄ GŁOSOWAŁEM. OCIPIAŁEM CHYBA. rozwiń
Avatar
euro / 19 września 2008 o 12:34
0
wyborca napisał:
nikt nie wmówi mi, że tak cyniczni i prymitywni ludzie z PO zajęli czołowe miejsca w rankingu,
normalny POLAK na nich NIGDY BY NIE ZAGŁOSOWAŁ!!!
TE RANKINGI I PRZEPROWADZANE SĄDAŻE TO WSZYSTKO CHORE I MANIPULOWANE!!1

Pewnie ze manipulowane,powiem więcej to zwykła propaganda.Może juz czas żeby media poczuły się współtwórcami i po części autorami takich chybionych wyborów.Przecież dziennikarze to inteligentni ludzie i to ich obywatelski obowiazek nie upiększać tego co nigdy nie było ładne.
Zwykli ludzie nie wiedza ze poszli głosować na osoby wykreowane i sztuczne. Ta cała trójka muszkieterów to załosna załoga palikota a on jest znany z tego że promuje tylko miernoty.

Pewnie ze manipulowane,powiem więcej to zwykła propaganda.Może juz czas żeby media poczuły się współtwórcami i po części autorami takich chybionych wyborów.Przecież dziennikarze to inteligentni ludzie i to ich obywatelski obowiazek nie upiększać tego co nigdy nie było ładne.
Zwykli ludzie nie wiedza ze poszli głosować na osoby wykreowane i sztuczne. Ta cała trójka muszkieterów to załosna załoga palikota a on jest znany z tego że promuje tylko miernoty. rozwiń
Avatar
wyborca / 19 września 2008 o 12:11
0
nikt nie wmówi mi, że tak cyniczni i prymitywni ludzie z PO zajęli czołowe miejsca w rankingu,
normalny POLAK na nich NIGDY BY NIE ZAGŁOSOWAŁ!!!
TE RANKINGI I PRZEPROWADZANE SĄDAŻE TO WSZYSTKO CHORE I MANIPULOWANE!!1
Avatar
arek / 19 września 2008 o 00:03
0
KOLEŚ napisał:
Nie musimy poznawać ci dziennikarze to paligłup i jego pieniądze.A tak na marginesie czyżby ktoś z tej reprezentacji szykował się do Europarlamentu?
To chyba kpiny nikt z nich nie mówi płynnie w żadnym języku no może rzeczywiscie jeden znają "język obłudy i fałszu"
I znowu powstaną śmieszne gazetki w których bedzie kupa bzdur i kłamstw jakie to wspaniałe towarzystwo,jakie wykształcone tylko ludzie juz się teraz nie nabiorą bo widzą że to kołki w płocie.

KOLES JAK MOŻESZ TAK OCZERNIAĆ TĄ WSPANIAŁĄ TRÓJKĘ.

KOLES JAK MOŻESZ TAK OCZERNIAĆ TĄ WSPANIAŁĄ TRÓJKĘ. rozwiń
Avatar
KOLEŚ / 18 września 2008 o 23:51
0
Urwany napisał:
Ciekawe czy kiedys poznamy nazwiska prowadzacych tych dziennikarzy

Nie musimy poznawać ci dziennikarze to paligłup i jego pieniądze.A tak na marginesie czyżby ktoś z tej reprezentacji szykował się do Europarlamentu?
To chyba kpiny nikt z nich nie mówi płynnie w żadnym języku no może rzeczywiscie jeden znają "język obłudy i fałszu"
I znowu powstaną śmieszne gazetki w których bedzie kupa bzdur i kłamstw jakie to wspaniałe towarzystwo,jakie wykształcone tylko ludzie juz się teraz nie nabiorą bo widzą że to kołki w płocie.
z tej reprezentacji szykował się do Europarlamentu?
To chyba kpiny nikt z nich nie mówi płynnie w żadnym języku no może rzeczywiscie jeden znają "język obłudy i fałszu"
I znowu powstaną śmieszne gazetki w których bedzie kupa bzdur i kłamstw jakie to wspaniałe towarzystwo,jakie wykształcone tylko ludzie juz się teraz nie nabiorą bo widzą że to kołki w płocie. rozwiń
Avatar
Urwany / 18 września 2008 o 23:07
0
Ciekawe czy kiedys poznamy nazwiska prowadzacych tych dziennikarzy
Avatar
gruby / 18 września 2008 o 21:41
0
mzl napisał:
Palikot to mądry człowiek i popieram go w 100% !!!! ale PO coraz bardziej mnie martwi... zabierają wszystkie pieniądze ze wschodu Polski !!! to SKANDAL !!! głosowałem na nich ale będę się długo zastanawiał zanim zrobie to po raz drugi... Autostrady - tylko na zachodzie, szybkie koleje - zachód, specjalne strefy ekonomiczne - zachód, stadiony na EURO 2012 - zachód, Mistrzostwa Europy w koszykówce - zachód, kluczowe inwestycje zagraniczne - zachód Polski, itd, itd.......... ZDRADA POLSKI !!! Polska ma 38 milionów ludzi a nie 20.... PO chyba o tym zapomniało.....

Człowieku czy ty nie widzisz,że PO NIC NIE DAJE POLSCE WSCHODNIEJ WŁAŚNIE DLATEGO ,ŻE MAMY TEGO "MĄDREGO PALIKOTA"
TEN KRETYN NIE JEST W STANIE NIC WYNEGOCJOWAĆ BO GO NIKT TAM NIE SZANUJE. ŚMIEJĄ SIĘ Z NIEGO I BASTA.

Człowieku czy ty nie widzisz,że PO NIC NIE DAJE POLSCE WSCHODNIEJ WŁAŚNIE DLATEGO ,ŻE MAMY TEGO "MĄDREGO PALIKOTA"
TEN KRETYN NIE JEST W STANIE NIC WYNEGOCJOWAĆ BO GO NIKT TAM NIE SZANUJE. ŚMIEJĄ SIĘ Z NIEGO I BASTA. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 150 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 407 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 23 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!