Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

27 listopada 2008 r.
20:06
Edytuj ten wpis

Mamy coraz grubsze dzieci!

0 7 A A

Batony i chipsy. Po takie przekąski najchętniej sięgają nasze dzieci. I tyją. Wczoraj lubelski kurator oświaty zaapelował, aby szkolne sklepiki sprzedawały wyłącznie zdrową żywność.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
12-letni Damian z Chełma dostaje kieszonkowe na zakupy w szkolnym sklepiku. Na co wydaje pieniądze? - Lubię chipsy i żelki - przyznaje chłopczyk. Nie jest w tym odosobniony.

- W jednej ze szkół do pielęgniarki zgłosił się 9-latek z bólem brzucha - mówi Krzysztof Babisz, lubelski kurator oświaty. - Okazało się, że zamiast śniadania zjadł dwie paczki chipsów i popił je wodą z kranu. Szkoły, owszem, organizują różne akcje prozdrowotne, ale to tylko teoria. Bo w sklepikach sprzedają niezdrowe jedzenie.

Kurator przejął się opinią jednego z dietetyków, że paczka chipsów, która nie zaszkodzi dorosłemu, dla dziecka ważącego 20-30 kg jest trucizną. - Stąd mój apel do szkół, aby ograniczyły uczniom dostęp do niezdrowych przekąsek.

Kuratorowi wtóruje Bernadeta Kornas, kierownik oddziału oświaty zdrowotnej lubelskiego sanepidu:  Chipsy i batony to bomby kaloryczne. Kto często je jada, szybko tyje, a co za tym idzie, staje się podatny na choroby układu krążenia, cukrzycę.

W Gimnazjum nr 18 w Lublinie żywność typu fast-food jest jedną z częściej wybieranych przez uczniów.

- Wiemy o tym, dlatego chcemy dać dzieciom możliwość wyboru - mówi Małgorzata Dziewulska-Tryl, wicedyrektor szkoły. - Ustawiliśmy automat, w którym zamiast batonów są jogurty i chrupkie pieczywo.

W ZSO nr 3 w Chełmie uczniowie mogą kupić w szkolnym sklepiku m.in. owoce i... marchewki. - To bardzo dobry pomysł - chwali trzecioklasista Marcin Nestorowicz. - Sam często kupuję tu owoce.
O wprowadzeniu zdrowej żywności do szkolnych sklepików myślą też puławscy radni. - Jedzenie chipsów i picie coli to kiepskie nawyki. Szkoła nie powinna pozwalać na takie rzeczy - uważa radna i jednocześnie lekarka Elżbieta Szymańska.

Według opublikowanego w poniedziałek raportu lubelskiego Urzędu Statystycznego, tylko w ubiegłym roku blisko 7 tysięcy dzieci z Lubelszczyzny zakwalifikowano do leczenia z powodu otyłości. Najwięcej, bo ponad 2,3 tys., w regionie chełmsko-zamojskim.
(tom, pab)

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rr / 28 listopada 2008 o 15:35
0
Batoniki to tyyyle mleka, do tego super zdrowy, dający energię karmel Teraz wychodzą te reklamy którymi powinni się zająć dużo wcześniej. Dopóki rodzice nie wyrobią w dzieciach nawyków zdrowego odżywiania, nie ma szans na ratunek ze strony W-Fistów! Rodzice- weźcie się za wychowywanie swoich dzieci- szkoła NAPRAWDĘ NIE ZROBI TEGO ZA WAS!
Avatar
UPRawniony do głosowania / 28 listopada 2008 o 13:46
0
Dzięki takiemu odżywianiu prawdoPOdobnie nie dożyją wieku emerytalnego i chyba o to chodzi. Co do dzisiejszych dzieci, to POwszechnie wiadomo, że nie ma komu ich wychowywać bo nie było też komu wychowywać ich rodziców. Większość, oczywiście nie wszyscy, ale zdecydowana większość dzisiejszych nauczycieli to POtworne niedorajdy życiowe, które nie chcą lub nie POtrafią POszukać sobie lepszej pracy za lepsze pieniądze i są tylko POsłusznymi i POręcznymi urzędnikami edukacyjnymi POsłusznie POsługującymi ministerstw POlitycznej POprawności terytorium okuPOwanego POtocznie zwanego kiedyś Polską.
Dzięki takiemu odżywianiu prawdoPOdobnie nie dożyją wieku emerytalnego i chyba o to chodzi. Co do dzisiejszych dzieci, to POwszechnie wiadomo, że nie ma komu ich wychowywać bo nie było też komu wychowywać ich rodziców. Większość, oczywiście nie wszyscy, ale zdecydowana większość dzisiejszych nauczycieli to POtworne niedorajdy życiowe, które nie chcą lub nie POtrafią POszukać sobie lepszej pracy za lepsze pieniądze i są tylko POsłusznymi i POręcznymi urzędnikami edukacyjnymi POsłusznie POsługującymi ministerstw POlitycznej POprawności terytor... rozwiń
Avatar
jpm / 28 listopada 2008 o 12:30
0
Nie tylko edukacja rodziców! Moje dzieci nie jadają przy mnie chipsów i nie kupujemy im tego. Ale od kiedy dziecko poszło do szkoły kupuje w sklepiku i częstuje się od innych dzieci chipsami tłumacząc mi, że inne dziecie jedzą to na co dzień. Natomiast pan dyrektor nie widzi nic strasznego w art. sprzedawanych w sklepiku!
Avatar
esel / 28 listopada 2008 o 10:52
0
Widze ze najprostsze rozwiazania sa najlepsze. Dziecko tyje po batonikach i chipsach - wprowadzic zakaz sprzedazy. A moze tym dzieciakom ograniczyc siedzenie przed komputerem, telewizorem? Zamiast wprowadzania zakazow sprzedazy slodyczy wprowadzic wiecej godzin w-fu, wybudowac w szkolach nowe hale sportowe, boiska, zorganizowac dzieciom sportowe zajecia pozalekcyjne. Przede wszystkim uczyc dzieci (i tu rola przede wszystkim rodzicow) zdrowego trybu zycia.
Avatar
folkatka / 28 listopada 2008 o 10:30
0
Otóż to! Nalezy edukowac rodziców. Moja mama jest nauczycielką w szkole podstawowej, i na co dzień styka się z tymi patologiami. Najbardziej jaskrawe jest to na wycieczkach. Okazuje się, że znaczna część dzieci nie ma nawyku jadania śniadań, zas pozostałe za śniadanie uważają zupkę chińską! Ta sama zupka chińska plus mrozona pizza to bardzo częsty zestaw obiadowy w wielu domach. Kiedy moja mama organizowała wycieczkę do Krakowa, poleciłam jej bar mleczny znajdujący się niedaleko Wawelu. Fantastyczna sprawa. Zupa 3 zł, kotlet + kartofle i surówka za 5 zł. Mama zaamówiła w tym barze pierogi ruskie dla wszystkich (żeby było szybciej). Okazało sie ze dzieci zaczeły strasznie się krzywić, część zaczęła się pytc wprost czy może iść na frytki. Były tez i takie które pierogi jadły po raz pierwszy.
Mnie ze swej strony zawsze rozwala widok rodziców z dziećmi w Macdonaldzie. Zwłaszcza kiedy idą tam na "niedzielny obiad" - ktory kiedyś we wszystkich rodzinach był prawdziwym rytuałem. Albo kiedy mamusia odbiera latorośl ze szkoły/przedszkola i idzie tam bo nie chce się jej nmic samej ugotować. Dla mnie takie postepowaqnie jest zbrodnią wyrzadzana małemu dziecku
Pozdrawiam smutno:((
Otóż to! Nalezy edukowac rodziców. Moja mama jest nauczycielką w szkole podstawowej, i na co dzień styka się z tymi patologiami. Najbardziej jaskrawe jest to na wycieczkach. Okazuje się, że znaczna część dzieci nie ma nawyku jadania śniadań, zas pozostałe za śniadanie uważają zupkę chińską! Ta sama zupka chińska plus mrozona pizza to bardzo częsty zestaw obiadowy w wielu domach. Kiedy moja mama organizowała wycieczkę do Krakowa, poleciłam jej bar mleczny znajdujący się niedaleko Wawelu. Fantastyczna sprawa. Zupa 3 zł, kotlet + kartof... rozwiń
Avatar
~Majka~ / 28 listopada 2008 o 08:41
0
Edukacje należy zacząć od RODZICÓW!! Moje dzieci jadają chipsy czy batoniki kilka razy w roku!!!!! Pozwalam im, choć sama tego świństwa nie jadam, ale cóż takie prawo rynku. Z młodszym dzieckiem nie mam problemu, na drugie śniadanie dostaje kanapkę z domu i jest ok. Natomiast starsze od czasu jak poszło do gimnazjum, za żadne skarby świata nie zjadłoby kanapki w obecności swoich rówieśników. Woli być głodne niż narazić się na kpiny, że zamiast drożdżówki, chipsów itd......on jada kanapki!! Efekt jest taki, że wykupiłam dziecku obiady w szkole, żeby nie umarło z głodu!! zacznijmy więc edukację od dorosłych, a potem dzieci przyjmą przykład od nich.
Edukacje należy zacząć od RODZICÓW!! Moje dzieci jadają chipsy czy batoniki kilka razy w roku!!!!! Pozwalam im, choć sama tego świństwa nie jadam, ale cóż takie prawo rynku. Z młodszym dzieckiem nie mam problemu, na drugie śniadanie dostaje kanapkę z domu i jest ok. Natomiast starsze od czasu jak poszło do gimnazjum, za żadne skarby świata nie zjadłoby kanapki w obecności swoich rówieśników. Woli być głodne niż narazić się na kpiny, że zamiast drożdżówki, chipsów itd......on jada kanapki!! Efekt jest taki,... rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2008 o 06:40
0
To fakt.

Sam mam z tym mały problem. Kolorowe cukierki, żelki, batoniki, "czipsiki" - atakujące ze wszystkich stron na witrynach sklepowych i przy kasach (normalna praktyka marketingowa), są dla dzieciaków pokusą nie do odparcia. Potrzebna jest jakaś edukacja na wczesnym poziomie rozwoju. Młody człowiek niszczy sobie zdrowie na starcie.

Jak się nic z tym nie zrobio to w niedługim czasie będziemy mieli w Polsce otyłą pro-amerykańską młodzież.
Avatar
rr / 28 listopada 2008 o 15:35
0
Batoniki to tyyyle mleka, do tego super zdrowy, dający energię karmel Teraz wychodzą te reklamy którymi powinni się zająć dużo wcześniej. Dopóki rodzice nie wyrobią w dzieciach nawyków zdrowego odżywiania, nie ma szans na ratunek ze strony W-Fistów! Rodzice- weźcie się za wychowywanie swoich dzieci- szkoła NAPRAWDĘ NIE ZROBI TEGO ZA WAS!
Avatar
UPRawniony do głosowania / 28 listopada 2008 o 13:46
0
Dzięki takiemu odżywianiu prawdoPOdobnie nie dożyją wieku emerytalnego i chyba o to chodzi. Co do dzisiejszych dzieci, to POwszechnie wiadomo, że nie ma komu ich wychowywać bo nie było też komu wychowywać ich rodziców. Większość, oczywiście nie wszyscy, ale zdecydowana większość dzisiejszych nauczycieli to POtworne niedorajdy życiowe, które nie chcą lub nie POtrafią POszukać sobie lepszej pracy za lepsze pieniądze i są tylko POsłusznymi i POręcznymi urzędnikami edukacyjnymi POsłusznie POsługującymi ministerstw POlitycznej POprawności terytorium okuPOwanego POtocznie zwanego kiedyś Polską.
Dzięki takiemu odżywianiu prawdoPOdobnie nie dożyją wieku emerytalnego i chyba o to chodzi. Co do dzisiejszych dzieci, to POwszechnie wiadomo, że nie ma komu ich wychowywać bo nie było też komu wychowywać ich rodziców. Większość, oczywiście nie wszyscy, ale zdecydowana większość dzisiejszych nauczycieli to POtworne niedorajdy życiowe, które nie chcą lub nie POtrafią POszukać sobie lepszej pracy za lepsze pieniądze i są tylko POsłusznymi i POręcznymi urzędnikami edukacyjnymi POsłusznie POsługującymi ministerstw POlitycznej POprawności terytor... rozwiń
Avatar
jpm / 28 listopada 2008 o 12:30
0
Nie tylko edukacja rodziców! Moje dzieci nie jadają przy mnie chipsów i nie kupujemy im tego. Ale od kiedy dziecko poszło do szkoły kupuje w sklepiku i częstuje się od innych dzieci chipsami tłumacząc mi, że inne dziecie jedzą to na co dzień. Natomiast pan dyrektor nie widzi nic strasznego w art. sprzedawanych w sklepiku!
Avatar
esel / 28 listopada 2008 o 10:52
0
Widze ze najprostsze rozwiazania sa najlepsze. Dziecko tyje po batonikach i chipsach - wprowadzic zakaz sprzedazy. A moze tym dzieciakom ograniczyc siedzenie przed komputerem, telewizorem? Zamiast wprowadzania zakazow sprzedazy slodyczy wprowadzic wiecej godzin w-fu, wybudowac w szkolach nowe hale sportowe, boiska, zorganizowac dzieciom sportowe zajecia pozalekcyjne. Przede wszystkim uczyc dzieci (i tu rola przede wszystkim rodzicow) zdrowego trybu zycia.
Avatar
folkatka / 28 listopada 2008 o 10:30
0
Otóż to! Nalezy edukowac rodziców. Moja mama jest nauczycielką w szkole podstawowej, i na co dzień styka się z tymi patologiami. Najbardziej jaskrawe jest to na wycieczkach. Okazuje się, że znaczna część dzieci nie ma nawyku jadania śniadań, zas pozostałe za śniadanie uważają zupkę chińską! Ta sama zupka chińska plus mrozona pizza to bardzo częsty zestaw obiadowy w wielu domach. Kiedy moja mama organizowała wycieczkę do Krakowa, poleciłam jej bar mleczny znajdujący się niedaleko Wawelu. Fantastyczna sprawa. Zupa 3 zł, kotlet + kartofle i surówka za 5 zł. Mama zaamówiła w tym barze pierogi ruskie dla wszystkich (żeby było szybciej). Okazało sie ze dzieci zaczeły strasznie się krzywić, część zaczęła się pytc wprost czy może iść na frytki. Były tez i takie które pierogi jadły po raz pierwszy.
Mnie ze swej strony zawsze rozwala widok rodziców z dziećmi w Macdonaldzie. Zwłaszcza kiedy idą tam na "niedzielny obiad" - ktory kiedyś we wszystkich rodzinach był prawdziwym rytuałem. Albo kiedy mamusia odbiera latorośl ze szkoły/przedszkola i idzie tam bo nie chce się jej nmic samej ugotować. Dla mnie takie postepowaqnie jest zbrodnią wyrzadzana małemu dziecku
Pozdrawiam smutno:((
Otóż to! Nalezy edukowac rodziców. Moja mama jest nauczycielką w szkole podstawowej, i na co dzień styka się z tymi patologiami. Najbardziej jaskrawe jest to na wycieczkach. Okazuje się, że znaczna część dzieci nie ma nawyku jadania śniadań, zas pozostałe za śniadanie uważają zupkę chińską! Ta sama zupka chińska plus mrozona pizza to bardzo częsty zestaw obiadowy w wielu domach. Kiedy moja mama organizowała wycieczkę do Krakowa, poleciłam jej bar mleczny znajdujący się niedaleko Wawelu. Fantastyczna sprawa. Zupa 3 zł, kotlet + kartof... rozwiń
Avatar
~Majka~ / 28 listopada 2008 o 08:41
0
Edukacje należy zacząć od RODZICÓW!! Moje dzieci jadają chipsy czy batoniki kilka razy w roku!!!!! Pozwalam im, choć sama tego świństwa nie jadam, ale cóż takie prawo rynku. Z młodszym dzieckiem nie mam problemu, na drugie śniadanie dostaje kanapkę z domu i jest ok. Natomiast starsze od czasu jak poszło do gimnazjum, za żadne skarby świata nie zjadłoby kanapki w obecności swoich rówieśników. Woli być głodne niż narazić się na kpiny, że zamiast drożdżówki, chipsów itd......on jada kanapki!! Efekt jest taki, że wykupiłam dziecku obiady w szkole, żeby nie umarło z głodu!! zacznijmy więc edukację od dorosłych, a potem dzieci przyjmą przykład od nich.
Edukacje należy zacząć od RODZICÓW!! Moje dzieci jadają chipsy czy batoniki kilka razy w roku!!!!! Pozwalam im, choć sama tego świństwa nie jadam, ale cóż takie prawo rynku. Z młodszym dzieckiem nie mam problemu, na drugie śniadanie dostaje kanapkę z domu i jest ok. Natomiast starsze od czasu jak poszło do gimnazjum, za żadne skarby świata nie zjadłoby kanapki w obecności swoich rówieśników. Woli być głodne niż narazić się na kpiny, że zamiast drożdżówki, chipsów itd......on jada kanapki!! Efekt jest taki,... rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2008 o 06:40
0
To fakt.

Sam mam z tym mały problem. Kolorowe cukierki, żelki, batoniki, "czipsiki" - atakujące ze wszystkich stron na witrynach sklepowych i przy kasach (normalna praktyka marketingowa), są dla dzieciaków pokusą nie do odparcia. Potrzebna jest jakaś edukacja na wczesnym poziomie rozwoju. Młody człowiek niszczy sobie zdrowie na starcie.

Jak się nic z tym nie zrobio to w niedługim czasie będziemy mieli w Polsce otyłą pro-amerykańską młodzież.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zespół Hengelo wystąpi w Radiu Lublin
24 stycznia 2020, 19:00

Zespół Hengelo wystąpi w Radiu Lublin 0 0

Radio Lublin zaprasza na kolejny koncert w Studiu Muzycznym (ul. Obrońców Pokoju 2). 24 stycznia o godz. 19 wystąpi formacja Hengelo.

Awaria na linii kolejowej koło Puław. Na podróżnych czekają zastępcze autobusy i długie objazdy

Awaria na linii kolejowej koło Puław. Na podróżnych czekają zastępcze autobusy i długie objazdy 0 1

Nawet do godz. 17 mogą potrwać problemy na linii kolejowej między Lublinem a Dęblinem, gdzie doszło do awarii sieci zasilającej elektrowozy. W przypadku części połączeń, pasażerów zawiozą autobusy komunikacji zastępczej, natomiast część kursów skierowano okrężną trasą przez Łuków.

Nasze domy coraz bardziej „inteligentne”. Ten segment rynku będzie się coraz szybciej rozwijać

Nasze domy coraz bardziej „inteligentne”. Ten segment rynku będzie się coraz szybciej rozwijać 0 0

W najbliższych pięciu latach spodziewany jest bardzo szybki rozwój rynku inteligentnych domów. Wyzwaniami pozostają bezpieczeństwo systemu i lepsza komunikacja między urządzeniami.

Jak urzędują chełmscy posłowie? Otwarcia biur poselskich z pompą

Jak urzędują chełmscy posłowie? Otwarcia biur poselskich z pompą 0 2

Jedni przejęli biura po partyjnych kolegach, drudzy postawili na dobrą lokalizację w centrum. Chełmscy posłowie rozgościli się już na dobre w swoich biurach. Wkrótce zaczną przyjmować interesantów.

Joanna Mucha rezygnuje z walki o funkcję szefa Platformy Obywatelskiej

Joanna Mucha rezygnuje z walki o funkcję szefa Platformy Obywatelskiej 17 16

Lubelska posłanka Joanna Mucha rezygnuje ze startu w wyborach przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. O swojej decyzji poinformowała podczas konferencji prasowej z udziałem Borysa Budki, któremu udzieliła poparcia.

Koncert "Soli Deo Gloria" w Filharmonii
24 stycznia 2020, 19:00

Koncert "Soli Deo Gloria" w Filharmonii 0 0

24 stycznia o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się koncert "Soli Deo Gloria" w wykonaniu Zespołu Muzyki Dawnej.

Awaria sieci trakcyjnej niedaleko Puław. PKP podstawia autobusy

Awaria sieci trakcyjnej niedaleko Puław. PKP podstawia autobusy 0 3

Dzisiaj nad ranem tuż za stacją Puławy Azoty zerwała się sieć trakcyjna. Na miejsce skierowano służby techniczne. Na odcinku z Dęblina do Puław PKP uruchomiło komunikację zastępczą. Usuwanie awarii ma potrwać do godz. 17:00.

Nielegalni imigranci chcieli trafić na zachód Europy. Pomylili jednak ciężarówki i podróżowali do Rosji [zdjęcia]
galeria

Nielegalni imigranci chcieli trafić na zachód Europy. Pomylili jednak ciężarówki i podróżowali do Rosji [zdjęcia] 17 4

Pięciu nielegalnych imigrantów zatrzymali w sobotę funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Obywatele Afganistanu ukrywali się w transporcie owoców z Macedonii. Jak wielkie było ich zdziwienie, kiedy okazało się, że zamiast na zachód Europy, jadą do Rosji.

MKS Padwa Zamość najlepsza na turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim

MKS Padwa Zamość najlepsza na turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim 0 0

MKS Padwa Zamość i rezerwy Azotów sprawdzały formę podczas Noworocznego Turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim

Luty zapowiada się inaczej niż w ostatnich latach. Długoterminowa prognoza pogody

Luty zapowiada się inaczej niż w ostatnich latach. Długoterminowa prognoza pogody 67 9

Luty może być bardzo ciepłym miesiącem, a na pewno cieplejszym niż w ostatnich latach - informuje portal fanipogody.pl. Prognoza pogody dla Polski na kolejne kilkanaście dni potwierdza, że temperatura może wzrosnąć nawet do 10 st. C na nizinach.

Spłonął dom pani sołtys z powiatu chełmskiego. Zbiórka na odbudowę

Spłonął dom pani sołtys z powiatu chełmskiego. Zbiórka na odbudowę 0 2

Pożar wybuchł w nocy z 14 na 15 stycznia w miejscowości Bakus-Wanda w powiecie chełmskim. Wychodzące z kotłowni płomienie w błyskawicznym tempie objęły drewniane elementy konstrukcji budynku.

Śmiertelne potrącenie w powiecie lubelskim. Pieszy w nieoświetlonym miejscu i bez odblasków

Śmiertelne potrącenie w powiecie lubelskim. Pieszy w nieoświetlonym miejscu i bez odblasków 1 9

Kierowca bmw śmiertelnie potrącił 55-letniego pieszego, który znajdował się na jezdni w nieoświetlonym miejscu. Mężczyzna nie miał na sobie żadnych odblasków. Do wypadku doszło wczoraj w miejscowości Osowa (pow. lubelski).

Po ciężkiej chorobie zmarł Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Hrubieszowie

Po ciężkiej chorobie zmarł Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Hrubieszowie 26

Po ciężkiej chorobie zmarł Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie - Paweł Gruszka. Miał 41 lat.

Szykują stadion żużlowy w Lublinie na kolejny sezon

Szykują stadion żużlowy w Lublinie na kolejny sezon 30 13

Nie później niż w marcu powinny się zakończyć prace remontowe na stadionie żużlowym przy Al. Zygmuntowskich. Zamawia je Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który ogłosił już przetarg na wykonanie robót.

Spotkanie autorskie z Piotrem Sommerem w Księgarni Dosłownej
24 stycznia 2020, 18:00

Spotkanie autorskie z Piotrem Sommerem w Księgarni Dosłownej 0 0

24 stycznia o godz. 18 w Księgarni Dosłownej (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12) zorganizowane zostanie spotkanie autorskiej z Piotrem Sommerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!