Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

31 marca 2008 r.
18:52
Edytuj ten wpis

Mandaty to ich specjalność

0 4 A A

W nocy z niedzieli na poniedziałek większość piłkarzy Unii Hrubieszów była już w łóżkach. Ale nie wszyscy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W kilka godzin po wyjazdowym remisie ich drużyny z Kosmosem Łaszczów 23-letni napastnik Łukasz K. i 20-letni obrońca Rafał O. włóczyli się po mieście. Chrupali przy tym ziarna słonecznika, a łupinki rzucali gdzie popadnie.

Przy ulicy Narutowicza przyłapał ich na tym policyjny patrol. Łukasz K. bez dyskusji zgodził się przyjąć 50-złotowy mandat za zaśmiecanie. Aby sprawę sfinalizować, policjanci zaprosili piłkarzy do budynku komendy.

Wtedy uaktywnił się Rafał O. - Zaczął wyjątkowo wulgarnie przeklinać. Dostał 100-złotowy mandat. Przyjął go i poszli sobie - opowiada Arkadiusz Arciszewski, oficer prasowy policji w Hrubieszowie.

Chwilę później zawodnicy znowu przykuli uwagę mundurowych, bo wyjątkowo głośno przeklinali. Obaj zostali ponownie spisani i obdarowani mandatami: tym razem po 500 zł dla każdego.

Na tym historia mogłaby się zakończyć, ale po przejściu kilkudziesięciu metrów piłkarze podarli wszystkie mandaty i wyrzucili je na trawnik. Rozsypane druczki nie umknęły uwadze policji. - Za zaśmiecanie dostaną kolejne mandaty. Będą też musieli zapłacić poprzednie. Mają na to siedem dni - mówi Arciszewski. Ta ostania kara jest z niższej półki - piłkarze muszą zapłacić po 50 zł.

Obu zawodnikom oberwie się też w klubie. - Dziwię się, że ci chłopcy pozwolili sobie na takie zachowanie. Nigdy bym się czegoś podobnego po nich nie spodziewał. Bez rozmowy dyscyplinującej się nie obędzie - zapowiada Mirosław Szuper, jeden z działaczy Unii Hrubieszów. (AK)

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~xxxXX~ / 3 kwietnia 2008 o 14:45
0
Popówka Sku***synu napisał:
Policja to lamusy je***i frajerzy ku*** kiedyś sie odwdzięczymy wszyscy Ci co zostali potraktowani srogo przez tych nieradzących sobie z własnymi problemami imbecylami co poprawnie nazwiska nie umieją przeczytać nawet ... pogarda dla takich ludzi ... człowieku Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy ... h** i idzie na łatwizne bo zarobić nie potrafi przekonasz sie dopiero gdy bliskiego przez szmaty stracisz ... JEBAĆ POLICJE JP


Jak se nie potrafią radzić z własnymi problemami to do psychologa, chociaz i ten napewno juz nie pomoże. mózg im od razu na szkółkac lasują i wychodzą takie niedowartościowane osobistości a potem na ulicach sie czepiają takich co nie mają "wielkiej władzy w mieście" jak oni. Szkoda gadać, korupcja, zacofanie. My (ludzie) jestesmy winni,,bo zawód policjanta to żaden prestiz w chwili obecnej, a niestety czasami się traktuje ich jak "władzę" ....napewno nieudolnąąąąąą!!! Szkoda gadac, jeśli bezprawnie dają mandaty, to może czasami o morderstwa itp posądzą połowę lubelksiego a może jakas mikro premia ich spotka...


Jak se nie potrafią radzić z własnymi problemami to do psychologa, chociaz i ten napewno juz nie pomoże. mózg im od razu na szkółkac lasują i wychodzą takie niedowartościowane osobistości a potem na ulicach sie czepiają takich co nie mają "wielkiej władzy w mieście" jak oni. Szkoda gadać, korupcja, zacofanie. My (ludzie) jestesmy winni,,bo zawód policjanta to żaden prestiz w chwili obecnej, a niestety czasami się traktuje ich jak "władzę" ....napewno nieudolnąąąąąą!!! Szkoda gadac, j... rozwiń
Avatar
klj / 3 kwietnia 2008 o 14:44
0
brawo policja!!!
Takich cwaniaczków to trzeba tępić. Burak jeden z drugim myśli, że jak gra w okręgówce to juz cwaniaczek. Szacunek dla policjiantów, którzy słusznie tępią takich bezmózgowców!!!!!
Avatar
Popówka Skurwysynu / 3 kwietnia 2008 o 14:18
0
Policja to lamusy je***i frajerzy ku*** kiedyś sie odwdzięczymy wszyscy Ci co zostali potraktowani srogo przez tych nieradzących sobie z własnymi problemami imbecylami co poprawnie nazwiska nie umieją przeczytać nawet ... pogarda dla takich ludzi ... człowieku Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy ... h** i idzie na łatwizne bo zarobić nie potrafi przekonasz sie dopiero gdy bliskiego przez szmaty stracisz ... JEBAĆ POLICJE JP
Avatar
obywalel / 2 kwietnia 2008 o 23:08
0
Niech sie p zajmie zlodziejami i bandytami a nie porządnymi ludzmi. i co jest sie czym chwalić-wreczylismy mandaty za przeklinanie i luskanie slonecznika> brawo wszyscy w hrubieszowie sie ciesza, szkoda ze nie dostaliscie za to nagrody od prezydenta parodia i dlaczego odrazu wysylacie to do gazet? co chcecie sie pochwalić? brawo chwale was jestescie cudowni trzeba bylo jeszcze pilkarzy unii do wiezienia wsadzic na 10 lat i koniec unii i gloria policji no i oczywiscie brawa dla gazetki ze sensacje ma u siebie jestescie trendy jak fakt, brakuje tylko zdjec paparazzi hahah smiech na sali
Niech sie p zajmie zlodziejami i bandytami a nie porządnymi ludzmi. i co jest sie czym chwalić-wreczylismy mandaty za przeklinanie i luskanie slonecznika> brawo wszyscy w hrubieszowie sie ciesza, szkoda ze nie dostaliscie za to nagrody od prezydenta parodia i dlaczego odrazu wysylacie to do gazet? co chcecie sie pochwalić? brawo chwale was jestescie cudowni trzeba bylo jeszcze pilkarzy unii do wiezienia wsadzic na 10 lat i koniec unii i gloria policji no i oczywiscie brawa dla gazetki ze sensacje ma u siebie jestescie trendy jak fakt... rozwiń
Avatar
~xxxXX~ / 3 kwietnia 2008 o 14:45
0
Popówka Sku***synu napisał:
Policja to lamusy je***i frajerzy ku*** kiedyś sie odwdzięczymy wszyscy Ci co zostali potraktowani srogo przez tych nieradzących sobie z własnymi problemami imbecylami co poprawnie nazwiska nie umieją przeczytać nawet ... pogarda dla takich ludzi ... człowieku Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy ... h** i idzie na łatwizne bo zarobić nie potrafi przekonasz sie dopiero gdy bliskiego przez szmaty stracisz ... JEBAĆ POLICJE JP


Jak se nie potrafią radzić z własnymi problemami to do psychologa, chociaz i ten napewno juz nie pomoże. mózg im od razu na szkółkac lasują i wychodzą takie niedowartościowane osobistości a potem na ulicach sie czepiają takich co nie mają "wielkiej władzy w mieście" jak oni. Szkoda gadać, korupcja, zacofanie. My (ludzie) jestesmy winni,,bo zawód policjanta to żaden prestiz w chwili obecnej, a niestety czasami się traktuje ich jak "władzę" ....napewno nieudolnąąąąąą!!! Szkoda gadac, jeśli bezprawnie dają mandaty, to może czasami o morderstwa itp posądzą połowę lubelksiego a może jakas mikro premia ich spotka...


Jak se nie potrafią radzić z własnymi problemami to do psychologa, chociaz i ten napewno juz nie pomoże. mózg im od razu na szkółkac lasują i wychodzą takie niedowartościowane osobistości a potem na ulicach sie czepiają takich co nie mają "wielkiej władzy w mieście" jak oni. Szkoda gadać, korupcja, zacofanie. My (ludzie) jestesmy winni,,bo zawód policjanta to żaden prestiz w chwili obecnej, a niestety czasami się traktuje ich jak "władzę" ....napewno nieudolnąąąąąą!!! Szkoda gadac, j... rozwiń
Avatar
klj / 3 kwietnia 2008 o 14:44
0
brawo policja!!!
Takich cwaniaczków to trzeba tępić. Burak jeden z drugim myśli, że jak gra w okręgówce to juz cwaniaczek. Szacunek dla policjiantów, którzy słusznie tępią takich bezmózgowców!!!!!
Avatar
Popówka Skurwysynu / 3 kwietnia 2008 o 14:18
0
Policja to lamusy je***i frajerzy ku*** kiedyś sie odwdzięczymy wszyscy Ci co zostali potraktowani srogo przez tych nieradzących sobie z własnymi problemami imbecylami co poprawnie nazwiska nie umieją przeczytać nawet ... pogarda dla takich ludzi ... człowieku Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy ... h** i idzie na łatwizne bo zarobić nie potrafi przekonasz sie dopiero gdy bliskiego przez szmaty stracisz ... JEBAĆ POLICJE JP
Avatar
obywalel / 2 kwietnia 2008 o 23:08
0
Niech sie p zajmie zlodziejami i bandytami a nie porządnymi ludzmi. i co jest sie czym chwalić-wreczylismy mandaty za przeklinanie i luskanie slonecznika> brawo wszyscy w hrubieszowie sie ciesza, szkoda ze nie dostaliscie za to nagrody od prezydenta parodia i dlaczego odrazu wysylacie to do gazet? co chcecie sie pochwalić? brawo chwale was jestescie cudowni trzeba bylo jeszcze pilkarzy unii do wiezienia wsadzic na 10 lat i koniec unii i gloria policji no i oczywiscie brawa dla gazetki ze sensacje ma u siebie jestescie trendy jak fakt, brakuje tylko zdjec paparazzi hahah smiech na sali
Niech sie p zajmie zlodziejami i bandytami a nie porządnymi ludzmi. i co jest sie czym chwalić-wreczylismy mandaty za przeklinanie i luskanie slonecznika> brawo wszyscy w hrubieszowie sie ciesza, szkoda ze nie dostaliscie za to nagrody od prezydenta parodia i dlaczego odrazu wysylacie to do gazet? co chcecie sie pochwalić? brawo chwale was jestescie cudowni trzeba bylo jeszcze pilkarzy unii do wiezienia wsadzic na 10 lat i koniec unii i gloria policji no i oczywiscie brawa dla gazetki ze sensacje ma u siebie jestescie trendy jak fakt... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 14 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 461 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!