Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

31 marca 2008 r.
18:52
Edytuj ten wpis

Mandaty to ich specjalność

0 4 A A

W nocy z niedzieli na poniedziałek większość piłkarzy Unii Hrubieszów była już w łóżkach. Ale nie wszyscy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W kilka godzin po wyjazdowym remisie ich drużyny z Kosmosem Łaszczów 23-letni napastnik Łukasz K. i 20-letni obrońca Rafał O. włóczyli się po mieście. Chrupali przy tym ziarna słonecznika, a łupinki rzucali gdzie popadnie.

Przy ulicy Narutowicza przyłapał ich na tym policyjny patrol. Łukasz K. bez dyskusji zgodził się przyjąć 50-złotowy mandat za zaśmiecanie. Aby sprawę sfinalizować, policjanci zaprosili piłkarzy do budynku komendy.

Wtedy uaktywnił się Rafał O. - Zaczął wyjątkowo wulgarnie przeklinać. Dostał 100-złotowy mandat. Przyjął go i poszli sobie - opowiada Arkadiusz Arciszewski, oficer prasowy policji w Hrubieszowie.

Chwilę później zawodnicy znowu przykuli uwagę mundurowych, bo wyjątkowo głośno przeklinali. Obaj zostali ponownie spisani i obdarowani mandatami: tym razem po 500 zł dla każdego.

Na tym historia mogłaby się zakończyć, ale po przejściu kilkudziesięciu metrów piłkarze podarli wszystkie mandaty i wyrzucili je na trawnik. Rozsypane druczki nie umknęły uwadze policji. - Za zaśmiecanie dostaną kolejne mandaty. Będą też musieli zapłacić poprzednie. Mają na to siedem dni - mówi Arciszewski. Ta ostania kara jest z niższej półki - piłkarze muszą zapłacić po 50 zł.

Obu zawodnikom oberwie się też w klubie. - Dziwię się, że ci chłopcy pozwolili sobie na takie zachowanie. Nigdy bym się czegoś podobnego po nich nie spodziewał. Bez rozmowy dyscyplinującej się nie obędzie - zapowiada Mirosław Szuper, jeden z działaczy Unii Hrubieszów. (AK)

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~xxxXX~ / 3 kwietnia 2008 o 14:45
0
Popówka Sku***synu napisał:
Policja to lamusy je***i frajerzy ku*** kiedyś sie odwdzięczymy wszyscy Ci co zostali potraktowani srogo przez tych nieradzących sobie z własnymi problemami imbecylami co poprawnie nazwiska nie umieją przeczytać nawet ... pogarda dla takich ludzi ... człowieku Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy ... h** i idzie na łatwizne bo zarobić nie potrafi przekonasz sie dopiero gdy bliskiego przez szmaty stracisz ... JEBAĆ POLICJE JP


Jak se nie potrafią radzić z własnymi problemami to do psychologa, chociaz i ten napewno juz nie pomoże. mózg im od razu na szkółkac lasują i wychodzą takie niedowartościowane osobistości a potem na ulicach sie czepiają takich co nie mają "wielkiej władzy w mieście" jak oni. Szkoda gadać, korupcja, zacofanie. My (ludzie) jestesmy winni,,bo zawód policjanta to żaden prestiz w chwili obecnej, a niestety czasami się traktuje ich jak "władzę" ....napewno nieudolnąąąąąą!!! Szkoda gadac, jeśli bezprawnie dają mandaty, to może czasami o morderstwa itp posądzą połowę lubelksiego a może jakas mikro premia ich spotka...


Jak se nie potrafią radzić z własnymi problemami to do psychologa, chociaz i ten napewno juz nie pomoże. mózg im od razu na szkółkac lasują i wychodzą takie niedowartościowane osobistości a potem na ulicach sie czepiają takich co nie mają "wielkiej władzy w mieście" jak oni. Szkoda gadać, korupcja, zacofanie. My (ludzie) jestesmy winni,,bo zawód policjanta to żaden prestiz w chwili obecnej, a niestety czasami się traktuje ich jak "władzę" ....napewno nieudolnąąąąąą!!! Szkoda gadac, j... rozwiń
Avatar
klj / 3 kwietnia 2008 o 14:44
0
brawo policja!!!
Takich cwaniaczków to trzeba tępić. Burak jeden z drugim myśli, że jak gra w okręgówce to juz cwaniaczek. Szacunek dla policjiantów, którzy słusznie tępią takich bezmózgowców!!!!!
Avatar
Popówka Skurwysynu / 3 kwietnia 2008 o 14:18
0
Policja to lamusy je***i frajerzy ku*** kiedyś sie odwdzięczymy wszyscy Ci co zostali potraktowani srogo przez tych nieradzących sobie z własnymi problemami imbecylami co poprawnie nazwiska nie umieją przeczytać nawet ... pogarda dla takich ludzi ... człowieku Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy ... h** i idzie na łatwizne bo zarobić nie potrafi przekonasz sie dopiero gdy bliskiego przez szmaty stracisz ... JEBAĆ POLICJE JP
Avatar
obywalel / 2 kwietnia 2008 o 23:08
0
Niech sie p zajmie zlodziejami i bandytami a nie porządnymi ludzmi. i co jest sie czym chwalić-wreczylismy mandaty za przeklinanie i luskanie slonecznika> brawo wszyscy w hrubieszowie sie ciesza, szkoda ze nie dostaliscie za to nagrody od prezydenta parodia i dlaczego odrazu wysylacie to do gazet? co chcecie sie pochwalić? brawo chwale was jestescie cudowni trzeba bylo jeszcze pilkarzy unii do wiezienia wsadzic na 10 lat i koniec unii i gloria policji no i oczywiscie brawa dla gazetki ze sensacje ma u siebie jestescie trendy jak fakt, brakuje tylko zdjec paparazzi hahah smiech na sali
Niech sie p zajmie zlodziejami i bandytami a nie porządnymi ludzmi. i co jest sie czym chwalić-wreczylismy mandaty za przeklinanie i luskanie slonecznika> brawo wszyscy w hrubieszowie sie ciesza, szkoda ze nie dostaliscie za to nagrody od prezydenta parodia i dlaczego odrazu wysylacie to do gazet? co chcecie sie pochwalić? brawo chwale was jestescie cudowni trzeba bylo jeszcze pilkarzy unii do wiezienia wsadzic na 10 lat i koniec unii i gloria policji no i oczywiscie brawa dla gazetki ze sensacje ma u siebie jestescie trendy jak fakt... rozwiń
Avatar
~xxxXX~ / 3 kwietnia 2008 o 14:45
0
Popówka Sku***synu napisał:
Policja to lamusy je***i frajerzy ku*** kiedyś sie odwdzięczymy wszyscy Ci co zostali potraktowani srogo przez tych nieradzących sobie z własnymi problemami imbecylami co poprawnie nazwiska nie umieją przeczytać nawet ... pogarda dla takich ludzi ... człowieku Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy ... h** i idzie na łatwizne bo zarobić nie potrafi przekonasz sie dopiero gdy bliskiego przez szmaty stracisz ... JEBAĆ POLICJE JP


Jak se nie potrafią radzić z własnymi problemami to do psychologa, chociaz i ten napewno juz nie pomoże. mózg im od razu na szkółkac lasują i wychodzą takie niedowartościowane osobistości a potem na ulicach sie czepiają takich co nie mają "wielkiej władzy w mieście" jak oni. Szkoda gadać, korupcja, zacofanie. My (ludzie) jestesmy winni,,bo zawód policjanta to żaden prestiz w chwili obecnej, a niestety czasami się traktuje ich jak "władzę" ....napewno nieudolnąąąąąą!!! Szkoda gadac, jeśli bezprawnie dają mandaty, to może czasami o morderstwa itp posądzą połowę lubelksiego a może jakas mikro premia ich spotka...


Jak se nie potrafią radzić z własnymi problemami to do psychologa, chociaz i ten napewno juz nie pomoże. mózg im od razu na szkółkac lasują i wychodzą takie niedowartościowane osobistości a potem na ulicach sie czepiają takich co nie mają "wielkiej władzy w mieście" jak oni. Szkoda gadać, korupcja, zacofanie. My (ludzie) jestesmy winni,,bo zawód policjanta to żaden prestiz w chwili obecnej, a niestety czasami się traktuje ich jak "władzę" ....napewno nieudolnąąąąąą!!! Szkoda gadac, j... rozwiń
Avatar
klj / 3 kwietnia 2008 o 14:44
0
brawo policja!!!
Takich cwaniaczków to trzeba tępić. Burak jeden z drugim myśli, że jak gra w okręgówce to juz cwaniaczek. Szacunek dla policjiantów, którzy słusznie tępią takich bezmózgowców!!!!!
Avatar
Popówka Skurwysynu / 3 kwietnia 2008 o 14:18
0
Policja to lamusy je***i frajerzy ku*** kiedyś sie odwdzięczymy wszyscy Ci co zostali potraktowani srogo przez tych nieradzących sobie z własnymi problemami imbecylami co poprawnie nazwiska nie umieją przeczytać nawet ... pogarda dla takich ludzi ... człowieku Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy ... h** i idzie na łatwizne bo zarobić nie potrafi przekonasz sie dopiero gdy bliskiego przez szmaty stracisz ... JEBAĆ POLICJE JP
Avatar
obywalel / 2 kwietnia 2008 o 23:08
0
Niech sie p zajmie zlodziejami i bandytami a nie porządnymi ludzmi. i co jest sie czym chwalić-wreczylismy mandaty za przeklinanie i luskanie slonecznika> brawo wszyscy w hrubieszowie sie ciesza, szkoda ze nie dostaliscie za to nagrody od prezydenta parodia i dlaczego odrazu wysylacie to do gazet? co chcecie sie pochwalić? brawo chwale was jestescie cudowni trzeba bylo jeszcze pilkarzy unii do wiezienia wsadzic na 10 lat i koniec unii i gloria policji no i oczywiscie brawa dla gazetki ze sensacje ma u siebie jestescie trendy jak fakt, brakuje tylko zdjec paparazzi hahah smiech na sali
Niech sie p zajmie zlodziejami i bandytami a nie porządnymi ludzmi. i co jest sie czym chwalić-wreczylismy mandaty za przeklinanie i luskanie slonecznika> brawo wszyscy w hrubieszowie sie ciesza, szkoda ze nie dostaliscie za to nagrody od prezydenta parodia i dlaczego odrazu wysylacie to do gazet? co chcecie sie pochwalić? brawo chwale was jestescie cudowni trzeba bylo jeszcze pilkarzy unii do wiezienia wsadzic na 10 lat i koniec unii i gloria policji no i oczywiscie brawa dla gazetki ze sensacje ma u siebie jestescie trendy jak fakt... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17 0 0

Blisko promocji do Centralnej Ligi Juniorów U-17 są także piłkarze Motoru. Lublinianie w pierwszym starciu barażowym z SMS Jarosław pokonali rywali na ich boisku aż 5:1. A to stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach
23 listopada 2018, 19:00

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach 0 0

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-up w wykonaniu komika Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól 1 2

Kierowcy 20 ciężarówek nie będą mile wspominać nocy z niedzieli na poniedziałek. Przez opady śniegu i brak reakcji drogowców utknęli na całą noc Tarnawatce. Ciężarówki nie mogły podjechać pod ośnieżony podjazd na drodze 842. Piaskarek nie było, więc sami kupili sól.

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15 0 0

Górnik Łęczna zagra w Centralnej Lidze Juniorów U-15. W ramach drugiego meczu barażowego o awans zielono-czarni znowu pokonali Orlęta Kielce. Tym razem u siebie 4:0. W dwumeczu drużyna Daniela Ruska rozbiła rywali aż 8:1

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
15 grudnia 2018, 0:00

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie 0 0

W dniach 15-16 grudnia w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędzie się II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach 0 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin będą chcieli, jak najszybciej zapomnieć o weekendowej wyprawie na Górny Śląsk. Dziki przegrały bowiem w Gliwicach z tamtejszym GSF aż 1:9

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie 0

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs 4 0

W puławskim szpitalu wkrótce może dojść do zmiany na stanowisku zastępcy dyrektora do spraw lecznictwa. Zainteresowani kandydaci mogą już składać swoje dokumenty aplikacyjne w sekretariacie dyrektora SP ZOZ.

TBV Start II lepszy od Sokoła, a U!NB AZS UMCS od Rosy Radom

TBV Start II lepszy od Sokoła, a U!NB AZS UMCS od Rosy Radom 0 0

O zwycięstwie rezerw TBV Startu w meczu z Sokołem Ostrów Mazowiecka przesądziły posiłki z pierwszego zespołu

"Rozbiłam samochód, uciekam przed policją". Pijana 26-latka z Lublina zdziwiła się kiedy wsiadła do tego samochodu

"Rozbiłam samochód, uciekam przed policją". Pijana 26-latka z Lublina zdziwiła się kiedy wsiadła do tego samochodu 31 8

26-letnia kobieta odpowie za spowodowanie kolizji po pijanemu. Ale okazało się, że na sumieniu może mieć znacznie więcej.

Piłkarki Górnika Łęczna rozbiły w derbach AZS PSW

Piłkarki Górnika Łęczna rozbiły w derbach AZS PSW 0 0

Górnik Łęczna z kolejnym kompletem punktów. Tym razem podopieczne Piotra Mazurkiewicza rozbiły AZS PSW Biała Podlaska. Mistrzynie Polski w tym sezonie nie straciły jeszcze nawet punktu

Ważna zmiana w sprawie przyszłych emerytur. Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych podpisana

Ważna zmiana w sprawie przyszłych emerytur. Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych podpisana 18 6

Prezydent Andrzej Duda podpisał w poniedziałek ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Ma ona polegać na utworzeniu prywatnego, dobrowolnego systemu gromadzenia oszczędności emerytalnych.

MKS AZS UMCS Lublin przegrał akademickie derby w karnych

MKS AZS UMCS Lublin przegrał akademickie derby w karnych 0 0

MKS AZS UMCS Lublin gorszy od AZS AWF Warszawa. Podopiecznym Patryka Maliszewskiego udało się jednak uratować jeden punkt.

Innowacyjny biznes 2019 – sięgnij po środki UE

Innowacyjny biznes 2019 – sięgnij po środki UE 0 0