Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 listopada 2011 r.
16:40
Edytuj ten wpis

"Odświeżali" ryby w hurtowni. Zmieniali im daty ważności

Autor: Zdjęcie autora er
0 12 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Gdy śledzie leżały zbyt długo w magazynie, pracownicy naklejali na nich nowe etykiety z nowym terminem ważności. Prokuratura oskarżyła ośmiu szefów i pracowników podlubelskiej hurtowni mrożonek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W akcie oskarżenia prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje. Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze – mówi Dorota Kawa, prokurator rejonowy w Lublinie.

Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów. Za takie przestępstwo grozi do trzech lat więzienia.

Dochodzenie w tej sprawie ruszyło na początku stycznia. Policja i sanepid skontrolowały hurtownię, która na kilka dni została zamknięta.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mmm / 25 listopada 2011 o 23:18
0
[quote name='mmm' timestamp='1322255222' post='563084']
Odświeżacie to wy stary temat.
A poza tym to pracownicy nie zostali zwolnieni po złożeniu zeznań tylko po tym jak okazało się,że w hurtowni na magazynie brakuje towaru na kilkadziesiąt tysięcy zł.Jeden z magazynierów nie przyszedł na drugi dzień do pracy tylko przez kolegę podał zwolnienie. Drugi,który został na magazynie mówił,że on nic o tym nie wiedział tylko to kolega z kierowcą kombinowali.Natomiast kierowca(autor artykułów) poszedł na urlop po którym nie wrócił.
A jeżeli jesteście już tacy szczerzy to czego nie napisaliście,że macie zarzut z prokuratury o kradzieży i fałszowaniu dokumentów za co grozi do 8 lat więzienia!!! Myślę,że nie wszystko idzie tak jak byście chcieli, hurtownia ma się dobrze(towar zgadza się jak nigdy dotąd). Jeden z was obiecywał,że zniszczy tą hurtownię,a tu nic. Musicie więc odgrzewać stary temat i to właśnie w okresie przedświątecznym ,po to by odstraszyć klientów.
Powodzenia życzę i mimo wszystko Wesołych Świąt!!!
[/quote]
[quote name='mmm' timestamp='1322255222' post='563084']
Odświeżacie to wy stary temat.
A poza tym to pracownicy nie zostali zwolnieni po złożeniu zeznań tylko po tym jak okazało się,że w hurtowni na magazynie brakuje towaru na kilkadziesiąt tysięcy zł.Jeden z magazynierów nie przyszedł na drugi dzień do pracy tylko przez kolegę podał zwolnienie. Drugi,który został na magazynie mówił,że on nic o tym nie wiedział tylko to kolega z kierowcą kombinowali.Natomiast kierowca(autor artykułów) poszedł na urlop po... rozwiń
Avatar
były pracownik / 25 listopada 2011 o 22:49
0
[quote name='Gość' timestamp='1322240014' post='563029']
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów.
Za takie przestępstwo grozi do 3 lat więzienia"


[size="2"]... czyli, że szefowie zwolnili swych pracowników (którym kazali fałszować rybki), a sami idą w zaparte i udają niewiniątka. [/size]
[/quote]


Masz rację, tych co zeznawali zgodnie z prawdą zwolniono, sam tam kiedyś niestety pracowałem,to co opisują działo się już 5 lat temu za moich czasów. Szef jest jeden, lecz wiecznie pił i nie miał pojęcia co się w firmie dzieje. Rządziła jego żona i synkowie. przepracowałem kilka miesięcy i odszedłem żeby nie rujnować swojej psychiki, z resztą i tak zostałem na koniec zwyzywany od złodziei. Gdyż chyba każdy kto tam pracował to na koniec swojej kariery był w ten sposób potraktowany. Człowiek to był tam zerem. Nazwisko Król po prostu za bardzo właścicielom od...bało do głowy.
Również byłem wzywany na zeznania w tej sprawie, i z tego co mi wiadomo zeznawało kilkadziesiąt osób, głównie byłych pracowników i każdy potwierdził to co się tam działo. Tak więc nie wiem jakim trzeba być oszołomem aby wobec takich dowodów wciąż się zapierać iż nic się nie działo.
[quote name='Gość' timestamp='1322240014' post='563029']
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to,... rozwiń
Avatar
ania / 25 listopada 2011 o 22:38
0
buhahahaha ))
prokuratura jasno i wyraźnie tłumaczy kto i za co ma postawione zarzuty, lecz zawsze znajdzie się ograniczony umysłowo przygłup, co wie lepiej, i będzie się upierał iż to wszyscy dookoła są winni lecz nie ten co zawinił. Za co nasz naród został skazany na takich imbecyli co uważają iż zjedli wszystkie rozumy i zawsze wiedzą wszystko lepiej.
Avatar
zbych / 25 listopada 2011 o 22:30
0
[quote name='Gość' timestamp='1322240014' post='563029']
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów.
Za takie przestępstwo grozi do 3 lat więzienia"


[size="2"]... czyli, że szefowie zwolnili swych pracowników (którym kazali fałszować rybki), a sami idą w zaparte i udają niewiniątka. [/size]
[/quote]


Z tego co wiem to ta hurtownia ma tylko jednego właściciela!
[quote name='Gość' timestamp='1322240014' post='563029']
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to,... rozwiń
Avatar
mmm / 25 listopada 2011 o 22:07
0
Odświeżacie to wy stary temat.
A poza tym to pracownicy nie zostali zwolnieni po złożeniu zeznań tylko po tym jak okazało się,że w hurtowni na magazynie brakuje towaru na kilkadziesiąt tysięcy zł.Jeden z magazynierów nie przyszedł na drugi dzień do pracy tylko przez kolegę podał zwolnienie. Drugi,który został na magazynie mówił,że on nic o tym nie wiedział tylko to kolega z kierowcą kombinowali.Natomiast kierowca(autor artykułów) poszedł na urlop po którym nie wrócił.
A jeżeli jesteście już tacy szczerzy to czego nie napisaliście,że macie zarzut z prokuratury o kradzieży i fałszowaniu dokumentów za co grozi do 8 lat więzienia!!! Myślę,że nie wszystko idzie tak jak byście chcieli, hurtownia ma się dobrze(towar zgadza się jak nigdy dotąd). Jeden z was obiecywał,że zniszczy tą hurtownię,a tu nic. Musicie więc odgrzewać stary temat i to właśnie w okresie przedświątecznym ,po to by odstraszyć klientów.
Powodzenia życzę i mimo wszystko Wesołych Świąt!!!
Odświeżacie to wy stary temat.
A poza tym to pracownicy nie zostali zwolnieni po złożeniu zeznań tylko po tym jak okazało się,że w hurtowni na magazynie brakuje towaru na kilkadziesiąt tysięcy zł.Jeden z magazynierów nie przyszedł na drugi dzień do pracy tylko przez kolegę podał zwolnienie. Drugi,który został na magazynie mówił,że on nic o tym nie wiedział tylko to kolega z kierowcą kombinowali.Natomiast kierowca(autor artykułów) poszedł na urlop po którym nie wrócił.
A jeżeli jesteście już tacy szczerzy to czego nie napisaliśc... rozwiń
Avatar
wyginam śmiało ciało / 25 listopada 2011 o 19:40
0
Pracownicy po zeznaniach które złożyli zostali zwolnieni przez szefostwo firmy "Król". Wyrzucono ich za to iż zeznawali prawdę, czyli to co działo się tam od kilku lat.
Avatar
olo / 25 listopada 2011 o 19:30
0
tutaj dane:

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110107/NEWS01/560211930

http://www.mmlublin.pl/295542/2011/1/7/kalinowka-sanepid-zamknal-hurtownie-mrozonek-za-skandaliczne-warunki-sanitarne?category=spozaMiasta
Avatar
Gość / 25 listopada 2011 o 17:53
0
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów.
Za takie przestępstwo grozi do 3 lat więzienia"


[size="2"]... czyli, że szefowie zwolnili swych pracowników (którym kazali fałszować rybki), a sami idą w zaparte i udają niewiniątka. [/size]
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów.
Za takie przestęp... rozwiń
Avatar
pstrąg / 25 listopada 2011 o 17:53
0
Dziwne,że oszustów się ukrywa.Tym bardziej że proceder jaki wykonywali może spowodować zatrucie wielu osób.Święta za pasem,ludzie robią już zapasy i być może już ktoś kupił te śmierdzące ryby.O jaką hurtownię chodzi?Jakie sklepy się zaopatrywały w tej hurtowni?czy ktoś pofatygowal się aby sprawdzić ile trefnego towaru "wyszło" z hurtowni?
Avatar
Gość / 25 listopada 2011 o 17:52
0
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów.
Za takie przestępstwo grozi do 3 lat więzienia"
[size="2"]
... czyli, że szefowie zwolnili swych pracowników (którym kazali fałszować rybki), a sami idą w zaparte i udają niewiniątka. [/size]
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów.
Za takie przestępstwo gro... rozwiń
Avatar
mmm / 25 listopada 2011 o 23:18
0
[quote name='mmm' timestamp='1322255222' post='563084']
Odświeżacie to wy stary temat.
A poza tym to pracownicy nie zostali zwolnieni po złożeniu zeznań tylko po tym jak okazało się,że w hurtowni na magazynie brakuje towaru na kilkadziesiąt tysięcy zł.Jeden z magazynierów nie przyszedł na drugi dzień do pracy tylko przez kolegę podał zwolnienie. Drugi,który został na magazynie mówił,że on nic o tym nie wiedział tylko to kolega z kierowcą kombinowali.Natomiast kierowca(autor artykułów) poszedł na urlop po którym nie wrócił.
A jeżeli jesteście już tacy szczerzy to czego nie napisaliście,że macie zarzut z prokuratury o kradzieży i fałszowaniu dokumentów za co grozi do 8 lat więzienia!!! Myślę,że nie wszystko idzie tak jak byście chcieli, hurtownia ma się dobrze(towar zgadza się jak nigdy dotąd). Jeden z was obiecywał,że zniszczy tą hurtownię,a tu nic. Musicie więc odgrzewać stary temat i to właśnie w okresie przedświątecznym ,po to by odstraszyć klientów.
Powodzenia życzę i mimo wszystko Wesołych Świąt!!!
[/quote]
[quote name='mmm' timestamp='1322255222' post='563084']
Odświeżacie to wy stary temat.
A poza tym to pracownicy nie zostali zwolnieni po złożeniu zeznań tylko po tym jak okazało się,że w hurtowni na magazynie brakuje towaru na kilkadziesiąt tysięcy zł.Jeden z magazynierów nie przyszedł na drugi dzień do pracy tylko przez kolegę podał zwolnienie. Drugi,który został na magazynie mówił,że on nic o tym nie wiedział tylko to kolega z kierowcą kombinowali.Natomiast kierowca(autor artykułów) poszedł na urlop po... rozwiń
Avatar
były pracownik / 25 listopada 2011 o 22:49
0
[quote name='Gość' timestamp='1322240014' post='563029']
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów.
Za takie przestępstwo grozi do 3 lat więzienia"


[size="2"]... czyli, że szefowie zwolnili swych pracowników (którym kazali fałszować rybki), a sami idą w zaparte i udają niewiniątka. [/size]
[/quote]


Masz rację, tych co zeznawali zgodnie z prawdą zwolniono, sam tam kiedyś niestety pracowałem,to co opisują działo się już 5 lat temu za moich czasów. Szef jest jeden, lecz wiecznie pił i nie miał pojęcia co się w firmie dzieje. Rządziła jego żona i synkowie. przepracowałem kilka miesięcy i odszedłem żeby nie rujnować swojej psychiki, z resztą i tak zostałem na koniec zwyzywany od złodziei. Gdyż chyba każdy kto tam pracował to na koniec swojej kariery był w ten sposób potraktowany. Człowiek to był tam zerem. Nazwisko Król po prostu za bardzo właścicielom od...bało do głowy.
Również byłem wzywany na zeznania w tej sprawie, i z tego co mi wiadomo zeznawało kilkadziesiąt osób, głównie byłych pracowników i każdy potwierdził to co się tam działo. Tak więc nie wiem jakim trzeba być oszołomem aby wobec takich dowodów wciąż się zapierać iż nic się nie działo.
[quote name='Gość' timestamp='1322240014' post='563029']
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to,... rozwiń
Avatar
ania / 25 listopada 2011 o 22:38
0
buhahahaha ))
prokuratura jasno i wyraźnie tłumaczy kto i za co ma postawione zarzuty, lecz zawsze znajdzie się ograniczony umysłowo przygłup, co wie lepiej, i będzie się upierał iż to wszyscy dookoła są winni lecz nie ten co zawinił. Za co nasz naród został skazany na takich imbecyli co uważają iż zjedli wszystkie rozumy i zawsze wiedzą wszystko lepiej.
Avatar
zbych / 25 listopada 2011 o 22:30
0
[quote name='Gość' timestamp='1322240014' post='563029']
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów.
Za takie przestępstwo grozi do 3 lat więzienia"


[size="2"]... czyli, że szefowie zwolnili swych pracowników (którym kazali fałszować rybki), a sami idą w zaparte i udają niewiniątka. [/size]
[/quote]


Z tego co wiem to ta hurtownia ma tylko jednego właściciela!
[quote name='Gość' timestamp='1322240014' post='563029']
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to,... rozwiń
Avatar
mmm / 25 listopada 2011 o 22:07
0
Odświeżacie to wy stary temat.
A poza tym to pracownicy nie zostali zwolnieni po złożeniu zeznań tylko po tym jak okazało się,że w hurtowni na magazynie brakuje towaru na kilkadziesiąt tysięcy zł.Jeden z magazynierów nie przyszedł na drugi dzień do pracy tylko przez kolegę podał zwolnienie. Drugi,który został na magazynie mówił,że on nic o tym nie wiedział tylko to kolega z kierowcą kombinowali.Natomiast kierowca(autor artykułów) poszedł na urlop po którym nie wrócił.
A jeżeli jesteście już tacy szczerzy to czego nie napisaliście,że macie zarzut z prokuratury o kradzieży i fałszowaniu dokumentów za co grozi do 8 lat więzienia!!! Myślę,że nie wszystko idzie tak jak byście chcieli, hurtownia ma się dobrze(towar zgadza się jak nigdy dotąd). Jeden z was obiecywał,że zniszczy tą hurtownię,a tu nic. Musicie więc odgrzewać stary temat i to właśnie w okresie przedświątecznym ,po to by odstraszyć klientów.
Powodzenia życzę i mimo wszystko Wesołych Świąt!!!
Odświeżacie to wy stary temat.
A poza tym to pracownicy nie zostali zwolnieni po złożeniu zeznań tylko po tym jak okazało się,że w hurtowni na magazynie brakuje towaru na kilkadziesiąt tysięcy zł.Jeden z magazynierów nie przyszedł na drugi dzień do pracy tylko przez kolegę podał zwolnienie. Drugi,który został na magazynie mówił,że on nic o tym nie wiedział tylko to kolega z kierowcą kombinowali.Natomiast kierowca(autor artykułów) poszedł na urlop po którym nie wrócił.
A jeżeli jesteście już tacy szczerzy to czego nie napisaliśc... rozwiń
Avatar
wyginam śmiało ciało / 25 listopada 2011 o 19:40
0
Pracownicy po zeznaniach które złożyli zostali zwolnieni przez szefostwo firmy "Król". Wyrzucono ich za to iż zeznawali prawdę, czyli to co działo się tam od kilku lat.
Avatar
olo / 25 listopada 2011 o 19:30
0
tutaj dane:

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110107/NEWS01/560211930

http://www.mmlublin.pl/295542/2011/1/7/kalinowka-sanepid-zamknal-hurtownie-mrozonek-za-skandaliczne-warunki-sanitarne?category=spozaMiasta
Avatar
Gość / 25 listopada 2011 o 17:53
0
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów.
Za takie przestępstwo grozi do 3 lat więzienia"


[size="2"]... czyli, że szefowie zwolnili swych pracowników (którym kazali fałszować rybki), a sami idą w zaparte i udają niewiniątka. [/size]
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów.
Za takie przestęp... rozwiń
Avatar
pstrąg / 25 listopada 2011 o 17:53
0
Dziwne,że oszustów się ukrywa.Tym bardziej że proceder jaki wykonywali może spowodować zatrucie wielu osób.Święta za pasem,ludzie robią już zapasy i być może już ktoś kupił te śmierdzące ryby.O jaką hurtownię chodzi?Jakie sklepy się zaopatrywały w tej hurtowni?czy ktoś pofatygowal się aby sprawdzić ile trefnego towaru "wyszło" z hurtowni?
Avatar
Gość / 25 listopada 2011 o 17:52
0
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów.
Za takie przestępstwo grozi do 3 lat więzienia"
[size="2"]
... czyli, że szefowie zwolnili swych pracowników (którym kazali fałszować rybki), a sami idą w zaparte i udają niewiniątka. [/size]
"W akcie oskarżenia Prokuratura wymienia trzech szefów hurtowni i piątkę ich pracowników. Czwórka już tam nie pracuje.
Potwierdzili, że na polecenie zwierzchników przerabiali daty ważności na śledziach, makrelach i sałatkach. – Dobrowolnie poddali się karze. Prokuratura zgodziła się, żeby ich potraktować łagodnie i ukarać niewielkimi grzywnami.

Do winy nie przyznają się za to szefowie hurtowni. Prokuratura oskarża ich o to, że polecali podwładnym fałszować daty przydatności produktów.
Za takie przestępstwo gro... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 82 17

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 25 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!