Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

21 listopada 2008 r.
20:13
Edytuj ten wpis

Pomóżmy zdążyć 4-latkowi z przeszczepem

0 29 A A

Kacper może mieć nowe serce. Pomoc w szybkim znalezieniu dawcy obiecała klinika w Berlinie. Ale rodzice muszą uzbierać 300 tys. euro. Gdyby każdy mieszkaniec Lubelszczyzny podarował im 50 groszy, malec byłby uratowany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kacperek Zagrodny większość swojego życia spędził w szpitalu. Wszystko zaczęło się, kiedy miał 8 miesięcy. Wtedy trafił do szpitala z zapaleniem płuc. Okazało się, że cierpi na kardiomiopatię restrykcyjną, a to oznacza, że jego serce jest niewydolne.

- To był dla nas szok. Od razu nam powiedziano, że jedyną szansą dla Kacpra jest przeszczep - mówi Robert Zagrodny, tata chłopczyka. Wraz z żoną prawie nie odchodzą od szpitalnego łóżka synka. Codziennie przejeżdżają 100 km do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie z gminy Stanin koło Łukowa.

Operacja w Polsce może być przeprowadzona w Zabrzu. To jedyny ośrodek w kraju, który zajmuje się takimi przeszczepami. Dla chłopca potrzebny jest dawca w wieku 12-15 miesięcy. Większe serce w jego klatce piersiowej się nie zmieści.

- Jesteśmy na liście oczekujących już od dwóch lat, a Kacperek jest coraz słabszy. Często trafia do szpitala z powodu niewydolności krążeniowo-oddechowej - rozpacza pan Robert. Już raz Kacprowi dawano zaledwie kilka godzin życia. Ale malec walczył i zwycięsko wyszedł z infekcji.

Kacper jest też pod opieką Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. Lekarz i pielęgniarka przyjeżdżają do niego kilka razy w tygodniu. - Od ponad roku nie chodzi, nie ma siły, bo jest bardzo chudy. A nam serce pęka. Widzimy, jak z dnia na dzień naszego dziecka ubywa - mówi ojciec.

Rodzice robią jednak wszystko, by zdążyć z przeszczepem. Napisali błagalny list do Niemieckiego Centrum Serca w Berlinie. Otrzymali stamtąd deklarację, że w ciągu 75 dni znajdzie się serce dla Kacpra. Operacja kosztuje aż 295 tys. euro. Ale żeby pojechać do kliniki, trzeba wpłacić chociaż 100 tys. Takich pieniędzy państwo Zagrodni nie mają. Robią, co mogą, by je zdobyć. Na koncie, które założyła im Fundacja Polsat, udało się już zebrać 100 tys. zł. Rodzice Kacpra złożyli też kilka podań do lubelskich firm, żeby ofiarowały im jeden procent z podatku.

- Gdyby każdy mieszkaniec Lubelszczyzny dał 50 groszy, nasz syn byłby uratowany. To tak niewielka suma, a stawką jest życie dziecka - mówi Robert Zagrodny.
Prof. Jerzy Osemlak, ordynator oddziału chirurgii i traumatologii dziecięcej w DSK.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ala internautka / 8 marca 2009 o 21:48
0
Mad napisał:
1 marca o 7:47 serce Kacperka przestało bić. Nie udało się nam zdążyć z pomocą


Do rodziców Kacperka.
Jesteśmy z Wami kochani.Pomimo tak wielkiego naszego wysiłku i zbiórki nie udało nam się uratować Waszego Aniołka.
Bardzo , bardzo mi żal . Cierpimy razem z Wami Kochani. Łączymy sie w bólu i cierpieniu razem z Wami.
Kacperku - Aniołku czuwaj z nieba nad swoimi rodzicami , którzy opłakują Twoje odejście.
ku i zbiórki nie udało nam się uratować Waszego Aniołka.
Bardzo , bardzo mi żal . Cierpimy razem z Wami Kochani. Łączymy sie w bólu i cierpieniu razem z Wami.
Kacperku - Aniołku czuwaj z nieba nad swoimi rodzicami , którzy opłakują Twoje odejście. rozwiń
Avatar
Mad / 7 marca 2009 o 01:24
0
1 marca o 7:47 serce Kacperka przestało bić. Nie udało się nam zdążyć z pomocą
Avatar
Gość / 24 lutego 2009 o 20:25
0
Kacperku, w dniu tego artykułu 22.11.2008r. moja ukochana córunia ma 18 lat. Tobie też się uda. Wierzę w to!!!!!!!!
Avatar
Ala-internautka / 20 lutego 2009 o 22:28
0
Gość napisał:
Cały czas czekam i śledzę losy małego Kacperka. Myślę ,że o finale całej akcji Dziennik nas powiadomi



Czy można sie dowiedzieć jak wygląda sytuacja malego Kacperka ,który czeka na przeszczep serduszka .Czy ma szansę i czy nasze pieniądze są wystarczające czy nadal zbieramy . Prosimy o informacje o jego losie.Dla nas internautów to ważne.
Avatar
Gość / 14 lutego 2009 o 17:42
0
Gość napisał:
Też trzymam za nich kciuki i modlę się aby operacja się udała i wszystko było dobrze



Cały czas czekam i śledzę losy małego Kacperka. Myślę ,że o finale całej akcji Dziennik nas powiadomi
Avatar
Gość / 13 lutego 2009 o 21:43
0
Ania napisał:
Dobra robota , cieszę się że akcja jest popierana . Też wpłaciłam parę złotych .Cieszę się ,że mogę pomóc Kacperkowi .
Do rodziców - trzymajcie się - pomożemy Waszemu synkowi a ty Kacperku bądż dzielny wytrzymaj do operacji. wszystko skończy się dobrze .Niech los ci sprzyja . Trzymam kciuki i śledzę każdy ruch w sprawie Kacperka . Nie znam tego chłopczyka ale kocham go jak swoje dziecko.


Też trzymam za nich kciuki i modlę się aby operacja się udała i wszystko było dobrze


Też trzymam za nich kciuki i modlę się aby operacja się udała i wszystko było dobrze rozwiń
Avatar
Ania / 12 lutego 2009 o 19:52
0
Gość napisał:
Popieram całą akcję ,jestem za zbiórką i też wpłaciłam .Bardzo mi zależy na uratowaniu Kacperka.Myślę ,że zdążymy mu pomóc.


Dobra robota , cieszę się że akcja jest popierana . Też wpłaciłam parę złotych .Cieszę się ,że mogę pomóc Kacperkowi .
Do rodziców - trzymajcie się - pomożemy Waszemu synkowi a ty Kacperku bądż dzielny wytrzymaj do operacji. wszystko skończy się dobrze .Niech los ci sprzyja . Trzymam kciuki i śledzę każdy ruch w sprawie Kacperka . Nie znam tego chłopczyka ale kocham go jak swoje dziecko.


Dobra robota , cieszę się że akcja jest popierana . Też wpłaciłam parę złotych .Cieszę się ,że mogę pomóc Kacperkowi .
Do rodziców - trzymajcie się - pomożemy Waszemu synkowi a ty Kacperku bądż dzielny wytrzymaj do operacji. wszystko skończy się dobrze .Niech los ci sprzyja . Trzymam kciuki i śledzę każdy ruch w sprawie Kacperka . Nie znam tego chłopczyka ale kocham go jak swoje dziecko. rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2009 o 19:25
0
Ala z Poniatowej napisał:
W dzienniku ukazał się artykuł ,że POLSAT zebrał prawie wymaganą kwote dzięki nam wszystkim ,którzy wysłaliśmy pieniądze na przeszczep dla Kacpra , ale kurs złotówki znowu spadł i zabrakło pieniędzy do tej już uzbieranej kwoty na przeszczep , dlatego bardzo Was gorąco proszę nie zmarnujmy, my internauci szansy przeszczepu dla Kacpra . Bardzo Was proszę wpłaćmy jeszcze troszkę pieniędzy ,kto ile może aby to biedne dzieciątko mogło pojechać za granicę na przeszczep serduszka . Bardzo , bardzo jeszcze raz Was wszystkich błagam - wpłaćmy jeszcze choć po 20 zł, lub nawet 10 zł w Bankach .Jeżeli uda nam się ta zbiórka , uratujemy małego Kacperka -Przecież tak mało od nas chcą - tylko wpłaty po parę groszy. Niech ten przeszczep seruszka będzie naszym zwycięstwem dla Kacpra Zagrodnego . Jeżeli zdążymy zebrać wymaganą kwote i przeszczep sie uda , to będziemy mogli sobie powiedzieć , że nasz cel i misja odniosła zwycięstwo . Warto , bardzo warto zwyciężyć .



Popieram całą akcję ,jestem za zbiórką i też wpłaciłam .Bardzo mi zależy na uratowaniu Kacperka.Myślę ,że zdążymy mu pomóc.



Popieram całą akcję ,jestem za zbiórką i też wpłaciłam .Bardzo mi zależy na uratowaniu Kacperka.Myślę ,że zdążymy mu pomóc. rozwiń
Avatar
Ala z Poniatowej / 7 lutego 2009 o 21:22
0
carpeng napisał:
AKCJA ALLEGRO DLA KACPERKA

[url="http://www.allegro.pl/item544070631_pomóż_cegiełka_na_serduszko_kacperka_zagrodnego.html"]http://www.allegro.pl/item544070631_pomóż_...zagrodnego.html[/url]

ORAZ NA PORTALU

NASZA-KLASA.PL


W dzienniku ukazał się artykuł ,że POLSAT zebrał prawie wymaganą kwote dzięki nam wszystkim ,którzy wysłaliśmy pieniądze na przeszczep dla Kacpra , ale kurs złotówki znowu spadł i zabrakło pieniędzy do tej już uzbieranej kwoty na przeszczep , dlatego bardzo Was gorąco proszę nie zmarnujmy, my internauci szansy przeszczepu dla Kacpra . Bardzo Was proszę wpłaćmy jeszcze troszkę pieniędzy ,kto ile może aby to biedne dzieciątko mogło pojechać za granicę na przeszczep serduszka . Bardzo , bardzo jeszcze raz Was wszystkich błagam - wpłaćmy jeszcze choć po 20 zł, lub nawet 10 zł w Bankach .Jeżeli uda nam się ta zbiórka , uratujemy małego Kacperka -Przecież tak mało od nas chcą - tylko wpłaty po parę groszy. Niech ten przeszczep seruszka będzie naszym zwycięstwem dla Kacpra Zagrodnego . Jeżeli zdążymy zebrać wymaganą kwote i przeszczep sie uda , to będziemy mogli sobie powiedzieć , że nasz cel i misja odniosła zwycięstwo . Warto , bardzo warto zwyciężyć .


W dzienniku ukazał się artykuł ,że POLSAT zebrał prawie wymaganą kwote dzięki nam wszystkim ,którzy wysłaliśmy pieniądze na przeszczep dla Kacpra , ale kurs złotówki znowu spadł i zabrakło pieniędzy do tej już uzbieranej kwoty na przeszczep , dlatego bardzo Was gorąco proszę nie zmarnujmy, my internauci szansy przeszczepu dla Kacpra . Bardzo Was proszę wpłaćmy jeszcze troszkę pieniędzy ,kto ile może aby to biedne dzieciątko mogło pojechać za granicę na przeszczep serduszka . Bardzo , bardzo jeszcze raz Was wszyst... rozwiń
Avatar
carpeng / 5 lutego 2009 o 18:37
0
AKCJA ALLEGRO DLA KACPERKA

[url="http://www.allegro.pl/item544070631_pomóż_cegiełka_na_serduszko_kacperka_zagrodnego.html"]http://www.allegro.pl/item544070631_pomóż_...zagrodnego.html[/url]

ORAZ NA PORTALU

NASZA-KLASA.PL
Avatar
Ala internautka / 8 marca 2009 o 21:48
0
Mad napisał:
1 marca o 7:47 serce Kacperka przestało bić. Nie udało się nam zdążyć z pomocą


Do rodziców Kacperka.
Jesteśmy z Wami kochani.Pomimo tak wielkiego naszego wysiłku i zbiórki nie udało nam się uratować Waszego Aniołka.
Bardzo , bardzo mi żal . Cierpimy razem z Wami Kochani. Łączymy sie w bólu i cierpieniu razem z Wami.
Kacperku - Aniołku czuwaj z nieba nad swoimi rodzicami , którzy opłakują Twoje odejście.
ku i zbiórki nie udało nam się uratować Waszego Aniołka.
Bardzo , bardzo mi żal . Cierpimy razem z Wami Kochani. Łączymy sie w bólu i cierpieniu razem z Wami.
Kacperku - Aniołku czuwaj z nieba nad swoimi rodzicami , którzy opłakują Twoje odejście. rozwiń
Avatar
Mad / 7 marca 2009 o 01:24
0
1 marca o 7:47 serce Kacperka przestało bić. Nie udało się nam zdążyć z pomocą
Avatar
Gość / 24 lutego 2009 o 20:25
0
Kacperku, w dniu tego artykułu 22.11.2008r. moja ukochana córunia ma 18 lat. Tobie też się uda. Wierzę w to!!!!!!!!
Avatar
Ala-internautka / 20 lutego 2009 o 22:28
0
Gość napisał:
Cały czas czekam i śledzę losy małego Kacperka. Myślę ,że o finale całej akcji Dziennik nas powiadomi



Czy można sie dowiedzieć jak wygląda sytuacja malego Kacperka ,który czeka na przeszczep serduszka .Czy ma szansę i czy nasze pieniądze są wystarczające czy nadal zbieramy . Prosimy o informacje o jego losie.Dla nas internautów to ważne.
Avatar
Gość / 14 lutego 2009 o 17:42
0
Gość napisał:
Też trzymam za nich kciuki i modlę się aby operacja się udała i wszystko było dobrze



Cały czas czekam i śledzę losy małego Kacperka. Myślę ,że o finale całej akcji Dziennik nas powiadomi
Avatar
Gość / 13 lutego 2009 o 21:43
0
Ania napisał:
Dobra robota , cieszę się że akcja jest popierana . Też wpłaciłam parę złotych .Cieszę się ,że mogę pomóc Kacperkowi .
Do rodziców - trzymajcie się - pomożemy Waszemu synkowi a ty Kacperku bądż dzielny wytrzymaj do operacji. wszystko skończy się dobrze .Niech los ci sprzyja . Trzymam kciuki i śledzę każdy ruch w sprawie Kacperka . Nie znam tego chłopczyka ale kocham go jak swoje dziecko.


Też trzymam za nich kciuki i modlę się aby operacja się udała i wszystko było dobrze


Też trzymam za nich kciuki i modlę się aby operacja się udała i wszystko było dobrze rozwiń
Avatar
Ania / 12 lutego 2009 o 19:52
0
Gość napisał:
Popieram całą akcję ,jestem za zbiórką i też wpłaciłam .Bardzo mi zależy na uratowaniu Kacperka.Myślę ,że zdążymy mu pomóc.


Dobra robota , cieszę się że akcja jest popierana . Też wpłaciłam parę złotych .Cieszę się ,że mogę pomóc Kacperkowi .
Do rodziców - trzymajcie się - pomożemy Waszemu synkowi a ty Kacperku bądż dzielny wytrzymaj do operacji. wszystko skończy się dobrze .Niech los ci sprzyja . Trzymam kciuki i śledzę każdy ruch w sprawie Kacperka . Nie znam tego chłopczyka ale kocham go jak swoje dziecko.


Dobra robota , cieszę się że akcja jest popierana . Też wpłaciłam parę złotych .Cieszę się ,że mogę pomóc Kacperkowi .
Do rodziców - trzymajcie się - pomożemy Waszemu synkowi a ty Kacperku bądż dzielny wytrzymaj do operacji. wszystko skończy się dobrze .Niech los ci sprzyja . Trzymam kciuki i śledzę każdy ruch w sprawie Kacperka . Nie znam tego chłopczyka ale kocham go jak swoje dziecko. rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2009 o 19:25
0
Ala z Poniatowej napisał:
W dzienniku ukazał się artykuł ,że POLSAT zebrał prawie wymaganą kwote dzięki nam wszystkim ,którzy wysłaliśmy pieniądze na przeszczep dla Kacpra , ale kurs złotówki znowu spadł i zabrakło pieniędzy do tej już uzbieranej kwoty na przeszczep , dlatego bardzo Was gorąco proszę nie zmarnujmy, my internauci szansy przeszczepu dla Kacpra . Bardzo Was proszę wpłaćmy jeszcze troszkę pieniędzy ,kto ile może aby to biedne dzieciątko mogło pojechać za granicę na przeszczep serduszka . Bardzo , bardzo jeszcze raz Was wszystkich błagam - wpłaćmy jeszcze choć po 20 zł, lub nawet 10 zł w Bankach .Jeżeli uda nam się ta zbiórka , uratujemy małego Kacperka -Przecież tak mało od nas chcą - tylko wpłaty po parę groszy. Niech ten przeszczep seruszka będzie naszym zwycięstwem dla Kacpra Zagrodnego . Jeżeli zdążymy zebrać wymaganą kwote i przeszczep sie uda , to będziemy mogli sobie powiedzieć , że nasz cel i misja odniosła zwycięstwo . Warto , bardzo warto zwyciężyć .



Popieram całą akcję ,jestem za zbiórką i też wpłaciłam .Bardzo mi zależy na uratowaniu Kacperka.Myślę ,że zdążymy mu pomóc.



Popieram całą akcję ,jestem za zbiórką i też wpłaciłam .Bardzo mi zależy na uratowaniu Kacperka.Myślę ,że zdążymy mu pomóc. rozwiń
Avatar
Ala z Poniatowej / 7 lutego 2009 o 21:22
0
carpeng napisał:
AKCJA ALLEGRO DLA KACPERKA

[url="http://www.allegro.pl/item544070631_pomóż_cegiełka_na_serduszko_kacperka_zagrodnego.html"]http://www.allegro.pl/item544070631_pomóż_...zagrodnego.html[/url]

ORAZ NA PORTALU

NASZA-KLASA.PL


W dzienniku ukazał się artykuł ,że POLSAT zebrał prawie wymaganą kwote dzięki nam wszystkim ,którzy wysłaliśmy pieniądze na przeszczep dla Kacpra , ale kurs złotówki znowu spadł i zabrakło pieniędzy do tej już uzbieranej kwoty na przeszczep , dlatego bardzo Was gorąco proszę nie zmarnujmy, my internauci szansy przeszczepu dla Kacpra . Bardzo Was proszę wpłaćmy jeszcze troszkę pieniędzy ,kto ile może aby to biedne dzieciątko mogło pojechać za granicę na przeszczep serduszka . Bardzo , bardzo jeszcze raz Was wszystkich błagam - wpłaćmy jeszcze choć po 20 zł, lub nawet 10 zł w Bankach .Jeżeli uda nam się ta zbiórka , uratujemy małego Kacperka -Przecież tak mało od nas chcą - tylko wpłaty po parę groszy. Niech ten przeszczep seruszka będzie naszym zwycięstwem dla Kacpra Zagrodnego . Jeżeli zdążymy zebrać wymaganą kwote i przeszczep sie uda , to będziemy mogli sobie powiedzieć , że nasz cel i misja odniosła zwycięstwo . Warto , bardzo warto zwyciężyć .


W dzienniku ukazał się artykuł ,że POLSAT zebrał prawie wymaganą kwote dzięki nam wszystkim ,którzy wysłaliśmy pieniądze na przeszczep dla Kacpra , ale kurs złotówki znowu spadł i zabrakło pieniędzy do tej już uzbieranej kwoty na przeszczep , dlatego bardzo Was gorąco proszę nie zmarnujmy, my internauci szansy przeszczepu dla Kacpra . Bardzo Was proszę wpłaćmy jeszcze troszkę pieniędzy ,kto ile może aby to biedne dzieciątko mogło pojechać za granicę na przeszczep serduszka . Bardzo , bardzo jeszcze raz Was wszyst... rozwiń
Avatar
carpeng / 5 lutego 2009 o 18:37
0
AKCJA ALLEGRO DLA KACPERKA

[url="http://www.allegro.pl/item544070631_pomóż_cegiełka_na_serduszko_kacperka_zagrodnego.html"]http://www.allegro.pl/item544070631_pomóż_...zagrodnego.html[/url]

ORAZ NA PORTALU

NASZA-KLASA.PL
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 4

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 2

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 1 5

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 3 12

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 10 5

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 29 11

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 1

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 36 2

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Bródka z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 3

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców 3 0

Co Gdzie Kiedy. Teraz zapraszają wystawców, później będą zachęcać kupujących. Warsztaty Kultury debiutują z targami. Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych mają promować twórczości lubelskich projektantów i kontaktować twórców z klientami. Przed Gwiazdką może się przydać.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!