Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

28 stycznia 2016 r.
13:22

Praca w woj. lubelskim: W jakich zawodach będzie można najłatwiej ją znaleźć?

0 8 A A

Sprawdź, w jakich zawodach w woj. lubelskim najłatwiej będzie znaleźć pracę

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni
Czytaj więcej o:

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Grellli / 20 grudnia 2017 o 11:08
0
Teraz brakuje praocwników do budowlanki, wolne etaty czekają też na pielęgniarki, opiekunów osób starszych,  pracowników logistyki i spedycji. na tym blogu  lubelskie-praca.pl  jest więcej o zawodach deficytowych i nadwyżkowych.  miejsca pracy owszem sa, ale nie zawsze tam gdzie jest praca sa tez godne pieniądze,  i to jest czesto przyczyna tego, ze brakuje rąk do pracy... 
Avatar
Sylwia Consultor / 8 lutego 2017 o 14:50
0
szanowni państwo! firma consultor sp. z o.o.  w dniach 30.01.2017- 17.02.2017r . planuje rekrutacje do projektu „zatrudnij się sam!”. projekt prowadzony jest w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa lubelskiego na lata 2014-2020, podziałania 9.3  rozwój przedsiębiorczości   . w ramach naboru wniosków przyznawane będą dotacje na uruchomienie  i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. z bezzwrotnej dotacje na uruchomienie działalności gospodarczej mogą skorzystać osoby bezrobotne i bierne zawodowo w wieku 30 lat i więcej z województwa lubelskiego projekt skierowany jest do 52 osób (27 kobiet, 25 mężczyzn)  w wieku 30 lat i więcej zamieszkujących w województwie lubelskim  pozostających bez pracy zamierzających  rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, z wyłączeniem zarejestrowanych w centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, krajowym rejestrze sądowym, lub prowadzących działalność na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu, w tym w szczególności: [justify] − osoby bezrobotne, poszukujące pracy (pozostające bez zatrudnienia) i bierne zawodowo, znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, tj.: [/justify] [justify] • kobiety, [/justify] [justify] • osoby powyżej  50 r. życia, [/justify] [justify] •  osoby z niepełnosprawnościami, [/justify] [justify]              •  osoby długotrwale bezrobotne, [/justify] [justify]              •  osoby niskowykwalifikowane, [/justify] [justify]         − osoby odchodzące z rolnictwa zarejestrowane jako bezrobotne oraz członkowie ich rodzin zarejestrowani jako bezrobotni, pod warunkiem, że należą do osób znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, a ich gospodarstwa rolne nie przekraczają 2 ha przeliczeniowych ( pierwszeństwo w rekrutacji) [/justify]   kandydaci zainteresowani udziałem powinni złożyć w biurze projektu „zatrudnij się sam!” komplet wymaganych dokumentów   w terminie 30.01.2017r.-17.02.2017r.   formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami może być wysłany pocztą  lub kurierem na adres biura projektu: consultor sp.z o.o., ul. droga męczenników majdanka 74, 20-325 lublin , tel. 81 745 41 91, 509 897 677 ***zatrudnijsiesam.consultor.pl
szanowni państwo! firma consultor sp. z o.o.  w dniach 30.01.2017- 17.02.2017r . planuje rekrutacje do projektu „zatrudnij się sam!”. projekt prowadzony jest w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa lubelskiego na lata 2014-2020, podziałania 9.3  rozwój przedsiębiorczości   . w ramach naboru wniosków przyznawane będą dotacje na uruchomienie  i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. z bezzwrotnej dotacje na uruchomienie działalności gospodarczej mogą skorzystać osoby bezrobotne i bierne zawo... rozwiń
Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 21:03
0

a po co teraz szukać pracy, wystarczy narobić i narodzić dzieci a głupi pracujący dadzą nam za darmo kupę pieniędzy

Avatar
crx / 28 stycznia 2016 o 15:09
0

akurat prawda-bzdura!!! w praktyce wcale nie ma pracy dla ekonomistów, ciekawe skąd takie statystyki???

Mówiąc uczciwie,  znam pewnego gościa ,który mIał romans z pewną panią z URB (Urzędu Rejestracji Bezrobotnych ), która miała narzucone,  aby szukać przedsiębiorców...Ofertę zatrudnienia zgłosił...A czy zatrudnił...? Odpowiedzmy sobie sami...

Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 14:58
0
akurat prawda-bzdura!!! w praktyce wcale nie ma pracy dla ekonomistów, ciekawe skąd takie statystyki???
Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 14:39
0
nie wystarczą studia ekonomiczne by być samodzielnym księgowym. Do tego jeszcze sporo pracy. Być 20 letnią osobą znającą komputer i 12 języków specjalistką od fizyki nuklearnej, sinologii, ekonomii i co najmniej 10 letnim stażem nie jest tak łatwo. Owszem, ekonomia jest niezbędna jako pierwszy krok do bycia takowym księgowym. Ale to krok najłatwiejszy i często najszybszy bo raptem 5 lat.
Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 14:10
0
A jeszcze niedawno mówiono, że nie opłaca się studiować ekonomii...
Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 13:34
0
DYREKTOR PRODUKTU,INSPEKTOR PROMOCJI TOWARU.PREZES KREOWANIA WARTOŚCI TOWARU ITD ITD ;-))) A to wszystko oczywiście na umowę zlecenie ,ile sprzedaż to tyle masz ;-)))Pobujasz się z miesiąc ,zobaczysz ,że to strata czasu i następny naiwny !
Avatar
Grellli / 20 grudnia 2017 o 11:08
0
Teraz brakuje praocwników do budowlanki, wolne etaty czekają też na pielęgniarki, opiekunów osób starszych,  pracowników logistyki i spedycji. na tym blogu  lubelskie-praca.pl  jest więcej o zawodach deficytowych i nadwyżkowych.  miejsca pracy owszem sa, ale nie zawsze tam gdzie jest praca sa tez godne pieniądze,  i to jest czesto przyczyna tego, ze brakuje rąk do pracy... 
Avatar
Sylwia Consultor / 8 lutego 2017 o 14:50
0
szanowni państwo! firma consultor sp. z o.o.  w dniach 30.01.2017- 17.02.2017r . planuje rekrutacje do projektu „zatrudnij się sam!”. projekt prowadzony jest w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa lubelskiego na lata 2014-2020, podziałania 9.3  rozwój przedsiębiorczości   . w ramach naboru wniosków przyznawane będą dotacje na uruchomienie  i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. z bezzwrotnej dotacje na uruchomienie działalności gospodarczej mogą skorzystać osoby bezrobotne i bierne zawodowo w wieku 30 lat i więcej z województwa lubelskiego projekt skierowany jest do 52 osób (27 kobiet, 25 mężczyzn)  w wieku 30 lat i więcej zamieszkujących w województwie lubelskim  pozostających bez pracy zamierzających  rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, z wyłączeniem zarejestrowanych w centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, krajowym rejestrze sądowym, lub prowadzących działalność na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu, w tym w szczególności: [justify] − osoby bezrobotne, poszukujące pracy (pozostające bez zatrudnienia) i bierne zawodowo, znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, tj.: [/justify] [justify] • kobiety, [/justify] [justify] • osoby powyżej  50 r. życia, [/justify] [justify] •  osoby z niepełnosprawnościami, [/justify] [justify]              •  osoby długotrwale bezrobotne, [/justify] [justify]              •  osoby niskowykwalifikowane, [/justify] [justify]         − osoby odchodzące z rolnictwa zarejestrowane jako bezrobotne oraz członkowie ich rodzin zarejestrowani jako bezrobotni, pod warunkiem, że należą do osób znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, a ich gospodarstwa rolne nie przekraczają 2 ha przeliczeniowych ( pierwszeństwo w rekrutacji) [/justify]   kandydaci zainteresowani udziałem powinni złożyć w biurze projektu „zatrudnij się sam!” komplet wymaganych dokumentów   w terminie 30.01.2017r.-17.02.2017r.   formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami może być wysłany pocztą  lub kurierem na adres biura projektu: consultor sp.z o.o., ul. droga męczenników majdanka 74, 20-325 lublin , tel. 81 745 41 91, 509 897 677 ***zatrudnijsiesam.consultor.pl
szanowni państwo! firma consultor sp. z o.o.  w dniach 30.01.2017- 17.02.2017r . planuje rekrutacje do projektu „zatrudnij się sam!”. projekt prowadzony jest w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa lubelskiego na lata 2014-2020, podziałania 9.3  rozwój przedsiębiorczości   . w ramach naboru wniosków przyznawane będą dotacje na uruchomienie  i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. z bezzwrotnej dotacje na uruchomienie działalności gospodarczej mogą skorzystać osoby bezrobotne i bierne zawo... rozwiń
Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 21:03
0

a po co teraz szukać pracy, wystarczy narobić i narodzić dzieci a głupi pracujący dadzą nam za darmo kupę pieniędzy

Avatar
crx / 28 stycznia 2016 o 15:09
0

akurat prawda-bzdura!!! w praktyce wcale nie ma pracy dla ekonomistów, ciekawe skąd takie statystyki???

Mówiąc uczciwie,  znam pewnego gościa ,który mIał romans z pewną panią z URB (Urzędu Rejestracji Bezrobotnych ), która miała narzucone,  aby szukać przedsiębiorców...Ofertę zatrudnienia zgłosił...A czy zatrudnił...? Odpowiedzmy sobie sami...

Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 14:58
0
akurat prawda-bzdura!!! w praktyce wcale nie ma pracy dla ekonomistów, ciekawe skąd takie statystyki???
Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 14:39
0
nie wystarczą studia ekonomiczne by być samodzielnym księgowym. Do tego jeszcze sporo pracy. Być 20 letnią osobą znającą komputer i 12 języków specjalistką od fizyki nuklearnej, sinologii, ekonomii i co najmniej 10 letnim stażem nie jest tak łatwo. Owszem, ekonomia jest niezbędna jako pierwszy krok do bycia takowym księgowym. Ale to krok najłatwiejszy i często najszybszy bo raptem 5 lat.
Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 14:10
0
A jeszcze niedawno mówiono, że nie opłaca się studiować ekonomii...
Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 13:34
0
DYREKTOR PRODUKTU,INSPEKTOR PROMOCJI TOWARU.PREZES KREOWANIA WARTOŚCI TOWARU ITD ITD ;-))) A to wszystko oczywiście na umowę zlecenie ,ile sprzedaż to tyle masz ;-)))Pobujasz się z miesiąc ,zobaczysz ,że to strata czasu i następny naiwny !