Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 listopada 2008 r.
11:32
Edytuj ten wpis

Skazane za nagie biusty na plaży (wideo)

0 30 A A

Nagana dla kobiet, które opalały się na topless na miejskim kąpielisku "Arkonka” - zdecydował dziś sąd w Szczecinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Żyjemy w zacofanym kraju. I tak będę się opalać topless. Ale na pewno nie na "Arkonce” - mówi 28-letnia Dorota Krzysztofek. I zapowiedziała odwołanie.

Jej koleżanka, 26-letnia Anna K. nie przyszła dziś do sądu.

Wyrok zapadł przed Sądem Grodzkim w Szczecinie. Sędzia Szczepańska uznała, że zachowanie obu pań to był nieobyczajny wybryk. Nagana to najniższa kara za to wykroczenie.


Materiał filmowy www.gs24.pl

CZYTAJ WIĘCEJ W SERWISIE GŁOSU POMORZA

- "Arkonka” to miejskie kąpielisko. Przychodzą tam rodziny z dziećmi. Widok nagich piersi dorosłych kobiet, może wywoływać różne reakcje - tłumaczy sędzia Beata Szczepańska..

Do incydentu doszło w niedzielę 11 maja w Szczecinie. 26-letnia Anna K. (nie godzi się na upublicznienie wizerunku) oraz 28-letnia Dorota Krzysztofek przyszły na kąpielisko przed południem. Opalały się bez staników. Twierdzą jednak, że przez większość czasu leżały na brzuchu.

- Byłam świeżo po zrobieniu makijażu permanentnego. I nie mogłam opalać twarzy - tłumaczyła tydzień temu Anna K.

Sąd nie dał temu wiary. - Jak człowiek idzie się opalać, to przecież nie leży bez ruchu przez cały czas. Tego uczy doświadczenie życiowe - mówi sędzia.

Około południa przy kąpielisku pojawił się patrol rowerowy: policjant Bogumił B. oraz strażnik miejski Marek G. Panie twierdzą, że wtedy opalały plecy. Według panów stały lub siedziały bez staników.

- Dlatego je zauważyłem. Inaczej bym ich nie widział - mówi Marek G.

Pouczył obie panie, które po interwencji założyły staniki. Ale potem znów je zdjęły.
- Uznałyśmy, że nie robimy nic złego - mówi Krzysztofek.

Zauważyli to funkcjonariusze z patrolu.

- Znowu zdjęły staniki. Zaczęły chodzić, trzepać koc. To było trochę wyzywające - wspomina Marek G.

Strażnik postanowił ukarać kobiety mandatem za wywołanie zgorszenia w miejscu publicznym (art. 51 kodeksu wykroczeń).




Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ania / 21 lipca 2011 o 19:30
0
totalna bzdura,w następne juz wakacje miałam nie miłą okazję zobaczyc na zywo wdzieki ej,,pani'',ktora rozlozyla sie ze swoją kolezanką na kocyku tuz za dziecięcą piaskownicą,ostentacyjnie wstawała,trzepała sobie kocyk i cieszyła sie w najlepsze,komentarzy rodziców w piaskownicy nie będe powtarzac..można sobie wyobrazic...
Avatar
Gość / 7 listopada 2008 o 22:25
0
LUBELSKIE

LUBELSKIE
Skazane za nagie biusty na plaży (wideo)Od kiedy Szczecin jest w lubelskiem?????Redakcjo Dziennika!!!!!!!!!Wstyd!!!
Avatar
Gość / 7 listopada 2008 o 21:46
0
normalny napisał:
Byłem na wakacjach we Włoszech i gdy zerkałem na półnagie kobiety to miałem wzwód- było to krępujące. Ajak w polsce widzę karmiące kobiety ta jest to malo ciekawe


No i własnie dlatego panie powinny opalać się topless w miejscach do tego przeznaczonych a nie na publicznej plaży, gdzie przychodzą dzieci.
Widok faceta z erekcją, śliniącego się w miejscu publicznym do każdej pólnagiej laski jest obrzydliwy.
Avatar
normalny / 7 listopada 2008 o 21:41
0
alek napisał:
Jestesmy czy tego chcemy czy też nie KRAJEM WYZNANIOWYM, zupełnie jak w Islamie i czy tego ktoś chce, czy nie to obnażając miejsca intymne -a piersi kobiece są takowymi, w miejscu publicznym musi liczyć się z konsekwencjami. A swoją drogą to "deb***ny" proces. świadczy tylko o "POWADZE" instytucji sądu. Powinno się zakończyć na pouczeniu i koniec.
p.s.
Tylko co począć z kobietą karmiącą piersią? Dlaczego pierś karmiącej nei ma podtekstu erotycznego, a nie karmiącej już tak? ZAtem teraz czekamy na pierwszy proces o obnażanie piersi w miejscu publicznym w celu karmienia.
Jak mawiał Zulu Gula, Polska to dziwny kraj.....

Byłem na wakacjach we Włoszech i gdy zerkałem na półnagie kobiety to miałem wzwód- było to krępujące. Ajak w polsce widzę karmiące kobiety ta jest to malo ciekawe

Byłem na wakacjach we Włoszech i gdy zerkałem na półnagie kobiety to miałem wzwód- było to krępujące. Ajak w polsce widzę karmiące kobiety ta jest to malo ciekawe rozwiń
Avatar
alek / 7 listopada 2008 o 20:07
0
Jestesmy czy tego chcemy czy też nie KRAJEM WYZNANIOWYM, zupełnie jak w Islamie i czy tego ktoś chce, czy nie to obnażając miejsca intymne -a piersi kobiece są takowymi, w miejscu publicznym musi liczyć się z konsekwencjami. A swoją drogą to "deb***ny" proces. świadczy tylko o "POWADZE" instytucji sądu. Powinno się zakończyć na pouczeniu i koniec.
p.s.
Tylko co począć z kobietą karmiącą piersią? Dlaczego pierś karmiącej nei ma podtekstu erotycznego, a nie karmiącej już tak? ZAtem teraz czekamy na pierwszy proces o obnażanie piersi w miejscu publicznym w celu karmienia.
Jak mawiał Zulu Gula, Polska to dziwny kraj.....
Jestesmy czy tego chcemy czy też nie KRAJEM WYZNANIOWYM, zupełnie jak w Islamie i czy tego ktoś chce, czy nie to obnażając miejsca intymne -a piersi kobiece są takowymi, w miejscu publicznym musi liczyć się z konsekwencjami. A swoją drogą to "deb***ny" proces. świadczy tylko o "POWADZE" instytucji sądu. Powinno się zakończyć na pouczeniu i koniec.
p.s.
Tylko co począć z kobietą karmiącą piersią? Dlaczego pierś karmiącej nei ma podtekstu erotycznego, a nie karmiącej już tak? ZAtem teraz czekamy na pierwszy pro... rozwiń
Avatar
viktor / 7 listopada 2008 o 19:14
0
A ja nie jestem żaden moher i to ja chce decydowac o tym kiedy będe oglądac, a nie jakas lala na siłe bedzie mi przed oczy wywalała swój sztuczny silikon. Bardzo dobrze, że zostały ukarane, niech sie licza z innymi. Niedlugo zapragnie zwrocic na siebie uwage poprzez pokazanie tylka i co? Tez powinno byc dozwolone? Zreszta jej chodzilo o rozglos...i osiagnela to co zamierzala, przeciez to po niej widac golym, ze sie tak wyraze okiem. Nie ma co deliberowac....
Avatar
Gość / 7 listopada 2008 o 19:10
0
Gość napisał:
Generalnie to Ty jesteś bardzo inteligentną osobą i było by wszystko w porządku gdyby nie uwierała Ciebie za mocno antenka moherowego berecika.



Generalnie, to moher nie jest zły, zwłaszcza zimą.
Avatar
markus 46 / 7 listopada 2008 o 18:30
0
POLSKA TO ZACOFANY KRAJ.W DOMACH MATKI CHODZĄ PRZY DZIECIACH PRAWIE NAGO I JEST OK.JAK MŁODE ŁADNE DZIEWCZYNY OPALAŁY SIĘ TOPLES TO JEST BE.W TAKIM RAŻIE MĘŻCZYŻNI POWINNI CHODZIĆ NA PLARZY W KOSZULKACH BO ZROBIĄ ZGORSZENIE WŚÓD MŁODYCH DZIEWCZYNEK.CIEMNOGRÓD W TEJ BIEDNEJ POLSCE JEST.PANI SĘDZINA MA KOMPLEKSY I NIBY MŁODA ALE STAROŚWIECKA. PA.
POLSKA TO ZACOFANY KRAJ.W DOMACH MATKI CHODZĄ PRZY DZIECIACH PRAWIE NAGO I JEST OK.JAK MŁODE ŁADNE DZIEWCZYNY OPALAŁY SIĘ TOPLES TO JEST BE.W TAKIM RAŻIE MĘŻCZYŻNI POWINNI CHODZIĆ NA PLARZY W KOSZULKACH BO ZROBIĄ ZGORSZENIE WŚÓD MŁODYCH DZIEWCZYNEK.CIEMNOGRÓD W TEJ BIEDNEJ POLSCE JEST.PANI SĘDZINA MA KOMPLEKSY I NIBY MŁODA ALE STAROŚWIECKA. PA. rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2008 o 18:02
0
Generalnie to Ty jesteś bardzo inteligentną osobą i było by wszystko w porządku gdyby nie uwierała Ciebie za mocno antenka moherowego berecika.
Avatar
Gość / 7 listopada 2008 o 18:01
0
Generalnie to Ty jesteś bardzo inteligentną osobą i było by wszystko w porządku gdyby nie uwierała Ciebie za mocno antenka moherowego berecika.
Avatar
Ania / 21 lipca 2011 o 19:30
0
totalna bzdura,w następne juz wakacje miałam nie miłą okazję zobaczyc na zywo wdzieki ej,,pani'',ktora rozlozyla sie ze swoją kolezanką na kocyku tuz za dziecięcą piaskownicą,ostentacyjnie wstawała,trzepała sobie kocyk i cieszyła sie w najlepsze,komentarzy rodziców w piaskownicy nie będe powtarzac..można sobie wyobrazic...
Avatar
Gość / 7 listopada 2008 o 22:25
0
LUBELSKIE

LUBELSKIE
Skazane za nagie biusty na plaży (wideo)Od kiedy Szczecin jest w lubelskiem?????Redakcjo Dziennika!!!!!!!!!Wstyd!!!
Avatar
Gość / 7 listopada 2008 o 21:46
0
normalny napisał:
Byłem na wakacjach we Włoszech i gdy zerkałem na półnagie kobiety to miałem wzwód- było to krępujące. Ajak w polsce widzę karmiące kobiety ta jest to malo ciekawe


No i własnie dlatego panie powinny opalać się topless w miejscach do tego przeznaczonych a nie na publicznej plaży, gdzie przychodzą dzieci.
Widok faceta z erekcją, śliniącego się w miejscu publicznym do każdej pólnagiej laski jest obrzydliwy.
Avatar
normalny / 7 listopada 2008 o 21:41
0
alek napisał:
Jestesmy czy tego chcemy czy też nie KRAJEM WYZNANIOWYM, zupełnie jak w Islamie i czy tego ktoś chce, czy nie to obnażając miejsca intymne -a piersi kobiece są takowymi, w miejscu publicznym musi liczyć się z konsekwencjami. A swoją drogą to "deb***ny" proces. świadczy tylko o "POWADZE" instytucji sądu. Powinno się zakończyć na pouczeniu i koniec.
p.s.
Tylko co począć z kobietą karmiącą piersią? Dlaczego pierś karmiącej nei ma podtekstu erotycznego, a nie karmiącej już tak? ZAtem teraz czekamy na pierwszy proces o obnażanie piersi w miejscu publicznym w celu karmienia.
Jak mawiał Zulu Gula, Polska to dziwny kraj.....

Byłem na wakacjach we Włoszech i gdy zerkałem na półnagie kobiety to miałem wzwód- było to krępujące. Ajak w polsce widzę karmiące kobiety ta jest to malo ciekawe

Byłem na wakacjach we Włoszech i gdy zerkałem na półnagie kobiety to miałem wzwód- było to krępujące. Ajak w polsce widzę karmiące kobiety ta jest to malo ciekawe rozwiń
Avatar
alek / 7 listopada 2008 o 20:07
0
Jestesmy czy tego chcemy czy też nie KRAJEM WYZNANIOWYM, zupełnie jak w Islamie i czy tego ktoś chce, czy nie to obnażając miejsca intymne -a piersi kobiece są takowymi, w miejscu publicznym musi liczyć się z konsekwencjami. A swoją drogą to "deb***ny" proces. świadczy tylko o "POWADZE" instytucji sądu. Powinno się zakończyć na pouczeniu i koniec.
p.s.
Tylko co począć z kobietą karmiącą piersią? Dlaczego pierś karmiącej nei ma podtekstu erotycznego, a nie karmiącej już tak? ZAtem teraz czekamy na pierwszy proces o obnażanie piersi w miejscu publicznym w celu karmienia.
Jak mawiał Zulu Gula, Polska to dziwny kraj.....
Jestesmy czy tego chcemy czy też nie KRAJEM WYZNANIOWYM, zupełnie jak w Islamie i czy tego ktoś chce, czy nie to obnażając miejsca intymne -a piersi kobiece są takowymi, w miejscu publicznym musi liczyć się z konsekwencjami. A swoją drogą to "deb***ny" proces. świadczy tylko o "POWADZE" instytucji sądu. Powinno się zakończyć na pouczeniu i koniec.
p.s.
Tylko co począć z kobietą karmiącą piersią? Dlaczego pierś karmiącej nei ma podtekstu erotycznego, a nie karmiącej już tak? ZAtem teraz czekamy na pierwszy pro... rozwiń
Avatar
viktor / 7 listopada 2008 o 19:14
0
A ja nie jestem żaden moher i to ja chce decydowac o tym kiedy będe oglądac, a nie jakas lala na siłe bedzie mi przed oczy wywalała swój sztuczny silikon. Bardzo dobrze, że zostały ukarane, niech sie licza z innymi. Niedlugo zapragnie zwrocic na siebie uwage poprzez pokazanie tylka i co? Tez powinno byc dozwolone? Zreszta jej chodzilo o rozglos...i osiagnela to co zamierzala, przeciez to po niej widac golym, ze sie tak wyraze okiem. Nie ma co deliberowac....
Avatar
Gość / 7 listopada 2008 o 19:10
0
Gość napisał:
Generalnie to Ty jesteś bardzo inteligentną osobą i było by wszystko w porządku gdyby nie uwierała Ciebie za mocno antenka moherowego berecika.



Generalnie, to moher nie jest zły, zwłaszcza zimą.
Avatar
markus 46 / 7 listopada 2008 o 18:30
0
POLSKA TO ZACOFANY KRAJ.W DOMACH MATKI CHODZĄ PRZY DZIECIACH PRAWIE NAGO I JEST OK.JAK MŁODE ŁADNE DZIEWCZYNY OPALAŁY SIĘ TOPLES TO JEST BE.W TAKIM RAŻIE MĘŻCZYŻNI POWINNI CHODZIĆ NA PLARZY W KOSZULKACH BO ZROBIĄ ZGORSZENIE WŚÓD MŁODYCH DZIEWCZYNEK.CIEMNOGRÓD W TEJ BIEDNEJ POLSCE JEST.PANI SĘDZINA MA KOMPLEKSY I NIBY MŁODA ALE STAROŚWIECKA. PA.
POLSKA TO ZACOFANY KRAJ.W DOMACH MATKI CHODZĄ PRZY DZIECIACH PRAWIE NAGO I JEST OK.JAK MŁODE ŁADNE DZIEWCZYNY OPALAŁY SIĘ TOPLES TO JEST BE.W TAKIM RAŻIE MĘŻCZYŻNI POWINNI CHODZIĆ NA PLARZY W KOSZULKACH BO ZROBIĄ ZGORSZENIE WŚÓD MŁODYCH DZIEWCZYNEK.CIEMNOGRÓD W TEJ BIEDNEJ POLSCE JEST.PANI SĘDZINA MA KOMPLEKSY I NIBY MŁODA ALE STAROŚWIECKA. PA. rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2008 o 18:02
0
Generalnie to Ty jesteś bardzo inteligentną osobą i było by wszystko w porządku gdyby nie uwierała Ciebie za mocno antenka moherowego berecika.
Avatar
Gość / 7 listopada 2008 o 18:01
0
Generalnie to Ty jesteś bardzo inteligentną osobą i było by wszystko w porządku gdyby nie uwierała Ciebie za mocno antenka moherowego berecika.
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!