Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 sierpnia 2011 r.
7:12
Edytuj ten wpis

Strajk na kolei: Pociągi Przewozów Regionalnych stoją (wideo)

Autor: Zdjęcie autora drs aa
0 18 A A
Na samym dworcu znajdują się transparenty informujące o strajku, a przez megafon podawana jest równi
Na samym dworcu znajdują się transparenty informujące o strajku, a przez megafon podawana jest równi

Ponad 300 tysięcy pasażerów w całym kraju nie wsiądzie dzisiaj do pociągów Przewozów Regionalnych. Kolejarze rozpoczęli 24-godzinny strajk. W Lublinie jak na razie protest przebiega spokojnie. Wygląda na to, że osoby, które miały dzisiaj jechać koleją wybrały inne środki transportu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
smutny marian / 17 sierpnia 2011 o 14:57
0
[quote name='mak' timestamp='1313559908' post='515183']
super!! jeszcze FSC, WSK, LZNS a potem stocznie i robimy rewolucję!! A swoją drogą, ciekawe czy ktoś pamięta te skróty-nazwy firm?? I jeszcze jedno, wydaje mi się, wszyscy chcieli tej prywatyzacji, tych spółek, więc o co ten krzyk??
[/quote]
FSC, WSK, LZNS i wiele innych już niema, a odnośnie rewolucji to już nie komuna i nie państwowe. Jak zaczną podskakiwać to prywaciarz kopnie w dupę i koniec kariery. Zresztą część tych kolejarzy pewnie też straci prace.
[quote name='mak' timestamp='1313559908' post='515183']
super!! jeszcze FSC, WSK, LZNS a potem stocznie i robimy rewolucję!! A swoją drogą, ciekawe czy ktoś pamięta te skróty-nazwy firm?? I jeszcze jedno, wydaje mi się, wszyscy chcieli tej prywatyzacji, tych spółek, więc o co ten krzyk??
[/quote]
FSC, WSK, LZNS i wiele innych już niema, a odnośnie rewolucji to już nie komuna i nie państwowe. Jak zaczną podskakiwać to prywaciarz kopnie w dupę i koniec kariery. ... rozwiń
Avatar
smutny marian / 17 sierpnia 2011 o 14:47
0
Wywalić na zbity ryj to bydło... nienażarte świnie. Mam na myśli zarząd prezesów i ministra.
Avatar
adam / 17 sierpnia 2011 o 14:39
0
Odpowiem Ci : jestem architektem,studia skończyłem przed 1989 rokiem / chyba wiesz dlaczego tę datę wymieniam/,prowadzę własną pracownię architektoniczną,obiektywnie oceniam życie wokół mnie .Wiem kto to jest Lenin,wiem kto to jest Jan Paweł II,wiem wiele o innych ludziach.
Avatar
kajtek / 17 sierpnia 2011 o 12:02
0
a niech strajkują, może w końcu szlag trafi całe PKP, co będzie z korzyścią dla podatników dokładających miliardy do tego molocha bez dna , za to z technologią obsrywania torów z toalecie sprzed 100 lat
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 17 sierpnia 2011 o 11:50
0
[quote name='Magda_23' timestamp='1313573088' post='515273']
taki kolejarz też zasługuje na płacę godną a nie na okruchy
[...]
A dlaczego kolejarze nie mogą dostać? Też im się należy.
[/quote]

Po raz kolejny pytam: co to jest "godna płaca"? Trzy tysiące na rękę, pięć tysięcy, czy "nie mniej niż sąsiad Zenek"? A czy "należy im się" niezależnie od tego w jakiej kondycji jest ich spółka? A co im się będzie należeć, jak spółka zbankrutuje i wszyscy pójdą na zieloną trawkę? Będą krzyczeć do premiera "Jak żyć!??". Pracować k...wa trzeba, a nie strajkować.
[quote name='Magda_23' timestamp='1313573088' post='515273']
taki kolejarz też zasługuje na płacę godną a nie na okruchy
[...]
A dlaczego kolejarze nie mogą dostać? Też im się należy.
[/quote]

Po raz kolejny pytam: co to jest "godna płaca"? Trzy tysiące na rękę, pięć tysięcy, czy "nie mniej niż sąsiad Zenek"? A czy "należy im się" niezależnie od tego w jakiej kondycji jest ich spółka? A co im się będzie należeć, jak spółka zbankrutuje i wszyscy pójdą n... rozwiń
Avatar
ks.ADAM / 17 sierpnia 2011 o 11:30
0
Pojebało kolejarzy. Nie podoba sie pensja w wyskokości 3-4 tysięcy złotych to się zwolnijcie i nie pogrążajcie Polski. Ot pojebało się we łbach od dobrobytu.
Avatar
Magda_23 / 17 sierpnia 2011 o 11:24
0
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1313569802' post='515257']
A ty co, skończyłeś Szkołę Policealną Wieczorowego Czytania Dzieł Lenina? Na egzaminie miałeś za zadanie wypowiedzieć na głos 50 razy "Czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy!"? Zgodnie z twoją teorią to jak będę wykonywał pracę polegającą na przekładaniu patyków z jednej kupki na drugą to też będę miał prawo do "godziwych zarobków", tak? A wytłumacz mi tu jeszcze, geniuszu ekonomii socjalistycznej, co to są te "godziwe zarobki". 2 tysiące? Trzy? Pięć tysięcy? Ma starczyć na salceson i ratę na TV, czy na codzienne obiady w restauracji i nowego Merca?
[/quote]

A może tak panowie z sejmu i senatu oraz ze stołków kierowniczych zaczną widzieć że taki kolejarz też zasługuje na płacę godną a nie na okruchy. Dyrektorowie przyznają sobie tylko premię a powiedzmy sobie szczerze za co?! Za to co przeciętni pracownicy za nich zrobią. A oni tylko spijają śmietankę. Lekarze strajkują i odchodzą od łóżek to jest cacy i jakoś mało was narzeka mimo że oni dostają to co chcą. Górnicy tak samo czy nauczyciele. A dlaczego kolejarze nie mogą dostać? Też im się należy.
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1313569802' post='515257']
A ty co, skończyłeś Szkołę Policealną Wieczorowego Czytania Dzieł Lenina? Na egzaminie miałeś za zadanie wypowiedzieć na głos 50 razy "Czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy!"? Zgodnie z twoją teorią to jak będę wykonywał pracę polegającą na przekładaniu patyków z jednej kupki na drugą to też będę miał prawo do "godziwych zarobków", tak? A wytłumacz mi tu jeszcze, geniuszu ekonomii socjalistycznej, co to... rozwiń
Avatar
Marek / 17 sierpnia 2011 o 11:18
0
Kolejarzy nie ma co obwiniać ale rządu też nie. Problemy na kolei były od zawsze, tylko przed wejściem do UE wsyzscy myśleli, że nie wiadomo jake dotacje spłyną z nieba. I faktycznie spłynęły tylko że na drogi....prawie 130mld złotych, a kolej? dostała marne 20mld co jest kroplą w morzu ich potrzeb. Nie moge patrzeć jak obwinia się za to Tuska, który nie zawinił w tym temacie. Ba, nawet przewodniczący Kogut jest przecież z PiSu więc może tam szukać wyjaśnień...
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 17 sierpnia 2011 o 10:30
0
[quote name='adam' timestamp='1313566585' post='515222']
Każdy ma prawo do godziwych zarobków,niezależnie od tego jakie ma wykształcenie i jaką pracę wykonuje.
[/quote]

A ty co, skończyłeś Szkołę Policealną Wieczorowego Czytania Dzieł Lenina? Na egzaminie miałeś za zadanie wypowiedzieć na głos 50 razy "Czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy!"? Zgodnie z twoją teorią to jak będę wykonywał pracę polegającą na przekładaniu patyków z jednej kupki na drugą to też będę miał prawo do "godziwych zarobków", tak? A wytłumacz mi tu jeszcze, geniuszu ekonomii socjalistycznej, co to są te "godziwe zarobki". 2 tysiące? Trzy? Pięć tysięcy? Ma starczyć na salceson i ratę na TV, czy na codzienne obiady w restauracji i nowego Merca?
[quote name='adam' timestamp='1313566585' post='515222']
Każdy ma prawo do godziwych zarobków,niezależnie od tego jakie ma wykształcenie i jaką pracę wykonuje.
[/quote]

A ty co, skończyłeś Szkołę Policealną Wieczorowego Czytania Dzieł Lenina? Na egzaminie miałeś za zadanie wypowiedzieć na głos 50 razy "Czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy!"? Zgodnie z twoją teorią to jak będę wykonywał pracę polegającą na przekładaniu patyków z jednej kupki na drugą to też będę miał p... rozwiń
Avatar
LUBLIN / 17 sierpnia 2011 o 10:16
0
Brawo Panowie PKP ENERGETYKA jet zwami
Avatar
smutny marian / 17 sierpnia 2011 o 14:57
0
[quote name='mak' timestamp='1313559908' post='515183']
super!! jeszcze FSC, WSK, LZNS a potem stocznie i robimy rewolucję!! A swoją drogą, ciekawe czy ktoś pamięta te skróty-nazwy firm?? I jeszcze jedno, wydaje mi się, wszyscy chcieli tej prywatyzacji, tych spółek, więc o co ten krzyk??
[/quote]
FSC, WSK, LZNS i wiele innych już niema, a odnośnie rewolucji to już nie komuna i nie państwowe. Jak zaczną podskakiwać to prywaciarz kopnie w dupę i koniec kariery. Zresztą część tych kolejarzy pewnie też straci prace.
[quote name='mak' timestamp='1313559908' post='515183']
super!! jeszcze FSC, WSK, LZNS a potem stocznie i robimy rewolucję!! A swoją drogą, ciekawe czy ktoś pamięta te skróty-nazwy firm?? I jeszcze jedno, wydaje mi się, wszyscy chcieli tej prywatyzacji, tych spółek, więc o co ten krzyk??
[/quote]
FSC, WSK, LZNS i wiele innych już niema, a odnośnie rewolucji to już nie komuna i nie państwowe. Jak zaczną podskakiwać to prywaciarz kopnie w dupę i koniec kariery. ... rozwiń
Avatar
smutny marian / 17 sierpnia 2011 o 14:47
0
Wywalić na zbity ryj to bydło... nienażarte świnie. Mam na myśli zarząd prezesów i ministra.
Avatar
adam / 17 sierpnia 2011 o 14:39
0
Odpowiem Ci : jestem architektem,studia skończyłem przed 1989 rokiem / chyba wiesz dlaczego tę datę wymieniam/,prowadzę własną pracownię architektoniczną,obiektywnie oceniam życie wokół mnie .Wiem kto to jest Lenin,wiem kto to jest Jan Paweł II,wiem wiele o innych ludziach.
Avatar
kajtek / 17 sierpnia 2011 o 12:02
0
a niech strajkują, może w końcu szlag trafi całe PKP, co będzie z korzyścią dla podatników dokładających miliardy do tego molocha bez dna , za to z technologią obsrywania torów z toalecie sprzed 100 lat
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 17 sierpnia 2011 o 11:50
0
[quote name='Magda_23' timestamp='1313573088' post='515273']
taki kolejarz też zasługuje na płacę godną a nie na okruchy
[...]
A dlaczego kolejarze nie mogą dostać? Też im się należy.
[/quote]

Po raz kolejny pytam: co to jest "godna płaca"? Trzy tysiące na rękę, pięć tysięcy, czy "nie mniej niż sąsiad Zenek"? A czy "należy im się" niezależnie od tego w jakiej kondycji jest ich spółka? A co im się będzie należeć, jak spółka zbankrutuje i wszyscy pójdą na zieloną trawkę? Będą krzyczeć do premiera "Jak żyć!??". Pracować k...wa trzeba, a nie strajkować.
[quote name='Magda_23' timestamp='1313573088' post='515273']
taki kolejarz też zasługuje na płacę godną a nie na okruchy
[...]
A dlaczego kolejarze nie mogą dostać? Też im się należy.
[/quote]

Po raz kolejny pytam: co to jest "godna płaca"? Trzy tysiące na rękę, pięć tysięcy, czy "nie mniej niż sąsiad Zenek"? A czy "należy im się" niezależnie od tego w jakiej kondycji jest ich spółka? A co im się będzie należeć, jak spółka zbankrutuje i wszyscy pójdą n... rozwiń
Avatar
ks.ADAM / 17 sierpnia 2011 o 11:30
0
Pojebało kolejarzy. Nie podoba sie pensja w wyskokości 3-4 tysięcy złotych to się zwolnijcie i nie pogrążajcie Polski. Ot pojebało się we łbach od dobrobytu.
Avatar
Magda_23 / 17 sierpnia 2011 o 11:24
0
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1313569802' post='515257']
A ty co, skończyłeś Szkołę Policealną Wieczorowego Czytania Dzieł Lenina? Na egzaminie miałeś za zadanie wypowiedzieć na głos 50 razy "Czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy!"? Zgodnie z twoją teorią to jak będę wykonywał pracę polegającą na przekładaniu patyków z jednej kupki na drugą to też będę miał prawo do "godziwych zarobków", tak? A wytłumacz mi tu jeszcze, geniuszu ekonomii socjalistycznej, co to są te "godziwe zarobki". 2 tysiące? Trzy? Pięć tysięcy? Ma starczyć na salceson i ratę na TV, czy na codzienne obiady w restauracji i nowego Merca?
[/quote]

A może tak panowie z sejmu i senatu oraz ze stołków kierowniczych zaczną widzieć że taki kolejarz też zasługuje na płacę godną a nie na okruchy. Dyrektorowie przyznają sobie tylko premię a powiedzmy sobie szczerze za co?! Za to co przeciętni pracownicy za nich zrobią. A oni tylko spijają śmietankę. Lekarze strajkują i odchodzą od łóżek to jest cacy i jakoś mało was narzeka mimo że oni dostają to co chcą. Górnicy tak samo czy nauczyciele. A dlaczego kolejarze nie mogą dostać? Też im się należy.
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1313569802' post='515257']
A ty co, skończyłeś Szkołę Policealną Wieczorowego Czytania Dzieł Lenina? Na egzaminie miałeś za zadanie wypowiedzieć na głos 50 razy "Czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy!"? Zgodnie z twoją teorią to jak będę wykonywał pracę polegającą na przekładaniu patyków z jednej kupki na drugą to też będę miał prawo do "godziwych zarobków", tak? A wytłumacz mi tu jeszcze, geniuszu ekonomii socjalistycznej, co to... rozwiń
Avatar
Marek / 17 sierpnia 2011 o 11:18
0
Kolejarzy nie ma co obwiniać ale rządu też nie. Problemy na kolei były od zawsze, tylko przed wejściem do UE wsyzscy myśleli, że nie wiadomo jake dotacje spłyną z nieba. I faktycznie spłynęły tylko że na drogi....prawie 130mld złotych, a kolej? dostała marne 20mld co jest kroplą w morzu ich potrzeb. Nie moge patrzeć jak obwinia się za to Tuska, który nie zawinił w tym temacie. Ba, nawet przewodniczący Kogut jest przecież z PiSu więc może tam szukać wyjaśnień...
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 17 sierpnia 2011 o 10:30
0
[quote name='adam' timestamp='1313566585' post='515222']
Każdy ma prawo do godziwych zarobków,niezależnie od tego jakie ma wykształcenie i jaką pracę wykonuje.
[/quote]

A ty co, skończyłeś Szkołę Policealną Wieczorowego Czytania Dzieł Lenina? Na egzaminie miałeś za zadanie wypowiedzieć na głos 50 razy "Czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy!"? Zgodnie z twoją teorią to jak będę wykonywał pracę polegającą na przekładaniu patyków z jednej kupki na drugą to też będę miał prawo do "godziwych zarobków", tak? A wytłumacz mi tu jeszcze, geniuszu ekonomii socjalistycznej, co to są te "godziwe zarobki". 2 tysiące? Trzy? Pięć tysięcy? Ma starczyć na salceson i ratę na TV, czy na codzienne obiady w restauracji i nowego Merca?
[quote name='adam' timestamp='1313566585' post='515222']
Każdy ma prawo do godziwych zarobków,niezależnie od tego jakie ma wykształcenie i jaką pracę wykonuje.
[/quote]

A ty co, skończyłeś Szkołę Policealną Wieczorowego Czytania Dzieł Lenina? Na egzaminie miałeś za zadanie wypowiedzieć na głos 50 razy "Czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy!"? Zgodnie z twoją teorią to jak będę wykonywał pracę polegającą na przekładaniu patyków z jednej kupki na drugą to też będę miał p... rozwiń
Avatar
LUBLIN / 17 sierpnia 2011 o 10:16
0
Brawo Panowie PKP ENERGETYKA jet zwami
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 3 4

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 6 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 10

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 66 43

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 15 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 10

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 15

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 1

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!