Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

20 czerwca 2008 r.
18:57
Edytuj ten wpis

TIR taranował auta, uderzył w sklep i bank

0 7 A A

Tragiczny wypadek w Krasieninie pod Niemcami. Zniszczone zostało pięć samochodów, cztery osoby trafiły do szpitala. (WKRÓTCE WIDEO)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś po południu na skrzyżowaniu w Krasieninie bus renault uderzył w Tira.

Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w parkujący samochód z dzieckiem. Potem w kolejny. Zahaczył o wejście do sklepu i mężczyznę, który z niego wychodził. Zatrzymał się na banku.

- Co roku mamy tu z piętnaście wypadków - mówi mieszkanka Krasienina. - Kierowcy myślą, że jak jadą na Lublin to mają na tym skrzyżowaniu pierwszeństwo.

Tak myślał kierowca renaulta, który dziś około godziny 16-tej wjechał na skrzyżowanie. Nie zatrzymał się przez znakiem stop. Wjechał w bok ciężarówki, która zmierzała z Garbowa. Dwóch mężczyzn z renaulta wypadło z pojazdu. W ciężkim stanie trafili do szpitala. Uszkodzony został również polonez, który ciągnęli na lawecie.

Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał na przeciwny pas, a potem na samochody zaparkowane pod sklepem GS. Najpierw uszkodził daewoo espero, w którym rodzice zostawili dziecko. Samochód ma zniszczony tylko tył i prawdopodobnie dziecko nie odniosło poważniejszych obrażeń.

Na szczęście pusta była kia zaparkowana przed sklepem. Jej kierowca wszedł na chwilę do sklepu po wodę. Tir zmiażdżył jego samochód. Wpadł na mężczyznę, który wychodził ze sklepu.

To kolejna ofiara wypadku, która trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy. Ciężarówka oberwała drzwi wejściowe. Zatrzymała się dopiero na ścianie banku, pchając przed sobą osobowego kia.
er

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mariola3636 / 29 czerwca 2008 o 18:28
0
adamo0021 napisał:
znam to skrzyrzowanie i sam tamtety ciagle jerzdze, kierowcy ktorzy jada od lublina sa slepi i jada na pamiec nikt nie zwraca uwagi na znaki ustąp pierszenstwa tylko jada sobie jak chcą i maja teraz skutki... to wina kierowcy busa.

moze i wina kierowcy ,ktoremu zreszta nic nie jest . Ale z oznakowaniem na tym skrzyzowaniu tez cos nie gra.
Avatar
mariola3636 / 29 czerwca 2008 o 18:26
0
W tym wypadku w Krasieninie zginal moj szwagier , a mial dopiero 24 lata . Pokoj jego duszy .
Avatar
adamo0021 / 24 czerwca 2008 o 08:41
0
znam to skrzyrzowanie i sam tamtety ciagle jerzdze, kierowcy ktorzy jada od lublina sa slepi i jada na pamiec nikt nie zwraca uwagi na znaki ustąp pierszenstwa tylko jada sobie jak chcą i maja teraz skutki... to wina kierowcy busa.
Avatar
miron / 21 czerwca 2008 o 07:38
0
czy potrzeba ofiar żeby poprawić bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu?, zarząd dróg olewa temat, pozostawia mieszkańców i kierowców na postwę losu, a los czasami nie sprzyja, co widać. małe rondo lub światła to jedyne rozwiązanie.
Avatar
driver / 21 czerwca 2008 o 01:56
0
mieszkaniec napisał:
Droga Niemce-Garbów jest z pierwszeństwem ale co z tego Jak codziennie od Lublina Lub Staroscina ktos wymosza pierwszeństwo przejazdu.Uwaga! naprawde na ta miejscowość bo mozna sie tam "zatrzymac" na dlozej...Nie radze dlatego ufac znakom pierwszenstwa bo moze nas pozbawic zycia jakis piepszony deb*** co ma w du*** swoje i czyjeś zycie!!! i Apel do Policji postawcie czasem radiowoz i przypilnujcie respektowanie znaku STOP szczególnie z kierunku od Lublina!!!

nie wiem czy wiesz, ale istnieja miejsca takie w ktorych kierowcy nie z wlasnej winy sie czesto myla ze wzgledu na jakies durne oznakowanie lub inne czynniki, ja np w nocy ni chu*** nie widzialem zadnego znaku stop! moze akurat ten znak stoi w takim cieniu?? czy nie wystarczyloby umiescic mrugajacej pomaranczowej lampki z kazdej strony tego skrzyzowania?? mysle ze by znacznie poprawilo bezpieczenstwo!

nie wiem czy wiesz, ale istnieja miejsca takie w ktorych kierowcy nie z wlasnej winy sie czesto myla ze wzgledu na jakies durne oznakowanie lub inne czynniki, ja np w nocy ni chu*** nie widzialem zadnego znaku stop! moze akurat ten znak stoi w takim cieniu?? czy nie wystarczyloby umiescic mrugajacej pomaranczowej lampki z kazdej strony tego skrzyzowania?? mysle ze by znacznie poprawilo bezpieczenstwo! rozwiń
Avatar
driver / 21 czerwca 2008 o 01:51
0
przyznam sie sam osobiscie ze sam ostatnio jechalem przez to skrzyzowanie i wiem o czym mowa! sam przejechalem na wprost bez zatrzymania i cale szczescie ze to bylo po 22 to nic we mnie nie uderzylo! to ze jest to droga podporzadkowana zauwazylem wracajac! jadac od strony lublina w nocy nie widac wogole znaku stop a i organizacja ruchu w tym miejscu jest beznadziejna, nie moznaby "odwrocic" tak tego skrzyzowania ze juz Ci ludzie ktorzy ktorzy moga osiagnac wieksza predkosc jadac ciagle na wprost mieli tam pierszenstwo? teraz dopiero widze jakie szczescie mialem wtedy ze nie jechalem w dzien! jechalem tamtedy po raz pierwszy i jak widac nietutejsi kierowcy czesto sa w stanie sie pomylic.
przyznam sie sam osobiscie ze sam ostatnio jechalem przez to skrzyzowanie i wiem o czym mowa! sam przejechalem na wprost bez zatrzymania i cale szczescie ze to bylo po 22 to nic we mnie nie uderzylo! to ze jest to droga podporzadkowana zauwazylem wracajac! jadac od strony lublina w nocy nie widac wogole znaku stop a i organizacja ruchu w tym miejscu jest beznadziejna, nie moznaby "odwrocic" tak tego skrzyzowania ze juz Ci ludzie ktorzy ktorzy moga osiagnac wieksza predkosc jadac ciagle na wprost mieli tam pierszenstwo? ... rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 20 czerwca 2008 o 21:27
0
Droga Niemce-Garbów jest z pierwszeństwem ale co z tego Jak codziennie od Lublina Lub Staroscina ktos wymosza pierwszeństwo przejazdu.Uwaga! naprawde na ta miejscowość bo mozna sie tam "zatrzymac" na dlozej...Nie radze dlatego ufac znakom pierwszenstwa bo moze nas pozbawic zycia jakis piepszony deb*** co ma w du*** swoje i czyjeś zycie!!! i Apel do Policji postawcie czasem radiowoz i przypilnujcie respektowanie znaku STOP szczególnie z kierunku od Lublina!!!
Avatar
mariola3636 / 29 czerwca 2008 o 18:28
0
adamo0021 napisał:
znam to skrzyrzowanie i sam tamtety ciagle jerzdze, kierowcy ktorzy jada od lublina sa slepi i jada na pamiec nikt nie zwraca uwagi na znaki ustąp pierszenstwa tylko jada sobie jak chcą i maja teraz skutki... to wina kierowcy busa.

moze i wina kierowcy ,ktoremu zreszta nic nie jest . Ale z oznakowaniem na tym skrzyzowaniu tez cos nie gra.
Avatar
mariola3636 / 29 czerwca 2008 o 18:26
0
W tym wypadku w Krasieninie zginal moj szwagier , a mial dopiero 24 lata . Pokoj jego duszy .
Avatar
adamo0021 / 24 czerwca 2008 o 08:41
0
znam to skrzyrzowanie i sam tamtety ciagle jerzdze, kierowcy ktorzy jada od lublina sa slepi i jada na pamiec nikt nie zwraca uwagi na znaki ustąp pierszenstwa tylko jada sobie jak chcą i maja teraz skutki... to wina kierowcy busa.
Avatar
miron / 21 czerwca 2008 o 07:38
0
czy potrzeba ofiar żeby poprawić bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu?, zarząd dróg olewa temat, pozostawia mieszkańców i kierowców na postwę losu, a los czasami nie sprzyja, co widać. małe rondo lub światła to jedyne rozwiązanie.
Avatar
driver / 21 czerwca 2008 o 01:56
0
mieszkaniec napisał:
Droga Niemce-Garbów jest z pierwszeństwem ale co z tego Jak codziennie od Lublina Lub Staroscina ktos wymosza pierwszeństwo przejazdu.Uwaga! naprawde na ta miejscowość bo mozna sie tam "zatrzymac" na dlozej...Nie radze dlatego ufac znakom pierwszenstwa bo moze nas pozbawic zycia jakis piepszony deb*** co ma w du*** swoje i czyjeś zycie!!! i Apel do Policji postawcie czasem radiowoz i przypilnujcie respektowanie znaku STOP szczególnie z kierunku od Lublina!!!

nie wiem czy wiesz, ale istnieja miejsca takie w ktorych kierowcy nie z wlasnej winy sie czesto myla ze wzgledu na jakies durne oznakowanie lub inne czynniki, ja np w nocy ni chu*** nie widzialem zadnego znaku stop! moze akurat ten znak stoi w takim cieniu?? czy nie wystarczyloby umiescic mrugajacej pomaranczowej lampki z kazdej strony tego skrzyzowania?? mysle ze by znacznie poprawilo bezpieczenstwo!

nie wiem czy wiesz, ale istnieja miejsca takie w ktorych kierowcy nie z wlasnej winy sie czesto myla ze wzgledu na jakies durne oznakowanie lub inne czynniki, ja np w nocy ni chu*** nie widzialem zadnego znaku stop! moze akurat ten znak stoi w takim cieniu?? czy nie wystarczyloby umiescic mrugajacej pomaranczowej lampki z kazdej strony tego skrzyzowania?? mysle ze by znacznie poprawilo bezpieczenstwo! rozwiń
Avatar
driver / 21 czerwca 2008 o 01:51
0
przyznam sie sam osobiscie ze sam ostatnio jechalem przez to skrzyzowanie i wiem o czym mowa! sam przejechalem na wprost bez zatrzymania i cale szczescie ze to bylo po 22 to nic we mnie nie uderzylo! to ze jest to droga podporzadkowana zauwazylem wracajac! jadac od strony lublina w nocy nie widac wogole znaku stop a i organizacja ruchu w tym miejscu jest beznadziejna, nie moznaby "odwrocic" tak tego skrzyzowania ze juz Ci ludzie ktorzy ktorzy moga osiagnac wieksza predkosc jadac ciagle na wprost mieli tam pierszenstwo? teraz dopiero widze jakie szczescie mialem wtedy ze nie jechalem w dzien! jechalem tamtedy po raz pierwszy i jak widac nietutejsi kierowcy czesto sa w stanie sie pomylic.
przyznam sie sam osobiscie ze sam ostatnio jechalem przez to skrzyzowanie i wiem o czym mowa! sam przejechalem na wprost bez zatrzymania i cale szczescie ze to bylo po 22 to nic we mnie nie uderzylo! to ze jest to droga podporzadkowana zauwazylem wracajac! jadac od strony lublina w nocy nie widac wogole znaku stop a i organizacja ruchu w tym miejscu jest beznadziejna, nie moznaby "odwrocic" tak tego skrzyzowania ze juz Ci ludzie ktorzy ktorzy moga osiagnac wieksza predkosc jadac ciagle na wprost mieli tam pierszenstwo? ... rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 20 czerwca 2008 o 21:27
0
Droga Niemce-Garbów jest z pierwszeństwem ale co z tego Jak codziennie od Lublina Lub Staroscina ktos wymosza pierwszeństwo przejazdu.Uwaga! naprawde na ta miejscowość bo mozna sie tam "zatrzymac" na dlozej...Nie radze dlatego ufac znakom pierwszenstwa bo moze nas pozbawic zycia jakis piepszony deb*** co ma w du*** swoje i czyjeś zycie!!! i Apel do Policji postawcie czasem radiowoz i przypilnujcie respektowanie znaku STOP szczególnie z kierunku od Lublina!!!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 65 8

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 1

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 13 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!