Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

20 czerwca 2008 r.
18:57
Edytuj ten wpis

TIR taranował auta, uderzył w sklep i bank

0 7 A A

Tragiczny wypadek w Krasieninie pod Niemcami. Zniszczone zostało pięć samochodów, cztery osoby trafiły do szpitala. (WKRÓTCE WIDEO)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś po południu na skrzyżowaniu w Krasieninie bus renault uderzył w Tira.

Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w parkujący samochód z dzieckiem. Potem w kolejny. Zahaczył o wejście do sklepu i mężczyznę, który z niego wychodził. Zatrzymał się na banku.

- Co roku mamy tu z piętnaście wypadków - mówi mieszkanka Krasienina. - Kierowcy myślą, że jak jadą na Lublin to mają na tym skrzyżowaniu pierwszeństwo.

Tak myślał kierowca renaulta, który dziś około godziny 16-tej wjechał na skrzyżowanie. Nie zatrzymał się przez znakiem stop. Wjechał w bok ciężarówki, która zmierzała z Garbowa. Dwóch mężczyzn z renaulta wypadło z pojazdu. W ciężkim stanie trafili do szpitala. Uszkodzony został również polonez, który ciągnęli na lawecie.

Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał na przeciwny pas, a potem na samochody zaparkowane pod sklepem GS. Najpierw uszkodził daewoo espero, w którym rodzice zostawili dziecko. Samochód ma zniszczony tylko tył i prawdopodobnie dziecko nie odniosło poważniejszych obrażeń.

Na szczęście pusta była kia zaparkowana przed sklepem. Jej kierowca wszedł na chwilę do sklepu po wodę. Tir zmiażdżył jego samochód. Wpadł na mężczyznę, który wychodził ze sklepu.

To kolejna ofiara wypadku, która trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy. Ciężarówka oberwała drzwi wejściowe. Zatrzymała się dopiero na ścianie banku, pchając przed sobą osobowego kia.
er

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mariola3636 / 29 czerwca 2008 o 18:28
0
adamo0021 napisał:
znam to skrzyrzowanie i sam tamtety ciagle jerzdze, kierowcy ktorzy jada od lublina sa slepi i jada na pamiec nikt nie zwraca uwagi na znaki ustąp pierszenstwa tylko jada sobie jak chcą i maja teraz skutki... to wina kierowcy busa.

moze i wina kierowcy ,ktoremu zreszta nic nie jest . Ale z oznakowaniem na tym skrzyzowaniu tez cos nie gra.
Avatar
mariola3636 / 29 czerwca 2008 o 18:26
0
W tym wypadku w Krasieninie zginal moj szwagier , a mial dopiero 24 lata . Pokoj jego duszy .
Avatar
adamo0021 / 24 czerwca 2008 o 08:41
0
znam to skrzyrzowanie i sam tamtety ciagle jerzdze, kierowcy ktorzy jada od lublina sa slepi i jada na pamiec nikt nie zwraca uwagi na znaki ustąp pierszenstwa tylko jada sobie jak chcą i maja teraz skutki... to wina kierowcy busa.
Avatar
miron / 21 czerwca 2008 o 07:38
0
czy potrzeba ofiar żeby poprawić bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu?, zarząd dróg olewa temat, pozostawia mieszkańców i kierowców na postwę losu, a los czasami nie sprzyja, co widać. małe rondo lub światła to jedyne rozwiązanie.
Avatar
driver / 21 czerwca 2008 o 01:56
0
mieszkaniec napisał:
Droga Niemce-Garbów jest z pierwszeństwem ale co z tego Jak codziennie od Lublina Lub Staroscina ktos wymosza pierwszeństwo przejazdu.Uwaga! naprawde na ta miejscowość bo mozna sie tam "zatrzymac" na dlozej...Nie radze dlatego ufac znakom pierwszenstwa bo moze nas pozbawic zycia jakis piepszony deb*** co ma w du*** swoje i czyjeś zycie!!! i Apel do Policji postawcie czasem radiowoz i przypilnujcie respektowanie znaku STOP szczególnie z kierunku od Lublina!!!

nie wiem czy wiesz, ale istnieja miejsca takie w ktorych kierowcy nie z wlasnej winy sie czesto myla ze wzgledu na jakies durne oznakowanie lub inne czynniki, ja np w nocy ni chu*** nie widzialem zadnego znaku stop! moze akurat ten znak stoi w takim cieniu?? czy nie wystarczyloby umiescic mrugajacej pomaranczowej lampki z kazdej strony tego skrzyzowania?? mysle ze by znacznie poprawilo bezpieczenstwo!

nie wiem czy wiesz, ale istnieja miejsca takie w ktorych kierowcy nie z wlasnej winy sie czesto myla ze wzgledu na jakies durne oznakowanie lub inne czynniki, ja np w nocy ni chu*** nie widzialem zadnego znaku stop! moze akurat ten znak stoi w takim cieniu?? czy nie wystarczyloby umiescic mrugajacej pomaranczowej lampki z kazdej strony tego skrzyzowania?? mysle ze by znacznie poprawilo bezpieczenstwo! rozwiń
Avatar
driver / 21 czerwca 2008 o 01:51
0
przyznam sie sam osobiscie ze sam ostatnio jechalem przez to skrzyzowanie i wiem o czym mowa! sam przejechalem na wprost bez zatrzymania i cale szczescie ze to bylo po 22 to nic we mnie nie uderzylo! to ze jest to droga podporzadkowana zauwazylem wracajac! jadac od strony lublina w nocy nie widac wogole znaku stop a i organizacja ruchu w tym miejscu jest beznadziejna, nie moznaby "odwrocic" tak tego skrzyzowania ze juz Ci ludzie ktorzy ktorzy moga osiagnac wieksza predkosc jadac ciagle na wprost mieli tam pierszenstwo? teraz dopiero widze jakie szczescie mialem wtedy ze nie jechalem w dzien! jechalem tamtedy po raz pierwszy i jak widac nietutejsi kierowcy czesto sa w stanie sie pomylic.
przyznam sie sam osobiscie ze sam ostatnio jechalem przez to skrzyzowanie i wiem o czym mowa! sam przejechalem na wprost bez zatrzymania i cale szczescie ze to bylo po 22 to nic we mnie nie uderzylo! to ze jest to droga podporzadkowana zauwazylem wracajac! jadac od strony lublina w nocy nie widac wogole znaku stop a i organizacja ruchu w tym miejscu jest beznadziejna, nie moznaby "odwrocic" tak tego skrzyzowania ze juz Ci ludzie ktorzy ktorzy moga osiagnac wieksza predkosc jadac ciagle na wprost mieli tam pierszenstwo? ... rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 20 czerwca 2008 o 21:27
0
Droga Niemce-Garbów jest z pierwszeństwem ale co z tego Jak codziennie od Lublina Lub Staroscina ktos wymosza pierwszeństwo przejazdu.Uwaga! naprawde na ta miejscowość bo mozna sie tam "zatrzymac" na dlozej...Nie radze dlatego ufac znakom pierwszenstwa bo moze nas pozbawic zycia jakis piepszony deb*** co ma w du*** swoje i czyjeś zycie!!! i Apel do Policji postawcie czasem radiowoz i przypilnujcie respektowanie znaku STOP szczególnie z kierunku od Lublina!!!
Avatar
mariola3636 / 29 czerwca 2008 o 18:28
0
adamo0021 napisał:
znam to skrzyrzowanie i sam tamtety ciagle jerzdze, kierowcy ktorzy jada od lublina sa slepi i jada na pamiec nikt nie zwraca uwagi na znaki ustąp pierszenstwa tylko jada sobie jak chcą i maja teraz skutki... to wina kierowcy busa.

moze i wina kierowcy ,ktoremu zreszta nic nie jest . Ale z oznakowaniem na tym skrzyzowaniu tez cos nie gra.
Avatar
mariola3636 / 29 czerwca 2008 o 18:26
0
W tym wypadku w Krasieninie zginal moj szwagier , a mial dopiero 24 lata . Pokoj jego duszy .
Avatar
adamo0021 / 24 czerwca 2008 o 08:41
0
znam to skrzyrzowanie i sam tamtety ciagle jerzdze, kierowcy ktorzy jada od lublina sa slepi i jada na pamiec nikt nie zwraca uwagi na znaki ustąp pierszenstwa tylko jada sobie jak chcą i maja teraz skutki... to wina kierowcy busa.
Avatar
miron / 21 czerwca 2008 o 07:38
0
czy potrzeba ofiar żeby poprawić bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu?, zarząd dróg olewa temat, pozostawia mieszkańców i kierowców na postwę losu, a los czasami nie sprzyja, co widać. małe rondo lub światła to jedyne rozwiązanie.
Avatar
driver / 21 czerwca 2008 o 01:56
0
mieszkaniec napisał:
Droga Niemce-Garbów jest z pierwszeństwem ale co z tego Jak codziennie od Lublina Lub Staroscina ktos wymosza pierwszeństwo przejazdu.Uwaga! naprawde na ta miejscowość bo mozna sie tam "zatrzymac" na dlozej...Nie radze dlatego ufac znakom pierwszenstwa bo moze nas pozbawic zycia jakis piepszony deb*** co ma w du*** swoje i czyjeś zycie!!! i Apel do Policji postawcie czasem radiowoz i przypilnujcie respektowanie znaku STOP szczególnie z kierunku od Lublina!!!

nie wiem czy wiesz, ale istnieja miejsca takie w ktorych kierowcy nie z wlasnej winy sie czesto myla ze wzgledu na jakies durne oznakowanie lub inne czynniki, ja np w nocy ni chu*** nie widzialem zadnego znaku stop! moze akurat ten znak stoi w takim cieniu?? czy nie wystarczyloby umiescic mrugajacej pomaranczowej lampki z kazdej strony tego skrzyzowania?? mysle ze by znacznie poprawilo bezpieczenstwo!

nie wiem czy wiesz, ale istnieja miejsca takie w ktorych kierowcy nie z wlasnej winy sie czesto myla ze wzgledu na jakies durne oznakowanie lub inne czynniki, ja np w nocy ni chu*** nie widzialem zadnego znaku stop! moze akurat ten znak stoi w takim cieniu?? czy nie wystarczyloby umiescic mrugajacej pomaranczowej lampki z kazdej strony tego skrzyzowania?? mysle ze by znacznie poprawilo bezpieczenstwo! rozwiń
Avatar
driver / 21 czerwca 2008 o 01:51
0
przyznam sie sam osobiscie ze sam ostatnio jechalem przez to skrzyzowanie i wiem o czym mowa! sam przejechalem na wprost bez zatrzymania i cale szczescie ze to bylo po 22 to nic we mnie nie uderzylo! to ze jest to droga podporzadkowana zauwazylem wracajac! jadac od strony lublina w nocy nie widac wogole znaku stop a i organizacja ruchu w tym miejscu jest beznadziejna, nie moznaby "odwrocic" tak tego skrzyzowania ze juz Ci ludzie ktorzy ktorzy moga osiagnac wieksza predkosc jadac ciagle na wprost mieli tam pierszenstwo? teraz dopiero widze jakie szczescie mialem wtedy ze nie jechalem w dzien! jechalem tamtedy po raz pierwszy i jak widac nietutejsi kierowcy czesto sa w stanie sie pomylic.
przyznam sie sam osobiscie ze sam ostatnio jechalem przez to skrzyzowanie i wiem o czym mowa! sam przejechalem na wprost bez zatrzymania i cale szczescie ze to bylo po 22 to nic we mnie nie uderzylo! to ze jest to droga podporzadkowana zauwazylem wracajac! jadac od strony lublina w nocy nie widac wogole znaku stop a i organizacja ruchu w tym miejscu jest beznadziejna, nie moznaby "odwrocic" tak tego skrzyzowania ze juz Ci ludzie ktorzy ktorzy moga osiagnac wieksza predkosc jadac ciagle na wprost mieli tam pierszenstwo? ... rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 20 czerwca 2008 o 21:27
0
Droga Niemce-Garbów jest z pierwszeństwem ale co z tego Jak codziennie od Lublina Lub Staroscina ktos wymosza pierwszeństwo przejazdu.Uwaga! naprawde na ta miejscowość bo mozna sie tam "zatrzymac" na dlozej...Nie radze dlatego ufac znakom pierwszenstwa bo moze nas pozbawic zycia jakis piepszony deb*** co ma w du*** swoje i czyjeś zycie!!! i Apel do Policji postawcie czasem radiowoz i przypilnujcie respektowanie znaku STOP szczególnie z kierunku od Lublina!!!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Maszt wielkości 10-metrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda]

Maszt wielkości 10-metrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda] 0 0

Będzie miał wysokość 10-piętrowego wieżowca, a do jego budowy zużyte zostaną 22 tony stali. Maszt na rondzie obok lubelskiego zamku ma kosztować 676 tys. zł. Pieniądze wyłożą trzy spółki Skarbu Państwa w ramach wydatków na tzw. społeczną odpowiedzialność biznesu.

Lublin: Nowe trolejbusy wyjeżdżają nieśmiało

Lublin: Nowe trolejbusy wyjeżdżają nieśmiało 0 0

Zaledwie siedem nowych przegubowych trolejbusów wyjechało w poniedziałek rano na ulice Lublina, mimo oficjalnych zapewnień, że od poniedziałku będą kursować już wszystkie, czyli piętnaście. Dlaczego zajezdnię opuściła tylko część?

Wybory samorządowe 2018 - powiat lubelski. Kandydaci do Rady Powiatu

Wybory samorządowe 2018 - powiat lubelski. Kandydaci do Rady Powiatu 0 0

Wybory samorządowe 2018. Sprawdź zarejestrowane listy kandydatów do Rady Powiatu Lubelskiego.

Festiwal Czekolady i Słodyczy w Kazimierzu Dolnym
28 września 2018, 10:00

Festiwal Czekolady i Słodyczy w Kazimierzu Dolnym 0 0

To będzie prawdziwe święto miłośników słodyczy, a w szczególności czekolady. W dniach 28-30 września Kazimierz Dolny zamieni się w polską stolicę słodkości.

Biała Podlaska: Powstaje nowa galeria handlowa, wmurowano kamień węgielny

Biała Podlaska: Powstaje nowa galeria handlowa, wmurowano kamień węgielny 0 1

Biała Podlaska. Wmurowany został kamień węgielny pod budowę galerii handlowej Karuzela, która w ciągu roku ma powstać przy ul. Łomaskiej w miejscu dawnych zakładów meblarskich. Zatrudnienie może tu znaleźć nawet 500 osób. Znacząco zmieni się również otoczenie galerii.

Gmina Wąwolnica: Pieniądze i na drogi i na ostatki

Gmina Wąwolnica: Pieniądze i na drogi i na ostatki 1 1

Ponad 317 tys. złotych trafi w przyszłym roku do 18 wsi w gminie w ramach funduszu sołeckiego.

Głód, kradzieże i wielkie nadzieje. Czym żyła lubelska prasa 100 lat temu?
Magazyn

Głód, kradzieże i wielkie nadzieje. Czym żyła lubelska prasa 100 lat temu? 4 0

Na przekór głodowi i problemów z pracą, Lublinianie w październiku 1918 roku rozczytywali się w tekstach o coraz bardziej możliwym powstaniu niepodległej Polski. Pełni nadziei nie rezygnowali z życia kulturalnego.

Biskupice: Śmierć 17-latki i jej chłopaka. Są wyniki badań toksykologicznych

Biskupice: Śmierć 17-latki i jej chłopaka. Są wyniki badań toksykologicznych 5 1

Badania toksykologiczne nie wyjaśniły, co było przyczyną śmierci dwojga młodych ludzi, których ciała znaleziono w domu w Biskupicach. Śledczy podejrzewają, że Nikoletta B. i jej chłopak przedawkowali narkotyki lub dopalacze.

Żużlowa Ekstraliga wraca do Lublina po 23 latach. Co to oznacza dla Motoru i miasta?
galeria

Żużlowa Ekstraliga wraca do Lublina po 23 latach. Co to oznacza dla Motoru i miasta? 21 2

Bardzo dobry sezon zwieńczony ogromnym sukcesem – tak w dużym skrócie można podsumować wysiłki Speed Car Motoru Lublin w dotarciu na szczyt. „Koziołki” musiały jednak czasem zrobić krok w tył, żeby później ruszyć znowu do przodu

Marek Andrzejewski w Akwarela Cafe
29 września 2018, 19:00

Marek Andrzejewski w Akwarela Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 29 września o godz. 19 w Akwareli Cafe (Rynek 6) wystąpi popularny Marek Andrzejewski z koncertem Kraina Łagodności.

Dwie lokalizacje na nowy stadion żużlowy w Lublinie. Ale jest też inna możliwość
galeria
film

Dwie lokalizacje na nowy stadion żużlowy w Lublinie. Ale jest też inna możliwość 31 16

Do wiosny trzeba dostosować stadion żużlowy przy Al. Zygmuntowskich do wymogów ekstraligi. Obiekt stał się za ciasny dla rosnącej rzeszy kibiców, ale innego na razie nie ma. Decyzje w sprawie nowego mają zapaść wiosną. W grę wchodzi budowa w całkiem nowym miejscu lub na bazie starego stadionu.

Idzie jesień, zadbaj o opony. Jak zmierzyć głębokość bieżnika?

Idzie jesień, zadbaj o opony. Jak zmierzyć głębokość bieżnika? 0 0

Nie zawsze zwraca się odpowiednią uwagę na opony, a są one jednym z najważniejszych elementów odpowiadających za bezpieczeństwo. Warto wiedzieć, w jakiej są kondycji.

Nowy Ford Focus już w Lublinie. Pod maską króluje EcoBoost

Nowy Ford Focus już w Lublinie. Pod maską króluje EcoBoost 0 0

W końcu przyjechał do Lublina. W ten weekend, lubelski dealer Ford-Carrara organizuje dnie otwarte, podczas których głównym bohaterem będzie nowy focus.

Budowlani Lublin – Lechia Gdańsk 12:17. Koniec marzeń o medalu?

Budowlani Lublin – Lechia Gdańsk 12:17. Koniec marzeń o medalu? 0 0

W trzeciej kolejce grupy mistrzowskiej Budowlani Lublin przegrali na swoim terenie z Lechią Gdańsk 12:17. Porażka praktycznie zamknęła lublinianom drogę do medalowej czwórki

Lublin: Budynek wyburzyli, a gruz został. Mieszkańcy wściekli [zdjęcia]
galeria

Lublin: Budynek wyburzyli, a gruz został. Mieszkańcy wściekli [zdjęcia] 5 10

W mieszkaniach mamy siwo od kurzu – skarżą się lokatorzy jednej z kamienic przy ul. Zamojskiej, którzy przed oknami mają stertę gruzu sięgającą ponad pierwsze piętro. To pozostałość po rozbiórce budynku grożącego zawaleniem. Robotnicy wyburzyli co mieli do wyburzenia, a potem sobie poszli. Rumowisko zostało

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!