Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

20 czerwca 2008 r.
18:57
Edytuj ten wpis

TIR taranował auta, uderzył w sklep i bank

0 7 A A

Tragiczny wypadek w Krasieninie pod Niemcami. Zniszczone zostało pięć samochodów, cztery osoby trafiły do szpitala. (WKRÓTCE WIDEO)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś po południu na skrzyżowaniu w Krasieninie bus renault uderzył w Tira.

Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w parkujący samochód z dzieckiem. Potem w kolejny. Zahaczył o wejście do sklepu i mężczyznę, który z niego wychodził. Zatrzymał się na banku.

- Co roku mamy tu z piętnaście wypadków - mówi mieszkanka Krasienina. - Kierowcy myślą, że jak jadą na Lublin to mają na tym skrzyżowaniu pierwszeństwo.

Tak myślał kierowca renaulta, który dziś około godziny 16-tej wjechał na skrzyżowanie. Nie zatrzymał się przez znakiem stop. Wjechał w bok ciężarówki, która zmierzała z Garbowa. Dwóch mężczyzn z renaulta wypadło z pojazdu. W ciężkim stanie trafili do szpitala. Uszkodzony został również polonez, który ciągnęli na lawecie.

Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał na przeciwny pas, a potem na samochody zaparkowane pod sklepem GS. Najpierw uszkodził daewoo espero, w którym rodzice zostawili dziecko. Samochód ma zniszczony tylko tył i prawdopodobnie dziecko nie odniosło poważniejszych obrażeń.

Na szczęście pusta była kia zaparkowana przed sklepem. Jej kierowca wszedł na chwilę do sklepu po wodę. Tir zmiażdżył jego samochód. Wpadł na mężczyznę, który wychodził ze sklepu.

To kolejna ofiara wypadku, która trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy. Ciężarówka oberwała drzwi wejściowe. Zatrzymała się dopiero na ścianie banku, pchając przed sobą osobowego kia.
er

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mariola3636 / 29 czerwca 2008 o 18:28
0
adamo0021 napisał:
znam to skrzyrzowanie i sam tamtety ciagle jerzdze, kierowcy ktorzy jada od lublina sa slepi i jada na pamiec nikt nie zwraca uwagi na znaki ustąp pierszenstwa tylko jada sobie jak chcą i maja teraz skutki... to wina kierowcy busa.

moze i wina kierowcy ,ktoremu zreszta nic nie jest . Ale z oznakowaniem na tym skrzyzowaniu tez cos nie gra.
Avatar
mariola3636 / 29 czerwca 2008 o 18:26
0
W tym wypadku w Krasieninie zginal moj szwagier , a mial dopiero 24 lata . Pokoj jego duszy .
Avatar
adamo0021 / 24 czerwca 2008 o 08:41
0
znam to skrzyrzowanie i sam tamtety ciagle jerzdze, kierowcy ktorzy jada od lublina sa slepi i jada na pamiec nikt nie zwraca uwagi na znaki ustąp pierszenstwa tylko jada sobie jak chcą i maja teraz skutki... to wina kierowcy busa.
Avatar
miron / 21 czerwca 2008 o 07:38
0
czy potrzeba ofiar żeby poprawić bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu?, zarząd dróg olewa temat, pozostawia mieszkańców i kierowców na postwę losu, a los czasami nie sprzyja, co widać. małe rondo lub światła to jedyne rozwiązanie.
Avatar
driver / 21 czerwca 2008 o 01:56
0
mieszkaniec napisał:
Droga Niemce-Garbów jest z pierwszeństwem ale co z tego Jak codziennie od Lublina Lub Staroscina ktos wymosza pierwszeństwo przejazdu.Uwaga! naprawde na ta miejscowość bo mozna sie tam "zatrzymac" na dlozej...Nie radze dlatego ufac znakom pierwszenstwa bo moze nas pozbawic zycia jakis piepszony deb*** co ma w du*** swoje i czyjeś zycie!!! i Apel do Policji postawcie czasem radiowoz i przypilnujcie respektowanie znaku STOP szczególnie z kierunku od Lublina!!!

nie wiem czy wiesz, ale istnieja miejsca takie w ktorych kierowcy nie z wlasnej winy sie czesto myla ze wzgledu na jakies durne oznakowanie lub inne czynniki, ja np w nocy ni chu*** nie widzialem zadnego znaku stop! moze akurat ten znak stoi w takim cieniu?? czy nie wystarczyloby umiescic mrugajacej pomaranczowej lampki z kazdej strony tego skrzyzowania?? mysle ze by znacznie poprawilo bezpieczenstwo!

nie wiem czy wiesz, ale istnieja miejsca takie w ktorych kierowcy nie z wlasnej winy sie czesto myla ze wzgledu na jakies durne oznakowanie lub inne czynniki, ja np w nocy ni chu*** nie widzialem zadnego znaku stop! moze akurat ten znak stoi w takim cieniu?? czy nie wystarczyloby umiescic mrugajacej pomaranczowej lampki z kazdej strony tego skrzyzowania?? mysle ze by znacznie poprawilo bezpieczenstwo! rozwiń
Avatar
driver / 21 czerwca 2008 o 01:51
0
przyznam sie sam osobiscie ze sam ostatnio jechalem przez to skrzyzowanie i wiem o czym mowa! sam przejechalem na wprost bez zatrzymania i cale szczescie ze to bylo po 22 to nic we mnie nie uderzylo! to ze jest to droga podporzadkowana zauwazylem wracajac! jadac od strony lublina w nocy nie widac wogole znaku stop a i organizacja ruchu w tym miejscu jest beznadziejna, nie moznaby "odwrocic" tak tego skrzyzowania ze juz Ci ludzie ktorzy ktorzy moga osiagnac wieksza predkosc jadac ciagle na wprost mieli tam pierszenstwo? teraz dopiero widze jakie szczescie mialem wtedy ze nie jechalem w dzien! jechalem tamtedy po raz pierwszy i jak widac nietutejsi kierowcy czesto sa w stanie sie pomylic.
przyznam sie sam osobiscie ze sam ostatnio jechalem przez to skrzyzowanie i wiem o czym mowa! sam przejechalem na wprost bez zatrzymania i cale szczescie ze to bylo po 22 to nic we mnie nie uderzylo! to ze jest to droga podporzadkowana zauwazylem wracajac! jadac od strony lublina w nocy nie widac wogole znaku stop a i organizacja ruchu w tym miejscu jest beznadziejna, nie moznaby "odwrocic" tak tego skrzyzowania ze juz Ci ludzie ktorzy ktorzy moga osiagnac wieksza predkosc jadac ciagle na wprost mieli tam pierszenstwo? ... rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 20 czerwca 2008 o 21:27
0
Droga Niemce-Garbów jest z pierwszeństwem ale co z tego Jak codziennie od Lublina Lub Staroscina ktos wymosza pierwszeństwo przejazdu.Uwaga! naprawde na ta miejscowość bo mozna sie tam "zatrzymac" na dlozej...Nie radze dlatego ufac znakom pierwszenstwa bo moze nas pozbawic zycia jakis piepszony deb*** co ma w du*** swoje i czyjeś zycie!!! i Apel do Policji postawcie czasem radiowoz i przypilnujcie respektowanie znaku STOP szczególnie z kierunku od Lublina!!!
Avatar
mariola3636 / 29 czerwca 2008 o 18:28
0
adamo0021 napisał:
znam to skrzyrzowanie i sam tamtety ciagle jerzdze, kierowcy ktorzy jada od lublina sa slepi i jada na pamiec nikt nie zwraca uwagi na znaki ustąp pierszenstwa tylko jada sobie jak chcą i maja teraz skutki... to wina kierowcy busa.

moze i wina kierowcy ,ktoremu zreszta nic nie jest . Ale z oznakowaniem na tym skrzyzowaniu tez cos nie gra.
Avatar
mariola3636 / 29 czerwca 2008 o 18:26
0
W tym wypadku w Krasieninie zginal moj szwagier , a mial dopiero 24 lata . Pokoj jego duszy .
Avatar
adamo0021 / 24 czerwca 2008 o 08:41
0
znam to skrzyrzowanie i sam tamtety ciagle jerzdze, kierowcy ktorzy jada od lublina sa slepi i jada na pamiec nikt nie zwraca uwagi na znaki ustąp pierszenstwa tylko jada sobie jak chcą i maja teraz skutki... to wina kierowcy busa.
Avatar
miron / 21 czerwca 2008 o 07:38
0
czy potrzeba ofiar żeby poprawić bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu?, zarząd dróg olewa temat, pozostawia mieszkańców i kierowców na postwę losu, a los czasami nie sprzyja, co widać. małe rondo lub światła to jedyne rozwiązanie.
Avatar
driver / 21 czerwca 2008 o 01:56
0
mieszkaniec napisał:
Droga Niemce-Garbów jest z pierwszeństwem ale co z tego Jak codziennie od Lublina Lub Staroscina ktos wymosza pierwszeństwo przejazdu.Uwaga! naprawde na ta miejscowość bo mozna sie tam "zatrzymac" na dlozej...Nie radze dlatego ufac znakom pierwszenstwa bo moze nas pozbawic zycia jakis piepszony deb*** co ma w du*** swoje i czyjeś zycie!!! i Apel do Policji postawcie czasem radiowoz i przypilnujcie respektowanie znaku STOP szczególnie z kierunku od Lublina!!!

nie wiem czy wiesz, ale istnieja miejsca takie w ktorych kierowcy nie z wlasnej winy sie czesto myla ze wzgledu na jakies durne oznakowanie lub inne czynniki, ja np w nocy ni chu*** nie widzialem zadnego znaku stop! moze akurat ten znak stoi w takim cieniu?? czy nie wystarczyloby umiescic mrugajacej pomaranczowej lampki z kazdej strony tego skrzyzowania?? mysle ze by znacznie poprawilo bezpieczenstwo!

nie wiem czy wiesz, ale istnieja miejsca takie w ktorych kierowcy nie z wlasnej winy sie czesto myla ze wzgledu na jakies durne oznakowanie lub inne czynniki, ja np w nocy ni chu*** nie widzialem zadnego znaku stop! moze akurat ten znak stoi w takim cieniu?? czy nie wystarczyloby umiescic mrugajacej pomaranczowej lampki z kazdej strony tego skrzyzowania?? mysle ze by znacznie poprawilo bezpieczenstwo! rozwiń
Avatar
driver / 21 czerwca 2008 o 01:51
0
przyznam sie sam osobiscie ze sam ostatnio jechalem przez to skrzyzowanie i wiem o czym mowa! sam przejechalem na wprost bez zatrzymania i cale szczescie ze to bylo po 22 to nic we mnie nie uderzylo! to ze jest to droga podporzadkowana zauwazylem wracajac! jadac od strony lublina w nocy nie widac wogole znaku stop a i organizacja ruchu w tym miejscu jest beznadziejna, nie moznaby "odwrocic" tak tego skrzyzowania ze juz Ci ludzie ktorzy ktorzy moga osiagnac wieksza predkosc jadac ciagle na wprost mieli tam pierszenstwo? teraz dopiero widze jakie szczescie mialem wtedy ze nie jechalem w dzien! jechalem tamtedy po raz pierwszy i jak widac nietutejsi kierowcy czesto sa w stanie sie pomylic.
przyznam sie sam osobiscie ze sam ostatnio jechalem przez to skrzyzowanie i wiem o czym mowa! sam przejechalem na wprost bez zatrzymania i cale szczescie ze to bylo po 22 to nic we mnie nie uderzylo! to ze jest to droga podporzadkowana zauwazylem wracajac! jadac od strony lublina w nocy nie widac wogole znaku stop a i organizacja ruchu w tym miejscu jest beznadziejna, nie moznaby "odwrocic" tak tego skrzyzowania ze juz Ci ludzie ktorzy ktorzy moga osiagnac wieksza predkosc jadac ciagle na wprost mieli tam pierszenstwo? ... rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 20 czerwca 2008 o 21:27
0
Droga Niemce-Garbów jest z pierwszeństwem ale co z tego Jak codziennie od Lublina Lub Staroscina ktos wymosza pierwszeństwo przejazdu.Uwaga! naprawde na ta miejscowość bo mozna sie tam "zatrzymac" na dlozej...Nie radze dlatego ufac znakom pierwszenstwa bo moze nas pozbawic zycia jakis piepszony deb*** co ma w du*** swoje i czyjeś zycie!!! i Apel do Policji postawcie czasem radiowoz i przypilnujcie respektowanie znaku STOP szczególnie z kierunku od Lublina!!!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 listopada 2018 roku 0 2

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda"

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda" 0 24

Przed kościołem przy ul. Staszica jeszcze w zeszłym tygodniu rosło pięć drzew. Zostało jedno. – W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda – tłumaczy ksiądz rektor

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka 0 3

Bogdanka testuje pod ziemią nowy, bezprzewodowy system komunikacji. Ma to poprawić wydajność pracy maszyn i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów
film

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów 1 3

Reprezentacja Polski uległa w Gdańsku Czechom 0:1. Tym samym przed ostatnim meczem w Lidze Narodów z Portugalią Biało-Czerwoni wciąż pozostają bez zwycięstwa pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie 52 29

To już pewne: mieszkańców Lublina czeka podwyżka opłat za wywóz śmieci. Ratusz zgodził się na ceny zaproponowane przez firmy startujące w przetargu na obsługę dzielnic, w których dotychczas nie udało się wprowadzić nowych zasad segregacji odpadów. Od stycznia nowe zasady mają dotyczyć całego miasta

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia]
galeria

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia] 0 2

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym działa już słONICOwy kącik zabaw ufundowany przez Fundację ONICO.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada 1 1

Piłkarze kończą w weekend rundę jesienną. W III lidze odbędą się dwa mecze derbowe: Podlasie Biała Podlaska gra z Wisłą Puławy, a Orlęta Spomlek podejmują Stal Kraśnik. Czwartoligowcy awansem zagrają już za to kolejkę rundy wiosennej

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu
galeria

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu 189 69

Jarosław Stawiarski będzie nowym marszałkiem województwa lubelskiego. Jego kandydatura została wskazana podczas czwartkowego posiedzenia Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości. Polityk jest obecnie wiceministrem sportu i turystyki w rządzie PiS.

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów
Aktualizacja
film

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów 20 7

Tragiczny wypadek w miejscowości Niewęgłosz (pow. radzyński). Zginął 37-latek i 53-latka.

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić?

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić? 74 18

Siedemnaście etatów zwolniło się w lubelskiej Straży Miejskiej, bo funkcjonariusze znaleźli sobie inne miejsce pracy. Zainteresowani mundurem mogą się zgłaszać do wtorku włącznie. Zarobki nie są imponujące: na początek 2400 zł brutto. Dyskont płaci lepiej

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą
19 listopada 2018, 19:00

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą 2 0

Co Gdzie Kiedy. Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na spotkanie Piotrem Tomalą oraz Rafałem Fronią - alpinistami i himalaistami, uczestnikami wielu wypraw. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o godz. 19 w sali 113 Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian 27 6

Rozmowa z Ireneuszem Łucką, nowym burmistrzem Bełżyc

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..."

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..." 96 40

Klienci Getin Banku coraz liczniej odwiedzają lubelską placówkę, by wycofać swoje pieniądze. Obawiają się, że „afera podsłuchowa” sprawi, że zostaną odcięci od swoich oszczędności. Bank uspokaja i zapewnia, że ich lokaty są w pełni bezpieczne

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji 123 1

ROZMOWA Z Pawłem Miesiącem, żużlowcem Speed Car Motoru Lublin

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki 6 1

Chełmska Stacja Ratownictwa Medycznego zakupiła cztery nowe karetki wraz z nowoczesnym wyposażeniem. Pieniądze, 1,7 mln zł, otrzymała z rezerwy wojewody lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!