Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 lipca 2012 r.
19:07
Edytuj ten wpis

Urządzają wyścigi na budowie obwodnicy

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 22 A A
Mieszkańcy skarżą się, że głośne motocykle nie pozwalają im odpocząć. (Bartek Żurawski/archiwum)
Mieszkańcy skarżą się, że głośne motocykle nie pozwalają im odpocząć. (Bartek Żurawski/archiwum)

Pani Katarzyna ze Świdniczka ma już dość hałasu. Przez cały dzień słyszy ciężkie maszyny budujące ekspresówkę. A po południu przyjeżdżają motocrossowcy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwszy raz na placu budowy pojawili się kilka tygodni temu. – Od kiedy drogowcy odgarnęli ziemię i wyrównali teren, zaczęły się popisy. Codziennie po południu po budowie szaleje kilku motocyklistów. Hałas jest nie do zniesienia – mówi pani Katarzyna, która mieszka 150 metrów od budowanej drogi.

Na taki sam problem skarżą się mieszkańcy ulic Pliszczyńskiej i Łysakowskiej w Lublinie. – Gdy tylko budowlańcy zaparkują swój sprzęt, to zaraz pojawiają się motocykliści. I tak codziennie. A przecież każdy ma prawo do chwili spokoju – dodaje mieszkaniec ulicy Łysakowskiej. – A najgorzej jest w weekendy.

Obwodnicę buduje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Ale od motocrossowców się odcina. – Za plac budowy odpowiedzialny jest wykonawca inwestycji – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik lubelskiego oddziału GDDKiA.

Drogę na tym odcinku buduje hiszpańska firma Dragados. – Nie słyszałem o problemie – mówi Przemysław Zieliński, kierownik budowy IV odcinka S17. – Każdy fragment powstającej drogi jest oznaczony tablicami „plac budowy” i nikomu poza naszymi pracownikami nie wolno tam przebywać. A już absolutnie obowiązuje zakaz jazdy motocyklami – mówi Zieliński.
Drogówka mówi, że ma związane ręce. – To teren prywatny i jeśli nie dojdzie do wypadku, nic nie możemy zrobić. Ale jeżeli zatrzymamy taki motocykl na drodze publicznej i będzie miał braki techniczne, to na pewno wyciągniemy konsekwencje – mówi podinspektor Mariusz Szajwaj, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Sprawą obiecuje się zająć policyjna prewencja. – Motocykliści poruszający się nielegalnie po prywatnym terenie budowy popełniają wykroczenie. Grozi za to grzywna do 5 tys. zł. Prosimy mieszkańców o informowanie o takich przypadkach – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskiej policji.

– Uczulę moich pracowników, by zawsze dzwonili na policję, gdy tylko zauważą motocykle na placu – obiecuje Przemysław Zieliński.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dany / 27 lipca 2012 o 23:16
0
Siedzą w domach stare cepy i w dupach im się przewraca z nudów ! Gdyby im to faktycznie przeszkadzało przyszli by powiedzieli że jest za głośno, i albo robiecie wyjazd albo zgłaszają na policje. U nas był podobny problem że śmigamy po lasach i przejeżdzamy przez miejskie parki, teraz gmina dała kawałek ziemi poza miastem, wyznaczyła drogę w mieście którą możemy spokojnie sie przemieszczać na tor i jest git
Avatar
xXx / 26 lipca 2012 o 23:12
0
Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie!

"Przez cały dzień słyszy ciężkie maszyny budujące ekspresówkę"

Czyli caly dzien siedzi w domu? TAK!
Czyli nie pracuje? TAK
Czyli nie daje panstwu sie wyzyskiwac/zarabiac? TAK!

To jakim prawem bedzie dzwonila na policje, to nie z jej podatkow im sie placi! Krowy gnac na pole!!!
Avatar
Oxy45 / 26 lipca 2012 o 17:02
0
Fajnie dają na gumie!
Avatar
Mstr.don'qtas / 26 lipca 2012 o 16:58
0
Ludzie z tamtych okolic, tak jak wyżej zostało napisane, Pani @Katarzyna mieszkająca 150m od obwodnicy co tam ble,ble...
Piepszą smuty i są wkurzeni bo ludziom pozabierali domy, pola dostali kasę teraz maja na to wyje***e, a jest pare idiotów którym nie zabrali, zostali na lodzie i teraz pretesnje do całego świata.

Latamy z kumplami tam min 3/4x w tyg. i ostatnio nawet robotnicy z maszyn wysiedli i sie przyglądali, bo ćwiczyliśmy starty, podjazdy i tp. także mało komu to przeszkadza?!!?... no, ale jak zwykle znajdzie się jakaś rada ,,Parafialna'', której nigdy sie nie dogodzi i której nawet na bezludnej wyspie coś by przeszkadzało ....

Robią tory motocrossowe, źle... była wielka afera z torem przy Globusie, to dziadek sie wypowiada, że to bez sensu, że hałas, że te pieniądze powinny być przeznaczone na drogi itd.
Teraz budują drogi i też jest źle, za takimi ludźmi się nie trafi, jednym pasuje, drugim przeszkadza, bo sami chcieli by mieć takie motocykle i w wolnych chwilach latać sobie dla przyjemności - ZAZDROŚĆ !!
Ludzie z tamtych okolic, tak jak wyżej zostało napisane, Pani @Katarzyna mieszkająca 150m od obwodnicy co tam ble,ble...
Piepszą smuty i są wkurzeni bo ludziom pozabierali domy, pola dostali kasę teraz maja na to wyje***e, a jest pare idiotów którym nie zabrali, zostali na lodzie i teraz pretesnje do całego świata.

Latamy z kumplami tam min 3/4x w tyg. i ostatnio nawet robotnicy z maszyn wysiedli i sie przyglądali, bo ćwiczyliśmy starty, podjazdy i tp. także mało komu to przeszkadza?!!?... no, ale jak zwykle znajdz... rozwiń
Avatar
LU / 26 lipca 2012 o 13:08
0
A
[quote name='społeczniak' timestamp='1343298374' post='656904']
Z jednej strony fani motocykli nie mają gdzie się zabawić w tym mieście ale też trzeba pamiętać o ludziach którzy chcą odpocząć pod dniu/tygodniu pracy w cisz.Ta Pani może wyjść do "jeźdzców" i z nimi normalnie porozmawiać i poprosić żeby zmienili lokalizacje a oni sami też powinni trochę pomyśleć i postawić się w jej sytuacji. Mnie wk*rwia strasznie banda małolatów na skuterach na osiedlu ale do nich nie strzelam i nie szczuję policją ale jak zostali "kulturalnie" opierdo*eli to się wyluzowali i jeżdżą gdzieś indziej.
[/quote]akurat posłuchają behehehehheh
A
[quote name='społeczniak' timestamp='1343298374' post='656904']
Z jednej strony fani motocykli nie mają gdzie się zabawić w tym mieście ale też trzeba pamiętać o ludziach którzy chcą odpocząć pod dniu/tygodniu pracy w cisz.Ta Pani może wyjść do "jeźdzców" i z nimi normalnie porozmawiać i poprosić żeby zmienili lokalizacje a oni sami też powinni trochę pomyśleć i postawić się w jej sytuacji. Mnie wk*rwia strasznie banda małolatów na skuterach na osiedlu ale do nich nie strzelam i nie szczuję po... rozwiń
Avatar
XxX / 26 lipca 2012 o 12:59
0
MOTOCYKLISTA PISZE MOTOCYKLISTA PISZE MOTOCYKLISTA PISZE MOTOCYKLISTA PISZE MOTOCYKLISTA PISZE

Tyle razy tam jezdzilismy a NIKT nie przyszedl i nie powiedzial JESTESCIE ZA GLOSNO albo SPIEHDALACIE albo dzwonie na POLICJE.
NIKT!
Wystarczy przyjsc i POWIEDZIEC!
Chemy problemow? NIE!
Ostantio BABCIA z DZIECIAKAMI przyszla i nawet PODZIWIALA.

Pozdrawiam polaczkow ktorzy nie potrafia sami nic zalatwic tylko gazetom sie skarza.
Avatar
s. bandit / 26 lipca 2012 o 12:52
0
[quote name='t' timestamp='1343298974' post='656912']
w tym mieście to wszystko i wszystkim przeszkadza, tor kartingowy? za głośny! motocross na globusie? to samo!. za chwilę na budowanej obwodnicy będą jeździły tysiące tirów i też będzie źle... w kościele dzwony napier.... codziennie to jakoś nikomu nie przeszkadza? tak samo jak wyjący głos księdza przez megafon przez całą niedzielę. nowe nadajniki telefonii na bloku? nie! bo za duże promieniowanie (co jest zresztą bzdurą) a na każdym kościele wisi ich kilka sztuk i jakoś to nikomu nie przeszkadza.
to że Wasz sąsiad jeździ po pijaku tego też nikt nie widzi i nie stara się zapobiedz nieszczęściu jakie może mieć miejsce. a paru zapaleńców wyjedzie tylko pojeździć na jednośladzie i zaraz się larum podnosi...
wstyd mi jak czytam te artykuły i jak obserwuję zachowania ludzi w tym mieście, bo tu się urodziłem, wychowałem i mieszkam..
[/quote]

ale pierd*lisz!!! to że nie ma gdzie pojeździć w tym mieście to wiadomo ale jakim trzeba być ignorantem i deb***em żeby domagać się toru np. na Globusie. Postaw sobie na balkonie betoniarkę i spróbuj odpocząć.Pasja i zajawka to jedno ale miej na uwadze innych.
[quote name='t' timestamp='1343298974' post='656912']
w tym mieście to wszystko i wszystkim przeszkadza, tor kartingowy? za głośny! motocross na globusie? to samo!. za chwilę na budowanej obwodnicy będą jeździły tysiące tirów i też będzie źle... w kościele dzwony napier.... codziennie to jakoś nikomu nie przeszkadza? tak samo jak wyjący głos księdza przez megafon przez całą niedzielę. nowe nadajniki telefonii na bloku? nie! bo za duże promieniowanie (co jest zresztą bzdurą) a na każdym kościele wisi ... rozwiń
Avatar
SPOŁECZNIAK hejter / 26 lipca 2012 o 12:46
0
[quote name='Życzliwy' timestamp='1343283209' post='656723']
Ja tych ludzi nie rozumiem !!
O co im chodzi?
To już nie mozna sobie na motorze pojezdzic?
Co to za społeczniaki uprzejmie donosze.
Opanujcie się co robicie, jakby wasze dzieci jezdziły to było by dobrze nie przeszkadzało by to wam.
Pomyślcie co robicie !!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Przez takie wypowiedzi właśnie mnożysz ludzi których wku***wiasz (a przez to i reszta rajderów). Nie trzeba być "społeczniakiem" żeby się zacietrzewić na załogę "dobrze się bawiącą" na motocyklach jak wracasz z roboty i chcesz odpocząć w ciszy. Pewnie twój zawód to "syn" i wstajesz na teleekspres po melanżu i masz wyje*ane na wszystkic którzy nie jeżdżą. Ssij wydech głupi ignorancie
[quote name='Życzliwy' timestamp='1343283209' post='656723']
Ja tych ludzi nie rozumiem !!
O co im chodzi?
To już nie mozna sobie na motorze pojezdzic?
Co to za społeczniaki uprzejmie donosze.
Opanujcie się co robicie, jakby wasze dzieci jezdziły to było by dobrze nie przeszkadzało by to wam.
Pomyślcie co robicie !!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Przez takie wypowiedzi właśnie mnożysz ludzi których wku***wiasz (a pr... rozwiń
Avatar
t / 26 lipca 2012 o 12:36
0
w tym mieście to wszystko i wszystkim przeszkadza, tor kartingowy? za głośny! motocross na globusie? to samo!. za chwilę na budowanej obwodnicy będą jeździły tysiące tirów i też będzie źle... w kościele dzwony napier.... codziennie to jakoś nikomu nie przeszkadza? tak samo jak wyjący głos księdza przez megafon przez całą niedzielę. nowe nadajniki telefonii na bloku? nie! bo za duże promieniowanie (co jest zresztą bzdurą) a na każdym kościele wisi ich kilka sztuk i jakoś to nikomu nie przeszkadza.
to że Wasz sąsiad jeździ po pijaku tego też nikt nie widzi i nie stara się zapobiedz nieszczęściu jakie może mieć miejsce. a paru zapaleńców wyjedzie tylko pojeździć na jednośladzie i zaraz się larum podnosi...
wstyd mi jak czytam te artykuły i jak obserwuję zachowania ludzi w tym mieście, bo tu się urodziłem, wychowałem i mieszkam..
w tym mieście to wszystko i wszystkim przeszkadza, tor kartingowy? za głośny! motocross na globusie? to samo!. za chwilę na budowanej obwodnicy będą jeździły tysiące tirów i też będzie źle... w kościele dzwony napier.... codziennie to jakoś nikomu nie przeszkadza? tak samo jak wyjący głos księdza przez megafon przez całą niedzielę. nowe nadajniki telefonii na bloku? nie! bo za duże promieniowanie (co jest zresztą bzdurą) a na każdym kościele wisi ich kilka sztuk i jakoś to nikomu nie przeszkadza.
to że Wasz sąsiad jeździ po... rozwiń
Avatar
społeczniak / 26 lipca 2012 o 12:26
0
Z jednej strony fani motocykli nie mają gdzie się zabawić w tym mieście ale też trzeba pamiętać o ludziach którzy chcą odpocząć pod dniu/tygodniu pracy w cisz.Ta Pani może wyjść do "jeźdzców" i z nimi normalnie porozmawiać i poprosić żeby zmienili lokalizacje a oni sami też powinni trochę pomyśleć i postawić się w jej sytuacji. Mnie wk*rwia strasznie banda małolatów na skuterach na osiedlu ale do nich nie strzelam i nie szczuję policją ale jak zostali "kulturalnie" opierdo*eli to się wyluzowali i jeżdżą gdzieś indziej.
Avatar
dany / 27 lipca 2012 o 23:16
0
Siedzą w domach stare cepy i w dupach im się przewraca z nudów ! Gdyby im to faktycznie przeszkadzało przyszli by powiedzieli że jest za głośno, i albo robiecie wyjazd albo zgłaszają na policje. U nas był podobny problem że śmigamy po lasach i przejeżdzamy przez miejskie parki, teraz gmina dała kawałek ziemi poza miastem, wyznaczyła drogę w mieście którą możemy spokojnie sie przemieszczać na tor i jest git
Avatar
xXx / 26 lipca 2012 o 23:12
0
Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie! Pomyslcie!

"Przez cały dzień słyszy ciężkie maszyny budujące ekspresówkę"

Czyli caly dzien siedzi w domu? TAK!
Czyli nie pracuje? TAK
Czyli nie daje panstwu sie wyzyskiwac/zarabiac? TAK!

To jakim prawem bedzie dzwonila na policje, to nie z jej podatkow im sie placi! Krowy gnac na pole!!!
Avatar
Oxy45 / 26 lipca 2012 o 17:02
0
Fajnie dają na gumie!
Avatar
Mstr.don'qtas / 26 lipca 2012 o 16:58
0
Ludzie z tamtych okolic, tak jak wyżej zostało napisane, Pani @Katarzyna mieszkająca 150m od obwodnicy co tam ble,ble...
Piepszą smuty i są wkurzeni bo ludziom pozabierali domy, pola dostali kasę teraz maja na to wyje***e, a jest pare idiotów którym nie zabrali, zostali na lodzie i teraz pretesnje do całego świata.

Latamy z kumplami tam min 3/4x w tyg. i ostatnio nawet robotnicy z maszyn wysiedli i sie przyglądali, bo ćwiczyliśmy starty, podjazdy i tp. także mało komu to przeszkadza?!!?... no, ale jak zwykle znajdzie się jakaś rada ,,Parafialna'', której nigdy sie nie dogodzi i której nawet na bezludnej wyspie coś by przeszkadzało ....

Robią tory motocrossowe, źle... była wielka afera z torem przy Globusie, to dziadek sie wypowiada, że to bez sensu, że hałas, że te pieniądze powinny być przeznaczone na drogi itd.
Teraz budują drogi i też jest źle, za takimi ludźmi się nie trafi, jednym pasuje, drugim przeszkadza, bo sami chcieli by mieć takie motocykle i w wolnych chwilach latać sobie dla przyjemności - ZAZDROŚĆ !!
Ludzie z tamtych okolic, tak jak wyżej zostało napisane, Pani @Katarzyna mieszkająca 150m od obwodnicy co tam ble,ble...
Piepszą smuty i są wkurzeni bo ludziom pozabierali domy, pola dostali kasę teraz maja na to wyje***e, a jest pare idiotów którym nie zabrali, zostali na lodzie i teraz pretesnje do całego świata.

Latamy z kumplami tam min 3/4x w tyg. i ostatnio nawet robotnicy z maszyn wysiedli i sie przyglądali, bo ćwiczyliśmy starty, podjazdy i tp. także mało komu to przeszkadza?!!?... no, ale jak zwykle znajdz... rozwiń
Avatar
LU / 26 lipca 2012 o 13:08
0
A
[quote name='społeczniak' timestamp='1343298374' post='656904']
Z jednej strony fani motocykli nie mają gdzie się zabawić w tym mieście ale też trzeba pamiętać o ludziach którzy chcą odpocząć pod dniu/tygodniu pracy w cisz.Ta Pani może wyjść do "jeźdzców" i z nimi normalnie porozmawiać i poprosić żeby zmienili lokalizacje a oni sami też powinni trochę pomyśleć i postawić się w jej sytuacji. Mnie wk*rwia strasznie banda małolatów na skuterach na osiedlu ale do nich nie strzelam i nie szczuję policją ale jak zostali "kulturalnie" opierdo*eli to się wyluzowali i jeżdżą gdzieś indziej.
[/quote]akurat posłuchają behehehehheh
A
[quote name='społeczniak' timestamp='1343298374' post='656904']
Z jednej strony fani motocykli nie mają gdzie się zabawić w tym mieście ale też trzeba pamiętać o ludziach którzy chcą odpocząć pod dniu/tygodniu pracy w cisz.Ta Pani może wyjść do "jeźdzców" i z nimi normalnie porozmawiać i poprosić żeby zmienili lokalizacje a oni sami też powinni trochę pomyśleć i postawić się w jej sytuacji. Mnie wk*rwia strasznie banda małolatów na skuterach na osiedlu ale do nich nie strzelam i nie szczuję po... rozwiń
Avatar
XxX / 26 lipca 2012 o 12:59
0
MOTOCYKLISTA PISZE MOTOCYKLISTA PISZE MOTOCYKLISTA PISZE MOTOCYKLISTA PISZE MOTOCYKLISTA PISZE

Tyle razy tam jezdzilismy a NIKT nie przyszedl i nie powiedzial JESTESCIE ZA GLOSNO albo SPIEHDALACIE albo dzwonie na POLICJE.
NIKT!
Wystarczy przyjsc i POWIEDZIEC!
Chemy problemow? NIE!
Ostantio BABCIA z DZIECIAKAMI przyszla i nawet PODZIWIALA.

Pozdrawiam polaczkow ktorzy nie potrafia sami nic zalatwic tylko gazetom sie skarza.
Avatar
s. bandit / 26 lipca 2012 o 12:52
0
[quote name='t' timestamp='1343298974' post='656912']
w tym mieście to wszystko i wszystkim przeszkadza, tor kartingowy? za głośny! motocross na globusie? to samo!. za chwilę na budowanej obwodnicy będą jeździły tysiące tirów i też będzie źle... w kościele dzwony napier.... codziennie to jakoś nikomu nie przeszkadza? tak samo jak wyjący głos księdza przez megafon przez całą niedzielę. nowe nadajniki telefonii na bloku? nie! bo za duże promieniowanie (co jest zresztą bzdurą) a na każdym kościele wisi ich kilka sztuk i jakoś to nikomu nie przeszkadza.
to że Wasz sąsiad jeździ po pijaku tego też nikt nie widzi i nie stara się zapobiedz nieszczęściu jakie może mieć miejsce. a paru zapaleńców wyjedzie tylko pojeździć na jednośladzie i zaraz się larum podnosi...
wstyd mi jak czytam te artykuły i jak obserwuję zachowania ludzi w tym mieście, bo tu się urodziłem, wychowałem i mieszkam..
[/quote]

ale pierd*lisz!!! to że nie ma gdzie pojeździć w tym mieście to wiadomo ale jakim trzeba być ignorantem i deb***em żeby domagać się toru np. na Globusie. Postaw sobie na balkonie betoniarkę i spróbuj odpocząć.Pasja i zajawka to jedno ale miej na uwadze innych.
[quote name='t' timestamp='1343298974' post='656912']
w tym mieście to wszystko i wszystkim przeszkadza, tor kartingowy? za głośny! motocross na globusie? to samo!. za chwilę na budowanej obwodnicy będą jeździły tysiące tirów i też będzie źle... w kościele dzwony napier.... codziennie to jakoś nikomu nie przeszkadza? tak samo jak wyjący głos księdza przez megafon przez całą niedzielę. nowe nadajniki telefonii na bloku? nie! bo za duże promieniowanie (co jest zresztą bzdurą) a na każdym kościele wisi ... rozwiń
Avatar
SPOŁECZNIAK hejter / 26 lipca 2012 o 12:46
0
[quote name='Życzliwy' timestamp='1343283209' post='656723']
Ja tych ludzi nie rozumiem !!
O co im chodzi?
To już nie mozna sobie na motorze pojezdzic?
Co to za społeczniaki uprzejmie donosze.
Opanujcie się co robicie, jakby wasze dzieci jezdziły to było by dobrze nie przeszkadzało by to wam.
Pomyślcie co robicie !!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Przez takie wypowiedzi właśnie mnożysz ludzi których wku***wiasz (a przez to i reszta rajderów). Nie trzeba być "społeczniakiem" żeby się zacietrzewić na załogę "dobrze się bawiącą" na motocyklach jak wracasz z roboty i chcesz odpocząć w ciszy. Pewnie twój zawód to "syn" i wstajesz na teleekspres po melanżu i masz wyje*ane na wszystkic którzy nie jeżdżą. Ssij wydech głupi ignorancie
[quote name='Życzliwy' timestamp='1343283209' post='656723']
Ja tych ludzi nie rozumiem !!
O co im chodzi?
To już nie mozna sobie na motorze pojezdzic?
Co to za społeczniaki uprzejmie donosze.
Opanujcie się co robicie, jakby wasze dzieci jezdziły to było by dobrze nie przeszkadzało by to wam.
Pomyślcie co robicie !!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Przez takie wypowiedzi właśnie mnożysz ludzi których wku***wiasz (a pr... rozwiń
Avatar
t / 26 lipca 2012 o 12:36
0
w tym mieście to wszystko i wszystkim przeszkadza, tor kartingowy? za głośny! motocross na globusie? to samo!. za chwilę na budowanej obwodnicy będą jeździły tysiące tirów i też będzie źle... w kościele dzwony napier.... codziennie to jakoś nikomu nie przeszkadza? tak samo jak wyjący głos księdza przez megafon przez całą niedzielę. nowe nadajniki telefonii na bloku? nie! bo za duże promieniowanie (co jest zresztą bzdurą) a na każdym kościele wisi ich kilka sztuk i jakoś to nikomu nie przeszkadza.
to że Wasz sąsiad jeździ po pijaku tego też nikt nie widzi i nie stara się zapobiedz nieszczęściu jakie może mieć miejsce. a paru zapaleńców wyjedzie tylko pojeździć na jednośladzie i zaraz się larum podnosi...
wstyd mi jak czytam te artykuły i jak obserwuję zachowania ludzi w tym mieście, bo tu się urodziłem, wychowałem i mieszkam..
w tym mieście to wszystko i wszystkim przeszkadza, tor kartingowy? za głośny! motocross na globusie? to samo!. za chwilę na budowanej obwodnicy będą jeździły tysiące tirów i też będzie źle... w kościele dzwony napier.... codziennie to jakoś nikomu nie przeszkadza? tak samo jak wyjący głos księdza przez megafon przez całą niedzielę. nowe nadajniki telefonii na bloku? nie! bo za duże promieniowanie (co jest zresztą bzdurą) a na każdym kościele wisi ich kilka sztuk i jakoś to nikomu nie przeszkadza.
to że Wasz sąsiad jeździ po... rozwiń
Avatar
społeczniak / 26 lipca 2012 o 12:26
0
Z jednej strony fani motocykli nie mają gdzie się zabawić w tym mieście ale też trzeba pamiętać o ludziach którzy chcą odpocząć pod dniu/tygodniu pracy w cisz.Ta Pani może wyjść do "jeźdzców" i z nimi normalnie porozmawiać i poprosić żeby zmienili lokalizacje a oni sami też powinni trochę pomyśleć i postawić się w jej sytuacji. Mnie wk*rwia strasznie banda małolatów na skuterach na osiedlu ale do nich nie strzelam i nie szczuję policją ale jak zostali "kulturalnie" opierdo*eli to się wyluzowali i jeżdżą gdzieś indziej.
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jak się zmienią Al. Racławickie w Lublinie? 12 pomysłów, żeby było ładniej i wygodniej
galeria

Jak się zmienią Al. Racławickie w Lublinie? 12 pomysłów, żeby było ładniej i wygodniej 1 0

O zmiany w projekcie przebudowy Al. Racławickich apeluje do prezydenta Lublina doradzająca mu Rada Kultury Przestrzeni. Prosi o estetyczne chodniki, ozdobną roślinność i miejsca do siedzenia. Lista próśb jest o wiele dłuższa.

Kredyt odnawialny na koncie osobistym – co to jest i jak działa?

Kredyt odnawialny na koncie osobistym – co to jest i jak działa? 0 0

Bieżące wydatki pochłonęły całą pensję, a na kolejną trzeba czekać jeszcze kilka dni? A może pojawił się nieoczekiwany wydatek, przekraczający obecne możliwości domowego budżetu? To tylko przykłady sytuacji, w których pomocny może okazać się dostęp do kredytu odnawialnego na koncie osobistym. Czym dokładnie jest i jak działa taki produkt?

Infomat na Rynku miał prezentować walory turystyczne regionu. A pokazywał film porno

Infomat na Rynku miał prezentować walory turystyczne regionu. A pokazywał film porno 35 6

Film porno zamiast reklam chwalących walory turystyczne okolicy można było zobaczyć w sobotę na infomacie ustawionym na hrubieszowskim rynku.

Paulina Guba znowu blisko rekordu, Polska druga w Pucharze Świata

Paulina Guba znowu blisko rekordu, Polska druga w Pucharze Świata 3 1

W weekend na stadionie olimpijskim w Londynie rozgrywane były zawody o Puchar Świata. Mamy powody do radości, bo Polska zajęła drugą lokatę, jedynie za USA. Biało-Czerwonych w Anglii reprezentowała trójka zawodników z województwa lubelskiego: Paulina Guba i Karolina Kołeczek (obie AZS UMCS Lublin) oraz Dominik Kopeć (Agros Zamość)

Depositphotos otrzymał polską wersję językową

Depositphotos otrzymał polską wersję językową 0 0

W dniu dzisiejszym pragnę poświęcić nieco miejsca stronie Depositphotos.com która to święci tryumfy popularności za naszą zachodnią granicą. Od teraz także Polacy mają możliwość wypróbować funkcjonalności jakie ona oferuje, a to wszystko za sprawą specjalnie przygotowanej dla rodaków nakładki językowej.

USA: Nieprawdopodobny upadek. Rowerzystka wpadła w dziurę między mostem a drogą [wideo]
film

USA: Nieprawdopodobny upadek. Rowerzystka wpadła w dziurę między mostem a drogą [wideo] 2 0

Wydział Transportu z Wisconsin w USA opublikował nagranie wideo przedstawiające rowerzystkę omijającą rogatki przed podnoszącym się mostem w miejscowości Menasha.

LKPS Politechnika Lublin buduje zespół na nowy sezon

LKPS Politechnika Lublin buduje zespół na nowy sezon 0 0

LKPS Politechnika Lublin kompletuje skład. Wiceprezes klubu Maciej Krzaczek: w porównaniu do poprzedniego sezonu będziemy mieli mocniejszy skład, a co za tym idzie, stawiamy przed drużyną wyższe cele

Walizka z niespodzianką. Policjanci już czekali aż pasażer wysiądzie z busa
galeria
film

Walizka z niespodzianką. Policjanci już czekali aż pasażer wysiądzie z busa 26 2

Młody mężczyzna z Lublina wpadł na przemycie 12 kilogramów amfetaminy. Policjanci zatrzymali go, kiedy wysiadał z busa, jadącego z Holandii.

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 16 3

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 7 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 6 1

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 2

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 1

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!