Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

23 listopada 2008 r.
16:26
Edytuj ten wpis

Wojciechów > Pożegnanie 16-letniej Angeliki

0 15 A A

We wtorek na cmentarzu w Wojciechowie odbędzie się pogrzeb 16-letniej Angeliki. Kilka dni temu licealistkę śmiertelnie potrącił bus.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragicznego wypadku doszło tydzień temu (we wtorek 18 listopada) około godz. 7 w Wojciechowie. Bus potrącił 16-letnią Angelikę, gdy szła do szkoły.

Kierowca miał zaszronione szyby i nie wiedział, że kogoś potrącił. Zatrzymał się dopiero po kilkunastu metrach. Dziewczynka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Mimo zabiegów lekarzy zmarła dwa dni później.

Msza żałobna rozpocznie się we wtorek o godz. 14 w Wojciechowie. (PP)

Informacja pochodzi od naszego Czytelnika

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pluska / 27 marca 2009 o 10:55
0
zal mi was wszystkich ona szla poboczem a kierowca mial zaszronione szyby wcale jej nie widzial [*] i skonczcie juz ten temat.....
Avatar
Znajomi / 23 grudnia 2008 o 16:15
0
Dlaczego ten kierowca nadal wykonuję tę pracę mimo, że nie posiada prawa jazdy(zostało zatrzymane w dniu wypadku)? Wielu przewoźników i mieszkańców zarówno Wojciechowa jak i Nałęczowa widuje go za kierownicą podczas przewożenia osób. Wydaje nam się, że ten kierowca na długo nie powinien wykonywać swojego zawodu.

Znajomi.
Avatar
~kierowca~ / 30 listopada 2008 o 14:10
0
busiaż napisał:
To po co głupia babo jeszcze z nim jeździsz!!!!przecież możesz sobie rowerem pojechać polnymi drogami i tam napewno cię nikt nie potrąci!!!! najbardziej denerwujące jest to że się nie ma pojęcia o niczym i pisze się takie głupoty!!!!siadła byś raz za kółko to byś zobaczyła jaka to jest niewdzięczna praca,użeranie się z takimi matołami jak ty i to nieraz przez cały dzień!!!!!!!

Kolego,

jeżeli ta praca Ci nie odpowiada zawsze możesz zmienić gdzie nie będziesz się użerał z klientami, proponuje buraki uprawiać tam będziesz miał samych swoich i to cię nie będzie denerwować, a w razie jak jakiś burak Cię zdenerwuje zawsze można go wykoać tylko żeby kiedyś ktoś ciebie nie wykopał. Jeżeli jesteś kierowcą busa odpowiadasz nie tylko za tych których wieziesz ale rownież za tych ktorzy znajdują się na drodze to ty jesteś wywalifikowanym urzytkownikiem drogi a nie małe dzieci. Ciekawe co byś pisał jak zamiast tej dziewczyny wyskoczył by ci tam Jeleń twój ziomal z rodziny trochę większy i uszkodzil by twój samochodzik. Zasanow się co piszesz bo kierwoca sidając do auta powinien zadbać o dobrą widoczność i sprawność samochodu.
pozdrawiam wszystkich Kierowcow a przede wszystkim busów

ps. zajeżdzajcie na zatoczki i nie wysadzajcie ludzi gdzie kolwiek bo raz zrobisz dorze a drugi raz bedziesz miał kogoś na sumieniu.

Kolego,

jeżeli ta praca Ci nie odpowiada zawsze możesz zmienić gdzie nie będziesz się użerał z klientami, proponuje buraki uprawiać tam będziesz miał samych swoich i to cię nie będzie denerwować, a w razie jak jakiś burak Cię zdenerwuje zawsze można go wykoać tylko żeby kiedyś ktoś ciebie nie wykopał. Jeżeli jesteś kierowcą busa odpowiadasz nie tylko za tych których wieziesz ale rownież za tych ktorzy znajdują się na drodze to ty jesteś wywalifikowanym urzytkownikiem drogi a nie małe dzieci. Ciekawe co byś pi... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2008 o 13:52
0
Busiażu, busiarz pisze się przez RZ.
W sumie jak to tak ciężka praca, isnieje możliwość zmiany na innej, mniej odpowiedzialnej.
Avatar
busiaż / 30 listopada 2008 o 13:39
0
To po co głupia babo jeszcze z nim jeździsz!!!!przecież możesz sobie rowerem pojechać polnymi drogami i tam napewno cię nikt nie potrąci!!!! najbardziej denerwujące jest to że się nie ma pojęcia o niczym i pisze się takie głupoty!!!!siadła byś raz za kółko to byś zobaczyła jaka to jest niewdzięczna praca,użeranie się z takimi matołami jak ty i to nieraz przez cały dzień!!!!!!!
Avatar
inna opinia / 29 listopada 2008 o 22:00
0
zawsze kiedy dochodzi do tak tragicznych zdarzeń nasuwa się pytanie dlaczego kierujący pojazdami są tak nieostrożni?nie podciągajmy jednak wszystkich którzy przewożą ludzi pod jedno. mój mąż od dziewięciu lat wozi ludzi opatrzność boża nim kieruje bo jak dotąd nie przytrafiło mu się nic złego ani ludziom których wozi.choć nie raz uciekał przed osobówkami po pasie zieleni ma napięty czas w jakim musi przebyć drogę z pasażerami kiedyś jak nie dojechał na czas bo coś na trasie było nie tak to został obrzucony obelgami ,straszony że go załatwią że nie będzie wiedział kto.to taka niewdzięczna praca mamy dzieci a ktoś musi pracować ludzie sami nie przyjmują do wiadomości że na stojąco się nie podróżuje sama to widziałam a my jako piesi musimy na drodze być widoczni .jest tak że to wszystko planuje tam wysoko bóg on nie chce czyjegoś cierpienia jest to wielką tajemnicą i nie nam osądzać.
zawsze kiedy dochodzi do tak tragicznych zdarzeń nasuwa się pytanie dlaczego kierujący pojazdami są tak nieostrożni?nie podciągajmy jednak wszystkich którzy przewożą ludzi pod jedno. mój mąż od dziewięciu lat wozi ludzi opatrzność boża nim kieruje bo jak dotąd nie przytrafiło mu się nic złego ani ludziom których wozi.choć nie raz uciekał przed osobówkami po pasie zieleni ma napięty czas w jakim musi przebyć drogę z pasażerami kiedyś jak nie dojechał na czas bo coś na trasie było nie tak to został obrzucony obelgami ,straszony że go załatwią ... rozwiń
Avatar
Tomek Janiszewski / 28 listopada 2008 o 10:35
0
kokos napisał:
Wykonując tak odpowiedzialną pracę winno się wiedzieć, że wyjeżdzajac w trasę powinno sie miec sprawne auto i 100% widocznośc a nie 100% zaszronione szyby i pedzić.[/quote]
Gdyby odszrnonił szyby, to kontrolerzy z ITD z zobaczyliby że wiezie ludzi na stojaka, zatrzymaliby go, wlepili mandat, kazali wysiąść stojącym pasażerom, a wskutek tego zatrzymania się do kontroli straciłby tyle czasu że aby uniknąć kolejnego mandatu, tym razem za spóźnienie musiałby wyprzedać na trzeciego na podwójnej ciągłej i zwalniać tylko przed fotoradarami. Zapytajcie występujacego tu arona, busiarza spod Parczewa, jakim to okrutnym represjom poddawany jest on oraz jego koledzy po fachu
Wiem, ze my korzystający z usług busów powinnismy coś zrobic, bo to co kierowcy wyczyniają to skandal

Może... po prostu przestać korzystać z usług tego barachła, zwłaszcza gdy ma się do dyspozycji pociąg lub przyzwoity PKS? Naprawdę nie czujecie się upokorzeni, dając się wozić furgonetkami do przewozu kartofli na bazar, przerobionymi na tzw. busy w dziupli pana Cesia?
[quote]a juz wiem jak jezdził Pan Piotr S i jego kierowcy, bo jestem stałą pasażerką. Przekraczanie predkości, wyprzedzanie na trzeciego i gadka przez telefon.

W takim razie cieszę się że jeszcze żyjesz. Jechałem parę lat temu busem (Autosanów Solina kursujących na warszawskich mniej uczęszczanych trasach pod szyldem ZTM rzecz jasna nie liczę). Było to na trasie Łysa Polana - Zakopane. Kmiotek sam przylazł na przystanek PKS, gdzie oczekiwałem na autobus i zaprosił do busa oczekujacego na pobliskim przejściu granicznym, zapewniając że właśnie kompletuje pasażerów i za chwilę odjeżdżamy. Na miejscu okazało się jednak że nie dość że bilet kosztuje o złotówkę drożej niż w PKS-ie, to jeszcze busiarz zmienił pierwony zamiar i czekał jeszcze kilkanaście minut na kolejnych pasażerów, przepuszczając trzy PKS-y jakie w tym czasie pojechały do Zakopanego. Gdy wreszczie ruszył, pędził po serpentynach wyprzedzając inne pojazdy bez zwalniania jakby to była autostrada. A z przeciwka co rusz jechały lory z ładunkiem drewna... Odetchnałem z ulgą gdy w Poronine wjechał wreszcie na Zakopiankę. I z tego wszystkiego nie pomyślałem aby zażądać zatrzymania się na przystanku PKS w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, więc wywiózł mnie jeszcze kilkaset metrów dalej na busowisko, chcąc w ten sposób zachęcić swoich pasażerów aby w stronę Krakowa pojechali również busem.

Pozdrawiam
Tomek Jansizewski

ps. a jaki rynsztokowy poziom kultury prezentuje busiarz aron - zobaczycie tu:
[url="http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=watek&group=pl.misc.kolej&tid=10264347"]http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=watek&am...mp;tid=10264347[/url]

W takim razie cieszę się że jeszcze żyjesz. Jechałem parę lat temu busem (Autosanów Solina kursujących na warszawskich mniej uczęszczanych trasach pod szyldem ZTM rzecz jasna nie liczę). Było to na trasie Łysa Polana - Zakopane. Kmiotek sam przylazł na przystanek PKS, gdzie oczekiwałem na autobus i zaprosił do busa oczekujacego na pobliskim przejściu granicznym, zapewniając że właśnie kompletuje pasażerów i za chwilę odjeżdżamy. Na miejscu okazało się jednak że nie dość że bilet kosztuje o złotówkę drożej niż w PKS-ie, to... rozwiń
Avatar
luka / 27 listopada 2008 o 15:34
0
fenix napisał:
zastanów się co napisałeś -kształcenie ponadgimnazjalne nie jest obowiązkowe i nikt nikogo nie ma obowiązku wozić, poza tym myślisz że na chodnik by nie wjechał?



Zastanów się co ty piszesz, kształcenie nie jest przymusowe, praca tez, mie kształćmy się nie pracujmy pozamykajmy sie w domach zrobmy wygode szaleńcom drogowym, jak sie same powybijają to bedzie można wtedy zacząć normalnie zyć.
Avatar
fenix / 27 listopada 2008 o 14:56
0
zastanów się co napisałeś -kształcenie ponadgimnazjalne nie jest obowiązkowe i nikt nikogo nie ma obowiązku wozić, poza tym myślisz że na chodnik by nie wjechał?
Avatar
luka / 27 listopada 2008 o 14:55
0
aron napisał:
a może tak by gmina chodniki zbudowała albo wynajęła jakąś firmę do dowozu dzieci?

bo gmina ma ważniejsze sprawy niż budowa chodników a potem jak zwykle wina busiarza



No jasne, chodniki beda to i na chodnikach powybijaja ludzi, i firma tez zda egzamin. Może wystarczyło by zdjąć czasami noge z gazu, a nie deptać ile się da.
Avatar
pluska / 27 marca 2009 o 10:55
0
zal mi was wszystkich ona szla poboczem a kierowca mial zaszronione szyby wcale jej nie widzial [*] i skonczcie juz ten temat.....
Avatar
Znajomi / 23 grudnia 2008 o 16:15
0
Dlaczego ten kierowca nadal wykonuję tę pracę mimo, że nie posiada prawa jazdy(zostało zatrzymane w dniu wypadku)? Wielu przewoźników i mieszkańców zarówno Wojciechowa jak i Nałęczowa widuje go za kierownicą podczas przewożenia osób. Wydaje nam się, że ten kierowca na długo nie powinien wykonywać swojego zawodu.

Znajomi.
Avatar
~kierowca~ / 30 listopada 2008 o 14:10
0
busiaż napisał:
To po co głupia babo jeszcze z nim jeździsz!!!!przecież możesz sobie rowerem pojechać polnymi drogami i tam napewno cię nikt nie potrąci!!!! najbardziej denerwujące jest to że się nie ma pojęcia o niczym i pisze się takie głupoty!!!!siadła byś raz za kółko to byś zobaczyła jaka to jest niewdzięczna praca,użeranie się z takimi matołami jak ty i to nieraz przez cały dzień!!!!!!!

Kolego,

jeżeli ta praca Ci nie odpowiada zawsze możesz zmienić gdzie nie będziesz się użerał z klientami, proponuje buraki uprawiać tam będziesz miał samych swoich i to cię nie będzie denerwować, a w razie jak jakiś burak Cię zdenerwuje zawsze można go wykoać tylko żeby kiedyś ktoś ciebie nie wykopał. Jeżeli jesteś kierowcą busa odpowiadasz nie tylko za tych których wieziesz ale rownież za tych ktorzy znajdują się na drodze to ty jesteś wywalifikowanym urzytkownikiem drogi a nie małe dzieci. Ciekawe co byś pisał jak zamiast tej dziewczyny wyskoczył by ci tam Jeleń twój ziomal z rodziny trochę większy i uszkodzil by twój samochodzik. Zasanow się co piszesz bo kierwoca sidając do auta powinien zadbać o dobrą widoczność i sprawność samochodu.
pozdrawiam wszystkich Kierowcow a przede wszystkim busów

ps. zajeżdzajcie na zatoczki i nie wysadzajcie ludzi gdzie kolwiek bo raz zrobisz dorze a drugi raz bedziesz miał kogoś na sumieniu.

Kolego,

jeżeli ta praca Ci nie odpowiada zawsze możesz zmienić gdzie nie będziesz się użerał z klientami, proponuje buraki uprawiać tam będziesz miał samych swoich i to cię nie będzie denerwować, a w razie jak jakiś burak Cię zdenerwuje zawsze można go wykoać tylko żeby kiedyś ktoś ciebie nie wykopał. Jeżeli jesteś kierowcą busa odpowiadasz nie tylko za tych których wieziesz ale rownież za tych ktorzy znajdują się na drodze to ty jesteś wywalifikowanym urzytkownikiem drogi a nie małe dzieci. Ciekawe co byś pi... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2008 o 13:52
0
Busiażu, busiarz pisze się przez RZ.
W sumie jak to tak ciężka praca, isnieje możliwość zmiany na innej, mniej odpowiedzialnej.
Avatar
busiaż / 30 listopada 2008 o 13:39
0
To po co głupia babo jeszcze z nim jeździsz!!!!przecież możesz sobie rowerem pojechać polnymi drogami i tam napewno cię nikt nie potrąci!!!! najbardziej denerwujące jest to że się nie ma pojęcia o niczym i pisze się takie głupoty!!!!siadła byś raz za kółko to byś zobaczyła jaka to jest niewdzięczna praca,użeranie się z takimi matołami jak ty i to nieraz przez cały dzień!!!!!!!
Avatar
inna opinia / 29 listopada 2008 o 22:00
0
zawsze kiedy dochodzi do tak tragicznych zdarzeń nasuwa się pytanie dlaczego kierujący pojazdami są tak nieostrożni?nie podciągajmy jednak wszystkich którzy przewożą ludzi pod jedno. mój mąż od dziewięciu lat wozi ludzi opatrzność boża nim kieruje bo jak dotąd nie przytrafiło mu się nic złego ani ludziom których wozi.choć nie raz uciekał przed osobówkami po pasie zieleni ma napięty czas w jakim musi przebyć drogę z pasażerami kiedyś jak nie dojechał na czas bo coś na trasie było nie tak to został obrzucony obelgami ,straszony że go załatwią że nie będzie wiedział kto.to taka niewdzięczna praca mamy dzieci a ktoś musi pracować ludzie sami nie przyjmują do wiadomości że na stojąco się nie podróżuje sama to widziałam a my jako piesi musimy na drodze być widoczni .jest tak że to wszystko planuje tam wysoko bóg on nie chce czyjegoś cierpienia jest to wielką tajemnicą i nie nam osądzać.
zawsze kiedy dochodzi do tak tragicznych zdarzeń nasuwa się pytanie dlaczego kierujący pojazdami są tak nieostrożni?nie podciągajmy jednak wszystkich którzy przewożą ludzi pod jedno. mój mąż od dziewięciu lat wozi ludzi opatrzność boża nim kieruje bo jak dotąd nie przytrafiło mu się nic złego ani ludziom których wozi.choć nie raz uciekał przed osobówkami po pasie zieleni ma napięty czas w jakim musi przebyć drogę z pasażerami kiedyś jak nie dojechał na czas bo coś na trasie było nie tak to został obrzucony obelgami ,straszony że go załatwią ... rozwiń
Avatar
Tomek Janiszewski / 28 listopada 2008 o 10:35
0
kokos napisał:
Wykonując tak odpowiedzialną pracę winno się wiedzieć, że wyjeżdzajac w trasę powinno sie miec sprawne auto i 100% widocznośc a nie 100% zaszronione szyby i pedzić.[/quote]
Gdyby odszrnonił szyby, to kontrolerzy z ITD z zobaczyliby że wiezie ludzi na stojaka, zatrzymaliby go, wlepili mandat, kazali wysiąść stojącym pasażerom, a wskutek tego zatrzymania się do kontroli straciłby tyle czasu że aby uniknąć kolejnego mandatu, tym razem za spóźnienie musiałby wyprzedać na trzeciego na podwójnej ciągłej i zwalniać tylko przed fotoradarami. Zapytajcie występujacego tu arona, busiarza spod Parczewa, jakim to okrutnym represjom poddawany jest on oraz jego koledzy po fachu
Wiem, ze my korzystający z usług busów powinnismy coś zrobic, bo to co kierowcy wyczyniają to skandal

Może... po prostu przestać korzystać z usług tego barachła, zwłaszcza gdy ma się do dyspozycji pociąg lub przyzwoity PKS? Naprawdę nie czujecie się upokorzeni, dając się wozić furgonetkami do przewozu kartofli na bazar, przerobionymi na tzw. busy w dziupli pana Cesia?
[quote]a juz wiem jak jezdził Pan Piotr S i jego kierowcy, bo jestem stałą pasażerką. Przekraczanie predkości, wyprzedzanie na trzeciego i gadka przez telefon.

W takim razie cieszę się że jeszcze żyjesz. Jechałem parę lat temu busem (Autosanów Solina kursujących na warszawskich mniej uczęszczanych trasach pod szyldem ZTM rzecz jasna nie liczę). Było to na trasie Łysa Polana - Zakopane. Kmiotek sam przylazł na przystanek PKS, gdzie oczekiwałem na autobus i zaprosił do busa oczekujacego na pobliskim przejściu granicznym, zapewniając że właśnie kompletuje pasażerów i za chwilę odjeżdżamy. Na miejscu okazało się jednak że nie dość że bilet kosztuje o złotówkę drożej niż w PKS-ie, to jeszcze busiarz zmienił pierwony zamiar i czekał jeszcze kilkanaście minut na kolejnych pasażerów, przepuszczając trzy PKS-y jakie w tym czasie pojechały do Zakopanego. Gdy wreszczie ruszył, pędził po serpentynach wyprzedzając inne pojazdy bez zwalniania jakby to była autostrada. A z przeciwka co rusz jechały lory z ładunkiem drewna... Odetchnałem z ulgą gdy w Poronine wjechał wreszcie na Zakopiankę. I z tego wszystkiego nie pomyślałem aby zażądać zatrzymania się na przystanku PKS w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, więc wywiózł mnie jeszcze kilkaset metrów dalej na busowisko, chcąc w ten sposób zachęcić swoich pasażerów aby w stronę Krakowa pojechali również busem.

Pozdrawiam
Tomek Jansizewski

ps. a jaki rynsztokowy poziom kultury prezentuje busiarz aron - zobaczycie tu:
[url="http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=watek&group=pl.misc.kolej&tid=10264347"]http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=watek&am...mp;tid=10264347[/url]

W takim razie cieszę się że jeszcze żyjesz. Jechałem parę lat temu busem (Autosanów Solina kursujących na warszawskich mniej uczęszczanych trasach pod szyldem ZTM rzecz jasna nie liczę). Było to na trasie Łysa Polana - Zakopane. Kmiotek sam przylazł na przystanek PKS, gdzie oczekiwałem na autobus i zaprosił do busa oczekujacego na pobliskim przejściu granicznym, zapewniając że właśnie kompletuje pasażerów i za chwilę odjeżdżamy. Na miejscu okazało się jednak że nie dość że bilet kosztuje o złotówkę drożej niż w PKS-ie, to... rozwiń
Avatar
luka / 27 listopada 2008 o 15:34
0
fenix napisał:
zastanów się co napisałeś -kształcenie ponadgimnazjalne nie jest obowiązkowe i nikt nikogo nie ma obowiązku wozić, poza tym myślisz że na chodnik by nie wjechał?



Zastanów się co ty piszesz, kształcenie nie jest przymusowe, praca tez, mie kształćmy się nie pracujmy pozamykajmy sie w domach zrobmy wygode szaleńcom drogowym, jak sie same powybijają to bedzie można wtedy zacząć normalnie zyć.
Avatar
fenix / 27 listopada 2008 o 14:56
0
zastanów się co napisałeś -kształcenie ponadgimnazjalne nie jest obowiązkowe i nikt nikogo nie ma obowiązku wozić, poza tym myślisz że na chodnik by nie wjechał?
Avatar
luka / 27 listopada 2008 o 14:55
0
aron napisał:
a może tak by gmina chodniki zbudowała albo wynajęła jakąś firmę do dowozu dzieci?

bo gmina ma ważniejsze sprawy niż budowa chodników a potem jak zwykle wina busiarza



No jasne, chodniki beda to i na chodnikach powybijaja ludzi, i firma tez zda egzamin. Może wystarczyło by zdjąć czasami noge z gazu, a nie deptać ile się da.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę 5 3

31-letnia Marta Herda z woj. lubelskiego, tytułowana przez irlandzkie media jako „Ice Queen Killer” (Zimna Królowa Zabójczyni – red.) i odsiadująca dożywocie w tamtejszym więzieniu o zaostrzonym rygorze, prosi o pomoc Europejski Trybunał Praw Człowieka. To jej ostatnia szansa na obronę w sprawie morderstwa, którego – jak twierdzi – nie popełniła.

Awaria ciepłownicza, utrudnienia na al. Partyzantów w Puławach
galeria

Awaria ciepłownicza, utrudnienia na al. Partyzantów w Puławach 4 2

Uwaga na prace prowadzone obecnie na al. Partyzantów w Puławach. W okolicy PIWET-u wykop ma już ponad metr głębokości. Ciężki sprzęt zablokował dwa pasy ruchu.

Farming Simulator 19: Premiera nie tylko dla farmerów (wideo)
film

Farming Simulator 19: Premiera nie tylko dla farmerów (wideo) 0 0

Czas zebrać ziemniaki i rozrzucić obornik. Dziś premiera gry Farming Simulator 19, w ktorej czeka na graczy ponad 300 maszyn i pojazdów rolniczych.

"Zbieramy na paczki dla dzieci". Ale to nie byli policjanci

"Zbieramy na paczki dla dzieci". Ale to nie byli policjanci 1 1

58-latka z Białej Podlaskiej przekazała niemal 500 złotych osobom podającym się za policjantów. Dała się zwieść zapewnieniom, że gotówka zostanie przekazana na „paczki dla dzieci”.

"YE$". Premiera nowej płyty lubelskiej grupy CHØCØLATE

"YE$". Premiera nowej płyty lubelskiej grupy CHØCØLATE 0 0

Już 25 listopada odbędzie się oficjalna premiera drugiego minialbumu zespołu CHØCØLATE. Krążek wyprodukuje dwukrotnie nominowany do nagród Grammy Bryan David.

Smog w Lublinie. Przedszkolaki nie powinny wychodzić na spacery?

Smog w Lublinie. Przedszkolaki nie powinny wychodzić na spacery? 4 7

Czy miejskie przedszkola dostaną zakaz wyprowadzania dzieci na spacer, gdy powietrze będzie gęste od smogu? O wydanie takiego zalecenia apeluje do Ratusza jeden z dzielnicowych radnych.

Ousmane Dembele na wylocie z Barcelony?
film

Ousmane Dembele na wylocie z Barcelony? 0 1

Ousmane Dembele na wylocie z Barcelony? Zawodnik, który - jak mogło się wydawać na początku sezonu - miał być ważną postacią "Dumy Katalonii", może pożegnać się z klubem już w letnim okienku transferowym.

Koncert "Dobranoc świecie" w Filharmonii Lubelskiej
23 listopada 2018, 19:00

Koncert "Dobranoc świecie" w Filharmonii Lubelskiej 2 1

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska zaprasza na koncert Dobranoc świecie w wykonaniu Zespołu Muzyki Dawnej Konfraternia Caper Lublinensis. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

David Dedek (TBV Start Lublin): Upson wciąż uczy się zespołu

David Dedek (TBV Start Lublin): Upson wciąż uczy się zespołu 1 2

ROZMOWA Z Davidem Dedkiem, trenerem TBV Startu Lublin

Przegrał wybory na burmistrza, ale pracy długo nie szukał. Przenosi się o piętro wyżej

Przegrał wybory na burmistrza, ale pracy długo nie szukał. Przenosi się o piętro wyżej 7 3

Po przegranej w drugiej turze wyborów samorządowych niedawny burmistrz Dariusz Szustek (PiS) nie szukał długo nowego zajęcia. W poniedziałek został wybrany starostą powiatu łukowskiego.

LNBA: Matematyka nadal w czubie

LNBA: Matematyka nadal w czubie 0 1

W klasyku rozgrywek Matematyka pokonała Nadar. Na czele tabeli Konferencji A są jednak Bracia Mrozik

W powiecie kraśnickim PiS przejmuje władzę od PSL. Kto będzie nowym starostą?

W powiecie kraśnickim PiS przejmuje władzę od PSL. Kto będzie nowym starostą? 22 20

Wiele wskazuje na to, że Prawo i Sprawiedliwość przejmie władzę w powiecie kraśnickim, w którym przez ostatnie 4 lata rządziło Polskie Stronnictwo Ludowe. Wśród kandydatów na starostę wymieniani są Karol Rychlewski, bliski współpracownik Jarosława Czerwa, jak też przedstawiciele PiS Krzysztof Staruch i Jacek Dubiel.

Smog w Białej Podlaskiej. Nowe czujniki jakości powietrza w mieście

Smog w Białej Podlaskiej. Nowe czujniki jakości powietrza w mieście 0 3

Biała Podlaska uruchomiła system pomiaru jakości powietrza. Na słupach oświetleniowych zamontowano 10 czujników.

5 czynników, jakie mają wpływ na tanie OC. To także Twoje miejsce zamieszkania

5 czynników, jakie mają wpływ na tanie OC. To także Twoje miejsce zamieszkania 0 0

Zastanawiasz się, jak kupić OC najtaniej? Poznaj ważne zasady, którymi kierują się firmy przy obliczaniu składek OC.

Poszedł do lasu, znalazł pocisk artyleryjski [foto]

Poszedł do lasu, znalazł pocisk artyleryjski [foto] 4 0

W lesie na terenie gminy Firlej jeden z mieszkańców znalazł niewybuch.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!