Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 kwietnia 2008 r.
14:27
Edytuj ten wpis

Zamojscy policjanci pobili studenta?

0 9 A A

Zawiadomienie o pobiciu złożył 25-letni student. Prokuratura Rejonowa w Zamościu prowadzi śledztwo w tej sprawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Wielką Sobotę mężczyzna spod hotelu Junior przy ul. Sikorskiego został przewieziony na izbę wytrzeźwień, gdzie - jak podała policja - znieważył funkcjonariuszy i naruszył nietykalność jednego z nich. Dlatego długo nie zagrzał tu miejsca; noc spędził w policyjnym areszcie. Student dobrowolnie poddał się karze grzywny.

Po wyjściu z komendy - z obrażeniami głowy, ucha i krwiakami na całym ciele - trafił do szpitala. Dzień później złożył zawiadomienie na prokuraturze.

Mieszkaniec Zamościa podnosi, że choć był trzeźwy i nie zrobił nic złego, to został dotkliwie pobity przez mundurowych na "wytrzeźwiałce”, a później na policyjnym "dołku”.

- Zabezpieczyliśmy dokumentację policyjną i część dokumentacji medycznej - powiedział nam dziś Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Zamościu. - Czekamy na opinię biegłego medycyny sądowej, który ma ocenić rodzaj i charakter obrażeń, a także mechanizm i czas ich powstania.

Co na ten temat mają do powiedzenia stróże prawa?

- Prowadzimy postępowanie wyjaśniające - informuje kom. Joanna Kopeć, oficer prasowy zamojskiej policji. - Sprawdzamy, czy zostały zachowane procedury z użyciem środków przymusu bezpośredniego.
(LEW)

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
OBYWATEL / 9 kwietnia 2008 o 19:05
0
SILVER-LUBLIN napisał:
OBYWATELU NIE KOMPROMITUJ SIĘ. POCZYTAJ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ,

Masz racje-- Ci co nie sa na codzien w tym kraju ze slownikiem orograficznym , moga byc opluwani , kopani i pomawiani . Pozdrawiam -pewnie jestes jednym z tych --uczciwych i strozy!!!
Avatar
qqq / 9 kwietnia 2008 o 12:44
0
chwdp
Avatar
SILVER-LUBLIN / 9 kwietnia 2008 o 11:15
0
OBYWATELU NIE KOMPROMITUJ SIĘ. POCZYTAJ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ,
Avatar
silver-lublin / 9 kwietnia 2008 o 11:12
0
OBYWATEL napisał:
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie i fajszywe dowody--sprawa odbyla się zaocznie czlowiek mlody zostal zaocznie skazany a funkciunariusze chyba dostali premie za dobra prace!!!! Tylko ze ojciec nie popusciil , bardzo chial dowiesc ze Ci pseldo struze prawa oklamali przelozonych , sąd i niewinnego czlowieka!! odbylo sie 8 spraw --mlody czlowiek zamiast do rodziny , do dziewczyny, do kolegow--przyjezdzal do sądu na rozprawy --tylko Ci pseldo struze prawa nie musieli się stawic i tlumaczyc ze swojego oszustwa i braku kompetencji Final---Oskarzony mlody czlowiek zostal uniewinniony , w odpowiedzi na skarge ojca do komedanta nie wiele zareagowano---a Ci niby pseldo struze prawa nie poniesli zadnej konsekwencji i nigdy nie przeprosli tego nic niewinnego mlodego czlowieka --a tymbardziej nie przeprosli nigdy rodzicow ktorym wyrządzili swoim zachowaniem tyle wstydu, merwow i poderwali opinie w miejscu zamieszkania!!! To wszystko mialo miejsce w Zamosciu!!!! A inspiratorem tego wszytkiegi byl dzielnicowy z Nowego Miasta!!!
rozwiń
Avatar
DaddyCool / 8 kwietnia 2008 o 22:47
0
"... na prokuraturze..." gratuluję stylu!
Avatar
DOBRZE MU TAK / 8 kwietnia 2008 o 21:53
0
TO ZDOLNY TEN STUDENT,CIEKAWE ILE MIAŁ PROCENT ALKOHOLU.POLICJA BEZ WINY JESZCZE NIKOGO NIE POBIŁA.PRZEŻYŁEM PONAD PÓŁ WIEKU I NIGDY NIE DOSTAŁEM OD POLICJI CZY NAWET MILICJI. ALE JAKIŚ CWANIAK CHCE SIĘ ZEMŚCIĆ POWINIEN DOSTAĆ JESZCZE NAWIĄZKĘ.
TO ZDOLNY TEN STUDENT,CIEKAWE ILE MIAŁ PROCENT ALKOHOLU.POLICJA BEZ WINY JESZCZE NIKOGO NIE POBIŁA.PRZEŻYŁEM PONAD PÓŁ WIEKU I NIGDY NIE DOSTAŁEM OD POLICJI CZY NAWET MILICJI. ALE JAKIŚ CWANIAK CHCE SIĘ ZEMŚCIĆ POWINIEN DOSTAĆ JESZCZE NAWIĄZKĘ. rozwiń
Avatar
OBYWATEL / 8 kwietnia 2008 o 16:08
0
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie i fajszywe dowody--sprawa odbyla się zaocznie czlowiek mlody zostal zaocznie skazany a funkciunariusze chyba dostali premie za dobra prace!!!! Tylko ze ojciec nie popusciil , bardzo chial dowiesc ze Ci pseldo struze prawa oklamali przelozonych , sąd i niewinnego czlowieka!! odbylo sie 8 spraw --mlody czlowiek zamiast do rodziny , do dziewczyny, do kolegow--przyjezdzal do sądu na rozprawy --tylko Ci pseldo struze prawa nie musieli się stawic i tlumaczyc ze swojego oszustwa i braku kompetencji Final---Oskarzony mlody czlowiek zostal uniewinniony , w odpowiedzi na skarge ojca do komedanta nie wiele zareagowano---a Ci niby pseldo struze prawa nie poniesli zadnej konsekwencji i nigdy nie przeprosli tego nic niewinnego mlodego czlowieka --a tymbardziej nie przeprosli nigdy rodzicow ktorym wyrządzili swoim zachowaniem tyle wstydu, merwow i poderwali opinie w miejscu zamieszkania!!! To wszystko mialo miejsce w Zamosciu!!!! A inspiratorem tego wszytkiegi byl dzielnicowy z Nowego Miasta!!!
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie ... rozwiń
Avatar
ghk / 8 kwietnia 2008 o 15:01
0
Wzruszyła mnie twoja historia, niewinny człowieku...
Avatar
bushi / 8 kwietnia 2008 o 14:52
0
Kto, jak kto, ale dziennikarz powinien pisać po polsku chyba, że chce dorównać poziomem temu pokrzywdzonemu przez własną głupotę. Oczywiście zawiadomienie można złożyć nawet na dachu - to kwestia wyboru miejsca.
Avatar
OBYWATEL / 9 kwietnia 2008 o 19:05
0
SILVER-LUBLIN napisał:
OBYWATELU NIE KOMPROMITUJ SIĘ. POCZYTAJ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ,

Masz racje-- Ci co nie sa na codzien w tym kraju ze slownikiem orograficznym , moga byc opluwani , kopani i pomawiani . Pozdrawiam -pewnie jestes jednym z tych --uczciwych i strozy!!!
Avatar
qqq / 9 kwietnia 2008 o 12:44
0
chwdp
Avatar
SILVER-LUBLIN / 9 kwietnia 2008 o 11:15
0
OBYWATELU NIE KOMPROMITUJ SIĘ. POCZYTAJ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ,
Avatar
silver-lublin / 9 kwietnia 2008 o 11:12
0
OBYWATEL napisał:
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie i fajszywe dowody--sprawa odbyla się zaocznie czlowiek mlody zostal zaocznie skazany a funkciunariusze chyba dostali premie za dobra prace!!!! Tylko ze ojciec nie popusciil , bardzo chial dowiesc ze Ci pseldo struze prawa oklamali przelozonych , sąd i niewinnego czlowieka!! odbylo sie 8 spraw --mlody czlowiek zamiast do rodziny , do dziewczyny, do kolegow--przyjezdzal do sądu na rozprawy --tylko Ci pseldo struze prawa nie musieli się stawic i tlumaczyc ze swojego oszustwa i braku kompetencji Final---Oskarzony mlody czlowiek zostal uniewinniony , w odpowiedzi na skarge ojca do komedanta nie wiele zareagowano---a Ci niby pseldo struze prawa nie poniesli zadnej konsekwencji i nigdy nie przeprosli tego nic niewinnego mlodego czlowieka --a tymbardziej nie przeprosli nigdy rodzicow ktorym wyrządzili swoim zachowaniem tyle wstydu, merwow i poderwali opinie w miejscu zamieszkania!!! To wszystko mialo miejsce w Zamosciu!!!! A inspiratorem tego wszytkiegi byl dzielnicowy z Nowego Miasta!!!
rozwiń
Avatar
DaddyCool / 8 kwietnia 2008 o 22:47
0
"... na prokuraturze..." gratuluję stylu!
Avatar
DOBRZE MU TAK / 8 kwietnia 2008 o 21:53
0
TO ZDOLNY TEN STUDENT,CIEKAWE ILE MIAŁ PROCENT ALKOHOLU.POLICJA BEZ WINY JESZCZE NIKOGO NIE POBIŁA.PRZEŻYŁEM PONAD PÓŁ WIEKU I NIGDY NIE DOSTAŁEM OD POLICJI CZY NAWET MILICJI. ALE JAKIŚ CWANIAK CHCE SIĘ ZEMŚCIĆ POWINIEN DOSTAĆ JESZCZE NAWIĄZKĘ.
TO ZDOLNY TEN STUDENT,CIEKAWE ILE MIAŁ PROCENT ALKOHOLU.POLICJA BEZ WINY JESZCZE NIKOGO NIE POBIŁA.PRZEŻYŁEM PONAD PÓŁ WIEKU I NIGDY NIE DOSTAŁEM OD POLICJI CZY NAWET MILICJI. ALE JAKIŚ CWANIAK CHCE SIĘ ZEMŚCIĆ POWINIEN DOSTAĆ JESZCZE NAWIĄZKĘ. rozwiń
Avatar
OBYWATEL / 8 kwietnia 2008 o 16:08
0
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie i fajszywe dowody--sprawa odbyla się zaocznie czlowiek mlody zostal zaocznie skazany a funkciunariusze chyba dostali premie za dobra prace!!!! Tylko ze ojciec nie popusciil , bardzo chial dowiesc ze Ci pseldo struze prawa oklamali przelozonych , sąd i niewinnego czlowieka!! odbylo sie 8 spraw --mlody czlowiek zamiast do rodziny , do dziewczyny, do kolegow--przyjezdzal do sądu na rozprawy --tylko Ci pseldo struze prawa nie musieli się stawic i tlumaczyc ze swojego oszustwa i braku kompetencji Final---Oskarzony mlody czlowiek zostal uniewinniony , w odpowiedzi na skarge ojca do komedanta nie wiele zareagowano---a Ci niby pseldo struze prawa nie poniesli zadnej konsekwencji i nigdy nie przeprosli tego nic niewinnego mlodego czlowieka --a tymbardziej nie przeprosli nigdy rodzicow ktorym wyrządzili swoim zachowaniem tyle wstydu, merwow i poderwali opinie w miejscu zamieszkania!!! To wszystko mialo miejsce w Zamosciu!!!! A inspiratorem tego wszytkiegi byl dzielnicowy z Nowego Miasta!!!
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie ... rozwiń
Avatar
ghk / 8 kwietnia 2008 o 15:01
0
Wzruszyła mnie twoja historia, niewinny człowieku...
Avatar
bushi / 8 kwietnia 2008 o 14:52
0
Kto, jak kto, ale dziennikarz powinien pisać po polsku chyba, że chce dorównać poziomem temu pokrzywdzonemu przez własną głupotę. Oczywiście zawiadomienie można złożyć nawet na dachu - to kwestia wyboru miejsca.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!