Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 kwietnia 2008 r.
14:27
Edytuj ten wpis

Zamojscy policjanci pobili studenta?

0 9 A A

Zawiadomienie o pobiciu złożył 25-letni student. Prokuratura Rejonowa w Zamościu prowadzi śledztwo w tej sprawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Wielką Sobotę mężczyzna spod hotelu Junior przy ul. Sikorskiego został przewieziony na izbę wytrzeźwień, gdzie - jak podała policja - znieważył funkcjonariuszy i naruszył nietykalność jednego z nich. Dlatego długo nie zagrzał tu miejsca; noc spędził w policyjnym areszcie. Student dobrowolnie poddał się karze grzywny.

Po wyjściu z komendy - z obrażeniami głowy, ucha i krwiakami na całym ciele - trafił do szpitala. Dzień później złożył zawiadomienie na prokuraturze.

Mieszkaniec Zamościa podnosi, że choć był trzeźwy i nie zrobił nic złego, to został dotkliwie pobity przez mundurowych na "wytrzeźwiałce”, a później na policyjnym "dołku”.

- Zabezpieczyliśmy dokumentację policyjną i część dokumentacji medycznej - powiedział nam dziś Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Zamościu. - Czekamy na opinię biegłego medycyny sądowej, który ma ocenić rodzaj i charakter obrażeń, a także mechanizm i czas ich powstania.

Co na ten temat mają do powiedzenia stróże prawa?

- Prowadzimy postępowanie wyjaśniające - informuje kom. Joanna Kopeć, oficer prasowy zamojskiej policji. - Sprawdzamy, czy zostały zachowane procedury z użyciem środków przymusu bezpośredniego.
(LEW)

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
OBYWATEL / 9 kwietnia 2008 o 19:05
0
SILVER-LUBLIN napisał:
OBYWATELU NIE KOMPROMITUJ SIĘ. POCZYTAJ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ,

Masz racje-- Ci co nie sa na codzien w tym kraju ze slownikiem orograficznym , moga byc opluwani , kopani i pomawiani . Pozdrawiam -pewnie jestes jednym z tych --uczciwych i strozy!!!
Avatar
qqq / 9 kwietnia 2008 o 12:44
0
chwdp
Avatar
SILVER-LUBLIN / 9 kwietnia 2008 o 11:15
0
OBYWATELU NIE KOMPROMITUJ SIĘ. POCZYTAJ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ,
Avatar
silver-lublin / 9 kwietnia 2008 o 11:12
0
OBYWATEL napisał:
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie i fajszywe dowody--sprawa odbyla się zaocznie czlowiek mlody zostal zaocznie skazany a funkciunariusze chyba dostali premie za dobra prace!!!! Tylko ze ojciec nie popusciil , bardzo chial dowiesc ze Ci pseldo struze prawa oklamali przelozonych , sąd i niewinnego czlowieka!! odbylo sie 8 spraw --mlody czlowiek zamiast do rodziny , do dziewczyny, do kolegow--przyjezdzal do sądu na rozprawy --tylko Ci pseldo struze prawa nie musieli się stawic i tlumaczyc ze swojego oszustwa i braku kompetencji Final---Oskarzony mlody czlowiek zostal uniewinniony , w odpowiedzi na skarge ojca do komedanta nie wiele zareagowano---a Ci niby pseldo struze prawa nie poniesli zadnej konsekwencji i nigdy nie przeprosli tego nic niewinnego mlodego czlowieka --a tymbardziej nie przeprosli nigdy rodzicow ktorym wyrządzili swoim zachowaniem tyle wstydu, merwow i poderwali opinie w miejscu zamieszkania!!! To wszystko mialo miejsce w Zamosciu!!!! A inspiratorem tego wszytkiegi byl dzielnicowy z Nowego Miasta!!!
rozwiń
Avatar
DaddyCool / 8 kwietnia 2008 o 22:47
0
"... na prokuraturze..." gratuluję stylu!
Avatar
DOBRZE MU TAK / 8 kwietnia 2008 o 21:53
0
TO ZDOLNY TEN STUDENT,CIEKAWE ILE MIAŁ PROCENT ALKOHOLU.POLICJA BEZ WINY JESZCZE NIKOGO NIE POBIŁA.PRZEŻYŁEM PONAD PÓŁ WIEKU I NIGDY NIE DOSTAŁEM OD POLICJI CZY NAWET MILICJI. ALE JAKIŚ CWANIAK CHCE SIĘ ZEMŚCIĆ POWINIEN DOSTAĆ JESZCZE NAWIĄZKĘ.
TO ZDOLNY TEN STUDENT,CIEKAWE ILE MIAŁ PROCENT ALKOHOLU.POLICJA BEZ WINY JESZCZE NIKOGO NIE POBIŁA.PRZEŻYŁEM PONAD PÓŁ WIEKU I NIGDY NIE DOSTAŁEM OD POLICJI CZY NAWET MILICJI. ALE JAKIŚ CWANIAK CHCE SIĘ ZEMŚCIĆ POWINIEN DOSTAĆ JESZCZE NAWIĄZKĘ. rozwiń
Avatar
OBYWATEL / 8 kwietnia 2008 o 16:08
0
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie i fajszywe dowody--sprawa odbyla się zaocznie czlowiek mlody zostal zaocznie skazany a funkciunariusze chyba dostali premie za dobra prace!!!! Tylko ze ojciec nie popusciil , bardzo chial dowiesc ze Ci pseldo struze prawa oklamali przelozonych , sąd i niewinnego czlowieka!! odbylo sie 8 spraw --mlody czlowiek zamiast do rodziny , do dziewczyny, do kolegow--przyjezdzal do sądu na rozprawy --tylko Ci pseldo struze prawa nie musieli się stawic i tlumaczyc ze swojego oszustwa i braku kompetencji Final---Oskarzony mlody czlowiek zostal uniewinniony , w odpowiedzi na skarge ojca do komedanta nie wiele zareagowano---a Ci niby pseldo struze prawa nie poniesli zadnej konsekwencji i nigdy nie przeprosli tego nic niewinnego mlodego czlowieka --a tymbardziej nie przeprosli nigdy rodzicow ktorym wyrządzili swoim zachowaniem tyle wstydu, merwow i poderwali opinie w miejscu zamieszkania!!! To wszystko mialo miejsce w Zamosciu!!!! A inspiratorem tego wszytkiegi byl dzielnicowy z Nowego Miasta!!!
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie ... rozwiń
Avatar
ghk / 8 kwietnia 2008 o 15:01
0
Wzruszyła mnie twoja historia, niewinny człowieku...
Avatar
bushi / 8 kwietnia 2008 o 14:52
0
Kto, jak kto, ale dziennikarz powinien pisać po polsku chyba, że chce dorównać poziomem temu pokrzywdzonemu przez własną głupotę. Oczywiście zawiadomienie można złożyć nawet na dachu - to kwestia wyboru miejsca.
Avatar
OBYWATEL / 9 kwietnia 2008 o 19:05
0
SILVER-LUBLIN napisał:
OBYWATELU NIE KOMPROMITUJ SIĘ. POCZYTAJ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ,

Masz racje-- Ci co nie sa na codzien w tym kraju ze slownikiem orograficznym , moga byc opluwani , kopani i pomawiani . Pozdrawiam -pewnie jestes jednym z tych --uczciwych i strozy!!!
Avatar
qqq / 9 kwietnia 2008 o 12:44
0
chwdp
Avatar
SILVER-LUBLIN / 9 kwietnia 2008 o 11:15
0
OBYWATELU NIE KOMPROMITUJ SIĘ. POCZYTAJ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ,
Avatar
silver-lublin / 9 kwietnia 2008 o 11:12
0
OBYWATEL napisał:
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie i fajszywe dowody--sprawa odbyla się zaocznie czlowiek mlody zostal zaocznie skazany a funkciunariusze chyba dostali premie za dobra prace!!!! Tylko ze ojciec nie popusciil , bardzo chial dowiesc ze Ci pseldo struze prawa oklamali przelozonych , sąd i niewinnego czlowieka!! odbylo sie 8 spraw --mlody czlowiek zamiast do rodziny , do dziewczyny, do kolegow--przyjezdzal do sądu na rozprawy --tylko Ci pseldo struze prawa nie musieli się stawic i tlumaczyc ze swojego oszustwa i braku kompetencji Final---Oskarzony mlody czlowiek zostal uniewinniony , w odpowiedzi na skarge ojca do komedanta nie wiele zareagowano---a Ci niby pseldo struze prawa nie poniesli zadnej konsekwencji i nigdy nie przeprosli tego nic niewinnego mlodego czlowieka --a tymbardziej nie przeprosli nigdy rodzicow ktorym wyrządzili swoim zachowaniem tyle wstydu, merwow i poderwali opinie w miejscu zamieszkania!!! To wszystko mialo miejsce w Zamosciu!!!! A inspiratorem tego wszytkiegi byl dzielnicowy z Nowego Miasta!!!
rozwiń
Avatar
DaddyCool / 8 kwietnia 2008 o 22:47
0
"... na prokuraturze..." gratuluję stylu!
Avatar
DOBRZE MU TAK / 8 kwietnia 2008 o 21:53
0
TO ZDOLNY TEN STUDENT,CIEKAWE ILE MIAŁ PROCENT ALKOHOLU.POLICJA BEZ WINY JESZCZE NIKOGO NIE POBIŁA.PRZEŻYŁEM PONAD PÓŁ WIEKU I NIGDY NIE DOSTAŁEM OD POLICJI CZY NAWET MILICJI. ALE JAKIŚ CWANIAK CHCE SIĘ ZEMŚCIĆ POWINIEN DOSTAĆ JESZCZE NAWIĄZKĘ.
TO ZDOLNY TEN STUDENT,CIEKAWE ILE MIAŁ PROCENT ALKOHOLU.POLICJA BEZ WINY JESZCZE NIKOGO NIE POBIŁA.PRZEŻYŁEM PONAD PÓŁ WIEKU I NIGDY NIE DOSTAŁEM OD POLICJI CZY NAWET MILICJI. ALE JAKIŚ CWANIAK CHCE SIĘ ZEMŚCIĆ POWINIEN DOSTAĆ JESZCZE NAWIĄZKĘ. rozwiń
Avatar
OBYWATEL / 8 kwietnia 2008 o 16:08
0
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie i fajszywe dowody--sprawa odbyla się zaocznie czlowiek mlody zostal zaocznie skazany a funkciunariusze chyba dostali premie za dobra prace!!!! Tylko ze ojciec nie popusciil , bardzo chial dowiesc ze Ci pseldo struze prawa oklamali przelozonych , sąd i niewinnego czlowieka!! odbylo sie 8 spraw --mlody czlowiek zamiast do rodziny , do dziewczyny, do kolegow--przyjezdzal do sądu na rozprawy --tylko Ci pseldo struze prawa nie musieli się stawic i tlumaczyc ze swojego oszustwa i braku kompetencji Final---Oskarzony mlody czlowiek zostal uniewinniony , w odpowiedzi na skarge ojca do komedanta nie wiele zareagowano---a Ci niby pseldo struze prawa nie poniesli zadnej konsekwencji i nigdy nie przeprosli tego nic niewinnego mlodego czlowieka --a tymbardziej nie przeprosli nigdy rodzicow ktorym wyrządzili swoim zachowaniem tyle wstydu, merwow i poderwali opinie w miejscu zamieszkania!!! To wszystko mialo miejsce w Zamosciu!!!! A inspiratorem tego wszytkiegi byl dzielnicowy z Nowego Miasta!!!
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie ... rozwiń
Avatar
ghk / 8 kwietnia 2008 o 15:01
0
Wzruszyła mnie twoja historia, niewinny człowieku...
Avatar
bushi / 8 kwietnia 2008 o 14:52
0
Kto, jak kto, ale dziennikarz powinien pisać po polsku chyba, że chce dorównać poziomem temu pokrzywdzonemu przez własną głupotę. Oczywiście zawiadomienie można złożyć nawet na dachu - to kwestia wyboru miejsca.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 0

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 35 11

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 39 9

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 26 53

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 4

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 41 57

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 13 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 15

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 4

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!