Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 kwietnia 2008 r.
14:27
Edytuj ten wpis

Zamojscy policjanci pobili studenta?

0 9 A A

Zawiadomienie o pobiciu złożył 25-letni student. Prokuratura Rejonowa w Zamościu prowadzi śledztwo w tej sprawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Wielką Sobotę mężczyzna spod hotelu Junior przy ul. Sikorskiego został przewieziony na izbę wytrzeźwień, gdzie - jak podała policja - znieważył funkcjonariuszy i naruszył nietykalność jednego z nich. Dlatego długo nie zagrzał tu miejsca; noc spędził w policyjnym areszcie. Student dobrowolnie poddał się karze grzywny.

Po wyjściu z komendy - z obrażeniami głowy, ucha i krwiakami na całym ciele - trafił do szpitala. Dzień później złożył zawiadomienie na prokuraturze.

Mieszkaniec Zamościa podnosi, że choć był trzeźwy i nie zrobił nic złego, to został dotkliwie pobity przez mundurowych na "wytrzeźwiałce”, a później na policyjnym "dołku”.

- Zabezpieczyliśmy dokumentację policyjną i część dokumentacji medycznej - powiedział nam dziś Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Zamościu. - Czekamy na opinię biegłego medycyny sądowej, który ma ocenić rodzaj i charakter obrażeń, a także mechanizm i czas ich powstania.

Co na ten temat mają do powiedzenia stróże prawa?

- Prowadzimy postępowanie wyjaśniające - informuje kom. Joanna Kopeć, oficer prasowy zamojskiej policji. - Sprawdzamy, czy zostały zachowane procedury z użyciem środków przymusu bezpośredniego.
(LEW)

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
OBYWATEL / 9 kwietnia 2008 o 19:05
0
SILVER-LUBLIN napisał:
OBYWATELU NIE KOMPROMITUJ SIĘ. POCZYTAJ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ,

Masz racje-- Ci co nie sa na codzien w tym kraju ze slownikiem orograficznym , moga byc opluwani , kopani i pomawiani . Pozdrawiam -pewnie jestes jednym z tych --uczciwych i strozy!!!
Avatar
qqq / 9 kwietnia 2008 o 12:44
0
chwdp
Avatar
SILVER-LUBLIN / 9 kwietnia 2008 o 11:15
0
OBYWATELU NIE KOMPROMITUJ SIĘ. POCZYTAJ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ,
Avatar
silver-lublin / 9 kwietnia 2008 o 11:12
0
OBYWATEL napisał:
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie i fajszywe dowody--sprawa odbyla się zaocznie czlowiek mlody zostal zaocznie skazany a funkciunariusze chyba dostali premie za dobra prace!!!! Tylko ze ojciec nie popusciil , bardzo chial dowiesc ze Ci pseldo struze prawa oklamali przelozonych , sąd i niewinnego czlowieka!! odbylo sie 8 spraw --mlody czlowiek zamiast do rodziny , do dziewczyny, do kolegow--przyjezdzal do sądu na rozprawy --tylko Ci pseldo struze prawa nie musieli się stawic i tlumaczyc ze swojego oszustwa i braku kompetencji Final---Oskarzony mlody czlowiek zostal uniewinniony , w odpowiedzi na skarge ojca do komedanta nie wiele zareagowano---a Ci niby pseldo struze prawa nie poniesli zadnej konsekwencji i nigdy nie przeprosli tego nic niewinnego mlodego czlowieka --a tymbardziej nie przeprosli nigdy rodzicow ktorym wyrządzili swoim zachowaniem tyle wstydu, merwow i poderwali opinie w miejscu zamieszkania!!! To wszystko mialo miejsce w Zamosciu!!!! A inspiratorem tego wszytkiegi byl dzielnicowy z Nowego Miasta!!!
rozwiń
Avatar
DaddyCool / 8 kwietnia 2008 o 22:47
0
"... na prokuraturze..." gratuluję stylu!
Avatar
DOBRZE MU TAK / 8 kwietnia 2008 o 21:53
0
TO ZDOLNY TEN STUDENT,CIEKAWE ILE MIAŁ PROCENT ALKOHOLU.POLICJA BEZ WINY JESZCZE NIKOGO NIE POBIŁA.PRZEŻYŁEM PONAD PÓŁ WIEKU I NIGDY NIE DOSTAŁEM OD POLICJI CZY NAWET MILICJI. ALE JAKIŚ CWANIAK CHCE SIĘ ZEMŚCIĆ POWINIEN DOSTAĆ JESZCZE NAWIĄZKĘ.
TO ZDOLNY TEN STUDENT,CIEKAWE ILE MIAŁ PROCENT ALKOHOLU.POLICJA BEZ WINY JESZCZE NIKOGO NIE POBIŁA.PRZEŻYŁEM PONAD PÓŁ WIEKU I NIGDY NIE DOSTAŁEM OD POLICJI CZY NAWET MILICJI. ALE JAKIŚ CWANIAK CHCE SIĘ ZEMŚCIĆ POWINIEN DOSTAĆ JESZCZE NAWIĄZKĘ. rozwiń
Avatar
OBYWATEL / 8 kwietnia 2008 o 16:08
0
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie i fajszywe dowody--sprawa odbyla się zaocznie czlowiek mlody zostal zaocznie skazany a funkciunariusze chyba dostali premie za dobra prace!!!! Tylko ze ojciec nie popusciil , bardzo chial dowiesc ze Ci pseldo struze prawa oklamali przelozonych , sąd i niewinnego czlowieka!! odbylo sie 8 spraw --mlody czlowiek zamiast do rodziny , do dziewczyny, do kolegow--przyjezdzal do sądu na rozprawy --tylko Ci pseldo struze prawa nie musieli się stawic i tlumaczyc ze swojego oszustwa i braku kompetencji Final---Oskarzony mlody czlowiek zostal uniewinniony , w odpowiedzi na skarge ojca do komedanta nie wiele zareagowano---a Ci niby pseldo struze prawa nie poniesli zadnej konsekwencji i nigdy nie przeprosli tego nic niewinnego mlodego czlowieka --a tymbardziej nie przeprosli nigdy rodzicow ktorym wyrządzili swoim zachowaniem tyle wstydu, merwow i poderwali opinie w miejscu zamieszkania!!! To wszystko mialo miejsce w Zamosciu!!!! A inspiratorem tego wszytkiegi byl dzielnicowy z Nowego Miasta!!!
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie ... rozwiń
Avatar
ghk / 8 kwietnia 2008 o 15:01
0
Wzruszyła mnie twoja historia, niewinny człowieku...
Avatar
bushi / 8 kwietnia 2008 o 14:52
0
Kto, jak kto, ale dziennikarz powinien pisać po polsku chyba, że chce dorównać poziomem temu pokrzywdzonemu przez własną głupotę. Oczywiście zawiadomienie można złożyć nawet na dachu - to kwestia wyboru miejsca.
Avatar
OBYWATEL / 9 kwietnia 2008 o 19:05
0
SILVER-LUBLIN napisał:
OBYWATELU NIE KOMPROMITUJ SIĘ. POCZYTAJ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ,

Masz racje-- Ci co nie sa na codzien w tym kraju ze slownikiem orograficznym , moga byc opluwani , kopani i pomawiani . Pozdrawiam -pewnie jestes jednym z tych --uczciwych i strozy!!!
Avatar
qqq / 9 kwietnia 2008 o 12:44
0
chwdp
Avatar
SILVER-LUBLIN / 9 kwietnia 2008 o 11:15
0
OBYWATELU NIE KOMPROMITUJ SIĘ. POCZYTAJ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ,
Avatar
silver-lublin / 9 kwietnia 2008 o 11:12
0
OBYWATEL napisał:
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie i fajszywe dowody--sprawa odbyla się zaocznie czlowiek mlody zostal zaocznie skazany a funkciunariusze chyba dostali premie za dobra prace!!!! Tylko ze ojciec nie popusciil , bardzo chial dowiesc ze Ci pseldo struze prawa oklamali przelozonych , sąd i niewinnego czlowieka!! odbylo sie 8 spraw --mlody czlowiek zamiast do rodziny , do dziewczyny, do kolegow--przyjezdzal do sądu na rozprawy --tylko Ci pseldo struze prawa nie musieli się stawic i tlumaczyc ze swojego oszustwa i braku kompetencji Final---Oskarzony mlody czlowiek zostal uniewinniony , w odpowiedzi na skarge ojca do komedanta nie wiele zareagowano---a Ci niby pseldo struze prawa nie poniesli zadnej konsekwencji i nigdy nie przeprosli tego nic niewinnego mlodego czlowieka --a tymbardziej nie przeprosli nigdy rodzicow ktorym wyrządzili swoim zachowaniem tyle wstydu, merwow i poderwali opinie w miejscu zamieszkania!!! To wszystko mialo miejsce w Zamosciu!!!! A inspiratorem tego wszytkiegi byl dzielnicowy z Nowego Miasta!!!
rozwiń
Avatar
DaddyCool / 8 kwietnia 2008 o 22:47
0
"... na prokuraturze..." gratuluję stylu!
Avatar
DOBRZE MU TAK / 8 kwietnia 2008 o 21:53
0
TO ZDOLNY TEN STUDENT,CIEKAWE ILE MIAŁ PROCENT ALKOHOLU.POLICJA BEZ WINY JESZCZE NIKOGO NIE POBIŁA.PRZEŻYŁEM PONAD PÓŁ WIEKU I NIGDY NIE DOSTAŁEM OD POLICJI CZY NAWET MILICJI. ALE JAKIŚ CWANIAK CHCE SIĘ ZEMŚCIĆ POWINIEN DOSTAĆ JESZCZE NAWIĄZKĘ.
TO ZDOLNY TEN STUDENT,CIEKAWE ILE MIAŁ PROCENT ALKOHOLU.POLICJA BEZ WINY JESZCZE NIKOGO NIE POBIŁA.PRZEŻYŁEM PONAD PÓŁ WIEKU I NIGDY NIE DOSTAŁEM OD POLICJI CZY NAWET MILICJI. ALE JAKIŚ CWANIAK CHCE SIĘ ZEMŚCIĆ POWINIEN DOSTAĆ JESZCZE NAWIĄZKĘ. rozwiń
Avatar
OBYWATEL / 8 kwietnia 2008 o 16:08
0
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie i fajszywe dowody--sprawa odbyla się zaocznie czlowiek mlody zostal zaocznie skazany a funkciunariusze chyba dostali premie za dobra prace!!!! Tylko ze ojciec nie popusciil , bardzo chial dowiesc ze Ci pseldo struze prawa oklamali przelozonych , sąd i niewinnego czlowieka!! odbylo sie 8 spraw --mlody czlowiek zamiast do rodziny , do dziewczyny, do kolegow--przyjezdzal do sądu na rozprawy --tylko Ci pseldo struze prawa nie musieli się stawic i tlumaczyc ze swojego oszustwa i braku kompetencji Final---Oskarzony mlody czlowiek zostal uniewinniony , w odpowiedzi na skarge ojca do komedanta nie wiele zareagowano---a Ci niby pseldo struze prawa nie poniesli zadnej konsekwencji i nigdy nie przeprosli tego nic niewinnego mlodego czlowieka --a tymbardziej nie przeprosli nigdy rodzicow ktorym wyrządzili swoim zachowaniem tyle wstydu, merwow i poderwali opinie w miejscu zamieszkania!!! To wszystko mialo miejsce w Zamosciu!!!! A inspiratorem tego wszytkiegi byl dzielnicowy z Nowego Miasta!!!
to jest malomiastkowa władza--poznalem tych struzy prawa juz kiedys we wlasnym domu i na wlasnej skorze---po to aby wykazac sie przed przelozonymi i pokazac jacy tak Ci pseldo srtuze prawa pracują ---oskarzyli mojego syna--wpadli we 3 zrobili rewizje nic nie zalezli nic nie odkryli ale zrobli wiele wstydu i przykrosci rodzica --zlozyli donos do sadu i oskarzyli (syn byl w wojsku) nkit nigdy z nim nie rozmawial, nie przesluchal go , nie zrobili konfrontacji--ale znajądz prawo ze to jest tz. mala szkodliwosc spoleczna --zlozyli oskarzenie ... rozwiń
Avatar
ghk / 8 kwietnia 2008 o 15:01
0
Wzruszyła mnie twoja historia, niewinny człowieku...
Avatar
bushi / 8 kwietnia 2008 o 14:52
0
Kto, jak kto, ale dziennikarz powinien pisać po polsku chyba, że chce dorównać poziomem temu pokrzywdzonemu przez własną głupotę. Oczywiście zawiadomienie można złożyć nawet na dachu - to kwestia wyboru miejsca.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Puławy: Są pieniądze na boisko, skatepark i plac zabaw

Puławy: Są pieniądze na boisko, skatepark i plac zabaw 0 1

W poniedziałek prezydent Paweł Maj oraz marszałek województwa Jarosław Stawiarski podpisali umowę, na mocy której miasto otrzyma ok. 11 mln zł na rewitalizację.

Były piłkarz Motoru zagra w... Kazachstanie!
film

Były piłkarz Motoru zagra w... Kazachstanie! 0 0

Były piłkarz Motoru Lublin Konrad Wrzesiński, który ostatnio występował w Zagłębiu Sosnowiec wyjedzie na wschód

Meditus – skuteczne wsparcie dla uzależnionych od alkoholu

Meditus – skuteczne wsparcie dla uzależnionych od alkoholu 0 0

Alkoholizm jest chorobą, która może dotknąć każdego, niezależnie od jej płci, wieku, statusu społecznego czy wykonywanego zawodu. To już nie jest domena lumpów i meneli. Zniknęły budki z piwem a alkoholizm, to problem ogólnospołeczny. Uzależnienie od napojów wysokoprocentowych, dotyczy dzisiaj, w dużej mierze, osób, zajmujących bardzo prestiżowe stanowiska oraz żyjących w dobrobycie.

Samsung Galaxy S9 czy Samsung Galaxy S9 Plus – jaka jest między nimi różnica?

Samsung Galaxy S9 czy Samsung Galaxy S9 Plus – jaka jest między nimi różnica? 0 0

Linia Galaxy to produkty Samsunga, które od kilku lat budzą największe emocje w branży elektronicznej. Obecnie na rynku mamy model S9 oraz jego większego brata, w postaci modelu S9 Plus. Czym różnią się te telefony? Co, poza rozmiarem, zyskujemy, decydując się na droższy model?

MOSiR wybrał ekipy, które przystosują stadion żużlowy do nowych wymogów

MOSiR wybrał ekipy, które przystosują stadion żużlowy do nowych wymogów 0 0

Zarządca stadionu przy Al. Zygmuntowskich wybrał firmy mające przygotować obiekt do wymogów żużlowej Ekstraligi.

Ile jest wilków i rysi w Roztoczańskim Parku Narodowym?
film

Ile jest wilków i rysi w Roztoczańskim Parku Narodowym? 0 1

Polskie parki narodowe są za małe, aby zapewnić miejsce do życia dużym drapieżnikom. Mogą jednak pełnić rolę spokojnych enklaw do rozrodu. Takim miejscem dla wilków jest Roztoczański Park Narodowy.

Prokuratura umorzyła śledztwo, była dyrektor wróci? Chcą tego związkowcy

Prokuratura umorzyła śledztwo, była dyrektor wróci? Chcą tego związkowcy 7 25

Prokuratura umorzyła śledztwo dotyczące prof. Elżbiety Starosławskiej, byłej dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Śledczy uznali, że nie kłamała ona w swoich oświadczeniach składanych w związku z przetargami. Związkowcy żądają jej powrotu na stanowisko dyrektora COZL

Lublin Jam Improv vol. 6
25 stycznia 2019, 19:00

Lublin Jam Improv vol. 6 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już po raz szósty w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) przeprowadzone zostanie Lublin Jam Improv z udziałem lokalnych formacji improwizacyjnych. Wydarzenie będzie miało miejsce w piątek, 25 stycznia o godz. 19.

Mieszkańcy Końskowoli otrzymali nagrodę za segregowanie śmieci

Mieszkańcy Końskowoli otrzymali nagrodę za segregowanie śmieci 10 4

Mieszkańcy gminy Końskowola w powiecie puławskim przykładają się do segregowania odpadów. W 2017 roku recyklingiem objęto 63 proc. wyprodukowanych przez nich śmieci. Gmina zajęła pierwsze miejsce wśród wiejskich samorządów.

Ewakuacja kilkunastu budynków KUL, odwołane zajęcia. Listy wysłano także do innych uczelni
galeria

Ewakuacja kilkunastu budynków KUL, odwołane zajęcia. Listy wysłano także do innych uczelni 15 1

Policjanci szukają sprawcy fałszywego alarmu, który doprowadził do ewakuacji budynków KUL. Na uniwersytet trafił email, z informacją o bombie. Podobne listy rozesłano do innych uczelni w kraju, ale ewakuację zarządzono tylko w Lublinie.

Siatkarze poznali rywali w ME 2019. "Mieliśmy szczęście, ale turniej polega nie tylko na losowaniu"
film

Siatkarze poznali rywali w ME 2019. "Mieliśmy szczęście, ale turniej polega nie tylko na losowaniu" 0 0

Polscy siatkarze poznali rywali, z którymi zmierzą się w fazie grupowej Mistrzostw Europy 2019. Mistrzowie świata zagrają w grupie D z Holandią, Czechami, Estonią, Ukrainą i Czarnogórą.

Ruszyła sprzedaż kalendarzy MKS Perła (wideo)
film

Ruszyła sprzedaż kalendarzy MKS Perła (wideo) 0 0

Uwaga kibice! Unikatowe kalendarze ścienne MKS Perła na 2019 rok są już w sprzedaży.

Święty Spokój - nowy sklep na Starym Mieście w Lublinie. Mają 3000 płyt winylowych i 2000 książek [zdjęcia]
galeria

Święty Spokój - nowy sklep na Starym Mieście w Lublinie. Mają 3000 płyt winylowych i 2000 książek [zdjęcia] 44 2

Miejsce, które łączy w sobie muzyczne zamiłowania właścicieli z lekturą książek. Święty Spokój przy ulicy Bramowej pojawił się niedawno. Może skusić nie tylko czytelników, ale przede wszystkim melomanów.

Zamość: 32-latek zatrzymany za znęcanie się nad matką

Zamość: 32-latek zatrzymany za znęcanie się nad matką 1 0

32-letni mieszkaniec Zamościa od ponad roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. Grozi mu do 5 lat więzienia

Zostań jednym z Tytanów!

Zostań jednym z Tytanów! 0 0

W czwartek o godzinie 20.30 na bocznym boisku Areny Lublin odbędzie się rekrutacja do drużyny Tytanów Lublin

ALARM24