Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 listopada 2009 r.
10:11
Edytuj ten wpis

Awanturnik urządził piekło sąsiadom w blokach na Jana Pawła II

0 12 A A

Młody mężczyzna od dwóch lat nie daje spokoju swoim sąsiadom w bloku przy ul. Jana Pawła II w Lublinie. Bije, grozi śmiercią, ordynarnie wyzywa, kopie w drzwi - mówią przestraszeni mieszkańcy. Niektórzy musieli się wyprowadzić.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Problemy zaczęły się dwa lata temu, chłopak zmienił się po studiach - twierdzą jego sąsiedzi w "Polska Kurier Lubelski".

- Rozbijałam kotlety na obiad, a tu huk, ktoś kopnął w drzwi. To był młody sąsiad z dołu. Krzyczał: "Jeszcze raz mi "kur...” stuknij, to ci męża "zapier...” - opowiada >Kurierowi< pani Sylwia. - Złożyliśmy doniesienie, ale chłopak przeprosił. Obiecał, że to się nie powtórzy. Wycofaliśmy skargę.

Po trzech miesiącach awanturnik zaczął walić w drzwi sąsiadów, tak mocno że zostawiał w nich dziury. Oskarżał, że stukają w podłogę, a on nie może tego hałasu wytrzymać. Mieszkańcy bloku mówią w "Kurierze", że przy okazji wygrażał, by uważali, bo może się im coś stać. 16 października mężczyzna pobił sąsiadkę pod blokiem. Kopnął ją w plecy i przewrócił na ziemię.

Kilkakrotnie wzywano policję, ale kończyło się tylko na spisaniu mężczyzny. Wszystkie sprawy zostały umorzone. Prokuratura też się tym nie zajmuje, bo kobieta doznała tzw. obrażeń poniżej siedmiu dni, czyli lekkich.

Policja prowadzi zaś postępowanie, w którym mężczyzna występuje w charakterze poszkodowanego. Zaatakowano go po zajściu z sąsiadką. Sylwia i jej mąż Jacek dali za wygraną. Sprzedali mieszkanie i przenieśli się na stancję.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 listopada 2009 o 19:44
0
pamiętacie samosąd we Włodowie ?? tam też policja nic nie robiła... w tym kraju takie prawo
Avatar
~marcin~ / 5 listopada 2009 o 17:40
0
DERGY77 napisał:
TAKIE JAJA NA ŚWIĘTEJ ULICY KAŻDEGO LUBESLKIEGO KATOLIKA: JP II???CHA,CHA!!TEN KOSCIÓŁ NA FOTCE TO JEDNAK OBLEŚNA SZKARADA, PODOBNY JAK TEN PRZY WARSZAWSKIEJ NA SŁAWINKU....ALE SUKIENKOWI W RP NIE MUSZĄ UZYSKIWAĆ POZWOLEŃ NA BUDOWĘ, DECYZJI ARCHITETKA,W OGÓLE O PROJEKCIE NIE WSPOMNĘ!!!SZKARADY NIESAMOWITE!!KAŻDY ZWYKŁY ŚMIERTELNIK JAK BY CHCIAŁ POSTAWIĆ NP. WIELKI DOM ALBO SKLEP W ŚRODKU OSIEDLA ALBO GŁÓWNEJ ARTERII, TO BY NIE WYCHODZIŁ Z URZĘDU BO MUSIAŁBY 100 POZWOLEŃ UZYASKIWAĆ,ZRESZTĄ BY W OGÓLE POZWOLENIA NIE DOSTAŁ!!

przeciez to nie na temat.poza tym wyłącz caps locka

przeciez to nie na temat.poza tym wyłącz caps locka rozwiń
Avatar
karo-lin / 5 listopada 2009 o 16:44
0
Ja mieszkam na Jana Pawła i potwierdzam to jest taki pojebus ktorych mało,a dlaczego policja umarza sprawy i nic nie robi juz wam mowie bo ma żółte papiery i leczył sie w Abramowicach,ale widocznie za krótko,kolezanke zaatakował z nienacka jak szla sama a on uwaga szedl z matka ktora nawet nic nie zrobila tylko powiedziala jej zeby uciekała!!!
Avatar
beduin / 5 listopada 2009 o 16:28
0
swójnick napisał:
w prawie każdym bloku jest takie ścierwo i nikt nie robi afery z pisaniem do gazet. Z takimi ścierwami sprawy załatwia się po cichu i nikt nic nie wie. Nikogo nie zainteresuje fakt że śmieć nagle o kulach z połamaną nogą łazi - bo może to od kopania w drzwi?

Popieram popieram i polecam metoda pewna i sprawdzona przecież i ze schodów można się omsknąć !
Avatar
DERGY77 / 5 listopada 2009 o 15:36
0
TAKIE JAJA NA ŚWIĘTEJ ULICY KAŻDEGO LUBESLKIEGO KATOLIKA: JP II???CHA,CHA!!TEN KOSCIÓŁ NA FOTCE TO JEDNAK OBLEŚNA SZKARADA, PODOBNY JAK TEN PRZY WARSZAWSKIEJ NA SŁAWINKU....ALE SUKIENKOWI W RP NIE MUSZĄ UZYSKIWAĆ POZWOLEŃ NA BUDOWĘ, DECYZJI ARCHITETKA,W OGÓLE O PROJEKCIE NIE WSPOMNĘ!!!SZKARADY NIESAMOWITE!!KAŻDY ZWYKŁY ŚMIERTELNIK JAK BY CHCIAŁ POSTAWIĆ NP. WIELKI DOM ALBO SKLEP W ŚRODKU OSIEDLA ALBO GŁÓWNEJ ARTERII, TO BY NIE WYCHODZIŁ Z URZĘDU BO MUSIAŁBY 100 POZWOLEŃ UZYASKIWAĆ,ZRESZTĄ BY W OGÓLE POZWOLENIA NIE DOSTAŁ!!
Avatar
Gość / 5 listopada 2009 o 15:35
0
to jak doznała lekkich obrażen to Policja zapewne pouczyła, że mogą złożyc prywatny akt oskarzenia z tego co napisała gazeta koles sie kwalifikuje do tego dostanie zawiasy i się nauczy.
Avatar
swójnick / 5 listopada 2009 o 15:07
0
w prawie każdym bloku jest takie ścierwo i nikt nie robi afery z pisaniem do gazet. Z takimi ścierwami sprawy załatwia się po cichu i nikt nic nie wie. Nikogo nie zainteresuje fakt że śmieć nagle o kulach z połamaną nogą łazi - bo może to od kopania w drzwi?
Avatar
nikita / 5 listopada 2009 o 14:09
0
A starszą Panią za kostkę masła do sądu skierowali bo nieszkodliwa. Łobuza się boją, ma znajomości, skończył studia- marychę ćpał i amfę to teraz efekty są. W Państwie takiego prawa i Takich jego reprezentantów chyba tylko wynosić się z bloku trzeba .
Avatar
tomm / 5 listopada 2009 o 12:54
0
niech ktoś poda adres ... niech się ludziska umawiają poprzez DZ i ... policja obywatelska - łomot i .. niech on się wyprowadza. Po 10-tym łomocie by trafiło do łba.

Mam taka samą sytuację, policja nie reaguje nawet na zawiadomienie o próbie uduszenia. III komisariat "rewelacja" Kradną im kołpaki a Mariusz gubi czapkę służbową po pijaku ...
Avatar
Mecenasi z ul. Okopowej / 5 listopada 2009 o 12:00
0
Czy na ul. Okopowej w Lublinie mieści się Prokuratura czy Towarzystwo Ochrony Łobuzów? Jeżeli panowie prokuratorzy udają mecenasów to niech otwierają własne kancelarie i zasuwają na swoim. A tak siedzą w Prokuraturze, płaci Im budżet a Oni robia za mecenasów. I tak jest od lat. Bronią Januszków , bandytów jak ten z ul. Lipowej 18 itp. A ludzie szukają obrońców. Oby mafia rosła w siłę to nam biednym będzie żyło się dostatniej i bezpieczniej. Vito Corleone ( ten z filmu "Ojciec chrzestny") wiedział jak pomóc właścicielowi zakładu pogrzebowego Panu Bona Sera. Ale nasze orły z wymiaru sprawiedliwości od formułki :"niska szkodlikwość czynu" nie wiedzą. Najlepiej jak w tym kawale powołać Ministwerstwo Pomarańcz bo w Polsce nie rosną te drzewa i nie ma sprawiedliwości dla biednych. Bogaci mają swoich opiekunów, ktorzy za honoraria piszą Im ekspertyzy prawne i czują się z tymi ekspertyzami bezpiecznie.
Czy na ul. Okopowej w Lublinie mieści się Prokuratura czy Towarzystwo Ochrony Łobuzów? Jeżeli panowie prokuratorzy udają mecenasów to niech otwierają własne kancelarie i zasuwają na swoim. A tak siedzą w Prokuraturze, płaci Im budżet a Oni robia za mecenasów. I tak jest od lat. Bronią Januszków , bandytów jak ten z ul. Lipowej 18 itp. A ludzie szukają obrońców. Oby mafia rosła w siłę to nam biednym będzie żyło się dostatniej i bezpieczniej. Vito Corleone ( ten z filmu "Ojciec chrzestny") wiedział jak pomóc właścicielowi zakładu pog... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2009 o 19:44
0
pamiętacie samosąd we Włodowie ?? tam też policja nic nie robiła... w tym kraju takie prawo
Avatar
~marcin~ / 5 listopada 2009 o 17:40
0
DERGY77 napisał:
TAKIE JAJA NA ŚWIĘTEJ ULICY KAŻDEGO LUBESLKIEGO KATOLIKA: JP II???CHA,CHA!!TEN KOSCIÓŁ NA FOTCE TO JEDNAK OBLEŚNA SZKARADA, PODOBNY JAK TEN PRZY WARSZAWSKIEJ NA SŁAWINKU....ALE SUKIENKOWI W RP NIE MUSZĄ UZYSKIWAĆ POZWOLEŃ NA BUDOWĘ, DECYZJI ARCHITETKA,W OGÓLE O PROJEKCIE NIE WSPOMNĘ!!!SZKARADY NIESAMOWITE!!KAŻDY ZWYKŁY ŚMIERTELNIK JAK BY CHCIAŁ POSTAWIĆ NP. WIELKI DOM ALBO SKLEP W ŚRODKU OSIEDLA ALBO GŁÓWNEJ ARTERII, TO BY NIE WYCHODZIŁ Z URZĘDU BO MUSIAŁBY 100 POZWOLEŃ UZYASKIWAĆ,ZRESZTĄ BY W OGÓLE POZWOLENIA NIE DOSTAŁ!!

przeciez to nie na temat.poza tym wyłącz caps locka

przeciez to nie na temat.poza tym wyłącz caps locka rozwiń
Avatar
karo-lin / 5 listopada 2009 o 16:44
0
Ja mieszkam na Jana Pawła i potwierdzam to jest taki pojebus ktorych mało,a dlaczego policja umarza sprawy i nic nie robi juz wam mowie bo ma żółte papiery i leczył sie w Abramowicach,ale widocznie za krótko,kolezanke zaatakował z nienacka jak szla sama a on uwaga szedl z matka ktora nawet nic nie zrobila tylko powiedziala jej zeby uciekała!!!
Avatar
beduin / 5 listopada 2009 o 16:28
0
swójnick napisał:
w prawie każdym bloku jest takie ścierwo i nikt nie robi afery z pisaniem do gazet. Z takimi ścierwami sprawy załatwia się po cichu i nikt nic nie wie. Nikogo nie zainteresuje fakt że śmieć nagle o kulach z połamaną nogą łazi - bo może to od kopania w drzwi?

Popieram popieram i polecam metoda pewna i sprawdzona przecież i ze schodów można się omsknąć !
Avatar
DERGY77 / 5 listopada 2009 o 15:36
0
TAKIE JAJA NA ŚWIĘTEJ ULICY KAŻDEGO LUBESLKIEGO KATOLIKA: JP II???CHA,CHA!!TEN KOSCIÓŁ NA FOTCE TO JEDNAK OBLEŚNA SZKARADA, PODOBNY JAK TEN PRZY WARSZAWSKIEJ NA SŁAWINKU....ALE SUKIENKOWI W RP NIE MUSZĄ UZYSKIWAĆ POZWOLEŃ NA BUDOWĘ, DECYZJI ARCHITETKA,W OGÓLE O PROJEKCIE NIE WSPOMNĘ!!!SZKARADY NIESAMOWITE!!KAŻDY ZWYKŁY ŚMIERTELNIK JAK BY CHCIAŁ POSTAWIĆ NP. WIELKI DOM ALBO SKLEP W ŚRODKU OSIEDLA ALBO GŁÓWNEJ ARTERII, TO BY NIE WYCHODZIŁ Z URZĘDU BO MUSIAŁBY 100 POZWOLEŃ UZYASKIWAĆ,ZRESZTĄ BY W OGÓLE POZWOLENIA NIE DOSTAŁ!!
Avatar
Gość / 5 listopada 2009 o 15:35
0
to jak doznała lekkich obrażen to Policja zapewne pouczyła, że mogą złożyc prywatny akt oskarzenia z tego co napisała gazeta koles sie kwalifikuje do tego dostanie zawiasy i się nauczy.
Avatar
swójnick / 5 listopada 2009 o 15:07
0
w prawie każdym bloku jest takie ścierwo i nikt nie robi afery z pisaniem do gazet. Z takimi ścierwami sprawy załatwia się po cichu i nikt nic nie wie. Nikogo nie zainteresuje fakt że śmieć nagle o kulach z połamaną nogą łazi - bo może to od kopania w drzwi?
Avatar
nikita / 5 listopada 2009 o 14:09
0
A starszą Panią za kostkę masła do sądu skierowali bo nieszkodliwa. Łobuza się boją, ma znajomości, skończył studia- marychę ćpał i amfę to teraz efekty są. W Państwie takiego prawa i Takich jego reprezentantów chyba tylko wynosić się z bloku trzeba .
Avatar
tomm / 5 listopada 2009 o 12:54
0
niech ktoś poda adres ... niech się ludziska umawiają poprzez DZ i ... policja obywatelska - łomot i .. niech on się wyprowadza. Po 10-tym łomocie by trafiło do łba.

Mam taka samą sytuację, policja nie reaguje nawet na zawiadomienie o próbie uduszenia. III komisariat "rewelacja" Kradną im kołpaki a Mariusz gubi czapkę służbową po pijaku ...
Avatar
Mecenasi z ul. Okopowej / 5 listopada 2009 o 12:00
0
Czy na ul. Okopowej w Lublinie mieści się Prokuratura czy Towarzystwo Ochrony Łobuzów? Jeżeli panowie prokuratorzy udają mecenasów to niech otwierają własne kancelarie i zasuwają na swoim. A tak siedzą w Prokuraturze, płaci Im budżet a Oni robia za mecenasów. I tak jest od lat. Bronią Januszków , bandytów jak ten z ul. Lipowej 18 itp. A ludzie szukają obrońców. Oby mafia rosła w siłę to nam biednym będzie żyło się dostatniej i bezpieczniej. Vito Corleone ( ten z filmu "Ojciec chrzestny") wiedział jak pomóc właścicielowi zakładu pogrzebowego Panu Bona Sera. Ale nasze orły z wymiaru sprawiedliwości od formułki :"niska szkodlikwość czynu" nie wiedzą. Najlepiej jak w tym kawale powołać Ministwerstwo Pomarańcz bo w Polsce nie rosną te drzewa i nie ma sprawiedliwości dla biednych. Bogaci mają swoich opiekunów, ktorzy za honoraria piszą Im ekspertyzy prawne i czują się z tymi ekspertyzami bezpiecznie.
Czy na ul. Okopowej w Lublinie mieści się Prokuratura czy Towarzystwo Ochrony Łobuzów? Jeżeli panowie prokuratorzy udają mecenasów to niech otwierają własne kancelarie i zasuwają na swoim. A tak siedzą w Prokuraturze, płaci Im budżet a Oni robia za mecenasów. I tak jest od lat. Bronią Januszków , bandytów jak ten z ul. Lipowej 18 itp. A ludzie szukają obrońców. Oby mafia rosła w siłę to nam biednym będzie żyło się dostatniej i bezpieczniej. Vito Corleone ( ten z filmu "Ojciec chrzestny") wiedział jak pomóc właścicielowi zakładu pog... rozwiń