Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 lutego 2014 r.
16:15
Edytuj ten wpis

Biła go i krzyczała "zeżarłeś cukierki moich dzieci!". Zmarł, a ona usłyszała wyrok

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
261 11 A A

Sześć lat więzienia - to kara dla 33-letniej Agnieszki R. Kobieta została skazana za zakatowanie swojego współlokatora. Brutalnie pobiła mężczyznę podejrzewając, że zjadł cukierki, przeznaczone dla jej dzieci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wyrok w tej sprawie zapadł w Sądzie Okręgowym w Lublinie. Proces toczył się od października. Agnieszka R. mieszkała u przy ul. Połanieckiej w Chełmie, u swojego znajomego Andrzeja K. Wraz z nimi mieszkał również 60-letni Józef W. Zginął w połowie marca ubiegłego roku. Ratownicy pogotowia znaleźli go w mieszkaniu. Leżał w przedpokoju ze zmasakrowaną twarzą. Wokół widać było ślady libacji. Przybyli na miejsce policjanci znaleźli Agnieszkę R. Ukrywała się w szafie. Kobieta przyznała, że wcześniej piła alkohol. Miała zasnąć, a kiedy się obudziła zobaczyła, że jej współlokator leży w kałuży krwi. Śledczym zeznała, że ze strachu schowała się w szafie. Przed sądem nie przyznała się do pobicia i odmówiła składania wyjaśnień. Józef W. zmarł w szpitalu dwa miesiące po pobiciu. Nie był w stanie powiedzieć, kto go zaatakował. Prokurator nie miał wątpliwości, że zrobiła to Agnieszka R. Kobieta planowała odwiedzić swoje dzieci, przebywające w domu dziecka. Kupiła dla nich cukierki. Po przebudzeniu zauważyła, że słodycze zniknęły. Wtedy rzuciła się na Józefa W. - Biła go i kopała po głowie. Krzyczała "zeżarłeś cukierki moich dzieci” - zeznał Andrzej K. właściciel mieszkania. Z relacji mężczyzny wynika, że słodycze, które były powodem całej awantury kupiła matka Agnieszki R. Nikt jednak nie zjadł cukierków. Leżały na lodówce, a ktoś przełożył je do szafki. Agnieszka R. odpowiadała za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Groziło jej do 12 lat więzienia. Wyrok 6 lat pozbawienia wolności jest nieprawomocny.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ktos / 14 lutego 2014 o 18:49
0
W Polsce jest domniemanie niewinności... A dowodów przeciwko kobiecie nie ma, tylko byla pijana i nie pamięta, a drugi dziad zeznawal ze ze słyszy ci mówi i jak go bila?? A on co robił?? Albo wyrok za współudział albo moze w ogóle on tego mężczyznę zabił??
Avatar
arq / 13 lutego 2014 o 08:53
0

Można powiedzieć że zabiła go cukrzyca... ;)

Avatar
~~ Kita. / 12 lutego 2014 o 23:08
0

nie możecie mówić, że to nie człowiek. Nie wiecie jak sie zachwoują matki których dzieci sa w DD, ja wiem, bo byłam tam i nie jedno widziałam... Kasy nie ma, a z pustymi rękami nie chce się jechać do dziecka którego się nie widzialo jakiś czas. Dlatego nie rozumiem jak tak możecie mówić. Fakt faktem, że zabiła ale to tak jakby ze względu na dzieci tak zrobiła. Wiedziała, że cukierki dla dzieci są, a nie dla niej... 

Avatar
eh.... / 12 lutego 2014 o 22:13
0

...nie, nie,nie nie moge uwierzyc, ze za jakies cukierki (pomijam fakt czy zjedzone, czy tez nie) mozna zabic czlowieka! Babsko jest po prostu niespelna rozumu i na wolnosc nie powinna wychodzic w ogole. Szesc lat za ludzkie zycie, to juz lekka przesada...

Avatar
Mini / 12 lutego 2014 o 13:17
0

DOŻYWOCIE. To przecież nie człowiek...

Avatar
hans / 11 lutego 2014 o 13:19
0

Ten pier... pasztet powinien dostać min. 25lat!!!

Avatar
SB / 10 lutego 2014 o 17:35
0

Jak to możliwe 33- latka tłucze 60 latka a drugi facet co ???

Kibicował, dopingował a może poprostu ma wójka w wymiarze Niesprawiedliwości.

Ta sprawa śmierdzi jak większości spraww tym kraju.

Avatar
ojoj / 10 lutego 2014 o 17:25
0

Strach pomysleć co by zrobiła gdyby zjadł jej obiad...

Avatar
anonim / 10 lutego 2014 o 16:41
0

i pomyslć że jechała do dzieci

Avatar
A.F. / 10 lutego 2014 o 16:33
0

wygląda obrzydliwie,spasła się ja maciora, zabiła bidnego chłopine za kilka cukierków. Dadzą jej tam pod celą ,dadzą. Z tyłka zrobią jej wiatrak, Za sześć lat jak wyjdzie będzie jak patyczek. Ja bym taką szybko nauczył rozumu i szacunku do mężczyzny.

Avatar
ktos / 14 lutego 2014 o 18:49
0
W Polsce jest domniemanie niewinności... A dowodów przeciwko kobiecie nie ma, tylko byla pijana i nie pamięta, a drugi dziad zeznawal ze ze słyszy ci mówi i jak go bila?? A on co robił?? Albo wyrok za współudział albo moze w ogóle on tego mężczyznę zabił??
Avatar
arq / 13 lutego 2014 o 08:53
0

Można powiedzieć że zabiła go cukrzyca... ;)

Avatar
~~ Kita. / 12 lutego 2014 o 23:08
0

nie możecie mówić, że to nie człowiek. Nie wiecie jak sie zachwoują matki których dzieci sa w DD, ja wiem, bo byłam tam i nie jedno widziałam... Kasy nie ma, a z pustymi rękami nie chce się jechać do dziecka którego się nie widzialo jakiś czas. Dlatego nie rozumiem jak tak możecie mówić. Fakt faktem, że zabiła ale to tak jakby ze względu na dzieci tak zrobiła. Wiedziała, że cukierki dla dzieci są, a nie dla niej... 

Avatar
eh.... / 12 lutego 2014 o 22:13
0

...nie, nie,nie nie moge uwierzyc, ze za jakies cukierki (pomijam fakt czy zjedzone, czy tez nie) mozna zabic czlowieka! Babsko jest po prostu niespelna rozumu i na wolnosc nie powinna wychodzic w ogole. Szesc lat za ludzkie zycie, to juz lekka przesada...

Avatar
Mini / 12 lutego 2014 o 13:17
0

DOŻYWOCIE. To przecież nie człowiek...

Avatar
hans / 11 lutego 2014 o 13:19
0

Ten pier... pasztet powinien dostać min. 25lat!!!

Avatar
SB / 10 lutego 2014 o 17:35
0

Jak to możliwe 33- latka tłucze 60 latka a drugi facet co ???

Kibicował, dopingował a może poprostu ma wójka w wymiarze Niesprawiedliwości.

Ta sprawa śmierdzi jak większości spraww tym kraju.

Avatar
ojoj / 10 lutego 2014 o 17:25
0

Strach pomysleć co by zrobiła gdyby zjadł jej obiad...

Avatar
anonim / 10 lutego 2014 o 16:41
0

i pomyslć że jechała do dzieci

Avatar
A.F. / 10 lutego 2014 o 16:33
0

wygląda obrzydliwie,spasła się ja maciora, zabiła bidnego chłopine za kilka cukierków. Dadzą jej tam pod celą ,dadzą. Z tyłka zrobią jej wiatrak, Za sześć lat jak wyjdzie będzie jak patyczek. Ja bym taką szybko nauczył rozumu i szacunku do mężczyzny.

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 10 2

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 24 11

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 6 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 30 18

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!