Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 lipca 2008 r.
21:43
Edytuj ten wpis

Chiński pick-up z Lublina

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 10 A A

Pięcioosobowa kabina, 700 kilogramów ładowności i mocny silnik - oto chiński pick-up z Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jeszcze w tym roku, w fabryce przy Mełgiewskiej, powstanie pierwsza partia 50 takich aut. A za rok nawet 1000.

Montaż samochodu o nazwie ZX ruszy w byłym Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Intrall Polska w Lublinie. Przedsięwzięcie uruchamia warszawska spółka Pol-Mot Holding. - Na razie nic na ten temat nie mogę powiedzieć. Życzę miłego dnia - skwitował Marek Pleciński z Pol-Mot Holding, odpowiedzialny za uruchomienie montażu chińskiego auta.

Udało się nam jednak dotrzeć do szczegółów. - Do końca tego roku w fabryce zostanie złożonych 50 sztuk chińskich pick-upów ZX - mówi nasz informator.

Model ZX bazuje na konstrukcji mitsubishi i jest wytwarzany przez chińską firmę ZhongXing Auto. - ZX to pierwszy krok. Z tego, co wiem, firma już rozważa rozpoczęcie w przyszłym roku montażu kolejnych modeli - wszechstronnej terenówki i małego auta dostawczego - dodaje nasz rozmówca.

Czy auta z Lublina będą się sprzedawać? - Wszystko zależy od ceny - tak o szansach rynkowych pick-upa mówi Wojciech Drzewiecki z Samaru, firmy monitorującej Polski rynek motoryzacyjny. - Jeżeli cena będzie atrakcyjna, to pick-up się sprzeda. W przeciwnym razie, na rynku nie zaistnieje. Tym bardziej że chińskie samochody są postrzegane jako awaryjne i niskiej jakości. A konkurencja już w Polsce sprzedaje chińskie pick-upy w cenie około 50 tysięcy złotych.

Zadowolenia nie kryje tymczasem Andrzej Chrząstowski, szef "Solidarności” w Daewoo, a potem w Intrallu. - Oby tylko te auta przyjęły się na rynku. Zawsze to nowe miejsca pracy dla ludzi.

Według naszych informacji w przyszłym roku może zostać złożonych ponad 1000 chińskich pick-upów. Przy montażu znajdzie pracę około 60-80 pracowników.


Czy kupiłbyś pick-upa z chińskim rodowodem, gdyby kosztował 50 tys. zł?

Wypowiedz się w sondzie albo na naszym forum.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kuba / 18 lipca 2008 o 16:50
0
A mi tam ciągle naiwnie marzy się powrót jakiejś Polskiej marki samochodowej. Jakby cena była przystępna to bym kupił chociażby z racji wewnętrznego patriotyzmu. Przecież Polacy to naprawdę bysrty i inteligentny naród. Nie mogę uwierzyć, że nawet chińczycy montują u Nas swoje auta a my.. NIC. Przykre to.
A chińskiego wozu bym za takie pieniądze nie kupił. Wolałbym jakiś przyzwoity używany..
Avatar
~lolek~ / 18 lipca 2008 o 08:13
0
Może jakaś firma z Etiopi by zaczęła w tym zakładzie produkcję swoich super samochodów...
Avatar
gosc / 17 lipca 2008 o 14:40
0
Poludniowo-afrykanska firma produkujaca/importujaca auta w Chinach???
www.zxauto.co.za/pages/about.php

Warto tez zobaczyc: www.zxauto.com
Avatar
AZT / 17 lipca 2008 o 08:43
0
Fabryka w Lublinie potrzebuje poważnego inwestora, a nie chwilowych interesów dawnych prezesów Daewoo.
Syndyk powinien sprzedać to co jeszcze zostało za symboliczną złotówkę po to żeby w Lublinie było gdzie pracować.
Teraz inżynierowie z dawnej fabryki samochodów i młodzi inżynierowie z lubelszczyzny po ukończeniu studiów zmuszeni są do wyjazdu na Śląsk lub za granicę. Czy na lubelszczyźnie będzie kiedyś praca dla inżynierów za "uczciwe pieniądze"?
A może udało by się wznowić kontakty z Peugeot-em, podobno ma w Polsce powstać fabryka silników tej firmy. Dlaczego nie w Lublinie?
Fabryka w Lublinie potrzebuje poważnego inwestora, a nie chwilowych interesów dawnych prezesów Daewoo.
Syndyk powinien sprzedać to co jeszcze zostało za symboliczną złotówkę po to żeby w Lublinie było gdzie pracować.
Teraz inżynierowie z dawnej fabryki samochodów i młodzi inżynierowie z lubelszczyzny po ukończeniu studiów zmuszeni są do wyjazdu na Śląsk lub za granicę. Czy na lubelszczyźnie będzie kiedyś praca dla inżynierów za "uczciwe pieniądze"?
A może udało by się wznowić kontakty z Peugeot-em, podobno ma w P... rozwiń
Avatar
wjk / 17 lipca 2008 o 08:31
0
Lepiej zacznijmy szybko rozmawiać z Hindusami.
Avatar
B.pracownik FS i DMP / 17 lipca 2008 o 08:23
0
Marcel napisał:
Zamiast sprzedać fabrykę w połowie lat 90-tych Peugotowi, to związkowcy połakomili się na piękne gwarancje na papierze które dawało Daewoo i co z tego pozostało???

Tylko, żeby sprzedać, to musi być sprzedający i kupujący, a Francuzom nie śpieszyło się do kupowania. Ich inwestycja ograniczyła się wyłącznie do montażu SKD i mimo deklaracji nie było widać przygotowań do montażu z CKD a tym bardziej do produkcji czy zakupu fabryki.
Poza tym kontrakt z Peugeotem został podpisany 31 marca 1991, a z Daewoo w 1995 roku. Więc jakoś wyboru nie było...

Tylko, żeby sprzedać, to musi być sprzedający i kupujący, a Francuzom nie śpieszyło się do kupowania. Ich inwestycja ograniczyła się wyłącznie do montażu SKD i mimo deklaracji nie było widać przygotowań do montażu z CKD a tym bardziej do produkcji czy zakupu fabryki.
Poza tym kontrakt z Peugeotem został podpisany 31 marca 1991, a z Daewoo w 1995 roku. Więc jakoś wyboru nie było... rozwiń
Avatar
N / 17 lipca 2008 o 07:46
0
Kolejny raz jakiś dziwaczny pomysł na chwilę. Nie rozumiem, skąd ten sztuczny entuzjazm. Fabryka ma produkować najgorszy bubel na rynku i próbować go wciskać ludziom. Sprawa się szybko rypnie i znowu jesteśmy w lesie. To nie jest myślenie strategiczne, to łapanie okazji przy drodze.
Avatar
Czlo-nek / 17 lipca 2008 o 07:42
0
Byl przewodniczacym w Daewo, Intral a teraz przewodniczy "S" w gabinecie likwidatora czyli TW "Henryk"? Zaiste piekna symbioza prowadzic zwiazek w zarzadzenej przez TW masie upadlosciowej.
Avatar
Marcel / 17 lipca 2008 o 07:02
0
Nastepny wynalazek. Po Daewoo i Intralu to juz 3 z rzędu wynalazek który nie zagrzeje zapewne zbyt długo miejsca w Lublinie. Zamiast sprzedać fabrykę w połowie lat 90-tych Peugotowi, to związkowcy połakomili się na piękne gwarancje na papierze które dawało Daewoo i co z tego pozostało???
Co do samego auta to nie wróże mu różowej przyszłości. Nawet gdyby kosztowało 30 tyś zł to i tak nie bedzie się sprzedawało puki Chinczycy nie zrobią czegoś z fatalną jakością wykonania (Polonez to przy ich autach suuuuper wykonane auto) oraz z zapewnieniem bezpieczeństwa kierowcy i pasażerom (pod tym wzgledem chinskie podróbki są o lata świetlne z tyłu - prezentuje mniej wiecej poziom bezpieczenstwa aut europejskich z pocz. lat 80-tych).
Nastepny wynalazek. Po Daewoo i Intralu to juz 3 z rzędu wynalazek który nie zagrzeje zapewne zbyt długo miejsca w Lublinie. Zamiast sprzedać fabrykę w połowie lat 90-tych Peugotowi, to związkowcy połakomili się na piękne gwarancje na papierze które dawało Daewoo i co z tego pozostało???
Co do samego auta to nie wróże mu różowej przyszłości. Nawet gdyby kosztowało 30 tyś zł to i tak nie bedzie się sprzedawało puki Chinczycy nie zrobią czegoś z fatalną jakością wykonania (Polonez to przy ich autach suuuuper wykonane auto) oraz z zapew... rozwiń
Avatar
olo / 17 lipca 2008 o 06:26
0
Swego czasu TVN w programie "dzień dobry TVN" pokazywało chiński suw. Z daleka i owszem. A z bliska - wykonanie masakra. Pokazali szczegóły. Wszystko było byle-jakie. Obszycia siedzeń rwały się po mocniejszym pociągnięciu i były nierówne. Zresztą czego się spodziewać po tych materiałach. Aby taniej - więc rewelacji nie będzie. Powiedzenie "chińska tandeta" nie wzięło się z nieba... Po programie miałem myśl, że za te pieniądze (nawet jeśli nie wielkie jak za nowy samochód) wolałbym kupić coś dobrej marki ale używane. Jestem pewien, że dłużej pojeździ bez awarii
Swego czasu TVN w programie "dzień dobry TVN" pokazywało chiński suw. Z daleka i owszem. A z bliska - wykonanie masakra. Pokazali szczegóły. Wszystko było byle-jakie. Obszycia siedzeń rwały się po mocniejszym pociągnięciu i były nierówne. Zresztą czego się spodziewać po tych materiałach. Aby taniej - więc rewelacji nie będzie. Powiedzenie "chińska tandeta" nie wzięło się z nieba... Po programie miałem myśl, że za te pieniądze (nawet jeśli nie wielkie jak za nowy samochód) wolałbym kupić coś dobrej marki ale używane. Jeste... rozwiń
Avatar
Kuba / 18 lipca 2008 o 16:50
0
A mi tam ciągle naiwnie marzy się powrót jakiejś Polskiej marki samochodowej. Jakby cena była przystępna to bym kupił chociażby z racji wewnętrznego patriotyzmu. Przecież Polacy to naprawdę bysrty i inteligentny naród. Nie mogę uwierzyć, że nawet chińczycy montują u Nas swoje auta a my.. NIC. Przykre to.
A chińskiego wozu bym za takie pieniądze nie kupił. Wolałbym jakiś przyzwoity używany..
Avatar
~lolek~ / 18 lipca 2008 o 08:13
0
Może jakaś firma z Etiopi by zaczęła w tym zakładzie produkcję swoich super samochodów...
Avatar
gosc / 17 lipca 2008 o 14:40
0
Poludniowo-afrykanska firma produkujaca/importujaca auta w Chinach???
www.zxauto.co.za/pages/about.php

Warto tez zobaczyc: www.zxauto.com
Avatar
AZT / 17 lipca 2008 o 08:43
0
Fabryka w Lublinie potrzebuje poważnego inwestora, a nie chwilowych interesów dawnych prezesów Daewoo.
Syndyk powinien sprzedać to co jeszcze zostało za symboliczną złotówkę po to żeby w Lublinie było gdzie pracować.
Teraz inżynierowie z dawnej fabryki samochodów i młodzi inżynierowie z lubelszczyzny po ukończeniu studiów zmuszeni są do wyjazdu na Śląsk lub za granicę. Czy na lubelszczyźnie będzie kiedyś praca dla inżynierów za "uczciwe pieniądze"?
A może udało by się wznowić kontakty z Peugeot-em, podobno ma w Polsce powstać fabryka silników tej firmy. Dlaczego nie w Lublinie?
Fabryka w Lublinie potrzebuje poważnego inwestora, a nie chwilowych interesów dawnych prezesów Daewoo.
Syndyk powinien sprzedać to co jeszcze zostało za symboliczną złotówkę po to żeby w Lublinie było gdzie pracować.
Teraz inżynierowie z dawnej fabryki samochodów i młodzi inżynierowie z lubelszczyzny po ukończeniu studiów zmuszeni są do wyjazdu na Śląsk lub za granicę. Czy na lubelszczyźnie będzie kiedyś praca dla inżynierów za "uczciwe pieniądze"?
A może udało by się wznowić kontakty z Peugeot-em, podobno ma w P... rozwiń
Avatar
wjk / 17 lipca 2008 o 08:31
0
Lepiej zacznijmy szybko rozmawiać z Hindusami.
Avatar
B.pracownik FS i DMP / 17 lipca 2008 o 08:23
0
Marcel napisał:
Zamiast sprzedać fabrykę w połowie lat 90-tych Peugotowi, to związkowcy połakomili się na piękne gwarancje na papierze które dawało Daewoo i co z tego pozostało???

Tylko, żeby sprzedać, to musi być sprzedający i kupujący, a Francuzom nie śpieszyło się do kupowania. Ich inwestycja ograniczyła się wyłącznie do montażu SKD i mimo deklaracji nie było widać przygotowań do montażu z CKD a tym bardziej do produkcji czy zakupu fabryki.
Poza tym kontrakt z Peugeotem został podpisany 31 marca 1991, a z Daewoo w 1995 roku. Więc jakoś wyboru nie było...

Tylko, żeby sprzedać, to musi być sprzedający i kupujący, a Francuzom nie śpieszyło się do kupowania. Ich inwestycja ograniczyła się wyłącznie do montażu SKD i mimo deklaracji nie było widać przygotowań do montażu z CKD a tym bardziej do produkcji czy zakupu fabryki.
Poza tym kontrakt z Peugeotem został podpisany 31 marca 1991, a z Daewoo w 1995 roku. Więc jakoś wyboru nie było... rozwiń
Avatar
N / 17 lipca 2008 o 07:46
0
Kolejny raz jakiś dziwaczny pomysł na chwilę. Nie rozumiem, skąd ten sztuczny entuzjazm. Fabryka ma produkować najgorszy bubel na rynku i próbować go wciskać ludziom. Sprawa się szybko rypnie i znowu jesteśmy w lesie. To nie jest myślenie strategiczne, to łapanie okazji przy drodze.
Avatar
Czlo-nek / 17 lipca 2008 o 07:42
0
Byl przewodniczacym w Daewo, Intral a teraz przewodniczy "S" w gabinecie likwidatora czyli TW "Henryk"? Zaiste piekna symbioza prowadzic zwiazek w zarzadzenej przez TW masie upadlosciowej.
Avatar
Marcel / 17 lipca 2008 o 07:02
0
Nastepny wynalazek. Po Daewoo i Intralu to juz 3 z rzędu wynalazek który nie zagrzeje zapewne zbyt długo miejsca w Lublinie. Zamiast sprzedać fabrykę w połowie lat 90-tych Peugotowi, to związkowcy połakomili się na piękne gwarancje na papierze które dawało Daewoo i co z tego pozostało???
Co do samego auta to nie wróże mu różowej przyszłości. Nawet gdyby kosztowało 30 tyś zł to i tak nie bedzie się sprzedawało puki Chinczycy nie zrobią czegoś z fatalną jakością wykonania (Polonez to przy ich autach suuuuper wykonane auto) oraz z zapewnieniem bezpieczeństwa kierowcy i pasażerom (pod tym wzgledem chinskie podróbki są o lata świetlne z tyłu - prezentuje mniej wiecej poziom bezpieczenstwa aut europejskich z pocz. lat 80-tych).
Nastepny wynalazek. Po Daewoo i Intralu to juz 3 z rzędu wynalazek który nie zagrzeje zapewne zbyt długo miejsca w Lublinie. Zamiast sprzedać fabrykę w połowie lat 90-tych Peugotowi, to związkowcy połakomili się na piękne gwarancje na papierze które dawało Daewoo i co z tego pozostało???
Co do samego auta to nie wróże mu różowej przyszłości. Nawet gdyby kosztowało 30 tyś zł to i tak nie bedzie się sprzedawało puki Chinczycy nie zrobią czegoś z fatalną jakością wykonania (Polonez to przy ich autach suuuuper wykonane auto) oraz z zapew... rozwiń
Avatar
olo / 17 lipca 2008 o 06:26
0
Swego czasu TVN w programie "dzień dobry TVN" pokazywało chiński suw. Z daleka i owszem. A z bliska - wykonanie masakra. Pokazali szczegóły. Wszystko było byle-jakie. Obszycia siedzeń rwały się po mocniejszym pociągnięciu i były nierówne. Zresztą czego się spodziewać po tych materiałach. Aby taniej - więc rewelacji nie będzie. Powiedzenie "chińska tandeta" nie wzięło się z nieba... Po programie miałem myśl, że za te pieniądze (nawet jeśli nie wielkie jak za nowy samochód) wolałbym kupić coś dobrej marki ale używane. Jestem pewien, że dłużej pojeździ bez awarii
Swego czasu TVN w programie "dzień dobry TVN" pokazywało chiński suw. Z daleka i owszem. A z bliska - wykonanie masakra. Pokazali szczegóły. Wszystko było byle-jakie. Obszycia siedzeń rwały się po mocniejszym pociągnięciu i były nierówne. Zresztą czego się spodziewać po tych materiałach. Aby taniej - więc rewelacji nie będzie. Powiedzenie "chińska tandeta" nie wzięło się z nieba... Po programie miałem myśl, że za te pieniądze (nawet jeśli nie wielkie jak za nowy samochód) wolałbym kupić coś dobrej marki ale używane. Jeste... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 listopada 2018 roku 0 0

Po policjantach czas na nauczycieli. Chcą 1000 zł podwyżki. Pójdą na zwolnienia lekarskie?

Po policjantach czas na nauczycieli. Chcą 1000 zł podwyżki. Pójdą na zwolnienia lekarskie? 0 35

Nauczyciele, to kolejna grupa zawodowa domagająca się podwyżek – o 1000 zł. Pedagodzy rozważają masowo branie zwolnień lekarskich w trakcie egzaminów ósmoklasistów, gimnazjalnych i matur. Manewr z L4 przyniósł już sukces policjantom – dostali to, co chcieli

Cztery nowe karetki. Trafią do Chełma, Krasnegostawu i Włodawy

Cztery nowe karetki. Trafią do Chełma, Krasnegostawu i Włodawy 0 4

Wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek i wojewoda lubelski Przemysław Czarnek osobiście przekazali chełmskiej Stacji Ratownictwa Medycznego cztery nowe karetki. Dwie zostaną w Chełmie, dwie trafią do Krasnegostawu i Włodawy

Podwyżki cen prądu mogą być nawet dwucyfrowe. O ile może podrożeć od 1 stycznia?

Podwyżki cen prądu mogą być nawet dwucyfrowe. O ile może podrożeć od 1 stycznia? 80 23

Wszyscy sprzedawcy energii elektrycznej złożyli już wnioski o wprowadzenie w nowym roku podwyżek dla klientów indywidualnych. Szczegóły są negocjowane z Urzędem Regulacji Energetyki, ale mówi się o wzroście od 20 do 40 procent.

Chełm: Remont odcinka krajowej dwunastki miał ruszyć, ale się opóźni

Chełm: Remont odcinka krajowej dwunastki miał ruszyć, ale się opóźni 1 3

Remont odcinka krajowej „dwunastki” w granicach miasta miał ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Już jednak wiadomo, że drogowcy wejdą na plac budowy najwcześniej w lutym

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja 104 8

Czy podczas Marszu Równości w Lublinie doszło do publicznego znieważania godła państwowego? To sprawdza policja. Chodzi o baner z orłem na tęczowym tle.

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta 8 1

W miejscowości Struża (pow. świdnicki) doszło do tragicznego wypadku. Zginęła kobieta.

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo)
film

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo) 1 1

Piłkarska reprezentacja Polski ostatnio zawodzi. Biało-czerwoni nie wygrali jeszcze mecz za kadencji Jerzego Brzęczka, a szwankuje m.in. defensywa, która nie stanowi monolitu. Czy na środku obrony może zostać wypróbowany nominalny pomocnik Grzegorz Krychowiak?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki? 32 42

Krzysztof Komorski, dotychczasowy zastępca prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych ma dostać stanowisko w zarządzie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – dowiadujemy się nieoficjalnie.

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie 12 6

W Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym trwa montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasze województwo przoduje w pozyskiwaniu dofinansowania na cele związane z odnawialnymi źródłami energii

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo 0 0

Sugerowana cena nowych kart AMD Radeon RX 590 to 279 dolarów. A w pakiecie dostaniemy jeszcze trzy gry: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 oraz Tom Clancy’s The Division 2.

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem 12 3

Lubelscy artyści włączają się w walkę o życie i zdrowie niespełna 3-letniej Marysi Szlązak ze Świdnika, chorej na nowotwór móżdżku. Podczas niedzielnego Wielkiego Koncertu Charytatywnego dla Marysi w Centrum Spotkania Kultur wystąpi kilkuset muzyków. Można już kupić bilety

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17 17 1

Blisko promocji do Centralnej Ligi Juniorów U-17 są także piłkarze Motoru. Lublinianie w pierwszym starciu barażowym z SMS Jarosław pokonali rywali na ich boisku aż 5:1. A to stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach
23 listopada 2018, 19:00

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach 0 0

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-up w wykonaniu komika Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól 3 19

Kierowcy 20 ciężarówek nie będą mile wspominać nocy z niedzieli na poniedziałek. Przez opady śniegu i brak reakcji drogowców utknęli na całą noc Tarnawce. Ciężarówki nie mogły podjechać pod ośnieżony podjazd na drodze 842. Piaskarek nie było, więc sami kupili sól.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!