Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 lutego 2009 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Co dalej z prezesem MPWiK?

0 10 A A

Drugi dzień posiedzenia rady nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji nie przyniósł odpowiedzi na pytanie, czy Tadeusz Fijałka pozostanie na stanowisku prezesa spółki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Los prezesa Fijałki jest niepewny, bo wbrew tzw. ustawie antykorupcyjnej zasiadał w zarządzie prowadzącej działalność gospodarczą Fundacji Rozwoju KUL. Jednak zamówione przez Ratusz opinie prawne dają prezesowi szansę na utrzymanie stanowiska, bo twierdzą, że to powołanie Fijałki do fundacji jest z mocy prawa nieważne.

Nieważność wyboru Fijałki potwierdził też rektor KUL, który z upoważnienia prymasa wyznacza zarząd fundacji. Wczoraj fundacja złożyła wniosek o wykreślenie Fijałki z dokumentów Krajowego Rejestru Sądowego.

Obrady mają być kontynuowane w czwartek.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zz / 12 lutego 2009 o 10:44
0
on już wie , że zostanie na stołku. A świadczy o tym uśmiech....
Avatar
prawnik / 12 lutego 2009 o 09:34
0
n napisał:
Jedni atakują, inni bronią (duże uznanie dla funkcjonariuszy MPWiK, noc czy dzień zawsze na stanowisku). Jednak kluczowym argumentem powinny być obiektywna PRAWDA i PRAWO. I nie ma znaczenia że to dotyka prezesa, prezydenta czy innych osób. Aktualnie odbywa się dziki taniec gdzie te fundamentalne wartośći są trzecirzędne.

Zgadzam się w zupełności i właśnie dlatego zgodnie z PRAWEM pan Prezes Fiajłka powinien zostać na stanowisku.
Avatar
mp / 12 lutego 2009 o 09:04
0
Ciekawwe, ze sprawa pana Fijalki jest tak szeroko naglosniona i komentowana. Ciekawwe, ze nikt nie mowi jasno, ze to pan radny Brylowski, dyrektor WOS Stani i spolka KOmeko - sponsora pana Staniego - rozrabia ten temat najglosniej jak tylko moze. Powiedzmy sobie szczerze - interes w tym maja wszyscy, a najwiekszy Komeko - zeby przejac administrowanie miejskim wysypiskiem ! Na to ma chrapke juz od dawna. Mimo ze Komeko ciagle dostaje prezenty od Staniego - chociazby w postaci zmniejszenia oplat za korzystanie z wysypiska i podniesienie oplat za odbior smieci - w obu wypadkach DRASTYCZNIE ! I dlaczego pan Stani za to nie odpowie ??!! Dlaczego pan Wasilewski ciagle ulega naciskom pana Brylowskiego i spolki zeby tego kretacza Staniego utrzymywac na stanowisku za NASZE pieniadze mimo jego permanentnych wpadek i oszustw ??!!!!!!! Panie Wasilewski - okaz pan w koncu odwage na WLASNE zdanie a nie poplecznikow rozrabiaczy !!!!!! Zwlaszcza ze Stani do tej pory ( kilka lat ) nie zameldowal sie w Lublinie i ciagle na jego wysokich zarobkach zarabia Radom z ktorego do nas zosta sciagniety przez Komeko. W komeko poprzednio byl zatrudniony - i chyba wszystko jasne ! Tylko ciagle nie dla pana Wasilewskiego - mimo , ze jest to jasne dla pana wiceprezydenta Fica ( bezposredniego przelozonego Staniego ), ktory juz niejednokrotnie NEGATYWNIE ocenil Staniego i wyznaczyl do zwolnienia. Jak widac lobby smieciowo-Brylowskie jest silniejsze.
Ciekawwe, ze sprawa pana Fijalki jest tak szeroko naglosniona i komentowana. Ciekawwe, ze nikt nie mowi jasno, ze to pan radny Brylowski, dyrektor WOS Stani i spolka KOmeko - sponsora pana Staniego - rozrabia ten temat najglosniej jak tylko moze. Powiedzmy sobie szczerze - interes w tym maja wszyscy, a najwiekszy Komeko - zeby przejac administrowanie miejskim wysypiskiem ! Na to ma chrapke juz od dawna. Mimo ze Komeko ciagle dostaje prezenty od Staniego - chociazby w postaci zmniejszenia oplat za korzystanie z wysypiska i podniesienie op... rozwiń
Avatar
n / 12 lutego 2009 o 08:09
0
Jedni atakują, inni bronią (duże uznanie dla funkcjonariuszy MPWiK, noc czy dzień zawsze na stanowisku). Jednak kluczowym argumentem powinny być obiektywna PRAWDA i PRAWO. I nie ma znaczenia że to dotyka prezesa, prezydenta czy innych osób. Aktualnie odbywa się dziki taniec gdzie te fundamentalne wartośći są trzecirzędne.
Avatar
Gość / 11 lutego 2009 o 23:47
0
mirek napisał:
Ale Fundacja była Organizacją Pożytku Publicznego dopiero od 2005 roku a p.Fijałka zasiadał w jej zarządzie i podejmował decyzje /uchwały/w sprawie działalności gospodarczej tejże fundacji wiele lat wczesniej


Jak by nie liczyć to nawet od 2005 roku 30 dni już dawno minęło to dlaczego urząd się tak wygłupia i kompromituje Pana Prezydenta i jego pracowników.
Avatar
mirek / 11 lutego 2009 o 23:14
0
Ale Fundacja była Organizacją Pożytku Publicznego dopiero od 2005 roku a p.Fijałka zasiadał w jej zarządzie i podejmował decyzje /uchwały/w sprawie działalności gospodarczej tejże fundacji wiele lat wczesniej
Avatar
~wyborca~ / 11 lutego 2009 o 22:00
0
Fijałka co roku zgodnie z prawem składał do Urzędu Miasta oświadczenie majątkowe (oświadczenia nadal dostępne na stronach UM), w których to zgodnie z prawdą i zgodnie z prawem informował, iż społecznie pełni funkcję w organizacji pożytku publicznego „Fundacja KUL”. Oświadczenia te były każdorazowo kontrolowane i weryfikowane przez Prezydenta miasta, początkowo Pana Pruszkowskiego a ostatnio przez Pana Wasilewskiego obaj panowie nie wnosili zastrzeżeń do oświadczeń majątkowych Prezesa Fijałki. Zresztą pan Pruszkowski ma cywilną odwagę i publiczne to potwierdził (panie prezydencie mam nadzieję, że będzie Pan kandydował w przyszłej kadencji. Mój głos ma Pan pewny.) . Tak więc Urząd Prezydenta miasta wie o tym fakcie od kilku lat, dlatego dziwi bardzo fakt, że nagle jeden anonim „przyjaciela Fijałki” uruchomił to całe zamieszanie, które na dno może pociągnąć nie tylko prezesa Fijałkę a także Prezydenta Wasilewskiego i jego współpracowników z UM, bo jeżeli rada uzna, że Fijałka popełnił przestępstwo to stwierdzi co najmniej, że obowiązków swoich nie dopełnił też UM a w szczególności wymieniony w ustawie prezydent miasta, który pozytywnie zweryfikował oświadczenie majątkowe złożone w UM.
I jeszcze jedno urząd twierdzi, że ma 30 dni od momentu powzięcia informacji na rozstrzygnięcie sprawy tak więc proponuję policzyć 30 dni od pierwszego oświadczenia majątkowego Fijałki, które kilka lat temu zostało złożone do weryfikacji w UM.
Fijałka co roku zgodnie z prawem składał do Urzędu Miasta oświadczenie majątkowe (oświadczenia nadal dostępne na stronach UM), w których to zgodnie z prawdą i zgodnie z prawem informował, iż społecznie pełni funkcję w organizacji pożytku publicznego „Fundacja KUL”. Oświadczenia te były każdorazowo kontrolowane i weryfikowane przez Prezydenta miasta, początkowo Pana Pruszkowskiego a ostatnio przez Pana Wasilewskiego obaj panowie nie wnosili zastrzeżeń do oświadczeń majątkowych Prezesa Fijałki. Zresztą pan Pruszkowski ma cywilną od... rozwiń
Avatar
45Y / 11 lutego 2009 o 21:14
0
ŻENADAAAA!!!! Wszyscy są idiotami i nie wiedzieli jakie jest prawo? Ja myślę, że rządzą nami jednak ludzie o zdrowych zmysłach tylko z nas próbują zrobić teraz idiotów!!! Ale my przecież mamy swój rozum!! A swoja droga ale ten niezatapialny się ustawił !!Wszyscy możni tego miasta go bronią!! Jak on to zrobił? Ale to też przecież wszyscy wiedzą panie prezydencie i panie arcypapo!!!
Avatar
mirek / 11 lutego 2009 o 21:05
0
A dlaczegoż to tak nagle i po tylu latach uznali że wybór był nieważny.Jeżeli Sąd wpisał do KRS to wszystko było zgodnie z prawem.Czyżby Sąd działał niezgodnie z prawem? To komu tu ufać i wierzyć?Trzy dni kombinują co tu jeszcze wymyślić aby uchronić Fijałkę."ręka rękę myje".Wszyscy Radzący wraz z ekspertami są sędziami we własnej sprawie.Czy tak powinno działać państwo prawa?
Avatar
~gość~ / 11 lutego 2009 o 20:51
0
Po fakcie teraz wyrejestrowują."Jak trwoga to do Boga"!!!!!!
Avatar
zz / 12 lutego 2009 o 10:44
0
on już wie , że zostanie na stołku. A świadczy o tym uśmiech....
Avatar
prawnik / 12 lutego 2009 o 09:34
0
n napisał:
Jedni atakują, inni bronią (duże uznanie dla funkcjonariuszy MPWiK, noc czy dzień zawsze na stanowisku). Jednak kluczowym argumentem powinny być obiektywna PRAWDA i PRAWO. I nie ma znaczenia że to dotyka prezesa, prezydenta czy innych osób. Aktualnie odbywa się dziki taniec gdzie te fundamentalne wartośći są trzecirzędne.

Zgadzam się w zupełności i właśnie dlatego zgodnie z PRAWEM pan Prezes Fiajłka powinien zostać na stanowisku.
Avatar
mp / 12 lutego 2009 o 09:04
0
Ciekawwe, ze sprawa pana Fijalki jest tak szeroko naglosniona i komentowana. Ciekawwe, ze nikt nie mowi jasno, ze to pan radny Brylowski, dyrektor WOS Stani i spolka KOmeko - sponsora pana Staniego - rozrabia ten temat najglosniej jak tylko moze. Powiedzmy sobie szczerze - interes w tym maja wszyscy, a najwiekszy Komeko - zeby przejac administrowanie miejskim wysypiskiem ! Na to ma chrapke juz od dawna. Mimo ze Komeko ciagle dostaje prezenty od Staniego - chociazby w postaci zmniejszenia oplat za korzystanie z wysypiska i podniesienie oplat za odbior smieci - w obu wypadkach DRASTYCZNIE ! I dlaczego pan Stani za to nie odpowie ??!! Dlaczego pan Wasilewski ciagle ulega naciskom pana Brylowskiego i spolki zeby tego kretacza Staniego utrzymywac na stanowisku za NASZE pieniadze mimo jego permanentnych wpadek i oszustw ??!!!!!!! Panie Wasilewski - okaz pan w koncu odwage na WLASNE zdanie a nie poplecznikow rozrabiaczy !!!!!! Zwlaszcza ze Stani do tej pory ( kilka lat ) nie zameldowal sie w Lublinie i ciagle na jego wysokich zarobkach zarabia Radom z ktorego do nas zosta sciagniety przez Komeko. W komeko poprzednio byl zatrudniony - i chyba wszystko jasne ! Tylko ciagle nie dla pana Wasilewskiego - mimo , ze jest to jasne dla pana wiceprezydenta Fica ( bezposredniego przelozonego Staniego ), ktory juz niejednokrotnie NEGATYWNIE ocenil Staniego i wyznaczyl do zwolnienia. Jak widac lobby smieciowo-Brylowskie jest silniejsze.
Ciekawwe, ze sprawa pana Fijalki jest tak szeroko naglosniona i komentowana. Ciekawwe, ze nikt nie mowi jasno, ze to pan radny Brylowski, dyrektor WOS Stani i spolka KOmeko - sponsora pana Staniego - rozrabia ten temat najglosniej jak tylko moze. Powiedzmy sobie szczerze - interes w tym maja wszyscy, a najwiekszy Komeko - zeby przejac administrowanie miejskim wysypiskiem ! Na to ma chrapke juz od dawna. Mimo ze Komeko ciagle dostaje prezenty od Staniego - chociazby w postaci zmniejszenia oplat za korzystanie z wysypiska i podniesienie op... rozwiń
Avatar
n / 12 lutego 2009 o 08:09
0
Jedni atakują, inni bronią (duże uznanie dla funkcjonariuszy MPWiK, noc czy dzień zawsze na stanowisku). Jednak kluczowym argumentem powinny być obiektywna PRAWDA i PRAWO. I nie ma znaczenia że to dotyka prezesa, prezydenta czy innych osób. Aktualnie odbywa się dziki taniec gdzie te fundamentalne wartośći są trzecirzędne.
Avatar
Gość / 11 lutego 2009 o 23:47
0
mirek napisał:
Ale Fundacja była Organizacją Pożytku Publicznego dopiero od 2005 roku a p.Fijałka zasiadał w jej zarządzie i podejmował decyzje /uchwały/w sprawie działalności gospodarczej tejże fundacji wiele lat wczesniej


Jak by nie liczyć to nawet od 2005 roku 30 dni już dawno minęło to dlaczego urząd się tak wygłupia i kompromituje Pana Prezydenta i jego pracowników.
Avatar
mirek / 11 lutego 2009 o 23:14
0
Ale Fundacja była Organizacją Pożytku Publicznego dopiero od 2005 roku a p.Fijałka zasiadał w jej zarządzie i podejmował decyzje /uchwały/w sprawie działalności gospodarczej tejże fundacji wiele lat wczesniej
Avatar
~wyborca~ / 11 lutego 2009 o 22:00
0
Fijałka co roku zgodnie z prawem składał do Urzędu Miasta oświadczenie majątkowe (oświadczenia nadal dostępne na stronach UM), w których to zgodnie z prawdą i zgodnie z prawem informował, iż społecznie pełni funkcję w organizacji pożytku publicznego „Fundacja KUL”. Oświadczenia te były każdorazowo kontrolowane i weryfikowane przez Prezydenta miasta, początkowo Pana Pruszkowskiego a ostatnio przez Pana Wasilewskiego obaj panowie nie wnosili zastrzeżeń do oświadczeń majątkowych Prezesa Fijałki. Zresztą pan Pruszkowski ma cywilną odwagę i publiczne to potwierdził (panie prezydencie mam nadzieję, że będzie Pan kandydował w przyszłej kadencji. Mój głos ma Pan pewny.) . Tak więc Urząd Prezydenta miasta wie o tym fakcie od kilku lat, dlatego dziwi bardzo fakt, że nagle jeden anonim „przyjaciela Fijałki” uruchomił to całe zamieszanie, które na dno może pociągnąć nie tylko prezesa Fijałkę a także Prezydenta Wasilewskiego i jego współpracowników z UM, bo jeżeli rada uzna, że Fijałka popełnił przestępstwo to stwierdzi co najmniej, że obowiązków swoich nie dopełnił też UM a w szczególności wymieniony w ustawie prezydent miasta, który pozytywnie zweryfikował oświadczenie majątkowe złożone w UM.
I jeszcze jedno urząd twierdzi, że ma 30 dni od momentu powzięcia informacji na rozstrzygnięcie sprawy tak więc proponuję policzyć 30 dni od pierwszego oświadczenia majątkowego Fijałki, które kilka lat temu zostało złożone do weryfikacji w UM.
Fijałka co roku zgodnie z prawem składał do Urzędu Miasta oświadczenie majątkowe (oświadczenia nadal dostępne na stronach UM), w których to zgodnie z prawdą i zgodnie z prawem informował, iż społecznie pełni funkcję w organizacji pożytku publicznego „Fundacja KUL”. Oświadczenia te były każdorazowo kontrolowane i weryfikowane przez Prezydenta miasta, początkowo Pana Pruszkowskiego a ostatnio przez Pana Wasilewskiego obaj panowie nie wnosili zastrzeżeń do oświadczeń majątkowych Prezesa Fijałki. Zresztą pan Pruszkowski ma cywilną od... rozwiń
Avatar
45Y / 11 lutego 2009 o 21:14
0
ŻENADAAAA!!!! Wszyscy są idiotami i nie wiedzieli jakie jest prawo? Ja myślę, że rządzą nami jednak ludzie o zdrowych zmysłach tylko z nas próbują zrobić teraz idiotów!!! Ale my przecież mamy swój rozum!! A swoja droga ale ten niezatapialny się ustawił !!Wszyscy możni tego miasta go bronią!! Jak on to zrobił? Ale to też przecież wszyscy wiedzą panie prezydencie i panie arcypapo!!!
Avatar
mirek / 11 lutego 2009 o 21:05
0
A dlaczegoż to tak nagle i po tylu latach uznali że wybór był nieważny.Jeżeli Sąd wpisał do KRS to wszystko było zgodnie z prawem.Czyżby Sąd działał niezgodnie z prawem? To komu tu ufać i wierzyć?Trzy dni kombinują co tu jeszcze wymyślić aby uchronić Fijałkę."ręka rękę myje".Wszyscy Radzący wraz z ekspertami są sędziami we własnej sprawie.Czy tak powinno działać państwo prawa?
Avatar
~gość~ / 11 lutego 2009 o 20:51
0
Po fakcie teraz wyrejestrowują."Jak trwoga to do Boga"!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 143 16

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 392 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 25 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 20 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!