Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 stycznia 2017 r.
19:28

COZL odpowiada radnym PiS. "Jesteśmy głęboko poruszeni i zaniepokojeni charakterem pisma..."

0 22 A A

Jesteśmy głęboko poruszeni i zaniepokojeni charakterem pisma, jakie skierowali państwo na ręce marszałka, sugerując szereg nieprawidłowości – czytamy w liście podpisanym przez Zbigniewa Stopę, dyrektora COZL i Macieja Kondratowicza-Kucewicza, dyrektora ds. medycznych COZL.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

To odpowiedź na list lubelskich radnych PiS do marszałka, o którym pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Radni pytali w nim o dalsze losy COZL i twierdzili, że w szpitalu, po zwolnieniu byłej dyrektor prof. Elżbiety Starosławskiej w marcu ubiegłego roku, dzieje się źle.

Dyrekcja COZL podkreśla, że powstanie „unikalnego w skali Polski, jak i Europy” ośrodka zapewniającego kompleksową opiekę podniesie jakość świadczonych usług. Ma to świadczyć o uznaniu dla dotychczas wykonanej pracy osób zaangażowanych w rozbudowę szpitala, a nie, jak sugerowali radni, jej zaprzepaszczeniu.

Szpital zaprzecza również kolejnej sugestii dotyczącej zatrzymania rozwoju centrum. – Plan rozwoju jest nie tylko kontynuowany, ale znacznie rozwijany poprzez nawiązanie współpracy ze znaczącymi ośrodkami światowymi oraz stowarzyszeniami naukowymi poszukującymi najnowocześniejszych metod leczenia chorób nowotworowych i opieki nad pacjentem – czytamy w odpowiedzi COZL.

– W tym momencie prowadzimy ponad 28 badań klinicznych w różnych obszarach i zamierzamy rozpocząć kolejne. Prowadzimy rozmowy m.in. ze specjalistyczną kliniką onkologiczną w Monachium. Mamy nadzieję, że doprowadzą one do współpracy – precyzuje Wojciech Siomak, koordynator ds. badań klinicznych w COZL. – W maju organizujemy międzynarodową konferencję dotyczącą medycyny personalizowanej oraz konkurs „Diagnostyczny Maj”, która dotyczy przede wszystkim postępu technologicznego i promocji młodych naukowców w medycynie laboratoryjnej.

Dyrekcja zaznacza też, że szpital posiada świetnie wyszkoloną kadrę. Potwierdza to najnowszy ranking „Rzeczypospolitej”. Wśród 100 najlepszych szpitali w Polsce, COZL z 33. miejsca w 2015 roku awansował na 15. w ubiegłym roku, co było najlepszym dotychczasowym wynikiem. Szpital zajął też w tym samym rankingu trzecie miejsce w kategorii szpitali zabiegowych wielospecjalistycznych i onkologicznych.

Dyrekcja zachęca także do współpracy rzekomo zaniepokojone środowiska naukowo-medyczne, na które wskazywali radni.

Czytaj więcej o:

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pracownik szpitala / 23 stycznia 2017 o 15:53
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to kucewicz potrafi pisać ze odpisuje radnym? przecież on nawet nie był w stanie wygrać konkursu na dyrektora co zmusiło w akcie desperacji gumofilcom z urzędu marszałkowskiego wsadzić na to stanowisko górnika. radość górnika, nieudacznika i zaciągu z urzędu marszałkowskiego długo już nie potrwa
Kondratowicz zaczął wyciągać na światło dzienne to co sie tam działo przez ostatnie lata i pozawiadamial odpowiednie Służby więc go nawet przed komisję nie dopuścili, to jak mial wygrać?
Kondratowicz zaczął wyciągać na światło dzienne to co sie tam działo przez ostatnie lata i pozawiadamial odpowiednie Służby więc go nawet przed komisję nie dopuścili, to jak mial wygrać? rozwiń
Avatar
pracownik szpitala / 23 stycznia 2017 o 15:51
0
Kondratowicz zacząl wyciagac na światło dzienne to  co się tam dzialo przez ostatnie lata i pozawiadamial odpowiednie śłużby więc go nawet przed komisję konkursową nie dopuścili  to jak mógł wygrać?
Avatar
Gość / 20 stycznia 2017 o 20:59
0
Jeżeli jeszcze się ten szpital trzyma tzn że nowa niekompetentna ekipa wyciągnięta z kapelusza przez PSL nie zdarzyła wszystkiego zniszczyć przez rok.
Avatar
Gość / 20 stycznia 2017 o 20:19
0
Jeżeli ktoś uważa, że starosławska robiła tam przez ostatnie lata coś dobrego to niech się rozmówi z kimś z pracowników to dowie się jak było naprawdę ! To groza ta baba robiła tylko pod siebie i sukienkowych a reszta jak padło ! No i padło a rechot pseudo fachowców o roli byłych to bełkot tłumoka a prawda jest tylko, że po cjichu od załogi ! i tak leci
Avatar
Gość / 20 stycznia 2017 o 17:57
0
"Dyrekcja COZL podkreśla, że powstanie „unikalnego w skali Polski, jak i Europy” ośrodka zapewniającego kompleksową opiekę podniesie jakość świadczonych usług. Ma to świadczyć o uznaniu dla dotychczas wykonanej pracy osób zaangażowanych w rozbudowę szpitala, a nie, jak sugerowali radni, jej zaprzepaszczeniu"....Spijają piankę z osiągnięć Profesor Starosławskiej.Chyba nikt nie uwierzy ,że w ciągu roku sami tego dokonali.Ludzie bez honoru.Wstyd.
Avatar
Gość / 20 stycznia 2017 o 13:30
0
Jeżeli nawet prosty górnik chce kontynuować to co robiła poprzednia dyrektorka w imię uznania do jej pracy tzn że nawet on szpital był prowadzony dobrze a zmiana dyrektora była błędem. Nieudolna ta odpowiedź górnika i tego drugiego co pacjentkę wykończył.
Avatar
Waldek / 20 stycznia 2017 o 10:52
0
piotr z chełma napisał:
witam ponownie pana waldka :)  wie pan ile budowali szpital w chełmie? :) 
proszę zapoznac się z historią: ******dziennikwschodni.pl/lublin/rusza-budowa-nowego-centrum-onkologii-wizualizacja,n,1000135689.html ******dziennikwschodni.pl/lublin/marszalek-powolal-zespol-ekspertow-zajma-sie-trudnymi-inwestycjami,n,1000010775.html ******dziennikwschodni.pl/lublin/cozl-ma-byc-gotowe-za-dwa-lata-musza-nadrabiac-opoznienia,n,140519950.html do rekordu "teatru w budowie" im jeszcze daleko. od 2011 władze nie radzą sobie z tą inwestycją (wybrałem tylko 3 artykuły z dzw. ale jest ich dziesiątki), wprowadzają niby nowe plany naprawcze, ale nikt nie ponosi odpowiedzialności za te opóźnienia. nie ma znaczenia czy to sld, po, psl czy pis - żadna z tych partii nie ma interesu w tym, aby rozliczyć to co wydarzyło się przez ostatnie 5 lat. wiem, że trudno to zrozumieć bo nie pasuje do narracji marszałkowskiego i obecnej dyrekcji szpitala, ale o ile jestem w stanie zrozumieć działania psl (obawa przez zarzutami prokuratury), to akurat pis swoją bierną postawą w ubiegłym roku najbardziej przyczynił się do obecnej sytuacji. poseł sprawka, którego żona jest w radzie społecznej cozl, wojewoda czarnek, który dokładnie przyglada się prezydentowi i widzi opinie ekspertów, które nie istnieją, a nie chce widzieć, że podatnicy traca kolejne miliony i pacjenci czekają na oddanie kolejnych budynków cozl. to oni mają obowiązek dbać o transparentność w urzędzie wojewódzkim o wyjaśnienie nieprawidłowości, o których nawet sosnowski mówił: ******dziennikwschodni.pl/lublin/powazne-klopoty-prof-staroslawskiej-prokuratura-szkody-w-wielkich-rozmiarach,n,1000182140.html kto blokuję tę sprawę ?
proszę zapoznac się z historią: ******dziennikwschodni.pl/lublin/rusza-budowa-nowego-centrum-onkologii-wizualizacja,n,1000135689.html ******dziennikwschodni.pl/lublin/marszalek-powolal-zespol-ekspertow-zajma-sie-trudnymi-inwestycjami,n,1000010775.html ******dziennikwschodni.pl/lublin/cozl-ma-byc-gotowe-za-dwa-lata-musza-nadrabiac-opoznienia,n,140519950.html do rekordu "teatru w budowie" im jeszcze daleko. od 2011 władze nie radzą sobie z tą inwestycją (wybrałem tylko 3 artykuły z dzw. ale jest ich dziesiątki), ... rozwiń
Avatar
Gość / 20 stycznia 2017 o 10:43
0
A państwo niech skierują list, na temat tych radnych, do Pana dyrektora szpitala znajdującego się w południowej części Lublina droga 835.
Avatar
Piotr z Chełma / 20 stycznia 2017 o 10:03
0
Waldek napisał:
Piotr napisał:
widzę, że pan waldzio jest już głównym hejterem tej strony :) (...) pozdrawiam piotr z chełma
Dziękuję, za wyróżnienie, :) nie wiem czy jest za co dziękować, gdyż większość ludzi uważa kogoś kto się sprzedaje za .... Ale skoro sprawia Panu radość bycie męską pros... to proszę bardzo. a co to jest hejt :) też sądzę, że wie już większość Polaków :) Zastanawiam się tylko ile Panu za to płacą?
rozwiń
Avatar
Piotr z Chełma / 20 stycznia 2017 o 09:59
0
witam ponownie Pana Waldka :) widzę, że nie jest Pan sam :) (nasze wpisy) czyli zorganizowana grupa :) czyżby komitet (KOD)? Nie rozumiem Pańskiego zdziwienia, że w tym kraju coś się "przeciąga" przecież tak jest od zawsze! "trochę odnowiony budynek"? :) Pan poważnie ma coś z dostrzeganiem rzeczywistości! przecież ten budynek (jak Pan sam pisał) niedawno powstał :) więc został odnowiony czy wybudowany od podstaw? :) Rozumiem, że ma Pan problemy ze świadomością ale taki problem nie jest leczony w tym szpitalu a najszybciej pomogą Panu (myślę że WAM szystkim) ludzie z Abramowickiej :) Wie Pan ile budowali szpital w Chełmie? :) a w porównaniu z tak profesjonalnym i specjalistycznym szpitalem jak COZL, ten w Chełmie to zwykła przychodnia :) Ja rozumiem, że każdego boli, jak się go od koryta oderwie, ale mógłby się Pan (Państwo) trochę wysilić i przypomnieć sobie jak to było za poprzednich władz!
witam ponownie Pana Waldka :) widzę, że nie jest Pan sam :) (nasze wpisy) czyli zorganizowana grupa :) czyżby komitet (KOD)? Nie rozumiem Pańskiego zdziwienia, że w tym kraju coś się "przeciąga" przecież tak jest od zawsze! "trochę odnowiony budynek"? :) Pan poważnie ma coś z dostrzeganiem rzeczywistości! przecież ten budynek (jak Pan sam pisał) niedawno powstał :) więc został odnowiony czy wybudowany od podstaw? :) Rozumiem, że ma Pan problemy ze świadomością ale taki problem nie jest leczony w tym szpitalu a najszybciej... rozwiń
Avatar
pracownik szpitala / 23 stycznia 2017 o 15:53
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to kucewicz potrafi pisać ze odpisuje radnym? przecież on nawet nie był w stanie wygrać konkursu na dyrektora co zmusiło w akcie desperacji gumofilcom z urzędu marszałkowskiego wsadzić na to stanowisko górnika. radość górnika, nieudacznika i zaciągu z urzędu marszałkowskiego długo już nie potrwa
Kondratowicz zaczął wyciągać na światło dzienne to co sie tam działo przez ostatnie lata i pozawiadamial odpowiednie Służby więc go nawet przed komisję nie dopuścili, to jak mial wygrać?
Kondratowicz zaczął wyciągać na światło dzienne to co sie tam działo przez ostatnie lata i pozawiadamial odpowiednie Służby więc go nawet przed komisję nie dopuścili, to jak mial wygrać? rozwiń
Avatar
pracownik szpitala / 23 stycznia 2017 o 15:51
0
Kondratowicz zacząl wyciagac na światło dzienne to  co się tam dzialo przez ostatnie lata i pozawiadamial odpowiednie śłużby więc go nawet przed komisję konkursową nie dopuścili  to jak mógł wygrać?
Avatar
Gość / 20 stycznia 2017 o 20:59
0
Jeżeli jeszcze się ten szpital trzyma tzn że nowa niekompetentna ekipa wyciągnięta z kapelusza przez PSL nie zdarzyła wszystkiego zniszczyć przez rok.
Avatar
Gość / 20 stycznia 2017 o 20:19
0
Jeżeli ktoś uważa, że starosławska robiła tam przez ostatnie lata coś dobrego to niech się rozmówi z kimś z pracowników to dowie się jak było naprawdę ! To groza ta baba robiła tylko pod siebie i sukienkowych a reszta jak padło ! No i padło a rechot pseudo fachowców o roli byłych to bełkot tłumoka a prawda jest tylko, że po cjichu od załogi ! i tak leci
Avatar
Gość / 20 stycznia 2017 o 17:57
0
"Dyrekcja COZL podkreśla, że powstanie „unikalnego w skali Polski, jak i Europy” ośrodka zapewniającego kompleksową opiekę podniesie jakość świadczonych usług. Ma to świadczyć o uznaniu dla dotychczas wykonanej pracy osób zaangażowanych w rozbudowę szpitala, a nie, jak sugerowali radni, jej zaprzepaszczeniu"....Spijają piankę z osiągnięć Profesor Starosławskiej.Chyba nikt nie uwierzy ,że w ciągu roku sami tego dokonali.Ludzie bez honoru.Wstyd.
Avatar
Gość / 20 stycznia 2017 o 13:30
0
Jeżeli nawet prosty górnik chce kontynuować to co robiła poprzednia dyrektorka w imię uznania do jej pracy tzn że nawet on szpital był prowadzony dobrze a zmiana dyrektora była błędem. Nieudolna ta odpowiedź górnika i tego drugiego co pacjentkę wykończył.
Avatar
Waldek / 20 stycznia 2017 o 10:52
0
piotr z chełma napisał:
witam ponownie pana waldka :)  wie pan ile budowali szpital w chełmie? :) 
proszę zapoznac się z historią: ******dziennikwschodni.pl/lublin/rusza-budowa-nowego-centrum-onkologii-wizualizacja,n,1000135689.html ******dziennikwschodni.pl/lublin/marszalek-powolal-zespol-ekspertow-zajma-sie-trudnymi-inwestycjami,n,1000010775.html ******dziennikwschodni.pl/lublin/cozl-ma-byc-gotowe-za-dwa-lata-musza-nadrabiac-opoznienia,n,140519950.html do rekordu "teatru w budowie" im jeszcze daleko. od 2011 władze nie radzą sobie z tą inwestycją (wybrałem tylko 3 artykuły z dzw. ale jest ich dziesiątki), wprowadzają niby nowe plany naprawcze, ale nikt nie ponosi odpowiedzialności za te opóźnienia. nie ma znaczenia czy to sld, po, psl czy pis - żadna z tych partii nie ma interesu w tym, aby rozliczyć to co wydarzyło się przez ostatnie 5 lat. wiem, że trudno to zrozumieć bo nie pasuje do narracji marszałkowskiego i obecnej dyrekcji szpitala, ale o ile jestem w stanie zrozumieć działania psl (obawa przez zarzutami prokuratury), to akurat pis swoją bierną postawą w ubiegłym roku najbardziej przyczynił się do obecnej sytuacji. poseł sprawka, którego żona jest w radzie społecznej cozl, wojewoda czarnek, który dokładnie przyglada się prezydentowi i widzi opinie ekspertów, które nie istnieją, a nie chce widzieć, że podatnicy traca kolejne miliony i pacjenci czekają na oddanie kolejnych budynków cozl. to oni mają obowiązek dbać o transparentność w urzędzie wojewódzkim o wyjaśnienie nieprawidłowości, o których nawet sosnowski mówił: ******dziennikwschodni.pl/lublin/powazne-klopoty-prof-staroslawskiej-prokuratura-szkody-w-wielkich-rozmiarach,n,1000182140.html kto blokuję tę sprawę ?
proszę zapoznac się z historią: ******dziennikwschodni.pl/lublin/rusza-budowa-nowego-centrum-onkologii-wizualizacja,n,1000135689.html ******dziennikwschodni.pl/lublin/marszalek-powolal-zespol-ekspertow-zajma-sie-trudnymi-inwestycjami,n,1000010775.html ******dziennikwschodni.pl/lublin/cozl-ma-byc-gotowe-za-dwa-lata-musza-nadrabiac-opoznienia,n,140519950.html do rekordu "teatru w budowie" im jeszcze daleko. od 2011 władze nie radzą sobie z tą inwestycją (wybrałem tylko 3 artykuły z dzw. ale jest ich dziesiątki), ... rozwiń
Avatar
Gość / 20 stycznia 2017 o 10:43
0
A państwo niech skierują list, na temat tych radnych, do Pana dyrektora szpitala znajdującego się w południowej części Lublina droga 835.
Avatar
Piotr z Chełma / 20 stycznia 2017 o 10:03
0
Waldek napisał:
Piotr napisał:
widzę, że pan waldzio jest już głównym hejterem tej strony :) (...) pozdrawiam piotr z chełma
Dziękuję, za wyróżnienie, :) nie wiem czy jest za co dziękować, gdyż większość ludzi uważa kogoś kto się sprzedaje za .... Ale skoro sprawia Panu radość bycie męską pros... to proszę bardzo. a co to jest hejt :) też sądzę, że wie już większość Polaków :) Zastanawiam się tylko ile Panu za to płacą?
rozwiń
Avatar
Piotr z Chełma / 20 stycznia 2017 o 09:59
0
witam ponownie Pana Waldka :) widzę, że nie jest Pan sam :) (nasze wpisy) czyli zorganizowana grupa :) czyżby komitet (KOD)? Nie rozumiem Pańskiego zdziwienia, że w tym kraju coś się "przeciąga" przecież tak jest od zawsze! "trochę odnowiony budynek"? :) Pan poważnie ma coś z dostrzeganiem rzeczywistości! przecież ten budynek (jak Pan sam pisał) niedawno powstał :) więc został odnowiony czy wybudowany od podstaw? :) Rozumiem, że ma Pan problemy ze świadomością ale taki problem nie jest leczony w tym szpitalu a najszybciej pomogą Panu (myślę że WAM szystkim) ludzie z Abramowickiej :) Wie Pan ile budowali szpital w Chełmie? :) a w porównaniu z tak profesjonalnym i specjalistycznym szpitalem jak COZL, ten w Chełmie to zwykła przychodnia :) Ja rozumiem, że każdego boli, jak się go od koryta oderwie, ale mógłby się Pan (Państwo) trochę wysilić i przypomnieć sobie jak to było za poprzednich władz!
witam ponownie Pana Waldka :) widzę, że nie jest Pan sam :) (nasze wpisy) czyli zorganizowana grupa :) czyżby komitet (KOD)? Nie rozumiem Pańskiego zdziwienia, że w tym kraju coś się "przeciąga" przecież tak jest od zawsze! "trochę odnowiony budynek"? :) Pan poważnie ma coś z dostrzeganiem rzeczywistości! przecież ten budynek (jak Pan sam pisał) niedawno powstał :) więc został odnowiony czy wybudowany od podstaw? :) Rozumiem, że ma Pan problemy ze świadomością ale taki problem nie jest leczony w tym szpitalu a najszybciej... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dumne rodziny i łzy wzruszenia. Nowi lubelscy policjanci złożyli ślubowanie [zdjęcia]
galeria
film

Dumne rodziny i łzy wzruszenia. Nowi lubelscy policjanci złożyli ślubowanie [zdjęcia] 0 0

W szeregi lubelskiej policji wstąpiło dziś 17 mężczyzn i 4 kobiety. Młodzi funkcjonariusze wypowiedzieli rotę ślubowania oraz odebrali odznaki i legitymacje służbowe.

Dawid Lampart zostaje w Speed Car Motorze Lublin. Nie będzie miał zagwarantowanych startów

Dawid Lampart zostaje w Speed Car Motorze Lublin. Nie będzie miał zagwarantowanych startów 0 1

Dawid Lampart zostaje w Speed Car Motorze Lublin. Starszy z żużlowych braci podpisał z klubem tzw. kontrakt warszawski, czyli bez gwarancji startów

Zmiany w KU AZS UMCS Lublin. Klub ma nowego prezesa

Zmiany w KU AZS UMCS Lublin. Klub ma nowego prezesa 0 0

Klub Uczelniany AZS UMCS Lublin ma nowego prezesa. Po ośmiu latach ze stanowiska odchodzi Dariusz Gaweł, a jego miejsce zajmie dotychczasowy wiceprezes Rafał Walczyk.

11-piętrowy blok mógł wylecieć w powietrze. To mieszkanie było jak "bomba"
film

11-piętrowy blok mógł wylecieć w powietrze. To mieszkanie było jak "bomba" 5 1

Funkcjonariusze ABW wspólnie z policjantami Centralnego Biura Śledczego Policji zapobiegli prawdopodobnej tragedii, do której mogło dojść po detonacji specjalnie przygotowanych ładunków wybuchowych w jednym z mieszkań w bloku w Płocku.

400 wykroczeń i 9 zatrzymanych praw jazdy. Jeden dzień pracy policjantów drogówki KMP w Lublinie

400 wykroczeń i 9 zatrzymanych praw jazdy. Jeden dzień pracy policjantów drogówki KMP w Lublinie 7 3

Tylko wczoraj policjanci drogówki Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ujawnili ponad 400 wykroczeń w związku z ogólnopolskimi działaniami „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”.

Motor gra z Hetmanem Zamość na zakończenie rundy jesiennej

Motor gra z Hetmanem Zamość na zakończenie rundy jesiennej 0 6

Ciekawe derby na koniec rundy jesiennej. W sobotę na Arenie Lublin Motor zmierzy się z Hetmanem Zamość (godz. 17)

Program TV 15-17 listopada 2019. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Program TV 15-17 listopada 2019. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji? 0 1

"Szybcy i wściekli 7", "Rio" czy kultowe "Psy" to tylko niektóre z weekendowych propozycji telewizyjnych. Poniżej wybrane filmy, które będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

Po prześcieradle chciał zsunąć się z okna na drugim piętrze, spadł na ziemię. „Musiałem się napić”

Po prześcieradle chciał zsunąć się z okna na drugim piętrze, spadł na ziemię. „Musiałem się napić” 12 4

Do niecodziennego zdarzenia doszło w środę rano w Chełmie.

Biegacze ruszą w niedzielę na ulice Lublina. Będą utrudnienia w ruchu

Biegacze ruszą w niedzielę na ulice Lublina. Będą utrudnienia w ruchu 0 5

Druga Dycha Do Maratonu, która zgromadzi niemal 900 amatorów biegania, ruszy w Lublinie w niedzielę o godz. 12. Kierowcy oraz osoby podróżujące komunikacją miejską muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu.

Azoty Puławy zaczynają walkę o fazę grupową Pucharu EHF. Rywalem znowu Gwardia Opole

Azoty Puławy zaczynają walkę o fazę grupową Pucharu EHF. Rywalem znowu Gwardia Opole 0 0

W niedzielę o godz. 19 Azoty Puławy rozegrają pierwsze z dwóch najważniejszych spotkań jesieni. W trzeciej rundzie Pucharu EHF zmierzą się na wyjeździe z Gwardią Opole.

Tomaszów Lubelski. Cięcie etatów sposobem na podwyżki pensji minimalnej. Miasto wycofuje się z pomysłu

Tomaszów Lubelski. Cięcie etatów sposobem na podwyżki pensji minimalnej. Miasto wycofuje się z pomysłu 14 5

Plan był taki, że kilkadziesiąt osób miało przejść z całego etatu na ¾. Po to, by ratować budżet miasta po wzroście płacy minimalnej. Ale po medialnej burzy burmistrz Tomaszowa Lubelskiego wycofuje się z tego pomysłu

Koncert "Żeby Polska była Polską" w Puławach
16 listopada 2019, 16:00

Koncert "Żeby Polska była Polską" w Puławach 0 0

Dobiega końca XV edycja Przeglądu Poezji i Pieśni Niepodległościowej "Żeby Polska była Polską" w Puławach. 16 listopada o godz. 16 w hali MOSiR (al. Partyzantów 11) będzie koncert laureatów.

Znamy termin meczu Górnika z Legią Warszawa!

Znamy termin meczu Górnika z Legią Warszawa! 0 0

Telewizja Polsat ustaliła szczegółowy harmonogram meczów 1/8 Totolotek Pucharu Polski. Górnik Łęczna na tym szczeblu zmierzy się z Legią Warszawa

Dostał mandat za brak oświetlenia, dzień później potrąciło go auto

Dostał mandat za brak oświetlenia, dzień później potrąciło go auto 0 2

Kierowca citroena potrącił w czwartek 57-letniego rowerzystę, który jechał bez prawidłowego oświetlenia. Mieszkaniec gminy Łuków trafił do szpitala. Jak się okazało, dzień wcześniej dostał mandat za jazdę bez świateł.

Moment wypadku na al. Piłsudskiego w Lublinie. Motocyklista może mówić o wielkim szczęściu [wideo]
galeria
film

Moment wypadku na al. Piłsudskiego w Lublinie. Motocyklista może mówić o wielkim szczęściu [wideo] 20 14

Policja opublikowała film z czwartkowego wypadku na al. Piłsudskiego w Lublinie. Widać na nim, jak kierowca upada na motocyklu, który po chwili roztrzaskał się na betonowym śmietniku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!