Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 marca 2009 r.
11:18
Edytuj ten wpis

Dramatyczne poszukiwania zaginionego studenta (wideo)

0 53 A A

Tydzień temu Marek Wojciechowski wyszedł z wujkiem z klubu Archiwum. Kamera nagrała jak stali przed lokalem. Później odszedł kilka kroków dalej i ślad po nim zaginął. Matka wierzy, że chłopak żyje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wizyta w klubie

Student prawa zniknął w ubiegłą środę po północy. Był z wujkiem w klubie Archiwum przy ul. Radziszewskiego, nieopodal miasteczka akademickiego w Lublinie. Pili piwo.

Mężczyźni wyszli z lokalu około pierwszej w nocy. Kamera, która pokazuje teren przed klubem zarejestrowała jak Marek zakłada kurtkę. Widać, że chłopak się zatacza. Potem razem z krewnym wymieniają parę zdań z innymi klientami lokalu, którzy właśnie wyszli na zewnątrz: trójką mężczyzn i kobietą. Policjanci chcą ustalić ich personalia.

- Być może chłopak powiedział im, gdzie zamierza pójść - mówią funkcjonariusze.

Drugie nagranie

Jest jeszcze późniejsze nagranie z ulicy, na którym można zobaczyć Marka i jego krewnego zatrzymujących się przy dwóch mężczyznach i kobiecie. - Wujek Marka zapytał ich, gdzie jeszcze można się napić piwa - relacjonuje pani Bożena. - Usłyszał nazwę klubu. Marek w tym czasie odszedł w kierunku ulicy Głębokiej.

Wtedy Marek Wojciechowski był widziany po raz ostatni. Jego krewny uznał, że chłopak poszedł na stancję i już go nie szukał. Sam udał się do innego lokalu. Mężczyzna przyjechał do Lublina z Anglii tylko na kilka dni. Wyjechał już z Polski

Przepadł bez wieści

Tymczasem rodzina zaginionego chłopaka od tygodnia przeszukuje noclegownie, kontaktuje się ze znajomymi Marka. Przegląda zapisy z monitoringów.

- Nie ma najmniejszego śladu, który wskazywałby, co się z nim stało - mówi Anna Wojciechowska, ciotka Marka.

Policja podkreśla, że w poszukiwania studenta jest zaangażowanych kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Sprawdzili miasteczko akademickie oraz trasę, którą Marek mógł wracać na stancję na Czubach. Przeczesali park Ludowy, okolice rzeki Bystrzycy, wąwóz łączący osiedla LSM i Czuby

- Sprawdzaliśmy czy zaginiony nie wyjechał za granicę, rozmawialiśmy z przewoźnikami - mówi Jacek Deptuś z lubelskiej policji. - I nic. Chłopak przepadł jak kamień w wodę.

Komentarze 53

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2009 o 20:22
0
~gosc~ napisał:
czy mi sie wydaje czy w 57 sekundzie ten lysy pokazuje koledze palcem na Marka?



Mi sie wydaje ze on pokazuje bardziej w prawa strone co wskazuje ze pokazuje na ten bar w ktorym pił potem piwo.
Avatar
budda / 27 marca 2009 o 21:54
0
Nie pod tym artykułem ten komentarz..
Avatar
budda / 27 marca 2009 o 21:48
0
Ten artykuł wcale nie odpowiada na pytanie o rolę wujka.
Czy zdawał sobie sprawę jak daleko Marek ma na stancję?
Dlaczego nie zamówił mu taxi?
Dlaczego poszedł z jakimiś obcymi ludźmi(?) do innej knajpy i nawet nie zainteresował się jeszcze tej nocy czy kuzyn dotarł do domu?
Gdzie nocował tej nocy wujek?
Dlaczego nie pomógł chłopakowi się ubrac? Podobno na drugim nagraniu z monitoringu Marek ciągle idzie z kurtką przewieszoną częściowo przez plecak. To była chłodna noc.Wujek go zostawil na miasteczku niekompletnie ubranego?
Piszecie, że Marek nosił czapkę, nie nałożył jej na nagraniu z archiwum. Skąd wiecie czy miał ją przy sobie?
Po co właściwie wujek spotkał się z Markiem? Czy naprawdę byli bardzo zżyci?

Ten artykuł nie odpowiada na żadne z tych pytań. Policja posiada pewnie "jakieś-tam" zeznania wujka. A ponieważ on teraz jest za granicą, to może sobie z nim pogadać jedynie telefonicznie i wujek nawet się nie spoci podczas tej rozmowy.

Wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom. Oby się wszystko dobrze skończyło!
Ten artykuł wcale nie odpowiada na pytanie o rolę wujka.
Czy zdawał sobie sprawę jak daleko Marek ma na stancję?
Dlaczego nie zamówił mu taxi?
Dlaczego poszedł z jakimiś obcymi ludźmi(?) do innej knajpy i nawet nie zainteresował się jeszcze tej nocy czy kuzyn dotarł do domu?
Gdzie nocował tej nocy wujek?
Dlaczego nie pomógł chłopakowi się ubrac? Podobno na drugim nagraniu z monitoringu Marek ciągle idzie z kurtką przewieszoną częściowo przez plecak. To była chłodna noc.Wujek go zostawil na miasteczku niekomple... rozwiń
Avatar
~Asia~ / 27 marca 2009 o 19:08
0
chyba ze względu na tą tajemnicę rodzinną nie informują o szczegółach. wydaje mi się że wujek został zatrzymany za granicą, chyba ze policja naprawdę wie co robi. cóż możemy powiedzieć my co nic nie wiemy.może wtedy moglibyśmy pomóc?

co najlepsze osoby które stoją obok Marka na nagraniu, patrzą sie na niego, musieli zwrócić na niego uwagę, skoro się tak oglądają.problem znają wszyscy, zwkłaszcza w Lublinie. Boją sie pomóc, bo czują ze chodzi o morderstwo. Przecież istnieje ochrona świadka. Ludzie nie bójcie się, nawet jeśli znacie się z widzenia. Pomyślcie, gdyby to chodziło o Was. lepiej zgłoście się sami zanim do was zgłosi się policja, bo to chyba zatajanie faktów jest, utrudnianie śledztwa
chyba ze względu na tą tajemnicę rodzinną nie informują o szczegółach. wydaje mi się że wujek został zatrzymany za granicą, chyba ze policja naprawdę wie co robi. cóż możemy powiedzieć my co nic nie wiemy.może wtedy moglibyśmy pomóc?

co najlepsze osoby które stoją obok Marka na nagraniu, patrzą sie na niego, musieli zwrócić na niego uwagę, skoro się tak oglądają.problem znają wszyscy, zwkłaszcza w Lublinie. Boją sie pomóc, bo czują ze chodzi o morderstwo. Przecież istnieje ochrona świadka. Ludzie nie bójcie się, nawet jeśli znac... rozwiń
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 16:52
0
L napisał:
Pokazany film zawiera szokujące szczegóły.
"Jedynie" skolegowani (nawet słabo) pijani ludzie wspierają się, pomagają sobie, odprowadzają. Na filmie widzimy zatrutego (spitego lub odurzonego) Studenta,


Nie można wykluczyć, że chłopak postanowił się ukryć? DlaczegDlaczego przed rodziną? Czyżby związek z tym - jeśli naprawdę chciał się gdzieś schować - ma ktoś z jego rodziny, np. wujek?

Z pewnością wiele kwestii trzeba zbadać.



Skoro nie pił to z pewnoscią nawet kika piw mu zaszkodziło.

Nie sądzę aby chciał się ukrywać przed rodziną, przecież łatwo zdać sobie sprawę co przezywają w tej chwili jego rodzice, żadne dziecko tak się nie zachowa.



Skoro nie pił to z pewnoscią nawet kika piw mu zaszkodziło.

Nie sądzę aby chciał się ukrywać przed rodziną, przecież łatwo zdać sobie sprawę co przezywają w tej chwili jego rodzice, żadne dziecko tak się nie zachowa. rozwiń
Avatar
L / 27 marca 2009 o 16:46
0
Na "N-Klasowym" forum grupy studenckiej zaginionego Studenta:
[url="http://nasza-klasa.pl/school/93018/225/forum"]http://nasza-klasa.pl/school/93018/225/forum[/url]
panuje cisza na temat jego zaginięcia.
Czyżby wszyscy byli zajęci poszukiwaniami? Może się czegoś / kogoś boją?

Kiedyś była to mocno zintegrowana grupa. Naturalnie, że sporo o sobie wiedzieli / wiedzą. Czy Policja w ogóle zainteresowała się informacjami, jakie oni mają. Czy zostali przesłuchani? Przez "Naszą Klasę" można zebrać dane osób z grupy studenckiej. Dziekanat WPiA UMCS dysponuje dokładnymi danymiosobowymi tych ludzi. Dane można zebrać błyskawicznie. Wieloma dysponuje "Nasza Klasa". Ludzie informują tam o numerach komórek. Można do nich zadzwonić i wezwać na przesłuchanie.
Przeszkodą w przesłuchaniu nie może być to, że jakaś osoba z grupy na prawie okazać się może dzieckiem (kuzynem) jakiejś ważnej osoby, np. sędziego, lub prokuratora.

W publikowanych informacjach prasowych wspominano, że zaginiony Student:
1. Nie pił alkoholu (względnie prawie nie pił).
2. Poświęcał wiele czasu w archiwum / archiwach, gdzie badał jakieś sprawy, dotyczące rodziny.

Pokazany film zawiera szokujące szczegóły.
"Jedynie" skolegowani (nawet słabo) pijani ludzie wspierają się, pomagają sobie, odprowadzają. Na filmie widzimy zatrutego (spitego lub odurzonego) Studenta, któremu nawet Wujek nie pomaga się ubrać. Co owego (ponoć trzeźwego i pozostającego poza podejrzeniami) faceta absorbowało tak bardzo, że nawwet nie pomógł założyć kurtki swemu kuzynowi, z którym spędził w knajpie czas do około drugiej nad ranem?

Koledzy - także z grupy na WPiA UMCS - powinni wiedzieć, czy i jakie substancje odurzające (alkohol, inne) zażywał zaginiony Student i jak się pod ich wpływem zachowywał. Każdemu z nich należy pokazać film - nawet klatka po klatce - i żądać od nich szczegółów i skojarzeń (zachowania, osoby, miejsca). Na filmie właściwie nie widać twarzy zaginionego Studenta. Jedynie ubranie i plecak wskazują, że to jego fidać w kadrze. Czy w samej knajpie nie ma monitoringu? Albo jest pewne, że to właśnie Zagionionego widać na pokazanym filmiku, albo mogło dojść wcześniej do podstawienia udawacza.

Co zaginiony Student znalazł w archiwum, lub w inny sposób? Czy te sprawy były tematem rozmowy z wujkiem. Jeśli rzeczywiście się spił, to dlaczego? Pod wpływem ustaleń, o których mógł rozmawiać (nie tylko) z wujkiem? A może pod wpływem wujka? Odczyt monitoribgu i przesłuchanie (ze wszelkimi rygorami prawnymi) obsługi knajpy może być pomocne. Jest do dość niesamowite, że podobno unikający alkoholu młody złowiek upił się właśnie w trakcie rozmowy z wujkiem. Z nieprawdopodobieństwem graniczy, iż czekał na możliwość upicia się do czasu, aż wujek z Wysp przyjedzie.

Matka zagionego Studenta wspominała o wątku archiwalnym.
Jakie tajemnie rodzinne, jaką tajemnicę kogoś z rodziny mógł on znaleźć?
Co wspólnego miał z tym wujek?
Czy jeden drugiemu postawił jakieś warunki, a nawet ultimatum?

Nie można wykluczyć, że chłopak postanowił się ukryć? DlaczegDlaczego przed rodziną? Czyżby związek z tym - jeśli naprawdę chciał się gdzieś schować - ma ktoś z jego rodziny, np. wujek?

Z pewnością wiele kwestii trzeba zbadać.
Na "N-Klasowym" forum grupy studenckiej zaginionego Studenta:
[url="http://nasza-klasa.pl/school/93018/225/forum"]http://nasza-klasa.pl/school/93018/225/forum[/url]
panuje cisza na temat jego zaginięcia.
Czyżby wszyscy byli zajęci poszukiwaniami? Może się czegoś / kogoś boją?

Kiedyś była to mocno zintegrowana grupa. Naturalnie, że sporo o sobie wiedzieli / wiedzą. Czy Policja w ogóle zainteresowała się informacjami, jakie oni mają. Czy zostali przesłuchani? Przez "Naszą Klasę" można zebrać d... rozwiń
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 16:08
0
kin napisał:
Najgorsze jest to, że policja sama chyba już ma jakiś ślad, skoro szuka nie jego, tylko jego ciała... ;/;/
Przynajmniej tak to wygląda. . .



Po ponad tygodniu bez znaku życia nie ma się co spodziewać cudu.
Avatar
kin / 27 marca 2009 o 16:03
0
Najgorsze jest to, że policja sama chyba już ma jakiś ślad, skoro szuka nie jego, tylko jego ciała... ;/;/
Przynajmniej tak to wygląda. . .
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 11:48
0
tahira napisał:
Nie ma chyba nic gorszego jak takie czekanie...nie moge spac w nocy ...ciągle myślę żeby w końcy znalazł się ten chlopak...boję się jednego, że Policja ukrywa coś znacznie gorszego niż nam się wydaje i po prostu nie chce siać paniki wśród ludzi.
Najsmutniejsze jest to ze Lublin uchodzący za miasto studenckie jest po prostu niebezpieczne...sfrustrowana patologia bez planówi perspektyw na życie wyładowuje sie na studentach...przeciez widać ze ten chlopak jest po prostu normalnym miłym gosciem a takim nieudacznikom to przeszkadza...
To po prostu niesprawiedliwe zeby czlowiek musial sie bac tego pospólstwa...



W każdym mieście tak jest, wyjedź za granicę to będziesz miała to samo i to z uzyciem broni palnej, co jest z kolei u nas rzadkością. Wraz ze wzrostem biedy wzrasta agresja, to są ludzie dla których stanowi ona jedyną rozrywkę.



W każdym mieście tak jest, wyjedź za granicę to będziesz miała to samo i to z uzyciem broni palnej, co jest z kolei u nas rzadkością. Wraz ze wzrostem biedy wzrasta agresja, to są ludzie dla których stanowi ona jedyną rozrywkę. rozwiń
Avatar
tahira / 27 marca 2009 o 11:28
0
Nie ma chyba nic gorszego jak takie czekanie...nie moge spac w nocy ...ciągle myślę żeby w końcy znalazł się ten chlopak...boję się jednego, że Policja ukrywa coś znacznie gorszego niż nam się wydaje i po prostu nie chce siać paniki wśród ludzi.
Najsmutniejsze jest to ze Lublin uchodzący za miasto studenckie jest po prostu niebezpieczne...sfrustrowana patologia bez planówi perspektyw na życie wyładowuje sie na studentach...przeciez widać ze ten chlopak jest po prostu normalnym miłym gosciem a takim nieudacznikom to przeszkadza...
To po prostu niesprawiedliwe zeby czlowiek musial sie bac tego pospólstwa...
Nie ma chyba nic gorszego jak takie czekanie...nie moge spac w nocy ...ciągle myślę żeby w końcy znalazł się ten chlopak...boję się jednego, że Policja ukrywa coś znacznie gorszego niż nam się wydaje i po prostu nie chce siać paniki wśród ludzi.
Najsmutniejsze jest to ze Lublin uchodzący za miasto studenckie jest po prostu niebezpieczne...sfrustrowana patologia bez planówi perspektyw na życie wyładowuje sie na studentach...przeciez widać ze ten chlopak jest po prostu normalnym miłym gosciem a takim nieudacznikom to przeszkadza...... rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2009 o 20:22
0
~gosc~ napisał:
czy mi sie wydaje czy w 57 sekundzie ten lysy pokazuje koledze palcem na Marka?



Mi sie wydaje ze on pokazuje bardziej w prawa strone co wskazuje ze pokazuje na ten bar w ktorym pił potem piwo.
Avatar
budda / 27 marca 2009 o 21:54
0
Nie pod tym artykułem ten komentarz..
Avatar
budda / 27 marca 2009 o 21:48
0
Ten artykuł wcale nie odpowiada na pytanie o rolę wujka.
Czy zdawał sobie sprawę jak daleko Marek ma na stancję?
Dlaczego nie zamówił mu taxi?
Dlaczego poszedł z jakimiś obcymi ludźmi(?) do innej knajpy i nawet nie zainteresował się jeszcze tej nocy czy kuzyn dotarł do domu?
Gdzie nocował tej nocy wujek?
Dlaczego nie pomógł chłopakowi się ubrac? Podobno na drugim nagraniu z monitoringu Marek ciągle idzie z kurtką przewieszoną częściowo przez plecak. To była chłodna noc.Wujek go zostawil na miasteczku niekompletnie ubranego?
Piszecie, że Marek nosił czapkę, nie nałożył jej na nagraniu z archiwum. Skąd wiecie czy miał ją przy sobie?
Po co właściwie wujek spotkał się z Markiem? Czy naprawdę byli bardzo zżyci?

Ten artykuł nie odpowiada na żadne z tych pytań. Policja posiada pewnie "jakieś-tam" zeznania wujka. A ponieważ on teraz jest za granicą, to może sobie z nim pogadać jedynie telefonicznie i wujek nawet się nie spoci podczas tej rozmowy.

Wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom. Oby się wszystko dobrze skończyło!
Ten artykuł wcale nie odpowiada na pytanie o rolę wujka.
Czy zdawał sobie sprawę jak daleko Marek ma na stancję?
Dlaczego nie zamówił mu taxi?
Dlaczego poszedł z jakimiś obcymi ludźmi(?) do innej knajpy i nawet nie zainteresował się jeszcze tej nocy czy kuzyn dotarł do domu?
Gdzie nocował tej nocy wujek?
Dlaczego nie pomógł chłopakowi się ubrac? Podobno na drugim nagraniu z monitoringu Marek ciągle idzie z kurtką przewieszoną częściowo przez plecak. To była chłodna noc.Wujek go zostawil na miasteczku niekomple... rozwiń
Avatar
~Asia~ / 27 marca 2009 o 19:08
0
chyba ze względu na tą tajemnicę rodzinną nie informują o szczegółach. wydaje mi się że wujek został zatrzymany za granicą, chyba ze policja naprawdę wie co robi. cóż możemy powiedzieć my co nic nie wiemy.może wtedy moglibyśmy pomóc?

co najlepsze osoby które stoją obok Marka na nagraniu, patrzą sie na niego, musieli zwrócić na niego uwagę, skoro się tak oglądają.problem znają wszyscy, zwkłaszcza w Lublinie. Boją sie pomóc, bo czują ze chodzi o morderstwo. Przecież istnieje ochrona świadka. Ludzie nie bójcie się, nawet jeśli znacie się z widzenia. Pomyślcie, gdyby to chodziło o Was. lepiej zgłoście się sami zanim do was zgłosi się policja, bo to chyba zatajanie faktów jest, utrudnianie śledztwa
chyba ze względu na tą tajemnicę rodzinną nie informują o szczegółach. wydaje mi się że wujek został zatrzymany za granicą, chyba ze policja naprawdę wie co robi. cóż możemy powiedzieć my co nic nie wiemy.może wtedy moglibyśmy pomóc?

co najlepsze osoby które stoją obok Marka na nagraniu, patrzą sie na niego, musieli zwrócić na niego uwagę, skoro się tak oglądają.problem znają wszyscy, zwkłaszcza w Lublinie. Boją sie pomóc, bo czują ze chodzi o morderstwo. Przecież istnieje ochrona świadka. Ludzie nie bójcie się, nawet jeśli znac... rozwiń
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 16:52
0
L napisał:
Pokazany film zawiera szokujące szczegóły.
"Jedynie" skolegowani (nawet słabo) pijani ludzie wspierają się, pomagają sobie, odprowadzają. Na filmie widzimy zatrutego (spitego lub odurzonego) Studenta,


Nie można wykluczyć, że chłopak postanowił się ukryć? DlaczegDlaczego przed rodziną? Czyżby związek z tym - jeśli naprawdę chciał się gdzieś schować - ma ktoś z jego rodziny, np. wujek?

Z pewnością wiele kwestii trzeba zbadać.



Skoro nie pił to z pewnoscią nawet kika piw mu zaszkodziło.

Nie sądzę aby chciał się ukrywać przed rodziną, przecież łatwo zdać sobie sprawę co przezywają w tej chwili jego rodzice, żadne dziecko tak się nie zachowa.



Skoro nie pił to z pewnoscią nawet kika piw mu zaszkodziło.

Nie sądzę aby chciał się ukrywać przed rodziną, przecież łatwo zdać sobie sprawę co przezywają w tej chwili jego rodzice, żadne dziecko tak się nie zachowa. rozwiń
Avatar
L / 27 marca 2009 o 16:46
0
Na "N-Klasowym" forum grupy studenckiej zaginionego Studenta:
[url="http://nasza-klasa.pl/school/93018/225/forum"]http://nasza-klasa.pl/school/93018/225/forum[/url]
panuje cisza na temat jego zaginięcia.
Czyżby wszyscy byli zajęci poszukiwaniami? Może się czegoś / kogoś boją?

Kiedyś była to mocno zintegrowana grupa. Naturalnie, że sporo o sobie wiedzieli / wiedzą. Czy Policja w ogóle zainteresowała się informacjami, jakie oni mają. Czy zostali przesłuchani? Przez "Naszą Klasę" można zebrać dane osób z grupy studenckiej. Dziekanat WPiA UMCS dysponuje dokładnymi danymiosobowymi tych ludzi. Dane można zebrać błyskawicznie. Wieloma dysponuje "Nasza Klasa". Ludzie informują tam o numerach komórek. Można do nich zadzwonić i wezwać na przesłuchanie.
Przeszkodą w przesłuchaniu nie może być to, że jakaś osoba z grupy na prawie okazać się może dzieckiem (kuzynem) jakiejś ważnej osoby, np. sędziego, lub prokuratora.

W publikowanych informacjach prasowych wspominano, że zaginiony Student:
1. Nie pił alkoholu (względnie prawie nie pił).
2. Poświęcał wiele czasu w archiwum / archiwach, gdzie badał jakieś sprawy, dotyczące rodziny.

Pokazany film zawiera szokujące szczegóły.
"Jedynie" skolegowani (nawet słabo) pijani ludzie wspierają się, pomagają sobie, odprowadzają. Na filmie widzimy zatrutego (spitego lub odurzonego) Studenta, któremu nawet Wujek nie pomaga się ubrać. Co owego (ponoć trzeźwego i pozostającego poza podejrzeniami) faceta absorbowało tak bardzo, że nawwet nie pomógł założyć kurtki swemu kuzynowi, z którym spędził w knajpie czas do około drugiej nad ranem?

Koledzy - także z grupy na WPiA UMCS - powinni wiedzieć, czy i jakie substancje odurzające (alkohol, inne) zażywał zaginiony Student i jak się pod ich wpływem zachowywał. Każdemu z nich należy pokazać film - nawet klatka po klatce - i żądać od nich szczegółów i skojarzeń (zachowania, osoby, miejsca). Na filmie właściwie nie widać twarzy zaginionego Studenta. Jedynie ubranie i plecak wskazują, że to jego fidać w kadrze. Czy w samej knajpie nie ma monitoringu? Albo jest pewne, że to właśnie Zagionionego widać na pokazanym filmiku, albo mogło dojść wcześniej do podstawienia udawacza.

Co zaginiony Student znalazł w archiwum, lub w inny sposób? Czy te sprawy były tematem rozmowy z wujkiem. Jeśli rzeczywiście się spił, to dlaczego? Pod wpływem ustaleń, o których mógł rozmawiać (nie tylko) z wujkiem? A może pod wpływem wujka? Odczyt monitoribgu i przesłuchanie (ze wszelkimi rygorami prawnymi) obsługi knajpy może być pomocne. Jest do dość niesamowite, że podobno unikający alkoholu młody złowiek upił się właśnie w trakcie rozmowy z wujkiem. Z nieprawdopodobieństwem graniczy, iż czekał na możliwość upicia się do czasu, aż wujek z Wysp przyjedzie.

Matka zagionego Studenta wspominała o wątku archiwalnym.
Jakie tajemnie rodzinne, jaką tajemnicę kogoś z rodziny mógł on znaleźć?
Co wspólnego miał z tym wujek?
Czy jeden drugiemu postawił jakieś warunki, a nawet ultimatum?

Nie można wykluczyć, że chłopak postanowił się ukryć? DlaczegDlaczego przed rodziną? Czyżby związek z tym - jeśli naprawdę chciał się gdzieś schować - ma ktoś z jego rodziny, np. wujek?

Z pewnością wiele kwestii trzeba zbadać.
Na "N-Klasowym" forum grupy studenckiej zaginionego Studenta:
[url="http://nasza-klasa.pl/school/93018/225/forum"]http://nasza-klasa.pl/school/93018/225/forum[/url]
panuje cisza na temat jego zaginięcia.
Czyżby wszyscy byli zajęci poszukiwaniami? Może się czegoś / kogoś boją?

Kiedyś była to mocno zintegrowana grupa. Naturalnie, że sporo o sobie wiedzieli / wiedzą. Czy Policja w ogóle zainteresowała się informacjami, jakie oni mają. Czy zostali przesłuchani? Przez "Naszą Klasę" można zebrać d... rozwiń
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 16:08
0
kin napisał:
Najgorsze jest to, że policja sama chyba już ma jakiś ślad, skoro szuka nie jego, tylko jego ciała... ;/;/
Przynajmniej tak to wygląda. . .



Po ponad tygodniu bez znaku życia nie ma się co spodziewać cudu.
Avatar
kin / 27 marca 2009 o 16:03
0
Najgorsze jest to, że policja sama chyba już ma jakiś ślad, skoro szuka nie jego, tylko jego ciała... ;/;/
Przynajmniej tak to wygląda. . .
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 11:48
0
tahira napisał:
Nie ma chyba nic gorszego jak takie czekanie...nie moge spac w nocy ...ciągle myślę żeby w końcy znalazł się ten chlopak...boję się jednego, że Policja ukrywa coś znacznie gorszego niż nam się wydaje i po prostu nie chce siać paniki wśród ludzi.
Najsmutniejsze jest to ze Lublin uchodzący za miasto studenckie jest po prostu niebezpieczne...sfrustrowana patologia bez planówi perspektyw na życie wyładowuje sie na studentach...przeciez widać ze ten chlopak jest po prostu normalnym miłym gosciem a takim nieudacznikom to przeszkadza...
To po prostu niesprawiedliwe zeby czlowiek musial sie bac tego pospólstwa...



W każdym mieście tak jest, wyjedź za granicę to będziesz miała to samo i to z uzyciem broni palnej, co jest z kolei u nas rzadkością. Wraz ze wzrostem biedy wzrasta agresja, to są ludzie dla których stanowi ona jedyną rozrywkę.



W każdym mieście tak jest, wyjedź za granicę to będziesz miała to samo i to z uzyciem broni palnej, co jest z kolei u nas rzadkością. Wraz ze wzrostem biedy wzrasta agresja, to są ludzie dla których stanowi ona jedyną rozrywkę. rozwiń
Avatar
tahira / 27 marca 2009 o 11:28
0
Nie ma chyba nic gorszego jak takie czekanie...nie moge spac w nocy ...ciągle myślę żeby w końcy znalazł się ten chlopak...boję się jednego, że Policja ukrywa coś znacznie gorszego niż nam się wydaje i po prostu nie chce siać paniki wśród ludzi.
Najsmutniejsze jest to ze Lublin uchodzący za miasto studenckie jest po prostu niebezpieczne...sfrustrowana patologia bez planówi perspektyw na życie wyładowuje sie na studentach...przeciez widać ze ten chlopak jest po prostu normalnym miłym gosciem a takim nieudacznikom to przeszkadza...
To po prostu niesprawiedliwe zeby czlowiek musial sie bac tego pospólstwa...
Nie ma chyba nic gorszego jak takie czekanie...nie moge spac w nocy ...ciągle myślę żeby w końcy znalazł się ten chlopak...boję się jednego, że Policja ukrywa coś znacznie gorszego niż nam się wydaje i po prostu nie chce siać paniki wśród ludzi.
Najsmutniejsze jest to ze Lublin uchodzący za miasto studenckie jest po prostu niebezpieczne...sfrustrowana patologia bez planówi perspektyw na życie wyładowuje sie na studentach...przeciez widać ze ten chlopak jest po prostu normalnym miłym gosciem a takim nieudacznikom to przeszkadza...... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 53

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 27 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 99 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 40 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!