Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2014 r.
6:30
Edytuj ten wpis

Drugi rok naszego lotniska. Jak rozwija się Port Lotniczy Lublin?

437 23 A A

Pod znakiem otwarcia stałego przejścia granicznego i uruchamiania nowych połączeń, ale też likwidacji kilku z nich minął kończący się rok na lubelskim lotnisku. W środę PLL obchodzi drugie urodziny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na początku lutego w Targach Lublin odbyła się gala "Najlepsza Linia Lotnicza” organizowana przez branżowy portal Pasazer.com. Współorganizatorem wręczenia "lotniczych oskarów”, jako gospodarz najmłodszego lotniska w Polsce, był Port Lotniczy Lublin.

- Spotykamy się w mieście, które dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lotnictwem pasażerskim, choć ma bogate tradycje lotnicze - mówił witając gości Paweł Cybulak, redaktor naczelny portalu Pasazer.com.

Wkrótce rozpoczęło się uruchamianie nowych połączeń. 28 lutego do Mediolanu odleciał Eurolot. W czerwcu samoloty tych linii zaczęły latać do Wrocławia, a w listopadzie do Warszawy. W międzyczasie miał miejsce pierwszy lot do Rzymu z rumuńską firmą Carpatair, ale największym wydarzeniem była lipcowa inauguracja przez Lufthansę połączeń do Frankfurtu nad Menem, który jest jednym z największych portów przesiadkowych na świecie. Od 21 maja przyszłego roku z liniami Wizz Air będziemy mogli polecieć do Sztokholmu.
W tej beczce miodu jest też łyżka dziegciu. Z lotów do Wrocławia Eurolot zrezygnował już po trzech miesiącach. - Trasa ta zostanie zamknięta, bo jej wyniki znalazły się poniżej naszych oczekiwań oraz nie rokują poprawy w najbliższych miesiącach - tłumaczyła Karolina Bursa, rzeczniczka przewoźnika.

Wkrótce połączenia do Rzymu na okres zimowy zawiesił Carpatair. Na stronie internetowej firmy można kupować bilety na okres po 30 marca przyszłego roku. Najgłośniejszym echem odbiło się jednak marcowe skasowanie lotów do Dublina przez Ryanair. Jeszcze w 2013 roku te same linie zrezygnowały z połączeń do Liverpoolu, a to właśnie te dwa kierunki należały do najpopularniejszych wśród pasażerów lubelskiego lotniska.
Ważnym wydarzeniem było otwarcie na terenie portu stałego przejścia granicznego. Uruchomiono je 13 listopada po wielomiesięcznych staraniach. Dzięki temu na naszym lotnisku samoloty mogą lądować bez konieczności zgłaszania lotu z 48-godzinnym wyprzedzeniem. Istnienie takiego przejścia może też być dodatkowym atutem podczas rozmów z liniami lotniczymi w sprawie nowych stałych połączeń.

Kolejnym krokiem naprzód dla lubelskiego lotniska może być zapowiadane od dłuższego czasu powstanie terminala towarowego. Jak zapewniał kilka tygodni temu prezes PLL Krzysztof Wójtowicz, w tej sprawie trwają rozmowy z kilkoma zainteresowanymi partnerami.

Dziś władze lotniska podczas konferencji prasowej mają podsumować drugi rok działalności portu.

PLL: Liczba operacji lotniczych w 2014

Styczeń 146
Luty 140
Marzec 240
Kwiecień 274
Maj 302
Czerwiec   304
Lipiec   274
Sierpień   308
Wrzesień   320
Październik 440
Listopad   276

Źródło: PLL
Czytaj więcej o:

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pat / 11 stycznia 2015 o 07:54
0

100 pracowników?? No chyba Pana/Panią trochę poniosło...

Dz.Wsch,6.11,art.pt.Lotnisko Lublin:Będą odprawiać przez całą dobę.Mnie na pewno nie poniosło(Panią).Pozdrawiam.Niestety linku nie mogę zamieścić,ale łatwo znależć-szok.

Avatar
Gość / 18 grudnia 2014 o 07:58
0
Chcielibysmy powrotu kierunku Liverpool -Lublin
Avatar
kokoloko / 17 grudnia 2014 o 23:51
0

jak nie ma gdzie latac to gdzie mamy leciec ? byl liverpool byl dublin, ktore podkupil modlin zeby dobic LUZ i to jest jasne. teraz nie ma. poza tym co to ma znaczyc, ze taniej mozna poleciec z kazdego lotniska w PL tylko nie z LUZ ? 

Typowy Polak cebulak. Na innym lotnisku kupię bilet 50zł taniej ale to że muszę do niego dojechać i zapłacić za paliwo 100zł to się nie liczy. Ważne że bilet od "tanich" linii

Avatar
ergon / 17 grudnia 2014 o 23:20
0

jak nie ma gdzie latac to gdzie mamy leciec ? byl liverpool byl dublin, ktore podkupil modlin zeby dobic LUZ i to jest jasne. teraz nie ma. poza tym co to ma znaczyc, ze taniej mozna poleciec z kazdego lotniska w PL tylko nie z LUZ ? 

Avatar
DSLR / 17 grudnia 2014 o 15:32
0

Taki mamy zarząd województwa. Karpackie podkupuje loty u Ryanaira, a wieśniaki z Lubelszczyzny nie mają nawet pojęcia jak się za to zabrać! Trzeba było dać więcej Ryanairowi to może utrzymałby Dublin i Liverpool. Patrząc po kasie, którą wkłada Rzeszów do kieszenie Ryanaira, można spokojnie przyjąć, że tańsze jest dotowanie Ryanaira niż utrzymywanie prawie pustego lotniska!!! Ale co tam, za wszystko zapłacą tępi ludzie.

A dlaczego zarząd województwa z moich podatków ma dopłacać do fundowania cebularni która tych podatków tu nie płaci  lotów do Dublina czy Liverpoolu. Nie zgadzam się. Jeździjcie sobie  po Modlinach i Rzeszowach, niech tam za was płacą.

A dlaczego zarząd województwa z moich podatków ma dopłacać do fundowania cebularni która tych podatków tu nie płaci  lotów do Dublina czy Liverpoolu. Nie zgadzam się. Jeździjcie sobie  po Modlinach i Rzeszowach, niech tam za was płacą.

rozwiń
Avatar
Tom / 17 grudnia 2014 o 14:04
0

Chcielibyśmy  latać do Rzymu ale nie dziadowskimi liniami Carpatair !!! Kto ich wpuścił do lublina? - to tak jakby latać na miotle !!!

Te linie są skazane na porażkę bo nikt nie chce latać, Ludzie wolą dojechać na lotnisko  do Warszawy i Modlina lub wybierają  autobusy do Włoch 

Avatar
Tom / 17 grudnia 2014 o 14:02
0

Chcielibyśmy  latać do Rzymu ale nie dziadowskimi liniami Carpatair !!! Kto ich wpuścił do lublina? - to tak jakby latać na miotle !!!

Te linie są skazane na porażkę bo nikt nie chce latać, Ludzie wolą dojechać na lotnisko  do Warszawy i Modlina lub wybierają  autobusy do Włoch 

Avatar
pasażer / 17 grudnia 2014 o 12:18
0

Oczywiście, że nasze lotnisko ma ogromny potencjał. Przykład z brzegu - rynek ukraiński. Stałe przejście to początek lepszych czasów. Teraz można z "czymś" iść do przewoźników.

Avatar
zaq / 17 grudnia 2014 o 12:00
0

Jedno jest pewne-potencjału nie było ,nie ma i nie będzie.Stałe przejście graniczne,prezes zapowiedział,że to 100 pracowników na pełnym etacie.Ile dziesiątek samolotów dziennie muszą odprawić,aby zarobić na swoje pensje?Nie wiem.Miłośnicy nie zrobili niczego,nie zrzeszyli się i nie partcypują w kosztach.Biją pianę i walą po kosztach nie latających.Z powodu ogromnego potencjału m.in. Lublina Eurolot jest wystawiony pod młotek, nie wiadomo czy dotrwa do wiosny.Radni nawet nie złożyli jeszcze wniosku ,obligującego każdą rodzinę,aby 2 razy w tygodniu poleciał gdziekolwiek jeden członek rodziny,aby ratować pensje prezesów i miłośników nie płacących w Polsce grosza podatków.Na razie tyle.Miłego dnia

100 pracowników?? No chyba Pana/Panią trochę poniosło...

100 pracowników?? No chyba Pana/Panią trochę poniosło...

rozwiń
Avatar
pat / 17 grudnia 2014 o 11:45
0

Lotnisko to infrastruktura a jej celem nie jest zarabianie na siebie tylko ułatwianie ludziom życia. Lotnisko ma ułatwiać podróżowanie(w tym roku np dwa razy więcej osób w wakacje odleciało niż dwa lata temu), skomunikować miasto z resztą świata a także przyciągać inwestorów. Lotnisko się rozwija, przybywa kierunków, doczekało się stałego przejścia lotniczego. Poprawa wyników to kwestia czasu. Nie ma co wieszać psów na tej inwestycji po raptem 2 latach funkcjonowania. To stanowczo za wcześnie na "podsumowania". Jedno jest pewne - potencjał jest i to spory.

Jedno jest pewne-potencjału nie było ,nie ma i nie będzie.Stałe przejście graniczne,prezes zapowiedział,że to 100 pracowników na pełnym etacie.Ile dziesiątek samolotów dziennie muszą odprawić,aby zarobić na swoje pensje?Nie wiem.Miłośnicy nie zrobili niczego,nie zrzeszyli się i nie partcypują w kosztach.Biją pianę i walą po kosztach nie latających.Z powodu ogromnego potencjału m.in. Lublina Eurolot jest wystawiony pod młotek, nie wiadomo czy dotrwa do wiosny.Radni nawet nie złożyli jeszcze wniosku ,obligującego każdą rodzinę,aby 2 razy w tygodniu poleciał gdziekolwiek jeden członek rodziny,aby ratować pensje prezesów i miłośników nie płacących w Polsce grosza podatków.Na razie tyle.Miłego dnia

Jedno jest pewne-potencjału nie było ,nie ma i nie będzie.Stałe przejście graniczne,prezes zapowiedział,że to 100 pracowników na pełnym etacie.Ile dziesiątek samolotów dziennie muszą odprawić,aby zarobić na swoje pensje?Nie wiem.Miłośnicy nie zrobili niczego,nie zrzeszyli się i nie partcypują w kosztach.Biją pianę i walą po kosztach nie latających.Z powodu ogromnego potencjału m.in. Lublina Eurolot jest wystawiony pod młotek, nie wiadomo czy dotrwa do wiosny.Radni nawet nie złożyli jeszcze wniosku ,obligującego każdą rodzinę... rozwiń

Avatar
pat / 11 stycznia 2015 o 07:54
0

100 pracowników?? No chyba Pana/Panią trochę poniosło...

Dz.Wsch,6.11,art.pt.Lotnisko Lublin:Będą odprawiać przez całą dobę.Mnie na pewno nie poniosło(Panią).Pozdrawiam.Niestety linku nie mogę zamieścić,ale łatwo znależć-szok.

Avatar
Gość / 18 grudnia 2014 o 07:58
0
Chcielibysmy powrotu kierunku Liverpool -Lublin
Avatar
kokoloko / 17 grudnia 2014 o 23:51
0

jak nie ma gdzie latac to gdzie mamy leciec ? byl liverpool byl dublin, ktore podkupil modlin zeby dobic LUZ i to jest jasne. teraz nie ma. poza tym co to ma znaczyc, ze taniej mozna poleciec z kazdego lotniska w PL tylko nie z LUZ ? 

Typowy Polak cebulak. Na innym lotnisku kupię bilet 50zł taniej ale to że muszę do niego dojechać i zapłacić za paliwo 100zł to się nie liczy. Ważne że bilet od "tanich" linii

Avatar
ergon / 17 grudnia 2014 o 23:20
0

jak nie ma gdzie latac to gdzie mamy leciec ? byl liverpool byl dublin, ktore podkupil modlin zeby dobic LUZ i to jest jasne. teraz nie ma. poza tym co to ma znaczyc, ze taniej mozna poleciec z kazdego lotniska w PL tylko nie z LUZ ? 

Avatar
DSLR / 17 grudnia 2014 o 15:32
0

Taki mamy zarząd województwa. Karpackie podkupuje loty u Ryanaira, a wieśniaki z Lubelszczyzny nie mają nawet pojęcia jak się za to zabrać! Trzeba było dać więcej Ryanairowi to może utrzymałby Dublin i Liverpool. Patrząc po kasie, którą wkłada Rzeszów do kieszenie Ryanaira, można spokojnie przyjąć, że tańsze jest dotowanie Ryanaira niż utrzymywanie prawie pustego lotniska!!! Ale co tam, za wszystko zapłacą tępi ludzie.

A dlaczego zarząd województwa z moich podatków ma dopłacać do fundowania cebularni która tych podatków tu nie płaci  lotów do Dublina czy Liverpoolu. Nie zgadzam się. Jeździjcie sobie  po Modlinach i Rzeszowach, niech tam za was płacą.

A dlaczego zarząd województwa z moich podatków ma dopłacać do fundowania cebularni która tych podatków tu nie płaci  lotów do Dublina czy Liverpoolu. Nie zgadzam się. Jeździjcie sobie  po Modlinach i Rzeszowach, niech tam za was płacą.

rozwiń
Avatar
Tom / 17 grudnia 2014 o 14:04
0

Chcielibyśmy  latać do Rzymu ale nie dziadowskimi liniami Carpatair !!! Kto ich wpuścił do lublina? - to tak jakby latać na miotle !!!

Te linie są skazane na porażkę bo nikt nie chce latać, Ludzie wolą dojechać na lotnisko  do Warszawy i Modlina lub wybierają  autobusy do Włoch 

Avatar
Tom / 17 grudnia 2014 o 14:02
0

Chcielibyśmy  latać do Rzymu ale nie dziadowskimi liniami Carpatair !!! Kto ich wpuścił do lublina? - to tak jakby latać na miotle !!!

Te linie są skazane na porażkę bo nikt nie chce latać, Ludzie wolą dojechać na lotnisko  do Warszawy i Modlina lub wybierają  autobusy do Włoch 

Avatar
pasażer / 17 grudnia 2014 o 12:18
0

Oczywiście, że nasze lotnisko ma ogromny potencjał. Przykład z brzegu - rynek ukraiński. Stałe przejście to początek lepszych czasów. Teraz można z "czymś" iść do przewoźników.

Avatar
zaq / 17 grudnia 2014 o 12:00
0

Jedno jest pewne-potencjału nie było ,nie ma i nie będzie.Stałe przejście graniczne,prezes zapowiedział,że to 100 pracowników na pełnym etacie.Ile dziesiątek samolotów dziennie muszą odprawić,aby zarobić na swoje pensje?Nie wiem.Miłośnicy nie zrobili niczego,nie zrzeszyli się i nie partcypują w kosztach.Biją pianę i walą po kosztach nie latających.Z powodu ogromnego potencjału m.in. Lublina Eurolot jest wystawiony pod młotek, nie wiadomo czy dotrwa do wiosny.Radni nawet nie złożyli jeszcze wniosku ,obligującego każdą rodzinę,aby 2 razy w tygodniu poleciał gdziekolwiek jeden członek rodziny,aby ratować pensje prezesów i miłośników nie płacących w Polsce grosza podatków.Na razie tyle.Miłego dnia

100 pracowników?? No chyba Pana/Panią trochę poniosło...

100 pracowników?? No chyba Pana/Panią trochę poniosło...

rozwiń
Avatar
pat / 17 grudnia 2014 o 11:45
0

Lotnisko to infrastruktura a jej celem nie jest zarabianie na siebie tylko ułatwianie ludziom życia. Lotnisko ma ułatwiać podróżowanie(w tym roku np dwa razy więcej osób w wakacje odleciało niż dwa lata temu), skomunikować miasto z resztą świata a także przyciągać inwestorów. Lotnisko się rozwija, przybywa kierunków, doczekało się stałego przejścia lotniczego. Poprawa wyników to kwestia czasu. Nie ma co wieszać psów na tej inwestycji po raptem 2 latach funkcjonowania. To stanowczo za wcześnie na "podsumowania". Jedno jest pewne - potencjał jest i to spory.

Jedno jest pewne-potencjału nie było ,nie ma i nie będzie.Stałe przejście graniczne,prezes zapowiedział,że to 100 pracowników na pełnym etacie.Ile dziesiątek samolotów dziennie muszą odprawić,aby zarobić na swoje pensje?Nie wiem.Miłośnicy nie zrobili niczego,nie zrzeszyli się i nie partcypują w kosztach.Biją pianę i walą po kosztach nie latających.Z powodu ogromnego potencjału m.in. Lublina Eurolot jest wystawiony pod młotek, nie wiadomo czy dotrwa do wiosny.Radni nawet nie złożyli jeszcze wniosku ,obligującego każdą rodzinę,aby 2 razy w tygodniu poleciał gdziekolwiek jeden członek rodziny,aby ratować pensje prezesów i miłośników nie płacących w Polsce grosza podatków.Na razie tyle.Miłego dnia

Jedno jest pewne-potencjału nie było ,nie ma i nie będzie.Stałe przejście graniczne,prezes zapowiedział,że to 100 pracowników na pełnym etacie.Ile dziesiątek samolotów dziennie muszą odprawić,aby zarobić na swoje pensje?Nie wiem.Miłośnicy nie zrobili niczego,nie zrzeszyli się i nie partcypują w kosztach.Biją pianę i walą po kosztach nie latających.Z powodu ogromnego potencjału m.in. Lublina Eurolot jest wystawiony pod młotek, nie wiadomo czy dotrwa do wiosny.Radni nawet nie złożyli jeszcze wniosku ,obligującego każdą rodzinę... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Bezbramkowe remisy Wisły Puławy i Orląt Spomlek

Bezbramkowe remisy Wisły Puławy i Orląt Spomlek 0 0

Po jednym punkcie do swoich kont dopisali w środę piłkarze z Puław i Radzynia Podlaskiego. Znowu bardziej zadowoleni mogą być jednak ci drudzy. Biało-zieloni zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Wisła nie potrafiła pokonać beniaminka – Czarnych Połaniec. W tym spotkaniu także nie było goli

Wólczanka – Chełmianka 1:2. Dwa mecze, dwa komplety

Wólczanka – Chełmianka 1:2. Dwa mecze, dwa komplety 4 1

Co roku tracą ważnych zawodników, ale i tak potrafią zbudować mocny zespół. Chełmianka wystartowała najlepiej z siedmiu naszych drużyn. Biało-zieloni w środę wygrali w Wólce Pełkińskiej 2:1 i po dwóch kolejkach mają na koncie komplet punktów. Jako jedyny klub z województwa lubelskiego

Kiermasz książek i talentów dla Marysi przy ul. Lubartowskiej 77
19 sierpnia 2018, 12:00

Kiermasz książek i talentów dla Marysi przy ul. Lubartowskiej 77 4 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia o godz. 12 w Lublinie przy ul. Lubartowskiej 77 odbędzie się akcja charytatywna na rzecz chorej na raka Marysi. Organizatorzy zapraszają na kiermasz książek i talentów.

Ciężko chora pacjentka dwa razy przyszła na wyznaczoną wizytę. Lekarza nie zastała
Alarm 24

Ciężko chora pacjentka dwa razy przyszła na wyznaczoną wizytę. Lekarza nie zastała 29 25

Jest po trzech operacjach, ma zaawansowaną osteoporozę i cierpi na nieustające bóle głowy. Już dwa razy stawiła się na wyznaczoną wizytę w poradni leczenia bólu w Instytucie Medycyny Wsi w Lublinie. Lekarza nigdy w gabinecie nie było.

Hetman rozbił MKS Ryki 5:0, Kryształ lepszy od Powiślaka

Hetman rozbił MKS Ryki 5:0, Kryształ lepszy od Powiślaka 6 1

Udanie nowy sezon rozpoczął główny kandydat do awansu. Hetman Zamość rozbił w środę na własnym boisku MKS Ryki 5:0. W najciekawszym meczu pierwszej serii gier Kryształ Werbkowice ograł Powiślaka 2:1

Trębacze w Lublinie. Ogólnopolski Przegląd Hejnałów Miejskich [zdjęcia]
galeria

Trębacze w Lublinie. Ogólnopolski Przegląd Hejnałów Miejskich [zdjęcia] 2 2

Jubileuszowy XXV Ogólnopolski Przegląd Hejnałów Miejskich w środę odbył się w Lublinie.

Wąwolnica: Obraz w prezencie na rocznicę zjawienia Matki Bożej
galeria

Wąwolnica: Obraz w prezencie na rocznicę zjawienia Matki Bożej 10 2

W środę parafia uczciła 740-lecie zjawienia Matki Bożej w Kęble. Z tej okazji Stanisław Bodes namalował obraz ilustrujący tamto wydarzenie. W sanktuarium odsłonięto powiększoną kopię ofiarowanej pracy.

Sygnał - Stal 2:0. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Sygnał - Stal 2:0. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej 6 1

Na inaugurację sezonu Unia Wilkołaz poważnie postraszyła rezerwy Avii, ale ostatecznie okazała się minimalnie słabsza. Z kolei w starciu Sygnał Lublin – Stal Poniatowa niespodziewanie lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Duże opóźnienia na przebudowie linii kolejowej Dęblin-Lublin. Pociągi pojadą dopiero na wiosnę
galeria

Duże opóźnienia na przebudowie linii kolejowej Dęblin-Lublin. Pociągi pojadą dopiero na wiosnę 48 12

Poważne opóźnienia na przebudowie linii kolejowej nr 7. Spółka PKP PLK informuje o kłopotach z terminowością prac, jakie notuje generalny wykonawca.

Grom bezlitosny dla Victorii. Wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Grom bezlitosny dla Victorii. Wyniki zamojskiej klasy okręgowej 1 0

W derbowym starciu Grom Różaniec nie dał żadnych szans Victorii Łukowa Chmielek i pokonał na własnym obiekcie lokalnego rywala aż 5:0

Bad Boys Zastawie z kompletem punktów na inaugurację

Bad Boys Zastawie z kompletem punktów na inaugurację 0 1

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W inauguracyjnej kolejce sezonu 2018/2019 wygrywali wyłącznie gospodarze

Tradycyjny odpust jak kiedyś. Tak było dziś w skansenie [zdjęcia]
galeria

Tradycyjny odpust jak kiedyś. Tak było dziś w skansenie [zdjęcia] 17 3

Wiele osób postanowiło Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny zwane potocznie Matki Boskiej Zielnej spędzić w Muzeum Wsi Lubelskiej.

Avia Świdnik - Motor Lublin 0:1. Z wolnego za trzy punkty
galeria

Avia Świdnik - Motor Lublin 0:1. Z wolnego za trzy punkty 54 17

Derby dla Motoru! Piłkarze Mariusza Sawy pokonali w Świdniku Avię 1:0. Bohaterem meczu nie był jednak Grzegorz Bonin, czy Tomasz Brzyski, a bramkarz gości Adrian Olszewski, który kilka razy uratował skórę kolegom

Lublin: Jest już projekt nowej dwupasmowej trasy

Lublin: Jest już projekt nowej dwupasmowej trasy 16 7

Gotowy jest już projekt nowej dwupasmówki, która ma być przedłużeniem ul. Dekutowskiego, czyli drogi biegnącej od al. Witosa (na przedłużeniu Grygowej) do ronda na skrzyżowaniu z Drogą Męczenników Majdanka.

Chonabibe Festiwal 2018 w Opolu Lubelskim. Program koncertów
17 sierpnia 2018, 21:00

Chonabibe Festiwal 2018 w Opolu Lubelskim. Program koncertów 1 0