Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

e-Wydanie - promocja 1zł za miesiąc!

Lublin

18 lutego 2019 r.
18:39

Duże zainteresowanie Wiosną Roberta Biedronia w Lublinie? "Zwiększyliśmy liczbę miejsc"

Autor: Zdjęcie autora TOMA
0 91 A A
W organizację partyjnych struktur w regionie zaangażowanych jest ponad sto osób<br />
W organizację partyjnych struktur w regionie zaangażowanych jest ponad sto osób

W środę w Lublinie odbędzie się lokalna konwencja partii Wiosna. Zaproszenia na to wydarzenie rozeszły się w niespełna trzy dni, dlatego organizatorzy podjęli decyzję o zwiększeniu liczby miejsc.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować


Lider nowego ugrupowania na polskiej scenie politycznej Robert Biedroń podczas spotkania przedstawi program swojego ugrupowania oraz lokalne liderki i liderów. Obok niego na scenie pojawi się m.in. Monika Pawłowska. To koordynatorka Wiosny w regionie, przewodnicząca Forum Równych Szans i Praw Kobiet województwa lubelskiego, w przeszłości związana z Sojuszem Lewicy Demokratycznej.

– Pula zaproszeń na środową konwencję rozeszła się błyskawicznie. W związku z dużym zainteresowaniem zorganizowaliśmy dodatkowe miejsca. Rejestracja prowadzona jest za pośrednictwem strony internetowej wiosnabiedronia.pl w zakładce spotkania – mówi Pawłowska.

Jak dodaje, w organizację partyjnych struktur w regionie zaangażowanych jest ponad sto osób. – Cały czas na temat kandydatur nowych członków i sympatyków. Po naszej konwencji założycielskiej i pozytywnych wynikach sondaży zgłasza się do nas wiele osób.

Wiosna na podium


Według sondażu dla Rzeczpospolitej (IBRIS, 7-8 lutego) na temat poparcia dla partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego pierwsze miejsce z wynikiem 36 proc. zajmuje PiS/Zjednoczona Prawica. Na drugim miejscu jest PO/Koalicja Obywatelska (28 proc.), a podium zamyka Wiosna Biedronia (12 proc.). Kolejne miejsca przypadły: SLD – 6 proc., PSL – 5 proc. oraz Kukiz’15 – 5 proc.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 91

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 lutego 2019 r. o 18:51
+38
No to pan kandydat na radnego dzielnicy czuby południe nie ma już mojego głosu :)
Avatar
Gość / 18 lutego 2019 r. o 19:42
+23
Czy SOROS włożył w ten projekt jakieś pieniądze???
Avatar
monika / 18 lutego 2019 r. o 22:45
+16
Pominę już orientację seksualną, a tak naprawdę to tylko z nią mi się ta dziwna wiosna kojarzy, to czy ci wszyscy zwolennicy pana Biedronia sprawdzili jego dokonania w Słupsku jako prezydenta miasta? Ile dni spędził w urzędzie, co zrobił dla mieszkańców? Co takiego pan Biedroń ma do zaproponowania przeciwnikom LGBT?
Avatar
Gość / 18 lutego 2019 r. o 22:43
+14
A co ten cały Biedroń sobą reprezentuje - poza tym że jest homoseksualistą NIC ??? Był już w ruchu palikota, SLD itd to stara zgrana płyta to nic nowego. To partia skrajnie lewicowa i lewacka wręcz.
Avatar
Jabol / 18 lutego 2019 r. o 22:37
+14
Może i my na Lubelszczyźnie przestaniemy być zaściankiem Polski. Ludzie się budzą, to dobrze.
 Jeśli uważasz, że nowoczesność zaczyna się od d... strony to gratulacje 
Avatar
Gość / 18 lutego 2019 r. o 18:57
+14
Nowoczesna wiosna Palikota, koalicja marzeń
Avatar
Gość / 18 lutego 2019 r. o 22:01
+11
Weźcie ludzi nie rozśmieszajcie. Ta probiedroniowa klaka na forum jest tak sterowana, że od razu widać, że maks kilka osób to wypisuje. Pewnie same muppety z tego zdjęcia powyżej :DDD
Avatar
słupszczanka / 19 lutego 2019 r. o 04:32
+9
W Słupsku po panu Biedroniu pozostał tylko smród. Też nas zbajerował i głosowaliśmy na niego,  że odmieni miasto, ściągnie inwestorów itd. Jest jednak odwrotnie, bo wiele firm ucieka z miasta, misto pozbyło się sporo mieszkańców nie widzących perspektyw. Dług miasta zamiast zmaleć, to wzrósł tylko umiejętnie jest zakamuflowany. Zmarnowane 4 lata dla miasta.
Avatar
obserwator / 18 lutego 2019 r. o 20:03
+8
Przez cztery ostatnie kadencje wybierałem zawsze "mniejsze zło"- bo taka była presja. W tej wybieram to co uważam nawet gdyby miał byc to diabeł. Czas na zmiany, dlaczego politycy zgodnie z tym co uchwalili, nie idą na emerytury po osiągnieciu odpowiedniego wieku?
Avatar
student / 19 lutego 2019 r. o 16:05
+5
Czy to prawda, że konwencja ma się odbywać w Centrum Kongresowym UP?  Żeby konserwatywna, PSLowska uczelnia udostępniała swoje Centrum Biedroniwi? Skandal!
Avatar
sprawdziłam / 21 lutego 2019 r. o 09:56
+1
Mówić to on potrafi, bajeować też. Sprawdżcie co zrobił dla Slupska. Ile firm uciekło z miasta, ile czasu przebywał w Słupsku /tylko na konferencjach prasowych/, a ile za granicą, nawet w najdalszych zakątkach świata itp
Avatar
Gość / 19 lutego 2019 r. o 22:26
+2
Pedałujcie się zboczuchy - to V zamiast z paluszków zmontujcie sobie >>>> wiecie z czego ? Takie rekwizyty ma na pewno Palikot z Pietrasiewiczem . Lepiej do was będą pasowały i będzie wam takim rekwizytem bardziej do twarzy.
Avatar
Janusz / 19 lutego 2019 r. o 20:35
0
Ja bym tam Biedronia całkowicie nie lekceważyl . W Słupsku w II turze zdobył ponad 50% poparcie  I nawet jeśli to trochę inna Polska mniej katolicka  i konserwatywna niż Lubelszczyzna to jednak Polska. A tak naprawdę to prawdziwy elektorat Biedronia jest w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i innych ponad 500 tyś. miastach. Poza Krakowem oczywiście.
Avatar
Damian / 19 lutego 2019 r. o 18:04
0
Przynajmniej będzie wiadomo kto jest kim na roku. I żeby nie było, przeciw kochającym inaczej ja nic nie mam 
Avatar
student / 19 lutego 2019 r. o 16:05
+5
Czy to prawda, że konwencja ma się odbywać w Centrum Kongresowym UP?  Żeby konserwatywna, PSLowska uczelnia udostępniała swoje Centrum Biedroniwi? Skandal!
Avatar
tzw. katol / 19 lutego 2019 r. o 16:02
+1
Jesteś zbyt ograniczony, aby pojąć różnicę znaczenia obu spotkań. Konferencja z Robertem Biedroniem służy ocenie realności jego programu niosącego nadzieję na rozwój Polski w kierunku normalnego i nowoczesnego państwa, zaś spotkanie w sprawie gender śmierdziało propagandą w kierunku homofobii i Średniowiecza. Popieramy mądre decyzje rektora uczelni.
 Wiesiu F.. Ja też czuję się zbyt ograniczony i nie mogę pojąć co takiego w programie Biedrnia jest nowoczesnego, normalnego. Czy to mądra decyzja rektora uczelni to oceni historia (nieodległa zresztą). Hodowanie i rozdawanie gruszek na wierzbach to naprawdę nowoczesna technologia.
 Wiesiu F.. Ja też czuję się zbyt ograniczony i nie mogę pojąć co takiego w programie Biedrnia jest nowoczesnego, normalnego. Czy to mądra decyzja rektora uczelni to oceni historia (nieodległa zresztą). Hodowanie i rozdawanie gruszek na wierzbach to naprawdę nowoczesna technologia. rozwiń
Avatar
K. Michałkiewicz / 19 lutego 2019 r. o 16:02
+2
Człowieku PO, PSL niczym się nie różnią w sprwach światopglądowych od Wiosny Biedronia. Niby udają obyczajowy konserwatyzm, a w rzeczywistości są takie same. Rękami Biedronia chcą zaprowadzić w Polsce rewolucję obyczajową mówiąc później, że oni są przeciw pewnym rozwiązaniom, ale taki był warunek R. Biedronia przy zawieraniu koalicji i było to konieczne by odsunąć PiS od władzy.
Avatar
Marek / 19 lutego 2019 r. o 15:58
+2
Niby tak się krytykuje to, że czyjaś żona lub mąż jakiegoś działacza partyjnego jest na listach wyborczych danej partii albo zajmuje eksponowane miejsce w spółce skarbu państwa, a tu proszę Pan Biedroń popiera swojego życiowego partnera Pana Śmiszka, który jest jednym z czołowych działaczy jego partii.
Avatar
Przemek / 19 lutego 2019 r. o 15:55
+3
Walka z tradycją i Kościołem, legalna aborcja, małżeństwa homoseksualne i adopcja przez takie pray dzieci, likwidacja kopalń, całkowity zakaz polowań, odejsćie przez Polaków od spożywania mięsa (brak wsparcia dla produkcji zwierzęcej) itp., itd. Aż się dziwię, że PiS i Publiczna TV to popiera. PO i PSL są jakie są, ale na pewno niezdecydują się na rewolucję światopoglądową. W elektoracie i wsród działaczy zwłaszcza 50+ przeważają osoby konserwatywne obyczajowo. Można się cieszyć, że Biedroń zabiera trochę głosów PO, ale są jakieś granice. Nie mam znów ochoty oglądać kilkunastu Biedroniów w Sejmie.
Walka z tradycją i Kościołem, legalna aborcja, małżeństwa homoseksualne i adopcja przez takie pray dzieci, likwidacja kopalń, całkowity zakaz polowań, odejsćie przez Polaków od spożywania mięsa (brak wsparcia dla produkcji zwierzęcej) itp., itd. Aż się dziwię, że PiS i Publiczna TV to popiera. PO i PSL są jakie są, ale na pewno niezdecydują się na rewolucję światopoglądową. W elektoracie i wsród działaczy zwłaszcza 50+ przeważają osoby konserwatywne obyczajowo. Można się cieszyć, że Biedroń zabiera trochę głosów PO, ale są jakieś granice. Ni... rozwiń
Avatar
Przemek / 19 lutego 2019 r. o 15:50
+3
Ruch Biedronia nie ma nic do zaproponowania poza sprawami światopoglądowymi.  Palikot przy jego ekipie to obyczajowy konserwatyzm.  Nie chcę nawet myśleć co za osoby znajdą się na jego listach. Pewnie co 2  będzie jakimś dziwolągiem na tle seksualnym. Naprawdę znowu chcecie oglądać kilkanaście Grodzkich i Biedroniów znów w Sejmie?
Zobacz wszystkie komentarze 91

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Biała Podlaska: Paczki na święta dla potrzebujących

Biała Podlaska: Paczki na święta dla potrzebujących

Potrzebujący z Białej Podlaskiej otrzymają „pakiety świąteczne” od Caritasu.

Łuków: Prace nad zalewem Zimna Woda
galeria

Łuków: Prace nad zalewem Zimna Woda

Pandemia koronawirusa nie wstrzymała prac rewitalizacyjnych nad zalewem Zimna Woda. Mieszkańcy będą mogli korzystać z tego miejsca w przyszłym roku.

Jak wygląda poród w czasie epidemii koronawirusa? "Robimy zdjęcia dzieci i wysyłamy rodzicom"

Jak wygląda poród w czasie epidemii koronawirusa? "Robimy zdjęcia dzieci i wysyłamy rodzicom"

Nie tylko wstrzymanie porodów rodzinnych, ale też maksymalne ograniczenie kontaktu z noworodkiem. Na takie zmiany w związku z epidemią koronawirusa muszą się przygotować przyszłe mamy. – Robimy zdjęcia dzieci i wysyłamy rodzicom – opowiada jedna z lekarek. – Na bezpośredni kontakt nie możemy pozwolić. To zbyt duże ryzyko.

Brak deszczy przeraża rolników. "Jeśli taka pogoda utrzyma się dłużej, to będzie tragedia"

Brak deszczy przeraża rolników. "Jeśli taka pogoda utrzyma się dłużej, to będzie tragedia"

Jest dopiero początek kwietnia a na części gleb już widać suszę. – Jeśli taka pogoda jak dzisiaj, utrzyma się dłużej, to będzie tragedia – oceniają szkółkarze z Końskowoli.

Założyli seksbiznes w Chełmie i Zamościu. Czekają na wyrok

Założyli seksbiznes w Chełmie i Zamościu. Czekają na wyrok

Od decyzji zamojskiego sądu zależą losy dwóch sutenerek, które zorganizowały intratny seksbiznes w Chełmie i Zamościu.

Nowa tarcza finansowa. Miliardy na ratowanie miejsc pracy

Nowa tarcza finansowa. Miliardy na ratowanie miejsc pracy

– To nie uzupełnienie poprzedniej tarczy antykryzysowej, ale nowa tarcza finansowa – mówi premier Mateusz Morawiecki o nowych rządowych propozycjach wsparcia polskiej gospodarki, która traci na epidemii koronawirusa.

Koronawirus w Białej Podlaskiej. Pracownicy Urzędu Pracy na kwarantannie

Koronawirus w Białej Podlaskiej. Pracownicy Urzędu Pracy na kwarantannie

Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy zostali poddani kwarantannie. Taką decyzję podjął w środę sanepid. Ma to związek z pierwszymi przypadkami zakażenia koronowirusem w Białej Podlaskiej.

Szymon Ładniak zadebiutuje w wyścigu SimRacingowym

Szymon Ładniak zadebiutuje w wyścigu SimRacingowym

Szymon Ładniak miał w tym sezonie rywalizować w prestiżowej serii TCR Eastern Europe. Epidemia koronawirusa na razie zatrzymała ściganie. Zamiast nich, już 18 kwietnia, nasz zawodnik zadebiutuje w wyścigu SimRacingowym.

Koronawirus w woj. lubelskim. Ostatniej doby wyzdrowiało 4 pacjentów
Aktualne statystyki i mapy
galeria

Koronawirus w woj. lubelskim. Ostatniej doby wyzdrowiało 4 pacjentów

Aktualne dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 na dzień 8 kwietnia na terenie województwa lubelskiego.

Koronawirus w Polsce: Nie żyją 23 osoby, 205 nowych przypadków zakażenia
PILNE

Koronawirus w Polsce: Nie żyją 23 osoby, 205 nowych przypadków zakażenia

Mamy 205 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Puławski biznes zaczyna hamować, ale bezrobocie w normie

Puławski biznes zaczyna hamować, ale bezrobocie w normie

Epidemia uderza w lokalną przedsiębiorczość. W Puławach tylko w marcu swoją działalność gospodarczą zawiesiło ponad 100 małych, najczęściej jednoosobowych firm. Spowolnienie zaczynają odczuwać także te większe, ale zwolnień grupowych nie planują. Bezrobocie na razie trzyma się w ryzach.

Prognoza dla Polski: Kiedy będzie szczyt zakażeń koronawirusem? Nowa data

Prognoza dla Polski: Kiedy będzie szczyt zakażeń koronawirusem? Nowa data

W Polsce szczyt zakażeń wirusem SARS-CoV-2, sięgający 9 tys. przypadków, prawdopodobnie przesunie się o kilka dni, w okolice 25 kwietnia. Może być on łagodniejszy niż wcześniej zapowiadano - wynika z najnowszej prognozy przygotowanej przez spółkę ExMetrix.

Pierwsza partia masek dotarła dzisiaj do gminy Puławy

Pierwsza partia masek dotarła dzisiaj do gminy Puławy

Władze gminy Puławy zainwestowały w maski ochronne dla mieszkańców. Pierwsza partia dotarła dzisiaj do urzędu. W ich dostarczeniu do poszczególnych sołectw oraz dystrybucji wśród mieszkańców pomagają sołtysi.

Avia Świdnik jeszcze nie wie w której lidze zagra w nowym sezonie

Avia Świdnik jeszcze nie wie w której lidze zagra w nowym sezonie

Sprawa jest ważna dla przyszłości świdnickiego klubu. Decyzja Polskiego Związku Piłki Siatkowej o wcześniejszym zakończeniu rozgrywek II ligi sprawiła, że rywalizacja na tym poziomie zatrzymała się po pierwszej rundzie play-off. Zwycięzcom nie dane już było rozegrać turniejów półfinałowych i finałowego o awans.

Miał za nic kwarantannę. Randka i zakupy za 5 tys. zł

Miał za nic kwarantannę. Randka i zakupy za 5 tys. zł

21-letni mieszkaniec gminy Sawin stanie przed sądem żeby odpowiedzieć za złamanie przepisów o kwarantannie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.