Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 sierpnia 2008 r.
12:18
Edytuj ten wpis

Dźgali nożem, bo chcieli pieniędzy (wideo i zdjęcia)

0 17 A A

Banda złożona z trzech nastolatek i ich kompana atakowała nocą nożami przechodniów. Dwóch poranili. Trzeciego skopali.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przy każdym z młodych bandytów policjanci znaleźli nóż. Niemal wszyscy byli pijani. 15-letni Adrian Z. miał 1,36 promila, 17-letnia Joanna Z. - 0,8 promila, a 16-letnia Patrycja Z. odmówiła poddania się badaniu. Trzeźwa była tylko 14-letnia Justyna Z.

Pierwszy został zaatakowany Krzysztof B., który około godziny 22.40 przechodził w rejonie ronda przy ul. Fabrycznej w Lublinie.

- 37-letni przechodzień został zaczepiony przez trzy młode dziewczyny i chłopaka, którzy zażądali, aby oddał im pieniądze - mówi Magdalena Jędrejek, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Próbował ich ominąć. Wówczas napastnicy dogonili go i zadali kilka ciosów nożem w plecy. Potem uciekli.

Ranny mężczyzna dotarł na dworzec PKP. Zauważyli go funkcjonariusze SOK, który wezwali pogotowie i zawiadomili policję.
Policja wysłała w rejon napadu patrole. A dyżurny komendy zaczął odbierać kolejne zawiadomienia o napadach dokonanych przez tą samą bandę.

Około godziny 23, na moście przy ul. Zamojskiej, ta sama grupa zażądała papierosów od 51-letniego Tadeusza G.

- Przechodzień odpowiedział, że nie pali - relacjonuje Jędrejek. - Wówczas został uderzony i przewrócony na ziemię. Młody mężczyzna przeszukał mu kieszenie i zabrał 20 zł.
Trzeci z napadniętych przechodniów - Grzegorz G. został zaatakowany na ul. Wodopojnej. Rabusie chcieli, aby dał im 5 zł, a potem telefon komórkowy. Gonili go w kierunku ul. Lubartowskiej. Zadali mu kilka ciosów nożem w ramię i bark. Odpuścili na widok nadjeżdżających samochodów.

Postawiona na nogi policja zauważyła bandytów w pobliżu stacji paliw przy ul. Unii Lubelskiej. Nastolatki i ich kompan zostali zatrzymani. Teraz trzeźwieją w izbie zatrzymań.

Pierwsza z ich ofiar nadal przebywa w szpitalu. Grzegorz G., po opatrzeniu ran, wrócił do domu.
(er)

Materiały policji

.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2008 o 01:31
0
wstyd po porstu za takie gowniary... fakt- to jest ich wina, ale przede wszystkim wina rodzicow! na pewno mamy i ojcowie tych dzieci to pijaki, zwykla patologiczna rodzina, co widac nawet po nich. gdyby rodzice umieli w domu utrzymac porzadek i stosowac kary, troche rygoru, bylo by inaczej.. ale to juz za poźno.. od początku wychowywania trzeba brac takie rzeczy pod uwagę.. szok!
Avatar
cyga / 13 sierpnia 2008 o 18:27
0
abi napisał:
Pewnie tego nie wiesz, ale Nina to nie jest zwyczajna nieletnia bandytka. Ani w sprawie koleżanki w studni, ani w sprawie studenta ona nie zrobiła właściwie nic, jedynie umiejętnie podjudzała kolegów. Trudno zarzucić komuś usiłowanie zabójstwa, skoro tylko stał i patrzył, a nawet próbował nieco załagodzić sprawę.
Ona jest bardzo, ale to bardzo sprytna. Teraz rżnie przykładną uczennicę, ale to tylko po to, żeby za chwilę znowu kogoś podpuścić, a potem stać i tyllko patrzeć na efekty.

Żaden z poszkodowanych nie jest rodziną żadnego z sędziów wyrokujących w sądzie rodzinnym. Rozczarowany? Pewnie tak, bo w końcu jesteś niewiele lepszy od tych nielatów.

Ciekawe skąd tak dobrze jesteś zorientowana w sprawie tej gówniary Niny? Fakt jest sprytna , ale nie jest bez winy.W tych obu przypadkach brała czynny udział ,a wiec jest BANDYTKĄ i po tych wybrykach powinna całkowicie zostać odizolowana od społeczeństwa.Tej gówniarze już nic nie pomoże ,bo jest doszczętnie zdemoralizowana.,a takie chwasty trzeba wyrywać.....

Ciekawe skąd tak dobrze jesteś zorientowana w sprawie tej gówniary Niny? Fakt jest sprytna , ale nie jest bez winy.W tych obu przypadkach brała czynny udział ,a wiec jest BANDYTKĄ i po tych wybrykach powinna całkowicie zostać odizolowana od społeczeństwa.Tej gówniarze już nic nie pomoże ,bo jest doszczętnie zdemoralizowana.,a takie chwasty trzeba wyrywać..... rozwiń
Avatar
arietta / 13 sierpnia 2008 o 18:18
0
niestety napisał:
Te dzieci chodziły do szkoły, gdzie nasłuchały się o asertywności, o prawie do godności własnej i o tym, że żaden dorosły nie może niczego im nakazać, niczego zabronić ani ukarać, bo są nieletni. Mają prawa. I doskonale o tym wiedzą. Przerabiali już w szkole, że nauczyciela można mieć w pogardzie, bo jest bezsilny, nie ma możliwości wpływania na nich i w razie czego zawsze jest pod ręką pedagog, który wymyśli im lub wmówi ADHD lub inne zamienniki dobrego wychowania. To się nazywa pajdokracja i to dopiero początek klęski systemu wychowania.

Zgadzam się w 100%.Dzisiaj młodzież ma TYLKO PRAWA, ŻADNYCH OBOWIĄZKÓW,do tego dochodzi bezstresowe wychowanie .....Mamy tego efekty. Jak coś tutaj nie pęknie--to będzie jeszcze gorzej niż do tej pory.

Zgadzam się w 100%.Dzisiaj młodzież ma TYLKO PRAWA, ŻADNYCH OBOWIĄZKÓW,do tego dochodzi bezstresowe wychowanie .....Mamy tego efekty. Jak coś tutaj nie pęknie--to będzie jeszcze gorzej niż do tej pory. rozwiń
Avatar
abi / 13 sierpnia 2008 o 17:57
0
c2h5oh napisał:
Nina P. brała udział w dwóch próbach morderstwa i za pierwsze miała przeprosić a za drugie też jej nic nie zrobiono - chodzi na wolności, więc dzieciaki stwierdziły, że to nic złego wsadzić komuś kosę pod żebro jeśli nie da 5 złotych.
Mam tylko nadzieję, że ktoś z poszkodowanych to rodzina sędziego, który wyrokował w sprawie Niny P. siostry Aleksandry Pietraszak.



Pewnie tego nie wiesz, ale Nina to nie jest zwyczajna nieletnia bandytka. Ani w sprawie koleżanki w studni, ani w sprawie studenta ona nie zrobiła właściwie nic, jedynie umiejętnie podjudzała kolegów. Trudno zarzucić komuś usiłowanie zabójstwa, skoro tylko stał i patrzył, a nawet próbował nieco załagodzić sprawę.
Ona jest bardzo, ale to bardzo sprytna. Teraz rżnie przykładną uczennicę, ale to tylko po to, żeby za chwilę znowu kogoś podpuścić, a potem stać i tyllko patrzeć na efekty.

Żaden z poszkodowanych nie jest rodziną żadnego z sędziów wyrokujących w sądzie rodzinnym. Rozczarowany? Pewnie tak, bo w końcu jesteś niewiele lepszy od tych nielatów.



Pewnie tego nie wiesz, ale Nina to nie jest zwyczajna nieletnia bandytka. Ani w sprawie koleżanki w studni, ani w sprawie studenta ona nie zrobiła właściwie nic, jedynie umiejętnie podjudzała kolegów. Trudno zarzucić komuś usiłowanie zabójstwa, skoro tylko stał i patrzył, a nawet próbował nieco załagodzić sprawę.
Ona jest bardzo, ale to bardzo sprytna. Teraz rżnie przykładną uczennicę, ale to tylko po to, żeby za chwilę znowu kogoś podpuścić, a potem stać i tyllko patrzeć na efekty.

Żaden... rozwiń
Avatar
Pedagog / 12 sierpnia 2008 o 21:43
0
niestety napisał:
Te dzieci chodziły do szkoły, gdzie nasłuchały się o asertywności, o prawie do godności własnej i o tym, że żaden dorosły nie może niczego im nakazać, niczego zabronić ani ukarać, bo są nieletni. Mają prawa. I doskonale o tym wiedzą. Przerabiali już w szkole, że nauczyciela można mieć w pogardzie, bo jest bezsilny, nie ma możliwości wpływania na nich i w razie czego zawsze jest pod ręką pedagog, który wymyśli im lub wmówi ADHD lub inne zamienniki dobrego wychowania. To się nazywa pajdokracja i to dopiero początek klęski systemu wychowania.



Popieram każde slowo. To są skutki pseudo wychowania, kiedy to reforma oświaty wprowadziła priorytet w szkołach WYCHOWANIE. uCZEŃ ZOSTAŁ OBDAROWANY PRAWAMI, RODZIC TAKŻE, BO TO PRZECIEŻ KLIENCI SZKOŁY. Nadzór pytał o odczucia, czy pani w szkole miła, czy się dobrzeczują, a oni czul;i się dobrze, bo nie wolno było im zwrócić uwagi, nae uczyli się - wina nauczyciela, głodne - gdzie był wychowawca, i.t.p.



Popieram każde slowo. To są skutki pseudo wychowania, kiedy to reforma oświaty wprowadziła priorytet w szkołach WYCHOWANIE. uCZEŃ ZOSTAŁ OBDAROWANY PRAWAMI, RODZIC TAKŻE, BO TO PRZECIEŻ KLIENCI SZKOŁY. Nadzór pytał o odczucia, czy pani w szkole miła, czy się dobrzeczują, a oni czul;i się dobrze, bo nie wolno było im zwrócić uwagi, nae uczyli się - wina nauczyciela, głodne - gdzie był wychowawca, i.t.p. rozwiń
Avatar
mosquito / 12 sierpnia 2008 o 19:30
0
Lublin to jednak dzikie pola. Trójka gówniarzy - bandziorków wędruje sobie przez centrum miasta i kroi przechodnów. Dziwne, - a gdzie jest monitoring, policja, straż miejska ?
Avatar
zuza / 12 sierpnia 2008 o 18:53
0
c2h5oh napisał:
Nina P. brała udział w dwóch próbach morderstwa i za pierwsze miała przeprosić a za drugie też jej nic nie zrobiono - chodzi na wolności, więc dzieciaki stwierdziły, że to nic złego wsadzić komuś kosę pod żebro jeśli nie da 5 złotych.
Mam tylko nadzieję, że ktoś z poszkodowanych to rodzina sędziego, który wyrokował w sprawie Niny P. siostry Aleksandry Pietraszak.

Nina P. po pierwszej rozprawie powinna być całkowicie odizolowana od społeczeństwa. Jednak trzeba jej było dać czas ,,na poprawę", bo sędziowie byli tak BARDZO ŁASKAWI.... Długo nie trzeba było czekać na ,,poprawę " tej zdemoralizowanej młodocianej prostytutki, bo znalazła sobie z grupą ,,przyjaciół" następną ofiarę ,tym razem studenta. I tym razem sąd postąpił z Niną BARDZO ŁASKAWIE. Ciekawe , ile będzie jeszcze wykroczeń z udziałem tej gówniary ,żeby wreszcie SĄD zrozumiał ,że to nie jest NORMALNA MŁODA DZIEWCZYNA (która zbłądziła ),ale WYRAFINOWANA ,WYZUTA Z WSZELKICH UCZUĆ BESTIA.

Nina P. po pierwszej rozprawie powinna być całkowicie odizolowana od społeczeństwa. Jednak trzeba jej było dać czas ,,na poprawę", bo sędziowie byli tak BARDZO ŁASKAWI.... Długo nie trzeba było czekać na ,,poprawę " tej zdemoralizowanej młodocianej prostytutki, bo znalazła sobie z grupą ,,przyjaciół" następną ofiarę ,tym razem studenta. I tym razem sąd postąpił z Niną BARDZO ŁASKAWIE. Ciekawe , ile będzie jeszcze wykroczeń z udziałem tej gówniary ,żeby wreszcie SĄD zrozumiał ,że to nie jest NORMALNA MŁODA... rozwiń
Avatar
zmija / 12 sierpnia 2008 o 18:40
0
Skoro młodociani przestępcy dokonują takich przestępstw jak dorośli (ba nawet okrutniejszych np podpalenie szczeniaka),powinni odpowiadać za swoje czyny ,jak osoby dorosłe. Niech NIKT NIE TŁUMACZY ,że mają jakąkolwiek szansę się poprawić ,bo to jest JEDNA WIELKA BZDURA !!!!!!!!Oni są już tak zdemoralizowani,że żadna siła im nie pomoże.Trzeba tępić takich osobników( izolować od reszty społeczeństwa)...Te trzy ,,suczki" i ,,piesek" (nie ubliżając zwierzętom ),są tego najlepszym dowodem.Co na to sądy? Ano widzimy na każdym kroku ...NIC !!!! Takie mamy SĄDY,JAKIE RZĄDY,a przestępstwa rosną z roku ,na rok.Ciekawe dokąd to wszystko zdąża i gdzie jest tego kres? Ilu niewinnych ludzi zostanie jeszcze poszkodowanych lub zabitych ,aby WRESZCIE ZOSTAŁY ZAOSTRZONE PRZEPISY PRAWNE ( PRZYWRÓCONA KARA ŚMIERCI !!!).
Skoro młodociani przestępcy dokonują takich przestępstw jak dorośli (ba nawet okrutniejszych np podpalenie szczeniaka),powinni odpowiadać za swoje czyny ,jak osoby dorosłe. Niech NIKT NIE TŁUMACZY ,że mają jakąkolwiek szansę się poprawić ,bo to jest JEDNA WIELKA BZDURA !!!!!!!!Oni są już tak zdemoralizowani,że żadna siła im nie pomoże.Trzeba tępić takich osobników( izolować od reszty społeczeństwa)...Te trzy ,,suczki" i ,,piesek" (nie ubliżając zwierzętom ),są tego najlepszym dowodem.Co na to sądy? A... rozwiń
Avatar
Anty-dres / 12 sierpnia 2008 o 17:46
0
Do c2h5oh: jeśli sędzia, który miałby to sądzić, byłby krewnym poszkodowanego, to zostałby wyłączony ze sprawy ze względu na podejrzenie stronniczości.
Avatar
c2h5oh / 12 sierpnia 2008 o 15:37
0
Nina P. brała udział w dwóch próbach morderstwa i za pierwsze miała przeprosić a za drugie też jej nic nie zrobiono - chodzi na wolności, więc dzieciaki stwierdziły, że to nic złego wsadzić komuś kosę pod żebro jeśli nie da 5 złotych.
Mam tylko nadzieję, że ktoś z poszkodowanych to rodzina sędziego, który wyrokował w sprawie Niny P. siostry Aleksandry Pietraszak.
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2008 o 01:31
0
wstyd po porstu za takie gowniary... fakt- to jest ich wina, ale przede wszystkim wina rodzicow! na pewno mamy i ojcowie tych dzieci to pijaki, zwykla patologiczna rodzina, co widac nawet po nich. gdyby rodzice umieli w domu utrzymac porzadek i stosowac kary, troche rygoru, bylo by inaczej.. ale to juz za poźno.. od początku wychowywania trzeba brac takie rzeczy pod uwagę.. szok!
Avatar
cyga / 13 sierpnia 2008 o 18:27
0
abi napisał:
Pewnie tego nie wiesz, ale Nina to nie jest zwyczajna nieletnia bandytka. Ani w sprawie koleżanki w studni, ani w sprawie studenta ona nie zrobiła właściwie nic, jedynie umiejętnie podjudzała kolegów. Trudno zarzucić komuś usiłowanie zabójstwa, skoro tylko stał i patrzył, a nawet próbował nieco załagodzić sprawę.
Ona jest bardzo, ale to bardzo sprytna. Teraz rżnie przykładną uczennicę, ale to tylko po to, żeby za chwilę znowu kogoś podpuścić, a potem stać i tyllko patrzeć na efekty.

Żaden z poszkodowanych nie jest rodziną żadnego z sędziów wyrokujących w sądzie rodzinnym. Rozczarowany? Pewnie tak, bo w końcu jesteś niewiele lepszy od tych nielatów.

Ciekawe skąd tak dobrze jesteś zorientowana w sprawie tej gówniary Niny? Fakt jest sprytna , ale nie jest bez winy.W tych obu przypadkach brała czynny udział ,a wiec jest BANDYTKĄ i po tych wybrykach powinna całkowicie zostać odizolowana od społeczeństwa.Tej gówniarze już nic nie pomoże ,bo jest doszczętnie zdemoralizowana.,a takie chwasty trzeba wyrywać.....

Ciekawe skąd tak dobrze jesteś zorientowana w sprawie tej gówniary Niny? Fakt jest sprytna , ale nie jest bez winy.W tych obu przypadkach brała czynny udział ,a wiec jest BANDYTKĄ i po tych wybrykach powinna całkowicie zostać odizolowana od społeczeństwa.Tej gówniarze już nic nie pomoże ,bo jest doszczętnie zdemoralizowana.,a takie chwasty trzeba wyrywać..... rozwiń
Avatar
arietta / 13 sierpnia 2008 o 18:18
0
niestety napisał:
Te dzieci chodziły do szkoły, gdzie nasłuchały się o asertywności, o prawie do godności własnej i o tym, że żaden dorosły nie może niczego im nakazać, niczego zabronić ani ukarać, bo są nieletni. Mają prawa. I doskonale o tym wiedzą. Przerabiali już w szkole, że nauczyciela można mieć w pogardzie, bo jest bezsilny, nie ma możliwości wpływania na nich i w razie czego zawsze jest pod ręką pedagog, który wymyśli im lub wmówi ADHD lub inne zamienniki dobrego wychowania. To się nazywa pajdokracja i to dopiero początek klęski systemu wychowania.

Zgadzam się w 100%.Dzisiaj młodzież ma TYLKO PRAWA, ŻADNYCH OBOWIĄZKÓW,do tego dochodzi bezstresowe wychowanie .....Mamy tego efekty. Jak coś tutaj nie pęknie--to będzie jeszcze gorzej niż do tej pory.

Zgadzam się w 100%.Dzisiaj młodzież ma TYLKO PRAWA, ŻADNYCH OBOWIĄZKÓW,do tego dochodzi bezstresowe wychowanie .....Mamy tego efekty. Jak coś tutaj nie pęknie--to będzie jeszcze gorzej niż do tej pory. rozwiń
Avatar
abi / 13 sierpnia 2008 o 17:57
0
c2h5oh napisał:
Nina P. brała udział w dwóch próbach morderstwa i za pierwsze miała przeprosić a za drugie też jej nic nie zrobiono - chodzi na wolności, więc dzieciaki stwierdziły, że to nic złego wsadzić komuś kosę pod żebro jeśli nie da 5 złotych.
Mam tylko nadzieję, że ktoś z poszkodowanych to rodzina sędziego, który wyrokował w sprawie Niny P. siostry Aleksandry Pietraszak.



Pewnie tego nie wiesz, ale Nina to nie jest zwyczajna nieletnia bandytka. Ani w sprawie koleżanki w studni, ani w sprawie studenta ona nie zrobiła właściwie nic, jedynie umiejętnie podjudzała kolegów. Trudno zarzucić komuś usiłowanie zabójstwa, skoro tylko stał i patrzył, a nawet próbował nieco załagodzić sprawę.
Ona jest bardzo, ale to bardzo sprytna. Teraz rżnie przykładną uczennicę, ale to tylko po to, żeby za chwilę znowu kogoś podpuścić, a potem stać i tyllko patrzeć na efekty.

Żaden z poszkodowanych nie jest rodziną żadnego z sędziów wyrokujących w sądzie rodzinnym. Rozczarowany? Pewnie tak, bo w końcu jesteś niewiele lepszy od tych nielatów.



Pewnie tego nie wiesz, ale Nina to nie jest zwyczajna nieletnia bandytka. Ani w sprawie koleżanki w studni, ani w sprawie studenta ona nie zrobiła właściwie nic, jedynie umiejętnie podjudzała kolegów. Trudno zarzucić komuś usiłowanie zabójstwa, skoro tylko stał i patrzył, a nawet próbował nieco załagodzić sprawę.
Ona jest bardzo, ale to bardzo sprytna. Teraz rżnie przykładną uczennicę, ale to tylko po to, żeby za chwilę znowu kogoś podpuścić, a potem stać i tyllko patrzeć na efekty.

Żaden... rozwiń
Avatar
Pedagog / 12 sierpnia 2008 o 21:43
0
niestety napisał:
Te dzieci chodziły do szkoły, gdzie nasłuchały się o asertywności, o prawie do godności własnej i o tym, że żaden dorosły nie może niczego im nakazać, niczego zabronić ani ukarać, bo są nieletni. Mają prawa. I doskonale o tym wiedzą. Przerabiali już w szkole, że nauczyciela można mieć w pogardzie, bo jest bezsilny, nie ma możliwości wpływania na nich i w razie czego zawsze jest pod ręką pedagog, który wymyśli im lub wmówi ADHD lub inne zamienniki dobrego wychowania. To się nazywa pajdokracja i to dopiero początek klęski systemu wychowania.



Popieram każde slowo. To są skutki pseudo wychowania, kiedy to reforma oświaty wprowadziła priorytet w szkołach WYCHOWANIE. uCZEŃ ZOSTAŁ OBDAROWANY PRAWAMI, RODZIC TAKŻE, BO TO PRZECIEŻ KLIENCI SZKOŁY. Nadzór pytał o odczucia, czy pani w szkole miła, czy się dobrzeczują, a oni czul;i się dobrze, bo nie wolno było im zwrócić uwagi, nae uczyli się - wina nauczyciela, głodne - gdzie był wychowawca, i.t.p.



Popieram każde slowo. To są skutki pseudo wychowania, kiedy to reforma oświaty wprowadziła priorytet w szkołach WYCHOWANIE. uCZEŃ ZOSTAŁ OBDAROWANY PRAWAMI, RODZIC TAKŻE, BO TO PRZECIEŻ KLIENCI SZKOŁY. Nadzór pytał o odczucia, czy pani w szkole miła, czy się dobrzeczują, a oni czul;i się dobrze, bo nie wolno było im zwrócić uwagi, nae uczyli się - wina nauczyciela, głodne - gdzie był wychowawca, i.t.p. rozwiń
Avatar
mosquito / 12 sierpnia 2008 o 19:30
0
Lublin to jednak dzikie pola. Trójka gówniarzy - bandziorków wędruje sobie przez centrum miasta i kroi przechodnów. Dziwne, - a gdzie jest monitoring, policja, straż miejska ?
Avatar
zuza / 12 sierpnia 2008 o 18:53
0
c2h5oh napisał:
Nina P. brała udział w dwóch próbach morderstwa i za pierwsze miała przeprosić a za drugie też jej nic nie zrobiono - chodzi na wolności, więc dzieciaki stwierdziły, że to nic złego wsadzić komuś kosę pod żebro jeśli nie da 5 złotych.
Mam tylko nadzieję, że ktoś z poszkodowanych to rodzina sędziego, który wyrokował w sprawie Niny P. siostry Aleksandry Pietraszak.

Nina P. po pierwszej rozprawie powinna być całkowicie odizolowana od społeczeństwa. Jednak trzeba jej było dać czas ,,na poprawę", bo sędziowie byli tak BARDZO ŁASKAWI.... Długo nie trzeba było czekać na ,,poprawę " tej zdemoralizowanej młodocianej prostytutki, bo znalazła sobie z grupą ,,przyjaciół" następną ofiarę ,tym razem studenta. I tym razem sąd postąpił z Niną BARDZO ŁASKAWIE. Ciekawe , ile będzie jeszcze wykroczeń z udziałem tej gówniary ,żeby wreszcie SĄD zrozumiał ,że to nie jest NORMALNA MŁODA DZIEWCZYNA (która zbłądziła ),ale WYRAFINOWANA ,WYZUTA Z WSZELKICH UCZUĆ BESTIA.

Nina P. po pierwszej rozprawie powinna być całkowicie odizolowana od społeczeństwa. Jednak trzeba jej było dać czas ,,na poprawę", bo sędziowie byli tak BARDZO ŁASKAWI.... Długo nie trzeba było czekać na ,,poprawę " tej zdemoralizowanej młodocianej prostytutki, bo znalazła sobie z grupą ,,przyjaciół" następną ofiarę ,tym razem studenta. I tym razem sąd postąpił z Niną BARDZO ŁASKAWIE. Ciekawe , ile będzie jeszcze wykroczeń z udziałem tej gówniary ,żeby wreszcie SĄD zrozumiał ,że to nie jest NORMALNA MŁODA... rozwiń
Avatar
zmija / 12 sierpnia 2008 o 18:40
0
Skoro młodociani przestępcy dokonują takich przestępstw jak dorośli (ba nawet okrutniejszych np podpalenie szczeniaka),powinni odpowiadać za swoje czyny ,jak osoby dorosłe. Niech NIKT NIE TŁUMACZY ,że mają jakąkolwiek szansę się poprawić ,bo to jest JEDNA WIELKA BZDURA !!!!!!!!Oni są już tak zdemoralizowani,że żadna siła im nie pomoże.Trzeba tępić takich osobników( izolować od reszty społeczeństwa)...Te trzy ,,suczki" i ,,piesek" (nie ubliżając zwierzętom ),są tego najlepszym dowodem.Co na to sądy? Ano widzimy na każdym kroku ...NIC !!!! Takie mamy SĄDY,JAKIE RZĄDY,a przestępstwa rosną z roku ,na rok.Ciekawe dokąd to wszystko zdąża i gdzie jest tego kres? Ilu niewinnych ludzi zostanie jeszcze poszkodowanych lub zabitych ,aby WRESZCIE ZOSTAŁY ZAOSTRZONE PRZEPISY PRAWNE ( PRZYWRÓCONA KARA ŚMIERCI !!!).
Skoro młodociani przestępcy dokonują takich przestępstw jak dorośli (ba nawet okrutniejszych np podpalenie szczeniaka),powinni odpowiadać za swoje czyny ,jak osoby dorosłe. Niech NIKT NIE TŁUMACZY ,że mają jakąkolwiek szansę się poprawić ,bo to jest JEDNA WIELKA BZDURA !!!!!!!!Oni są już tak zdemoralizowani,że żadna siła im nie pomoże.Trzeba tępić takich osobników( izolować od reszty społeczeństwa)...Te trzy ,,suczki" i ,,piesek" (nie ubliżając zwierzętom ),są tego najlepszym dowodem.Co na to sądy? A... rozwiń
Avatar
Anty-dres / 12 sierpnia 2008 o 17:46
0
Do c2h5oh: jeśli sędzia, który miałby to sądzić, byłby krewnym poszkodowanego, to zostałby wyłączony ze sprawy ze względu na podejrzenie stronniczości.
Avatar
c2h5oh / 12 sierpnia 2008 o 15:37
0
Nina P. brała udział w dwóch próbach morderstwa i za pierwsze miała przeprosić a za drugie też jej nic nie zrobiono - chodzi na wolności, więc dzieciaki stwierdziły, że to nic złego wsadzić komuś kosę pod żebro jeśli nie da 5 złotych.
Mam tylko nadzieję, że ktoś z poszkodowanych to rodzina sędziego, który wyrokował w sprawie Niny P. siostry Aleksandry Pietraszak.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 0

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 10 1

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Gródek z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 1

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teraz zapraszają wystawców, później będą zachęcać kupujących. Warsztaty Kultury debiutują z targami. Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych mają promować twórczości lubelskich projektantów i kontaktować twórców z klientami. Przed Gwiazdką może się przydać.

Docenieni za twardy protest w Sejmie. Dostaną Nagrodę im. Profesora Zbigniewa Hołdy

Docenieni za twardy protest w Sejmie. Dostaną Nagrodę im. Profesora Zbigniewa Hołdy 0 4

W sobotę Nagrodę im. Profesora Zbigniewa Hołdy otrzymają Adrian Glinka i Jakub Hartwich. Uroczysta gala odbędzie się o godz. 18.30 w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

Lublin: Ciężarówki nie powinny wjeżdżać na te wąskie uliczki. Pojawili się policjanci
galeria

Lublin: Ciężarówki nie powinny wjeżdżać na te wąskie uliczki. Pojawili się policjanci 22 3

Nie doszła do skutku zapowiadana na dziś blokada objazdu dla kierowców omijających zamknięty odcinek Krochmalnej. Blokadę zapowiadali mieszkańcy ul. Ciepłej, którzy mają dość samochodów za oknami. Kolejny protest zapowiedziany jest na poniedziałkowe popołudnie. Czy wtedy dojdzie do blokady drogi?

Trwałe pamiątki w Chełmie, Krasnymstawie i Dorohusku na 100-lecie odzyskania niepodległości

Trwałe pamiątki w Chełmie, Krasnymstawie i Dorohusku na 100-lecie odzyskania niepodległości 0 1

Materialnymi pamiątkami po obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości są m.in. nowe pomniki w Chełmie i Dorohusku oraz odnowiona Sekcja Wojenna Cmentarza Parafialnego w Krasnymstawie.

Motor na zakończenie roku gra z Wiślanami Jaśkowice

Motor na zakończenie roku gra z Wiślanami Jaśkowice 2 4

Przed piłkarzami Motoru ostatni w tym roku mecz ligowy. Żółto-biało-niebiescy w Skawinie zagrają z Wiślanami Jaśkowicie (sobota, godz. 13). Nie można zmarnować szansy na zbliżenie się do dwóch najlepszych drużyn, bo Podhale gra u siebie ze Stalą Rzeszów

W szkole w Lublinie miał się odbyć koncert. Według radnego został odwołany przez protest ateistów
film

W szkole w Lublinie miał się odbyć koncert. Według radnego został odwołany przez protest ateistów 23 12

Sprawą odwołanego koncertu w szkole przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie zajmą się pracownicy Ratusza. O taką interwencję poprosił przewodniczący klubu radnych PiS.