Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 czerwca 2008 r.
21:40
Edytuj ten wpis

Feministki: Ostatni moment na aborcję u 14-latki

Autor: Zdjęcie autora (step)
0 20 A A

Ciężarna 14-latka, jej matka i ojciec złożyli we wtorek w sekretariacie szpitala przy ul. Lubartowskiej w Lublinie pisemną zgodę na aborcję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Szpital położniczo-ginekologiczny na razie nie odpowiedział. Informację przekazała nam Federacja do rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. O piśmie rodziny słyszeli też lekarze z Lubartowskiej. Osobne pismo dotarło we wtorek z federacji do ministra zdrowia.

- W związku z głośną sprawą 14-letniej ciężarnej z Lublina, która wraz z matką, próbowała w Lublinie, a potem w Warszawie wyegzekwować prawo do legalnej aborcji, zwracamy się o pilne podjęcie działań w celu umożliwienia wykonania zabiegu przerwania ciąży - Wanda Nowicka z federacji apeluje do minister Ewy Kopacz.

Z formalnego punktu widzenia nie ma przeszkód do przeprowadzenia zabiegu. Ciąża jest wynikiem czynu zabronionego, czyli obcowania seksualnego z osobą poniżej 15 roku życia. Takie zaświadczenie wydał prokurator. Dziewczynka ma 14 lat, chłopak, z którym zaszła w ciążę, jest rok starszy. - Spełnione zostały wszystkie warunki określone przez prawo, by dokonać przerwania ciąży w państwowej placówce zdrowia - podkreśla Nowicka.

I dodaje, że dziewczyna jest w 11 tygodniu ciąży. A zabieg jest dopuszczalny do 12. - Dlatego sprawa wymaga natychmiastowej interwencji ministerstwa - apeluje.
- To nie są czasy ręcznego sterowania, że możemy zadzwonić do dyrektora szpitala i nakazać mu jakiś zabieg - wyjaśnia Jakub Gołąb, rzecznik Ministerstwa Zdrowia.

- Jeżeli szpital i jego lekarze nie mogą wykonać aborcji, bo np. jest to w konflikcie z ich sumieniem, powinni wskazać inny szpital. Można też zgłosić się do rzecznika praw pacjenta w funduszu zdrowia, który pomoże znaleźć placówkę. Może to być gabinet prywatny, fundusz zrefunduje zabieg.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
abi / 13 czerwca 2008 o 20:17
0
Możecie już spokojnie zakończyć dyskusję. Od początku była bez sensu, bo oparta na prasowych bredniach, a teraz stała się jeszcze bezprzedmiotowa.
Avatar
kris / 12 czerwca 2008 o 10:38
0
nemo napisał:
A dlaczego ma decydować o życiu płodu (a nie dziecka!) kościół i mochery Rydzyka?. Czemu zasypują SMS-ami i telefonami?. Czemu z butami włażą w jej prywatne życie. To jej samodzielna decyzja, czy urodzić lub usunąć płód.

Sam jesteś płód
Avatar
Romek / 11 czerwca 2008 o 21:45
0
Feministki więcej prawdy. Ona nie została zgwałcona tylko zaszła dobrowolnie w ciążę o rok starszym chłopakiem. A jej rodzice są pozbawieni praw rodzicieskich. Dlaczego dziennikarze nie piszą pełnej prawdy tylko sieją zamęt? Wyskrobać można ale nikt nie mówi o skutkach zdrowotnych i psychicznych po zabiegu. No cóż feministki są niedouczone, tylko wytresowane w mieleniu językami licząc, że ktoś połknie ich papkę.Naiwnych jednak nie brakuje.
Avatar
Gość / 11 czerwca 2008 o 17:49
0
A niech się skrobią ateiści, niech się nawet wysterylizują, dzięki temu będzie ich mniej.
Avatar
epoka 21 / 11 czerwca 2008 o 15:52
0
"aborcja"
Dostała iskierkę życia
nie miała nic przed światem do skrycia
śliczne rączki, małe oczka
praca dwojga ludzi owocna
była mała
lecz nie kochana
w tym miejscy doznała szoku
szybkie ostrza cięły ją w mroku
mocno krwawiła
głośno krzyczała
i na wszystkie strone uciec próbowała
straszliwego bólu doznawała
krew sie lała na wszystkie strony
to nie są ludzie !!
to są potwory !
niczym ta istota nie zawiniła
dlaczego w tak okrutny sposób życie utraciła
to był ból nie do zniesienia
za co doznała takiego cierpienia?
cialo na części porozrywane
jej zycie już jest przegrane....."

moze mi to nie wyszło ale oddaje to co czuje gdy słysze o aborcji

ale morderstwo jest i zawsze będzie morderstwem
"aborcja"
Dostała iskierkę życia
nie miała nic przed światem do skrycia
śliczne rączki, małe oczka
praca dwojga ludzi owocna
była mała
lecz nie kochana
w tym miejscy doznała szoku
szybkie ostrza cięły ją w mroku
mocno krwawiła
głośno krzyczała
i na wszystkie strone uciec próbowała
straszliwego bólu doznawała
krew sie lała na wszystkie strony
to nie są ludzie !!
to są potwory !
niczym ta istota nie zawiniła
dlaczego w ta... rozwiń
Avatar
nemo / 11 czerwca 2008 o 14:57
0
neta napisał:
Dlaczego o życiu dziecka i tej dziwzyny decydować chce federacja??? dlaczego jeśli chce urodzić dziecko obce osboby chcą wpływać na jej życie. To ona wtedy będzie całe życie mysleć o zabitym dziecku, to ona będzie miała w nocy całe życie koszmary, to ona będzie myśleć całe swoje życie kim byłoby to dziecko. Dlaczego Gazecie Wyborczej i Federacji nie zależy na życiu tej dziewczyny a tylko obchodzi ich zabieg???????To jakaś paranoja!!!!!! Czy ktoś pomyślał jak czuje sie ta dziewczyna. Myślę, że jest zaszczuta przez kłamliwe media.

A dlaczego ma decydować o życiu płodu (a nie dziecka!) kościół i mochery Rydzyka?. Czemu zasypują SMS-ami i telefonami?. Czemu z butami włażą w jej prywatne życie. To jej samodzielna decyzja, czy urodzić lub usunąć płód.

A dlaczego ma decydować o życiu płodu (a nie dziecka!) kościół i mochery Rydzyka?. Czemu zasypują SMS-ami i telefonami?. Czemu z butami włażą w jej prywatne życie. To jej samodzielna decyzja, czy urodzić lub usunąć płód. rozwiń
Avatar
Jędrek / 11 czerwca 2008 o 14:15
0
M A X napisał:
Gdyby doszło do zabicia dziecka -choć mam nadzieję, że tak sie nie stanie- To jestem bardzo ciekaw co wtedy do powiedzenia będą miały wszystkie feministki i wszyscy zwolennicy tzw aborcji, jak ta dziewczyna zglosi sie do lekarza, lub gdziekolwiek indziej z tzw SYNDROMEM POABORCYJNYM - kobiety bardzo często po zabiciu nienarodzonego dziecka, słyszą jego płacz po nocach, nie mogą spać, ilekroć widzą niemowle zaraz przypomina im sie własne dziecko, które zabiły -męczą sie z tymi wyrzutami bardzo długo, a często i całe życie... Ciekaw jestem co wtedy jej powiedzą ?
Jaką będą miały dla niej RADĘ ? Jestem przekonany, że żadna się nie odezwie ! Wszyscy nabiorą wody w usta....
Głupawo sie uśmiechając, z uciekającym wzrokiem powiedzą: - To twój problem !!!
Wiem co mówię, bo spotkałem się nie jeden raz z taką sytuacją...i pamiętam dobrze jak człowiek czuje sie bezradny wobec takich "zwierzeń" matki, która zabiła własne dziecko.
Łatwo jest wykrzykiwać głupie hasła i nie ponosić za nie odpowiedzialności....oj łatwo !
I na koniec jeszcze tylko pytanie:
- Dlaczego za wybryk i nieodpowiedzialność, jakby nie patrzeć RODZICÓW, karę ma ponieść niewinne i całkowicie bezbronne maleństwo?
Może mi ktoś racjonalnie to uzasadnić ???


Panią główną tzw.Feministkę może trzeba by było poddać eutanazji .Przecież widać jak się męczy walcząc o możliwość zabicia niewinnego człowieka.To nie jest żaden postęp prawo do zabijania.To jest właśnie objaw cynizmu ,zepsucia moralnego i nihilizmu.Mam nadzieję że dziecko jednak nie zostanie zamordowane przez wojujące jełopstwo. Jakby ktoś na ulicy nawet w dobrej wierze kopnął w cztery litery taka feministkę to byłoby przestępstwo zaś zabić dziecko w świetle prawa to jest w porządku.Pozdrowienia dla księdza Krzysztofa .Tak trzymaj .Popieram Cię i podziwiam twoją postawę.


Panią główną tzw.Feministkę może trzeba by było poddać eutanazji .Przecież widać jak się męczy walcząc o możliwość zabicia niewinnego człowieka.To nie jest żaden postęp prawo do zabijania.To jest właśnie objaw cynizmu ,zepsucia moralnego i nihilizmu.Mam nadzieję że dziecko jednak nie zostanie zamordowane przez wojujące jełopstwo. Jakby ktoś na ulicy nawet w dobrej wierze kopnął w cztery litery taka feministkę to byłoby przestępstwo zaś zabić dziecko w świetle prawa to jest w porządku.Pozdrowienia dla księdza Krzysz... rozwiń
Avatar
M A X / 11 czerwca 2008 o 14:04
0
Gdyby doszło do zabicia dziecka -choć mam nadzieję, że tak sie nie stanie- To jestem bardzo ciekaw co wtedy do powiedzenia będą miały wszystkie feministki i wszyscy zwolennicy tzw aborcji, jak ta dziewczyna zglosi sie do lekarza, lub gdziekolwiek indziej z tzw SYNDROMEM POABORCYJNYM - kobiety bardzo często po zabiciu nienarodzonego dziecka, słyszą jego płacz po nocach, nie mogą spać, ilekroć widzą niemowle zaraz przypomina im sie własne dziecko, które zabiły -męczą sie z tymi wyrzutami bardzo długo, a często i całe życie... Ciekaw jestem co wtedy jej powiedzą ?
Jaką będą miały dla niej RADĘ ? Jestem przekonany, że żadna się nie odezwie ! Wszyscy nabiorą wody w usta....
Głupawo sie uśmiechając, z uciekającym wzrokiem powiedzą: - To twój problem !!!
Wiem co mówię, bo spotkałem się nie jeden raz z taką sytuacją...i pamiętam dobrze jak człowiek czuje sie bezradny wobec takich "zwierzeń" matki, która zabiła własne dziecko.
Łatwo jest wykrzykiwać głupie hasła i nie ponosić za nie odpowiedzialności....oj łatwo !
I na koniec jeszcze tylko pytanie:
- Dlaczego za wybryk i nieodpowiedzialność, jakby nie patrzeć RODZICÓW, karę ma ponieść niewinne i całkowicie bezbronne maleństwo?
Może mi ktoś racjonalnie to uzasadnić ???
Gdyby doszło do zabicia dziecka -choć mam nadzieję, że tak sie nie stanie- To jestem bardzo ciekaw co wtedy do powiedzenia będą miały wszystkie feministki i wszyscy zwolennicy tzw aborcji, jak ta dziewczyna zglosi sie do lekarza, lub gdziekolwiek indziej z tzw SYNDROMEM POABORCYJNYM - kobiety bardzo często po zabiciu nienarodzonego dziecka, słyszą jego płacz po nocach, nie mogą spać, ilekroć widzą niemowle zaraz przypomina im sie własne dziecko, które zabiły -męczą sie z tymi wyrzutami bardzo długo, a często i całe życie... Ciekaw jestem co ... rozwiń
Avatar
nieiwerny / 11 czerwca 2008 o 11:33
0
Gość napisał:
ostatnia chwila by zabic dziecko z tego chyba wynika ?
ostatnia chwila by zamknąc mordy nawiedzonym mohromi klechom którzy wbrew prawu dostali się do kliniki zdobywając wcześniej nielegalnie dane dziewczyny czyli pacęta. To również szpital jest odpowiedzialny, ze hamstwo wdarło się na odział.Ordynator poiwinien za to odpowiedzieć głowa i mam nadziję ze tak się stanie.No chyba,że Polska to nie kraj prawa tylko katotaliban
Avatar
Andy / 11 czerwca 2008 o 11:26
0
Teraz matka lata. Gdzie była wcześniej. Za czyny swoich dzieci się odpowiada. Dla niej teraz najlepiej pozbyć się "kłopotu". Dla mnie to szok i nieludzkie traktowanie. Jestem wściekły na media na "walczące o prawa kobiet", na głupie matki, ojców, gówniarzy bzykające się z kimkolwiek i gdziekolwiek bez zabezpieczeń itd. Sorry ale jestem po wizycie na patologii w Szpitalu na Jaczewskiego i jak widzę kobiety walczące o swoje dzieci przez 9 miesięcy a czasami i dłużej bo np. starają się o dziecko 2 lata, gdy nie wstają nawet do ubikacji bo grozi to poronieniem to ciśnie mi się jedno na usta WIELKI SZACUNEK DLA WAS. Niech Wyborcza i inne gazety napiszą, że nie ma wolnych łóżek, że toaleta jest w opłakanym stanie o tych kobietach które tak walczą i czasami przegrywają tą walkę one i ich dzieci. Ludzie ten świat zjeżdża już na psy. Zawsze dziecko można zostawić w szpitalu może wyrośnie z niego porządny człowiek.
Teraz matka lata. Gdzie była wcześniej. Za czyny swoich dzieci się odpowiada. Dla niej teraz najlepiej pozbyć się "kłopotu". Dla mnie to szok i nieludzkie traktowanie. Jestem wściekły na media na "walczące o prawa kobiet", na głupie matki, ojców, gówniarzy bzykające się z kimkolwiek i gdziekolwiek bez zabezpieczeń itd. Sorry ale jestem po wizycie na patologii w Szpitalu na Jaczewskiego i jak widzę kobiety walczące o swoje dzieci przez 9 miesięcy a czasami i dłużej bo np. starają się o dziecko 2 lata, gdy nie wstają nawet ... rozwiń
Avatar
abi / 13 czerwca 2008 o 20:17
0
Możecie już spokojnie zakończyć dyskusję. Od początku była bez sensu, bo oparta na prasowych bredniach, a teraz stała się jeszcze bezprzedmiotowa.
Avatar
kris / 12 czerwca 2008 o 10:38
0
nemo napisał:
A dlaczego ma decydować o życiu płodu (a nie dziecka!) kościół i mochery Rydzyka?. Czemu zasypują SMS-ami i telefonami?. Czemu z butami włażą w jej prywatne życie. To jej samodzielna decyzja, czy urodzić lub usunąć płód.

Sam jesteś płód
Avatar
Romek / 11 czerwca 2008 o 21:45
0
Feministki więcej prawdy. Ona nie została zgwałcona tylko zaszła dobrowolnie w ciążę o rok starszym chłopakiem. A jej rodzice są pozbawieni praw rodzicieskich. Dlaczego dziennikarze nie piszą pełnej prawdy tylko sieją zamęt? Wyskrobać można ale nikt nie mówi o skutkach zdrowotnych i psychicznych po zabiegu. No cóż feministki są niedouczone, tylko wytresowane w mieleniu językami licząc, że ktoś połknie ich papkę.Naiwnych jednak nie brakuje.
Avatar
Gość / 11 czerwca 2008 o 17:49
0
A niech się skrobią ateiści, niech się nawet wysterylizują, dzięki temu będzie ich mniej.
Avatar
epoka 21 / 11 czerwca 2008 o 15:52
0
"aborcja"
Dostała iskierkę życia
nie miała nic przed światem do skrycia
śliczne rączki, małe oczka
praca dwojga ludzi owocna
była mała
lecz nie kochana
w tym miejscy doznała szoku
szybkie ostrza cięły ją w mroku
mocno krwawiła
głośno krzyczała
i na wszystkie strone uciec próbowała
straszliwego bólu doznawała
krew sie lała na wszystkie strony
to nie są ludzie !!
to są potwory !
niczym ta istota nie zawiniła
dlaczego w tak okrutny sposób życie utraciła
to był ból nie do zniesienia
za co doznała takiego cierpienia?
cialo na części porozrywane
jej zycie już jest przegrane....."

moze mi to nie wyszło ale oddaje to co czuje gdy słysze o aborcji

ale morderstwo jest i zawsze będzie morderstwem
"aborcja"
Dostała iskierkę życia
nie miała nic przed światem do skrycia
śliczne rączki, małe oczka
praca dwojga ludzi owocna
była mała
lecz nie kochana
w tym miejscy doznała szoku
szybkie ostrza cięły ją w mroku
mocno krwawiła
głośno krzyczała
i na wszystkie strone uciec próbowała
straszliwego bólu doznawała
krew sie lała na wszystkie strony
to nie są ludzie !!
to są potwory !
niczym ta istota nie zawiniła
dlaczego w ta... rozwiń
Avatar
nemo / 11 czerwca 2008 o 14:57
0
neta napisał:
Dlaczego o życiu dziecka i tej dziwzyny decydować chce federacja??? dlaczego jeśli chce urodzić dziecko obce osboby chcą wpływać na jej życie. To ona wtedy będzie całe życie mysleć o zabitym dziecku, to ona będzie miała w nocy całe życie koszmary, to ona będzie myśleć całe swoje życie kim byłoby to dziecko. Dlaczego Gazecie Wyborczej i Federacji nie zależy na życiu tej dziewczyny a tylko obchodzi ich zabieg???????To jakaś paranoja!!!!!! Czy ktoś pomyślał jak czuje sie ta dziewczyna. Myślę, że jest zaszczuta przez kłamliwe media.

A dlaczego ma decydować o życiu płodu (a nie dziecka!) kościół i mochery Rydzyka?. Czemu zasypują SMS-ami i telefonami?. Czemu z butami włażą w jej prywatne życie. To jej samodzielna decyzja, czy urodzić lub usunąć płód.

A dlaczego ma decydować o życiu płodu (a nie dziecka!) kościół i mochery Rydzyka?. Czemu zasypują SMS-ami i telefonami?. Czemu z butami włażą w jej prywatne życie. To jej samodzielna decyzja, czy urodzić lub usunąć płód. rozwiń
Avatar
Jędrek / 11 czerwca 2008 o 14:15
0
M A X napisał:
Gdyby doszło do zabicia dziecka -choć mam nadzieję, że tak sie nie stanie- To jestem bardzo ciekaw co wtedy do powiedzenia będą miały wszystkie feministki i wszyscy zwolennicy tzw aborcji, jak ta dziewczyna zglosi sie do lekarza, lub gdziekolwiek indziej z tzw SYNDROMEM POABORCYJNYM - kobiety bardzo często po zabiciu nienarodzonego dziecka, słyszą jego płacz po nocach, nie mogą spać, ilekroć widzą niemowle zaraz przypomina im sie własne dziecko, które zabiły -męczą sie z tymi wyrzutami bardzo długo, a często i całe życie... Ciekaw jestem co wtedy jej powiedzą ?
Jaką będą miały dla niej RADĘ ? Jestem przekonany, że żadna się nie odezwie ! Wszyscy nabiorą wody w usta....
Głupawo sie uśmiechając, z uciekającym wzrokiem powiedzą: - To twój problem !!!
Wiem co mówię, bo spotkałem się nie jeden raz z taką sytuacją...i pamiętam dobrze jak człowiek czuje sie bezradny wobec takich "zwierzeń" matki, która zabiła własne dziecko.
Łatwo jest wykrzykiwać głupie hasła i nie ponosić za nie odpowiedzialności....oj łatwo !
I na koniec jeszcze tylko pytanie:
- Dlaczego za wybryk i nieodpowiedzialność, jakby nie patrzeć RODZICÓW, karę ma ponieść niewinne i całkowicie bezbronne maleństwo?
Może mi ktoś racjonalnie to uzasadnić ???


Panią główną tzw.Feministkę może trzeba by było poddać eutanazji .Przecież widać jak się męczy walcząc o możliwość zabicia niewinnego człowieka.To nie jest żaden postęp prawo do zabijania.To jest właśnie objaw cynizmu ,zepsucia moralnego i nihilizmu.Mam nadzieję że dziecko jednak nie zostanie zamordowane przez wojujące jełopstwo. Jakby ktoś na ulicy nawet w dobrej wierze kopnął w cztery litery taka feministkę to byłoby przestępstwo zaś zabić dziecko w świetle prawa to jest w porządku.Pozdrowienia dla księdza Krzysztofa .Tak trzymaj .Popieram Cię i podziwiam twoją postawę.


Panią główną tzw.Feministkę może trzeba by było poddać eutanazji .Przecież widać jak się męczy walcząc o możliwość zabicia niewinnego człowieka.To nie jest żaden postęp prawo do zabijania.To jest właśnie objaw cynizmu ,zepsucia moralnego i nihilizmu.Mam nadzieję że dziecko jednak nie zostanie zamordowane przez wojujące jełopstwo. Jakby ktoś na ulicy nawet w dobrej wierze kopnął w cztery litery taka feministkę to byłoby przestępstwo zaś zabić dziecko w świetle prawa to jest w porządku.Pozdrowienia dla księdza Krzysz... rozwiń
Avatar
M A X / 11 czerwca 2008 o 14:04
0
Gdyby doszło do zabicia dziecka -choć mam nadzieję, że tak sie nie stanie- To jestem bardzo ciekaw co wtedy do powiedzenia będą miały wszystkie feministki i wszyscy zwolennicy tzw aborcji, jak ta dziewczyna zglosi sie do lekarza, lub gdziekolwiek indziej z tzw SYNDROMEM POABORCYJNYM - kobiety bardzo często po zabiciu nienarodzonego dziecka, słyszą jego płacz po nocach, nie mogą spać, ilekroć widzą niemowle zaraz przypomina im sie własne dziecko, które zabiły -męczą sie z tymi wyrzutami bardzo długo, a często i całe życie... Ciekaw jestem co wtedy jej powiedzą ?
Jaką będą miały dla niej RADĘ ? Jestem przekonany, że żadna się nie odezwie ! Wszyscy nabiorą wody w usta....
Głupawo sie uśmiechając, z uciekającym wzrokiem powiedzą: - To twój problem !!!
Wiem co mówię, bo spotkałem się nie jeden raz z taką sytuacją...i pamiętam dobrze jak człowiek czuje sie bezradny wobec takich "zwierzeń" matki, która zabiła własne dziecko.
Łatwo jest wykrzykiwać głupie hasła i nie ponosić za nie odpowiedzialności....oj łatwo !
I na koniec jeszcze tylko pytanie:
- Dlaczego za wybryk i nieodpowiedzialność, jakby nie patrzeć RODZICÓW, karę ma ponieść niewinne i całkowicie bezbronne maleństwo?
Może mi ktoś racjonalnie to uzasadnić ???
Gdyby doszło do zabicia dziecka -choć mam nadzieję, że tak sie nie stanie- To jestem bardzo ciekaw co wtedy do powiedzenia będą miały wszystkie feministki i wszyscy zwolennicy tzw aborcji, jak ta dziewczyna zglosi sie do lekarza, lub gdziekolwiek indziej z tzw SYNDROMEM POABORCYJNYM - kobiety bardzo często po zabiciu nienarodzonego dziecka, słyszą jego płacz po nocach, nie mogą spać, ilekroć widzą niemowle zaraz przypomina im sie własne dziecko, które zabiły -męczą sie z tymi wyrzutami bardzo długo, a często i całe życie... Ciekaw jestem co ... rozwiń
Avatar
nieiwerny / 11 czerwca 2008 o 11:33
0
Gość napisał:
ostatnia chwila by zabic dziecko z tego chyba wynika ?
ostatnia chwila by zamknąc mordy nawiedzonym mohromi klechom którzy wbrew prawu dostali się do kliniki zdobywając wcześniej nielegalnie dane dziewczyny czyli pacęta. To również szpital jest odpowiedzialny, ze hamstwo wdarło się na odział.Ordynator poiwinien za to odpowiedzieć głowa i mam nadziję ze tak się stanie.No chyba,że Polska to nie kraj prawa tylko katotaliban
Avatar
Andy / 11 czerwca 2008 o 11:26
0
Teraz matka lata. Gdzie była wcześniej. Za czyny swoich dzieci się odpowiada. Dla niej teraz najlepiej pozbyć się "kłopotu". Dla mnie to szok i nieludzkie traktowanie. Jestem wściekły na media na "walczące o prawa kobiet", na głupie matki, ojców, gówniarzy bzykające się z kimkolwiek i gdziekolwiek bez zabezpieczeń itd. Sorry ale jestem po wizycie na patologii w Szpitalu na Jaczewskiego i jak widzę kobiety walczące o swoje dzieci przez 9 miesięcy a czasami i dłużej bo np. starają się o dziecko 2 lata, gdy nie wstają nawet do ubikacji bo grozi to poronieniem to ciśnie mi się jedno na usta WIELKI SZACUNEK DLA WAS. Niech Wyborcza i inne gazety napiszą, że nie ma wolnych łóżek, że toaleta jest w opłakanym stanie o tych kobietach które tak walczą i czasami przegrywają tą walkę one i ich dzieci. Ludzie ten świat zjeżdża już na psy. Zawsze dziecko można zostawić w szpitalu może wyrośnie z niego porządny człowiek.
Teraz matka lata. Gdzie była wcześniej. Za czyny swoich dzieci się odpowiada. Dla niej teraz najlepiej pozbyć się "kłopotu". Dla mnie to szok i nieludzkie traktowanie. Jestem wściekły na media na "walczące o prawa kobiet", na głupie matki, ojców, gówniarzy bzykające się z kimkolwiek i gdziekolwiek bez zabezpieczeń itd. Sorry ale jestem po wizycie na patologii w Szpitalu na Jaczewskiego i jak widzę kobiety walczące o swoje dzieci przez 9 miesięcy a czasami i dłużej bo np. starają się o dziecko 2 lata, gdy nie wstają nawet ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2018 r. 0 0

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy?

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy? 5 24

Największe szanse na utrzymanie stanowiska przewodniczącej rady miasta Puławy ma Bożena Krygier (PiS). Wśród jej zastępców prawdopodobnie znajdą się radni „Samorządowców” Janusza Grobla oraz „Niezależnych Wyborców” Pawła Maja.

Agro na obcasach. Wszystko dla pań

Agro na obcasach. Wszystko dla pań 0 0

To ukłon w stronę kobiet mieszkających i pracujących na terenach wiejskich. Panie zostały zaproszone na koncert trzech tenorów TRE Voci w Filharmonii Lubelskiej w ramach programu „Agro na obcasach”.

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym
15 listopada 2018, 19:30

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym 0 0

W czwartek o godz. 19.30 (po spektaklu „Żywi i umarli, czyli Bandyci w piekle”) w Teatrze Starym zacznie się promocja książki „Scena Lublin” i spotkanie z jej autorami: Jarosławem Cymermanem, Dominikiem Gacem, Grzegorzem Kondrasiukiem.

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej 9 3

Nie dojdzie do blokady Centralnej Magistrali Kolejowej, zaplanowanej na środę przez podwykonawców firmy Astaldi, która nie zapłaciła im za prace wykonane przy przebudowie linii kolejowej nr 7 między Lublinem a Dęblinem.

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia
galeria

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia 42 8

Przy ul. Lubartowskiej 53 w Lublinie pojawił się „Kartel Mexican Food”, który serwuje dania ostre, średnio ostre i lekko ostre. Pierwsze burritos lokal w kontenerze sprzedał we wtorek.

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki
17 listopada 2018, 18:00

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 18 w Pracowniach Kultury Maki odbędzie się koncert Marty Baum - Retroelectro. To połączenie muzyki przedwojennej z nowoczesnymi brzmieniami.

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę"

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę" 27 26

Pytania o zatrudnianie w urzędzie marszałkowskim i przyznawanie nagród tuż po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych padły podczas wtorkowej, ostatniej sesji sejmiku województwa upływającej kadencji.

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane 2 4

W meczu rozegranym awansem Azoty Puławy przegrały z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 31:32. Była to trzecia porażka puławian w sezonie. Do tej pory ulegli Górnikowi Zabrze i PGE Vive Kielce.

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa 7 0

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują właściciela pieniędzy.

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia]
galeria

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia] 57 13

Trwają największe manewry wojskowe w Polsce Anakonda-18. Po raz pierwszy biorą w nich udział żołnierze WOT, w tym blisko 140 z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic?

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic? 1 0

30 dni – tyle czasu po dniu wyborów ma pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego na usunięcie plakatów i haseł wyborczych oraz urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia kampanii wyborczej – przypomina Państwowa Komisja Wyborcza. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi grzywna.

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią 1 0

Trwa zgrupowanie Reprezentacja Polski w Gdańsku, gdzie w czwartek zmierzy się towarzysko z Czechami, a we wtorek w ostatnim meczu Dywizji A w Lidze Narodów spróbuje sprawić niespodziankę i ograć Portugalię

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego 1 3

50 mln zł – to pula do dyspozycji małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży turystycznej w jednym z pięciu województw Polski Wschodniej – w ramach drugiej transzy projektu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”.

Koncert Frozen Catz w Padbarze
17 listopada 2018, 20:00

Koncert Frozen Catz w Padbarze 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 20 w Padbarze (ul. Grodzka 1) odbędzie się koncert lubelskiej formacji Frozen Catz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!