Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 kwietnia 2009 r.
17:35
Edytuj ten wpis

Gosiewski: Trzeba ułatwić dostęp do prawników

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 11 A A

Posłowie Przemysław Gosiewski oraz poseł Mariusz Kamińskim (obaj PiS) spotkali się dzisiaj ze studentami prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. A potem z dziennikarzami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Gosiewski zapowiedział akcję, której celem jest zmiana konstytucji i innych ustaw tak żeby więcej studentów prawa mogło zostać prawnikami, a ludzie mieli łatwiejszy dostęp do adwokatów.

M. in. PiS złożył propozycję ustawy o licencjach prawniczych dzięki, którym absolwenci będą mogli udzielać prostych porad prawnych już po ukończeniu studiów.

- Polska odstaje od norm europejskich. W Unii na jednego prawnika przypada średnio 548 mieszkańców, a u nas 5,5 tys. - podkreślał Gosiewski

Politycy PiS chcą się spotkać do końca roku ze studentami wydziałów prawa największych uczelni w Polsce.


Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Advokat / 30 kwietnia 2009 o 13:20
0
jensen napisał:
Gdzieś napisałem każdy czy ślepnę?
Napisałem "skończyłeś studia" więc czytaj a nie dorabiaj teoryjek chłopaczyno


Jeśli uważasz, że ten kto skończył studia może Cię reprezentować w sądzie - to idz za swoim sloganem i zdaj swój los takiej osobie. Nawet Gosiewski się na to nie odwży - bo gdy ma kłopot to wtedy sam leci do adwokata/radcy prawnego - a nie do magistra prawa.
Mieliśmy już taki epizod za kadencji Zbigniewa Z., że magistrów prawa dopuszczono do przygotowywania projektów ustaw. Jaki był skutek - ustawy nowelizowane zanim jeszcze do druku Dz. U. poszły.

Przy takim rozumowaniu jak prezentujesz równie dobrze można dopuścić absolwenta akademii medycznej do operacji na otwartym sercu - a co - skończył studia więc pewnie się zna, bo gdzieś kiedyś teoretycznie go tego uczono. Tylko to "pewnie" robi ogromną różnicę.

Wszystkie takie hasełka są rzucane tylko pod publikę - bo tak łatwo uderzyć we wrażliwą strunę absolwentów uczelni, którym nie udało się dostać na aplikacje. Nikt nie zastanawia się po co uczelnie kształcą tyle tysięcy magistrów prawa każdego roku. Albo inaczej - gdzie jest napisane, że zapisując się na wydział prawa muszę być adwokatem, radcą, notariuszem. Czemu nikt nie krzyczy, że również prokuratorem czy sędzią mógłby od razu zostawać magister prawa? Czemu to Państwo nie chce ich przyjąć na swój koszt. A przecież największy hamulec w machinie wymiaru sprawiedliwości leży właśnie po stronie sądów. To nie wina adwokatów czy radców, że na termin rozprawy czeka się 6 - 8 czy 12 miesięcy. Neee - ale tego na peronie Pan Gosiewski wymyślić nie może - bo to będzie jakieś takie mało interesujące, media nie napiszą...

Zlikwidować korporacje? I co to da? Że będzie wolna amerykana, że nie będzie żadnego umiaru? Droga wolna - większość adwokatów i radców i tak się utrzyma na rynku. Stracą jak zwykle ci najmniejsi - czyli szary obywatel. Bogaty weźmie doświadczonego adwokata/radcę - biedny zapłaci studentowi prawa, który nie tylko nie pomoże, ale zaszkodzi.

Aaa - i ślepota nie zawsze musi dotyczć oczu - częściej to choroba umysłu (zaślepienie).


Jeśli uważasz, że ten kto skończył studia może Cię reprezentować w sądzie - to idz za swoim sloganem i zdaj swój los takiej osobie. Nawet Gosiewski się na to nie odwży - bo gdy ma kłopot to wtedy sam leci do adwokata/radcy prawnego - a nie do magistra prawa.
Mieliśmy już taki epizod za kadencji Zbigniewa Z., że magistrów prawa dopuszczono do przygotowywania projektów ustaw. Jaki był skutek - ustawy nowelizowane zanim jeszcze do druku Dz. U. poszły.

Przy takim rozumowaniu jak prezentujesz równie ... rozwiń
Avatar
bob budowniczy / 29 kwietnia 2009 o 14:54
0
Gosiewski skoncz wasc wstydu oszczedz.
Avatar
jozek / 29 kwietnia 2009 o 09:12
0
Chyba coś się kolegom mami. Przypomnę, że PiS wprowadził ustawę o ograniczeniu roli roli korporacji i otwarciu zawodów prawniczych która została uwalona przez Trybunał Konstytucyjny.
Zwolennicy PO mają jednak krótką pamięć i PO na to właśnie liczy.
Miały być niższe podatki i ......... i już są propozycje wprowadzenia 3 nowych.
1. nowy podatek od paliwa
2. wyższa składka ubezpieczeniowa
3. podatek ekologiczny od samochodów

nie mówiąc o kolejnej podwyżce akcyzy na papierosy i innej drobnicy typu podwyżki stawek mandatów, fotoradarach na największym nawet zadupiu.

PO chce dla nas jak najlepiej. Bo to partia inteligentów co to wiedzą co dla lepsze lepiej niż my sami.
W tym miejscu pozdrawiam wszystkich wyborców PO byłych i przyszłych.
Chyba coś się kolegom mami. Przypomnę, że PiS wprowadził ustawę o ograniczeniu roli roli korporacji i otwarciu zawodów prawniczych która została uwalona przez Trybunał Konstytucyjny.
Zwolennicy PO mają jednak krótką pamięć i PO na to właśnie liczy.
Miały być niższe podatki i ......... i już są propozycje wprowadzenia 3 nowych.
1. nowy podatek od paliwa
2. wyższa składka ubezpieczeniowa
3. podatek ekologiczny od samochodów

nie mówiąc o kolejnej podwyżce akcyzy na papierosy i innej drobnicy typu podwy... rozwiń
Avatar
dtka / 29 kwietnia 2009 o 08:10
0
ironiczne jest to, że jakieś 6 lat temu byli na WPiA UMCS razem z Ziobrą i mówili to samo, potem doszli do władzy i nic nie zrobili by ułatwić dostęp do zawodu, to puste przedwyborcze gadanie
Avatar
3 / 29 kwietnia 2009 o 08:05
0
Jak rządzili to nie zdążyli, teraz mają czas... I potrzeba elektoratu bo słupki w rankingach gasną.
Avatar
jensen / 29 kwietnia 2009 o 02:34
0
arg napisał:
Bzdura. Każdy to może robić w warzywniaku u pani Gieni. Lekarzem, adwokatem, architektem nie może być każdy.


Gdzieś napisałem każdy czy ślepnę?
Napisałem "skończyłeś studia" więc czytaj a nie dorabiaj teoryjek chłopaczyno
Avatar
arg / 28 kwietnia 2009 o 22:59
0
jensen napisał:
Lubisz nie lubisz ale ma rację. Trzeba zlikwidować wszystkie korporacje. Skończyłeś studia - doradzaj, reprezentuj. Co za problem-jak jesteś dobry to przetrwasz jak nie to do urzędu skarbowego albo do jakiego samorządu.


Bzdura. Każdy to może robić w warzywniaku u pani Gieni. Lekarzem, adwokatem, architektem nie może być każdy.
Avatar
jensen / 28 kwietnia 2009 o 21:41
0
evo napisał:
To gosiewski nie wstydzi się pokazywać publicznie????!!!


Lubisz nie lubisz ale ma rację. Trzeba zlikwidować wszystkie korporacje. Skończyłeś studia - doradzaj, reprezentuj. Co za problem-jak jesteś dobry to przetrwasz jak nie to do urzędu skarbowego albo do jakiego samorządu.
Avatar
evo / 28 kwietnia 2009 o 21:30
0
To gosiewski nie wstydzi się pokazywać publicznie????!!!
Avatar
ire / 28 kwietnia 2009 o 19:49
0
Przeciez jest dostep do prawnikow najlepiej zobaczyc na ZANA przy ZUS gdzie wyzsi z ZUS tj glowna orzecznik i pan z sądu pracy wynajmują prawnika a sami zabierają renty i swiadczenia mozna ich spotkac czesto na gorze w gabinecie i tam rozplanowują korupcje aby dac do sądu pracy akta gdy sprawa sie toczy proponuja prawnika jeszcze mają na rozdającego takie ulotki gdzie u nich prawnik przyjmuje za 30 zl Ale pomimo ze wszyscy wiedzą nawet sam AUDYT kontroli nic nie robi pisze bzdury Dzielnicowi tez tak samo dy wysle z AUDYTU na KOWALSKIEJ to jeszcze sie uslyszy na KALINIE co Pani mi jakes bzdury pisze TO JEST MAFIA JAK TAK DALEJ POJDZIE TO CZESC SIE POSTARA ABY JAK NAJSZYBCIEJ ZMIENIC TEN RZAD
Przeciez jest dostep do prawnikow najlepiej zobaczyc na ZANA przy ZUS gdzie wyzsi z ZUS tj glowna orzecznik i pan z sądu pracy wynajmują prawnika a sami zabierają renty i swiadczenia mozna ich spotkac czesto na gorze w gabinecie i tam rozplanowują korupcje aby dac do sądu pracy akta gdy sprawa sie toczy proponuja prawnika jeszcze mają na rozdającego takie ulotki gdzie u nich prawnik przyjmuje za 30 zl Ale pomimo ze wszyscy wiedzą nawet sam AUDYT kontroli nic nie robi pisze bzdury Dzielnicowi tez tak samo dy wysle z AUDYTU na KOWALSKIEJ to je... rozwiń
Avatar
Advokat / 30 kwietnia 2009 o 13:20
0
jensen napisał:
Gdzieś napisałem każdy czy ślepnę?
Napisałem "skończyłeś studia" więc czytaj a nie dorabiaj teoryjek chłopaczyno


Jeśli uważasz, że ten kto skończył studia może Cię reprezentować w sądzie - to idz za swoim sloganem i zdaj swój los takiej osobie. Nawet Gosiewski się na to nie odwży - bo gdy ma kłopot to wtedy sam leci do adwokata/radcy prawnego - a nie do magistra prawa.
Mieliśmy już taki epizod za kadencji Zbigniewa Z., że magistrów prawa dopuszczono do przygotowywania projektów ustaw. Jaki był skutek - ustawy nowelizowane zanim jeszcze do druku Dz. U. poszły.

Przy takim rozumowaniu jak prezentujesz równie dobrze można dopuścić absolwenta akademii medycznej do operacji na otwartym sercu - a co - skończył studia więc pewnie się zna, bo gdzieś kiedyś teoretycznie go tego uczono. Tylko to "pewnie" robi ogromną różnicę.

Wszystkie takie hasełka są rzucane tylko pod publikę - bo tak łatwo uderzyć we wrażliwą strunę absolwentów uczelni, którym nie udało się dostać na aplikacje. Nikt nie zastanawia się po co uczelnie kształcą tyle tysięcy magistrów prawa każdego roku. Albo inaczej - gdzie jest napisane, że zapisując się na wydział prawa muszę być adwokatem, radcą, notariuszem. Czemu nikt nie krzyczy, że również prokuratorem czy sędzią mógłby od razu zostawać magister prawa? Czemu to Państwo nie chce ich przyjąć na swój koszt. A przecież największy hamulec w machinie wymiaru sprawiedliwości leży właśnie po stronie sądów. To nie wina adwokatów czy radców, że na termin rozprawy czeka się 6 - 8 czy 12 miesięcy. Neee - ale tego na peronie Pan Gosiewski wymyślić nie może - bo to będzie jakieś takie mało interesujące, media nie napiszą...

Zlikwidować korporacje? I co to da? Że będzie wolna amerykana, że nie będzie żadnego umiaru? Droga wolna - większość adwokatów i radców i tak się utrzyma na rynku. Stracą jak zwykle ci najmniejsi - czyli szary obywatel. Bogaty weźmie doświadczonego adwokata/radcę - biedny zapłaci studentowi prawa, który nie tylko nie pomoże, ale zaszkodzi.

Aaa - i ślepota nie zawsze musi dotyczć oczu - częściej to choroba umysłu (zaślepienie).


Jeśli uważasz, że ten kto skończył studia może Cię reprezentować w sądzie - to idz za swoim sloganem i zdaj swój los takiej osobie. Nawet Gosiewski się na to nie odwży - bo gdy ma kłopot to wtedy sam leci do adwokata/radcy prawnego - a nie do magistra prawa.
Mieliśmy już taki epizod za kadencji Zbigniewa Z., że magistrów prawa dopuszczono do przygotowywania projektów ustaw. Jaki był skutek - ustawy nowelizowane zanim jeszcze do druku Dz. U. poszły.

Przy takim rozumowaniu jak prezentujesz równie ... rozwiń
Avatar
bob budowniczy / 29 kwietnia 2009 o 14:54
0
Gosiewski skoncz wasc wstydu oszczedz.
Avatar
jozek / 29 kwietnia 2009 o 09:12
0
Chyba coś się kolegom mami. Przypomnę, że PiS wprowadził ustawę o ograniczeniu roli roli korporacji i otwarciu zawodów prawniczych która została uwalona przez Trybunał Konstytucyjny.
Zwolennicy PO mają jednak krótką pamięć i PO na to właśnie liczy.
Miały być niższe podatki i ......... i już są propozycje wprowadzenia 3 nowych.
1. nowy podatek od paliwa
2. wyższa składka ubezpieczeniowa
3. podatek ekologiczny od samochodów

nie mówiąc o kolejnej podwyżce akcyzy na papierosy i innej drobnicy typu podwyżki stawek mandatów, fotoradarach na największym nawet zadupiu.

PO chce dla nas jak najlepiej. Bo to partia inteligentów co to wiedzą co dla lepsze lepiej niż my sami.
W tym miejscu pozdrawiam wszystkich wyborców PO byłych i przyszłych.
Chyba coś się kolegom mami. Przypomnę, że PiS wprowadził ustawę o ograniczeniu roli roli korporacji i otwarciu zawodów prawniczych która została uwalona przez Trybunał Konstytucyjny.
Zwolennicy PO mają jednak krótką pamięć i PO na to właśnie liczy.
Miały być niższe podatki i ......... i już są propozycje wprowadzenia 3 nowych.
1. nowy podatek od paliwa
2. wyższa składka ubezpieczeniowa
3. podatek ekologiczny od samochodów

nie mówiąc o kolejnej podwyżce akcyzy na papierosy i innej drobnicy typu podwy... rozwiń
Avatar
dtka / 29 kwietnia 2009 o 08:10
0
ironiczne jest to, że jakieś 6 lat temu byli na WPiA UMCS razem z Ziobrą i mówili to samo, potem doszli do władzy i nic nie zrobili by ułatwić dostęp do zawodu, to puste przedwyborcze gadanie
Avatar
3 / 29 kwietnia 2009 o 08:05
0
Jak rządzili to nie zdążyli, teraz mają czas... I potrzeba elektoratu bo słupki w rankingach gasną.
Avatar
jensen / 29 kwietnia 2009 o 02:34
0
arg napisał:
Bzdura. Każdy to może robić w warzywniaku u pani Gieni. Lekarzem, adwokatem, architektem nie może być każdy.


Gdzieś napisałem każdy czy ślepnę?
Napisałem "skończyłeś studia" więc czytaj a nie dorabiaj teoryjek chłopaczyno
Avatar
arg / 28 kwietnia 2009 o 22:59
0
jensen napisał:
Lubisz nie lubisz ale ma rację. Trzeba zlikwidować wszystkie korporacje. Skończyłeś studia - doradzaj, reprezentuj. Co za problem-jak jesteś dobry to przetrwasz jak nie to do urzędu skarbowego albo do jakiego samorządu.


Bzdura. Każdy to może robić w warzywniaku u pani Gieni. Lekarzem, adwokatem, architektem nie może być każdy.
Avatar
jensen / 28 kwietnia 2009 o 21:41
0
evo napisał:
To gosiewski nie wstydzi się pokazywać publicznie????!!!


Lubisz nie lubisz ale ma rację. Trzeba zlikwidować wszystkie korporacje. Skończyłeś studia - doradzaj, reprezentuj. Co za problem-jak jesteś dobry to przetrwasz jak nie to do urzędu skarbowego albo do jakiego samorządu.
Avatar
evo / 28 kwietnia 2009 o 21:30
0
To gosiewski nie wstydzi się pokazywać publicznie????!!!
Avatar
ire / 28 kwietnia 2009 o 19:49
0
Przeciez jest dostep do prawnikow najlepiej zobaczyc na ZANA przy ZUS gdzie wyzsi z ZUS tj glowna orzecznik i pan z sądu pracy wynajmują prawnika a sami zabierają renty i swiadczenia mozna ich spotkac czesto na gorze w gabinecie i tam rozplanowują korupcje aby dac do sądu pracy akta gdy sprawa sie toczy proponuja prawnika jeszcze mają na rozdającego takie ulotki gdzie u nich prawnik przyjmuje za 30 zl Ale pomimo ze wszyscy wiedzą nawet sam AUDYT kontroli nic nie robi pisze bzdury Dzielnicowi tez tak samo dy wysle z AUDYTU na KOWALSKIEJ to jeszcze sie uslyszy na KALINIE co Pani mi jakes bzdury pisze TO JEST MAFIA JAK TAK DALEJ POJDZIE TO CZESC SIE POSTARA ABY JAK NAJSZYBCIEJ ZMIENIC TEN RZAD
Przeciez jest dostep do prawnikow najlepiej zobaczyc na ZANA przy ZUS gdzie wyzsi z ZUS tj glowna orzecznik i pan z sądu pracy wynajmują prawnika a sami zabierają renty i swiadczenia mozna ich spotkac czesto na gorze w gabinecie i tam rozplanowują korupcje aby dac do sądu pracy akta gdy sprawa sie toczy proponuja prawnika jeszcze mają na rozdającego takie ulotki gdzie u nich prawnik przyjmuje za 30 zl Ale pomimo ze wszyscy wiedzą nawet sam AUDYT kontroli nic nie robi pisze bzdury Dzielnicowi tez tak samo dy wysle z AUDYTU na KOWALSKIEJ to je... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 3

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 2 1

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 19 11

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 4 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 6

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 4 14

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 3 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!