Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 grudnia 2009 r.
11:34
Edytuj ten wpis

Janusz Palikot pisze o swoich 10 grzechach mijającego roku

Autor: Zdjęcie autora rp
0 15 A A

Za mało czasu dla córeczki, matki i teściowej, brak dystansu do kariery Joanny Muchy, nienajlepszy efekt diety - to część wpadek do których przyznał się lubelski polityk.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak co roku Palikot wyznał publicznie grzechy na swoim blogu. Oto próbka jego spowiedzi:

"1. W tym roku urodziła się Zosia. To pierwsza córka po trzech synach. Czy dość się nią cieszyłem i zajmowałem? Niestety nie. Choć jest tak słodka i radosna, że mogłaby z powodzeniem zastąpić cały świat. Nawet "słońce Peru” i Grzegorza "no merci”. A jednak nie byłem dość obecny i uważny. Rok temu akcja powiat, a dziś akcja gmina, rok temu rewolucja październikowa, a w tym roku powrót do komisji PP zabrały mi czas, który już nie powróci. Widywałem ją codziennie. Zawsze wracałem do domu, nawet w tygodnie i dni sejmowe, a jednak coś mi znów uciekło i nad tym boleję. Monika wspaniale to akceptowała i dzielnie dźwigała, ale czy i jej trochę nie zawiodłem? Wiem, że nie jestem taki jak trzeba i wiem, że być może nigdy taki nie będę."

Dalej Palikot żałuje, że za mało medytował, miał zbyt mało czasu dla synów, nie dokończył książki o Leśmianie. Przyznaje, że w sensie duchowym i intelektualnym stoi w miejscu.

Poseł zgrzeszył na Lubelskim podwórku: "Nie przekonałem prezydenta Lublina Wasilewskiego do odwołania wice-prezydenta Fica i to będzie źródłem dalszych problemów w roku 2010."

Wreszcie przyznaje, że najpierw schudł o 6 kilo, a potem wrócił do połowy starej wagi.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
scrap / 27 grudnia 2009 r. o 23:15
NORYMBERGA DLA PLATFORMY napisał:
po co ciągle PiSzecie o frustracjach tego zakompleksionego dorobkiewicza z prowinjonalenj wiochy co mu słoma z butów wystaje.

a moze on Was sponsoruje dlatego ma ciągłą reklame na łamach waszego kiepskiej jakosci brukowca


Jeśli DW to brukowiec kiepskiej jakości, to co Ty tu robisz, intelektualisto wysokich lotów?
Avatar
luzopo / 27 grudnia 2009 r. o 12:54
Ileż jadu w tych wypowiedziach. taka polska cecha rodem z PRL, Palikot to jeden z najinligetniejszych posłów. zrobił bardzo duźo i tylko złośliwcy tego nie rozumieją. Czy naprawdę do tego ciemnogrodu nie doszło w jakim celu użyty był ten penis. Z taką mentalnością bliżej nam do ruskich łagrów a nie do Europy. Ten wierszyk to może autorstwa Pana Nowaka -"tudzież radnego który tak na siłę i berz skutku prmuje własną osobę i skłoca wszystkich ze wszystkimi. taki mały intrygancik.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 r. o 23:41
po co gazety piszą o tej sepleniącej melepecie co ma lateksową proteze krocza???
Avatar
~Wyborca~ / 23 grudnia 2009 r. o 21:03
Panie Palikot, Pan nie dotrzymał ŻADNEJ obietnicy wyborczej. Pamiętasz Pan, co Pan publicznie mówił i podpisywał ze swoimi lubelskimi POsłami ????? Sumienie Pana nie gryzie ????
Avatar
Chłop Polski / 23 grudnia 2009 r. o 20:30
Podejżewam,że on jest alkoholikiem ponieważ nawet trzeźwo nie POtrafi spojżeć i ocenić swojego życia.
Avatar
czesław / 23 grudnia 2009 r. o 20:28
Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.
Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężare... rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 r. o 18:59
Jak zapomnisz nazwiska,mów -człowiek ze sztucznym penisem.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 r. o 18:53
Jego największym grzechem jest przyjście na świat.
Avatar
obywatel / 23 grudnia 2009 r. o 17:11
Mnie nie obchodzi jego tusza ,czy mało czasu poswieca rodzinie czy nie. Poszedł w politykę powinien napisac co zrobił dla społeczenstwa ,a czego nie zrobil.Dla mnie to jeden z dorobkiewiczów PO, A NIE DZIAŁACZ SPOŁECZNY.To wielki krzykacz.
Avatar
NORYMBERGA DLA PLATFORMY / 23 grudnia 2009 r. o 17:03
po co ciągle PiSzecie o frustracjach tego zakompleksionego dorobkiewicza z prowinjonalenj wiochy co mu słoma z butów wystaje.

a moze on Was sponsoruje dlatego ma ciągłą reklame na łamach waszego kiepskiej jakosci brukowca
Avatar
scrap / 27 grudnia 2009 r. o 23:15
NORYMBERGA DLA PLATFORMY napisał:
po co ciągle PiSzecie o frustracjach tego zakompleksionego dorobkiewicza z prowinjonalenj wiochy co mu słoma z butów wystaje.

a moze on Was sponsoruje dlatego ma ciągłą reklame na łamach waszego kiepskiej jakosci brukowca


Jeśli DW to brukowiec kiepskiej jakości, to co Ty tu robisz, intelektualisto wysokich lotów?
Avatar
luzopo / 27 grudnia 2009 r. o 12:54
Ileż jadu w tych wypowiedziach. taka polska cecha rodem z PRL, Palikot to jeden z najinligetniejszych posłów. zrobił bardzo duźo i tylko złośliwcy tego nie rozumieją. Czy naprawdę do tego ciemnogrodu nie doszło w jakim celu użyty był ten penis. Z taką mentalnością bliżej nam do ruskich łagrów a nie do Europy. Ten wierszyk to może autorstwa Pana Nowaka -"tudzież radnego który tak na siłę i berz skutku prmuje własną osobę i skłoca wszystkich ze wszystkimi. taki mały intrygancik.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 r. o 23:41
po co gazety piszą o tej sepleniącej melepecie co ma lateksową proteze krocza???
Avatar
~Wyborca~ / 23 grudnia 2009 r. o 21:03
Panie Palikot, Pan nie dotrzymał ŻADNEJ obietnicy wyborczej. Pamiętasz Pan, co Pan publicznie mówił i podpisywał ze swoimi lubelskimi POsłami ????? Sumienie Pana nie gryzie ????
Avatar
Chłop Polski / 23 grudnia 2009 r. o 20:30
Podejżewam,że on jest alkoholikiem ponieważ nawet trzeźwo nie POtrafi spojżeć i ocenić swojego życia.
Avatar
czesław / 23 grudnia 2009 r. o 20:28
Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.
Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężare... rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 r. o 18:59
Jak zapomnisz nazwiska,mów -człowiek ze sztucznym penisem.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 r. o 18:53
Jego największym grzechem jest przyjście na świat.
Avatar
obywatel / 23 grudnia 2009 r. o 17:11
Mnie nie obchodzi jego tusza ,czy mało czasu poswieca rodzinie czy nie. Poszedł w politykę powinien napisac co zrobił dla społeczenstwa ,a czego nie zrobil.Dla mnie to jeden z dorobkiewiczów PO, A NIE DZIAŁACZ SPOŁECZNY.To wielki krzykacz.
Avatar
NORYMBERGA DLA PLATFORMY / 23 grudnia 2009 r. o 17:03
po co ciągle PiSzecie o frustracjach tego zakompleksionego dorobkiewicza z prowinjonalenj wiochy co mu słoma z butów wystaje.

a moze on Was sponsoruje dlatego ma ciągłą reklame na łamach waszego kiepskiej jakosci brukowca
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lubelskiem posypały się mandaty na nieuczciwych sprzedawców

W Lubelskiem posypały się mandaty na nieuczciwych sprzedawców

Jesteś na wakacjach, zamawiasz w barze rybę, hot-doga czy hamburgera, a po zapłaceniu nie dostałeś paragonu? Takie sytuacje nie należą do rzadkości. Ale lubelski fiskus zaczął to kontrolować. Jeden ze sprzedawców musiał zapłacić 2000 zł mandatu.

Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń. Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń. Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

W niedzielę (godz. 16.30) Motor Lublin zmierzy się na własnym stadionie z For Nature Solutions Apatorem Toruń. Kibice będą mogli kupić bilety na to spotkanie już dzisiaj

Wakacyjne atrakcje w Filharmonii Lubelskiej. Początek już w piątek
1 lipca 2022, 19:00

Wakacyjne atrakcje w Filharmonii Lubelskiej. Początek już w piątek

Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) szykuje wakacyjne atrakcje dla dzieci. W planach są koncerty i warsztaty muzyczno-plastyczne. Początek już 1 lipca.

Młodzież Motoru Lublin przegrała z Arged Malesa Ostrowem w U24 Ekstralidze [zdjęcia]
galeria

Młodzież Motoru Lublin przegrała z Arged Malesa Ostrowem w U24 Ekstralidze [zdjęcia]

Młodzi żużlowcy Motoru Lublin przegrali we wtorek u siebie z Arged Malesa Ostrowem Wielkopolskim 40:49. To siódma porażka żółto-biało-niebieskich w tych rozgrywkach

Fala upałów. Co w takiej sytuacji musi zapewnić pracodawca?

Fala upałów. Co w takiej sytuacji musi zapewnić pracodawca?

W grę wchodzi skrócenie czasy pracy, ale to decyzja pracodawcy. Obowiązków wobec zatrudnionych w czasie upałów ma znacznie więcej.

W Lublinie na wakacje skracają godziny otwarcia boisk. "Ta decyzja jest skandaliczna"
Alarm 24

W Lublinie na wakacje skracają godziny otwarcia boisk. "Ta decyzja jest skandaliczna"

Radykalnie skrócone zostały w tym roku godziny otwarcia boisk Orlik podczas wakacji. – Jak ma się rozwijać sport w tym mieście, skoro brak miejsc do gry? – pyta rozczarowany Czytelnik. Ratusz tłumaczy, że musi szukać oszczędności.

Walczą o odzyskanie opieki nad wnukiem. Matka dziecka przedstawia inną wersję niż dziadkowie
Reportaż Uwagi! TVN
film

Walczą o odzyskanie opieki nad wnukiem. Matka dziecka przedstawia inną wersję niż dziadkowie

Dziadkowie opiekowali się wnukiem, kiedy niespodziewanie ich córka przyjechała z Anglii i zabrała syna. Wracamy do historii, która mocno was poruszyła. Matka chłopca, w rozmowie z reporterką Uwagi!, przedstawia teraz inną wersję wydarzeń, niż zrobili to jej rodzice. 4-letni Oskar został odebrany przez matkę od dziadków, którzy byli jego tymczasową rodziną zastępczą. Pani Monika i pan Arkadiusz twierdzą, że zajmowali się wnukiem od jego urodzenia w Wielkiej Brytanii. - Dla córki ważniejsi byli chłopacy i koleżanki, nigdy dziecko – mówił pan Arkadiusz.

Solidarność PZL Świdnik najlepsza na turnieju w Fajsławicach

Solidarność PZL Świdnik najlepsza na turnieju w Fajsławicach

W Fajsławicach odbyła się trzecia edycja Charytatywnego Turnieju Oldbojów 35+ w piłce nożnej siedmioosobowej o Puchar Wójta. Otworzono też nowy mini orlik

Biała Podlaska: Zbadają zagrzybienie mieszkań. Mieszkańcy zapłacą niższy czynsz?

Biała Podlaska: Zbadają zagrzybienie mieszkań. Mieszkańcy zapłacą niższy czynsz?

Lokatorzy miejskich czynszówek zastanawiają się, kiedy ZGL skoryguje im stawki za czynsze. Prezes miejskiej spółki zapowiada przegląd mieszkań m.in. pod kątem zagrzybienia.

Święto gospodyń wiejskich w Nałęczowie
2 lipca 2022, 10:00

Święto gospodyń wiejskich w Nałęczowie

W dniach 2-3 lipca w Parku Zdrojowym w Nałęczowie odbędzie się Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich. Początek miesiąca w Nałęczowie przebiegnie pod znakiem lokalnych przysmaków i rękodzieła.

Setki tysięcy złotych na Tour de Pologne. Sprawdzamy, ile zapłacą lubelskie samorządy
Pierwsza strona

Setki tysięcy złotych na Tour de Pologne. Sprawdzamy, ile zapłacą lubelskie samorządy

Setki tysięcy złotych zapłacą lubelskie samorządy organizatorom tegorocznego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Zgodnie przekonują, że ten wydatek się opłaci, bo zapewni ich miejscowościom rozgłos, który wspomagany w inny sposób kosztowałby o wiele więcej pieniędzy.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 29 czerwca 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 29 czerwca 2022 r.

Zatrzymania po przetargu na miliony. Były prezes spółki poszedł na bezpłatny urlop

Zatrzymania po przetargu na miliony. Były prezes spółki poszedł na bezpłatny urlop

Kilka osób zostało zatrzymanych w sprawie nadużyć przy przetargach realizowanych przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zamościu. A w tle jest sprawa głośnego procesu wytoczonego lokalnemu tygodnikowi przez spółkę.

Telewizja szuka w Lublinie statystów do serialu. Płacą gotówką, znamy stawki

Telewizja szuka w Lublinie statystów do serialu. Płacą gotówką, znamy stawki

To ostatni moment, by wysłać zgłoszenie i starać się o statystowanie na planie zdjęciowym. Potrzebni będą strażnicy, rycerze, giermkowie ale też dwórki i poddani. W czwartek i piątek do lubelskiego skansenu przyjedzie ekipa serialu „Korona królów. Jagiellonowie”.

Przebudowa ul. 1 Maja w Lublinie. Mieszkaniec pyta, czy to drzewo przeżyje
Alarm 24

Przebudowa ul. 1 Maja w Lublinie. Mieszkaniec pyta, czy to drzewo przeżyje

O ratunek dla jednego z drzew rosnących na przebudowywanym odcinku ul. 1 Maja apeluje nasz Czytelnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!