Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 września 2021 r.
14:59

Lublin: Pożar przy ul. Poligonowej. Czarny dym widać z oddali [wideo, zdjęcia]

Autor: Zdjęcie autora kyku
1 9 A A

Przy ul. Poligonowej w Lublinie zapaliły się materiały budowlane. Dym było widać z dużej odległości

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Strażacy otrzymali zgłoszenie po godz. 14. Na miejscu okazało się, że palą się materiały budowlane składowane na terenie budowy przy ul. Poligonowej. Dlatego właśnie pojawił się gęsty, czarny dym.

Na miejscu pracują obecnie trzy zastępy straży pożarnej. Sytuacja jest już opanowana, trwa dogaszanie.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sir_Fred / 13 września 2021 r. o 15:16
Zawsze na wiosnę na Górkach płonęły trawy na wiosnę
Avatar
Jasin / 13 września 2021 r. o 17:51
Brak jelonków chętnych na "pewne" zyski z wynajmu apartamĘtów może skutkować tym, że dewelocwaniaki, dotąd współpracujące w ramach Loży, zaczną sobie skakać do gardeł jak wściekłe psy.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Avatar
Jasin / 13 września 2021 r. o 19:28
A już szczególnie przed pseudo-referendum.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Avatar
Jasin / 13 września 2021 r. o 19:57
Jeżeli nie zauważyłeś, to teraz mamy jeszcze lato. Miejsce również nie jest tym, które przed referendum i zmiana SUiKZP regularnie podpalaniom podlegało.
  Ale to już tylko Twój problem, i nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku, za przeproszeniem sądzie ocenny, buhahahaha. Leczy wszystkie skrzywienia, dziwactwa, fijoły, zajoby, manie, fobie i zbączenia podobnych Tobie. Jesteś mniej niż nikim, mniej niż zerem, nikt Cię nie zaczepia, a skaczesz jak gnida, jak wsza na kołnierzu.
  Ale to już tylko Twój problem, i nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku, za przeproszeniem sądzie ocenny, buhahahaha. Leczy wszystkie skrzywienia, dziwactwa, fijoły, zajoby, manie, fobie i zbączenia podobnych Tobie. Jesteś mniej niż nikim, mniej niż zerem, nikt Cię nie zaczepia, a skaczesz jak gnida, jak wsza na kołnierzu. rozwiń
Avatar
Jasin / 13 września 2021 r. o 22:10
Bądź zdrów(a), bo tobie nie pomoże nawet solidny baranek, w solidny mur. Nie uleczy także wszystkich skrzywień, dziwactw, fiołów, zajobów, manii, fobie i  zbączenia . Jesteś bliźnim, więc życzę wartości wyższej niż zero, by zwracano na ciebie uwagę i byś nie skakał(a) jak gnida, jak wsza na kołnierzu.
Ale to już tylko Twój problem, i nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku...
Avatar
Jasin / 14 września 2021 r. o 10:22
A już szczególnie przed pseudo-referendum.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Avatar
Jasin / 14 września 2021 r. o 07:38
Buhahahahaha! Krótko, po żołniersku: ha! Ktoś, zamiast spać, lubi bawić się w minusowanie. Jak zaoranie, jak brak argumentów - minusować, minusować ostro! Minusować w nocy, krótko po północy! Wszystkie młoty, do roboty! Jak dzieci w przedszkolu (plosę panią, a Gucio to sie pluje!), jak małe psinki. Jak ugryźć nie może, to bodaj nogawki obsika. Bawcie się dobrze! Mnie te minusy tak wzruszają, jak śnieg sprzed 10 lat.
Avatar
LAS / 13 września 2021 r. o 22:03
Jeżeli nie zauważyłeś, to teraz mamy jeszcze lato. Miejsce również nie jest tym, które przed referendum i zmiana SUiKZP regularnie podpalaniom podlegało.
    Ale to już tylko Twój problem, i nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku, za przeproszeniem sądzie ocenny, buhahahaha. Leczy wszystkie skrzywienia, dziwactwa, fijoły, zajoby, manie, fobie i zbączenia podobnych Tobie. Jesteś mniej niż nikim, mniej niż zerem, nikt Cię nie zaczepia, a skaczesz jak gnida, jak wsza na kołnierzu.
  Bądź zdrów(a), bo tobie nie pomoże nawet solidny baranek, w solidny mur. Nie uleczy także wszystkich skrzywień, dziwactw, fiołów, zajobów, manii, fobie i  zbączenia . Jesteś bliźnim, więc życzę wartości wyższej niż zero, by zwracano na ciebie uwagę i byś nie skakał(a) jak gnida, jak wsza na kołnierzu.
  Bądź zdrów(a), bo tobie nie pomoże nawet solidny baranek, w solidny mur. Nie uleczy także wszystkich skrzywień, dziwactw, fiołów, zajobów, manii, fobie i  zbączenia . Jesteś bliźnim, więc życzę wartości wyższej niż zero, by zwracano na ciebie uwagę i byś nie skakał(a) jak gnida, jak wsza na kołnierzu. rozwiń
Avatar
LAS / 13 września 2021 r. o 19:43
Zawsze na wiosnę na Górkach płonęły trawy na wiosnę
 Jeżeli nie zauważyłeś, to teraz mamy jeszcze lato. Miejsce również nie jest tym, które przed referendum i zmiana SUiKZP regularnie podpalaniom podlegało.
Avatar
Jasin / 14 września 2021 r. o 10:22
A już szczególnie przed pseudo-referendum.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Avatar
Jasin / 14 września 2021 r. o 07:38
Buhahahahaha! Krótko, po żołniersku: ha! Ktoś, zamiast spać, lubi bawić się w minusowanie. Jak zaoranie, jak brak argumentów - minusować, minusować ostro! Minusować w nocy, krótko po północy! Wszystkie młoty, do roboty! Jak dzieci w przedszkolu (plosę panią, a Gucio to sie pluje!), jak małe psinki. Jak ugryźć nie może, to bodaj nogawki obsika. Bawcie się dobrze! Mnie te minusy tak wzruszają, jak śnieg sprzed 10 lat.
Avatar
Jasin / 13 września 2021 r. o 22:10
Bądź zdrów(a), bo tobie nie pomoże nawet solidny baranek, w solidny mur. Nie uleczy także wszystkich skrzywień, dziwactw, fiołów, zajobów, manii, fobie i  zbączenia . Jesteś bliźnim, więc życzę wartości wyższej niż zero, by zwracano na ciebie uwagę i byś nie skakał(a) jak gnida, jak wsza na kołnierzu.
Ale to już tylko Twój problem, i nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku...
Avatar
LAS / 13 września 2021 r. o 22:03
Jeżeli nie zauważyłeś, to teraz mamy jeszcze lato. Miejsce również nie jest tym, które przed referendum i zmiana SUiKZP regularnie podpalaniom podlegało.
    Ale to już tylko Twój problem, i nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku, za przeproszeniem sądzie ocenny, buhahahaha. Leczy wszystkie skrzywienia, dziwactwa, fijoły, zajoby, manie, fobie i zbączenia podobnych Tobie. Jesteś mniej niż nikim, mniej niż zerem, nikt Cię nie zaczepia, a skaczesz jak gnida, jak wsza na kołnierzu.
  Bądź zdrów(a), bo tobie nie pomoże nawet solidny baranek, w solidny mur. Nie uleczy także wszystkich skrzywień, dziwactw, fiołów, zajobów, manii, fobie i  zbączenia . Jesteś bliźnim, więc życzę wartości wyższej niż zero, by zwracano na ciebie uwagę i byś nie skakał(a) jak gnida, jak wsza na kołnierzu.
  Bądź zdrów(a), bo tobie nie pomoże nawet solidny baranek, w solidny mur. Nie uleczy także wszystkich skrzywień, dziwactw, fiołów, zajobów, manii, fobie i  zbączenia . Jesteś bliźnim, więc życzę wartości wyższej niż zero, by zwracano na ciebie uwagę i byś nie skakał(a) jak gnida, jak wsza na kołnierzu. rozwiń
Avatar
Jasin / 13 września 2021 r. o 19:57
Jeżeli nie zauważyłeś, to teraz mamy jeszcze lato. Miejsce również nie jest tym, które przed referendum i zmiana SUiKZP regularnie podpalaniom podlegało.
  Ale to już tylko Twój problem, i nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku, za przeproszeniem sądzie ocenny, buhahahaha. Leczy wszystkie skrzywienia, dziwactwa, fijoły, zajoby, manie, fobie i zbączenia podobnych Tobie. Jesteś mniej niż nikim, mniej niż zerem, nikt Cię nie zaczepia, a skaczesz jak gnida, jak wsza na kołnierzu.
  Ale to już tylko Twój problem, i nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku, za przeproszeniem sądzie ocenny, buhahahaha. Leczy wszystkie skrzywienia, dziwactwa, fijoły, zajoby, manie, fobie i zbączenia podobnych Tobie. Jesteś mniej niż nikim, mniej niż zerem, nikt Cię nie zaczepia, a skaczesz jak gnida, jak wsza na kołnierzu. rozwiń
Avatar
LAS / 13 września 2021 r. o 19:43
Zawsze na wiosnę na Górkach płonęły trawy na wiosnę
 Jeżeli nie zauważyłeś, to teraz mamy jeszcze lato. Miejsce również nie jest tym, które przed referendum i zmiana SUiKZP regularnie podpalaniom podlegało.
Avatar
Jasin / 13 września 2021 r. o 19:28
A już szczególnie przed pseudo-referendum.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Avatar
Jasin / 13 września 2021 r. o 17:51
Brak jelonków chętnych na "pewne" zyski z wynajmu apartamĘtów może skutkować tym, że dewelocwaniaki, dotąd współpracujące w ramach Loży, zaczną sobie skakać do gardeł jak wściekłe psy.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Avatar
Sir_Fred / 13 września 2021 r. o 15:16
Zawsze na wiosnę na Górkach płonęły trawy na wiosnę