Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 grudnia 2019 r.
8:15

Małżeństwo z Lublina przyniosło domowe bomby na marsz równości. Karolina S. i Arkadiusz S. z aktem oskarżenia

Autor: Zdjęcie autora jsz
55 30 A A

Jest akt oskarżenia w sprawie młodych małżonków, którzy przynieśli na lubelski Marsz Równości domowej roboty ładunki wybuchowe. Urządzenia te były śmiertelnie groźne – ocenił biegły. Małżonkom grozi od pół roku do nawet 8 lat pozbawienia wolności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

20-letnia Karolina S. i jej 26-letni mąż Arkadiusz S. uczestniczyli w nielegalnej manifestacji, która próbowała zablokować wrześniowy Marsz Równości w Lublinie. Z aktu oskarżenia przeciwko małżonkom wynika, że rzucali różnymi przedmiotami w uczestników marszu oraz w policjantów.

Młodzi ludzie mogli doprowadzić do tragedii. Z akt sprawy wynika, że Arkadiusz S. zmontował w domu prowizoryczne ładunki wybuchowe, które planował później rzucić w tłum. Były to duże pojemniki z gazem do zapalniczek, owinięte drutem. Mężczyzna przytwierdził do nich petardy, które miały doprowadzić do eksplozji pojemników.

Z opinii biegłego wynika, że detonacja takich ładunków w tłumie mogła doprowadzić do ofiar śmiertelnych. Na szczęście małżonkowie zostali zatrzymani w porę przez policjantów.

Arkadiusz S. przyznał podczas śledztwa, że wyjął z plecaka żony petardę i schował do kieszeni, by po chwili ją rzucić. Niedługo później był już w rękach policjantów. W plecaku żony mundurowi znaleźli niebezpieczne ładunki. Karolina i Arkadiusz S. zostali zatrzymani. Sąd zdecydował później o ich tymczasowym aresztowaniu.

Podczas śledztwa 26-latek przyznał się do winy. Z kolei jego żona zaprzeczała wszelkim zarzutom. Zapewniała, że nie zdawała sobie sprawy, co jest w plecaku. Przyznała, że wie o „zainteresowaniu męża pirotechniką”. Widziała, jak podczas manifestacji rzucał petardami.

Zobacz także: Osoby zatrzymane na II Marszu Równości w Lublinie

Zobacz także: Marsz Równości 2019 w Lublinie

e-Wydanie

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 o 08:44
+21
Jestem POd wrażeniem profesjonalizmu policji jak szybko i sprawnie wyłuskała terrorystów z tłumu. Chylę czoła przed pracą policjantów zabezpieczających Marsz Równości zarówno tegoroczny jak i zeszłoroczny.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 o 08:35
+18
Oskarżyć o terroryzm i wsadzić na dożywocie.
Avatar
Adam z Lublina / 3 grudnia 2019 o 09:13
+13
Jak widać idziemy w kierunku Państwa terroryzowanego przez fanatyków religijnych. A hierarchowie Kościoła i politycy zamiast potępiać takie rzeczy, w wielu przypadkach podgrzewają emocje. Dlatego uważam, że takie osoby jak Abp Jędraszewski, wojewoda Czarnek, czy radny Pitucha są współodpowiedzialni za to że ktoś chciał zdetonować bombę na marszu równości.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 o 09:42
+12
O to w Polsce są terroryści. Nasi, narodowi. A tak się przechwalamy, że terroryści to tylko Arabowie.
Avatar
XD / 3 grudnia 2019 o 09:11
+11
Już nie przesadzajcie że to były bomby najpierw niech by to wybuchło, a nawet jeśli już by do tego doszło to wierzyć mi sie nie chce że coś by się komuś stało, a ze zabiłoby to nie wierzę.
 No bo Ewa takimi samymi w piecu rozpala co dzień, to wie. A w ogóle, to co się tam rzeczoznawca wypowiada. Ewa stwierdziła że nie, to nie. No i przecież w ogóle nie wybuchło, to o co to całe halo?
Avatar
AB / 3 grudnia 2019 o 11:14
+10
To że mamy fanatyków religijnych to wiedziałem, ale że zaczynają sięgać po terrorystyczne metody, to zaczyna mnie przerażać ! Co jeszcze musi się stać, abyśmy wszyscy razem stanęli i powstrzymali tą niszczycielską ideologię nienawiści, nim będzie za późno
Avatar
XD / 3 grudnia 2019 o 09:08
+9
Zakaz dla marszu roweròw i innych zagrażających życiu i zdrowiu odłamków psychicznych i po kłopocie. Nie będzie wtedy takich sytuacji!!!
 No to trzeba by zakazać od razu męczy motóra. Bo odnoszę wrażenie, że tam najwięcej "odłamków psychicznych" się szmonda.
Avatar
Adam z Lublina / 3 grudnia 2019 o 09:17
+8
Już nie przesadzajcie że to były bomby najpierw niech by to wybuchło, a nawet jeśli już by do tego doszło to wierzyć mi sie nie chce że coś by się komuś stało, a ze zabiłoby to nie wierzę.
Ewa możemy wierzyć :). Bo Ewa oczywiście widziała te ładunki, badała je i zna się lepiej na tym od biegłych sądowych. Ewa na wszystkim zna się lepiej od wszystkich. 
Avatar
Obserwator / 3 grudnia 2019 o 11:17
+7
Małżeństwo - czyli prawdziwa polska rodzina - przyniosła ładunki wybuchowe aby powstrzymać marsz ludzi którzy upominają się o równość i tolerancję! Dokąd zmierzasz Polsko !
Avatar
km. / 4 grudnia 2019 o 11:29
+4
normalne czy nienormalne to inna kwestia. A zbrodnia czy zamiar jej dokonania to co innego i motyw sprawcy nie ma tu nic do rzeczy, choćby kierował nim najszczytniejszy cel. Wy, którzy tam się przepychacie z policjantami to z kim walczycie? Z gejami? Akurat. Idziecie narobić szumu, skorzystać z okazji na zadymę. Dobrze wiecie, że nie przedrzecie się przez kordon policji, ale macie w sobie niskie przekonanie, że walczyliście ze złem, choć tak naprawdę rzucaliście głównie w policjantów, którzy wykonują swoją ciężką pracę, po której chcą wrócić do żon i dzieci. To jest normalne? Czy jest jakiś podział na mniej albo inaczej nienormalne zachowania? Nie. Nienormalność to nienormalność, więc drodzy łysi obrońcy moralności zasadniczo stoicie po tej samej stronie granicy normalności co lgbt. A normalny człowiek patrząc na manifestację środowiska lgbt i kontrmanifestację musi przyznać, że ci kolorowi przynajmniej nie dążą do zrobienia komuś krzywdy. Rozumiem i popieram pokojową kontrmanifestację, głoszenie, że nie ma w społeczeństwie zgody na rozpowszechnianie i reklamowanie zachowań niezgodnych z naturą i naszymi przekonaniami religijnymi, ale wy nie macie nic wspólnego z pokojem. Wam trzeba wojny i właściwie nie jest ważne z kim - czy to są kibice przeciwnej drużyny, policja czy geje i lezbijki. A jak rywala w sam raz nie ma pod ręką to weźmiecie się za zwykłego przechodnia bo coś tam. Prawdziwi obrońcy. Niemal jak ruscy przed niemieckim okupantem w czasie wojny. Prawdziwi wyzwoliciele.... Żenujące. Jak sobie pomyślę, że tacy jak wy "bohaterowie" mieliby bronić mojej rodziny w czasie wojny przed najeźdźcą to nie czuję się bezpieczniej ani trochę. Nie pozdrawiam zwykłych bandziorów, którzy z orłem na koszulce rzekomo walczą o jakieś wartości.
normalne czy nienormalne to inna kwestia. A zbrodnia czy zamiar jej dokonania to co innego i motyw sprawcy nie ma tu nic do rzeczy, choćby kierował nim najszczytniejszy cel. Wy, którzy tam się przepychacie z policjantami to z kim walczycie? Z gejami? Akurat. Idziecie narobić szumu, skorzystać z okazji na zadymę. Dobrze wiecie, że nie przedrzecie się przez kordon policji, ale macie w sobie niskie przekonanie, że walczyliście ze złem, choć tak naprawdę rzucaliście głównie w policjantów, którzy wykonują swoją ciężką pracę, po której chcą wrócić... rozwiń
Avatar
Pan / 8 stycznia 2020 o 16:02
0
Bo to Lublin, przecie... i jego mieszkańcy. Panie, Panowie... Kwiat dzisiejszego "patriotyzmu".
Avatar
Gość / 6 grudnia 2019 o 14:06
0
tylko 8 lat za bombę? a za gwałt nie jest czasem wieksza kara? dziwne
Avatar
km. / 4 grudnia 2019 o 11:29
+4
normalne czy nienormalne to inna kwestia. A zbrodnia czy zamiar jej dokonania to co innego i motyw sprawcy nie ma tu nic do rzeczy, choćby kierował nim najszczytniejszy cel. Wy, którzy tam się przepychacie z policjantami to z kim walczycie? Z gejami? Akurat. Idziecie narobić szumu, skorzystać z okazji na zadymę. Dobrze wiecie, że nie przedrzecie się przez kordon policji, ale macie w sobie niskie przekonanie, że walczyliście ze złem, choć tak naprawdę rzucaliście głównie w policjantów, którzy wykonują swoją ciężką pracę, po której chcą wrócić do żon i dzieci. To jest normalne? Czy jest jakiś podział na mniej albo inaczej nienormalne zachowania? Nie. Nienormalność to nienormalność, więc drodzy łysi obrońcy moralności zasadniczo stoicie po tej samej stronie granicy normalności co lgbt. A normalny człowiek patrząc na manifestację środowiska lgbt i kontrmanifestację musi przyznać, że ci kolorowi przynajmniej nie dążą do zrobienia komuś krzywdy. Rozumiem i popieram pokojową kontrmanifestację, głoszenie, że nie ma w społeczeństwie zgody na rozpowszechnianie i reklamowanie zachowań niezgodnych z naturą i naszymi przekonaniami religijnymi, ale wy nie macie nic wspólnego z pokojem. Wam trzeba wojny i właściwie nie jest ważne z kim - czy to są kibice przeciwnej drużyny, policja czy geje i lezbijki. A jak rywala w sam raz nie ma pod ręką to weźmiecie się za zwykłego przechodnia bo coś tam. Prawdziwi obrońcy. Niemal jak ruscy przed niemieckim okupantem w czasie wojny. Prawdziwi wyzwoliciele.... Żenujące. Jak sobie pomyślę, że tacy jak wy "bohaterowie" mieliby bronić mojej rodziny w czasie wojny przed najeźdźcą to nie czuję się bezpieczniej ani trochę. Nie pozdrawiam zwykłych bandziorów, którzy z orłem na koszulce rzekomo walczą o jakieś wartości.
normalne czy nienormalne to inna kwestia. A zbrodnia czy zamiar jej dokonania to co innego i motyw sprawcy nie ma tu nic do rzeczy, choćby kierował nim najszczytniejszy cel. Wy, którzy tam się przepychacie z policjantami to z kim walczycie? Z gejami? Akurat. Idziecie narobić szumu, skorzystać z okazji na zadymę. Dobrze wiecie, że nie przedrzecie się przez kordon policji, ale macie w sobie niskie przekonanie, że walczyliście ze złem, choć tak naprawdę rzucaliście głównie w policjantów, którzy wykonują swoją ciężką pracę, po której chcą wrócić... rozwiń
Avatar
Bolesław z gdanska / 3 grudnia 2019 o 21:35
-1
Dlaczego jak ognia unika się używania słowa  terroryzm? Dlaczego ani słowa o wyznaniu sprawców? Czyżby poprawność polityczna?
 On studiowal koran a ona tore
Avatar
hehe / 3 grudnia 2019 o 18:35
-1
"(...) Czym jest naśmiewanie się z obrzędów religijnych, obrażanie chrześcijan, znieważanie Matki Bożej?. Oczywiście wg was my musimy to tolerować. (...)" Bądź katolikiem. wyzywaj LGBT od zboczeńców, szerz propagandę nienawiści, celem odwrócenia uwagi od sprawek Kościoła i dla zbijania kapitału politycznego. A potem kwik, ze OBRAŻAJO! :D "My takiego publicznego okazywania uczuć do naszej wiary nigdy nie będziemy tolerować, czy wam się to podoba czy nie. Nie pozwolimy też aby jacyś "LATARNICY oświecali nasze dzieci. Jeśli większość społeczeństwa (95%) tego nie chce, to dlaczego na siłę się wciskacie?. To powoduje prowokacje niepotrzebne tak samo jak wasze obnoszenie się publiczne z "innościami". " Polska nie jest waszą własnością. Sami przestańcie się obosić ze swoją "religią miłości", potem wymagajcie od innych. Po drodze jeszcze przeproście za pedofilię i przeproście za terrorystów waszego wyznania. A z tymi 95% kłamiesz. Góra 60 - 70, i to jeśli liczy jakiś posłuszny linii partii ośrodek badania opinii.
"(...) Czym jest naśmiewanie się z obrzędów religijnych, obrażanie chrześcijan, znieważanie Matki Bożej?. Oczywiście wg was my musimy to tolerować. (...)" Bądź katolikiem. wyzywaj LGBT od zboczeńców, szerz propagandę nienawiści, celem odwrócenia uwagi od sprawek Kościoła i dla zbijania kapitału politycznego. A potem kwik, ze OBRAŻAJO! :D "My takiego publicznego okazywania uczuć do naszej wiary nigdy nie będziemy tolerować, czy wam się to podoba czy nie. Nie pozwolimy też aby jacyś "LATARNICY oświecali nasze dzieci. Je... rozwiń
Avatar
zbulwersowany / 3 grudnia 2019 o 18:21
-2
Dlaczego jak ognia unika się używania słowa terroryzm? Dlaczego ani słowa o wyznaniu sprawców? Czyżby poprawność polityczna?
Avatar
Ksionc z wieswawy / 3 grudnia 2019 o 16:09
-5
Toż to straszne, ktos tam puscil tez strasznego I glosnego bąka I tez zostal aresztowany za terroryzm, cos tak mowli ze rozpylał du-ps-ki-em gaz cyklon B czy jakos tak,. Jakby nie bylo tych szumowin na ulicach to I problemow by nie bylo I byl by spokoj Amen!
Avatar
gabi / 3 grudnia 2019 o 12:37
-2
nikt mi nie powie, że facet z cyckonoszem na głowie to normalne
 masz rację, a ci, którzy minusyją mają coś z głową 
Avatar
XD / 3 grudnia 2019 o 12:17
+2
Naprawdę gratuluje skoro uważasz, że terrorem jest tolerancja. Brak tolerancji jest terrorem, bo wiąże się z prześladowaniami i narzucaniem światopoglądu zabraniając lub nietolerując np. publicznego okazywania uczuć, przy jednoczesnym zezwoleniu dla heteroseksualnych. Jakoś nie słysza£em, że śeodowiska lgbt chcą zabronić tzw. tradycyjnej rodziny, a odwrotnie już tak. Przecież to jest logiczne.
Nigdzie nie napisałem, że pochwalam terror. Natomiast uważam, że to wy tęczowi chcecie nam normalnym narzucić (narzucacie) abyśmy tolerowli wasze zwyczaje. Czym jest naśmiewanie się z obrzędów religijnych, obrażanie chrześcijan, znieważanie Matki Bożej?. Oczywiście wg was my musimy to tolerować. My takiego publicznego okazywania uczuć do naszej wiary nigdy nie będziemy tolerować, czy wam się to podoba czy nie. Nie pozwolimy też aby jacyś "LATARNICY oświecali nasze dzieci. Jeśli większość społeczeństwa (95%) tego nie chce, to dlaczego na siłę się wciskacie?. To powoduje prowokacje niepotrzebne tak samo jak wasze obnoszenie się publiczne z "innościami".
 Ciekawe skąd wziąłeś te 95%?
 Ciekawe skąd wziąłeś te 95%? rozwiń
Avatar
XD / 3 grudnia 2019 o 12:14
0
Naprawdę gratuluje skoro uważasz, że terrorem jest tolerancja. Brak tolerancji jest terrorem, bo wiąże się z prześladowaniami i narzucaniem światopoglądu zabraniając lub nietolerując np. publicznego okazywania uczuć, przy jednoczesnym zezwoleniu dla heteroseksualnych. Jakoś nie słysza£em, że śeodowiska lgbt chcą zabronić tzw. tradycyjnej rodziny, a odwrotnie już tak. Przecież to jest logiczne.
 Rabiej: "Najpierw związki homoseksualne, później małżeństwa. Tak, kiedyś i adopcja dzieci," - bez komentarza
 Ok, a gdzie tu mowa o zabranianiu?
 Ok, a gdzie tu mowa o zabranianiu? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Cukier zwiększa ryzyko otyłości i cukrzycy. Co robić, żeby nie zachorować?

Cukier zwiększa ryzyko otyłości i cukrzycy. Co robić, żeby nie zachorować? 0 0

Dziś Tłusty Czwartek. Naukowcy ostrzegają, że nadmierne spożycie cukru zwiększa ryzyko otyłości, a wraz ze wzrostem masy ciała bardziej jesteśmy narażenie na cukrzycę. Zdaniem ekspertów cukier jest toksyczny dla organizmu, niszczy wątrobę i sprzyja m.in nowotworom

Kłusownik wpadł na gorącym uczynku. W domu miał czaszki i kły zwierząt

Kłusownik wpadł na gorącym uczynku. W domu miał czaszki i kły zwierząt 0 1

Policjanci z Opola Lubelskiego zatrzymali kłusownika na gorącym uczynku. 60-latek został przyłapany, kiedy w jednym z lasów rozkładał wnyki. Podczas przeszukania jego domu okazało się, że znajdują się tam poroża kozła sarny oraz kły dzika.

Małżeństwo z Lublina skazane za ładunki wybuchowe na Marszu Równości. Przyznali się do winy
galeria
film

Małżeństwo z Lublina skazane za ładunki wybuchowe na Marszu Równości. Przyznali się do winy 0 1

Rok bezwzględnego więzienia. To kara dla młodych małżonków, którzy przynieśli na lubelski Marsz Równości śmiertelnie groźne ładunki wybuchowe. Oboje dobrowolnie poddali się karze.

GKS Górnik Łęczna – KKPK Medyk Konin 1:1. Grają dalej w Pucharze Polski

GKS Górnik Łęczna – KKPK Medyk Konin 1:1. Grają dalej w Pucharze Polski 0 0

Piłkarki Górnik Łęczna zremisowały u siebie 1:1 z Medykiem Konin w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski i dzięki wygranej na wyjeździe sprzed tygodnia awansowały do najlepszej czwórki tych rozgrywek

Już niedługo polecimy do Turcji bez wizy turystycznej

Już niedługo polecimy do Turcji bez wizy turystycznej 4 1

Od 2 marca tego roku Polacy będą mogli podróżować do Turcji bez konieczności wyrabiania wizy turystycznej. Zwolnieni z tego obowiązku będą również obywatele pięciu innych europejskich krajów.

Jest zgoda UOKiK. Wiadomo jaka sieć przejmie hipermarket Tesco w Lublinie
film

Jest zgoda UOKiK. Wiadomo jaka sieć przejmie hipermarket Tesco w Lublinie 12 0

W miejscu lubelskiego hipermarketu Tesco przy ul. Orkana będzie mógł powstać sklep sieci Kaufland. Na taką zmianę zgodził się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, co otwiera drogę do takiej transakcji.

Głusk i Abramowice napiją się miejskiej kranówki

Głusk i Abramowice napiją się miejskiej kranówki 0 1

Dokładnie 2 marca do setek domów w dzielnicach Głusk i Abramowice ma popłynąć woda z miejskich wodociągów. Dziś pije się tu kranówkę z wodociągu wiejskiego „Czerniejów”, dla którego obsługa części miasta stała się problemem, zwłaszcza podczas upałów.

Licytacja koni odwołana. Lubelski Klub Jeździecki dobrowolnie opuści miejski teren nad Bystrzycą

Licytacja koni odwołana. Lubelski Klub Jeździecki dobrowolnie opuści miejski teren nad Bystrzycą 3 14

Nie będzie planowanej na jutro licytacji komorniczej pięciu koni należących do Lubelskiego Klubu Jeździeckiego, który tonie w długach wobec miasta. Dzięki internetowej zbiórce zwierzęta kupi nabywca wskazany przez LKJ. Klub zadeklarował również, że po dobroci opuści miejską nieruchomość nad Bystrzycą

Dzięki kebabom zebrał 12 tys. zł na leczenie chłopca. "Ktoś wrzucił nawet 600 zł"

Dzięki kebabom zebrał 12 tys. zł na leczenie chłopca. "Ktoś wrzucił nawet 600 zł" 142 3

12 tys. zł udało się zebrać dzięki kebabom pana Ireneusza z Białej Podlaskiej. Pieniądze trafią na leczenie chorego Szymka z Przegalin Dużych (gm. Komarówka Podlaska).

Puławy: Śmiecą i piją przy zabytkowym pałacu

Puławy: Śmiecą i piją przy zabytkowym pałacu 0 10

Butelki po alkoholu, czy niedopałki papierosów znajdują mieszkańcy tuż przy Pałacu Marynki. Zdaniem naszego czytelnika, skala dewastacji w tej części miasta rośnie.

Lubelskie: Dwa przejścia dla pieszych do poprawy po kontroli GDDKiA

Lubelskie: Dwa przejścia dla pieszych do poprawy po kontroli GDDKiA 0 2

W 2019 roku audytorzy z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Austostrad skontrolowali 682 przejścia dla pieszych w całej Polsce na odcinkach o najniższym poziomie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Lublin: Remont w szkole na Kalinie. Przez rok będą wietrzyć toalety

Lublin: Remont w szkole na Kalinie. Przez rok będą wietrzyć toalety 0 4

Przed końcem wakacji wyremontowane mają być toalety w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Tumidajskiego w Lublinie.

Sześć goli Orląt Spomlek i Lublinianki, Brzyski i Bonin wkrótce z umowami?

Sześć goli Orląt Spomlek i Lublinianki, Brzyski i Bonin wkrótce z umowami? 0 2

Nasze zespoły mają za sobą kolejne mecze kontrolne. Blisko porażki była Stal Kraśnik. Drużyna Bohdana Bławackiego jeszcze w 84 minucie przegrywała z Tomasovią 1:2. Ostatecznie to trzecioligowiec wygrał jednak 3:2.

Posadzą duże drzewa przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. Lista zwycięskich projektów z Zielonego Budżetu

Posadzą duże drzewa przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. Lista zwycięskich projektów z Zielonego Budżetu 31 16

13 dużych drzew ma być posadzonych na Krakowskim Przedmieściu między 3 Maja a Ewangelicką. To jeden z pomysłów, na które miasto wyda pieniądze z Zielonego Budżetu. Wśród pozostałych znajdziemy przystanki obsadzone roślinami dającymi cień, pachnące łąki i ogrody deszczowe. Co jeszcze się zazieleni?

Paweł Domagała w grudniu ponownie w Lublinie
9 grudnia 2020, 19:00

Paweł Domagała w grudniu ponownie w Lublinie 0 0

Aż dwa koncerty popularnego Pawła Domagały odbędą się w grudniu w Lublinie. Artysta w ramach trasy "Wracaj Tour" wystąpi w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) 9 i 10 grudnia o godz. 19.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!