Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 grudnia 2012 r.
17:54
Edytuj ten wpis

Marcin Nowak rzecznikiem miejskich wodociągów

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 5 A A
Marcin Nowak
Marcin Nowak

Radny miejski Marcin Nowak (klub Wspólny Lublin) został rzecznikiem prasowym Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Radny dostał tę posadę bez konkursu, stanowisko ma zajmować przez trzy miesiące, jest to umowa na zastępstwo za przebywającego na długim zwolnieniu lekarskim rzecznika spółki, Pawła Chromcewicza.

Nowak zacznie pracę od dzisiaj.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mirek / 19 grudnia 2012 r. o 13:41
Nowakowi można wiele zarzucić ale na pewno nie to, że się nie nadaje na tą posadę.
Najważniesze, że specjalnista jest na właściwym miejscu.
Avatar
iya / 19 grudnia 2012 r. o 07:13
bez rzecznika żyć się nie da. Na dodatek jeszcze wielu towarzyszy chce jakieś dobrze płatne posadki. Czas by przegłosować by w miejskich sp-kach było po 3 rzeczników. Wszak tyle jest ciężkiej roboty.
Avatar
Janek Wędrowniczek / 19 grudnia 2012 r. o 00:13
czekamy na posady kolejnych RZECZNIKÓW,,,,,,,KOMUNALNYCH.......najlepiej powołać rzeczników Wydziałów UM.......jak powstanie Izba Wytrzeźwień mam już kandydata.....CV super bez konkursu go można brać.....
Avatar
Antyżuk / 18 grudnia 2012 r. o 23:51
Najlepiej jakby wypowiedział się radny Krawczyk, specjalista ds. promocji komunikacji miejskiej zatrudniony w MPK Lublin, bo w ZTM Lublin nie mógł.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2012 r. o 23:32
Czy radny może pełnić funkcję na majątku gminy w której jest radnym - prawnie chyba tak pod kątem uczciwości i transparentności mocno wątpliwe!!!
Avatar
Mirek / 19 grudnia 2012 r. o 13:41
Nowakowi można wiele zarzucić ale na pewno nie to, że się nie nadaje na tą posadę.
Najważniesze, że specjalnista jest na właściwym miejscu.
Avatar
iya / 19 grudnia 2012 r. o 07:13
bez rzecznika żyć się nie da. Na dodatek jeszcze wielu towarzyszy chce jakieś dobrze płatne posadki. Czas by przegłosować by w miejskich sp-kach było po 3 rzeczników. Wszak tyle jest ciężkiej roboty.
Avatar
Janek Wędrowniczek / 19 grudnia 2012 r. o 00:13
czekamy na posady kolejnych RZECZNIKÓW,,,,,,,KOMUNALNYCH.......najlepiej powołać rzeczników Wydziałów UM.......jak powstanie Izba Wytrzeźwień mam już kandydata.....CV super bez konkursu go można brać.....
Avatar
Antyżuk / 18 grudnia 2012 r. o 23:51
Najlepiej jakby wypowiedział się radny Krawczyk, specjalista ds. promocji komunikacji miejskiej zatrudniony w MPK Lublin, bo w ZTM Lublin nie mógł.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2012 r. o 23:32
Czy radny może pełnić funkcję na majątku gminy w której jest radnym - prawnie chyba tak pod kątem uczciwości i transparentności mocno wątpliwe!!!
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szymon Ładniak został zawodnikiem prestiżowej serii Ferrari Challenge Europe

Szymon Ładniak został zawodnikiem prestiżowej serii Ferrari Challenge Europe

Zaproszenie do startów w serii Ferrari Challenge Europe pokazuje tylko, jak wielkie sukcesy w poprzednim sezonie osiągnął Szymon Ładniak. Przypomnijmy, że w serii ADAC TCR Germany był najlepszy w kategorii juniorów, a w klasyfikacji generalnej zajął trzecie miejsce.

Idealna bluza damska

Idealna bluza damska

Jaka powinna być idealna bluza damska? W zależności od gustu: rozpinana lub bez zamka, długa lub krótsza, ocieplana lub bez polaru. Wszystko zależy od pory roku i naszych wymagań oraz zainteresowań. Także od mody. Warto bowiem tego lata i wiosny celować w pastelowe kolory, gdyż będą one modne. Nadchodzące lato będzie kolorowe i energiczne, zatem celujmy w takie bluzy. A które są lepsze: rozpinane czy wciągane? Sprawdźmy zalety wymienionych.

Wycinka lasu w Kraśniku trafi do Sejmu. Poseł KO mówi o cięciu dla pieniędzy
Tylko u nas

Wycinka lasu w Kraśniku trafi do Sejmu. Poseł KO mówi o cięciu dla pieniędzy

Chce mi się płakać, jak wchodzę do lasu. Te stosy ściętych pni ściskają mi serce – mówi Milena Kozak-Chrzanowska, obrończyni lasu w Kraśniku.

Kusmi Tea - Ekskluzywne herbaty

Kusmi Tea - Ekskluzywne herbaty

Kusmi Tea to ekskluzywne herbaty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdziesz wiele ich rodzai od czarnej herbaty po białe, green tea, rooibos oraz infuzje. Jaką wybierzesz?

W Domu Kultury LSM pojawią się barwne krawaty
8 lutego 2023, 17:00

W Domu Kultury LSM pojawią się barwne krawaty

Pochodzące z kolekcji Kazimierza Witka krawaty będzie można podziwiać w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a). Otwarcie wystawy nastąpi 8 lutego o godz. 17.

Matura 2023. Duże zmiany na egzaminie. Będzie trudniej, czy łatwiej?

Matura 2023. Duże zmiany na egzaminie. Będzie trudniej, czy łatwiej?

W maju absolwenci liceów ogólnokształcących po raz pierwszy zdawać będą tzw. nową maturę, o której mówi się, że będzie dużo trudniejsza od poprzedniczki. Ministerstwo Edukacji uspakaja, że wymagania będą dostosowane do poziomu licealistów, którzy w związku ze zdalnym nauczaniem przyswoili znacznie mniej wiedzy niż ich koledzy z młodszych roczników.

Pieniądze z 500 plus. Od dziś można składać wnioski

Pieniądze z 500 plus. Od dziś można składać wnioski

W środę ,1 lutego, ZUS zaczął przyjmować wnioski o świadczenie wychowawcze 500 plus na nowy okres. Jak złożyć wniosek?

KS Cisowianka Drzewce imponuje formą na początku okresu przygotowawczego

KS Cisowianka Drzewce imponuje formą na początku okresu przygotowawczego

Przygotowania do startu rundy wiosennej lubelskiej klasy okręgowej powoli się rozkręcają, a zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Na pierwszy plan wysuwa się triumf KS Cisowianka Drzewce

Radzyń Podlaski: Ukarano urzędników, a teraz ratusz chwali przycięcie topoli

Radzyń Podlaski: Ukarano urzędników, a teraz ratusz chwali przycięcie topoli

Sprawa ogołoconych topoli na miejskim targowisku wywołała w ubiegłym roku internetową burzę. Teraz, urzędnicy z radzyńskiego ratusza przekonują, że drzewa mają się świetnie.

Dwie osoby zginęły w wybuchu gazu. W liście pożegnalnym oskarżają księdza
wideo

Dwie osoby zginęły w wybuchu gazu. W liście pożegnalnym oskarżają księdza

"Jeśli ktoś się zastanawia, jak doszło do tej tragedii w Katowicach-Szopienicach to oto kilka słów wyjaśnienia" — tak rozpoczyna się list, który dotarł do naszej redakcji już po tragedii. Jego autorzy podkreślają, że doszło do niej nieprzypadkowo, a o doprowadzenie do całej sytuacji oskarżyli księdza.

Miejska spółka poszła drogą lex deweloper. Radni stają twardo przeciw nowym blokom

Miejska spółka poszła drogą lex deweloper. Radni stają twardo przeciw nowym blokom

Towarzystwo Budownictwa Społecznego nie dostało zgody Rady Miasta Zamość na to, by przy ul. Wyszyńskiego zbudować dwa pięciokondygnacyjne bloki z podziemnymi garażami.

Górnik Zabrze – Azoty Puławy 26:30. Witamy w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski

Górnik Zabrze – Azoty Puławy 26:30. Witamy w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski