Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2018 r.
21:47

Lublin: Rozbierają budynki. W tym miejscu może stanąć hotel

Autor: Zdjęcie autora drs
15 20 A A

Zaczęła się rozbiórka budynków przy ul. 1 Maja, w których miejscu może powstać nowy hotel z częścią gastronomiczną oraz konferencyjną, biurową i handlową.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 Do takiej inwestycji przymierza się lubelska spółka CRH Żagiel. Nieoficjalnie mowa jest o tym, że hotel będzie mieć około 90 łóżek. 

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Te / 15 grudnia 2018 o 09:48
+28
No i bardzo dobrze że budownictwo komunalne kuleje... normalni pracujący ludzie nie dość że muszą harowac na swoje mieszkania często na kredyt kupione,  to jeszcze mają finansować mieszkania łajzom którym nie chce się iść do roboty? Myślisz że pieniądze w budżecie miasta to z nieba spadają?
Avatar
LUBIĘLUBLIN / 15 grudnia 2018 o 00:43
+27
Hotel robotniczy? obok tyło kino ROBOTNIK, kto pamięta? ;)
Avatar
Opo / 15 grudnia 2018 o 09:44
+24
Nasi agitka niech zaczerpnie informację w Ratuszu ile Lublinian czeka w kolejce na lokal komunalny z zasobów Gminy Lublin. Tylko niech podadzą liczbę Tych co spełniają kryteria Uchwały RM Lublin na najem lokalu mieszkalnego. Bo wcześniejsi Prezydenci Lublina jak: P.P. Bryłowski, Pruszkowski i Wasilewski poważnie traktowali statut Gminy Lubln ( "Gmina ma spełniać potrzeby mieszkańców". Pan Bryłowski w 4 kadencji wybudował 1000 lokali mieszkalnych, Pan Pruszkowski w 2 kadencjach ca 800 lokali mieszkalnych a Pan Wasilewski 600 lokali mieszkalnych. I w ten sposób powiększyli majątek Gminy. Bo sprzedaż działek budowlanych to zmniejszanie majątku Gminy. Pusta działka to 1m kw. = ca 2 tys PLN. Zabudowana działka to ca 6 tys za m kw.
 Jak komuś się nie chce pracować na swoje utrzymanie,  to zrobic blaszane baraki gdzies na granicy miasta w ramach milosierdzia dla nieudaczników i wystarczy. Nie widzę powodu żeby z pieniędzy ciężko pracujących mieszkańców fundowac nierobom ciepłe mieszkanka.  
 Jak komuś się nie chce pracować na swoje utrzymanie,  to zrobic blaszane baraki gdzies na granicy miasta w ramach milosierdzia dla nieudaczników i wystarczy. Nie widzę powodu żeby z pieniędzy ciężko pracujących mieszkańców fundowac nierobom ciepłe mieszkanka.   rozwiń
Avatar
qwertyt / 15 grudnia 2018 o 09:43
+23
Nasi agitka niech zaczerpnie informację w Ratuszu ile Lublinian czeka w kolejce na lokal komunalny z zasobów Gminy Lublin. Tylko niech podadzą liczbę Tych co spełniają kryteria Uchwały RM Lublin na najem lokalu mieszkalnego. Bo wcześniejsi Prezydenci Lublina jak: P.P. Bryłowski, Pruszkowski i Wasilewski poważnie traktowali statut Gminy Lubln ( "Gmina ma spełniać potrzeby mieszkańców". Pan Bryłowski w 4 kadencji wybudował 1000 lokali mieszkalnych, Pan Pruszkowski w 2 kadencjach ca 800 lokali mieszkalnych a Pan Wasilewski 600 lokali mieszkalnych. I w ten sposób powiększyli majątek Gminy. Bo sprzedaż działek budowlanych to zmniejszanie majątku Gminy. Pusta działka to 1m kw. = ca 2 tys PLN. Zabudowana działka to ca 6 tys za m kw.
 wez sie do pracy, zarób i kup sobie swoje.albo wez kredyt na kilkanascie lat. dlaczego 320 tysiecy mieszkańców ma dawac pieniadze dla 10 tysiecy nierobów którzy drepcza co miesiac po 500 plus, dodatek mieszkaniowy, mieszkanie komunalne i inne swiadczenia, brac sie do pracy i zarabiac, a nie lezec i czekac az Prezydent da.to sa pieniadze mieszkanców Lublinia a nie prezydenta
 wez sie do pracy, zarób i kup sobie swoje.albo wez kredyt na kilkanascie lat. dlaczego 320 tysiecy mieszkańców ma dawac pieniadze dla 10 tysiecy nierobów którzy drepcza co miesiac po 500 plus, dodatek mieszkaniowy, mieszkanie komunalne i inne swiadczenia, brac sie do pracy i zarabiac, a nie lezec i czekac az Prezydent da.to sa pieniadze mieszkanców Lublinia a nie prezydenta rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2018 o 09:48
+21
A kto ma wam dać te mieszkania komunalne i za czyje pieniądze ???!!!!! Darmozjady, nieudacznicy, ciule jedne !!!!!!!!! Won mi z Lublina zasrańce skundlone !!!! Zarobcie sob8e na mieszkania albo wynajmijcie !!!! Ja i inni podatnicy nie zamierzamy nikomu nic za darmo fundować !!! Komuna się skonczyła 29 lat temu !
Avatar
Gość / 15 grudnia 2018 o 10:39
+18
Przykro aż czytać, przez wiele lat prowadzenie własnej firmy mogą powiedzieć że w lbn, nie ma biedy jest tylko straszne lenistwo, więc zamiast czekać na komunalny lokal i 500+....do roboty. A nie krytykować tych co ciężko pracują hmm no i za mocno czasem kręcą to przyznam. Ale..
Avatar
Gość / 15 grudnia 2018 o 09:03
+12
Pan Żuk juz dawno powinien pogoni tego pseudo inwestora od Alchemii
Avatar
Kolo / 14 grudnia 2018 o 23:43
+7
Panie Gość albo jesteś trolem i to rozumiem a w gorszej obcji to polecam znaleść dobrego psychiatrę
Avatar
Ja / 15 grudnia 2018 o 12:06
+5
Powinni budowac tbs. I kazdy powinien miec mozliwosc takie mieszkanie dostac. Bo czynsz to ok 600zl a zastanowcie sie skoro ktos by chcial se kupic np cos wiekszego bo tu jest do 50m najczesciej to deweloper nie bralby 5tys z metra tylko ze 4 max albo jeszcze negocjacja by byla. Tylko wy tego nie rozumiecie ze placicie krocie deweloperowi a jeszcze bank zywicie bo zycie na kredyt to zadno zycie to wegetacja bo nie wiesz co przez te 30 lat sie zdarzy
Avatar
Szok! / 15 grudnia 2018 o 09:49
+3
Nieudacznik !
Avatar
90 łóżek / 15 grudnia 2018 o 21:23
0
90 łóżek???????????,kur...a co to ma być??? izba wytrzeźwień czy burdel????ten kto to pisał do wyje..ania  z dziennika wsc h odnie g o
Avatar
Ja / 15 grudnia 2018 o 12:06
+5
Powinni budowac tbs. I kazdy powinien miec mozliwosc takie mieszkanie dostac. Bo czynsz to ok 600zl a zastanowcie sie skoro ktos by chcial se kupic np cos wiekszego bo tu jest do 50m najczesciej to deweloper nie bralby 5tys z metra tylko ze 4 max albo jeszcze negocjacja by byla. Tylko wy tego nie rozumiecie ze placicie krocie deweloperowi a jeszcze bank zywicie bo zycie na kredyt to zadno zycie to wegetacja bo nie wiesz co przez te 30 lat sie zdarzy
Avatar
Mareks / 15 grudnia 2018 o 11:53
-4
Zawsze zamiast dać + 500 na dzieci , które są podstawą systemu emerytalnego ,lepiej dać wyłudzić cwaniakom,mgliste pojęcie o życiu ,bezdzietnych leniwych i wygodnych sympatyków opozycji,przerasta moją wyobraźnię , Rodzina 2+2 biorąca razem 1000 zł + 500,nie jest się w stanie z tego utrzymać,wiec twierdzenie o nierobach świadczy tylko no piszącym,pewnie zazdrość zżera go do samych butów,tylko nie bierze pod uwagę że ,dziecko to wyrzeczenia ,obowiązek i wydatki.I ja składałem się na wykształcenie takich imbecyli.
Avatar
Heh / 15 grudnia 2018 o 10:56
0
Heh dawne rewiry od lepka się biegało po majówku robotnik obok na rogu dawna soduwka fajne czasy a nie teraz wszystko przed kompem siedzi kiedyś się działo.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2018 o 10:39
+18
Przykro aż czytać, przez wiele lat prowadzenie własnej firmy mogą powiedzieć że w lbn, nie ma biedy jest tylko straszne lenistwo, więc zamiast czekać na komunalny lokal i 500+....do roboty. A nie krytykować tych co ciężko pracują hmm no i za mocno czasem kręcą to przyznam. Ale..
Avatar
pisowiakjarko / 15 grudnia 2018 o 10:20
0
1 Maja 31. Hotel Robotnik. Kino Robotnik. Kino Venus. Czy ktoś to Kino Venus kuma ? To nazwa przedwojenna Czy się mylę ?
Avatar
Szok! / 15 grudnia 2018 o 09:49
+3
Nieudacznik !
Avatar
Te / 15 grudnia 2018 o 09:48
+28
No i bardzo dobrze że budownictwo komunalne kuleje... normalni pracujący ludzie nie dość że muszą harowac na swoje mieszkania często na kredyt kupione,  to jeszcze mają finansować mieszkania łajzom którym nie chce się iść do roboty? Myślisz że pieniądze w budżecie miasta to z nieba spadają?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2018 o 09:48
+21
A kto ma wam dać te mieszkania komunalne i za czyje pieniądze ???!!!!! Darmozjady, nieudacznicy, ciule jedne !!!!!!!!! Won mi z Lublina zasrańce skundlone !!!! Zarobcie sob8e na mieszkania albo wynajmijcie !!!! Ja i inni podatnicy nie zamierzamy nikomu nic za darmo fundować !!! Komuna się skonczyła 29 lat temu !
Avatar
Opo / 15 grudnia 2018 o 09:44
+24
Nasi agitka niech zaczerpnie informację w Ratuszu ile Lublinian czeka w kolejce na lokal komunalny z zasobów Gminy Lublin. Tylko niech podadzą liczbę Tych co spełniają kryteria Uchwały RM Lublin na najem lokalu mieszkalnego. Bo wcześniejsi Prezydenci Lublina jak: P.P. Bryłowski, Pruszkowski i Wasilewski poważnie traktowali statut Gminy Lubln ( "Gmina ma spełniać potrzeby mieszkańców". Pan Bryłowski w 4 kadencji wybudował 1000 lokali mieszkalnych, Pan Pruszkowski w 2 kadencjach ca 800 lokali mieszkalnych a Pan Wasilewski 600 lokali mieszkalnych. I w ten sposób powiększyli majątek Gminy. Bo sprzedaż działek budowlanych to zmniejszanie majątku Gminy. Pusta działka to 1m kw. = ca 2 tys PLN. Zabudowana działka to ca 6 tys za m kw.
 Jak komuś się nie chce pracować na swoje utrzymanie,  to zrobic blaszane baraki gdzies na granicy miasta w ramach milosierdzia dla nieudaczników i wystarczy. Nie widzę powodu żeby z pieniędzy ciężko pracujących mieszkańców fundowac nierobom ciepłe mieszkanka.  
 Jak komuś się nie chce pracować na swoje utrzymanie,  to zrobic blaszane baraki gdzies na granicy miasta w ramach milosierdzia dla nieudaczników i wystarczy. Nie widzę powodu żeby z pieniędzy ciężko pracujących mieszkańców fundowac nierobom ciepłe mieszkanka.   rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Zobaczył swoje zdjęcie w internecie. Twierdzi, że portfel zwrócił jeszcze tego samego dnia

Lublin: Zobaczył swoje zdjęcie w internecie. Twierdzi, że portfel zwrócił jeszcze tego samego dnia 1 0

Z naszą redakcją skontaktował się mężczyzna, którego wizerunek opublikowała dziś Komenda Miejska Policji w Lublinie.

Pracownicy drugiej kategorii z puławskich Azotów. Zapowiadają pikietę przed kancelarią premiera

Pracownicy drugiej kategorii z puławskich Azotów. Zapowiadają pikietę przed kancelarią premiera 2 3

W nadchodzących wyborach do rady nadzorczej Grupy Azoty SA będą mogli wystartować jedynie pracownicy tarnowskiej spółki. To łamanie obowiązującej ustawy – grzmią związkowcy z puławskich Zakładów Azotowych i zapowiadają pikietę przed kancelarią premiera.

Al. Tysiąclecia w Lublinie: Samochód zawisł na barierkach
Alarm 24

Al. Tysiąclecia w Lublinie: Samochód zawisł na barierkach 21 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 19 na al. Tysiąclecia w Lublinie.

Gorąco przed referendum w Lublinie: „Pokazują park, nie bloki”. TBV idzie na policję

Gorąco przed referendum w Lublinie: „Pokazują park, nie bloki”. TBV idzie na policję 40 53

Coraz gorętsza robi się kampania przed pierwszym w historii miasta referendum lokalnym, które ma dotyczyć możliwości budowy bloków na górkach czechowskich. Właściciel tego terenu, spółka TBV, żąda usunięcia z internetu wizualizacji pokazującej blokowisko na części górek. Chce, aby policja namierzyła autora grafiki. –To próba zastraszania ludzi, którzy mają inne zdanie – odpowiada autor.

"NiePokorne": Spacer tematyczny po Lublinie śladem zasłużonych kobiet
30 marca 2019, 11:00

"NiePokorne": Spacer tematyczny po Lublinie śladem zasłużonych kobiet 0 0

PTTK w Lublinie zaprasza na spacer tematyczny po mieście śladem wielkich kobiet. Start 30 marca o godz. 11 spod pomnika Marii Curie-Skłodowskiej.

Polska pszczoła nie powinna narzekać. Polityczne wsparcie

Polska pszczoła nie powinna narzekać. Polityczne wsparcie 1 0

Poseł Krzysztof Głuchowski (PiS) z Łukowa apeluje o powołanie rządowego zespołu, który będzie zajmował się polskim pszczelarstwem. Minister rolnictwa Jan Ardanowski zapowiada, że taki zespół powstanie.

Kraśnik: Dziś telefon, jutro działanie. Urzędnicy obiecują porządki
Alarm 24
galeria

Kraśnik: Dziś telefon, jutro działanie. Urzędnicy obiecują porządki 2 2

Na bałagan, zniszczone znaki drogowe i zapadające się studzienki skarżą się mieszkańcy m.in. ul. Żeromskiego w Kraśniku, którzy poprosili nas o interwencję w tej sprawie. Urzędnicy zapewniają, że wysłali już tam odpowiednie służby.

Lublin: W szatni na basenie zgubił portfel. Zabrał go ten mężczyzna [zdjęcia]

Lublin: W szatni na basenie zgubił portfel. Zabrał go ten mężczyzna [zdjęcia] 95 5

Policjanci z III komisariatu prowadzą postępowanie dotyczące przywłaszczenia portfela.

Radni PiS, LGBT i happening "zamiatanie homofobii". W Lublinie zanosi się na ideologiczną burzę

Radni PiS, LGBT i happening "zamiatanie homofobii". W Lublinie zanosi się na ideologiczną burzę 64 20

Uznania Lublina za „miasto wolne od ideologii LGBT” chcą miejscy radni z opozycyjnego względem prezydenta klubu Prawa i Sprawiedliwości. W tej sprawie przygotowali projekt stanowiska, który chcą poddać pod głosowanie na posiedzeniu Rady Miasta zbierającej się już w czwartek.

Koncert zespołu Clock Machine w Domu Kultury
30 marca 2019, 20:00

Koncert zespołu Clock Machine w Domu Kultury 0 0

Premierowy materiał z płyty "Prognozy" grupy Clock Machine usłyszymy już 30 marca o godz. 20, podczas koncertu formacji w Domu Kultury (Krakowskie Przedmieście 19).

AZS Wrocław – AZS PSW Biała Podlaska 0:5. Uczciły pamięć rektora

AZS Wrocław – AZS PSW Biała Podlaska 0:5. Uczciły pamięć rektora 0 0

AZS PSW Biała Podlaska o krok od utrzymania się w rozgrywkach

142 miliony złotych na rewitalizację obszarów wiejskich w woj. lubelskim. Pełna lista projektów
galeria

142 miliony złotych na rewitalizację obszarów wiejskich w woj. lubelskim. Pełna lista projektów 10 13

43 gminy i pięciu przedsiębiorców otrzymało unijne dotacje na działania związane z rewitalizacją obszarów wiejskich. 52 projekty otrzymają łączne dofinansowanie w wysokości 142,5 mln zł.

Sportowe inspiracje: Krav Maga – czyli co zrobić w przypadku zagrożenia życia? Podstawowe zasady
Wideo
film

Sportowe inspiracje: Krav Maga – czyli co zrobić w przypadku zagrożenia życia? Podstawowe zasady 26 0

Czy wiesz jak zachować się w sytuacji nagłego zagrożenia? Organizm ludzki może wywołać różne reakcje, zależne od naszych doświadczeń i przekonań.

Chernobylite: Reaktor, Prypeć i nowe pomysły (wideo)
film

Chernobylite: Reaktor, Prypeć i nowe pomysły (wideo) 0 2

Polska gra ma być survival horrorem osadzonym w Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Lada moment ruszy zbiórka funduszy na Kickstarterze, bo twórcy Chernobylite uznali, że przyda im się więcej rozmachu.

Zbigniew Kapela dyrektorem Bialskiego Centrum Kultury

Zbigniew Kapela dyrektorem Bialskiego Centrum Kultury 12 2

To Zbigniew Kapela przez następne trzy lata pokieruje Bialskim Centrum Kultury. Rozstrzygnięto właśnie konkurs na to stanowisko.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!