Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2018 r.
21:47

Lublin: Rozbierają budynki. W tym miejscu może stanąć hotel

Autor: Zdjęcie autora drs
0 20 A A

Zaczęła się rozbiórka budynków przy ul. 1 Maja, w których miejscu może powstać nowy hotel z częścią gastronomiczną oraz konferencyjną, biurową i handlową.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 Do takiej inwestycji przymierza się lubelska spółka CRH Żagiel. Nieoficjalnie mowa jest o tym, że hotel będzie mieć około 90 łóżek. 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Te / 15 grudnia 2018 r. o 09:48
+28
No i bardzo dobrze że budownictwo komunalne kuleje... normalni pracujący ludzie nie dość że muszą harowac na swoje mieszkania często na kredyt kupione,  to jeszcze mają finansować mieszkania łajzom którym nie chce się iść do roboty? Myślisz że pieniądze w budżecie miasta to z nieba spadają?
Avatar
LUBIĘLUBLIN / 15 grudnia 2018 r. o 00:43
+27
Hotel robotniczy? obok tyło kino ROBOTNIK, kto pamięta? ;)
Avatar
Opo / 15 grudnia 2018 r. o 09:44
+24
Nasi agitka niech zaczerpnie informację w Ratuszu ile Lublinian czeka w kolejce na lokal komunalny z zasobów Gminy Lublin. Tylko niech podadzą liczbę Tych co spełniają kryteria Uchwały RM Lublin na najem lokalu mieszkalnego. Bo wcześniejsi Prezydenci Lublina jak: P.P. Bryłowski, Pruszkowski i Wasilewski poważnie traktowali statut Gminy Lubln ( "Gmina ma spełniać potrzeby mieszkańców". Pan Bryłowski w 4 kadencji wybudował 1000 lokali mieszkalnych, Pan Pruszkowski w 2 kadencjach ca 800 lokali mieszkalnych a Pan Wasilewski 600 lokali mieszkalnych. I w ten sposób powiększyli majątek Gminy. Bo sprzedaż działek budowlanych to zmniejszanie majątku Gminy. Pusta działka to 1m kw. = ca 2 tys PLN. Zabudowana działka to ca 6 tys za m kw.
 Jak komuś się nie chce pracować na swoje utrzymanie,  to zrobic blaszane baraki gdzies na granicy miasta w ramach milosierdzia dla nieudaczników i wystarczy. Nie widzę powodu żeby z pieniędzy ciężko pracujących mieszkańców fundowac nierobom ciepłe mieszkanka.  
 Jak komuś się nie chce pracować na swoje utrzymanie,  to zrobic blaszane baraki gdzies na granicy miasta w ramach milosierdzia dla nieudaczników i wystarczy. Nie widzę powodu żeby z pieniędzy ciężko pracujących mieszkańców fundowac nierobom ciepłe mieszkanka.   rozwiń
Avatar
qwertyt / 15 grudnia 2018 r. o 09:43
+23
Nasi agitka niech zaczerpnie informację w Ratuszu ile Lublinian czeka w kolejce na lokal komunalny z zasobów Gminy Lublin. Tylko niech podadzą liczbę Tych co spełniają kryteria Uchwały RM Lublin na najem lokalu mieszkalnego. Bo wcześniejsi Prezydenci Lublina jak: P.P. Bryłowski, Pruszkowski i Wasilewski poważnie traktowali statut Gminy Lubln ( "Gmina ma spełniać potrzeby mieszkańców". Pan Bryłowski w 4 kadencji wybudował 1000 lokali mieszkalnych, Pan Pruszkowski w 2 kadencjach ca 800 lokali mieszkalnych a Pan Wasilewski 600 lokali mieszkalnych. I w ten sposób powiększyli majątek Gminy. Bo sprzedaż działek budowlanych to zmniejszanie majątku Gminy. Pusta działka to 1m kw. = ca 2 tys PLN. Zabudowana działka to ca 6 tys za m kw.
 wez sie do pracy, zarób i kup sobie swoje.albo wez kredyt na kilkanascie lat. dlaczego 320 tysiecy mieszkańców ma dawac pieniadze dla 10 tysiecy nierobów którzy drepcza co miesiac po 500 plus, dodatek mieszkaniowy, mieszkanie komunalne i inne swiadczenia, brac sie do pracy i zarabiac, a nie lezec i czekac az Prezydent da.to sa pieniadze mieszkanców Lublinia a nie prezydenta
 wez sie do pracy, zarób i kup sobie swoje.albo wez kredyt na kilkanascie lat. dlaczego 320 tysiecy mieszkańców ma dawac pieniadze dla 10 tysiecy nierobów którzy drepcza co miesiac po 500 plus, dodatek mieszkaniowy, mieszkanie komunalne i inne swiadczenia, brac sie do pracy i zarabiac, a nie lezec i czekac az Prezydent da.to sa pieniadze mieszkanców Lublinia a nie prezydenta rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2018 r. o 09:48
+21
A kto ma wam dać te mieszkania komunalne i za czyje pieniądze ???!!!!! Darmozjady, nieudacznicy, ciule jedne !!!!!!!!! Won mi z Lublina zasrańce skundlone !!!! Zarobcie sob8e na mieszkania albo wynajmijcie !!!! Ja i inni podatnicy nie zamierzamy nikomu nic za darmo fundować !!! Komuna się skonczyła 29 lat temu !
Avatar
Gość / 15 grudnia 2018 r. o 10:39
+18
Przykro aż czytać, przez wiele lat prowadzenie własnej firmy mogą powiedzieć że w lbn, nie ma biedy jest tylko straszne lenistwo, więc zamiast czekać na komunalny lokal i 500+....do roboty. A nie krytykować tych co ciężko pracują hmm no i za mocno czasem kręcą to przyznam. Ale..
Avatar
Gość / 15 grudnia 2018 r. o 09:03
+12
Pan Żuk juz dawno powinien pogoni tego pseudo inwestora od Alchemii
Avatar
Kolo / 14 grudnia 2018 r. o 23:43
+7
Panie Gość albo jesteś trolem i to rozumiem a w gorszej obcji to polecam znaleść dobrego psychiatrę
Avatar
Ja / 15 grudnia 2018 r. o 12:06
+5
Powinni budowac tbs. I kazdy powinien miec mozliwosc takie mieszkanie dostac. Bo czynsz to ok 600zl a zastanowcie sie skoro ktos by chcial se kupic np cos wiekszego bo tu jest do 50m najczesciej to deweloper nie bralby 5tys z metra tylko ze 4 max albo jeszcze negocjacja by byla. Tylko wy tego nie rozumiecie ze placicie krocie deweloperowi a jeszcze bank zywicie bo zycie na kredyt to zadno zycie to wegetacja bo nie wiesz co przez te 30 lat sie zdarzy
Avatar
Szok! / 15 grudnia 2018 r. o 09:49
+3
Nieudacznik !
Avatar
90 łóżek / 15 grudnia 2018 r. o 21:23
0
90 łóżek???????????,kur...a co to ma być??? izba wytrzeźwień czy burdel????ten kto to pisał do wyje..ania  z dziennika wsc h odnie g o
Avatar
Ja / 15 grudnia 2018 r. o 12:06
+5
Powinni budowac tbs. I kazdy powinien miec mozliwosc takie mieszkanie dostac. Bo czynsz to ok 600zl a zastanowcie sie skoro ktos by chcial se kupic np cos wiekszego bo tu jest do 50m najczesciej to deweloper nie bralby 5tys z metra tylko ze 4 max albo jeszcze negocjacja by byla. Tylko wy tego nie rozumiecie ze placicie krocie deweloperowi a jeszcze bank zywicie bo zycie na kredyt to zadno zycie to wegetacja bo nie wiesz co przez te 30 lat sie zdarzy
Avatar
Mareks / 15 grudnia 2018 r. o 11:53
-4
Zawsze zamiast dać + 500 na dzieci , które są podstawą systemu emerytalnego ,lepiej dać wyłudzić cwaniakom,mgliste pojęcie o życiu ,bezdzietnych leniwych i wygodnych sympatyków opozycji,przerasta moją wyobraźnię , Rodzina 2+2 biorąca razem 1000 zł + 500,nie jest się w stanie z tego utrzymać,wiec twierdzenie o nierobach świadczy tylko no piszącym,pewnie zazdrość zżera go do samych butów,tylko nie bierze pod uwagę że ,dziecko to wyrzeczenia ,obowiązek i wydatki.I ja składałem się na wykształcenie takich imbecyli.
Avatar
Heh / 15 grudnia 2018 r. o 10:56
0
Heh dawne rewiry od lepka się biegało po majówku robotnik obok na rogu dawna soduwka fajne czasy a nie teraz wszystko przed kompem siedzi kiedyś się działo.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2018 r. o 10:39
+18
Przykro aż czytać, przez wiele lat prowadzenie własnej firmy mogą powiedzieć że w lbn, nie ma biedy jest tylko straszne lenistwo, więc zamiast czekać na komunalny lokal i 500+....do roboty. A nie krytykować tych co ciężko pracują hmm no i za mocno czasem kręcą to przyznam. Ale..
Avatar
pisowiakjarko / 15 grudnia 2018 r. o 10:20
0
1 Maja 31. Hotel Robotnik. Kino Robotnik. Kino Venus. Czy ktoś to Kino Venus kuma ? To nazwa przedwojenna Czy się mylę ?
Avatar
Szok! / 15 grudnia 2018 r. o 09:49
+3
Nieudacznik !
Avatar
Te / 15 grudnia 2018 r. o 09:48
+28
No i bardzo dobrze że budownictwo komunalne kuleje... normalni pracujący ludzie nie dość że muszą harowac na swoje mieszkania często na kredyt kupione,  to jeszcze mają finansować mieszkania łajzom którym nie chce się iść do roboty? Myślisz że pieniądze w budżecie miasta to z nieba spadają?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2018 r. o 09:48
+21
A kto ma wam dać te mieszkania komunalne i za czyje pieniądze ???!!!!! Darmozjady, nieudacznicy, ciule jedne !!!!!!!!! Won mi z Lublina zasrańce skundlone !!!! Zarobcie sob8e na mieszkania albo wynajmijcie !!!! Ja i inni podatnicy nie zamierzamy nikomu nic za darmo fundować !!! Komuna się skonczyła 29 lat temu !
Avatar
Opo / 15 grudnia 2018 r. o 09:44
+24
Nasi agitka niech zaczerpnie informację w Ratuszu ile Lublinian czeka w kolejce na lokal komunalny z zasobów Gminy Lublin. Tylko niech podadzą liczbę Tych co spełniają kryteria Uchwały RM Lublin na najem lokalu mieszkalnego. Bo wcześniejsi Prezydenci Lublina jak: P.P. Bryłowski, Pruszkowski i Wasilewski poważnie traktowali statut Gminy Lubln ( "Gmina ma spełniać potrzeby mieszkańców". Pan Bryłowski w 4 kadencji wybudował 1000 lokali mieszkalnych, Pan Pruszkowski w 2 kadencjach ca 800 lokali mieszkalnych a Pan Wasilewski 600 lokali mieszkalnych. I w ten sposób powiększyli majątek Gminy. Bo sprzedaż działek budowlanych to zmniejszanie majątku Gminy. Pusta działka to 1m kw. = ca 2 tys PLN. Zabudowana działka to ca 6 tys za m kw.
 Jak komuś się nie chce pracować na swoje utrzymanie,  to zrobic blaszane baraki gdzies na granicy miasta w ramach milosierdzia dla nieudaczników i wystarczy. Nie widzę powodu żeby z pieniędzy ciężko pracujących mieszkańców fundowac nierobom ciepłe mieszkanka.  
 Jak komuś się nie chce pracować na swoje utrzymanie,  to zrobic blaszane baraki gdzies na granicy miasta w ramach milosierdzia dla nieudaczników i wystarczy. Nie widzę powodu żeby z pieniędzy ciężko pracujących mieszkańców fundowac nierobom ciepłe mieszkanka.   rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Planowe zabiegi w Lublinie i regionie. Kolejne szpitale "odmrażają" przyjęcia na oddziały

Planowe zabiegi w Lublinie i regionie. Kolejne szpitale "odmrażają" przyjęcia na oddziały

Planowe zabiegi i wizyty na szerszą skalę wznawia w poniedziałek szpital wojewódzki w Chełmie. Do stanu sprzed epidemii wraca też szpital kliniczny nr 1 w Lublinie oraz już na wszystkich oddziałach szpital wojewódzki przy Kraśnickiej.

Gmina Ludwin zatrudnia słońce. Mieszkańcy zapłacą mniej za ciepłą wodę lub prąd

Gmina Ludwin zatrudnia słońce. Mieszkańcy zapłacą mniej za ciepłą wodę lub prąd

Mieszkańcy gminy będą mniej płacić za ciepłą wodę lub prąd. W prywatnych posesjach zostaną zainstalowane instalacje solarne lub fotowoltaiczne.

Szymon Ładniak walczył na torze Automotodrom Grobnik

Szymon Ładniak walczył na torze Automotodrom Grobnik

Lublinianin w pierwszym wyścigu zajął 9 miejsce

Sochy. Tu 1 czerwca jest dniem zmarłych
galeria
film

Sochy. Tu 1 czerwca jest dniem zmarłych

Dla mieszkańców niewielkiej miejscowość koło Zwierzyńca 1 czerwca jest jak dzień Wszystkich Świętych. Nie ma rodziny, by nie pamiętali o kimś pochowanym na wojennym cmentarzu. Jednego dnia Niemcy zamordowali tu blisko 200 osób.

Tylko jedna aplikacja do opłat za postój w Strefie Płatnego Parkowania w Lublinie. Kierowcy krytykują

Tylko jedna aplikacja do opłat za postój w Strefie Płatnego Parkowania w Lublinie. Kierowcy krytykują

Od dziś tylko jedna aplikacja na smartfony umożliwia opłatę za postój w Strefie Płatnego Parkowania. Wielu kierowców jest z tego niezadowolonych i twierdzą, że aplikacja nie jest praktyczna i ma fatalne oceny.

Pod osłoną nocy zaczęli przesadzać drzewa z ul. Lipowej w Lublinie. Mieszkańcy stanęli naprzeciwko maszyn
Wideo
galeria
film

Pod osłoną nocy zaczęli przesadzać drzewa z ul. Lipowej w Lublinie. Mieszkańcy stanęli naprzeciwko maszyn

Po godzinie 22 mieszkańców ulicy Lipowej zaniepokoiły odgłosy maszyn. Okazało się, że właśnie o tej porze, w środku nocy, rozpoczęło się usuwanie drzew przeznaczonych do przesadzenia. Na miejscu doszło do słownych utarczek, gdy przeciwnicy operacji namawiali pracowników firmy ogrodniczej do zaniechania pracy.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 1 czerwca 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 1 czerwca 2020 r.

Lubartów: Latarnia przy starej garbarni zagrażała kierowcom. Interweniowali strażacy
Alarm 24

Lubartów: Latarnia przy starej garbarni zagrażała kierowcom. Interweniowali strażacy

Nieczynna od dawna latarnia oświetleniowa znajdująca się przed wjazdem na teren dawnej garbarni w Chlewiskach pod Lubartowem stwarzała zagrożenie dla bezpieczeństwa osób podróżujących po drodze powiatowej.

Radio Lublin: koncert Damiana Ukeje
5 czerwca 2020, 19:00

Radio Lublin: koncert Damiana Ukeje

W piątek, 5 czerwca o godz. 19 w Studio im. Budki Suflera Radia Lublin odbędzie się koncert Damiana Ukeje. Wydarzenie będzie zamknięte dla publiczności, a koncert transmitowany będzie na antenie rozgłośni i w Internecie.

Wydział Komunikacji w Lublinie. Wciąż trzeba się umówić na wizytę

Wydział Komunikacji w Lublinie. Wciąż trzeba się umówić na wizytę

Każdy, kto zamierza załatwić sprawę w miejskim Wydziale Komunikacji powinien się wcześniej umówić, mimo usunięcia trwającej kilka dni awarii systemu kolejkowego.

Radzyń Podlaski. "Do tematu parkometrów wrócimy, bo miasto jest zakorkowane"

Radzyń Podlaski. "Do tematu parkometrów wrócimy, bo miasto jest zakorkowane"

Radzyń Podlaski jednak wróci do pomysłu poszerzenia strefy płatnego parkowania. Niedawno radni zdecydowali, że zamiast wydawać pieniądze na parkometry, w mieście powstanie rondo.

Lubelska Wymiana Roślin
7 czerwca 2020, 10:00

Lubelska Wymiana Roślin

Akademia Kreatywności zaprasza na drugą odsłonę Lubelskiej Wymiany Roślin. Wydarzenie adresowane do wszystkich, którzy chcieliby kupić lub sprzedać rośliny odbędzie się 7 czerwca o godz. 10 w Akademii Kreatywności (ul. Zamojska 21).

To ostatnia linia obrony na wojnie z Covid-19. Kolejny pacjent na intensywnej terapii w SPSK 1 w Lublinie

To ostatnia linia obrony na wojnie z Covid-19. Kolejny pacjent na intensywnej terapii w SPSK 1 w Lublinie

Na intensywną terapię do szpitala klinicznego nr 1 w Lublinie trafił kolejny pacjent z Covid-19, który wymagał podłączenia do tzw. płucoserca. – Efektem ostatniego poluzowania restrykcji mogą być kolejni pacjenci w ciężkim stanie – ostrzega szef lubelskiej kliniki.

Szalony mecz w Gdańsku. Lechia i Arka poszły na całość!
film

Szalony mecz w Gdańsku. Lechia i Arka poszły na całość!

Cztery rzuty karne, samobój, nieuznany gol i przechylenie szali zwycięstwa na korzyść gospodarzy w szóstej minucie doliczonego czasu gry. To wszystko działo się w niedzielę na stadionie Lechii Gdańsk w meczu derbowym z Arką Gdynia

Epitafium arcybiskupa Bolesława Pylaka. Zostanie poświęcone w rocznicę śmierci hierarchy

Epitafium arcybiskupa Bolesława Pylaka. Zostanie poświęcone w rocznicę śmierci hierarchy

W rocznicę śmierci w lubelskiej archikatedrze zostanie poświęcone epitafium arcybiskupa Bolesława Pylaka – zapowiedział metropolita lubelski arcybiskup Stanisław Budzik. Abp Pylak zmarł 6 czerwca 2019 roku. Miał 98 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!