Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 lipca 2008 r.
18:28
Edytuj ten wpis

Mieszkańcy Pana Balcera boją się groźnych czworonogów

0 9 A A

Codziennie widzę kobietę, która spaceruje z amstaffem bez kagańca. To kompletna nieodpowiedzialność - irytuje się pani Teresa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mieszkańcy nie wiedzą, jak poradzić sobie z tym problemem. Interweniowali już w tej sprawie w administracji osiedla.

- Proszę sobie wyobrazić, że tak groźny pies jak amstaff spaceruje bez kagańca i to obok placu zabaw - dodaje pani Teresa - Tym bardziej jest to bulwesujące, że już na jedną osobę się rzucił. Zwracałam wprawdzie uwagę właścicielce, ale ona nic sobie z tego nie robiła.

To nie jedyny taki przypadek. Bo po osiedlu spacerują także inne niebezpieczne psy bez kagańców.

- Gdy mijam pewnego rottweilera, od razu biorę dziecko na ręce. Trzeba być osobą zupełnie pozbawioną wyobraźni, aby wychodzić z takim psem bez kagańca. Jeśli właściciel jest tak nieodpowiedzialny i głupi, to czego można spodziewać się po psie? - irytuje się pan Krzysztof.

Widok psów groźnych ras, spacerujących bez kagańca w końcu tak zdenerwował mieszkańców ulicy Pana Balcera, że sprawa trafiła do administracji osiedla. W sumie tego typu zgłoszeń było już kilka.

- Niestety, te zgłoszenia są często anonimowe. Nasi lokatorzy skarżą się na właścicieli psów bez wskazywania na konkretną osobę. W takim przypadku bardzo trudno jest dotrzeć do posiadacza psa. Ale mieliśmy także konkretne zgłoszenie z ulicy Pana Balcera 12. Wtedy wysłaliśmy do właścicielki czworonoga dzielnicowego - wyjaśnia Teresa Zwolska z administracji osiedla.
Dodatkowo na tablicach ogłoszeniowych w blokach administracja powiesiła naklejki, które mają przypominać o obowiązku wychodzenia z psem na smyczy oraz w kagańcu. Na razie apele na wiele się nie zdają. Jednym z rozwiązań może być telefon do Straży Miejskiej.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lorencywow / 18 maja 2018 o 07:45
0
zaklady
Avatar
hera / 7 lipca 2008 o 16:42
0
nie ma groznych psów,są tylko żle wychowane.to po pierwsze.po drugie:psy mogą wychodzić na spacer na smyczy i/lub w kagańcu.po trzecie-american staffordshire terrier nie jest na liście psów potencjalnie niebezpiecznych.
to,że pies rasy amstaff chodzi na smyczy bez kagańca to nie znaczy,że właściciel jest lekkomyślny.jeśli szczeknął na kogoś widocznie został sprowokowany.a pani mówiąc,że gdy widzi rottka bierze dzieciaka na ręce to robi wielki błą.takie dziecko potem nie potrafi obcowac ze zwierzętami.
Avatar
kodi / 7 lipca 2008 o 10:17
0
anakin- a skąd taki wniosek ???? nie upraszczaj , póbowalam napisac ze zdrowy na ciele i umysle pies nie zalatwi sie w piaskownicy ,ale bedzie szukal trawy i to jeszcze najchetniej w oddali od miejsca gdzie spaceruje i sie bawi . kotów nikt nie kontroluje na dodatek one zagrzebują swoje odchody w piasku .
Avatar
Hycel ... / 7 lipca 2008 o 09:11
0
Widzisz taką sytuację (właściciel z groźnym psem bez kagańca i/lub smyczy) -> masz komórkę -> dzwoń na 997 lub 986 -> podaj gdzie i w jakiej sytuacji jesteś i i co widzisz i proś o natychmiastową interwencję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
xxx / 7 lipca 2008 o 09:09
0
Anakin napisał:
Twój komentarz jest przykładem tego, że jak ktoś ma psa, to mu w mózgu zachodzą zmiany i nie rozumie już podstawowych rzeczy. Czyli wg ciebie to że koty sikają w piaskowicę jest argumentem na to że twój pies też może, tak? A sprzeątasz gówna po swoim psie? Ludzie z psami to świenie, bo nie sprzeątają. A jak ktoś nie rozumie, że pies powinien być na smyczy i kagańcu to niech się leczy!!



A po kotach to sprzatają? czy myslisz, ze jak wdepniesz w kocie gówno, to mniej smierdzi? więc nie pisz, że ci co maja psy to swinie, bo pies nie załatwi sie na ścieżce czy chodniku, tylko szuka trawy, a po trawie to kulturalni ludzie nie łażą i nie depczą. Więc prawdopodobieństwo "wdepnięcia" jest naprawdę znikome.



A po kotach to sprzatają? czy myslisz, ze jak wdepniesz w kocie gówno, to mniej smierdzi? więc nie pisz, że ci co maja psy to swinie, bo pies nie załatwi sie na ścieżce czy chodniku, tylko szuka trawy, a po trawie to kulturalni ludzie nie łażą i nie depczą. Więc prawdopodobieństwo "wdepnięcia" jest naprawdę znikome. rozwiń
Avatar
xxx / 7 lipca 2008 o 09:04
0
Ciekawe tylko czy te skargi piszą ludzie z konkretnej przyczyny (czy na przykład pies naprawdę na kogoś warczał, czy zachowywał się w agresywny sposób)czy jest to tylko ludzka niechęć do sasiadów połączona ze strachem na widok tego, co ma cztery łapy. Bo z artykułu nie wynika, żeby cokolwiek się komuś stało. A pani, która na widok psa od razu bierze dziecko na ręce to już zupełnie przeszła wszelkie oczekiwania. A jak dziecko bedzie miało 15 lat, to też bedzie je na ręce brała? W ten sposób to tylko sama niepotrzebnie praelewa swój nieuzasadniony strach na dziecko. Dzieci powinny żyć ze zwierzętami normalnie, bo potem są takie przypadki bezmyślności i braku poszanowania jak ten spod Lublina.
Pies to tylko zwierzak, nie demon jakiś, i jak ma 50 kilo wagi, to wcale nie znaczy, że jest groźny, jesli nie biega bez własciciela, tylko jest prowadzony na smyczy, to właściciel za niego odpowiada, a nie całe osiedle. A swoje prywatne animozje to raczej zostawiajmy w czterech ścianach lub powiedzmy sąsiadom otwarcie , co nam się w nich nie podoba, a nie przez zgłaszanie anonimowych skarg na sasiada dlatego, że ma psa. Każdy jest wolnym człowiekiem i może chodować co chce, byle by odpowiadał za zachowanie swojego zwierzaka.
Ciekawe tylko czy te skargi piszą ludzie z konkretnej przyczyny (czy na przykład pies naprawdę na kogoś warczał, czy zachowywał się w agresywny sposób)czy jest to tylko ludzka niechęć do sasiadów połączona ze strachem na widok tego, co ma cztery łapy. Bo z artykułu nie wynika, żeby cokolwiek się komuś stało. A pani, która na widok psa od razu bierze dziecko na ręce to już zupełnie przeszła wszelkie oczekiwania. A jak dziecko bedzie miało 15 lat, to też bedzie je na ręce brała? W ten sposób to tylko sama niepotrzebnie praelewa swój nieuzasadn... rozwiń
Avatar
Anakin / 7 lipca 2008 o 08:56
0
Twój komentarz jest przykładem tego, że jak ktoś ma psa, to mu w mózgu zachodzą zmiany i nie rozumie już podstawowych rzeczy. Czyli wg ciebie to że koty sikają w piaskowicę jest argumentem na to że twój pies też może, tak? A sprzeątasz gówna po swoim psie? Ludzie z psami to świenie, bo nie sprzeątają. A jak ktoś nie rozumie, że pies powinien być na smyczy i kagańcu to niech się leczy!!
Avatar
oni / 7 lipca 2008 o 08:50
0
W zupełniosci zgadzam sie z ta Pania jestem równiez za tym aby w kagancach chodziły rozwydrzone dzieciaki kundelki wszelkiej rasy yorki itp bo te psy potrafia zrobic wiele złego dla ludzkości własnie taki kurdupelek rzuca sie na duze psy i ich trzeba w kagańcu trzymać bo denerwuje spokojnego np Dooga lub innego z tej groxnej rasy
Avatar
kodi / 7 lipca 2008 o 08:29
0
a przepis mówi o psach danej konkretnej rasy , a te psy który wyglądają jak te z listy ras agresywnych ,a które mijamy codzien ,na 99 % są tylko psami w typie rasy , czyli o nieudokumentowanym pochodzeniu ,i kto komu udowodni ze ten pies jest w typie amstafa a nie boksera nie pita itd . poza tym rasy amstaf nie ma na liscie tycg ras agresywnych , a wydanie pozwolenia na psoiadanie hodowle psów z listy jest czystą formalnoscią , nikt niczego ani nikogo nie sprawdza , czy ma warunki by takiego psa posiadac , czy jest odpowiedzialnym przewodnikiem itd . to jest tylko kwestia wniesienia opłaty i zgoda jest uzyskana. wiec po co taki paranoiczny przepis z któego nic poza opłatą nie wynika ?
no i juz tak konkretnie to poza psami z listy cala reszta zgodnie z obowiązującymi przepisami od ponad roku na terenie miasta lublina ma miec smycz ,w miejscach ustronnych mozna odpiąc smycz ale pies ma miec wtedy kaganiec . wiec jak moze mi administracja nakazywac takie rzeczy ?
a z tych dzieci podnoszonych nagle na widok psa , straszonych niepotrzebnie przez mamuski złymi psami nie wyrosnie nic dobrego . kolegów w płouszowic co sie zabawiali z malym huskiem tez pewnie w dziecinstwie straszono psami :-( . ja w kazdym bądź razie nastepnej mamusce która nas bedzie mijac z tekstem do dziecka ,,zobacz jakie piesek ma ząbki,jak bedziesz niegrzeczny to cie pogryzie" zwróce uwage dobitnie bardzo . aaaa i jeszcze o tych piaskownicach , ja bym niestety nie pozwolila sie dziecu bawic w takiej osiedlowej ,ze względu na duze poglowie dzikozyjacych kotów na osiedlach piaskownica jest jedym wielkim kibelkiem kocim , one nie sikają jak pieski na trawke ,ale wlasnie szukają piasku .
a przepis mówi o psach danej konkretnej rasy , a te psy który wyglądają jak te z listy ras agresywnych ,a które mijamy codzien ,na 99 % są tylko psami w typie rasy , czyli o nieudokumentowanym pochodzeniu ,i kto komu udowodni ze ten pies jest w typie amstafa a nie boksera nie pita itd . poza tym rasy amstaf nie ma na liscie tycg ras agresywnych , a wydanie pozwolenia na psoiadanie hodowle psów z listy jest czystą formalnoscią , nikt niczego ani nikogo nie sprawdza , czy ma warunki by takiego psa posiadac , czy jest odpowiedzialnym przewod... rozwiń
Avatar
Lorencywow / 18 maja 2018 o 07:45
0
zaklady
Avatar
hera / 7 lipca 2008 o 16:42
0
nie ma groznych psów,są tylko żle wychowane.to po pierwsze.po drugie:psy mogą wychodzić na spacer na smyczy i/lub w kagańcu.po trzecie-american staffordshire terrier nie jest na liście psów potencjalnie niebezpiecznych.
to,że pies rasy amstaff chodzi na smyczy bez kagańca to nie znaczy,że właściciel jest lekkomyślny.jeśli szczeknął na kogoś widocznie został sprowokowany.a pani mówiąc,że gdy widzi rottka bierze dzieciaka na ręce to robi wielki błą.takie dziecko potem nie potrafi obcowac ze zwierzętami.
Avatar
kodi / 7 lipca 2008 o 10:17
0
anakin- a skąd taki wniosek ???? nie upraszczaj , póbowalam napisac ze zdrowy na ciele i umysle pies nie zalatwi sie w piaskownicy ,ale bedzie szukal trawy i to jeszcze najchetniej w oddali od miejsca gdzie spaceruje i sie bawi . kotów nikt nie kontroluje na dodatek one zagrzebują swoje odchody w piasku .
Avatar
Hycel ... / 7 lipca 2008 o 09:11
0
Widzisz taką sytuację (właściciel z groźnym psem bez kagańca i/lub smyczy) -> masz komórkę -> dzwoń na 997 lub 986 -> podaj gdzie i w jakiej sytuacji jesteś i i co widzisz i proś o natychmiastową interwencję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
xxx / 7 lipca 2008 o 09:09
0
Anakin napisał:
Twój komentarz jest przykładem tego, że jak ktoś ma psa, to mu w mózgu zachodzą zmiany i nie rozumie już podstawowych rzeczy. Czyli wg ciebie to że koty sikają w piaskowicę jest argumentem na to że twój pies też może, tak? A sprzeątasz gówna po swoim psie? Ludzie z psami to świenie, bo nie sprzeątają. A jak ktoś nie rozumie, że pies powinien być na smyczy i kagańcu to niech się leczy!!



A po kotach to sprzatają? czy myslisz, ze jak wdepniesz w kocie gówno, to mniej smierdzi? więc nie pisz, że ci co maja psy to swinie, bo pies nie załatwi sie na ścieżce czy chodniku, tylko szuka trawy, a po trawie to kulturalni ludzie nie łażą i nie depczą. Więc prawdopodobieństwo "wdepnięcia" jest naprawdę znikome.



A po kotach to sprzatają? czy myslisz, ze jak wdepniesz w kocie gówno, to mniej smierdzi? więc nie pisz, że ci co maja psy to swinie, bo pies nie załatwi sie na ścieżce czy chodniku, tylko szuka trawy, a po trawie to kulturalni ludzie nie łażą i nie depczą. Więc prawdopodobieństwo "wdepnięcia" jest naprawdę znikome. rozwiń
Avatar
xxx / 7 lipca 2008 o 09:04
0
Ciekawe tylko czy te skargi piszą ludzie z konkretnej przyczyny (czy na przykład pies naprawdę na kogoś warczał, czy zachowywał się w agresywny sposób)czy jest to tylko ludzka niechęć do sasiadów połączona ze strachem na widok tego, co ma cztery łapy. Bo z artykułu nie wynika, żeby cokolwiek się komuś stało. A pani, która na widok psa od razu bierze dziecko na ręce to już zupełnie przeszła wszelkie oczekiwania. A jak dziecko bedzie miało 15 lat, to też bedzie je na ręce brała? W ten sposób to tylko sama niepotrzebnie praelewa swój nieuzasadniony strach na dziecko. Dzieci powinny żyć ze zwierzętami normalnie, bo potem są takie przypadki bezmyślności i braku poszanowania jak ten spod Lublina.
Pies to tylko zwierzak, nie demon jakiś, i jak ma 50 kilo wagi, to wcale nie znaczy, że jest groźny, jesli nie biega bez własciciela, tylko jest prowadzony na smyczy, to właściciel za niego odpowiada, a nie całe osiedle. A swoje prywatne animozje to raczej zostawiajmy w czterech ścianach lub powiedzmy sąsiadom otwarcie , co nam się w nich nie podoba, a nie przez zgłaszanie anonimowych skarg na sasiada dlatego, że ma psa. Każdy jest wolnym człowiekiem i może chodować co chce, byle by odpowiadał za zachowanie swojego zwierzaka.
Ciekawe tylko czy te skargi piszą ludzie z konkretnej przyczyny (czy na przykład pies naprawdę na kogoś warczał, czy zachowywał się w agresywny sposób)czy jest to tylko ludzka niechęć do sasiadów połączona ze strachem na widok tego, co ma cztery łapy. Bo z artykułu nie wynika, żeby cokolwiek się komuś stało. A pani, która na widok psa od razu bierze dziecko na ręce to już zupełnie przeszła wszelkie oczekiwania. A jak dziecko bedzie miało 15 lat, to też bedzie je na ręce brała? W ten sposób to tylko sama niepotrzebnie praelewa swój nieuzasadn... rozwiń
Avatar
Anakin / 7 lipca 2008 o 08:56
0
Twój komentarz jest przykładem tego, że jak ktoś ma psa, to mu w mózgu zachodzą zmiany i nie rozumie już podstawowych rzeczy. Czyli wg ciebie to że koty sikają w piaskowicę jest argumentem na to że twój pies też może, tak? A sprzeątasz gówna po swoim psie? Ludzie z psami to świenie, bo nie sprzeątają. A jak ktoś nie rozumie, że pies powinien być na smyczy i kagańcu to niech się leczy!!
Avatar
oni / 7 lipca 2008 o 08:50
0
W zupełniosci zgadzam sie z ta Pania jestem równiez za tym aby w kagancach chodziły rozwydrzone dzieciaki kundelki wszelkiej rasy yorki itp bo te psy potrafia zrobic wiele złego dla ludzkości własnie taki kurdupelek rzuca sie na duze psy i ich trzeba w kagańcu trzymać bo denerwuje spokojnego np Dooga lub innego z tej groxnej rasy
Avatar
kodi / 7 lipca 2008 o 08:29
0
a przepis mówi o psach danej konkretnej rasy , a te psy który wyglądają jak te z listy ras agresywnych ,a które mijamy codzien ,na 99 % są tylko psami w typie rasy , czyli o nieudokumentowanym pochodzeniu ,i kto komu udowodni ze ten pies jest w typie amstafa a nie boksera nie pita itd . poza tym rasy amstaf nie ma na liscie tycg ras agresywnych , a wydanie pozwolenia na psoiadanie hodowle psów z listy jest czystą formalnoscią , nikt niczego ani nikogo nie sprawdza , czy ma warunki by takiego psa posiadac , czy jest odpowiedzialnym przewodnikiem itd . to jest tylko kwestia wniesienia opłaty i zgoda jest uzyskana. wiec po co taki paranoiczny przepis z któego nic poza opłatą nie wynika ?
no i juz tak konkretnie to poza psami z listy cala reszta zgodnie z obowiązującymi przepisami od ponad roku na terenie miasta lublina ma miec smycz ,w miejscach ustronnych mozna odpiąc smycz ale pies ma miec wtedy kaganiec . wiec jak moze mi administracja nakazywac takie rzeczy ?
a z tych dzieci podnoszonych nagle na widok psa , straszonych niepotrzebnie przez mamuski złymi psami nie wyrosnie nic dobrego . kolegów w płouszowic co sie zabawiali z malym huskiem tez pewnie w dziecinstwie straszono psami :-( . ja w kazdym bądź razie nastepnej mamusce która nas bedzie mijac z tekstem do dziecka ,,zobacz jakie piesek ma ząbki,jak bedziesz niegrzeczny to cie pogryzie" zwróce uwage dobitnie bardzo . aaaa i jeszcze o tych piaskownicach , ja bym niestety nie pozwolila sie dziecu bawic w takiej osiedlowej ,ze względu na duze poglowie dzikozyjacych kotów na osiedlach piaskownica jest jedym wielkim kibelkiem kocim , one nie sikają jak pieski na trawke ,ale wlasnie szukają piasku .
a przepis mówi o psach danej konkretnej rasy , a te psy który wyglądają jak te z listy ras agresywnych ,a które mijamy codzien ,na 99 % są tylko psami w typie rasy , czyli o nieudokumentowanym pochodzeniu ,i kto komu udowodni ze ten pies jest w typie amstafa a nie boksera nie pita itd . poza tym rasy amstaf nie ma na liscie tycg ras agresywnych , a wydanie pozwolenia na psoiadanie hodowle psów z listy jest czystą formalnoscią , nikt niczego ani nikogo nie sprawdza , czy ma warunki by takiego psa posiadac , czy jest odpowiedzialnym przewod... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 0 0

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 0 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 7 2

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 3

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 10 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 24 8

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 20

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 3 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!