Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lutego 2015 r.
6:30
Edytuj ten wpis

Mieszkańcy Wapiennej w Lublinie: Albo zrobicie remont, albo zrobimy blokadę

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
66 18 A A

Pismo ostrzegające przed możliwą blokadą ulicy Nadbystrzyckiej trafiło na biurko prezydenta. Taka groźba ma skłonić władze miasta do wyremontowania ulicy Wapiennej, która od wielu lat nie może doczekać się prawdziwej nawierzchni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Taksówki nie chcą wjeżdżać tu pod same domy, a na przystanek nierzadko brnie się przez błoto. I choć co pewien czas w lokalnej prasie pojawiają się żale mieszkańców, to efektów jak na razie nie widać.

Artykułów i audycji o tym, jak żyje się na Wapiennej było tyle, że już od pewnego czasu mieszkańcy patrzą na dziennikarzy tak, jakby problemy tej ulicy były dla mediów tylko "zapchajdziurą”. Z kolei dziennikarzom coraz trudniej wymyślić sposób, by o tej samej beznadziei napisać inaczej, niż ostatnio...

Sposobu, by w tej sprawie napisać inaczej, niż ostatnio szukają też sami mieszkańcy Wapiennej. List z groźbą zablokowania ul. Nadbystrzyckiej trafił właśnie do Ratusza. Rozgoryczeni ludzie mieliby chodzić po przejściu dla pieszych przy akademikach między godz. 6.30 a 8.30 i od 13.30 do 15.30. Gdyby taka groźba została spełniona, to paraliż jednej z ważniejszych dróg dojazdowych do ścisłego centrum byłby pewny, tak jak pewne jest błoto na Wapiennej.

- Po pracach MPWiK-u na ogródkach działkowych i jeździe dużych wywrotek, które na swoich kołach wywoziły torf i zostawiały go na ulicy, nie ma możliwości przejść suchą nogą. Gdyby to była inna ulica, za wywrotkami jeździłyby maszyny czyszczące ulicę, u nas ich nie było - pisze Krzysztof Łastawiecki we wspomnianym liście do prezydenta. I przypomina mu, że wyremontowanie Wapiennej zapowiadał już trzy lata temu. - Oprócz zasypywania dziur gruzem nic się nie dzieje - kwituje Łastawiecki.
Co ma się tu dziać, wiadomo już teraz. W planie miasta jest budowa blisko 600-metrowego odcinka wzdłuż Politechniki Lubelskiej aż do wału przy rzece oraz 940 metrów drogi w kierunku stacji tankowania gazem. Jezdnia ma mieć 6 metrów szerokości, w planie są także chodniki. Nie wiadomo tylko, kiedy to wszystko przestanie być tylko "planem”.

- Do 30 marca projektant ma skończyć dokumentację. Wtedy gotowy będzie też kosztorys inwestorski i stanie się jasne, czy uda się z tym zadaniem zdążyć w tym roku - mówi Karol Kieliszek z Urzędu Miasta. - Bardziej prawdopodobny jest przyszły rok. Są tu kiepskie warunki geologiczne, grunt trzeba będzie stabilizować, co pochłonie sporo kosztów.

Dwa lata temu mieszkańcy słyszeli zapewnienia, że inwestycja zakończy się w roku 2014.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kaktus / 25 lutego 2015 o 17:25
0

Od kąd pamietam  (a mieszkam tu  30 lat) na wapiennej zawsze  było bagno i żaden prezydent się tym nie interesował , tylko cały czas były plany aby mieszkańców wysiedlić tylko gdzie ? Ja mam 3 domy na posesji w tym jeden piętrowy ,to co dadzą mi za to 2 pokojowe mieszkanie w jakimś brudnym bloku.?Tutaj ma być droga a oprucz tego jeszcze kanalizacja bo ludzie nie chcą iśc mieszkać do ciasnych blokowisk , każdy ma domek podwórko ogródek. A jak prezydent nie spełni rządań zablokujemy ulice Nadbystrzycką w porannych i popołudniowych godzinach szczytu.

Od kąd pamietam  (a mieszkam tu  30 lat) na wapiennej zawsze  było bagno i żaden prezydent się tym nie interesował , tylko cały czas były plany aby mieszkańców wysiedlić tylko gdzie ? Ja mam 3 domy na posesji w tym jeden piętrowy ,to co dadzą mi za to 2 pokojowe mieszkanie w jakimś brudnym bloku.?Tutaj ma być droga a oprucz tego jeszcze kanalizacja bo ludzie nie chcą iśc mieszkać do ciasnych blokowisk , każdy ma domek podwórko ogródek. A jak prezydent nie spełni rządań zablokujemy ulice Nadbystrzycką w porannych i popołudni... rozwiń

Avatar
mieszkaniec / 24 lutego 2015 o 18:08
0

Zapraszamy Pana Prezydenta na Wapienną po deszczu. Niech się przejdzie ulicą w swoich lakierkach to zobaczy jak to jest. 

Avatar
ρяzємєк ℓєиιαк / 24 lutego 2015 o 17:39
0

dziś słyszałem w radiu o rewitalizacji doliny Bystrzycy i doczytałem na stronach UM że wapienna ma być wysiedlona zatem po co tam jakieś prace podejmować?
przyjdzie walec i wyrówna...

Avatar
B. / 24 lutego 2015 o 17:36
0

 gosc chyba chory jestes bloki to wsadz sobie wiesz gdzie  w d .... dzielnica ma ponad 100 lat to ze teren zalewowy to co ale miasto olalo to miejsce bylo tyle obietnic 3 prezydentow i nic tylko przedkampaniowe obietnice aby glosowac na debili .ok zrobili remont ulicy wapiennej to znaczy zmienili nazwe z zakola na wapienna i studentom zrobili droge bo tak bylo taniej . szkoda sie rozpisywac ale ludzie nie widza co sie naprawde dzieje w (centrum) Lublina w du*** nas maja tylko do wyborow obiecuja kokosy a po wyborach zapominaja a ty siedz w tym (gosc) bloku i wal k.... tyle 

 gosc chyba chory jestes bloki to wsadz sobie wiesz gdzie  w d .... dzielnica ma ponad 100 lat to ze teren zalewowy to co ale miasto olalo to miejsce bylo tyle obietnic 3 prezydentow i nic tylko przedkampaniowe obietnice aby glosowac na debili .ok zrobili remont ulicy wapiennej to znaczy zmienili nazwe z zakola na wapienna i studentom zrobili droge bo tak bylo taniej . szkoda sie rozpisywac ale ludzie nie widza co sie naprawde dzieje w (centrum) Lublina w du*** nas maja tylko do wyborow obiecuja kokosy a po wyborach zapominaja a... rozwiń

Avatar
B. / 24 lutego 2015 o 17:36
0

 gosc chyba chory jestes bloki to wsadz sobie wiesz gdzie  w d .... dzielnica ma ponad 100 lat to ze teren zalewowy to co ale miasto olalo to miejsce bylo tyle obietnic 3 prezydentow i nic tylko przedkampaniowe obietnice aby glosowac na debili .ok zrobili remont ulicy wapiennej to znaczy zmienili nazwe z zakola na wapienna i studentom zrobili droge bo tak bylo taniej . szkoda sie rozpisywac ale ludzie nie widza co sie naprawde dzieje w (centrum) Lublina w dupie nas maja tylko do wyborow obiecuja kokosy a po wyborach zapominaja a ty siedz w tym (gosc) bloku i wal k.... tyle 

 gosc chyba chory jestes bloki to wsadz sobie wiesz gdzie  w d .... dzielnica ma ponad 100 lat to ze teren zalewowy to co ale miasto olalo to miejsce bylo tyle obietnic 3 prezydentow i nic tylko przedkampaniowe obietnice aby glosowac na debili .ok zrobili remont ulicy wapiennej to znaczy zmienili nazwe z zakola na wapienna i studentom zrobili droge bo tak bylo taniej . szkoda sie rozpisywac ale ludzie nie widza co sie naprawde dzieje w (centrum) Lublina w dupie nas maja tylko do wyborow obiecuja kokosy a po wyborach zapominaja a... rozwiń

Avatar
123 / 24 lutego 2015 o 15:30
0
Tragedia tam jest teraz. Lublin żeby takie doły.. żeby taka ziemia była zamiast asfaltu. Miasto olalo temat bo z nadbystrzyckiej nie widać...
Avatar
J / 24 lutego 2015 o 12:54
0

Masz 100% racji.Najpierw postawią na mokradle chatki a potem krzyk bo im się należy.Niech sobie budują.Wyciągać kasę i niech się dzieje.

Wiesz, nawet trudno z Tobą polemizować z uwagi na brak jakiejkolwiek wiedzy na temat historii tego miejsca i przyczyn zalewania tej dzielnicy przez... no właśnie nie rzekę, a wodę spływającą ze skarpy od strony ul. Nadbystrzyckiej i Politechniki. Problemy z wodą zaczęły się kiedy zmeliorowano teren Politechniki (bez wdawania się w szczegóły) i odcięto odpływ wód opadówych do rzeki. Kiedy na nowych osiedlach pozostaje błoto, to wtedy oburzenie miewszkańców do czasu budowy ulicy jest uzasadnione? A w tym przypadku nie? MIeszkam tam od kilku lat, to wbrew powszechnej opinii cicha i spokojna okolica, pełna zieleni. Nie sądziesz, że budowa infrastruktury i poprawa jakości życia w tym zakątku Lublina należy się osobom, które płacą podatki? Tak na koniec: więcej pijaków i tego typu elementu znajdziesz na każdym lubelskim osiedlu. Tu w większości mieszkają normalni ludzie.

Wiesz, nawet trudno z Tobą polemizować z uwagi na brak jakiejkolwiek wiedzy na temat historii tego miejsca i przyczyn zalewania tej dzielnicy przez... no właśnie nie rzekę, a wodę spływającą ze skarpy od strony ul. Nadbystrzyckiej i Politechniki. Problemy z wodą zaczęły się kiedy zmeliorowano teren Politechniki (bez wdawania się w szczegóły) i odcięto odpływ wód opadówych do rzeki. Kiedy na nowych osiedlach pozostaje błoto, to wtedy oburzenie miewszkańców do czasu budowy ulicy jest uzasadnione? A w tym przypadku nie? MIeszka... rozwiń

Avatar
zło / 24 lutego 2015 o 12:27
0

TOR załatwi wszelkie problemy jak ręką odjął...

Avatar
Beton / 24 lutego 2015 o 11:16
0

Miasto woli wybudować Tor za 20 mln niż pomóc ludziom takie czas.

Avatar
Gość / 24 lutego 2015 o 09:47
0

To jest teren podmokły. Tam powinny być łąki, planty, tereny rekreacyjne a nie zabudowania. Nie należy niczego budować na tym terenie, chyba, że znajdzie się jakiś inwestor skłonny zapalować teren i zbudować jakieś bloki czy co.

Masz 100% racji.Najpierw postawią na mokradle chatki a potem krzyk bo im się należy.Niech sobie budują.Wyciągać kasę i niech się dzieje.

Avatar
Kaktus / 25 lutego 2015 o 17:25
0

Od kąd pamietam  (a mieszkam tu  30 lat) na wapiennej zawsze  było bagno i żaden prezydent się tym nie interesował , tylko cały czas były plany aby mieszkańców wysiedlić tylko gdzie ? Ja mam 3 domy na posesji w tym jeden piętrowy ,to co dadzą mi za to 2 pokojowe mieszkanie w jakimś brudnym bloku.?Tutaj ma być droga a oprucz tego jeszcze kanalizacja bo ludzie nie chcą iśc mieszkać do ciasnych blokowisk , każdy ma domek podwórko ogródek. A jak prezydent nie spełni rządań zablokujemy ulice Nadbystrzycką w porannych i popołudniowych godzinach szczytu.

Od kąd pamietam  (a mieszkam tu  30 lat) na wapiennej zawsze  było bagno i żaden prezydent się tym nie interesował , tylko cały czas były plany aby mieszkańców wysiedlić tylko gdzie ? Ja mam 3 domy na posesji w tym jeden piętrowy ,to co dadzą mi za to 2 pokojowe mieszkanie w jakimś brudnym bloku.?Tutaj ma być droga a oprucz tego jeszcze kanalizacja bo ludzie nie chcą iśc mieszkać do ciasnych blokowisk , każdy ma domek podwórko ogródek. A jak prezydent nie spełni rządań zablokujemy ulice Nadbystrzycką w porannych i popołudni... rozwiń

Avatar
mieszkaniec / 24 lutego 2015 o 18:08
0

Zapraszamy Pana Prezydenta na Wapienną po deszczu. Niech się przejdzie ulicą w swoich lakierkach to zobaczy jak to jest. 

Avatar
ρяzємєк ℓєиιαк / 24 lutego 2015 o 17:39
0

dziś słyszałem w radiu o rewitalizacji doliny Bystrzycy i doczytałem na stronach UM że wapienna ma być wysiedlona zatem po co tam jakieś prace podejmować?
przyjdzie walec i wyrówna...

Avatar
B. / 24 lutego 2015 o 17:36
0

 gosc chyba chory jestes bloki to wsadz sobie wiesz gdzie  w d .... dzielnica ma ponad 100 lat to ze teren zalewowy to co ale miasto olalo to miejsce bylo tyle obietnic 3 prezydentow i nic tylko przedkampaniowe obietnice aby glosowac na debili .ok zrobili remont ulicy wapiennej to znaczy zmienili nazwe z zakola na wapienna i studentom zrobili droge bo tak bylo taniej . szkoda sie rozpisywac ale ludzie nie widza co sie naprawde dzieje w (centrum) Lublina w du*** nas maja tylko do wyborow obiecuja kokosy a po wyborach zapominaja a ty siedz w tym (gosc) bloku i wal k.... tyle 

 gosc chyba chory jestes bloki to wsadz sobie wiesz gdzie  w d .... dzielnica ma ponad 100 lat to ze teren zalewowy to co ale miasto olalo to miejsce bylo tyle obietnic 3 prezydentow i nic tylko przedkampaniowe obietnice aby glosowac na debili .ok zrobili remont ulicy wapiennej to znaczy zmienili nazwe z zakola na wapienna i studentom zrobili droge bo tak bylo taniej . szkoda sie rozpisywac ale ludzie nie widza co sie naprawde dzieje w (centrum) Lublina w du*** nas maja tylko do wyborow obiecuja kokosy a po wyborach zapominaja a... rozwiń

Avatar
B. / 24 lutego 2015 o 17:36
0

 gosc chyba chory jestes bloki to wsadz sobie wiesz gdzie  w d .... dzielnica ma ponad 100 lat to ze teren zalewowy to co ale miasto olalo to miejsce bylo tyle obietnic 3 prezydentow i nic tylko przedkampaniowe obietnice aby glosowac na debili .ok zrobili remont ulicy wapiennej to znaczy zmienili nazwe z zakola na wapienna i studentom zrobili droge bo tak bylo taniej . szkoda sie rozpisywac ale ludzie nie widza co sie naprawde dzieje w (centrum) Lublina w dupie nas maja tylko do wyborow obiecuja kokosy a po wyborach zapominaja a ty siedz w tym (gosc) bloku i wal k.... tyle 

 gosc chyba chory jestes bloki to wsadz sobie wiesz gdzie  w d .... dzielnica ma ponad 100 lat to ze teren zalewowy to co ale miasto olalo to miejsce bylo tyle obietnic 3 prezydentow i nic tylko przedkampaniowe obietnice aby glosowac na debili .ok zrobili remont ulicy wapiennej to znaczy zmienili nazwe z zakola na wapienna i studentom zrobili droge bo tak bylo taniej . szkoda sie rozpisywac ale ludzie nie widza co sie naprawde dzieje w (centrum) Lublina w dupie nas maja tylko do wyborow obiecuja kokosy a po wyborach zapominaja a... rozwiń

Avatar
123 / 24 lutego 2015 o 15:30
0
Tragedia tam jest teraz. Lublin żeby takie doły.. żeby taka ziemia była zamiast asfaltu. Miasto olalo temat bo z nadbystrzyckiej nie widać...
Avatar
J / 24 lutego 2015 o 12:54
0

Masz 100% racji.Najpierw postawią na mokradle chatki a potem krzyk bo im się należy.Niech sobie budują.Wyciągać kasę i niech się dzieje.

Wiesz, nawet trudno z Tobą polemizować z uwagi na brak jakiejkolwiek wiedzy na temat historii tego miejsca i przyczyn zalewania tej dzielnicy przez... no właśnie nie rzekę, a wodę spływającą ze skarpy od strony ul. Nadbystrzyckiej i Politechniki. Problemy z wodą zaczęły się kiedy zmeliorowano teren Politechniki (bez wdawania się w szczegóły) i odcięto odpływ wód opadówych do rzeki. Kiedy na nowych osiedlach pozostaje błoto, to wtedy oburzenie miewszkańców do czasu budowy ulicy jest uzasadnione? A w tym przypadku nie? MIeszkam tam od kilku lat, to wbrew powszechnej opinii cicha i spokojna okolica, pełna zieleni. Nie sądziesz, że budowa infrastruktury i poprawa jakości życia w tym zakątku Lublina należy się osobom, które płacą podatki? Tak na koniec: więcej pijaków i tego typu elementu znajdziesz na każdym lubelskim osiedlu. Tu w większości mieszkają normalni ludzie.

Wiesz, nawet trudno z Tobą polemizować z uwagi na brak jakiejkolwiek wiedzy na temat historii tego miejsca i przyczyn zalewania tej dzielnicy przez... no właśnie nie rzekę, a wodę spływającą ze skarpy od strony ul. Nadbystrzyckiej i Politechniki. Problemy z wodą zaczęły się kiedy zmeliorowano teren Politechniki (bez wdawania się w szczegóły) i odcięto odpływ wód opadówych do rzeki. Kiedy na nowych osiedlach pozostaje błoto, to wtedy oburzenie miewszkańców do czasu budowy ulicy jest uzasadnione? A w tym przypadku nie? MIeszka... rozwiń

Avatar
zło / 24 lutego 2015 o 12:27
0

TOR załatwi wszelkie problemy jak ręką odjął...

Avatar
Beton / 24 lutego 2015 o 11:16
0

Miasto woli wybudować Tor za 20 mln niż pomóc ludziom takie czas.

Avatar
Gość / 24 lutego 2015 o 09:47
0

To jest teren podmokły. Tam powinny być łąki, planty, tereny rekreacyjne a nie zabudowania. Nie należy niczego budować na tym terenie, chyba, że znajdzie się jakiś inwestor skłonny zapalować teren i zbudować jakieś bloki czy co.

Masz 100% racji.Najpierw postawią na mokradle chatki a potem krzyk bo im się należy.Niech sobie budują.Wyciągać kasę i niech się dzieje.

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 35 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 27 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!