Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 stycznia 2013 r.
18:51
Edytuj ten wpis

Najbardziej kosztowne WC w Lublinie (zdjęcia)

0 29 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek)
(Dorota Awiorko-Klimek)

Można już korzystać z nowego miejskiego szaletu na pl. Zamkowym w Lublinie. Toaleta została wybudowana na zlecenie miasta kosztem 1,45 miliona złotych. We wszystkie dni tygodnia szalet ma być czynny w godzinach 6–22, a korzystanie z niego będzie bezpłatne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 stycznia 2013 r. o 11:03
0
Takie toalety mają być wszędzie !!!!! To jest dyrektywa unijna.bu.ha.ha.ha.
Avatar
Gość / 23 stycznia 2013 r. o 10:22
0
[quote name='folkatka' timestamp='1358899178' post='724114']
Klasyka
[/quote]

fiu fiu !! Niegrzeczna dziewczynka !
Avatar
mm / 23 stycznia 2013 r. o 09:35
0
http://bryla.gazetadom.pl/bryla/1,85301,13269143.html
jak widać można zrobić świetną toaletę za 300 tys., dodatkowo jest modułem więc można ją postawić w różnych miejscach w mieście. Ale u nas jak zwykle wszystko musi być do góry nogami. Miasto biedne ale kasy na kible wydaje najwięcej.
Avatar
folkatka / 23 stycznia 2013 r. o 00:59
0
[quote name='Gość' timestamp='1358844852' post='723782']
Z tej strony Cię nie znałem Folkatko !

...muszę też spróbować.
[/quote]

Klasyka
[quote name='Gość' timestamp='1358844852' post='723782']
Z tej strony Cię nie znałem Folkatko !

...muszę też spróbować.
[/quote]

Klasyka rozwiń
Avatar
Użytkownik / 23 stycznia 2013 r. o 00:50
0
Super oby wystarczyło pieniążków na eksploatację .
Ktoś został zatrudniony do obsługi?
A przerwa na sprzątanie jest przewidziana.?
Prośba do korzystjących-Nie zniszczmy naszego WC
A do obsługi wykonujcie sumiennie swoją pracę
kto zajrzy to oceni i powinien "grosza zostawić"
chociarz oficjalnie "bezpłatnie"
Avatar
siku / 22 stycznia 2013 r. o 13:20
0
Kibel za 1,5 mln????? i nikt się nie dziwi? NIe przeszkadza Wam to ?
Avatar
Gość / 22 stycznia 2013 r. o 10:01
0
Miłość nie liczy się z miejscem, to wszystko jedno gdzie uprawia się seks...
>>grzesznik - tajemniczy wielbiciel<<

Od teraz będzie to moja sygnaturka.
Dzięki Folkatko za natchnienie.
Avatar
Gość / 22 stycznia 2013 r. o 09:57
0
Dobrze, że w ogóle jest ale wystrój ..jak w bunkrze! kolory ohydne! chyba w tej cenie można było zadbać o inne kolory
Avatar
Gość / 22 stycznia 2013 r. o 09:54
0
[quote name='folkatka' timestamp='1358809493' post='723687']
Najlepsza na swiecie jest miłość w klozecie...
[/quote]

Z tej strony Cię nie znałem Folkatko !

...muszę też spróbować.
[quote name='folkatka' timestamp='1358809493' post='723687']
Najlepsza na swiecie jest miłość w klozecie...
[/quote]

Z tej strony Cię nie znałem Folkatko !

...muszę też spróbować. rozwiń
Avatar
Ość / 22 stycznia 2013 r. o 08:34
0
Płatny to on mógłby być. Niewiele, ale jednak.
Tak się zastanawiam... weźmy chociaż tytuł tego - hm... artykułu: otóż, szanowni "dziennikarze" (redaktorzy), od waszej UCZCIWOŚCI dużo zależy, jesli chodzi o ocenę działania władz miasta. Co za tym - także i przyszłości tego miasta... Celowo napisałem dużymi literami "UCZCIWOŚCI', bo z nią tu (jak i w wielu innych przypadkach) niestety, KIEPSKO.
Już wyjasniam: otóż te okrzyczane MILIONY, czego nader chętnie nie zauważacie - nie na sam "kibelek" zostały wydane, prawda? i doskonale o tym wiecie... więcej już nie będę pisał, DO WAS NALEŻY bowiem wyjaśnienie czytelnikom, DLACZEGO trzeba było je wydać. Zauważę jedynie, że z kibelkiem czy bez, ale podobny (owszem, zapewne nieco mniejszy, ale już bez porządnego szaletu) wydatek w tym miejscu i tak miasto czekał. Dyskutowac można by było jedynie o kwotach rzedu kilku, kilkunastu procent mniejszych od tej wydanej, ale nie o sensie jej wydania... a szalet i tak musiałby zostać wybudowany, tu, czy w pobliżu (bo na placu jest najczęściej używany parking dla autokarów) jeżeli POWAŻNIE myślimy o propagowaniu turystyki w Lublinie, a nie o nawożeniu pobliskich krzaczków przy okazji przyjazdu nielicznych wycieczek...
Jeżeli tego nie uczynicie, zacznę podejrzewać Was o STRONNICZOŚĆ POLITYCZNĄ - co, w Waszym przypadku - jest rzeczą NIEWYBACZALNĄ. Podważacie bowiem takimi zagraniami wasz podstawowy OBOWIĄZEK - rzetelnego i OBIEKTYWNEGO informowania czytelników. Oczywiście, nie można zabronić wam (i tak powinno być) oceny, siłą rzeczy subiektywnej, zaistnialych faktów, ale o samych faktach NALEŻY informować RZETELNIE...
I jeszcze do malkontentów ZAWODOWYCH już na tym i innych forach: wolelibyście w tym miejscu kilka plastykowych bud typu toytoy? Albo osobny budyneczek, głośno i widocznie się ogłaszający: TU JESTEM JA, SZALET MIEJSKI! TEŻ byście narzekali... i to jak! a gdyby żadnego szaletu tam nie było - TEŻ byście narzekali. NARZEKALI, marudzili - bo to takie łatwe, a przy okazji można dokopać (to dokopanie chyba najwięcej przyjemności wam sprawia) nielubianej wladzy...
Płatny to on mógłby być. Niewiele, ale jednak.
Tak się zastanawiam... weźmy chociaż tytuł tego - hm... artykułu: otóż, szanowni "dziennikarze" (redaktorzy), od waszej UCZCIWOŚCI dużo zależy, jesli chodzi o ocenę działania władz miasta. Co za tym - także i przyszłości tego miasta... Celowo napisałem dużymi literami "UCZCIWOŚCI', bo z nią tu (jak i w wielu innych przypadkach) niestety, KIEPSKO.
Już wyjasniam: otóż te okrzyczane MILIONY, czego nader chętnie nie zauważacie - nie na sam "kibelek" zostały w... rozwiń
Avatar
Gość / 23 stycznia 2013 r. o 11:03
0
Takie toalety mają być wszędzie !!!!! To jest dyrektywa unijna.bu.ha.ha.ha.
Avatar
Gość / 23 stycznia 2013 r. o 10:22
0
[quote name='folkatka' timestamp='1358899178' post='724114']
Klasyka
[/quote]

fiu fiu !! Niegrzeczna dziewczynka !
Avatar
mm / 23 stycznia 2013 r. o 09:35
0
http://bryla.gazetadom.pl/bryla/1,85301,13269143.html
jak widać można zrobić świetną toaletę za 300 tys., dodatkowo jest modułem więc można ją postawić w różnych miejscach w mieście. Ale u nas jak zwykle wszystko musi być do góry nogami. Miasto biedne ale kasy na kible wydaje najwięcej.
Avatar
folkatka / 23 stycznia 2013 r. o 00:59
0
[quote name='Gość' timestamp='1358844852' post='723782']
Z tej strony Cię nie znałem Folkatko !

...muszę też spróbować.
[/quote]

Klasyka
[quote name='Gość' timestamp='1358844852' post='723782']
Z tej strony Cię nie znałem Folkatko !

...muszę też spróbować.
[/quote]

Klasyka rozwiń
Avatar
Użytkownik / 23 stycznia 2013 r. o 00:50
0
Super oby wystarczyło pieniążków na eksploatację .
Ktoś został zatrudniony do obsługi?
A przerwa na sprzątanie jest przewidziana.?
Prośba do korzystjących-Nie zniszczmy naszego WC
A do obsługi wykonujcie sumiennie swoją pracę
kto zajrzy to oceni i powinien "grosza zostawić"
chociarz oficjalnie "bezpłatnie"
Avatar
siku / 22 stycznia 2013 r. o 13:20
0
Kibel za 1,5 mln????? i nikt się nie dziwi? NIe przeszkadza Wam to ?
Avatar
Gość / 22 stycznia 2013 r. o 10:01
0
Miłość nie liczy się z miejscem, to wszystko jedno gdzie uprawia się seks...
>>grzesznik - tajemniczy wielbiciel<<

Od teraz będzie to moja sygnaturka.
Dzięki Folkatko za natchnienie.
Avatar
Gość / 22 stycznia 2013 r. o 09:57
0
Dobrze, że w ogóle jest ale wystrój ..jak w bunkrze! kolory ohydne! chyba w tej cenie można było zadbać o inne kolory
Avatar
Gość / 22 stycznia 2013 r. o 09:54
0
[quote name='folkatka' timestamp='1358809493' post='723687']
Najlepsza na swiecie jest miłość w klozecie...
[/quote]

Z tej strony Cię nie znałem Folkatko !

...muszę też spróbować.
[quote name='folkatka' timestamp='1358809493' post='723687']
Najlepsza na swiecie jest miłość w klozecie...
[/quote]

Z tej strony Cię nie znałem Folkatko !

...muszę też spróbować. rozwiń
Avatar
Ość / 22 stycznia 2013 r. o 08:34
0
Płatny to on mógłby być. Niewiele, ale jednak.
Tak się zastanawiam... weźmy chociaż tytuł tego - hm... artykułu: otóż, szanowni "dziennikarze" (redaktorzy), od waszej UCZCIWOŚCI dużo zależy, jesli chodzi o ocenę działania władz miasta. Co za tym - także i przyszłości tego miasta... Celowo napisałem dużymi literami "UCZCIWOŚCI', bo z nią tu (jak i w wielu innych przypadkach) niestety, KIEPSKO.
Już wyjasniam: otóż te okrzyczane MILIONY, czego nader chętnie nie zauważacie - nie na sam "kibelek" zostały wydane, prawda? i doskonale o tym wiecie... więcej już nie będę pisał, DO WAS NALEŻY bowiem wyjaśnienie czytelnikom, DLACZEGO trzeba było je wydać. Zauważę jedynie, że z kibelkiem czy bez, ale podobny (owszem, zapewne nieco mniejszy, ale już bez porządnego szaletu) wydatek w tym miejscu i tak miasto czekał. Dyskutowac można by było jedynie o kwotach rzedu kilku, kilkunastu procent mniejszych od tej wydanej, ale nie o sensie jej wydania... a szalet i tak musiałby zostać wybudowany, tu, czy w pobliżu (bo na placu jest najczęściej używany parking dla autokarów) jeżeli POWAŻNIE myślimy o propagowaniu turystyki w Lublinie, a nie o nawożeniu pobliskich krzaczków przy okazji przyjazdu nielicznych wycieczek...
Jeżeli tego nie uczynicie, zacznę podejrzewać Was o STRONNICZOŚĆ POLITYCZNĄ - co, w Waszym przypadku - jest rzeczą NIEWYBACZALNĄ. Podważacie bowiem takimi zagraniami wasz podstawowy OBOWIĄZEK - rzetelnego i OBIEKTYWNEGO informowania czytelników. Oczywiście, nie można zabronić wam (i tak powinno być) oceny, siłą rzeczy subiektywnej, zaistnialych faktów, ale o samych faktach NALEŻY informować RZETELNIE...
I jeszcze do malkontentów ZAWODOWYCH już na tym i innych forach: wolelibyście w tym miejscu kilka plastykowych bud typu toytoy? Albo osobny budyneczek, głośno i widocznie się ogłaszający: TU JESTEM JA, SZALET MIEJSKI! TEŻ byście narzekali... i to jak! a gdyby żadnego szaletu tam nie było - TEŻ byście narzekali. NARZEKALI, marudzili - bo to takie łatwe, a przy okazji można dokopać (to dokopanie chyba najwięcej przyjemności wam sprawia) nielubianej wladzy...
Płatny to on mógłby być. Niewiele, ale jednak.
Tak się zastanawiam... weźmy chociaż tytuł tego - hm... artykułu: otóż, szanowni "dziennikarze" (redaktorzy), od waszej UCZCIWOŚCI dużo zależy, jesli chodzi o ocenę działania władz miasta. Co za tym - także i przyszłości tego miasta... Celowo napisałem dużymi literami "UCZCIWOŚCI', bo z nią tu (jak i w wielu innych przypadkach) niestety, KIEPSKO.
Już wyjasniam: otóż te okrzyczane MILIONY, czego nader chętnie nie zauważacie - nie na sam "kibelek" zostały w... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

139 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Nie żyją 2 osoby

139 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Nie żyją 2 osoby

139 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 2 ofiary śmiertelne - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

31. rocznica wyborów z 4 czerwca 1989 roku. W Lublinie złożyli kwiaty [zdjęcia]
galeria

31. rocznica wyborów z 4 czerwca 1989 roku. W Lublinie złożyli kwiaty [zdjęcia]

31 lat temu odbyły się pierwsze po II wojnie światowej częściowo wolne wybory do Sejmu i w pełni wolne wybory do Senatu. Dzisiaj na pamiątkę tych wydarzeń przedstawiciele władz miasta, województwa lubelskiego oraz innych instytucji złożyli kwiaty pod tablicą pamiątkową Komitetu Obywatelskiego "Solidarność" Lubelszczyzny przy Krakowskim Przedmieściu.

Biskup zamojsko-lubaczowski w #Hot16Challenge. "Spróbujemy podjąć to wyzwanie"
film

Biskup zamojsko-lubaczowski w #Hot16Challenge. "Spróbujemy podjąć to wyzwanie"

"#Hot16Challenge - Kuria Zamojsko-Lubaczowska". Występują: biskup diecezjalny Marian Rojek, kanclerz ks. Michał Maciołek, ks. Piotr Spyra (Wydział Duszpasterstwa Ogólnego) i s. Teresa Sobótka (Wydział Ekonomiczny). Nominowały: Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi z Łabuń.

Olga Trzeciak dalej w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Olga Trzeciak dalej w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Trzecia zawodniczka Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin, która w ubiegłym sezonie reprezentowała akademiczki, oficjalnie zostaje w drużynie na kolejne rozgrywki. Mowa o Oldze Trzeciak, która miała ważny kontrakt z klubem

Straż Miejska w Chełmie będzie miała wolne w weekendy

Straż Miejska w Chełmie będzie miała wolne w weekendy

Na dwie zmiany, ale bez sobót i niedziel – tak od czerwca pracować będą strażnicy miejscy w Chełmie. Pracownicy zatrudnieni na stanowiskach administracyjnych, pomocniczych i obsługi pracować będą od poniedziałku do piątku od godz. 7 do 15.

Potrącił rowerzystkę i odjechał. Policja poszukuje świadków wypadku

Potrącił rowerzystkę i odjechał. Policja poszukuje świadków wypadku

Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 30 maja około godz. 20 na drodze wojewódzkiej nr 811 w miejscowości Roskosz (pow. bialski). Kierowca samochodu potrącił 65-letnią rowerzystkę, nie udzielił jej pomocy i odjechał.

Kolejne kraje europejskie otwierają swoje granice dla turystów

Kolejne kraje europejskie otwierają swoje granice dla turystów

Od środy obywatele państw Unii Europejskiej mogą podróżować do Włoch, w czwartek swoje granice otwiera Austria. Niemcy, Czechy, Francja i Grecja planują to uczynić 15 czerwca. A Hiszpania otworzy się 22 czerwca. Obecnie polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych nadal zaleca swoim obywatelom unikanie wszelkich podróży zagranicznych.

Matka do syna: To, co nawciskali nam w szkołach, to wielkie kłamstwo
Reportaż Uwagi! TVN
film

Matka do syna: To, co nawciskali nam w szkołach, to wielkie kłamstwo

- Nie wolno ci brać żadnej szczepionki, bo są w nich nanotechnology, chipy. W tych chipach sterowanie człowiekiem. To, co nawciskali nam w szkołach, to jedno wielkie kłamstwo – mówi Agnieszka C. w rozmowie z 16-letnim synem. Kobieta uciekła z domu zabierając 8-letnią córkę. Zamieszkała u mężczyzny, który twierdzi, że jest „Nowym Duchem”.

Konie na ścianie bialskiego liceum. Kiedy powstanie mural?

Konie na ścianie bialskiego liceum. Kiedy powstanie mural?

Już wiadomo, co będzie przedstawiał kolejny mural w Białej Podlaskiej. Będzie on poświęcony malarzowi Ludwikowi Maciągowi.

Górnik Łęczna nie rezygnuje z walki o awans, czyli opinie po meczu w Katowicach

Górnik Łęczna nie rezygnuje z walki o awans, czyli opinie po meczu w Katowicach

Górnik Łęczna prowadził w środę w Katowicach z tamtejszym GKS 1:0. Niestety, wracał do domu z pustymi rękami. Gospodarze przed przerwą wyrównali, a w końcówce strzelili gola na 2:1. Nie obyło się bez kontrowersji, bo w 60 minucie dyskusyjną drugą, żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kalinkowski. Jak spotkanie oceniają trenerzy obu ekip, a także zawodnicy?

Mało czasu, dużo pracy przed wyborami. Czy samorządy zdążą przygotować głosowanie?

Mało czasu, dużo pracy przed wyborami. Czy samorządy zdążą przygotować głosowanie?

Termin wyborów 28 czerwca jest wyjątkowo trudny – twierdzą samorządowcy, na których spada dużo obowiązków związanych z przygotowaniem głosowania. Problem polega nie tylko na tym, że jest mało czasu. Zagadką jest także to, czy samorządy dostaną odpowiednie pieniądze na przygotowanie lokali

Ratusz przyznał nagrody w dziedzinie sportu mistrzyni świata i trenerowi wicemistrzów Polski

Ratusz przyznał nagrody w dziedzinie sportu mistrzyni świata i trenerowi wicemistrzów Polski

Wczoraj przyznane zostały tegoroczne Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu, których wręczenie ma się odbyć 25 czerwca podczas posiedzenia Rady Miasta.

Wracają Kiermasze Produktów Lokalnych
7 czerwca 2020, 10:00

Wracają Kiermasze Produktów Lokalnych

7 czerwca o godz. 10 na Dużym Rynku w Kazimierzu Dolnym zostanie zorganizowany pierwszy w tym roku Kiermasz Produktów Lokalnych organizowany przez Lokalną Grupę Działania "Zielony Pierścień".

Milion od miasta dla ogrodów działkowych w Lublinie. Co z rozstrzygnięciem konkursu?

Milion od miasta dla ogrodów działkowych w Lublinie. Co z rozstrzygnięciem konkursu?

Już od trzech miesięcy działkowcy czekają na rozstrzygnięcie konkursu, w którym Ratusz miał rozdać milion złotych na inwestycje na terenie ogródków. Chętnych na pieniądze jest wielu, a czasu na wydanie dotacji ubywa, bo każdy, kto dostanie od miasta fundusze, będzie musiał się z nich rozliczyć jeszcze w tym roku.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 4 czerwca 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 4 czerwca 2020 r.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!