Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 lipca 2008 r.
12:10
Edytuj ten wpis

Palikot znów atakuje Kaczyńskiego

0 7 A A

Palikotowi trzeba wszyć "charakterologiczny esperel” - tak komentują politycy PiS kolejną kontrowersyjną wypowiedź posła PO.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Szef lubelskiej PO pod koniec maja obiecał, że powstrzyma się przed kontrowersyjnymi wypowiedziami. Władze klubu PO straszyły go zawieszeniem w prawach członka za m. in. nazwanie o. Rydzyka szatanem i złodziejem.

Palikot długo jednak nie wytrzymał. W środę zaapelował do prezydenta Lecha Kaczyńskiego o "wytrzeźwienie”. Powód? Kaczyński stwierdził, że nie ma sensu podpisywanie traktatu lizbońskiego reformującego UE.

- Chyba Platforma Obywatelska znów będzie zawieszała Palikota. Niech on wreszcie wytrzeźwieje - mówił w TVN poseł Zbigniew Girzyński z PiS. Palikota bronił partyjny kolega Antoni Mężydło: - On miał się prawo zdenerwować, prezydent zachowuje się naprawdę dziwnie. Prezydent stanął przecież jesienią po stronie traktatu lizbońskiego sam przekonał posłów PiS do ratyfikacji, a teraz nie chce tego zrobić.

Jednocześnie Mężydło dodał, że lepiej by było gdyby Palikot się nie wypowiadał, bo był już wielokrotnie krytykowany wewnątrz partii za podobne komentarze.

- Palikotowi należałoby wszyć "charakterologiczny esperel”, który nie pozwalałby mu obrażać prezydenta i innych osób - powiedział Girzyński.

- Myślę, że to nie będzie potrzebne - odparł Mężydło. - Pewnie i tak by go wydłubał - dodał uczestniczący w programie poseł Jerzy Wenderlich (SLD).

Palikot wziął prezydenta Kaczyńskiego na celownik na początku roku. Dopytywał publicznie czy głowa państwa nie ma problemów z alkoholem.

(rp)

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
agwa / 3 lipca 2008 o 21:27
0
angelina napisał:
Pewnie ze można krytykować , Ale jakim prawem krytykuje ktoś kto sam pije wódę i nie stroni od narkotyków?
po tym co robi widać ,że potrzebuje psychiatry i to dobrego ..............ale przecież go stać psychiatrę [color="#FF0000"]może sobie kupić.[/color]


A jakby sobie pan prezydęt przyćpał to może by się klimat zmienił? Co do Palikota - całkiem fajny facet, z poczuciem humoru.
ps. ćpałaś (eś) z Palikotem, częstował cię maryśką, a może chlałaś z nim w bramie, jakiegoś jabola, no bo skąd wiesz???


A jakby sobie pan prezydęt przyćpał to może by się klimat zmienił? Co do Palikota - całkiem fajny facet, z poczuciem humoru.
ps. ćpałaś (eś) z Palikotem, częstował cię maryśką, a może chlałaś z nim w bramie, jakiegoś jabola, no bo skąd wiesz??? rozwiń
Avatar
Wolak / 3 lipca 2008 o 21:22
0
lublinek napisał:
nazywanie Prezydenta klaunem świadczy tylko o tym że jesteś zwykłym chamem ( a kiedy czytam takich deb***i, to żałuję, ze jestem przeciw aborcji.... w twoim przypadku byłoby to najlepsze rozwiązanie)


UFF, co za ęteligentna wypowiedź!! I jaka mundra, aż szczęka opadła z wrażenia. Nie wścibstwo to, ale zapytam, czy tak uczą w jedynie słusznej i prawej partii PiSem zwanej? Tej partii, słynnej z pieniactwa, itd?
Pan Prezydęt, PiSownia dosłowna, zgodnie z zapodaną wymową prezydęta, jest wszystkich Wolaków, niech żyje wolska!!


UFF, co za ęteligentna wypowiedź!! I jaka mundra, aż szczęka opadła z wrażenia. Nie wścibstwo to, ale zapytam, czy tak uczą w jedynie słusznej i prawej partii PiSem zwanej? Tej partii, słynnej z pieniactwa, itd?
Pan Prezydęt, PiSownia dosłowna, zgodnie z zapodaną wymową prezydęta, jest wszystkich Wolaków, niech żyje wolska!! rozwiń
Avatar
Kasia / 3 lipca 2008 o 20:38
0
lublinek napisał:
nazywanie Prezydenta klaunem świadczy tylko o tym że jesteś zwykłym chamem ( a kiedy czytam takich deb***i, to żałuję, ze jestem przeciw aborcji.... w twoim przypadku byłoby to najlepsze rozwiązanie)


Jak sam z siebie robi klauna, to co się dziwisz?
I nie nazywaj go Prezydentem, tylko PISrezydentem, za dwa lata kartofli nie będzie....
Avatar
JACH / 3 lipca 2008 o 17:22
0
Drobnomieszczański bęcwał.Wpuścili świnię na salony ,a ta kwiczy, tylko na tyle zasługuje popaprany krętacz i buc.
Avatar
lublinek / 3 lipca 2008 o 16:13
0
Gość napisał:
A czy Palikotowi nie wolno krytykować?? Aby PiS ma wyłączność na wolność słowa??!! Jeszcze żeby chociaż kłamał, a jak mamy klauna za prezydenta tak to się każdy może zdenerwować. Normalny człowiek, odpowiedzialny za kraj, nie zmienia zdania jak mu się podoba!!

BRAWO PALIKOT!!



nazywanie Prezydenta klaunem świadczy tylko o tym że jesteś zwykłym chamem ( a kiedy czytam takich deb***i, to żałuję, ze jestem przeciw aborcji.... w twoim przypadku byłoby to najlepsze rozwiązanie)



nazywanie Prezydenta klaunem świadczy tylko o tym że jesteś zwykłym chamem ( a kiedy czytam takich deb***i, to żałuję, ze jestem przeciw aborcji.... w twoim przypadku byłoby to najlepsze rozwiązanie) rozwiń
Avatar
angelina / 3 lipca 2008 o 16:02
0
Pewnie ze można krytykować , Ale jakim prawem krytykuje ktoś kto sam pije wódę i nie stroni od narkotyków?
po tym co robi widać ,że potrzebuje psychiatry i to dobrego ..............ale przecież go stać psychiatrę [color="#FF0000"]może sobie kupić.[/color]
Avatar
Gość / 3 lipca 2008 o 13:17
0
A czy Palikotowi nie wolno krytykować?? Aby PiS ma wyłączność na wolność słowa??!! Jeszcze żeby chociaż kłamał, a jak mamy klauna za prezydenta tak to się każdy może zdenerwować. Normalny człowiek, odpowiedzialny za kraj, nie zmienia zdania jak mu się podoba!!

BRAWO PALIKOT!!
Avatar
agwa / 3 lipca 2008 o 21:27
0
angelina napisał:
Pewnie ze można krytykować , Ale jakim prawem krytykuje ktoś kto sam pije wódę i nie stroni od narkotyków?
po tym co robi widać ,że potrzebuje psychiatry i to dobrego ..............ale przecież go stać psychiatrę [color="#FF0000"]może sobie kupić.[/color]


A jakby sobie pan prezydęt przyćpał to może by się klimat zmienił? Co do Palikota - całkiem fajny facet, z poczuciem humoru.
ps. ćpałaś (eś) z Palikotem, częstował cię maryśką, a może chlałaś z nim w bramie, jakiegoś jabola, no bo skąd wiesz???


A jakby sobie pan prezydęt przyćpał to może by się klimat zmienił? Co do Palikota - całkiem fajny facet, z poczuciem humoru.
ps. ćpałaś (eś) z Palikotem, częstował cię maryśką, a może chlałaś z nim w bramie, jakiegoś jabola, no bo skąd wiesz??? rozwiń
Avatar
Wolak / 3 lipca 2008 o 21:22
0
lublinek napisał:
nazywanie Prezydenta klaunem świadczy tylko o tym że jesteś zwykłym chamem ( a kiedy czytam takich deb***i, to żałuję, ze jestem przeciw aborcji.... w twoim przypadku byłoby to najlepsze rozwiązanie)


UFF, co za ęteligentna wypowiedź!! I jaka mundra, aż szczęka opadła z wrażenia. Nie wścibstwo to, ale zapytam, czy tak uczą w jedynie słusznej i prawej partii PiSem zwanej? Tej partii, słynnej z pieniactwa, itd?
Pan Prezydęt, PiSownia dosłowna, zgodnie z zapodaną wymową prezydęta, jest wszystkich Wolaków, niech żyje wolska!!


UFF, co za ęteligentna wypowiedź!! I jaka mundra, aż szczęka opadła z wrażenia. Nie wścibstwo to, ale zapytam, czy tak uczą w jedynie słusznej i prawej partii PiSem zwanej? Tej partii, słynnej z pieniactwa, itd?
Pan Prezydęt, PiSownia dosłowna, zgodnie z zapodaną wymową prezydęta, jest wszystkich Wolaków, niech żyje wolska!! rozwiń
Avatar
Kasia / 3 lipca 2008 o 20:38
0
lublinek napisał:
nazywanie Prezydenta klaunem świadczy tylko o tym że jesteś zwykłym chamem ( a kiedy czytam takich deb***i, to żałuję, ze jestem przeciw aborcji.... w twoim przypadku byłoby to najlepsze rozwiązanie)


Jak sam z siebie robi klauna, to co się dziwisz?
I nie nazywaj go Prezydentem, tylko PISrezydentem, za dwa lata kartofli nie będzie....
Avatar
JACH / 3 lipca 2008 o 17:22
0
Drobnomieszczański bęcwał.Wpuścili świnię na salony ,a ta kwiczy, tylko na tyle zasługuje popaprany krętacz i buc.
Avatar
lublinek / 3 lipca 2008 o 16:13
0
Gość napisał:
A czy Palikotowi nie wolno krytykować?? Aby PiS ma wyłączność na wolność słowa??!! Jeszcze żeby chociaż kłamał, a jak mamy klauna za prezydenta tak to się każdy może zdenerwować. Normalny człowiek, odpowiedzialny za kraj, nie zmienia zdania jak mu się podoba!!

BRAWO PALIKOT!!



nazywanie Prezydenta klaunem świadczy tylko o tym że jesteś zwykłym chamem ( a kiedy czytam takich deb***i, to żałuję, ze jestem przeciw aborcji.... w twoim przypadku byłoby to najlepsze rozwiązanie)



nazywanie Prezydenta klaunem świadczy tylko o tym że jesteś zwykłym chamem ( a kiedy czytam takich deb***i, to żałuję, ze jestem przeciw aborcji.... w twoim przypadku byłoby to najlepsze rozwiązanie) rozwiń
Avatar
angelina / 3 lipca 2008 o 16:02
0
Pewnie ze można krytykować , Ale jakim prawem krytykuje ktoś kto sam pije wódę i nie stroni od narkotyków?
po tym co robi widać ,że potrzebuje psychiatry i to dobrego ..............ale przecież go stać psychiatrę [color="#FF0000"]może sobie kupić.[/color]
Avatar
Gość / 3 lipca 2008 o 13:17
0
A czy Palikotowi nie wolno krytykować?? Aby PiS ma wyłączność na wolność słowa??!! Jeszcze żeby chociaż kłamał, a jak mamy klauna za prezydenta tak to się każdy może zdenerwować. Normalny człowiek, odpowiedzialny za kraj, nie zmienia zdania jak mu się podoba!!

BRAWO PALIKOT!!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Obietnice dla Świdnika: In vitro z budżetu miasta i nowe drogi

Obietnice dla Świdnika: In vitro z budżetu miasta i nowe drogi 0 0

Miejski program in vitro i darmowa komunikacja miejska dla seniorów znalazły się w programie wyborczym komitetu Świdnik Wspólna Sprawa. Członkowie świdnickiego stowarzyszenia idą do wyborów szeroką koalicją m.in. z Nowoczesną, PSL i SLD. Wczoraj komitet oficjalnie przedstawił swoich kandydatów do powiatu i miasta a także kandydata na burmistrza miasta.

250 kg bomba lotnicza znaleziona na polu

250 kg bomba lotnicza znaleziona na polu 0 0

Niewybuch bomby lotniczej znaleziono podczas prac polowych.

Korytarz życia na autostradzie. W jaki sposób powinni zachować się kierowcy?

Korytarz życia na autostradzie. W jaki sposób powinni zachować się kierowcy? 0 0

Gdy na drodze szybkiego ruchu zdarzy się wypadek, w wielu europejskich krajach kierowcy mają obowiązek utworzyć tzw. korytarz życia (inaczej korytarz ratunkowy), czyli pozostawić wolne miejsce na przejazd dla służb ratunkowych. Może to zwiększyć szansę na przeżycie uczestników wypadku nawet o 40 proc. W jaki sposób powinni zachować się kierowcy w Polsce, aby ułatwić straży pożarnej czy karetce pogotowia dojazd na miejsce wypadku?

Kurów: Wjechał rowerem na przejście dla pieszych. Potrącił go samochód
galeria

Kurów: Wjechał rowerem na przejście dla pieszych. Potrącił go samochód 4 1

Dzisiaj przed godz. 9 w Kurowie mężczyzna wjechał rowerem na przejście dla pieszych. Potrącił go samochód. Karetka zabrała go do szpitala w Puławach.

Lublin: Kierowcy utknęli w dużych korkach. Przez zmiany na skrzyżowaniu

Lublin: Kierowcy utknęli w dużych korkach. Przez zmiany na skrzyżowaniu 2 5

W dużych korkach utknęli dzisiaj rano kierowcy jadący ul. Jana Pawła II w stronę Krochmalnej i dalej do Diamentowej i dworca kolejowego. To efekt zmian w organizacji ruchu na przebudowywanym skrzyżowaniu Krochmalnej z Diamentową.

Wernisaż wystawy "Kwiaty" w Puławach
27 września 2018, 18:00

Wernisaż wystawy "Kwiaty" w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. Puławska Akademia Plastyczna, świętująca X-lecie istnienia, organizuje jubileuszową wystawę Kwiaty, której wernisaż odbędzie się 27 września o godz. 18 w Galerii Inter Libros w Puławach (ul. Głęboka 7a).

Lubelskie: Premier Morawiecki organizuje w niedzielę wielkie dożynki. Zagra Zakopower
film

Lubelskie: Premier Morawiecki organizuje w niedzielę wielkie dożynki. Zagra Zakopower 23 3

Premier Mateusz Morawiecki przyjedzie w niedzielę do Wąwolnicy. Weźmie udział w pierwszym ogólnopolskim święcie „Wdzięczni Polskiej Wsi”.

Szalona ucieczka kierowcy po narkotykach. Policyjna blokada w Lublinie

Szalona ucieczka kierowcy po narkotykach. Policyjna blokada w Lublinie 2 1

Nie zatrzymał się do kontroli w Lubartowie, dlatego policjanci ruszyli za nim w pościg. 31-latek był po narkotykach.

Wspólnoty mieszkaniowe – kiedy powstają i na jakich zasadach funkcjonują

Wspólnoty mieszkaniowe – kiedy powstają i na jakich zasadach funkcjonują 0

Miał wrócić do Polski na narodziny swojej córki. Znaleźli jego ciało

Miał wrócić do Polski na narodziny swojej córki. Znaleźli jego ciało 13 4

Zakończyły się poszukiwania zaginionego w marcu 30-latka z Hutkowa. Ciało mężczyzny znaleziono na posesji jego rodziny.

Wyjazdy integracyjne, czyli Polski sposób na efektywną integrację pracowników.

Wyjazdy integracyjne, czyli Polski sposób na efektywną integrację pracowników. 0

Kondycja firmy zależy od wielu czynników, a jednym z ważniejszych są jej pracownicy. Można mieć najlepsze urządzenia, sale konferencyjne, pracować w pięknych wnętrzach, ale nie znaczyć nic na rynku, jeśli zatrudniona kadra nie spełnia pokładanych w niej nadziei. Czasem dzieje się tak z prozaicznego powodu - braku współpracy między różnymi działami. Im większa organizacja, tym kryzys może narastać. Rozwiązaniem tego problemu są wyjazdy integracyjne, które jednak wyglądają zupełnie inaczej niż dawniej. Co się zmieniło?

Od lekcji o ubezpieczeniach po indeksy na studia

Od lekcji o ubezpieczeniach po indeksy na studia 0 0

Jak działają ubezpieczenia społeczne? Skąd biorą się emerytury? Dowiedzą się tego uczniowie szkół, które przystąpią do projektu „Lekcje z ZUS”. A uczniowie, którzy wezmą również udział w olimpiadzie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych, mają szansę na cenne nagrody i indeksy na studia.

Wybory samorządowe w Białej Podlaskiej: "Złośliwi twierdzą, że niepełnosprawni są w radzie od dawna"

Wybory samorządowe w Białej Podlaskiej: "Złośliwi twierdzą, że niepełnosprawni są w radzie od dawna" 1 1