Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2008 r.
18:24
Edytuj ten wpis

Pechowe Prowokacje 2008 (wideo)

0 8 A A

Sobotnia Gala Młodych Polskich Projektantów "Prowokacje 2008” zaczęła się od występu zespołu tanecznego do zniekształconych dźwięków przeboju Franka Sinatry "New York, New York”. A potem już wpadka goniła wpadkę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tomasz Wyrębski / 19 grudnia 2008 o 00:24
0
[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/Gala-Mlodych-Projektantow-Prowokacje-2008-t11726.html"]http://forum.dziennikwschodni.pl/Gala-Mlod...008-t11726.html[/url]
Avatar
alba / 15 grudnia 2008 o 17:51
0
wiadomo, toż przecie tutaj bubelszczyzna.
Avatar
kibic / 15 grudnia 2008 o 16:24
0
w tym całym bałaganie nie chodzi o muzykę, ale przede wszystkim o tandetę organizacyjną zafundowaną przez agencję Gambit i cudownego prezentera , jak mu tam - Łukasza Borkowskiego ... dobrze, że nie słucham radia Lublin, bo podobno tam ten prezenter się też prezentuje,
gość nawet dobrze nie u mie czytać z kartki a poza tym błaznuje
te płyty pazdzierzowe chyba z OBI też były szlagierem wystrojowym, ale to nic w porównaniu z całokształtem nieudolności organizacyjnej
czy "to" Gambit ma wyłączność na organizację Prowokacji ? bo taki dobry pomysł nie powinien być realizowany przez tak mało profesjonalną agencję
w tym całym bałaganie nie chodzi o muzykę, ale przede wszystkim o tandetę organizacyjną zafundowaną przez agencję Gambit i cudownego prezentera , jak mu tam - Łukasza Borkowskiego ... dobrze, że nie słucham radia Lublin, bo podobno tam ten prezenter się też prezentuje,
gość nawet dobrze nie u mie czytać z kartki a poza tym błaznuje
te płyty pazdzierzowe chyba z OBI też były szlagierem wystrojowym, ale to nic w porównaniu z całokształtem nieudolności organizacyjnej
czy "to" Gambit ma wyłączność na organizację Prow... rozwiń
Avatar
endy / 15 grudnia 2008 o 14:07
0
Sorry kto ocenia muzę z Prowokacji niech nie porównuje ich do tych z przed roku.
Rozumiem krytyka to taka prosta rzecz wielu na to stać tym bardziej jeżeli się ma pobieżne pojęcie o tym.
Avatar
koneser / 15 grudnia 2008 o 13:40
0
tak jest proponuje konkurs na najseksowniejsze kalesony :-))))
Avatar
Gość / 15 grudnia 2008 o 13:35
0
Agnieszka Tokarz jest z Lublina a w Łodzi tylko studiuje.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2008 o 06:22
0
prowokacje - pozeracje napisał:
....Od kiedy to publiczność w tak wyrafinowanej sztuce jest sędzią ...

...a od kiedy to taka WYRAFINOWANA sztuka??? Te całe prowokacje to jakaś durnota. Nadejdzie totalne ochłodzenie klimatu to będziecie w kalesonach łazić, a nie dupy eksponować..... sztukmistrz się znalazł a la Jacyków.....
Avatar
prowokacje - pozeracje / 15 grudnia 2008 o 01:21
0
To nie pech ale powierzenie organizacji tym samym osobom, a przynajmniej ten sam nieudaczny prezenter prowadził Prowokacje co w ubiegłym roku.
Od kiedy to publiczność w tak wyrafinowanej sztuce jest sędzią i to decydującym o dopuszczeniu do finału ? W tym jednak przypadku dopuszczano sie jawnych oszustw -od sponsorów przy kazdym fotelu była jedna reklamówka z gratisami i karteczką do głosowania, a więc co sprytniejsi poplecznicy kreatorek masowo wyciągali z wolnych reklamóweczek karteczki do głosowania. Organizatorzy - róbcie tak co roku, a wyniki bedą jeszcze bardziej przypadkowe.
Co za denne pomysły na ocenę !!!
O jakim Jury tu się mówi ? Jury ? Toż to zbieranina przypadkowych osób, 4-rech facetów - jeden od piwa, drugi od przyznawania dotacji, trzeci to jakiś adwokat itd. To tak jakby piekarz miał oceniać materiał dowodowy w sprawie karnej.
Agencja Gambit ... czyż to nie ta sama, która skopała parę innych imprez ?
Że też Lublin kolejny raz zasłynął z profesjonalizmu w cudzysłowiu !!!
To nie pech ale powierzenie organizacji tym samym osobom, a przynajmniej ten sam nieudaczny prezenter prowadził Prowokacje co w ubiegłym roku.
Od kiedy to publiczność w tak wyrafinowanej sztuce jest sędzią i to decydującym o dopuszczeniu do finału ? W tym jednak przypadku dopuszczano sie jawnych oszustw -od sponsorów przy kazdym fotelu była jedna reklamówka z gratisami i karteczką do głosowania, a więc co sprytniejsi poplecznicy kreatorek masowo wyciągali z wolnych reklamóweczek karteczki do głosowania. Organizatorzy - róbcie tak co r... rozwiń
Avatar
Tomasz Wyrębski / 19 grudnia 2008 o 00:24
0
[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/Gala-Mlodych-Projektantow-Prowokacje-2008-t11726.html"]http://forum.dziennikwschodni.pl/Gala-Mlod...008-t11726.html[/url]
Avatar
alba / 15 grudnia 2008 o 17:51
0
wiadomo, toż przecie tutaj bubelszczyzna.
Avatar
kibic / 15 grudnia 2008 o 16:24
0
w tym całym bałaganie nie chodzi o muzykę, ale przede wszystkim o tandetę organizacyjną zafundowaną przez agencję Gambit i cudownego prezentera , jak mu tam - Łukasza Borkowskiego ... dobrze, że nie słucham radia Lublin, bo podobno tam ten prezenter się też prezentuje,
gość nawet dobrze nie u mie czytać z kartki a poza tym błaznuje
te płyty pazdzierzowe chyba z OBI też były szlagierem wystrojowym, ale to nic w porównaniu z całokształtem nieudolności organizacyjnej
czy "to" Gambit ma wyłączność na organizację Prowokacji ? bo taki dobry pomysł nie powinien być realizowany przez tak mało profesjonalną agencję
w tym całym bałaganie nie chodzi o muzykę, ale przede wszystkim o tandetę organizacyjną zafundowaną przez agencję Gambit i cudownego prezentera , jak mu tam - Łukasza Borkowskiego ... dobrze, że nie słucham radia Lublin, bo podobno tam ten prezenter się też prezentuje,
gość nawet dobrze nie u mie czytać z kartki a poza tym błaznuje
te płyty pazdzierzowe chyba z OBI też były szlagierem wystrojowym, ale to nic w porównaniu z całokształtem nieudolności organizacyjnej
czy "to" Gambit ma wyłączność na organizację Prow... rozwiń
Avatar
endy / 15 grudnia 2008 o 14:07
0
Sorry kto ocenia muzę z Prowokacji niech nie porównuje ich do tych z przed roku.
Rozumiem krytyka to taka prosta rzecz wielu na to stać tym bardziej jeżeli się ma pobieżne pojęcie o tym.
Avatar
koneser / 15 grudnia 2008 o 13:40
0
tak jest proponuje konkurs na najseksowniejsze kalesony :-))))
Avatar
Gość / 15 grudnia 2008 o 13:35
0
Agnieszka Tokarz jest z Lublina a w Łodzi tylko studiuje.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2008 o 06:22
0
prowokacje - pozeracje napisał:
....Od kiedy to publiczność w tak wyrafinowanej sztuce jest sędzią ...

...a od kiedy to taka WYRAFINOWANA sztuka??? Te całe prowokacje to jakaś durnota. Nadejdzie totalne ochłodzenie klimatu to będziecie w kalesonach łazić, a nie dupy eksponować..... sztukmistrz się znalazł a la Jacyków.....
Avatar
prowokacje - pozeracje / 15 grudnia 2008 o 01:21
0
To nie pech ale powierzenie organizacji tym samym osobom, a przynajmniej ten sam nieudaczny prezenter prowadził Prowokacje co w ubiegłym roku.
Od kiedy to publiczność w tak wyrafinowanej sztuce jest sędzią i to decydującym o dopuszczeniu do finału ? W tym jednak przypadku dopuszczano sie jawnych oszustw -od sponsorów przy kazdym fotelu była jedna reklamówka z gratisami i karteczką do głosowania, a więc co sprytniejsi poplecznicy kreatorek masowo wyciągali z wolnych reklamóweczek karteczki do głosowania. Organizatorzy - róbcie tak co roku, a wyniki bedą jeszcze bardziej przypadkowe.
Co za denne pomysły na ocenę !!!
O jakim Jury tu się mówi ? Jury ? Toż to zbieranina przypadkowych osób, 4-rech facetów - jeden od piwa, drugi od przyznawania dotacji, trzeci to jakiś adwokat itd. To tak jakby piekarz miał oceniać materiał dowodowy w sprawie karnej.
Agencja Gambit ... czyż to nie ta sama, która skopała parę innych imprez ?
Że też Lublin kolejny raz zasłynął z profesjonalizmu w cudzysłowiu !!!
To nie pech ale powierzenie organizacji tym samym osobom, a przynajmniej ten sam nieudaczny prezenter prowadził Prowokacje co w ubiegłym roku.
Od kiedy to publiczność w tak wyrafinowanej sztuce jest sędzią i to decydującym o dopuszczeniu do finału ? W tym jednak przypadku dopuszczano sie jawnych oszustw -od sponsorów przy kazdym fotelu była jedna reklamówka z gratisami i karteczką do głosowania, a więc co sprytniejsi poplecznicy kreatorek masowo wyciągali z wolnych reklamóweczek karteczki do głosowania. Organizatorzy - róbcie tak co r... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r. 0 0

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany 4 2

Ratusz ogłosił plany co do przyszłorocznych opłat za usługi komunalne, np. cen biletów komunikacji miejskiej, i parkowania w płatnej strefie. Większość cen nie wzrośnie, chociaż nie da się wykluczyć podwyżki w przypadku opłat za wywóz śmieci.

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL 0 0

Jest pozwolenie na budowę pomnika pierwszego rektora KUL, ks. Idziego Radziszewskiego. Stanie na skwerze przy Al. Racławickich, ma być gotowy w listopadzie.

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia] 3 2

Na widok śmieci w wyrobiskach po kopalniach piachu u mieszkańców Wólki Rokickiej zapala się lampka alarmowa. To efekt aresztowania lokalnego przedsiębiorcy. Michał K. przez lata zakopywał toksyczne odpady w starej kopalni.

Terytorialsi biegają po mistrzowsku

Terytorialsi biegają po mistrzowsku 5 0

W Puławach odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Średniodystansowym i Sprinterskim Biegu na Orientację. W riozegranych 22 i 23 września zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się lubelscy terytorialsi, zdobywając kilka medali w klasyfikacji indywidualnej oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane 0 0

W Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczniów, którzy uczestniczyli w projekcie „Młodzieżowe przedsiębiorstwo”.

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł 23 16

Rozpoczął się proces lekarza, który nie przyjął na oddział starszego mężczyzny z zakrzepicą i zapaleniem kolana. Michał B. zalecił pacjentowi okłady z lodu. Dzień później 64-latek zmarł.

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka 69 5

Podczas polowania na kaczki myśliwi postrzelili jednego z mieszkańców. Mężczyzna został zraniony śrutem w rękę.

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt
27 września 2018, 11:00

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt 1 1

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza do udziału w konferencji naukowej poświęconej romantyzmowi w kontekście nowoczesności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września.

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia]
galeria

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia] 16 9

Jeszcze w tym roku gotowe mają być wszystkie cztery wiadukty w ciągu ul. Grygowej w Lublinie, które zastąpią stary, zburzony z powodu fatalnego stanu technicznego. Cała trasa nad torami powinna być otwarta wiosną. Jej budowa jest zaawansowana w 30 proc.

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz 2 0

Rozmowa z Mateuszem Miką, przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony 2 22

W poniedziałek unieważniony został przetarg na przebudowę Al. Racławickich, ul. Poniatowskiego i Lipowej. Powód?

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu 4 2

Ponad dwustumetrowy odcinek ulicy Leśnej w Nałęczowie jeszcze w tym roku może zostać wyremontowany. Chodzi o część od Górskiego do kładki dla pieszych w kierunku Harcerskiej.

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu 0 5

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS wraca do Lublina z zaledwie jedną wygraną na III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego. Akademiczki mają jeszcze nad czym pracować przed rozpoczęciem rozgrywek

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda]
galeria

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda] 539 75

Będzie miał wysokość 10-piętrowego wieżowca, a do jego budowy zużyte zostaną 22 tony stali. Maszt na rondzie obok lubelskiego zamku ma kosztować 676 tys. zł. Pieniądze wyłożą trzy spółki Skarbu Państwa w ramach wydatków na tzw. społeczną odpowiedzialność biznesu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!